Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Közérdekű információk Talált, elveszett tárgyak, stb...

Válaszol

Régi 2012-02-02, 18:06
Panadero logója
Panadero Panadero nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 12.500
Blog Entries: 5
Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Albérlet

CSALO "GOAS" KURVA

ha ezt elobb tudom! belolem most csinaltak totalis hulyet.
ez a csaj volt, a google egybol kidobta a nevet!

SIMA ANETT

az en sztorim nagyon nagyon roviden:
partyban ismertem meg, haverom ennek a hugat huzogatta.
irogatott neten, probalkozott, de nem volt foganatja, aztan joban maradtunk, bulikban mindig dumaltunk, meg neha facebookon.
mielott kikoltoztem hollandiaba, meg kellett oldanom a macskam sorsat, akivel mar 4-5 eve eltem egyutt.... o volt a mindenem...
csak volt, mert netti felajanlotta, hogy o szivesen vigyazz ra, van kutyajuk is, macskajuk is. megorultem, megbeszeltem, h adok neki havonta 5000 ftot a kajara, es amint tudom kihozom magamhoz hollandiaba. 7 nap telt el es fogadott egy uzenet, hogy veserakban hirtelen elpusztult...
(azota is megsiratom Albertet)
erre ra 1 hetre o kert szivesseget, hogy bekoltozne a lakasomba, ami uresen all pesten, mert rossz volt a csap, ki kellett festeni, csak aprosagok.
azt mondta mindent megcsinal, fizetnie kellett a 20 ezres kozoskoltseget (+1 havit nekem, de azt en is fizettem volna be ) + villany
ugy gondolom nevetsegesen keveset kertem, mert o is segitett rajtam alberttel.
egyszer fizetett 40-et, de akkorra mar 80at kellett volna...
kiderult hogy az anyja lakik ott a hugaval, aztan nem fizettek nem fizettek, kiderult hogy villanyt sem fizettek, mar majdnem kikapcsoltak, de mi nem is tudtunk rola.
rengeteg veszekedes, fenyegetozes az o reszerol, hgoy en miert akarom kirakni a HALDOKLO ANYJAT a lakasbol, 4 honap mulva meghal,,, (mar csak 2 )
rokonaim nagy nehezen kiraktak oket, jan 31-en., es persze nem fizettek. netti ott sem volt, azota nem lattuk, en es a csaladom is letiltotta facebookon is, telefonon is.
az egyetlen amit tehetek, hogy nyomatom, mindenhol, hogy masok ne jarjanak igy!

google talalatok:

erdemes beleolvasni:
http://excsajok.puruttya.hu/bypost/2.../05/Sima_Anett

egy kulon blog rola:
http://simaanett.blogspot.com/

Utoljára módosítva: Panadero által : 2012-02-02 18:23
Válaszol idézettel
Régi 2012-02-02, 20:05
nut logója
nut nut nem elérhető
Ősfórumos

Összes hozzászólás: 6.507
nut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb embere

Ejha, micsoda blikk sztori Zajlik az élet. Jobbulást!
Régi 2012-02-02, 20:17
Panadero logója
Halhatatlan

Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere

blikk! nem is rossz otlet
koszi
Régi 2012-02-02, 20:40
KoXi logója
KoXi KoXi nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 741
KoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embere
Talking re: Albérlet

Idézet:
Raziel Anarki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
FIGYELEM!!
Lakórtásakat keresek!!

komoly jelentkezőket várok, akik nem lépnek le 3 hónap múlva fizetés nélkül!!
(már egy éve játszom ezt a játékot, faszkivanmá komolyan, hogy nincs egy becsületes ember ebbe a városba)
Kérjél 3 hónap kauciót vagy min 2-őt+az aktuálist. .)
Régi 2012-02-02, 20:50
Panadero logója
Halhatatlan

senkinek nincs annyi penze
Régi 2012-02-03, 00:30
Raziel Anarki logója
Raziel Anarki Raziel Anarki nem elérhető
Van véleményem

Hely: az archívum
Összes hozzászólás: 131
Raziel Anarki elismerésnek örvendRaziel Anarki elismerésnek örvend
Üzenetküldés MSN-en keresztül Raziel Anarki részére

Idézet:
Tulip eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
belolem 2 goas csinalt hulyet, utana megfogadtam, h tobbet nem teszek fel hirdetest forumra. aztan az egyik szomszedom feltett mashova hirdetest, es mit ad isten egy goas be is koltozott, aztan azota nem fizet, a cuccai itt vannak, de annyira sotet, hogy azthiszi, hogy ha nem jar haza aludni, akkor nem is kell fizetnie. rabaszik, mer kulcsom van a szobajahoz
na ezzel nem azt akarom mondani, h a goasok fasszopok, csak egy erdekes egyuttallasra hivta fel az elet a figyelmemet
a pejoratív "goás" jelzőt, mint vérbeli (oldschool-)newschool goás kikérem magamnak...
én büszke vagyok rá hogy ilyen zenét hallgatok, és nem a gyökér psy(prog-fullon-killer) szemetet!!!

