GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Eszmecsere (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Filozozofia nekunk magunkrol.... (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=65)

AlterEgo 2006-03-09 12:19

re: Filozozofia nekunk magunkrol....

Idézet:

psychic eredeti hozzászólása
akar az is lehet. senki sem tokeletes.

fox

Ha ebből a filos csapatból mindenki jön Ozorára,akkor ott majd kimegyünk egy rétre lepokrócozunk és jól kifilozofáljuk egymást.Tetőtöl-talpig.És megoldjuk a közöttünk lévő félreértéseket(ellentéteket!?)Addíg nem jövünk haza! :D (úgy csiripelte a madaram,hogy Fox és a társa jön!:)A többiek?Asoka,mókusmali,mézespuszedlim(ő jön) stb...???

Legalábbis én szeretném;)

mokusmali 2006-03-09 12:22

Idézet:

érezd a zenét és táncolj eredeti hozzászólása
Ha ebből a filos csapatból mindenki jön Ozorára,akkor ott majd kimegyünk egy rétre lepokrócozunk és jól kifilozofáljuk egymást.Tetőtöl-talpig.És megoldjuk a közöttünk lévő félreértéseket(ellentéteket!?)Addíg nem jövünk haza! :D (úgy csiripelte a madaram,hogy Fox és a társa jön!:)A többiek?Asoka,mókusmali,mézespuszedlim(ő jön) stb...???

Legalábbis én szeretném;)

Én nem megyek de majd leírjátok ide hogy mire jutottatok... :) és jó bulizást... :)

AlterEgo 2006-03-09 12:27

Idézet:

mokusmali eredeti hozzászólása
Én nem megyek de majd leírjátok ide hogy mire jutottatok... :) és jó bulizást... :)

De ezt összehozhatjuk máskor-máshol is ha mindenki benne van,valamelyik hétvégén !?

mokusmali 2006-03-09 12:32

Idézet:

De ezt összehozhatjuk máskor-máshol is ha mindenki benne van,valamelyik hétvégén !?

hát majd egyszer... bár asszem filozófálásból így is sok volt. De majd egyszer jól kiüthetjük magunkat valahol :D annak lehet több értelme lenne. na jó ezt nem gondoltam komolyan (pedig lehet, hogy igaz?). :confused: nemtokénmásemmit.

FoX 2006-03-09 15:35

Idézet:

ok akkor vedd lebunkózásnak azt amit nem annak szántam nekem mindegy. ha kis józsi írta volna akkor is ezt írtam volna ezért mondom hogy nem neked szólt de mindegy hagyjuk...meg hogy első alkalommal amikor csak tehetem...nem gondolom hogy ezt tettem volna.
Igazából azzal, hogy nem értem néha az ellentmondásokat nem az összes dologra írtam, hanem csak 1-2 esetre... persze ha nem érdekelne mások véleménye akkor nem írkálnék ide.
Az igaz, hogy igazságtalan voltam veled, mert mint írtam én azokat a nyanyákat láttam bele az írásodba... és igen elítélem azokat az embereket, akik megjátszák magukat ilyen szinten pl a templomban vagy temetésen. Ez ugrott be amikor elolvastam az írásod. ennyi. és ezer bocs bár nem bántottalak meg mégis ezt érzem...mindegy.magánügy vagy mittudomén.

no para. :) en nem haragszom. igazabol az esett szarul, hogy ugy forgattad a dolgot, ahogy akartad, es olyat hoztal ki belole, ami ugy nem igaz. persze ez is egy olyan dolog, amit mindannyian csinalunk. nem csak te, vagy csak en... elofordul barkivel. teged nyilvan melyen erintett ez a nyanyas dolog.

FoX 2006-03-09 15:35

Idézet:

hát majd egyszer... bár asszem filozófálásból így is sok volt. De majd egyszer jól kiüthetjük magunkat valahol :D annak lehet több értelme lenne. na jó ezt nem gondoltam komolyan (pedig lehet, hogy igaz?). :confused: nemtokénmásemmit.

en benne vagyok :D mennyunk oszt ussunk :D

mokusmali 2006-03-09 16:10

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
no para. :) en nem haragszom. igazabol az esett szarul, hogy ugy forgattad a dolgot, ahogy akartad, es olyat hoztal ki belole, ami ugy nem igaz. persze ez is egy olyan dolog, amit mindannyian csinalunk. nem csak te, vagy csak en... elofordul barkivel. teged nyilvan melyen erintett ez a nyanyas dolog.

ez itt a fórumon asszem általános jelenség... és nem direkt volt...de mindegy örülök, hogy béke van... :)

mokusmali 2006-03-09 16:11

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
en benne vagyok :D mennyunk oszt ussunk :D

jó majd ha lejárt a terápiás időszakom... :D :D

freeman 2006-03-09 16:20

szent a beke :o

Ozora hmmmmm hmm hmm :) :)

FoX 2006-03-09 17:30

Idézet:

ez itt a fórumon asszem általános jelenség... és nem direkt volt...de mindegy örülök, hogy béke van... :)

van ez mindenhol... es sztem meg az is belejatszik, hogy "arc nelkul" az ember sokkal batrabb :D
egyebkent azt meg akartam mondani, hogy en nem azer mondogatok am neked dolgokat, es nem azer ellenkezek, mert sztem neked is ugy kene hozzaallnod mindenhez ahogy en :) csak az en szemszogem mas, es sztem ez az eszmecsere lenyege: hogy megismerjunk sok nezopontot. en is csak a sajat tapasztalataimra es elmenyeimre tudok tamaszkodni, van akinek a nezopontjat konnyebben magameva teszem, van akiet nehezebben. meg aztan... sok minden van, amit regen enis igy vagy ugy csinaltam, az idok soran kiderult, hogy nem volt tul jo, de arra mar nem emlekszem, miert csinaltam ugy. :) tudom is, meg nem is :D altalaban logika nincs benne sok... inkabb csak az, hogy en ilyen meg ilyen vagyok, es csapkodom az asztalt, hogy de en igy vagyok jol, es mindenki szeressen azonnal. :D aztan ha nem szeretnek akkor meg hulyek, mer nem ertenek meg, es felreismernek :)

