GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Party (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=4)
-   -   hopenair (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=1475)

Dhamma 2006-11-23 18:38

hopenair

A tél is egy gyönyörü szép évszak akárcsak a nyár,télleg csak én vagyok annyira bolond h kimennék ienkor a természetbe mulatozni a barátaimmal?mert sztm nem!!!sztm simán összehozható egy szabadtéri parti télen is.és sztm rengetegen lennének eme ötlet megvalósitásáért,akik kevésbé kedvelik a klubbokban megrendezett füstös izzadságszagos lökdösös punk koncertre emlékeztetös helyszíneket. :) hm?

kócos 2006-11-23 18:45

re: hopenair

Mielött kitörölnék a topicot én is hozzászólok. És IGEN én is simán benne lennék egy ilyen partiban, csupán egy nagy jurta szerü sátor kéne amiben lehet tüzelni is. Viszont tanultam tulélést és figyelmbe kell venni hogy a tudatmódosult emberek néha nem érzik a hideget mely halálhoz is vezethet és az nem lenne jó mi? :D

Dhamma 2006-11-23 18:47

hát az már mindenkinek a saját felelössége h mit csinál magával.
megmelegitjük a tüzbe:D

kócos 2006-11-23 18:48

Idézet:

Dhamma eredeti hozzászólása
hát az már mindenkinek a saját felelössége h mit csinál magával.
megmelegitjük a tüzbe:D

Rádobjuk inkább, de amugy ez tényleg egy komoly veszély a lehülés eléggé allatomos és gyors dolog.

Faun 2006-11-23 18:48

nah ebből tényleg lehetne vmi!! :D melyik partyszervező vállalja be? :D

manócska 2006-11-23 18:51

Az 5let tetszik!!!! :p benne lennék egy ilyen buliban SIMÁN :D

kócos: kell vinni jó sok meleg ruhát+csizmáát+kesztyűt+sapkát+25626zoknit a lábra és vigyázni egymásra,h nehogy levetkőzzön meg kivetkőzzön magából vki :o ..amúgymeg miért fontos tudatmódosítószereket használni????? :eek: :D ilyenkor télen....PÁLINKA alkohol ami fűűűűt tutira! :D ;)

Dhamma 2006-11-23 18:52

Idézet:

manócska eredeti hozzászólása
Az 5let tetszik!!!! :p benne lennék egy ilyen buliban SIMÁN :D

kócos: kell vinni jó sok meleg ruhát+csizmáát+kesztyűt+sapkát+25626zoknit a lábra és vigyázni egymásra,h nehogy levetkőzzön meg kivetkőzzön magából vki :o ..amúgymeg miért fontos tudatmódosítószereket használni????? :eek: :D ilyenkor télen....PÁLINKA alkohol ami fűűűűt tutira! :

:) ;)tetszik az aláirásod

Orsika 2006-11-23 19:18

Húúú, ez nekemis tetszik......na, lehet jelentkezni, hogy ki valósítja meg:)
Szervezőőőők hééééhóóóóó!:)

toge 2006-11-23 19:49

jaja.. tavaly szépen elmaradt a hópenair!!
lehet h megint kéne 1et csinálni??!!:)

napraforgo 2006-11-23 19:52

Nem lenne rossz, főleg még ha egy kis havat is kapnánk hozzá. De mindenesetre az ötlet nagyon jó, a pálinkázás meg természetes! :p :D Szép havas táj, szürcsögeted a mézesed.....

psynus 2006-11-23 19:54

Volt már ilyen HopenAOR party pár éve, nem is egyszer. A 100-t kérdezzétek meg, ő nagyon vágja ezt. Amcsi olajoshordókba tűzrakás meg ilyenek. Nagyon getto feelingje van. Hajrá

naba 2006-11-23 20:14

szerintem nem kell tul nagy dologban gondolkodni, es felesleges ustdobra verni, veletlenul sem kell sok ember (nem fernek el vegtelen sokan a tuz korul ;) )
onkoltseges, onszervezos kisebb, baratsagos bulaj is tok jo lenne, nem kell ezt a partiszervezokre tukmalni, igy underebb :D

