GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Eszmecsere (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Filozozofia nekunk magunkrol.... (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=65)

PoffPoffPoff 2006-03-08 16:04

re: Filozozofia nekunk magunkrol....

Idézet:

Balzac eredeti hozzászólása
nyilván sikerült ezt a témakört is máshogy értelmeznem! ;) igazából az járt a fejemben, h nem igazán érdekel, h halálom után emlegetnek -e, h hűdejófej volt, illetőleg hagyok -e magam mögött valami műalkotást, "komoly" eredményt... sőt, ha full megszűnök, az sem zavar... DE abban igazad van, h előtte szeretnék ezt-azt megélni... innen megközelítve...ööö... innen megközelítve kezdem elveszteni a fonalat... :D

a második bekezdés pedig... hazudnék, ha azt mondanám, h tudok vele mit kezdeni... :confused: se egzisztenciális tapasztalat, se hit... ;) majd eccer talán...

En gyujtom az elveszett fonalakat. Van mar otthon egy szakajtonyi gombolyagom, ha erdekel. :D

psychic 2006-03-08 16:05

Idézet:

PoffPoffPoff eredeti hozzászólása
Nem. Ot is megesszuk mindjart a kutyaja utan. :)

elöbb téged zabalunk meg, lakomat csapunk beloled:D

FoX 2006-03-08 16:05

Idézet:

psychic eredeti hozzászólása
minel jobban megnezem h mennyit tudok annal jobban rajovok h mennyire keveset tudok:) lofasz ha vki azt hiszi h tobbet tud az eletrol mint barki mas:D
megintcsak osszehasonlitgattok:D

dejonektek :)

ami letezik, azt nem veheted ki a letezesbol azert, mert neked nem tetszik :) egy most szuletett gyereknek nem lesz tapasztalata azokrol a dolgokrol, amikrol egy 6 evesnek mar van :) muszaj viszonyitani :)

FoX 2006-03-08 16:06

Idézet:

En gyujtom az elveszett fonalakat. Van mar otthon egy szakajtonyi gombolyagom, ha erdekel. :D

kotok belole neked pulcsit... jo? :D

mokusmali 2006-03-08 16:06

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
nemnem. :D engem szet kell szorni valahol a francba :D nincs kedvem szennyezni a talajvizet :D:D

Jó ha szétszórnak akkor meg valaki majd jól besszippant azt nézhetsz... soksok takonnyal és nyállal egyesülve fogsz kilövellni az orrából...fú de kész vagyok... :D :D

PoffPoffPoff 2006-03-08 16:07

Idézet:

psychic eredeti hozzászólása
elöbb téged zabalunk meg, lakomat csapunk beloled:D

Na de cihik! :D suttyomban benne van a nyilvanossag elott meg megtagadsz????
Arulo! Kisbetuvel foglak beleirni a noteszembe! :D

FoX 2006-03-08 16:07

Idézet:

mokusmali eredeti hozzászólása
Jó ha szétszórnak akkor meg valaki majd jól besszippant azt nézhetsz... soksok takonnyal és nyállal egyesülve fogsz kilövellni az orrából...fú de kész vagyok... :D :D

hat... kukac bele, vagy ember orra... nem mindegy? :D

davidvincent 2006-03-08 16:08

Idézet:

egyre keményebb a project....
:D

PoffPoffPoff 2006-03-08 16:08

Idézet:

Ez guszta volt. Meg egy-ket ilyen almodast meg tudnal osztani velunk igy uzsi kornyeken? :D

mokusmali 2006-03-08 16:08

Amúgy pont nemrég beszélgettünk erről, hogy ki mit szeretne a halála után...hogy van-e ennek értelme. Neked már mindegy lesz de a rokonaid szeretnének majd ellátogatni a sírodhoz...akkor most kinek van igaza? Kinek legyen jó, a rokonoknak vagy neked?

PoffPoffPoff 2006-03-08 16:08

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
kotok belole neked pulcsit... jo? :D

Wehhehhe! :D
Veszek komolyan gombolyagolt pamutot, de aztan tessek nekem kotni pulcsikat. :D

PoffPoffPoff 2006-03-08 16:09

Idézet:

Amúgy pont nemrég beszélgettünk erről, hogy ki mit szeretne a halála után...hogy van-e ennek értelme. Neked már mindegy lesz de a rokonaid szeretnének majd ellátogatni a sírodhoz...akkor most kinek van igaza? Kinek legyen jó, a rokonoknak vagy neked?

A sirhoz miota kell a tetem maga? :)

mokusmali 2006-03-08 16:09

Idézet:

Ez guszta volt. Meg egy-ket ilyen almodast meg tudnal osztani velunk igy uzsi kornyeken? :D

jóvan bocsika... :D

FoX 2006-03-08 16:10

Idézet:

milyen igaz, hogy azokat erdekekli legjobban, mi lesz a halaluk utan, akik a jelenlegi eletukkel sem tudnak mit kezdeni :D

mokusmali 2006-03-08 16:10

Idézet:

A sirhoz miota kell a tetem maga? :)

elvileg nem kell... de annak meg már nem édes mindegy aki meghalt? Azoknak akikkel beszélgettem meg az lett volna a vigasz, hogy "itt nyugszanak a földi maradványai..."

FoX 2006-03-08 16:12

Idézet:

Wehhehhe! :D
Veszek komolyan gombolyagolt pamutot, de aztan tessek nekem kotni pulcsikat. :D

de vigyazz, at ne verjenek egy komolytalanul gombolyagolt pamuttal, mer abbol nem lesz tul komoly pulcsi :D beled fog kotni :D

PoffPoffPoff 2006-03-08 16:12

Idézet:

Egyebkent mar ideje lenne megtanulnia az embereknek, hogy pl. a kegyeletlerovashoz nincs szukseg holmi hule targyakra, mint pl. a sirko meg a halmocska. :) De ugyanez igaz mondjuk az imadsagra, a halaadasra, egy koszonom kimondasara, meg egyeb ilyen marhasagok. :)

PoffPoffPoff 2006-03-08 16:12

Idézet:

FoX eredeti hozzászólása
de vigyazz, at ne verjenek egy komolytalanul gombolyagolt pamuttal, mer abbol nem lesz tul komoly pulcsi :D beled fog kotni :D

Nem baj. Nem art egy kis testmozgas. :D

psychic 2006-03-08 16:13

Idézet:

Na de cihik! :D suttyomban benne van a nyilvanossag elott meg megtagadsz????
Arulo! Kisbetuvel foglak beleirni a noteszembe! :D

neee...abba belebetegszem, es meghalok...:D
ne tegyel iet:D voodoobabak bekeszitve:D tu az asztalon, csirke nyak elvagva ver osszegyujtve:D ha erzel egy kis tuszurast a testeden, az en voltam:D felgyujtsalak?:D

PoffPoffPoff 2006-03-08 16:14

Idézet:

elvileg nem kell... de annak meg már nem édes mindegy aki meghalt? Azoknak akikkel beszélgettem meg az lett volna a vigasz, hogy "itt nyugszanak a földi maradványai..."

Es ha felzabaljak a megboldogult testet a kukacok, akkor majd azt mondjak, hogy itt nyugszanak a foldi maradvanyai ... meg itt ... meg itt ... meg itt. :DDD

A pontos idő 23:15 , a GMT +2 időzóna szerint.