Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2019-04-27, 18:24
pálinkata logója
pálinkata pálinkata nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: a kűtűl balra
Összes hozzászólás: 2.487
pálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Társadalom,pszichológia,emberek...

Idézet:
prézli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kiutáltak az előző munkahelyemről mert nincs gyerekem (és nem is lesz) és azt is megtudtam mennyire ciki ha valaki szingli
hááát nem értem, hogy ez még miért probléma valakinek. Hát nem látják? Hát nem látják? Hát nem látják! Nincs gyerekem, nincs gyerekem. Szingli vagyok, szingli vagyok. De azt egyik sem kérdezi meg, hogy; Te figyelj már! jól érzed így magad? Vagy; miért döntöttél így? mert biztosan oka van.... neeeeem elítél, megbélyegez.... valójában meg irigykedik.... szerencsésnek tart minket.... ezért szúrja a szemét. Hányszor hallottam családosoktól; - De szerencsés vagy, oda mész, ahova akarsz, azt csinálsz amit akarsz.... és csak néztem... oké ezexerint Te nem érzed magad szerencsének, hogy van egy családod, ezexerint Te cserélnél velem.... háát én meg nem... ezért nincs gyerekem, és vagyok szingli.... saját döntés. Így jó nekem! Ez nem "szerencse" kérdése. ez az én felelősségteljes választásom.

Pont azok miatt tart itt ez a világ akik ezért kiutalnak, megbélyegeznek, és elítélnek minket! Pont!

És én csak sajnálni tudom ezt a mérhetetlen nagy irigységet ami körülvesz minket!!!

nah most jól megasszontam…

Utoljára módosítva: pálinkata által : 2019-04-28 07:40
Válaszol idézettel