Téma: Álmodás
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-01-31, 16:57
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.370
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére
Alapbeállítás re: Álmodás

baz-_-''értelmes és szervezett zombis álom. a főnököt főszerkesztőnek hívták, és betörés/lerohanás helyett a zárral babráltak, én vettem észre és kellett erővel rátartani a kulcsra hogy ne jussanak be. a család nagy része nem is tud róluk, nagyim fél mer, nem látott még ilyet. elmében legyőzhetőek, de én se értettem hogyan. mielőtt felriadtam a wc ablakon keresztül beszéltem az egyikkel ami a képembe nevetett és tovább babrálta a zárat, világító tompa babakék szembogara volt. nem is zombik hanem ghoulok voltak(talán egy ember értheti h ezek miért rosszabbak) úgy beleizzadtam az álomba és annyi időt megéltem közben, hogy a 3óra alvást 10nek érzem. végül is vizsga előtt aludjon is az ember vagy rosszul mondom?^^
..piszkos bákemonó! ééémen!!