helyszin mindenkepp a hegyekbe, hogy inkabb ho legyen, mint netan 0 fokban eso

szerintem valami eldugottabb camping/tabor/turistahaz kene, ahol esetleg fahaz is van, még ha fűtés nincs is, lefoglaljuk 30-40-50-60 fore, zs elore befizet mindenki/kopf

csak nem lenne fagyhalál, tűzbe is igen kevesen esnek, és azok is általában túlélik :D

hat hangszerko valami jol szolo kene, legfejjebb ne legyen kibaszott hangos

ja es legyen 1 par oras idoszak, amikor nincs klasszik, senem vérelektro, hanem mondjuk progpsy vagy killer megy, hogy engem is erdekeljen :o :D

fa kell, agregator, hangcucc, meg forraltbor, virsli, kenyer, deko nekem nem must, szal otlet k. jo, helyszint, idopontot kene bedobni, ha kell valami segitek, de szerintem ebbol a topikbol el is huzhatnank a trip to-ba, mert ott nem ennyire public es lehet idopont stb. 1eztetni :rolleyes:

idopontott javaslok is:

-2 unnep kozott 7kozben
-januar7

NasCa 2006-11-23 22:04

http://goa.hu/galleria/hopenair05/

ilyet?

horgasz 2006-11-23 22:22

Ha tudtok helyszint a többit elintézzük.

Ryaren 2006-11-23 22:41

Hát ebbe én is beszállnék! Nagyon faja ötlet! Én Dobogókőre gondoltam így első körben.. Ott már hó van eső helyett... Ki kéne menni és keresni megfelelő terepet, nagyjából ismerem csak a környéket (még jó hogy a közelben lakom :D), de abban biztos vagyok, hogy van alkalmas terület.. Még kisebb barlangot is lehet ott találni.. hmm... ennek utánanézek pontosabban!

Az időpont meg szerintem két ünnep között vagy február!! Mert ugye a legtöbben vizsgáznak kő keményen januárban! Áj tink.. (én biztosan) :D

Amúgy Dobogókő spirituális vonatkozásban is az ország egyik legfontosabb helyszíne! :)

sue 2006-11-23 23:28

Idézet:

NasCa eredeti hozzászólása

ez a bonzaiban volt ;)

Teetay 2006-11-23 23:32

Idézet:

horgasz eredeti hozzászólása

Nekem is tetszik az ötlet és segítek szivesen :)

xyz 2006-11-23 23:49

Re: hopenair

ebben a szezonban +fogjuk csinálni :)
sajnos a friss havat elég nehéz 1 előre kitűzött időponthoz igazítani....
ahogy horgasz írta,csak 1 jó hely kell és a többi már m1 magától ;)

Ryaren 2006-11-24 00:00

Én már írtam jó helyet, héj! :)

Enrico 2006-11-24 00:03

Hmmm erre én is befigyelnék!:)
Forralt bort a népnek nah meg meleg teját!:)

sakti 2006-11-24 00:03

Idézet:

Faun eredeti hozzászólása
nah ebből tényleg lehetne vmi!! :D melyik partyszervező vállalja be? :D

Ha megfelelő akkor esetleg ÉÉNNN::

xyz 2006-11-24 00:04

Idézet:

Ryaren eredeti hozzászólása
Én már írtam jó helyet, héj! :)

szép hely Dobogókő :) ez nem vitás,de sok minden más feltételnek kell még megfelelnie amíg akár 30-50 fős partyhelyszín lesz a hely amit kiválaszt bárki is....

Goadam 2006-11-24 00:05

hajrá-hajrááááá :cool: :D

sakti 2006-11-24 00:06

Idézet:

xyz eredeti hozzászólása
szép hely Dobogókő :) ez nem vitás,de sok minden más feltételnek kell még megfelelnie amíg akár 30-50 fős partyhelyszín lesz a hely amit kiválaszt bárki is....

??????

