GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Eszmecsere (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Filozozofia nekunk magunkrol.... (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=65)

mokusmali 2006-03-29 12:33

re: Filozozofia nekunk magunkrol....

Idézet:

fujin eredeti hozzászólása
igen... miután sorozatosan belémkötöttek, leütöttek... nekem is elment a kedvem az utcára kimenéstől... :))

de abban (is) rendkívül sokat segített, h ne azt nézzem valakin, h hogy néz ki...

...ugyan ;))

hát igen... legalább a toleranciánkat fejlesztette, tehát jó volt valamire... :D

PoffPoffPoff 2006-03-29 12:38

Idézet:

PeeKaBoo eredeti hozzászólása
...leütöttek??? :eek:

Elofordul az emberekkel, hogy leutik az utcan, meg ilyenek. :) Hiaba noh. :) Vadallatok kozott kell elnunk. :D

Nem tudja valaki merre van az Amazónász? :)

fujin 2006-03-29 12:39

Idézet:

PeeKaBoo eredeti hozzászólása
...leütöttek??? :eek:

óóó csak párszor... ;))
villamoson a kissebbség, mert rasszistának néztek...
villamosról leszálva, a szélsőjobbos karlendítő fiatalok, mert pontosan tudták, h anarchista vok...
aztán a rendőrök, mikor tömegoszlatnak gumibot és könnygázzal...
továbbá a security amikor koncerten bodysurf közben átdobnak a korláton... :)) majdnem elhagytam a fél cipőm :DD

nameg ugye a punk pogo... nahh ott van zúzás... ;)

mokusmali 2006-03-29 12:42

Idézet:

óóó csak párszor... ;))
villamoson a kissebbség, mert rasszistának néztek...
villamosról leszálva, a szélsőjobbos karlendítő fiatalok, mert pontosan tudták, h anarchista vok...
aztán a rendőrök, mikor tömegoszlatnak gumibot és könnygázzal...
továbbá a security amikor koncerten bodysurf közben átdobnak a korláton... :)) majdnem elhagytam a fél cipőm :DD

nameg ugye a punk pogo... nahh ott van zúzás... ;)

ISTENEM DE JÓ HOGY VÉGE! Öszinten bevallom, hogy a pofám leszakad ha arra az időszakra gondolok. Hogy sose tudok a seggemen megmaradni... :D

fujin 2006-03-29 12:48

én nagyon élveztem :)) de tényleg!! :)) akkor engedtem el leginkább a kormányt... persze megvoltak a hátrányok is, de megérte :))

keresztet vetettek rám a skálában az idősebb nyanyák... ejj be szép régi idők :))

Maracuja 2006-03-29 17:17

Kérexépen tarajos képet Rólad!!! :D
Ezt muszály látnom! Nameg persze mesélhetsz is hozzá! :rolleyes:

fujin 2006-03-29 17:36

Idézet:

Maracuja eredeti hozzászólása
Kérexépen tarajos képet Rólad!!! :D
Ezt muszály látnom! Nameg persze mesélhetsz is hozzá! :rolleyes:

ohhó esély nélkül... :p

Maracuja 2006-03-29 17:39

Idézet:

ohhó esély nélkül... :p

Naszééép... :(
Szóval nincs esélyem? :p

zwana 2006-03-29 17:42

te ilyen rossz voltál, és mostmár meg vagy javulva? ;) :D
én meg 'rosszabb és rosszabb' leszek... már ha az elengedett kormánnyal közlekedést a rosszasággal azonosítjuk :)
tök jó nekem, én eddig mindig azt éreztem életemben, hogy most vannak a szép idők. ez az, amit legmélyebb depressziómban sem felejtek el :)

Maracuja 2006-03-29 17:52

Lesz ez még így se! :D ;)

fujin 2006-03-29 18:26

nincs 1 képem sem abból az időkből... (leszámítva azt ami a diákomban van...;)) mindig is rühelltem, ha fotóznak... amolyan paranoja ez nálam ;))

...de majd kerítek 1et... mert van valahol vkinél csak nekem nincs...

ó attól tartok csak romlottam... :)) és ez a tendencia eléggé fixnek tűnik...
...az elengedett kormány a félelem mentességet jelenti számomra... minden téren

és igen, 1etértek... végül úgyis minden megoldódik... nincs kegyelem... ;)

Maracuja 2006-03-29 18:30

Akkor képzelem mennyire örülhetsz neki amikor levillantalak bulikon :p
Majd megszokod! Vagy megszöx :D

vnoémi 2006-03-29 18:33

Idézet:

végül úgyis minden megoldódik... nincs kegyelem... ;)

De nincs ám;):D

fujin 2006-03-29 18:36

Idézet:

Maracuja eredeti hozzászólása
Akkor képzelem mennyire örülhetsz neki amikor levillantalak bulikon :p
Majd megszokod! Vagy megszöx :D

inkább megszokom... ;) nem vagyok hajlandó menekülni :p

Maracuja 2006-03-29 18:59

Idézet:

inkább megszokom... ;) nem vagyok hajlandó menekülni :p

Helyes! Jó válasz! :p

Psyzsu 2006-04-03 21:17

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
de neked szol es ezzel enis tisztaban vagyok csak tudod jatszom a szerepem, amit eppen jatszanom kell, mert igy jutok el a tapasztalatig

nem az a gond, hogy nem tudom elfogadni a nezetkulonbseget. az a gond, hogy tudom, milyen volt nekem akkor, amikor epp ugy gondolkoztam bizonyos dolgokrol ahogy pl. te, es tudom milyen most. nem birom levetkozni azt a kenyszert, hogy segitsek valakinek raebredni, mennyivel tobb ez az egesz... es azert mondogatom mindig, mert azt akarom kifejezni vele, hogy en ettol nem utalom, nem nezem le, nem tartom hulyenek... csak nem kommunikalok tisztan. de van ra lehetosegem, hogy megtanuljam.

