GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Party (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=4)
-   -   hopenair (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=1475)

heliosphere 2006-11-24 01:01

re: hopenair

sssiimááán.. mikor lesz?:D:D a forralt bort támogassuk(döntögessük)... ;) nagyon jó ötlet, már felvetettük az ozora topikban a téli ozora lehetőségét, ez vmi hasonló...jó lenne ha lenne belőle vmi.

horgasz 2006-11-24 01:01

Hú, látom van érdeklődés:D

Már volt szerencsénk "havas"partyt csinálni, ha jól számolom 3at is. Bizton állithatom 1 tisztásnál többre van szükség, hacsak nem pár órára megyünk ki.

A fűtött helység (átöltözni, melegedni, stb) alap, még a napközbeni partynál is, főleg az erdőben.
Erdészház, kulcsosház, kemping, tanya, ilyenek jöhetnek szóba.
Én is inkább a napközbeni ugrabugrát javaslom, estére meg kandallós borozgatás/teázgatás/pipázgatás ahogy a hely engedi.
Kérdezzétek meg Nascat milyen a minuszban keverni, sztem tudna mesélni. A technikával 1üt, ami csoda hogy túlélte azt a hétvégét.

A bükkbe tudok több helyszint is, ha odáig is elmegyünk, szóljatok.

naba 2006-11-24 01:04

1x is dátumot kell keriteni, mert utana lehet ugyiscsak egyezkedni helszin berlesrol

fizetni csak nem kene mondjuk helysziner tul sokat
illegalba, elhagyatott helyen szopas lehet a nagyon szar ido (onoseső, szelvihar 0 Cfok), meg hogy plusz para az agregator stb.
szolval aram, fedett hely nem lenne rossz
turistahaz, camping, uttorotabor, kishaz a szolos vegibe' and so on....
esetleg turistahaz
1ik cimborameknak most volt nem reg asszem torokmezei turistahazban ilyen 80 fős szulinapi zsúr
ambar lehet az tul puccos

ha ejjel nemcsinalunk tul hangos feszkót, nem lehet para
nyilvan minden kompromisszumos :rolleyes:

na,
datumot fejjebb mar irtam 2őt, akkor pont nincs mas bulaj

nem vagyok a hosszas tervezgetes hive, szerintem 1 honapba belefer

linup, meg hogy ki mit jatszik 1ebkent MJADNEM tokmind1
emberek alig vannak szabad levegon, 1 ilyen kiruccanos outdoor, kantriszajd valami siman kulonleges mar magaban is :rolleyes:

heliosphere 2006-11-24 01:04

Idézet:

Enrico 19 eredeti hozzászólása
A line up összeált!:D

Komolyra fordítva a szót:
Dark psy-t játszhatna a Trippin Hippis vagy a Venom Sense
Progit Era
Reggel fullont Toge
Dark fullont Orsi
Chill-be meg Hallucinogen jöhetne!:)

chillbe külföldi live, a psy/fullon/progi pedig djkkel? a lineup jó, de akkor legyen még egy külföldi... ;) szlovákiából pl lehetne olcsó liveot sztem... ;) olcsóbbat mint hallucinogent a chillbe:D

ezotera 2006-11-24 01:06

Idézet:

horgasz eredeti hozzászólása
Hú, látom van érdeklődés:D

Már volt szerencsénk "havas"partyt csinálni, ha jól számolom 3at is. Bizton állithatom 1 tisztásnál többre van szükség, hacsak nem pár órára megyünk ki.

A fűtött helység (átöltözni, melegedni, stb) alap, még a napközbeni partynál is, főleg az erdőben.
Én is inkább a napközbeni ugrabugrát javaslom, estére meg kandallós borozgatás/teázgatás/pipázgatás ahogy a hely engedi.
Kérdezzétek meg Nascat milyen a minuszban keverni, sztem tudna mesélni. A technikával 1üt, ami csoda hogy túlélte azt a hétvégét.

jaj,én meg csak most vette,m észre hogy lehet ilyen is... sztem bükkig is elmegyünk... :rolleyes:

naba 2006-11-24 01:07

DATUMOT!!!

januar 6?

ezotera 2006-11-24 01:08

Idézet:

naba eredeti hozzászólása
DATUMOT!!!

januar 6?

az jó...tudtommal is szabad és nincs is oan messze :)

Dhamma 2006-11-24 01:09

Idézet:

horgasz eredeti hozzászólása
ki.

igen!
dejo dejo h ennyi az érdeklödö :) :) :)

vnoémi 2006-11-24 01:10

Idézet:

heliosphere eredeti hozzászólása
szlovákiából pl lehetne olcsó liveot sztem... ;)

COSMO-t!!!