Goadam 2006-11-24 00:07

milyen line-up-ra gondolnánk? :confused: :rolleyes:

Ryaren 2006-11-24 00:08

Idézet:

xyz eredeti hozzászólása

Igen igazad van... Azért kellene kimenni megnézni, szerintem hétvégén el is megyek kirándulni oda... tuti van olyan terület, ahol elférünk kényelmesen! Az önkormányzatot viszont a horgászra bíznám neki van már tapasztalata ebben! :)

xyz 2006-11-24 00:10

a "szokásoktól" eltérően NAPPALI buli lenne jó :)

Ryaren 2006-11-24 00:13

Szerintem nappal mondjuk kora délután kezdődő és kora délutánig tartó! Azért szerintem az éjszakai fények a hóban eléggé jól néznének ki! :)
Akár a teliholdat is becélozhatnánk!

Enrico 2006-11-24 00:14

Idézet:

xyz eredeti hozzászólása
a "szokásoktól" eltérően NAPPALI buli lenne jó :)

Hmmm akkor a nem pestiek kimaradnának a mokából szerintem!:(
Lehetne egy késő este kezdődő party mondjuk este 10-óra és tarthatna akármeddig!:)
A Line up-ba meg lehetne minden!:)
Az elején egy kis lassú chilles felvezető!:)
Aztán egy kis dark fullon!
Aztán lehetne dark psy!:)
Reggel lehetne reggeli fullon!:)
Végül meg progi levezetésként!

xyz 2006-11-24 00:16

Idézet:

Igen igazad van... Azért kellene kimenni megnézni, szerintem hétvégén el is megyek kirándulni oda... tuti van olyan terület, ahol elférünk kényelmesen! Az önkormányzatot viszont a horgászra bíznám neki van már tapasztalata ebben! :)

pont az engedélyek miatt vagy illegál kell olyan helyen ahol senkit nem zavar,vagy magánterület ahol elég a tulaj engedélye és mindenki más +bekaphatja :rolleyes:

Ryaren 2006-11-24 00:18

Idézet:

Enrico 19 eredeti hozzászólása
Hmmm akkor a nem pestiek kimaradnának a mokából szerintem!:(
Lehetne egy késő este kezdődő party mondjuk este 10-óra és tarthatna akármeddig!:)
A Line up-ba meg lehetne minden!:)
Az elején egy kis lassú chilles felvezető!:)
Aztán egy kis dark fullon!
Aztán lehetne dark psy!:)
Reggel lehetne reggeli fullon!:)
Végül meg progi levezetésként!

Ja!
Akkor a Line-up:
1. Sphongle
(ide még kéne azért valami, most csak Enrico terminológiáját követem)
2. Bizzare Contact
3. Goa Gil
4. Astrix
5. Ticon

Jó lesz? :D

Idézet:

xyz eredeti hozzászólása
pont az engedélyek miatt vagy illegál kell olyan helyen ahol senkit nem zavar,vagy magánterület ahol elég a tulaj engedélye és mindenki más +bekaphatja :rolleyes:

Ha önkormányzati tulajdon akkor mindenképp fizetni kell? Nem tudom hogy műkődnek ezek..

xyz 2006-11-24 00:22

Gil papa szakállára ráfagyna a lehellet és rénszarvasszánon távozhatna mint 1 szabadnapos télapó :D

Enrico 2006-11-24 00:23

A line up összeált!:D

Komolyra fordítva a szót:
Dark psy-t játszhatna a Trippin Hippis vagy a Venom Sense
Progit Era
Reggel fullont Toge
Dark fullont Orsi
Chill-be meg Hallucinogen jöhetne!:)

Ryaren 2006-11-24 00:24

Idézet:

xyz eredeti hozzászólása
Gil papa szakállára ráfagyna a lehellet és rénszarvasszánon távozhatna mint 1 szabadnapos télapó :D

Azé lássuk, be az nem lenni mindennapi látvány! :D:D

Enrico 2006-11-24 00:25

Idézet:

Azé lássuk, be az nem lenni mindennapi látvány! :D:D

Ariane belehelné!:D

xyz 2006-11-24 00:25

vagy az erdőgazdaságtól,és rögtön gyanakodni kezdenek,h mif szt akarsz te télen az erdőben éjjel,biztos,h 100-as vagyol?

