GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Eszmecsere (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Társadalom,pszichológia,emberek... (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=1564)

naba 2007-01-05 21:05

re: Társadalom,pszichológia,emberek...

Idézet:

pétör eredeti hozzászólása
nézz ki az ablakon

nemtudok :rolleyes:
ilyenkor még bezárva tartanak, pedig man nagyon mehetnekem van
meg ehes is vagyok

pétör 2007-01-05 21:06

Idézet:

uszidzsinga eredeti hozzászólása
Ami nagyon nagy baj a gyogyszerekkel manapsag, a szemleletmod amiben gyartjak oket. Gyogyszert gyartani biznisz, ha meggyogyulsz tole, az meg annyira nem nagy biznisz,mintha fuggove valnal... A masik nagy gebasz meg a gyogyszeripar befolyasa az oktatasban. Az orvos olyan gyogymodot fog ajanlani,amit ismer.

na és mit gondolsz arrol a véleményről hogy

a " pszichiáterek kitalálnak ujabb indokokat hogy gyogyszereket adhassanak el "

meg erről a kis üzleti érdek szájízről az orvostudományban ?

most azért emeltem ki a lélekgyogyászatot mert ez a legkényesebb téma szerintem

főleg hogy pl. hallottam iyen radikális véleményt hogy a depresszió nem betegség csak rámondták

tényleg érdekel mit gondoltok

naba 2007-01-05 21:13

Idézet:

főleg hogy pl. hallottam iyen radikális véleményt hogy a depresszió nem betegség csak rámondták

orovosk termeszetesen penzert lobbiznak (persze nem mindegyik, meg nem is mindegyik kerul olyan pozicioba)

de mar regota eszem a litiumot, szerintem nem rossz az :rolleyes: :D

a depresszio kerdesben meg azt figyeltem meg, hogy vannak akik aszondjak nincs, mármint a tünettegyüttes meg az egész állapot egyenenkent más-más problémára vezető vissza, és ezért depresszio nincs, viszont vannak más dolgok a depresszio mogott persze (szal ilyen definicios problema ez)

na most ez lehet szimpatikus hozzaalass is, mert adott esetben alaposabb, okkeresőbb, minthogy itta laszti majd kihoz belole, viszont tunhet elbagatelizálónak is :rolleyes:

complex

jokedres az is, hogy a magzarorszagi altalnos szarkedvet lehet-e altalanossagban veve depresszionak nevezni
meg az is, hogy hogy legyen kezelve a dolog

mondjuk szerintem eloszor is a Himnuszt kene lecsereleni :)

fufala 2007-01-05 21:23

az a gáz, h a politikával szar foglalkozni, de mégis kuvára befolyásolják a döntéseik az életünket, (jó annak aki olyan körülmények között él,h nem) így az is, h hogy döntünk...szavazás/nem szavazás..kire/mire
ebben az a legnagyobb gáz, h akárhogy is nézem nem látok megfelelő alternatívát ebben az országban egyik oldalon se
eza kuva gáz

fufala 2007-01-05 21:28

raszizmus-romák-egyebek
ebben az a szar, h ez is olyan dolog amit lehetne értelmesen csinálni, ebben az országban sok mindent lehetne értelmesebben csinálni...
például nem kéne a segélyt a markukba nyomni feltétel nélkül, akkor nem szülnének ennyi gyereket, mert, ha teljesíteniük kéne mint szülőnek akkor jobban meggondolnák
+foglalkozni kellett volna velük nevelés, beillesztő programok, de erre mindig is nagy ívből szartak és nem vették komolyan
a helyzet meg csak egyre romlik...
ez van

Faun 2007-01-05 21:30

Idézet:

naba eredeti hozzászólása

mondjuk szerintem eloszor is a Himnuszt kene lecsereleni :)

az a durva h én is itt kezdeném... :rolleyes: :) magyar ember h a faszba volt képes ennyire lehúzós szart írni elképesztő...mintha vmi külföldi hatalom direkt felbérelte volna,h a maradék lelkesedést is kiirtsa a magyarból... :rolleyes:

Faun 2007-01-05 21:32

Idézet:

fufala eredeti hozzászólása
raszizmus-romák-egyebek
ebben az a szar, h ez is olyan dolog amit lehetne értelmesen csinálni, ebben az országban sok mindent lehetne értelmesebben csinálni...
például nem kéne a segélyt a markukba nyomni feltétel nélkül, akkor nem szülnének ennyi gyereket, mert, ha teljesíteniük kéne mint szülőnek akkor jobban meggondolnák
+foglalkozni kellett volna velük nevelés, beillesztő programok, de erre mindig is nagy ívből szartak és nem vették komolyan
a helyzet meg csak egyre romlik...
ez van

bocs,de a cigányokkal kapcsolatban egy megoldás lenne...egy "végső megoldás"...möhöhöhö :cool: :rolleyes:

fufala 2007-01-05 21:34

azoknak a gyerekeknek iszonyatos lehetett, néha elgondolkodok rajta, h érdemes e gyereket szülni ennek a világnak
annyi a mocsok, a vegyszer, sugárzás, lófasz.....
nehéz kérdés, félek sokkal rosszabb és csak mocskosabb lesz az ő életükben
kiakasztó, h minden tudás és eszköz az emberiség kezében van, amivel stabilizálni vagy visszafordítani is lehetne a dolgokat, csak nem a rövidtávú önös érdekeket kéne nézni, dehát úgy tűnik ez az emberiség sorsa a saját önzésébe fullad majd bele

gandzsa mama 2007-01-05 21:39

Idézet:

