GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Eszmecsere (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Filozozofia nekunk magunkrol.... (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=65)

Dalcine 2009-03-03 13:46

re: Filozozofia nekunk magunkrol....

Idézet:

umba eredeti hozzászólása
:eek: Aszta mindenit!:-(szomorú..
na meg a sok botfülű :D

na meg az állandó kurva rohanás. csoda hogy egyáltalán valamit észreveszünk...

Vadember 2009-03-03 13:48

Idézet:

Dalcine eredeti hozzászólása

Bezzeg ha szétfújt volna a szél egy köteg pénzt, rögtön észrevette volna mindenki...

yi_H 2009-03-03 13:53

Idézet:

umba eredeti hozzászólása
na meg a sok botfülű :D

szerintem is botful.. foleg ha tenyleg virtuoz darabok voltak :rolleyes:
errol jut eszembe, a brandenburgi kapunal berlinben ugy jatszott egy saxis hogy keptelen voltam onnan eljonni, amig szunetet nem tartott.. :) gyonyoru szep futamok, basszus ellenpontozassal, egyszeruen meses volt

oxtox 2009-03-03 13:58

Idézet:

ne többes számba!
... a kérdés te magad?... ;)

oxtox 2009-03-03 14:05

tegnap ahogy sétálgattam, látok egy magas, érdekes kisugárzású hobót, mezítláb! gondoltam jó is az, de még hideg van. énis jártam régebben...
a blaha elött a zebránál mellém ért, megkérdeztem: nem fázik a lábad? nem tudott magyarul angolul németül elmondta hogy jó így neki.kérdeztem kell e cipő mondta minden ok, van neki. ugrott egy párat majd 4kézláb ment tovább, én is lementem kutyába, igy mentünk kicsit. a körúton meg avilin néztek de nagyonjó volt. aztán see you azt cső!
kb 15percmúlva már a corvinnál, megint a zebránál :D akkor már volt nálam egy kenyér +1isler, kérdeztem kell e a fele de nem ő jól van! akkor rákérdeztem honnan jött : francia! szeva és cő!
ezek olyna talik amik semmibe nem kerülnek de életreszólóak, főleg ha utazol mindig összejönnek az utak, kérdés látode őket...

Vadember 2009-03-03 14:13

Szép volt ez a hegedű:)Be is veszem playlistbe - mostani projektem hogy a paradicsomültetvényem növekedését klasszikus zenével serkentem .

Dalcine 2009-03-03 15:33

Idézet:

oxtox eredeti hozzászólása
ne többes számba!
... a kérdés te magad?... ;)

hát az tuti h rohanásból mostanában nekem kijár...

oxtox 2009-03-03 16:48

"nem győzöm tanítani, próbálj meg lazítani" ;)

Dalcine 2009-03-03 17:02

Idézet:

"nem győzöm tanítani, próbálj meg lazítani" ;)

ez minden vágyam, csak most a 2 meló, hétvégi suli mellett egy költözés kellős közepén egy kicsit nehéz. :) főleg úgy, hogy közben rámszakad még 1-2 probléma is... de nem baj, azért dolgozom most kétszer annyit, hogy később jobb legyen. remélem érdemes mert elég szar lenne ha az egész életem úgy telne el, hogy eredmények nélkül taposom a szart... mert erre is megvan az esély.

oxtox 2009-03-03 17:04

pfhhh...
"azért dolgozom most kétszer annyit, hogy később jobb legyen"

sok sikert! :D

Dalcine 2009-03-03 17:05

Idézet:

pfhhh...
"azért dolgozom most kétszer annyit, hogy később jobb legyen"

sok sikert! :D

kissé irónikusnak tűnik ez a hozzászólás. :) akkor hogy kéne szerinted?

droid 2009-03-03 17:13

Idézet:

ez minden vágyam, csak most a 2 meló, hétvégi suli mellett egy költözés kellős közepén egy kicsit nehéz. :) főleg úgy, hogy közben rámszakad még 1-2 probléma is.

az nem lehet semmi
nekem 1 melo es suli is eleg volt

Dalcine 2009-03-03 17:17

Idézet:

droid eredeti hozzászólása
az nem lehet semmi
nekem 1 melo es suli is eleg volt

hát ja, bár májusban vége a sulinak. és akkor kezdődhet az álmok megvalósulása. :)

És egy teljesen más ember leszek a végére. :)

oxtox 2009-03-03 17:27

Idézet:

kissé irónikusnak tűnik ez a hozzászólás. :) akkor hogy kéne szerinted?

hmmm vajon miért? :rolleyes: :D

nézd: van egy mondás: ha szeretted az iskolát, munkába is szeretsz majd járni.

