GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Duma (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Filmek I. (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=57)

Maharashtra 2005-05-15 00:21

Filmek I.

Kezdeném is egy alapművel: Legényanya

"Béláim...gondolkodjunk..."

:D

Sziadam 2005-05-15 00:24

fehér zaj...........hát..felejthető..1szer meg lehet nézni de többet nem igazán ér

keo 2005-05-15 00:34

Trója .... most megnéztem még egyszer ... egy icipicivel több a Halivudi tömegterméktől, de lehet hogy azért mert a gyökerek a görög mitológiából valók :)

Eric 2005-05-15 00:56

Idézet:

keo eredeti hozzászólása
Trója .... most megnéztem még egyszer ... egy icipicivel több a Halivudi tömegterméktől, de lehet hogy azért mert a gyökerek a görög mitológiából valók :)

én nagyon szeretem ezt a filmet...remekül ki vannak dolgozva a karakterek és remek a szinészi játék is!

keo 2005-05-15 01:11

Idézet:

Eric eredeti hozzászólása
én nagyon szeretem ezt a filmet...remekül ki vannak dolgozva a karakterek és remek a szinészi játék is!

és hogy belezsibong a vállad amikor Akhilész egy mozdulattal leszúrja a nagy darab csókát felülről sréhen, hehe :)

Eric 2005-05-15 01:37

Idézet:

keo eredeti hozzászólása
és hogy belezsibong a vállad amikor Akhilész egy mozdulattal leszúrja a nagy darab csókát felülről sréhen, hehe :)

az egy zsír jelenet..mondjuk a fatre utána röhögve kiment a szobából. mondván, hogy faszság:D

keo 2005-05-15 01:57

Idézet:

az egy zsír jelenet..mondjuk a fatre utána röhögve kiment a szobából. mondván, hogy faszság:D

olvasta Ő az Odüsszeiát? :)

Eric 2005-05-15 12:23

Idézet:

keo eredeti hozzászólása
olvasta Ő az Odüsszeiát? :)

Talán még gyerekként:confused: ...de a lényeg, hogy a fater realista és mindíg nagyon hány ha valamelyik filmben egy kis nyüzüge legyőzi az izomagy grizlit:cool: pedig de szép is:)

sivaa 2005-05-15 13:14

Idézet:

Talán még gyerekként:confused: ...de a lényeg, hogy a fater realista és mindíg nagyon hány ha valamelyik filmben egy kis nyüzüge legyőzi az izomagy grizlit:cool: pedig de szép is:)

én most a Visszafordíthatatlanra szavazok+Leon a profi az örök kedvenc:rolleyes:

Eric 2005-05-15 13:18

Idézet:

sivaa eredeti hozzászólása
én most a Visszafordíthatatlanra szavazok+Leon a profi az örök kedvenc:rolleyes:

A visszafordíthatatlan naon durva film, de talán picit egyszerű...ebből a stílusból akkor inkább a Memento:)

sivaa 2005-05-15 13:22

Idézet:

A visszafordíthatatlan naon durva film, de talán picit egyszerű...ebből a stílusból akkor inkább a Memento:)

lehet egyszerű és sok is van már ilyen de nekm most ez lett a legjobb amit mostanában láttam.de nem nézném meg mégegyszer,mer akkor má begolyóznék:eek:

Eric 2005-05-15 16:06

Idézet:

sivaa eredeti hozzászólása
lehet egyszerű és sok is van már ilyen de nekm most ez lett a legjobb amit mostanában láttam.de nem nézném meg mégegyszer,mer akkor má begolyóznék:eek:

az a legdurvább, hog yvalóban vannak ilyen emberek:mad:

PsyNZe 2005-05-15 20:35

Memento

az egyik nagy kedvenc, ha már szóba került, ki van képben tetkókkal a filmben?
még most sem nagyon értem, hogy amikor emberünk Leonard ott van Natalie-nál
és a tükörben nézegetik a tetoválásokat a bal mellén nincs semmi, Natalie meg is kérderzi,
hogy oda mit fog rakni, viszont a film végén, ami ugye történések eleje, felvillan egy kép ahogy Leonard fekszik a felesége mellett, tetováltan, és ott van az üres helyen, hogy "I've done it."
csak átbaxás, vagy hogy van ez? :rolleyes:

Eric 2005-05-15 21:23

Idézet:

PsyNZe eredeti hozzászólása
az egyik nagy kedvenc, ha már szóba került, ki van képben tetkókkal a filmben?
még most sem nagyon értem, hogy amikor emberünk Leonard ott van Natalie-nál
és a tükörben nézegetik a tetoválásokat a bal mellén nincs semmi, Natalie meg is kérderzi,
hogy oda mit fog rakni, viszont a film végén, ami ugye történések eleje, felvillan egy kép ahogy Leonard fekszik a felesége mellett, tetováltan, és ott van az üres helyen, hogy "I've done it."
csak átbaxás, vagy hogy van ez? :rolleyes:

mint anno mondtam...szerintem rendezői hiba... remélem valaki megcáfol benne;)

vagy a másik eshetőség, hogy leonard mikor visszagondol... a jelenkori énképét képzeli oda-ami ugye a tetovált...

Eric 2005-05-16 18:30

Nincs kettő négy nélkül és Kincs ami nincs...gyerekkorom legjobb vígjátékai:)

Gabrillo 2005-05-16 18:36

Csocsó, avagy éljen május elseje
A tanú
Trainspotting

a 3 örökkedvenc

Eric 2005-05-16 22:21

Viasat3 spinédzserek...

Chert randira fiszi a srác...Cher apja a gyereknek:

-Hé Te, ha bármi baja lesz a lányomnak van egy 45ösöm és egy ásóm. A kutya nem fog sírni utánad:cool:

GIGALOL:)

Maris 2005-05-16 22:25

Elveszett jelentés...HBOn,most!;)

Eric 2005-05-16 22:26

ugyanez:

-olyan a csaj mint Monet...
-miért?
-Távolról még elmegy , de ha közelebb mész tiszta festék:D

Maharashtra 2005-05-16 22:38

Idézet:

ugyanez:

-olyan a csaj mint Monet...
-miért?
-Távolról még elmegy , de ha közelebb mész tiszta festék:D

ez naggyonjóóó:D

A pontos idő 11:02 , a GMT +2 időzóna szerint.