Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2005-05-27, 18:26
badbone logója
badbone badbone nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 277
badbone jó irányba halad
Alapbeállítás

Idézet:
psy69 eredeti hozzászólása
badbone az a para hogy nemigazán ismerem a tört zenéket.. igazábol még réégen a 60herzben(estfm) hallottam pár dallamos-éneklős kellemes tört zenét és azóta ilyenhez csak idén jutottam hozzá, az általam említett omni triohoz.. ezek is multszázadi zenék asszem psytranceket probálgattam írni de ahoz egy klasszisokkal jobb gép kellene, ezért próbálkoztam most vmi kevésbé szétefektezett zenével, nameg hmm... szal van egy elég profi zenész ismerősöm és neki akarom megmutatni hogy na ilyesmi zenét akarnék én írtosgatni.. merthogy régóta tervbe van véve a közös zenélés (közben elleshetnék 1-2 dolgot tőle) egyébként ezek a csilingelős-fémes dobok nekem naaagyon bejönnek, kicsit olyan "valódi hangszer" feelingje van
PSY69:
Attol ne tessek felni hogy nem ismered!
Bizton allithatom hogy sokkal jobb zenet lehet irni ugy az ember nem ismer egy adott stilust!
Kulonben akaratlanul is klisek lesznek belole. (Sajnos az en zeneimben is vannak) Jobb irni egy zenet ugy ahogy jol esik, aztan a vegen kiderul hogy milyen stilusu lett.
A goa is sokkal jobban jarna, ha a stilusban valo zeneles nem hangulat meg hangok lenyulasabol allna 2-3 eredeti zenesztol.
Amugy is, az hogy mi fog letiszulni iras kozben egy szam vegere, az szabja meg mi tetszik belole, ezt pedig az, hogy milyen zenet szeretsz.-es ez boven eleg, neha sok is.
A te tort zenedben pont az tetszett, hogy hallatszik rajta, nem hallgatsz ilyen zeneket, ezert nem hasznaltad fel a sablonokat. meg ha jelen allapotaban olyan kidolgozatlan is..
tetszik erteni? Ezt hivjak ujitasnak. Ettol lesz valaki eredeti...
Amugy az elobb irtam egy masik uzit is (csak az valamiert eltunt). Abban irtam, ha iranyado tort zenet akarsz hallgatni szerintem eleg jo a Crystal method elso ket albuma vegas es a tweekend cimu....de nem feltetlenul szukseges.
A masik variacio az az hogy az ember belegyurja magat a leheto legtobb iranyzatba, es a vegen osszerak valamit, sajat szajize szerint.
Ebol lesz olan pl mint Neo... de ok eleg lopkovicsok