GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Zenekészítés (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=8)
-   -   DEMO számok MÁS stílusban (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=18)

Gabrillo 2005-05-14 20:02

DEMO számok MÁS stílusban

mert nem csak "a goa" körül forog a világ...

psy69 2005-05-14 23:03

fruity loops 5.0+ultraszar gép+integrált hangkártya+unalom+2,5 óra ráfordítás= psy69.uw.hu/tucturuclala.mp3 :D :D :D

Gabrillo 2005-05-15 08:41

ezt ne nagyon mutogasd:D

eleg regies hangzas...
nameg a hatterben hallhato, fel oktavot 5 masodpercenkent valtozo sav 2 percen keresztul eleg kimerito...

2:50 korul vegre hallhato normalis cin:o mily meglepo:D

3:48nal eleg erdekes a hirtelen hangszinvaltas

...

psy69 2005-05-16 15:25

köszönöm kimerítő okításodat óh híresneves profimeiszter előadóművészúr akit a világ csodál, nemvéletlenül írtam oda a körülményeket, okokat és azt is hozzáteszem most hogy qrvára nemhallgatok törtzenét soha, kivéve egyetlen előadót(omni trio) így nemis nagyon vágom hogy mit hogyafaszba kell ott működni... egyébként a hirtelen váltásrol teeljesen igazad van, az sztem sem túl jó;) a régies hangzás viszont kicsit "direkt".. ha vmit 2 óra alatt összedobok poénbol azt nyem kéne íly nagy gőggel fikázni, nem állítottam hogy ezzel akarok betörni a siker kapuján :cool: ;) :p

Sziadam 2005-05-16 15:30

hehe laci:D

K2 2005-05-17 15:00

Idézet:

psy69 eredeti hozzászólása
köszönöm kimerítő okításodat óh híresneves profimeiszter előadóművészúr akit a világ csodál, nemvéletlenül írtam oda a körülményeket, okokat és azt is hozzáteszem most hogy qrvára nemhallgatok törtzenét soha, kivéve egyetlen előadót(omni trio) így nemis nagyon vágom hogy mit hogyafaszba kell ott működni... egyébként a hirtelen váltásrol teeljesen igazad van, az sztem sem túl jó;) a régies hangzás viszont kicsit "direkt".. ha vmit 2 óra alatt összedobok poénbol azt nyem kéne íly nagy gőggel fikázni, nem állítottam hogy ezzel akarok betörni a siker kapuján :cool: ;) :p

Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni! A kritikát meg elfogadni!

Gabrillo 2005-05-17 15:26

Idézet:

psy69 eredeti hozzászólása
köszönöm kimerítő okításodat óh híresneves profimeiszter előadóművészúr akit a világ csodál, nemvéletlenül írtam oda a körülményeket, okokat és azt is hozzáteszem most hogy qrvára nemhallgatok törtzenét soha, kivéve egyetlen előadót(omni trio) így nemis nagyon vágom hogy mit hogyafaszba kell ott működni... egyébként a hirtelen váltásrol teeljesen igazad van, az sztem sem túl jó;) a régies hangzás viszont kicsit "direkt".. ha vmit 2 óra alatt összedobok poénbol azt nyem kéne íly nagy gőggel fikázni, nem állítottam hogy ezzel akarok betörni a siker kapuján

psy69...adod a szokasos formad latom:D

"ezt ne nagyon mutogasd:D" nem veletlen volt ott a 'sámli'...remeltem h igy nem veszed komolyan

a cinre valo utalas meg csak azert volt olyaamilyen, mert addig hianyzott... es igy johallani a fulnek

szoval ne vegyel mindent naon fel, nem sertegetni akarlak (azt meghagyom Neked:D)

Gabrillo 2005-05-17 15:27

egyebkentmeg

http://gabrillo.uw.hu/mymusic/smoothernoon.mp3

freeman 2005-05-17 15:35

Idézet:

Gabrillo eredeti hozzászólása

meghallgattam.

nekem furcsa ez a zene, nem értem a koncepciót, de egyes részek megfogták a figyelmem, pl. a mélyböl elötörö sztereó hangok tök jól térbe helyezik a cuccost.

psy69 2005-05-17 15:46

gabrillo a "kritikádrol" süt a roszindulat ami anynira nemis véletlen figyelembe véve hogy mekkora pajtik vagyunk:) kritika jöhet, okítás nem... vagyis de, de ezt meghagyom annak aki ért is hozzá;) mondjuk ezen nincs mit érdemben kritizálni, én sem gondoltam komolyan ;)

