Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2005-05-16, 15:25
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Márklár
Összes hozzászólás: 6.022
psy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül psy69 részére
Alapbeállítás

köszönöm kimerítő okításodat óh híresneves profimeiszter előadóművészúr akit a világ csodál, nemvéletlenül írtam oda a körülményeket, okokat és azt is hozzáteszem most hogy qrvára nemhallgatok törtzenét soha, kivéve egyetlen előadót(omni trio) így nemis nagyon vágom hogy mit hogyafaszba kell ott működni... egyébként a hirtelen váltásrol teeljesen igazad van, az sztem sem túl jó a régies hangzás viszont kicsit "direkt".. ha vmit 2 óra alatt összedobok poénbol azt nyem kéne íly nagy gőggel fikázni, nem állítottam hogy ezzel akarok betörni a siker kapuján