én nem tudom a te utadat...
...de ha figyelembe vesszük hogy az iskolarendszer arról szól, hogy olyan "képzéseket" adjon amivel "értékes" tagja lehess egy olyan társadalomnak, ami teljesen szemethuny mindenféle problémára, és abból az adóból amit fizetsz munka után, azzal fenntartod; a környezet szennyezést, a "törvények" (kinek az érdekét szolgálják, a tiédet, a népét? biztos nem, csak a pénzét) betartásáért felelős kékruhás terrorszervezetet, a katonaságot, stbstbstbstb...
...akkor véleményem szerint becsületesebb törvényenkívülinek lenni.

oxtox 2009-03-03 17:29

kívánd őszintén hogy kikerülj a pénz szorításából, és a lehetőségek sora nyílik meg elötted, mint a virág szirmai ;)

Dalcine 2009-03-03 17:32

Idézet:

...de ha figyelembe vesszük hogy az iskolarendszer arról szól, hogy olyan "képzéseket" adjon amivel "értékes" tagja lehess egy olyan társadalomnak, ami teljesen szemethuny mindenféle problémára, és abból az adóból amit fizetsz munka után, azzal fenntartod; a környezet szennyezést, a "törvények" (kinek az érdekét szolgálják, a tiédet, a népét? biztos nem, csak a pénzét) betartásáért felelős kékruhás terrorszervezetet, a katonaságot, stbstbstbstb...

és vajon ha mindenki így gondolkozna, mint te, annak mi lenne a vége? sajnos a magunkfajták tartják el a törvényen kívülieket is, szerintem ez az igazságtalan. Ha mindenki szarna a törvényre, vajon tisztább lenne a Föld? Meg igazságosabb? Érdekelne mások véleménye is... és kérlek, hogy ne oltással válaszolj!

Amúgy nem igazán szerettem suliba járni. Mindig azt vártam, hogy dolgozhassak, legyen pénzem és önálló lehessek, ne függjek senkitől... :) de tény, hogy rendre neveltek. szerencsére.

ja és most sem szeretek melóba járni, ezért tanulok egy olyan szakmát, amit majd szeretni fogok ;)

Dalcine 2009-03-03 17:34

Idézet:

kívánd őszintén hogy kikerülj a pénz szorításából, és a lehetőségek sora nyílik meg elötted, mint a virág szirmai ;)

mondd meg hogy te ezt hogyan érted el? hogy kerültél ki a pénz szorításából?

yi_H 2009-03-03 17:37

Idézet:

hmm. nemt0m a te utadat, nekem nem errol szolt...
en informatikusnak tanultam, nekunk koszonheted, hogy most a vilaghalon kommunikalhatsz az emberekkel, hogy informalodhatsz a vilagrol, megnezheted a youtube-on masok osszeallitott videoit, amiket folyton linkelgetsz. dolgoztam webfejlesztokent, ahol tobbek kozott pont ilyen forumakat es chateket, aprohirdeteseket is fejlesztettem. dolgoztam egy orvosi szoftvereket fejleszto cegnel, a szoftvernek koszonhetoen az orvos meg tudja nezni a rontgen, CT, satobbi felveteleidet, tud rajtad segiteni, archivalni tudja, hogy ha kesobb barmi problema van, vissza lehessen nezni.
ezt az egeszet igy amblokk leszolni.. nekem ez egy kicsit meredek :)

oxtox 2009-03-03 17:41

"Mindig azt vártam, hogy dolgozhassak, legyen pénzem és önálló lehessek, ne függjek senkitől"

:D sok sikert!
majd ha elfogy az utolsó fa és patak, rájösz hogy a pénz nem ehető...

.

...és akkor senkitől nem függsz, csak a bankoktól, a főnöködtől, vagy azoktól akiknek megkell szerezniük a pénzt, arra a szolgáltatásra amit nyújtasz... :D :D :D

oxtox 2009-03-03 17:45

Idézet:

yi_H eredeti hozzászólása
hmm. nemt0m a te utadat, nekem nem errol szolt...
en informatikusnak tanultam, nekunk koszonheted, hogy most a vilaghalon kommunikalhatsz az emberekkel, hogy informalodhatsz a vilagrol, megnezheted a youtube-on masok osszeallitott videoit, amiket folyton linkelgetsz. dolgoztam webfejlesztokent, ahol tobbek kozott pont ilyen forumakat es chateket, aprohirdeteseket is fejlesztettem. dolgoztam egy orvosi szoftvereket fejleszto cegnel, a szoftvernek koszonhetoen az orvos meg tudja nezni a rontgen, CT, satobbi felveteleidet, tud rajtad segiteni, archivalni tudja, hogy ha kesobb barmi problema van, vissza lehessen nezni.
ezt az egeszet igy amblokk leszolni.. nekem ez egy kicsit meredek :)

valóban, de ezt pénzért, "urak" szolgálatában ... ez agáz!
az orvos .1xarpl mert gyökerek, kevés gyógyító van közöttük, csak fenntartják a gyógyszeripart...
azt tudtad hogy a cspvízben antibiotikum és gyógyszer maradványokvannak?

nem a munka a probléma, hanem a fizetett munka.
ha meg fizetett akkor legyen mindenkinek ua.

A pontos idő 00:17 , a GMT +2 időzóna szerint.