Krisz 2006-11-24 00:26

Idézet:

Nagyvisnyó? :)

Ryaren 2006-11-24 00:27

Hát megmondanám nekik, hogy ez egy új harcművészet amit csak télen az erdőben este lehet űzni, természetesen zene mellett! Hó-fu :D

Enrico 2006-11-24 00:29

Idézet:

Hát megmondanám nekik, hogy ez egy új harcművészet amit csak télen az erdőben este lehet űzni, természetesen zene mellett! Hó-fu :D

:D:D:D Hó-fu!:D:D:D

naba 2006-11-24 00:56

Idézet:

Ja!
Akkor a Line-up:
1. Sphongle
(ide még kéne azért valami, most csak Enrico terminológiáját követem)
2. Bizzare Contact
3. Goa Gil
4. Astrix
5. Ticon

Jó lesz? :D

Ha önkormányzati tulajdon akkor mindenképp fizetni kell? Nem tudom hogy műkődnek ezek..

Astrixot NEeeeeeeeeeeeeeeee ;)

heliosphere 2006-11-24 01:01

sssiimááán.. mikor lesz?:D:D a forralt bort támogassuk(döntögessük)... ;) nagyon jó ötlet, már felvetettük az ozora topikban a téli ozora lehetőségét, ez vmi hasonló...jó lenne ha lenne belőle vmi.

horgasz 2006-11-24 01:01

Hú, látom van érdeklődés:D

Már volt szerencsénk "havas"partyt csinálni, ha jól számolom 3at is. Bizton állithatom 1 tisztásnál többre van szükség, hacsak nem pár órára megyünk ki.

A fűtött helység (átöltözni, melegedni, stb) alap, még a napközbeni partynál is, főleg az erdőben.
Erdészház, kulcsosház, kemping, tanya, ilyenek jöhetnek szóba.
Én is inkább a napközbeni ugrabugrát javaslom, estére meg kandallós borozgatás/teázgatás/pipázgatás ahogy a hely engedi.
Kérdezzétek meg Nascat milyen a minuszban keverni, sztem tudna mesélni. A technikával 1üt, ami csoda hogy túlélte azt a hétvégét.

A bükkbe tudok több helyszint is, ha odáig is elmegyünk, szóljatok.

naba 2006-11-24 01:04

1x is dátumot kell keriteni, mert utana lehet ugyiscsak egyezkedni helszin berlesrol

fizetni csak nem kene mondjuk helysziner tul sokat
illegalba, elhagyatott helyen szopas lehet a nagyon szar ido (onoseső, szelvihar 0 Cfok), meg hogy plusz para az agregator stb.
szolval aram, fedett hely nem lenne rossz
turistahaz, camping, uttorotabor, kishaz a szolos vegibe' and so on....
esetleg turistahaz
1ik cimborameknak most volt nem reg asszem torokmezei turistahazban ilyen 80 fős szulinapi zsúr
ambar lehet az tul puccos

ha ejjel nemcsinalunk tul hangos feszkót, nem lehet para
nyilvan minden kompromisszumos :rolleyes:

na,
datumot fejjebb mar irtam 2őt, akkor pont nincs mas bulaj

nem vagyok a hosszas tervezgetes hive, szerintem 1 honapba belefer

linup, meg hogy ki mit jatszik 1ebkent MJADNEM tokmind1
emberek alig vannak szabad levegon, 1 ilyen kiruccanos outdoor, kantriszajd valami siman kulonleges mar magaban is :rolleyes:

heliosphere 2006-11-24 01:04

Idézet:

A line up összeált!:D

Komolyra fordítva a szót:
Dark psy-t játszhatna a Trippin Hippis vagy a Venom Sense
Progit Era
Reggel fullont Toge
Dark fullont Orsi
Chill-be meg Hallucinogen jöhetne!:)

chillbe külföldi live, a psy/fullon/progi pedig djkkel? a lineup jó, de akkor legyen még egy külföldi... ;) szlovákiából pl lehetne olcsó liveot sztem... ;) olcsóbbat mint hallucinogent a chillbe:D

ezotera 2006-11-24 01:06

Idézet:

Hú, látom van érdeklődés:D

Már volt szerencsénk "havas"partyt csinálni, ha jól számolom 3at is. Bizton állithatom 1 tisztásnál többre van szükség, hacsak nem pár órára megyünk ki.