Faun eredeti hozzászólása
bocs,de a cigányokkal kapcsolatban egy megoldás lenne...egy "végső megoldás"...möhöhöhö :cool: :rolleyes:

ez nem vicces....nem kell cigányozni,mert ha megnézed az embereket,akkor észrevehted,hogy a "fehér" emberek között ugyanannyi a "mocsok",mint a nem fehérek között....

pétör 2007-01-05 21:41

Idézet:

fufala eredeti hozzászólása
, néha elgondolkodok rajta, h érdemes e gyereket szülni ennek a világnak

hát a cigányoknak megéri

és nem is gondolkodnak sokat rajta

nem végső megoldás kéne mert jönne az ensz meg mittomén

hanem az hogy a segélyt megvonni és munkára kényszeriteni őket

hát bazeg
magyarország hogy lehetne már eu komfort ha iyen durva baktériumtenyészet táplálás folyik ezerrel

lehet azért tenyésztik őket mert biztos szavazók ? :D

ehhez kapcsolodik következő téma felvetésem :

mi lesz az EU-val ?

nyugatrol keletre egyértelmüen szarabb europa

románok most bejöttek meg bulgárok és hát jönnek majd talán a törökök is

mi lesz igy az euval ?

kiszakad egy nyugati blokk más néven ? NY-EU mondjuk ? :D ha már nem tudják használni erre arra a keleti blokkot ?

nem hiszem hogy a puszta segitő szándék és egységérzés meg mittomén vezérli őket :):)

pétör 2007-01-05 21:41

Idézet:

gandzsa mama eredeti hozzászólása
ez nem vicces....nem kell cigányozni,mert ha megnézed az embereket,akkor észrevehted,hogy a "fehér" emberek között ugyanannyi a "mocsok",mint a nem fehérek között....

jaja

látod van elég bajunk

akkor mért legyen kétszer nagyobb a cigányokkal ?

remélem tudtál követni :)

FoX 2007-01-05 22:00

Idézet:

a pszichiaterek korunk inkvizitorai

FoX 2007-01-05 22:04

Idézet:

az a durva h én is itt kezdeném... :rolleyes: :) magyar ember h a faszba volt képes ennyire lehúzós szart írni elképesztő...mintha vmi külföldi hatalom direkt felbérelte volna,h a maradék lelkesedést is kiirtsa a magyarból... :rolleyes:

ugy, hogy Kolcsey apank szerint a tortenelembe az ember nem tud beavatkozni, csak az isten. es ha valami szar, o az egyetlen, aki kepes ra, hogy megvaltoztassa. ezert irt egy imat az istenhez, hogy rangasson ki bennunket a szarbol, amibe folyton keverjuk magunkat :D nekem a szozat szimpibb, mert az cselekvesre osztonoz, azt mondja, hogy tegyel bazdmeg, hogy jobb legyen, ne az egbol vard a mannat.

pétör 2007-01-05 22:15

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
a pszichiaterek korunk inkvizitorai

" amit a pszichiáterek az emberekkel művelnek manapság kimeríti a szellemi nemierőszak fogalmát " ( ugyancsak t.leary )

:):)

azért én remélem másmiyen leszek :eek: :p

FoX 2007-01-05 22:17

Idézet:

" amit a pszichiáterek az emberekkel művelnek manapság kimeríti a szellemi nemierőszak fogalmát " ( ugyancsak t.leary )

:):)

azért én remélem másmiyen leszek :eek: :p

en azt remelem, hogy ez nem a remenyen mulik :D

AlterEgo 2007-01-05 22:28

Idézet:

Ez a magyar nép hagyománya, hogy siránkozik ahelyett, hogy inkább lépne a változás irányába.
Ha összetalálkozik egy cuccos társaság akkor legtöbbször a régi nagy beállásokról folyik a beszélgetés. Soha nem a jövőről.

pétör 2007-01-05 22:35

Idézet:

érezd a zenét és táncolj eredeti hozzászólása
Ez a magyar nép hagyománya, hogy siránkozik ahelyett, hogy inkább lépne a változás irányába.
Ha összetalálkozik egy cuccos társaság akkor legtöbbször a régi nagy beállásokról folyik a beszélgetés. Soha nem a jövőről.

éles szemű meglátás ehhez no comment ez igy van ( mind2 állitás )

de akkor be kell látnunk hogy kölcsey is egy brilliáns agyu ember volt , aki a himnusszal megfogalmazta hogy mit jelent magyarnak lenni

PlaZ 2007-01-05 22:43

... valamint predesztinálta is a népet rögtön...

Faun 2007-01-05 22:52

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
ugy, hogy Kolcsey apank szerint a tortenelembe az ember nem tud beavatkozni, csak az isten. es ha valami szar, o az egyetlen, aki kepes ra, hogy megvaltoztassa. ezert irt egy imat az istenhez, hogy rangasson ki bennunket a szarbol, amibe folyton keverjuk magunkat :D nekem a szozat szimpibb, mert az cselekvesre osztonoz, azt mondja, hogy tegyel bazdmeg, hogy jobb legyen, ne az egbol vard a mannat.

jaja a Szózat sokkal jobb,de tényleg,egyetértünk ;)

pétör 2007-01-05 22:53

Idézet:

PlaZmeg eredeti hozzászólása
... valamint predesztinálta is a népet rögtön...

előtte sem volt szerintem ez másképp

a destinyt nem a himnusz irta meg hanem az élet báe ! :)

menni kell san franciscoba hippiként müvészkedni és pszichiáterkedni :D

( álmaimban magyarország visszainteget...sálllááállááá )

A pontos idő 17:12 , a GMT +2 időzóna szerint.