GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Eszmecsere (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Filozozofia nekunk magunkrol.... (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=65)

umba 2008-05-06 14:01

re: Filozozofia nekunk magunkrol....

Idézet:

fufala eredeti hozzászólása
nekem barátságból még eddig semmi, vagyis volt olyan, h a másik fél másra is gondolt, de ezt tudtuk kezelni, és aztán átment barátságba. :)
ja a rivalizálás kiakaszt, és most mély tiszteletem a kivételnek, de a hisztizés, meg a kényeskedés is :rolleyes:
néha én is hisztizek szökőévenként kb. ezt beismerem

Persze, persze lehet ez máshogy is...mmm, és igazad van...haveroknál simán könnyebben megesik az ilyen.de nem csak arra gondoltam, hogy a lány és a fiú komolyabban elgondolkodik többröl, mint barátság hanem...a megértés...de erre is mondhatja valaki vagy Te azt, hogy talán a fiúk MÉGjobban megértenek, mint a nők...de nekem volt kitől Nem így tapasztalni :(

umba 2008-05-06 14:03

Idézet:

umba eredeti hozzászólása
Persze, persze lehet ez máshogy is...mmm, és igazad van...haveroknál simán könnyebben megesik az ilyen.de nem csak arra gondoltam, hogy a lány és a fiú komolyabban elgondolkodik többröl, mint barátság hanem...a megértés...de erre is mondhatja valaki vagy Te azt, hogy talán a fiúk MÉGjobban megértenek, mint a nők...de nekem volt kitől Nem így tapasztalni :(

Ja és én sem hisztizek, de ha látom, hogy valaki valamivel/valamiben jobb nálam akkor olyankor igen erős hangulatváltozás történik nálam :p

csuccser 2008-05-06 14:33

Idézet:

Ja és én sem hisztizek, de ha látom, hogy valaki valamivel/valamiben jobb nálam akkor olyankor igen erős hangulatváltozás történik nálam :p

mármint lányok esetében?

umba 2008-05-06 14:35

Idézet:

csuccser eredeti hozzászólása
mármint lányok esetében?

igen...bár ha jobban gondolkoozok....mmm, ja inkább csak lányoknál..és olyankor valahogy nem is keresem az illető társaságát...meg észre veszem a rossz hibáit.
gyűlölöm ezt a tulajdonságom...biztos, hogy nem jó

Júlia 2008-05-06 17:49

Idézet:

hát nem kellemes szétfeszkózni magad azon, h amit csinálsz fáj e másnak, lehet h neked a végül jobban fájt, mint neki magának :rolleyes: :eek:

mégis sokszor úgy érzem, mondjuk miután akaratlanul is megbántottam egy embert, hogy jobb lenne. Persze valószínüleg tévedek. Általában jobbnak tűnik az, amit nem tapasztalt meg az ember. /persze nem mindenre értemhttp://img261.imageshack.us/img261/7171/smokezd3.gif/

"Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell neked..."

psychic 2008-05-06 19:32

Idézet:

Júlia eredeti hozzászólása
mégis sokszor úgy érzem, mondjuk miután akaratlanul is megbántottam egy embert, hogy jobb lenne. Persze valószínüleg tévedek. Általában jobbnak tűnik az, amit nem tapasztalt meg az ember. /persze nem mindenre értemhttp://img261.imageshack.us/img261/7171/smokezd3.gif/

"Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell neked..."

Ú, de még mennyire, mindig ahhoz vonzódik az ember, amit nem kaphat meg. Oltári nagy hülyeségekbe is képesek belemenni az emberek, csak hogy ővék legyen az amit mások sem kaphatnak:D
Tök vicces:)

psychic 2008-05-06 19:44

Idézet:

