Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Válaszol

Régi 2005-10-29, 13:40
arragon arragon nem elérhető
Lelkes kezdő

Összes hozzászólás: 67
arragon jó irányba halad
Alapbeállítás Társkereső topic

ha nincs társad és eleged van a magányból ide írhatsz!
Hátha itt találod meg álmaid párját!
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-29, 13:59
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Alapbeállítás re: Társkereső topic

áááááá...

...ezt nem hiszem (el)

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-29, 14:54
tony logója
tony tony nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Complex
Összes hozzászólás: 1.351
tony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to behold
Üzenetküldés MSN-en keresztül tony részére

szerintem ezt a topicot a törlés veszélye fenyegeti mert kicsit necces a téma
ha nem akkor bictos nadon izgi lesz
(> < )<---this is acidbunny he like to take some pot into his carrotpancake

Válaszol idézettel
Régi 2005-10-29, 15:16
veina logója
veina veina nem elérhető
Lelkes kezdő

Hely: *hegy
Összes hozzászólás: 44
veina jó irányba halad

huhh, én például keresem apárom
srácok, találjatok meg
haha
Régi 2005-10-29, 21:21
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

én a barátom a fórumnak köszönhetem...tehát tessék komolyan venni a témát

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-29, 21:27
LOCO logója
LOCO LOCO nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.817
LOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül LOCO részére

én is keresem a páromat akinek a neve:angelina jolie
Régi 2005-10-29, 23:29
tony logója
tony tony nem elérhető
Nem viccelek

tony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to behold

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása
valahogy nem megy , a komlyan vétel... De ez nem a fórumtagok hibája csak én vagyok ilyen kis gonoszka azért remélem lesznek még ilyen szerencsések mint te... De tényleg!

Válaszol idézettel
Régi 2005-10-30, 03:09
inhumaani logója
inhumaani inhumaani nem elérhető
Nem viccelek

Hely: macondo
Összes hozzászólás: 1.678
inhumaani még híres is lehetinhumaani még híres is lehet
Üzenetküldés ICQ-n keresztül inhumaani részére Üzenetküldés MSN-en keresztül inhumaani részére
Alapbeállítás Re: Társkereső topic

Keresem azt a zeneszerető, természetkedvelő, színházba járó, romantikus lelkű, intelligens, művelt, kedves hölgyet, aki leszopna.

http://nvc.hu
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-30, 10:13
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: d"^-^"b
Összes hozzászólás: 3.962
Psy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatos
Üzenetküldés MSN-en keresztül Psy L részére
Talking Re: Társkereső topic

Sziasztok!
Keresem azt a kedves, inteligens, halat pucolni, főzni, mosni és takarítani tudó lányt / nőt aki rendelkezik saját horgászcsónakkal és motorral. Fényképet kérek a csónakrol és a motorról!
Régi 2005-10-30, 13:21
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

Idézet:
tony eredeti hozzászólása
valahogy nem megy , a komlyan vétel... De ez nem a fórumtagok hibája csak én vagyok ilyen kis gonoszka azért remélem lesznek még ilyen szerencsések mint te... De tényleg!
nekem csak így alakult...nem gondoltam komolyan h vegyétek komolyan

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-30, 14:42
Sick24h logója
Sick24h Sick24h nem elérhető
Banned

Hely: EU
Összes hozzászólás: 496
Sick24h jó irányba halad

Halott ügy....
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-30, 23:07
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére

Idézet:
...ha jól tudom van még egy pár "fórumpárocska"

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-31, 07:08
ElftERROR1st logója
ElftERROR1st ElftERROR1st nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: :):):)
Összes hozzászólás: 2.413
ElftERROR1st csak remélni tudja, hogy újra hiteles lesz
Üzenetküldés MSN-en keresztül ElftERROR1st részére

neten....ebbe beletartozik a folum meg msn meg icq megmeg.......elbaszott dolog ismerkedni...................de azee ha ti........akkol hajjra.
Régi 2005-10-31, 10:14
fuge3 logója
fuge3 fuge3 nem elérhető
Adeptus

Összes hozzászólás: 16.452
fuge3 a fórum leghíresebb emberefuge3 a fórum leghíresebb emberefuge3 a fórum leghíresebb emberefuge3 a fórum leghíresebb emberefuge3 a fórum leghíresebb emberefuge3 a fórum leghíresebb emberefuge3 a fórum leghíresebb emberefuge3 a fórum leghíresebb emberefuge3 a fórum leghíresebb emberefuge3 a fórum leghíresebb emberefuge3 a fórum leghíresebb embere

Idézet:

hmmm.Mázlista vagy.
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-31, 18:37
tony logója
tony tony nem elérhető
Nem viccelek

Idézet:
ebben az ügyben nem szoktam viccelni ez szent és sérthetelen téma lenne...
igazából...