A fűtött helység (átöltözni, melegedni, stb) alap, még a napközbeni partynál is, főleg az erdőben.
Én is inkább a napközbeni ugrabugrát javaslom, estére meg kandallós borozgatás/teázgatás/pipázgatás ahogy a hely engedi.
Kérdezzétek meg Nascat milyen a minuszban keverni, sztem tudna mesélni. A technikával 1üt, ami csoda hogy túlélte azt a hétvégét.

jaj,én meg csak most vette,m észre hogy lehet ilyen is... sztem bükkig is elmegyünk... :rolleyes:

naba 2006-11-24 01:07

DATUMOT!!!

januar 6?

ezotera 2006-11-24 01:08

Idézet:

naba eredeti hozzászólása
DATUMOT!!!

januar 6?

az jó...tudtommal is szabad és nincs is oan messze :)

Dhamma 2006-11-24 01:09

Idézet:

ki.

igen!
dejo dejo h ennyi az érdeklödö :) :) :)

vnoémi 2006-11-24 01:10

Idézet:

heliosphere eredeti hozzászólása
szlovákiából pl lehetne olcsó liveot sztem... ;)

COSMO-t!!!

Dhamma 2006-11-24 01:11

hehe,nem lenne rossz :D
de mi a magyarokat is nagyon szeressük :)

Dhamma 2006-11-24 01:15

Idézet:

Hát ebbe én is beszállnék! Nagyon faja ötlet! Én Dobogókőre gondoltam így első körben.. Ott már hó van eső helyett... Ki kéne menni és keresni megfelelő terepet, nagyjából ismerem csak a környéket (még jó hogy a közelben lakom :D), de abban biztos vagyok, hogy van alkalmas terület.. Még kisebb barlangot is lehet ott találni.. hmm... ennek utánanézek pontosabban!

Az időpont meg szerintem két ünnep között vagy február!! Mert ugye a legtöbben vizsgáznak kő keményen januárban! Áj tink.. (én biztosan) :D

Amúgy Dobogókő spirituális vonatkozásban is az ország egyik legfontosabb helyszíne! :)

energiaval feltöltö hely.többek tapasztalata szerint.
ott van a szív csakra :) :D

Addam's family 2006-11-24 01:23

Idézet:

Goadam eredeti hozzászólása
milyen line-up-ra gondolnánk? :confused: :rolleyes:

Eskimo live? :D ( fókák DJ set ) :D

Ryaren 2006-11-24 01:47

Idézet:

DATUMOT!!!

januar 6?

Nem tom figyeltél-e... szerintem legtöbbünknek vizsgái vannak januárban.. főleg az elején.

S.O.L.O. 2006-11-24 02:06

a keveseknek meg pénzük sem, így a legelején

naba 2006-11-24 02:11

Idézet:

Nem tom figyeltél-e... szerintem legtöbbünknek vizsgái vannak januárban.. főleg az elején.

szoval eddig neked nem jo az biztos
konstruktivan te is bedobhatsz valami datumot

partyinfobol kiindulva febr 24. szabad össz-vissz
meg ez a januar6

es raadasul mindenfele "rangos" esemeny van, farsang, tibet satobbi februarban

ket unnep kozott, nekem jo, mert kotetlen munkaidoben elek, de nem minden melohelyen van havaly :rolleyes:

mondjuk ennekem egyelore aztan teljesen mind1 h. mikor, de ha esetleg januarban lesz, mert masokank meg az jobb, akkor bebuktad tanulas nyilvan elorebbvalo

mondjuk ha nem lesz semmi buli, akkor se gaz mert lesz ho jovore is meg azutanutnais ;)

Ryaren 2006-11-24 08:12

Nyilván ha csak én tanulok akkor jó a január 6!
Őszintén szólva egy kis megerősítést vártam a többiektől... Mondjuk, hogy "igen-igen én is vizsgázom ezerrel januárban" vagy ilyesmi! :D

kócos 2006-11-24 10:43

Idézet:

Egy szóval sem mondtam hogy fontos őket használni, csak ugyebár egy goa bulin nem szin józanok az emberek...:)

kócos 2006-11-24 10:48

Idézet:

Astrixot NEeeeeeeeeeeeeeeee ;)

Azt tényleg ne de BC-t seeeeee :)

ezotera 2006-11-24 11:14

akkor febr.24 lenne inkább,vagy január 6?akinek vizsga meg ienek,az mondja!!
nekem személy szerint január előnyösebb lenne....
jaa,vagy a két ünnep közöt??juj legyen akkor...az már közel is van...:) :p :rolleyes:
bükkben én is tudok egy helyet...haverok ott voltak nemrég egy hetet,közel s távol nemtom hány kilóméteres körzetben nincsenek lakók,van egy házikó, és nagy szabad terület...nem tudom ez érdeklődős-e?!... :)

Enrico 2006-11-24 12:01

Én feb 24-re voksolok!:)

nikki 2006-11-24 12:30

Legyen Dabason a Kardostanyán!

Faun 2006-11-24 12:35

én vizsgákkal szopok szintén január elején... :(jah és a lófaszt legyen Dabason...Bükk :D

naba 2006-11-24 12:38

jaja
Bück

akkor febr. 24re hajló :rolleyes:

ezotera 2006-11-24 14:28

Idézet:

én vizsgákkal szopok szintén január elején... :(jah és a lófaszt legyen Dabason...Bükk :D

azé ne lófaszozd már Dabast légyszi...mégiscsak van akinek a lakóhelye.... ;)

Faun 2006-11-24 14:35

Idézet:

ezotera eredeti hozzászólása
azé ne lófaszozd már Dabast légyszi...mégiscsak van akinek a lakóhelye.... ;)

a lófasz nem Dabasnak szólt,hanem annak h ott van annyi buli egész évben,és ezért ne ott legyen,szal nem akartam vele dabasi lakosokat sérteni... :D

ezotera 2006-11-24 15:32

Idézet:

a lófasz nem Dabasnak szólt,hanem annak h ott van annyi buli egész évben,és ezért ne ott legyen,szal nem akartam vele dabasi lakosokat sérteni... :D

jólvan...akkor félreértettem... :o

Mandula 2006-11-24 16:20

Szerintem is jobb lenne a február.de attól hogy nem négy fal között leszünk,mindenképpen kell vmi zárt tér a cuccokat lepakolni meg ha véletlen óriási hóvihar lenne akkor sem tudnánk végig kint lenni mert a forraltbor,a pálesz és a síruha,sapka,sál ellenére is átfagynánk :o
Az ötletet támogatom,szerintem nagyon hangulatos buli lenne a legjobb hazai dj-ink segítségével ;)

Dhamma 2006-11-24 16:22

látom beindult a topic,s vele együtt a fantáziátok is... :D :p :p
Helyes,hajrá-hajrá.
én decemberre vagy januárra voksolnék.pl karácsony ,és legyen hóóó:)

ezotera 2006-11-24 16:28

Idézet:

látom beindult a topic,s vele együtt a fantáziátok is... :D :p :p
Helyes,hajrá-hajrá.
én decemberre vagy januárra voksolnék.pl karácsony ,és legyen hóóó:)

jaj...a két ünnep közötti az oan jó lenne :o :rolleyes:

_neohippie_ 2006-11-24 18:21

Idézet:

jaj...a két ünnep közötti az oan jó lenne :o :rolleyes:

Állíthatnánk karácsonyfát is :) :o

manócska 2006-11-24 18:24

Idézet:

Ezt csak most vettem észre! :o KÖSZIIII!!!! :D :p

ezotera 2006-11-24 18:29

Idézet:

_neohippie_ eredeti hozzászólása

hmmm.....én szívesen feldíszítem... :p

_neohippie_ 2006-11-24 18:31

Idézet:

hmmm.....én szívesen feldíszítem... :p

Segítek!! :) Közbe meg elitalozgatunk ;)

kócos 2006-11-24 18:36

LegYEN hóember, meg mikulás sőtt astrix legyen mikulásnak öltözve és és és legyen hó is, meg kérek ide is tavat meg sarki fényeket meg ó...

ezotera 2006-11-24 18:36

Idézet:

Segítek!! :) Közbe meg elitalozgatunk ;)

nyahát....én benne vagyok ám ;)

ezotera 2006-11-24 18:43

Idézet:

kócos eredeti hozzászólása
LegYEN hóember, meg mikulás sőtt astrix legyen mikulásnak öltözve és és és legyen hó is, meg kérek ide is tavat meg sarki fényeket meg ó...