Sztem fiú és lány között, abszolut baratsag nincsen. Vmelyik fejében, biztosra vehető, hogy vmikor megfordul a több-is-lehetne-mint-barátság gondolat. Kezelni lehet a helyzetet, ha nem hazudoznak összevissza, főleg ha képesek odaállni a haverjaik elé, te figyelj, kurva jól néz ki a nőd/pasid, és marha jókat beszélgetek vele, megfordult a fejemben, hogy milyen lehetne vele...stb. De ez lenne a normális, meg az hogy ilyenkor a ffiak egymásnak esnek, és bunyoval eldöntik, hogy ki az erősebb:D Nők hogy csinálják nem tudom, erről nyilatkozzanak ők...:D
A ffiak küzdenek egymással a nőért, a nők meg versenyeztetik őket. Minden pasiban megmozdul vmi, aggresszív lesz, dühös, fújtat mint egy bika..stb, amikor az "asszony" figyelme egy másik hím felé irányul, vagy megzavarja a birodalmi-uralkodásban. Jaja, ilyen állatok vagyunk :) Gorillák:D
Az a durva, amikor egy nő kezzd el így viselkedni, neki semmi oka sincsen gorilla módjára viselkedni :D

mind1, nem okoskodom tovább...felesleges:D

fufala 2008-05-07 11:00

Idézet:

nekem most van 1 legjobb barátom meg 1 legjobb barátnőm
és az exek sem ússzák meg, h ne csináljak barátfélét belőlük :D
egy darabig nem esik jól nekik, h csak ennyi, de még egyik se mondta, h nem akarlak többé látni :D :cool:

tintahalacska 2008-05-07 11:11

Sziasztok!

Önkéntes segítőket keresünk az alábbi rendezvényhez!

Az 5. Fuss a fényben Deloitte futógála 2008 május 25-én délelőtt 9-14 óra között kerül megrendezésre a Margitszigeti Atlétikai Centrumban. A vakok és látássérülteken kívül idén más fogyatékkal élők (mozgássérültek, siketek) is részt vesznek a rendezvényen.

A futnivágyók két számban versenyezhetnek.
Az 5,2 km-es táv rajtja 10 órakor van,
míg a 4x400 m-es vegyes csapatok váltófutása 11.30-12.30 között lesz.

A futószámok mellett az Ability Park programjai, valamint játékos Bothmer-gimnasztika várja az érdeklődőket. Lesznek információs sátrak, pavilonok, fellép a Rolldance kerekesszékes tánccsoport, és reményeink szerint még sokan mások.
Ha szívesen részt vennél rajta segítőként, akkor csütörtökig jelezd nekem

umba 2008-05-07 11:58

Idézet:

nekem most van 1 legjobb barátom meg 1 legjobb barátnőm
és az exek sem ússzák meg, h ne csináljak barátfélét belőlük :D
egy darabig nem esik jól nekik, h csak ennyi, de még egyik se mondta, h nem akarlak többé látni :D :cool:

így van, nekem sem mondta ezt :) ....és tudom, hogy elszakadni nem tudunk egymástól, de változtunk :( :)

fufala 2008-05-07 19:00

Idézet:

psychic eredeti hozzászólása
Ú, de még mennyire, mindig ahhoz vonzódik az ember, amit nem kaphat meg. Oltári nagy hülyeségekbe is képesek belemenni az emberek, csak hogy ővék legyen az amit mások sem kaphatnak:D
Tök vicces:)

az első felével nem értek egyet, az oltári nagy hülyeség részével igen :D :D :p

fufala 2008-05-07 19:02

Idézet:

az első felével nem értek egyet, az oltári nagy hülyeség részével igen :D :D :p

hihihi :D :D :D
jajjjaajj fáj :D :p

fufala 2008-05-07 20:32

Idézet:

hihihi :D :D :D
jajjjaajj fáj :D :p

utólag olyan jókat lehet a saját sügérségünkön röhögni, pl ebből a szempontból örülök, h régen is írtam naplót.
még az unokáim is emlegetni fogják :D :D :eek:

fufala 2008-05-09 18:23

nagyon-nagyon jó dolog megbocsátani

Zsolo 2008-05-18 12:31

- Mit gondoltok, szerzetesek: a test állandó, vagy állandótlan?
- Állandótlan, uram.
- És ami állandótlan az fájdalmas, vagy kellemes?
- Fájdalmas, uram.
- És ami állandótlan, ami fájdalmas, mivel változásnak alávetett, arról vajon mondható-e: "Ez az enyém, ez vagyok én, ez az én énem"?
- Nem, uram.

