GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Party (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=4)
-   -   hopenair (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=1475)

Dhamma 2006-11-23 17:38

hopenair

A tél is egy gyönyörü szép évszak akárcsak a nyár,télleg csak én vagyok annyira bolond h kimennék ienkor a természetbe mulatozni a barátaimmal?mert sztm nem!!!sztm simán összehozható egy szabadtéri parti télen is.és sztm rengetegen lennének eme ötlet megvalósitásáért,akik kevésbé kedvelik a klubbokban megrendezett füstös izzadságszagos lökdösös punk koncertre emlékeztetös helyszíneket. :) hm?

kócos 2006-11-23 17:45

re: hopenair

Mielött kitörölnék a topicot én is hozzászólok. És IGEN én is simán benne lennék egy ilyen partiban, csupán egy nagy jurta szerü sátor kéne amiben lehet tüzelni is. Viszont tanultam tulélést és figyelmbe kell venni hogy a tudatmódosult emberek néha nem érzik a hideget mely halálhoz is vezethet és az nem lenne jó mi? :D

Dhamma 2006-11-23 17:47

hát az már mindenkinek a saját felelössége h mit csinál magával.
megmelegitjük a tüzbe:D

kócos 2006-11-23 17:48

Idézet:

Dhamma eredeti hozzászólása
hát az már mindenkinek a saját felelössége h mit csinál magával.
megmelegitjük a tüzbe:D

Rádobjuk inkább, de amugy ez tényleg egy komoly veszély a lehülés eléggé allatomos és gyors dolog.

Faun 2006-11-23 17:48

nah ebből tényleg lehetne vmi!! :D melyik partyszervező vállalja be? :D

manócska 2006-11-23 17:51

Az 5let tetszik!!!! :p benne lennék egy ilyen buliban SIMÁN :D

kócos: kell vinni jó sok meleg ruhát+csizmáát+kesztyűt+sapkát+25626zoknit a lábra és vigyázni egymásra,h nehogy levetkőzzön meg kivetkőzzön magából vki :o ..amúgymeg miért fontos tudatmódosítószereket használni????? :eek: :D ilyenkor télen....PÁLINKA alkohol ami fűűűűt tutira! :D ;)

Dhamma 2006-11-23 17:52

Idézet:

manócska eredeti hozzászólása
Az 5let tetszik!!!! :p benne lennék egy ilyen buliban SIMÁN :D

kócos: kell vinni jó sok meleg ruhát+csizmáát+kesztyűt+sapkát+25626zoknit a lábra és vigyázni egymásra,h nehogy levetkőzzön meg kivetkőzzön magából vki :o ..amúgymeg miért fontos tudatmódosítószereket használni????? :eek: :D ilyenkor télen....PÁLINKA alkohol ami fűűűűt tutira! :

:) ;)tetszik az aláirásod

Orsika 2006-11-23 18:18

Húúú, ez nekemis tetszik......na, lehet jelentkezni, hogy ki valósítja meg:)
Szervezőőőők hééééhóóóóó!:)

toge 2006-11-23 18:49

jaja.. tavaly szépen elmaradt a hópenair!!
lehet h megint kéne 1et csinálni??!!:)

napraforgo 2006-11-23 18:52

Nem lenne rossz, főleg még ha egy kis havat is kapnánk hozzá. De mindenesetre az ötlet nagyon jó, a pálinkázás meg természetes! :p :D Szép havas táj, szürcsögeted a mézesed.....

psynus 2006-11-23 18:54

Volt már ilyen HopenAOR party pár éve, nem is egyszer. A 100-t kérdezzétek meg, ő nagyon vágja ezt. Amcsi olajoshordókba tűzrakás meg ilyenek. Nagyon getto feelingje van. Hajrá

naba 2006-11-23 19:14

szerintem nem kell tul nagy dologban gondolkodni, es felesleges ustdobra verni, veletlenul sem kell sok ember (nem fernek el vegtelen sokan a tuz korul ;) )
onkoltseges, onszervezos kisebb, baratsagos bulaj is tok jo lenne, nem kell ezt a partiszervezokre tukmalni, igy underebb :D

helyszin mindenkepp a hegyekbe, hogy inkabb ho legyen, mint netan 0 fokban eso

szerintem valami eldugottabb camping/tabor/turistahaz kene, ahol esetleg fahaz is van, még ha fűtés nincs is, lefoglaljuk 30-40-50-60 fore, zs elore befizet mindenki/kopf

csak nem lenne fagyhalál, tűzbe is igen kevesen esnek, és azok is általában túlélik :D

hat hangszerko valami jol szolo kene, legfejjebb ne legyen kibaszott hangos

ja es legyen 1 par oras idoszak, amikor nincs klasszik, senem vérelektro, hanem mondjuk progpsy vagy killer megy, hogy engem is erdekeljen :o :D

fa kell, agregator, hangcucc, meg forraltbor, virsli, kenyer, deko nekem nem must, szal otlet k. jo, helyszint, idopontot kene bedobni, ha kell valami segitek, de szerintem ebbol a topikbol el is huzhatnank a trip to-ba, mert ott nem ennyire public es lehet idopont stb. 1eztetni :rolleyes:

idopontott javaslok is:

-2 unnep kozott 7kozben
-januar7

NasCa 2006-11-23 21:04

http://goa.hu/galleria/hopenair05/

ilyet?

horgasz 2006-11-23 21:22

Ha tudtok helyszint a többit elintézzük.

Ryaren 2006-11-23 21:41

Hát ebbe én is beszállnék! Nagyon faja ötlet! Én Dobogókőre gondoltam így első körben.. Ott már hó van eső helyett... Ki kéne menni és keresni megfelelő terepet, nagyjából ismerem csak a környéket (még jó hogy a közelben lakom :D), de abban biztos vagyok, hogy van alkalmas terület.. Még kisebb barlangot is lehet ott találni.. hmm... ennek utánanézek pontosabban!

Az időpont meg szerintem két ünnep között vagy február!! Mert ugye a legtöbben vizsgáznak kő keményen januárban! Áj tink.. (én biztosan) :D

Amúgy Dobogókő spirituális vonatkozásban is az ország egyik legfontosabb helyszíne! :)

sue 2006-11-23 22:28

Idézet:

NasCa eredeti hozzászólása

ez a bonzaiban volt ;)

Teetay 2006-11-23 22:32

Idézet:

horgasz eredeti hozzászólása
Ha tudtok helyszint a többit elintézzük.

Nekem is tetszik az ötlet és segítek szivesen :)

xyz 2006-11-23 22:49

Re: hopenair

ebben a szezonban +fogjuk csinálni :)
sajnos a friss havat elég nehéz 1 előre kitűzött időponthoz igazítani....
ahogy horgasz írta,csak 1 jó hely kell és a többi már m1 magától ;)

Ryaren 2006-11-23 23:00

Én már írtam jó helyet, héj! :)

Enrico 2006-11-23 23:03

Hmmm erre én is befigyelnék!:)
Forralt bort a népnek nah meg meleg teját!:)

A pontos idő 02:17 , a GMT +2 időzóna szerint.