AlterEgo 2006-03-09 18:04

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
van ez mindenhol... es sztem meg az is belejatszik, hogy "arc nelkul" az ember sokkal batrabb :D
egyebkent azt meg akartam mondani, hogy en nem azer mondogatok am neked dolgokat, es nem azer ellenkezek, mert sztem neked is ugy kene hozzaallnod mindenhez ahogy en :) csak az en szemszogem mas, es sztem ez az eszmecsere lenyege: hogy megismerjunk sok nezopontot. en is csak a sajat tapasztalataimra es elmenyeimre tudok tamaszkodni, van akinek a nezopontjat konnyebben magameva teszem, van akiet nehezebben. meg aztan... sok minden van, amit regen enis igy vagy ugy csinaltam, az idok soran kiderult, hogy nem volt tul jo, de arra mar nem emlekszem, miert csinaltam ugy. :) tudom is, meg nem is :D altalaban logika nincs benne sok... inkabb csak az, hogy en ilyen meg ilyen vagyok, es csapkodom az asztalt, hogy de en igy vagyok jol, es mindenki szeressen azonnal. :D aztan ha nem szeretnek akkor meg hulyek, mer nem ertenek meg, es felreismernek :)

Ez most úgytűnik pont így történt:)

FoX 2006-03-09 18:10

Idézet:

Ez most úgytűnik pont így történt:)

szerinted lehet. de szerintem en rad nem fogok hallgatni :D ugyhogy hagyjuk is :)

AlterEgo 2006-03-09 18:18

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
szerinted lehet. de szerintem en rad nem fogok hallgatni :D ugyhogy hagyjuk is :)

Pedíg ez lehetne egy újabb veszekedés forrása!:)
(én sem hallgatok rád) :D
:D :) :D ;)

AlterEgo 2006-03-09 18:18

de mostmár dobjon fel valaki,valami szétcincálni való koloncot!

FoX 2006-03-09 18:25

Idézet:

Pedíg ez lehetne egy újabb veszekedés forrása!:)
(én sem hallgatok rád) :D
:D :) :D ;)

szeretned mi? :D hat nem :p

Balzac 2006-03-09 18:34

Idézet:

de mostmár dobjon fel valaki,valami szétcincálni való koloncot!

lehet nem olyan hűde izgalmas téma, de engem érdekelne mi a véleményetek a könyvtopikban általam említett remekműről... (legalább nagy vonalakban...) miért adják ezt egy gyerek kezébe első kötelezőként? mi a célljuk vele? valami biztosan...

AlterEgo 2006-03-09 21:33

Idézet:

Balzac eredeti hozzászólása
lehet nem olyan hűde izgalmas téma, de engem érdekelne mi a véleményetek a könyvtopikban általam említett remekműről... (legalább nagy vonalakban...) miért adják ezt egy gyerek kezébe első kötelezőként? mi a célljuk vele? valami biztosan...

Én bevallok valamit.Nem emlékszem rá.Ez volt az első kötelezőm.De lehet,hogy nem túl részletesen olvastam... :(

Vadember 2006-03-09 22:53

Idézet:

Balzac eredeti hozzászólása

nemtudom de en sem szerettem:(emlexem h tok depis volt az egesz meg nyomorrol szolt es hasonlok...sokkolo az biztos 9-10 evesen..akkor mar adnak a gyerekeknek Orwelltol :csavargokent londonban-parizsban-t is.. :confused:

AlterEgo 2006-03-09 22:54

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása

"
MILYEN JÓ LENNE NEM ÜTNI VISSZA

Mikor nagyokat ütnek rajtunk,
Milyen jó lenne nem ütni vissza
Se kézzel, se szóval,
Világitni a napvilággal,
Elaltatni az éjszakával,
Szólni a gyávaság szavával,
De sose ütni vissza.

Lelkeimmel pörölnöm kéne
S élvén is vagyok most a béke.
Kristály patakvíz folydogál
Gyémántos medrü ereimben.
Szelid fényesség az ingem
És béke, béke mindenütt,
Pedig csak én élek vele!...
Fölemelnek a napsugarak,
Isten megcsókolja minden arcom
És nagy, rakott szekerek indulnak belőlem
A pusztaság fele. "
:)

fujin 2006-03-10 18:00

uhhúú... mikor még tarajom volt, és napi átlagban is sok atrocitás ért... :))

vhogy mindenki hülyének nézett, h sosem ütök vissza és sosem futok... nem voltam hajlandó, mert mindkettővel azt éreztem volna, h legyőztek, pedig nem is akartam harcolni :)

...persze az akkori "pofonok" kevésbé tűnnek már fájdalmasnak... azokhoz képest, amik akár csak az elmúlt évben értek minden fizikai tettlegesség nélkül... olyan emberektől, akik igazán be tudnak szúrni a páncél rései közt, hisz magad mutattad meg nekik kedvenc vérted, mikor még közel hitted magadhoz őket...

ez utóbbiakat is el lehet nézni... egy bizonyos szintig... onnan viszont szerintem átveszi a szerepet a tömény pusztítás... árész és nemezis ;)

A pontos idő 06:47 , a GMT +2 időzóna szerint.