masoma69 2008-05-24 15:04

Hello.szoval szerintem komoly Élettapasztalatai vannak Noxinak.gratula.naon frappáns dolgok ezek.Szerintem a mai világban nagyon nehéz dolgunk van.Mert aki boldogságban tud élni nem érzi át rothado világunk szagát.Bár a tanok mind azt mondják hogy elösször fogadd el saját magad olyannak mint amilyen vagy,és igy könnyebb elfogadnod a másokét is, de ez még csak szöveg.Olyan sok szörnyű dologgal kell eggyütt élni hogy folyamatos töréseket szenvedünk el.Sokáig nekem is az volt a problémám hogy nem találtam meg a barátságokat.Mindig magamon változtattam,ami bár saját szenpontbol jól jött,de még távolabb kerültem a céltol.Mert szerintem ha teljes kieggyensulyozott ",tökéletes" belsö normákkal rendelkezik az ember,mégjobban látja hogy micsoda fertőben élnek a többiek.Én nagyon sokat küzködtem már az életben.És mindig arra kellet rájönnöm,hogy akik kultur lények,azok mindig SZÍVnak.mert aki ebben az életben teljes boldogságban élnek,azok csak a saját életükkel vannak el.Nekem sok minden fáj.Nem az mondom hogy tökéletes vagyok,voltam,és leszek,de az alap normákat be lehet tartani.lehet így nem leszek anyagilag gazdag ,meg stb,de nekem így is jó.Elvégre mindenki gazdagnak születik.Mert ha megnézzük hogy mennyi mindenünk van,akkor nem panaszkod6unk.Teli van a világ szépséggel,Egy élet nem elég ahoz hogy megnézzünk,és megtapasztaljunk mindent.De nekünk a PÉNZ,és a PÉNZHEZ kötödik mindennapunk.Ezt osztották ránk.És ezért ha lessz olyan,mikor mindenre haragszol,fogd fel ugy,hogy a világ még csak gyerekcipőben jár,és egykéntkell tudnunk megtanulni járni benne.Ha megnézzük azt,hogy hány miilliárd évnek,mennyi összeálásnak kellett így lennie,hogy "mi"/globál/,itt legyünk és éljünk,ez a fantasztikus.Az anyukánk sem haragudott ránk kis korunkban,amikor még rosszak voltunk.Így hát nekünk is mindig kell tudnunk tolerálni minden.És ha máshogy nem is,de kis lépésenként,de haladnunk kell elöre.EGGYÜTT.-s-

freeman 2008-05-24 15:21

Idézet:

masoma69 eredeti hozzászólása
Hello.

üdv :)

Igazad van. Aki érző gondolkodó ember a Földön, az látja, hogy mi a szitu, és igen, nagyon sok dolog van ami miatt lehangolt vagy depressziós lehet az ember. Ez van. Ettől még nem kell magad rosszul érezned, sőt.

Egyébként ha tudsz angolul, ajánlom Neked ezt a filmet, szerintem nagyon jó választ ad erre és még sok minden másra is:

http://www.onetheproject.com/index.jsp

(rapidshare linket küldök privátban)

masoma69 2008-05-25 13:46

szasz!Köszönöm szépen a biztatást Freeman!!!!Amugy pont ezért választottam mult hónapban a szociális gondozoi képzést.Ugy érzem naon sokat tudnék segiteni ezen a leromlott egésségügyi placccon.Miután a papper a kezemben,egy mindent átfogó alapitványt fogok létrehozni.De erröl ugy is teszek fel majd értesitést.Addig is nyomom az infot az agynak/tanulok/.Szerintem ha sokkkkkkk jó ember megfogja eggymás segitö kezét,nagyot lehet lenditeni ezen.A "nagy bummmm" flash.-s-

fufala 2008-06-01 19:25

nem az ember van a rendért, hanem a rend az emberért, ugyanúgy, mint ahogy nem azért élek, hogy egyek, hanem azért eszek, hogy éljek

fufala 2008-06-02 00:48

human culture kills human nature, human nature kills human culture
/Levi/

A pontos idő 13:13 , a GMT +2 időzóna szerint.