írj egy listát és add fel mikulás napján....hátha xerencséd lesz.... :rolleyes:

kócos 2006-11-24 18:46

látom nem sikerült átérezni a maró gunyt/iróniát :D
és mikulás amugy sem létezik :(

ezotera 2006-11-24 18:50

Idézet:

kócos eredeti hozzászólása
látom nem sikerült átérezni a maró gunyt/iróniát :D
és mikulás amugy sem létezik :(

nem arról van szó...
egyébként én tényleg díszítenék fát... :p

horgasz 2006-11-24 18:58

ime a hóember

http://goa.hu/galleria/Psychedelic_W...ll/chill13.jpg

Mawa 2006-11-24 20:09

Nekem is nagyon tetszik az otlet, tavaly voltam vmi ilyesmin és szupi volt:) Sztem a két unnep kozott az elég necces lenne, tél eléggé elcsuszott megint és sztem január februárban lesz talán igazi telunk. Meg az idot tekintve sem hiszem hogy ilyen gyorsan meglehetne szervezni vmit, spec nekem már szabadságot sem lehetne intézni akkora.
Hely meg nálam egyértelmu- Bukk:D Télen vmi csodálatos ott az erdo:)

ezotera 2006-11-24 20:10

Idézet:

Mawa eredeti hozzászólása
Hely meg nálam egyértelmu- Bukk:D Télen vmi csodálatos ott az erdo:)

hajjaj.... :)

Dhamma 2006-11-24 22:13

Idézet:

manócska eredeti hozzászólása
Ezt csak most vettem észre! :o KÖSZIIII!!!! :D :p

sziviiiiii :) :D :p
de télleg....mosolyrafakasztóóóó,tisztaszivböl szólósss

Dhamma 2006-11-24 22:17

akkor legyen bükk hóbaborítva a helyszín :)
alig várom már h lássam a piros orru piros fülü erdei manókat/tündéreket :D ;) :p :p :p

heliosphere 2006-11-24 22:18

Idézet:

zsír:D

Dhamma 2006-11-24 22:19

jah jah nem rosz ötlet!télapó van már? :p

ezotera 2006-11-25 12:01

Idézet:

jah jah nem rosz ötlet!télapó van már? :p

valameiket kedves férfit :D megkérjük öltözzön be...és lepjen meg minket :p :rolleyes:

mouss 2006-11-25 12:06

nekem van szakállam és pocakom. bérbeadnám :D :p

ezotera 2006-11-25 12:15

Idézet:

mouss eredeti hozzászólása
nekem van szakállam és pocakom. bérbeadnám :D :p

bérbe?inkább legyél te a .... :rolleyes: :p

psy69 2006-11-25 14:26

mindenkép szabadban kéne hogy legyen buli és mindenkép nappal, északa hideg lesz vaze:D ha a 11.kerben vki tudna vmi jó helyszínt (megeshet, mert pl frank hegy is 11.ker) akkor lehet tudok érdekben járni önkormányzatnál... meg az is eszembe jutott most ahogy írok hogy ismerek vkit aki ismeri azt aki a frank hegyi bulihelyszinen lakik szal... utánanézek mi a helyzet:D

nils 2006-11-25 14:48

Idézet:

psy69 eredeti hozzászólása
mindenkép szabadban kéne hogy legyen buli és mindenkép nappal, északa hideg lesz vaze:D ha a 11.kerben vki tudna vmi jó helyszínt (megeshet, mert pl frank hegy is 11.ker) akkor lehet tudok érdekben járni önkormányzatnál... meg az is eszembe jutott most ahogy írok hogy ismerek vkit aki ismeri azt aki a frank hegyi bulihelyszinen lakik szal... utánanézek mi a helyzet:D

Ott a telektulajdonosokkal volt mindig probléma, ezért nincs ott mostanába party!