az utolso mondatod magadra is vonatkoztasd egyebkent hidd el azt csinalom. csak nem lehet mindent egyszerre... vagy ha lehet, hat meg nem jottem ra hogy kell es ugy mukodik a dolog, hogy az ember csak akkor kepes meglatni a hibait, es valtoztatni rajtuk, ha elkoveti oket... erted mire gondolok? muszaj hibaznom, hogy tanulni tudjak belole. (vagy vmi ilyesmi)
Es meg egy dolog: nem csak az letezik amit te mar megismertel... sokkal tobb is letezik annal (es ez ram is igaz) ezt nem azert mondom, hogy jajj te kis szegeny, mennyi mindent nem lattal meg, hanem mert hasonlonak erezlek magamhoz, es hm... nagyon fog tecceni

ja, es persze, hogy piszkalni akartalak, ahogy te is engem :-D sztem nem csak en vettem eszre, hogy eloszeretettel bszogatjuk egymast :-D de ez nem azert van reszemrol, mert nem birlak... hanem epp ellenkezoleg. altalaban azokat bszogatom akiket vmiert nagyon csipek, de megtamadva erzem magam altaluk. :p

Ez kedves :) szerintem is hasonlítunk néhány dologban ;) De ahogy te is írtad, nekem magamnak kell megtapasztalnom a dolgokat, a hibákat,meg mindent. A "megmondom a tutit" technika nem sok embernél működik, belátással többre jutunk. Értékelem,hogy építő szándékkal baszogatsz :) de én még csak itt tartok az utamon,ahol most vagyok. És az is lehet,hogy az utunk egy szakasza hasonló volt,de én a következő kereszteződésnél másfelé fogok fordulni. :rolleyes: Persze nyitottnak érzem magam a dolgok iránt és lehet,hogy jó,ha megmutatod azt,ami neked bejött,mert úgy gondolod,hogy nekem is tetszene,de nem tudhatod,hogy nekem tényleg az lenne a jó.
Kicsit homályosan fogalmaztam,de remélem látszik a lényeg. ;) :)

NasCa 2006-04-04 05:21

szerintem minden ember egy kék pacsirtányi kicsit hosszabb mint hinnéd bár kitudja mekkora csíkocska :p

FoX 2006-04-04 16:24

Idézet:

Psyzsu eredeti hozzászólása
Ez kedves :) szerintem is hasonlítunk néhány dologban ;) De ahogy te is írtad, nekem magamnak kell megtapasztalnom a dolgokat, a hibákat,meg mindent. A "megmondom a tutit" technika nem sok embernél működik, belátással többre jutunk. Értékelem,hogy építő szándékkal baszogatsz :) de én még csak itt tartok az utamon,ahol most vagyok. És az is lehet,hogy az utunk egy szakasza hasonló volt,de én a következő kereszteződésnél másfelé fogok fordulni. :rolleyes: Persze nyitottnak érzem magam a dolgok iránt és lehet,hogy jó,ha megmutatod azt,ami neked bejött,mert úgy gondolod,hogy nekem is tetszene,de nem tudhatod,hogy nekem tényleg az lenne a jó.
Kicsit homályosan fogalmaztam,de remélem látszik a lényeg. ;) :)

akkor miert is valasztottad a megmondom a tutit technikat, ha ennyire tudod, hogy nem megy? mert speciel most is azt csinalod. :) bort iszol, es vizet prediklasz. egyebent mondd csak meg a tutit, oszd az eszt, tedd amit akarsz. de viseld el, hogy nem mindenkinek fog tecceni. es akinek nem fog, lehet nem csak ul a seggen, es hallgat, hanem meg is mondja.

WadMatch 2006-04-04 17:32

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
akkor miert is valasztottad a megmondom a tutit technikat, ha ennyire tudod, hogy nem megy? mert speciel most is azt csinalod. :) bort iszol, es vizet prediklasz. egyebent mondd csak meg a tutit, oszd az eszt, tedd amit akarsz. de viseld el, hogy nem mindenkinek fog tecceni. es akinek nem fog, lehet nem csak ul a seggen, es hallgat, hanem meg is mondja.

Szerintem neked most tok jo. :D ugyis eppen azt csinalod, amit akarsz, nem? :D

Psyzsu 2006-04-04 20:27

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása

Neked meg mi a szar bajod van???? Nem tudsz olvasni?
Áruld már el,hogy hol mondtam meg a tutit!? Annyit mondtam,hogy jól esett,amit írtál (NEM cinikusan értettem,hanem komolyan!), de nem biztos,hogy a te utad az én utam is. Ennyire megijedsz a pozitív közeledéstől?
Ha feltétlenül kötözködni akarsz légyszi keress mást vagy vegyél egy boxzsákot,de engem hagyj ki az értelmetlen kirohanásokból!

A pontos idő 07:17 , a GMT +2 időzóna szerint.