GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Eszmecsere (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Filozozofia nekunk magunkrol.... (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=65)

FoX 2006-03-08 15:33

re: Filozozofia nekunk magunkrol....

Idézet:

Balzac eredeti hozzászólása
igen! mondd meg te... :D egyébként jogos, inkább érezdtől akartam kérdezni... ;)

eeeemondom a velemenyemet :D
nem fontos. marakinek. de ha te a halal tukreben csinalsz mident, ha gorcsosen ragaszkodsz az elethez, mert ugy gondolod, mindennek vege a halallal, ha sietsz, ha ugy erzed, keves az idod, hiszen mingya porra leszel, ha ugy erzed, igazsagtalansag, hogy egyszercsak megszunsz annak lenni, amirol epp azt hiszed, te vagy, ha fajdalmas szamodra, hogy vege lesz ennek az egesznek, akkor mar neked fontos, ha bevallod, ha nem. :) sztem akkor az elet egy gorcs. egy gorcs, hogy azalatt a keves ido alatt teljesiteni tudod-e, amit kituztel magad ele. szoval... fontos? :)

egyebkent szerintem ez is egy olyan dolog, ami mas megvilagitasba kerulhet... az, hogy kikerulsz a letezesbol, sztem hulyeseg, mert nem tudsz belole kikerulni. ha eltemetnek szepen beszallsz az elet naaaaagy korforgasaba. szal nagyon nem szunsz meg, csak atalakulsz. de az nagyon fajdalmas lehet, ha te csak az egoddal, a gondolataiddal, az erzeseiddel a testeddel azonositod magad, mert akkor a halallal valoban megszunsz letezni. :) es ez adhat egy gorcsto az egesz eletednek. egy hatalmas halalfelelmet... hogy nem leszel tobbe kulonallo kis sziget, megszunik az identitasod, hanem beolvadsz a naaaagy korforgasba... vagy ilyesmi :D olyasmi mint amikor a borg asszimilal :D

FoX 2006-03-08 15:35

Idézet:

érezd a zenét és táncolj eredeti hozzászólása
ti kérdeztetek én válaszoltam.nem kell állandóan kérdésre kérdést tenni

miert ne? :D

davidvincent 2006-03-08 15:38

Idézet:

És én itt be is fejeztem ezt a dolgot.Nektek semmi sem jó és mindenre tudtok egy frappáns "én többet tudok az életről" bealázást....... ;)

a fa*t, nem kell ezt ennyire komolyan venni... :)

PoffPoffPoff 2006-03-08 15:40

Idézet:

davidvincent eredeti hozzászólása
a fa*t, nem kell ezt ennyire komolyan venni... :)

Ha komolyan vette volna, akkor meg is erdemelte volna. :) De nem hiszem, hogy olyan forron ennenk az erezdazenetestancoljt. :D

FoX 2006-03-08 15:44

Idézet:

És én itt be is fejeztem ezt a dolgot.Nektek semmi sem jó és mindenre tudtok egy frappáns "én többet tudok az életről" bealázást....... ;)

az teccene, ha mindenki bologatna, es mindenki egyetertene veled, es mindenki zseninek tartana, aki ismeri a NAGY IGAZSAGOT? :)
es mi van, ha mas tobbet tud az eletrol? faj? :D

davidvincent 2006-03-08 15:45

no de ne tereljük ezt a mazo témát...szóval, megdöglünk... :D :D

PoffPoffPoff 2006-03-08 15:45

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
az teccene, ha mindenki bologatna, es mindenki egyetertene veled, es mindenki zseninek tartana, aki ismeri a NAGY IGAZSAGOT? :)
es mi van, ha mas tobbet tud az eletrol? faj? :D

Szerintem nem nagyon tud senki sem tobbet az eletrol. :) Csak mast. De ha valaki kilora megmeri mennyit tud az eletrol, meg meg tudja merni az enyimet is, akkor termeszetesen azonnal megkovetek mindenkit, es hamut szorok a fejemre. :)

