Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2005-10-18, 17:47
LOCO logója
LOCO LOCO nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.817
LOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül LOCO részére
Alapbeállítás re: idézetek, szólások, közmondások... ;)

"# Gyönyörű gyerekeim vannak. Hálistennek a feleségem megcsalt.
# Egyik karácsonyra egy légpuskát vettem a fiamnak. Ő meg egy pólót vett nekem, céltáblával a hátán.
# Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.
# Veszélyes környéken lakom. Az utcánkban a gyerekek lelopják az autók kerekeit - menet közben.
# A feleségem félt a sötétben. Aztán meglátott engem ruha nélkül. Azóta a világosban fél.
# Az egyetlen bajom az életemmel, hogy nem valaki más vagyok.
# A nagyapám amúgy igen jelentéktelen ember volt. A temetésén a halottaskocsi ment leghátul.
# Az élet dolgait két részre osztom: rettenetesre és kibírhatatlanra.
# És együtt alszik majd a bárány és a farkas, de a bárány nem alszik majd jól.
# Sohasem akartam a karrierje útjában állni. Hogyan is kívánhatnám egy hozzá fogható szépségű lánytól, hogy otthagyja a roncsderbit?
# Osztrigat pedig nem eszem. Az en etelem legyen halott - ne beteg, ne sebesult - halott!
# "Erdekes arca van. Erdekes hogy ez egy arc."
# " ... az arca olyan volt, mint Louis Armstrong hangja."
# Gyerekkoromban egyszer eltűntem pár napra otthonról. A szüleim azonnal reagáltak, kiadták a szobám."

WOODY ALLEN