a mocskos DROGOSOKKAL van a baj, meg azokkal akiknek nem volt gyerekszobája, és csak magukra gondolnak. ennyi!!!

a goa igényes zene, igényes emberek hallgatják.

csak a buta birkák hiszik a psytrance-ra h "ja az goa", akik csak a csavarást meg a tücitücit hallják belőle. és azt se tudják mi az a harmónia.... csak zúzza szét az agyukat bedrogozva a GÉPZENE.

(a GOA klasszikus értelemben véve is ottvan, MUZSIKA... aki ezt nem fogja fel, az sötét és kész)

nem személyeskedésnek szántam, de f**kivan már a jelzőzéssel,
meg az azt se tudjuk mit hallgatunk (azt se tudjuk a melyik szernek épp a milyen hatása alatt) hozzáállással,

tisztelt uraim.

Utoljára módosítva: Raziel Anarki által : 2012-02-03 00:50
Válaszol idézettel
Régi 2012-02-03, 00:32
Raziel Anarki logója
Van véleményem

Idézet:
KoXi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kérjél 3 hónap kauciót vagy min 2-őt+az aktuálist. .)
egy havi letét + az aktuális havi bőven elég, azzal is megszűröm elég rendesen a népet, hidd el, van már tapasztalatom ebben... túl sok is...

Utoljára módosítva: Raziel Anarki által : 2012-02-03 01:00
Válaszol idézettel
Régi 2012-02-03, 12:01
Moon logója
Moon Moon nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.668
Moon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embere

Idézet:
a pejoratív "goás" jelzőt, mint vérbeli (oldschool-)newschool goás kikérem magamnak...
én büszke vagyok rá hogy ilyen zenét hallgatok, és nem a gyökér psy(prog-fullon-killer) szemetet!!!

a mocskos DROGOSOKKAL van a baj, meg azokkal akiknek nem volt gyerekszobája, és csak magukra gondolnak. ennyi!!!

csak a buta birkák hiszik a psytrance-ra h "ja az goa", akik csak a csavarást meg a tücitücit hallják belőle. és azt se tudják mi az a harmónia.... csak zúzza szét az agyukat bedrogozva a GÉPZENE.

(a GOA klasszikus értelemben véve is ottvan, MUZSIKA... aki ezt nem fogja fel, az sötét és kész)

meg az azt se tudjuk mit hallgatunk (azt se tudjuk a melyik szernek épp a milyen hatása alatt) hozzáállással,

tisztelt uraim.
ejnye-ejnye...te ugyanugy "jelzőzöl"...
Válaszol idézettel
Régi 2012-02-03, 12:05
Moon logója
Moon Moon nem elérhető
Öreg róka

Moon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Panadero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
CSALO "GOAS" KURVA

ha ezt elobb tudom! belolem most csinaltak totalis hulyet.
ez a csaj volt, a google egybol kidobta a nevet!

SIMA ANETT

az en sztorim nagyon nagyon roviden:
partyban ismertem meg, haverom ennek a hugat huzogatta.
irogatott neten, probalkozott, de nem volt foganatja, aztan joban maradtunk, bulikban mindig dumaltunk, meg neha facebookon.
mielott kikoltoztem hollandiaba, meg kellett oldanom a macskam sorsat, akivel mar 4-5 eve eltem egyutt.... o volt a mindenem...
csak volt, mert netti felajanlotta, hogy o szivesen vigyazz ra, van kutyajuk is, macskajuk is. megorultem, megbeszeltem, h adok neki havonta 5000 ftot a kajara, es amint tudom kihozom magamhoz hollandiaba. 7 nap telt el es fogadott egy uzenet, hogy veserakban hirtelen elpusztult...
(azota is megsiratom Albertet)
erre ra 1 hetre o kert szivesseget, hogy bekoltozne a lakasomba, ami uresen all pesten, mert rossz volt a csap, ki kellett festeni, csak aprosagok.
azt mondta mindent megcsinal, fizetnie kellett a 20 ezres kozoskoltseget (+1 havit nekem, de azt en is fizettem volna be ) + villany
ugy gondolom nevetsegesen keveset kertem, mert o is segitett rajtam alberttel.
egyszer fizetett 40-et, de akkorra mar 80at kellett volna...
kiderult hogy az anyja lakik ott a hugaval, aztan nem fizettek nem fizettek, kiderult hogy villanyt sem fizettek, mar majdnem kikapcsoltak, de mi nem is tudtunk rola.
rengeteg veszekedes, fenyegetozes az o reszerol, hgoy en miert akarom kirakni a HALDOKLO ANYJAT a lakasbol, 4 honap mulva meghal,,, (mar csak 2 )
rokonaim nagy nehezen kiraktak oket, jan 31-en., es persze nem fizettek. netti ott sem volt, azota nem lattuk, en es a csaladom is letiltotta facebookon is, telefonon is.
az egyetlen amit tehetek, hogy nyomatom, mindenhol, hogy masok ne jarjanak igy!