Gabrillo 2005-05-17 16:35

akkor jo:)rosszindulat...pff...zene az zene... az h ki irta lenyegtelen. en nem azt vettem figyelembe.
velemeny, kritika. egyeni. az enyem.:)

mivel Te vagy Te, En meg En, rogton csak a rosszat feltetelezzuk egymasrol?:D nanee

K2 2005-05-17 16:52

Idézet:

Gabrillo eredeti hozzászólása

Érdekesnek érdekes! Ha annak szántad..., viszont a samplerek egész jók, ezekből szerintem jobbat is ki lehetne hozni! Csak így tovább!

Gabrillo 2005-05-17 16:54

Idézet:

K2 eredeti hozzászólása
Érdekesnek érdekes! Ha annak szántad..., viszont a samplerek egész jók, ezekből szerintem jobbat is ki lehetne hozni! Csak így tovább!

hat jah... majd nyaron talan lesz idom foglalkozni a temaval...
igyelosambient
elvont;)

keo 2005-05-19 12:30

http://www.mindcandydvd.com/ ezt minden ősdemoscenesnek ajánlom ... én rendeltem egyet, gecijóóóóóóó :D :D
és nem kell emulátorokkal hangkártya parákkal tudomisén mivel pöcsölni... csak betolod nézed és élvezed... :D

freeman 2005-05-19 12:35

Second reality!! Unreal!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

ezeken nőttem fel :p

badbone 2005-05-24 09:21

psy69 - tucturuclalaSzerintem kozeliti az annyira gyagya hogy mar jo kategoriat. Pont az a lenyege hogy esetlen hangokbol van osszerakva. Es nekem ez is jon be...
Siman mutogathatod ha kidolgozod. Abszolute nem lenne rossz, csakhat egyszeruen latszik hogy 2.5 orat foglalkoztal vele. Nem kellenek ebbe mitoomenmilyen profi picedellikus hangok. Viszont: a temak full egyszeruek de a neha megcsuklo ritmus es a diszonans ?sztring? miatt szerintem nagyon jo az alapotlet. NEM KLISES. Ez a lenyeg.
Ha szabad javallanom ezt az iranyt dolgozd ki. Es bar a fanatik goas emberkeknek nem fog bejonni, talalni fogsz boven "vevot" ra. En vagyok az egyik :) Amugy meg mar ilyen nyersen is nagyon jo hangulata van.

badbone 2005-05-24 13:04

Viszont valaki irhatna nekem velemenyt errol, persze, ha mast is hallgat goan kivul ;)...

http://www.musiceditor.hu/modules.ph...=getit&lid=200

Tort utem, enyhe retro hangzas, felvaltva es kombinalva valamivel utosebb elektro temakkal...

HP-D_D_ 2005-05-27 13:09

Sziasztok. A hardCore is beletartozik a "más"-ba??? :D

psy69 2005-05-27 14:36

badbone az a para hogy nemigazán ismerem a tört zenéket.. igazábol még réégen a 60herzben(estfm) hallottam pár dallamos-éneklős kellemes tört zenét és azóta ilyenhez csak idén jutottam hozzá, az általam említett omni triohoz.. ezek is multszázadi zenék asszem:) psytranceket probálgattam írni de ahoz egy klasszisokkal jobb gép kellene, ezért próbálkoztam most vmi kevésbé szétefektezett zenével, nameg hmm... szal van egy elég profi zenész ismerősöm és neki akarom megmutatni hogy na ilyesmi zenét akarnék én írtosgatni.. merthogy régóta tervbe van véve a közös zenélés (közben elleshetnék 1-2 dolgot tőle) :D egyébként ezek a csilingelős-fémes dobok nekem naaagyon bejönnek, kicsit olyan "valódi hangszer" feelingje van :p

psy69 2005-05-27 14:49

Idézet:

badbone eredeti hozzászólása
Viszont valaki irhatna nekem velemenyt errol, persze, ha mast is hallgat goan kivul ;)...

http://www.musiceditor.hu/modules.ph...=getit&lid=200

Tort utem, enyhe retro hangzas, felvaltva es kombinalva valamivel utosebb elektro temakkal...

ehh, asszem még van mit fejlődjek :D
összehasonlítási alapom nemigazán van de amúgy kerlelmes ;) :)

A pontos idő 15:40 , a GMT +2 időzóna szerint.