Dhamma 2006-11-24 01:11

hehe,nem lenne rossz :D
de mi a magyarokat is nagyon szeressük :)

Dhamma 2006-11-24 01:15

Idézet:

Ryaren eredeti hozzászólása
Hát ebbe én is beszállnék! Nagyon faja ötlet! Én Dobogókőre gondoltam így első körben.. Ott már hó van eső helyett... Ki kéne menni és keresni megfelelő terepet, nagyjából ismerem csak a környéket (még jó hogy a közelben lakom :D), de abban biztos vagyok, hogy van alkalmas terület.. Még kisebb barlangot is lehet ott találni.. hmm... ennek utánanézek pontosabban!

Az időpont meg szerintem két ünnep között vagy február!! Mert ugye a legtöbben vizsgáznak kő keményen januárban! Áj tink.. (én biztosan) :D

Amúgy Dobogókő spirituális vonatkozásban is az ország egyik legfontosabb helyszíne! :)

energiaval feltöltö hely.többek tapasztalata szerint.
ott van a szív csakra :) :D

Addam's family 2006-11-24 01:23

Idézet:

Goadam eredeti hozzászólása
milyen line-up-ra gondolnánk? :confused: :rolleyes:

Eskimo live? :D ( fókák DJ set ) :D

Ryaren 2006-11-24 01:47

Idézet:

DATUMOT!!!

januar 6?

Nem tom figyeltél-e... szerintem legtöbbünknek vizsgái vannak januárban.. főleg az elején.

S.O.L.O. 2006-11-24 02:06

a keveseknek meg pénzük sem, így a legelején

naba 2006-11-24 02:11

Idézet:

Ryaren eredeti hozzászólása
Nem tom figyeltél-e... szerintem legtöbbünknek vizsgái vannak januárban.. főleg az elején.

szoval eddig neked nem jo az biztos
konstruktivan te is bedobhatsz valami datumot

partyinfobol kiindulva febr 24. szabad össz-vissz
meg ez a januar6

es raadasul mindenfele "rangos" esemeny van, farsang, tibet satobbi februarban

ket unnep kozott, nekem jo, mert kotetlen munkaidoben elek, de nem minden melohelyen van havaly :rolleyes:

mondjuk ennekem egyelore aztan teljesen mind1 h. mikor, de ha esetleg januarban lesz, mert masokank meg az jobb, akkor bebuktad tanulas nyilvan elorebbvalo

mondjuk ha nem lesz semmi buli, akkor se gaz mert lesz ho jovore is meg azutanutnais ;)

Ryaren 2006-11-24 08:12

Nyilván ha csak én tanulok akkor jó a január 6!
Őszintén szólva egy kis megerősítést vártam a többiektől... Mondjuk, hogy "igen-igen én is vizsgázom ezerrel januárban" vagy ilyesmi! :D

kócos 2006-11-24 10:43

Idézet:

Dhamma eredeti hozzászólása
:) ;)tetszik az aláirásod

Egy szóval sem mondtam hogy fontos őket használni, csak ugyebár egy goa bulin nem szin józanok az emberek...:)

kócos 2006-11-24 10:48

Idézet:

Astrixot NEeeeeeeeeeeeeeeee ;)

Azt tényleg ne de BC-t seeeeee :)

ezotera 2006-11-24 11:14

akkor febr.24 lenne inkább,vagy január 6?akinek vizsga meg ienek,az mondja!!
nekem személy szerint január előnyösebb lenne....
jaa,vagy a két ünnep közöt??juj legyen akkor...az már közel is van...:) :p :rolleyes:
bükkben én is tudok egy helyet...haverok ott voltak nemrég egy hetet,közel s távol nemtom hány kilóméteres körzetben nincsenek lakók,van egy házikó, és nagy szabad terület...nem tudom ez érdeklődős-e?!... :)

Enrico 2006-11-24 12:01

Én feb 24-re voksolok!:)

A pontos idő 19:21 , a GMT +2 időzóna szerint.