google talalatok:

erdemes beleolvasni:
http://excsajok.puruttya.hu/bypost/2.../05/Sima_Anett

egy kulon blog rola:
http://simaanett.blogspot.com/
ehhez meg csak annyi, hogyha ez mind igaz akkor orvos latta-e mar a lanyt? )))
Válaszol idézettel
Régi 2012-02-03, 12:07
Raziel Anarki logója
Van véleményem

Idézet:
Moon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ejnye-ejnye...te ugyanugy "jelzőzöl"...
kölcsönkenyér, tudod.

és nem "ugyanúgy".
Válaszol idézettel
Régi 2012-02-03, 12:15
Moon logója
Moon Moon nem elérhető
Öreg róka

Idézet:
kölcsönkenyér, tudod.

és nem "ugyanúgy".
o na legyel okosabb mindig. tudod te.
Válaszol idézettel
Régi 2012-02-03, 12:31
Raziel Anarki logója
Van véleményem

Idézet:
Moon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
o na legyel okosabb mindig. tudod te.
má előre sejtettem h valaki pont ebbe fog belekötni. lol....
Válaszol idézettel
Régi 2012-02-03, 17:49
Tulip logója
Tulip Tulip nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.858
Tulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Tulip részére

Idézet:

tisztelt uraim.
ahh hagyjal mar. ne kelljen mar aztmondanom lecci, hogy idekoltozott egy progresszives, meg atbaszott egy fullonos. vagy lsd-s..
ez egy humorosnak szant beiras volt. ha nem fogod, es okoskodni szeretnel, akkor mar megtetted
Régi 2012-02-03, 18:03
Panadero logója
Halhatatlan

engem atbaszott egy fullonos
Régi 2012-02-03, 18:11
Tulip logója
Tulip Tulip nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.858
Tulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Tulip részére

Idézet:
engem atbaszott egy fullonos
megis mi a faszt vartal. te is fullonos vagy, a te véred
Régi 2012-02-03, 20:05
Panadero logója
Halhatatlan

de neki a mocsok kurva vervonal erosebb. az anyjatol orokolte

apucirol szerencsere semmi hir bar ugy hallottam, hogy most halt meg, az anyja uj faszija es nagy orokseget is varnak, vagy mit hazudott, mikor meg bevettem van egy sejtesem, hogy mar o sem emlkeszik ra

Utoljára módosítva: Panadero által : 2012-02-03 20:08
Válaszol idézettel
Régi 2012-02-03, 22:41
mooi klippe logója
mooi klippe mooi klippe nem elérhető
Halhatatlan

Hely: in my mind
Összes hozzászólás: 10.875
mooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb embere

Idézet:
ez a puruttyás... ez tényleg ő? nem térek magamhoz!

de ez a zsebfosztogatás... hát nándival is volt ilyesmi "félreértés" ...

ilyen fiatal, és máris ilyen gonosz
Régi 2012-02-03, 23:35
mooi klippe logója
mooi klippe mooi klippe nem elérhető
Halhatatlan

Hely: in my mind
Összes hozzászólás: 10.875
mooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb emberemooi klippe a fórum leghíresebb embere

basszus nem térek magamhoz! amugy mar engem is letörölt facebookról... (nem csoda )
Régi 2012-02-04, 16:37
Panadero logója
Halhatatlan

bizony, es kommentekben benne van, hogy mar napiszaron is volt fent
Régi 2012-02-05, 12:46
Czellux logója
Czellux Czellux nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.158
Czellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embere

megint aktuális...

Megüresedett szoba kiadó Albertfalván / XI.kerület (7es busz vonalán)
bolt-ovi-bölcsi-játszóterek-étterem-uszoda-madaras teszkó (auchan)-lángos szaküzlet-gyógyszertárak-kisboltok-7es, 213as busz, 18as, 41es és 47es villamosok...
minden 10 percen belül

http://soundcloud.com/jis
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 07:19 , a GMT +2 időzóna szerint.