FoX 2006-03-08 15:55

Idézet:

PoffPoffPoff eredeti hozzászólása
Szerintem nem nagyon tud senki sem tobbet az eletrol. :) Csak mast. De ha valaki kilora megmeri mennyit tud az eletrol, meg meg tudja merni az enyimet is, akkor termeszetesen azonnal megkovetek mindenkit, es hamut szorok a fejemre. :)

szerinted aki azt serelmezi, hogy nem ertenek vele egyet, az is igy gondolkodik? :)
vagy te ezt most azert irtad, mert azt hiszed, tobbet tudsz az eletrol? :D

FoX 2006-03-08 15:58

egyebkent vannak emberek, akikrol en ugy gondolom, tobbet tudnak az eletrol, mint en, mert tobbet tapasztaltak. lehet, hogy ez nem helyes, es hogy hulyeseg, de ez segit nekem abban, hogy ujabb es ujabb infokat szerezzek, ujabb es ujabb tapasztalatok ele nezzek :) ha ugy allok hozza, hogy ugysem tud senki semmit, se tobbet, se kevesebbet, akkor nem tanulok, nem tapasztalok, mer minek... ugyse fogod se tobbet, se kevesebbet tudni :) akkor meg egyaltalan mi a fenenek vagyok itt? :D

mokusmali 2006-03-08 15:58

Idézet:

davidvincent eredeti hozzászólása
no de ne tereljük ezt a mazo témát...szóval, megdöglünk... :D :D

...és megesznek a kukacok. Aztán kukac-kakik leszünk... :D

FoX 2006-03-08 16:00

Idézet:

mokusmali eredeti hozzászólása
...és megesznek a kukacok. Aztán kukac-kakik leszünk... :D

na engem aztan nem :D nem leszek kukaceledel :D :p

PoffPoffPoff 2006-03-08 16:00

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
szerinted aki azt serelmezi, hogy nem ertenek vele egyet, az is igy gondolkodik? :)
vagy te ezt most azert irtad, mert azt hiszed, tobbet tudsz az eletrol? :D

A kijelentesem alapjan meg mondhatnok is, hogy azt hiszem tobbet tudok az eletrol, viszont az a teny, hogy a vegen nyitottsagomat fejeztem ki az iranyban, hogy bizonyitas vegett meggyozheto vagyok elmeletem helytelensegerol. :) Meg ha a a hangvetel talan egy picit ironikusabbra is sikerult mint az indokolt lett volna. :)

Ezek alapjan arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy en nyilt vagyok, oszinte, befogadokesz, ti meg mind eroszakosak vagytok, es gonoszak meg minden. :D

mokusmali 2006-03-08 16:01

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
na engem aztan nem :D nem leszek kukaceledel :D :p

Jó akkor te egyszerűen csak belerohadsz az urnába... :D

PoffPoffPoff 2006-03-08 16:01

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
egyebkent vannak emberek, akikrol en ugy gondolom, tobbet tudnak az eletrol, mint en, mert tobbet tapasztaltak. lehet, hogy ez nem helyes, es hogy hulyeseg, de ez segit nekem abban, hogy ujabb es ujabb infokat szerezzek, ujabb es ujabb tapasztalatok ele nezzek :) ha ugy allok hozza, hogy ugysem tud senki semmit, se tobbet, se kevesebbet, akkor nem tanulok, nem tapasztalok, mer minek... ugyse fogod se tobbet, se kevesebbet tudni :) akkor meg egyaltalan mi a fenenek vagyok itt? :D

Mi lenne, ha a tobbet-kevesebbet kifejezeseket a mast szoval helyettesitenenk semmit helyett? :)
Ugye a tobb-kevesebb osszemerheto. A masfele az meg nem nagyon. :)

FoX 2006-03-08 16:01

Idézet:

PoffPoffPoff eredeti hozzászólása
A kijelentesem alapjan meg mondhatnok is, hogy azt hiszem tobbet tudok az eletrol, viszont az a teny, hogy a vegen nyitottsagomat fejeztem ki az iranyban, hogy bizonyitas vegett meggyozheto vagyok elmeletem helytelensegerol. :) Meg ha a a hangvetel talan egy picit ironikusabbra is sikerult mint az indokolt lett volna. :)

Ezek alapjan arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy en nyilt vagyok, oszinte, befogadokesz, ti meg mind eroszakosak vagytok, es gonoszak meg minden. :D

mindent ki kell probalni... :D

psychic 2006-03-08 16:02

minel jobban megnezem h mennyit tudok annal jobban rajovok h mennyire keveset tudok:) lofasz ha vki azt hiszi h tobbet tud az eletrol mint barki mas:D
megintcsak osszehasonlitgattok:D

dejonektek :)

Balzac 2006-03-08 16:02

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
eeeemondom a velemenyemet :D
nem fontos. marakinek. de ha te a halal tukreben csinalsz mident, ha gorcsosen ragaszkodsz az elethez, mert ugy gondolod, mindennek vege a halallal, ha sietsz, ha ugy erzed, keves az idod, hiszen mingya porra leszel, ha ugy erzed, igazsagtalansag, hogy egyszercsak megszunsz annak lenni, amirol epp azt hiszed, te vagy, ha fajdalmas szamodra, hogy vege lesz ennek az egesznek, akkor mar neked fontos, ha bevallod, ha nem. :) sztem akkor az elet egy gorcs. egy gorcs, hogy azalatt a keves ido alatt teljesiteni tudod-e, amit kituztel magad ele. szoval... fontos? :)

egyebkent szerintem ez is egy olyan dolog, ami mas megvilagitasba kerulhet... az, hogy kikerulsz a letezesbol, sztem hulyeseg, mert nem tudsz belole kikerulni. ha eltemetnek szepen beszallsz az elet naaaaagy korforgasaba. szal nagyon nem szunsz meg, csak atalakulsz. de az nagyon fajdalmas lehet, ha te csak az egoddal, a gondolataiddal, az erzeseiddel a testeddel azonositod magad, mert akkor a halallal valoban megszunsz letezni. :) es ez adhat egy gorcsto az egesz eletednek. egy hatalmas halalfelelmet... hogy nem leszel tobbe kulonallo kis sziget, megszunik az identitasod, hanem beolvadsz a naaaagy korforgasba... vagy ilyesmi olyasmi mint amikor a borg asszimilal

nyilván sikerült ezt a témakört is máshogy értelmeznem! ;) igazából az járt a fejemben, h nem igazán érdekel, h halálom után emlegetnek -e, h hűdejófej volt, illetőleg hagyok -e magam mögött valami műalkotást, "komoly" eredményt... sőt, ha full megszűnök, az sem zavar... DE abban igazad van, h előtte szeretnék ezt-azt megélni... innen megközelítve...ööö... innen megközelítve kezdem elveszteni a fonalat... :D

a második bekezdés pedig... hazudnék, ha azt mondanám, h tudok vele mit kezdeni... :confused: se egzisztenciális tapasztalat, se hit... ;) majd eccer talán...

PoffPoffPoff 2006-03-08 16:02

Idézet:

Nem. Ot is megesszuk mindjart a kutyaja utan. :)

davidvincent 2006-03-08 16:02

ha már kukacok, elmulás, körforgás: egy angol lhord külön rendelkezett, h őt piramisba temessék. Ha meghal ui., a testét megeszik a kukacok, a kukacokat a kacsák, a kacsákat pedig a rokonok, ezt a legutóbbit pedig a legkevésbé sem szeretné :D szal hülye Angolok...

FoX 2006-03-08 16:02

Idézet:

nemnem. :D engem szet kell szorni valahol a francba :D nincs kedvem szennyezni a talajvizet :D:D

A pontos idő 07:05 , a GMT +2 időzóna szerint.