Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2005-05-27, 14:36
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Márklár
Összes hozzászólás: 6.022
psy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül psy69 részére
Alapbeállítás

badbone az a para hogy nemigazán ismerem a tört zenéket.. igazábol még réégen a 60herzben(estfm) hallottam pár dallamos-éneklős kellemes tört zenét és azóta ilyenhez csak idén jutottam hozzá, az általam említett omni triohoz.. ezek is multszázadi zenék asszem psytranceket probálgattam írni de ahoz egy klasszisokkal jobb gép kellene, ezért próbálkoztam most vmi kevésbé szétefektezett zenével, nameg hmm... szal van egy elég profi zenész ismerősöm és neki akarom megmutatni hogy na ilyesmi zenét akarnék én írtosgatni.. merthogy régóta tervbe van véve a közös zenélés (közben elleshetnék 1-2 dolgot tőle) egyébként ezek a csilingelős-fémes dobok nekem naaagyon bejönnek, kicsit olyan "valódi hangszer" feelingje van