Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-04-16, 18:10
Flash# logója
Flash# Flash# nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 16
Flash# elismerésnek örvendFlash# elismerésnek örvend
Alapbeállítás re: Filozozofia nekunk magunkrol....

Idézet:
umba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Heló!
szerintem ez alatt most azt értette, hogy szabad akaratod szerint, azaz te egy dolgot olyan irányba fordítasz amerre adott helyzetben akarod. lehet, hogy még jobbá teszel valamit vagy rontasz a helyzeten.
a benyomások hatással vannak ránk, mert a negatív hatások vagy például a csalódás biztos változtat az egyénen. jó esetben feldolgozza ugye, csak van amikor tehetetlen vagy és jön az elképzelés, hogy mi irányítja a dolgokat, nekem nincsen konkrét hitem, de ilyenkor úgy próbálnánk belelátni a szituációba, hogy hogy kéne helyesen törtéjen...és lehet, hogy létezik egy olyan sík ami "láthatatlan" és valami "helyes út" féle.. de mivel ebbe belegondolni a végtelenségig lehetne, azt viszont tudod, hogy milyen az életed amiben vagy és lényeges, hogy te irányítasz
ha meg a saját utadat nehezíted, az semmiféleképpen nem jó csinálhatod egy darabig, ha bírod, ebből is tanulhatsz, de azért van egy belső hangunk is aki néha szokott súgni ám azt is tudjuk nincs két egyforma ember, mindenki másképp élei meg egyéni szocprobléma
Ez az én dilemmám, nem tudom eldönteni melyik úton járjak. Van előttem egy jól körülhatárolt út, ami nem tetszik. Számomra barátságtalan, embertelen, rideg. És ennek nem látom alternatíváját sajnos. Sok idő lenne, amíg meglelem. Az álmaink mennyire segíthetnek eligazodni?
Válaszol idézettel