Válaszol idézettel
Régi 2005-11-01, 00:25
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: d"^-^"b
Összes hozzászólás: 3.962
Psy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatos
Üzenetküldés MSN-en keresztül Psy L részére

Idézet:
ElftERROR1st eredeti hozzászólása
neten....ebbe beletartozik a folum meg msn meg icq megmeg.......elbaszott dolog ismerkedni...................de azee ha ti........akkol hajjra.
osztom a véleményt, de azért vannak dolgok amik na.
Régi 2005-11-01, 12:21
pitypalaty logója
pitypalaty pitypalaty nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 17
pitypalaty jó irányba halad
Exclamation re: Társkereső topic

Sokan éreznek úgy, velem is előfordult még a kezdeteknél, hogy azon törik a fejüket miért nem viszonozza ugyan azt a figyelmet a nő a párkapcsolatukban. Azt hiszik ez az ő hibájuk, éppen ezért nem mernek véget vetni a kapcsolatnak mert attól félnek hogy nem találnak maguknak újra párt. Ugyan ez a probléma fordul elő mikor ismerkedésről van szó, vagyis félelem a visszautasítástól a férfiak talán egyik legnagyobb problémája. Minden férfit az érdekel, hogyan szólítson meg egy nőt, hogyan viselkedjen, hol találkozzanak később és még megannyi hasonló kérdés. Ezekre a kérdésekre szeretnének választ kapni. Azonban egy fontos dolgot nem tesznek hozzá a kérdésükhöz, amire pedig gondolnak, mégpedig "hogyan oldjam meg ezt a helyzetet, hogy ne utasítsanak vissza".
Mindenki a tökéletes helyzetet, a tökéletes szöveget, a tökéletes viselkedést akarja elsajátítani, vagyis biztosra akarnak menni, mert ha úgy érzik 1 % esély van rá hogy a nő visszautasítsa őket, akkor inká! bb nem tesznek semmit. Éppen ezért a férfiak, jó szándékú becsléssel, minimum 90%-a legtöbbször nem meri megtenni amit szeretne mert fél a visszautasítástól.

Gondolom sokszor hallottad már azt a ma már közhelyszámba menő tanácsot hogy "légy önmagad", "szeresd magad". Persze ilyenkor mire gondol mindenki? "Hogy egy fenét, én sokkal többnek akarok látszani mint ami vagyok". Őszintén szólva én is csak az utóbbi pár évben fogtam fel mit is jelent a "légy önmagad" szlogen. Ugyanis ha önmagad vagy, akkor nem kell mindig egy adott szituációban azon gondolkodnod, hogy mit tenne az az illető akinek a szerepébe bújtál, hanem tudod te magad is, mert saját gondolataid vannak, saját vágyaid, és nem egy képzeletbeli szerepet játszol. A visszautasítástól pedig csak azért félsz mert saját magadat már leírtad és félsz hogy erre mások is rájöhetnek. Vagyis azért nem mersz megszólítani egy lányt aki nagyon tetszik neked, mert attól félsz rájön hogy milyen vesztes vagy és unalmas. Ez a mélyen rejlő érzés van nagyon sok férfiban, csak annyira próbálják leplezni, hogy még maguknak sem merik bevallani. Vagyis a félelem a visszautasítás! tól annyit jelent, attól félsz hogy rájönnek milyen vagy, vagyis azokra a negatív dolgokra, amiket te gondolsz magadról.

Ne gondolj magadra negatívan, mert ha ezt teszed, akkor félni fogsz a visszautasítástól is. Mert ha például egy fél kiló festékkel kikent szöszibaba azt mondja neked valahol hogy ronda vagy, akkor csak akkor érinthet ez téged fájdalmasan ha mélyen belül magadban úgy érzed hogy tényleg ronda vagy. Vagy ha azt mondom neked, "haver, neked 3 füled van", akkor nem foglalkozol vele, mert tudod nagyon jól, hogy csak 2 van. Bízom benne kezded érteni miről van szó.

Mikor eljutsz arra a pontra, hogy teljes mértékben elfogadod magad amilyen vagy, akkor egy csapásra minden ismerkedési és párkapcsolati problémád megoldódik. Ez persze nem azt jelenti hogy leállhatsz és nem kell tenned semmit hogy jobb ember legyél. Csak nagyon kevesen születtek úgy hogy értenek a nők nyelvén és megkapják amit akarnak. De nem kell aggódni mert mint minden, ez a "képesség" is fejleszthető.