Enrico 2006-11-25 17:56

Nekem Bükk messze lenne nagyon!:(
Meg mondjuk jó lenne ha nem két ünnep között lenne hanem februárba! Este Vadászházba nappal meg kint a szabadban!:)

xyz 2006-11-25 19:25

Idézet:

psy69 eredeti hozzászólása

pont jártunk ma arra felé nekem teccik az 5let :)
a hangpara nem annyira gáz,nem kell 10kW....amúgy sem lesz :D

heliosphere 2006-11-25 19:34

Idézet:

xyz eredeti hozzászólása
pont jártunk ma arra felé nekem teccik az 5let :)
a hangpara nem annyira gáz,nem kell 10kW....amúgy sem lesz :D

mindenki hozzon magával még 1 kW-ot:D:D

mouss 2006-11-26 18:06

Idézet:

bérbe?inkább legyél te a .... :rolleyes: :p

áá, asse tudom elmegyek e. mer ez milyen buli lesz? :D

nils 2006-11-26 18:27

Idézet:

Mikulásbál! :p

heliosphere 2006-11-26 19:16

Idézet:

jó kis téli buli, ott lesz az egész belebanc ;)

Orsika 2006-11-26 22:33

Énis a január-február mellet vagyok:)
Horgász, az a kép nagyonjó amit beraktál, aranyos a hóemberke:)
Mjazhogynincsenmikulás?????? :(

Dexter 2006-11-27 03:18

Idézet:

Nekem Bükk messze lenne nagyon!:(
Meg mondjuk jó lenne ha nem két ünnep között lenne hanem februárba! Este Vadászházba nappal meg kint a szabadban!:)

Nekem is messze van, de ha lesz ilyen Bükkben hát én tuti lemegyek! :p

Amúgy meg táncolni kell és akkor nem fázunk! :D

robci 2006-11-27 03:39

hjah, nemrossz ötlet, sőt
nagyonisjóvót, 100Atiék koncepciója az volt ugyabár, h _ahogy leesik az első másszív hó, azon a hétvégén mindenki ingyé játszik, 24 órás free party, aminek meg is lett az eredménye, _aznap_ délelőtt fel lett dobva helyszín kékeknek, h ott bezony drogos buli lesz, kérdezzétek füge elvtársat, tudna mesélni......... :p ;)
így lett bonsai, és riszpekt, meg kiba jó buli vót ám

szalja, ha lenne érdeklődés simán, amúgymeg minden szombati dátum *foglalt* már huhuhu, szept végéig :P csak még nincs kiírva, szal sztem mindenképp péntekben kell gondolkozni, h senkinek ne legyen belőle bukója... janem, jan 6 egyelőre szabad... v akko jóval később vizsgaidőszak után...

hja, és hóember.... a régi szép idők :o

naba 2006-11-27 21:48

Idézet:

r0bci eredeti hozzászólása
hjah, nemrossz ötlet, sőt
nagyonisjóvót, 100Atiék koncepciója az volt ugyabár, h _ahogy leesik az első másszív hó, azon a hétvégén mindenki ingyé játszik, 24 órás free party, aminek meg is lett az eredménye, _aznap_ délelőtt fel lett dobva helyszín kékeknek, h ott bezony drogos buli lesz, kérdezzétek füge elvtársat, tudna mesélni......... :p ;)
így lett bonsai, és riszpekt, meg kiba jó buli vót ám

szalja, ha lenne érdeklődés simán, amúgymeg minden szombati dátum *foglalt* már huhuhu, szept végéig :P csak még nincs kiírva, szal sztem mindenképp péntekben kell gondolkozni, h senkinek ne legyen belőle bukója... janem, jan 6 egyelőre szabad... v akko jóval később vizsgaidőszak után...

hja, és hóember.... a régi szép idők :o

janu6
ferb 2x
mar ki lett nezve

A pontos idő 19:19 , a GMT +2 időzóna szerint.