Kezdetnek kezdj el magaddal foglalkozni többet. Ne csak az érdekeljen hogy mit akar az a nő akit kiszemeltél magadnak, azt is vedd figyelembe amit te akarsz, hogy milyen emberi tulajdonságok fontosak neked. Igen emberi tulajdonságok és nem csak a nők külseje mert jobb ha tudod nagyon-nagyon sok szuper jó külsejű nő szörnyen unalmas tud lenni, és akár nulla az ágyban. A legjobb külsejű nőknek (tisztelet a kivételnek) fogalmuk sincs hogyan kell örömet okozni egy férfinak. Annyira el vannak kényeztetve hogy úgy érzik semmit nem kell tenniük, miért tennének, anélkül is megkapnak mindent olyan férfiaktól akik félnek a visszautasítástól. De ne felejtsd el az olyan férfiak az ilyen nőknek legtöbbször csak játékszernek kellenek, aki elviszi őket drága helyekre vacsorázgatni és ajándékokat venni. Viszont ágyba az olyan férfiakkal feküdnek akik nem a "rabszolgáik".

De abban a pillanatban mihelyt nem írod le magad, megszűnik az a félelmed is, hogy mások mit gondolnak rólad. Mikor véget vetsz a magaddal szembeni bírálatoknak hogy még nem vagy "tökéletes", csak ezután múlik el a félénkséged és az hogy azon jár a fejed hogy vadidegen emberek mit gondolhatnak rólad.

Tehát a legfontosabb, hogy elfogadd magad. Ezzel kell kezdeni. Amíg kétségeid vannak magaddal szemben, addig hatalmas hátránnyal indulsz az ismerkedés nevű játékban. Így van, ez felfogható egy játéknak is. Gondolj bele, egy férfi odamegy egy vadidegen nőhöz mert szeretné megismerni. Vagy sikerül és érdekesnek tartja, így mindketten jól érzik magukat, vagy nem kelti fel a nő érdeklődését. Ez utóbbi esetben azonban sokan teljesen kiakadnak. De miért? Mert egy vadidegen ember akivel életében sosem találkozott azelőtt, nemet mondott? Gondolkozz, semmit nem veszíthetsz egy ilyen próbálkozásnál. Tedd félre a kitalált paranoid gondolataidat hogy "ha megszólítom akkor biztos újjal mutogatva kinevet" vagy "hangosan elküld a fenébe". Ezek a gondolatok csak a fejedben vannak. Agyunknak van egy olyan tulajdonsága, hogy ha veszélyt érez, akkor mindenféle negatív gondolatokat produkál, így ha az ismerkedésnél maradunk, akkor végül nem merünk odamenni az illető lányhoz. Ez! zel agyunk teljesítette feladatát, megóvott minket egy esetleges kudarctól.
-----------------------------------------------

Ui:Milyen kár,hogy én is csak nem rég jöttem erre rá.
Talán ha 1-2 hónappal előbb világosodom eg minden másképpen alakult volna...

A cikk forrása ahonnan idéztem:

Ismerkedés Lányokkal Hírlevél - Társkereső Könyv

Utoljára módosítva: pitypalaty által : 2006-08-27 17:45 Oka: társkereső link
Válaszol idézettel
Régi 2005-11-01, 12:30
pitypalaty logója
pitypalaty pitypalaty nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 17
pitypalaty jó irányba halad

Idézet:
fuge3 eredeti hozzászólása
Én is én is én is magányos kis sündisznócska vagyok....
Mi van Hru?

Olvasd el a beírásom és okulj!

Utoljára módosítva: pitypalaty által : 2005-11-03 12:01
Válaszol idézettel
Régi 2005-11-01, 12:33
hello-kitty logója
hello-kitty hello-kitty nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 189
hello-kitty jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül hello-kitty részére

Pitypalaty!!!

Ezzel most őszintén lenyűgöztél. Bár leányzó vagyok, de mégis azt hiszem pontosan értem hogy mit is akartál mondani.

Thx
Válaszol idézettel
Régi 2005-11-01, 12:53
duzbujz logója
duzbujz duzbujz nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 459
duzbujz jó irányba halad

Idézet:
inhumaani eredeti hozzászólása
Keresem azt a zeneszerető, természetkedvelő, színházba járó, romantikus lelkű, intelligens, művelt, kedves hölgyet, aki leszopna.

anyáás

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
LOÁL topic :) robci Duma 10596 2018-02-06 18:46
Ki Kicsoda Topic (Post a Pic of Yourself) Psy L Duma 21174 2018-02-03 18:23
Szeksz topic goásoknak... 18+ !!! psylody Duma 17706 2013-11-22 20:25
Elköszönő topic Gabrillo Duma 890 2010-03-25 18:24
Russian topic Psy L General Chat 5 2005-07-10 21:41

A pontos idő 18:18 , a GMT +2 időzóna szerint.