GOA.HU Psychedelic Trance Community

GOA.HU Psychedelic Trance Community (http://forum.goa.hu/index.php)
-   Közérdekű információk (http://forum.goa.hu/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Zöld Pont (http://forum.goa.hu/showthread.php?t=3118)

xyz 2005-05-14 20:18

Zöld Pont

Ugye Te sem szeretsz szeméthegyek tetején bulizni !
Tegyünk ellene +látod sikerülni fog.

Gabrillo 2005-05-14 20:34

:)

nyáron irány a természet... szép nagy zsákokkal!

Eric 2005-05-15 11:35

szerintem ez szélmalomharc...senki sem szeret szemét közepén bulizni...és kurva régóta hangoztatjuk, hogy zsákba az üveget...mégse naon történik semmi

sivaa 2005-05-15 12:30

Idézet:

Eric eredeti hozzászólása
szerintem ez szélmalomharc...senki sem szeret szemét közepén bulizni...és kurva régóta hangoztatjuk, hogy zsákba az üveget...mégse naon történik semmi

mondjuk ha a partyk belépőjének jelentős részét vissza kapnák a szemétszedők,akkor 1 idő után megszokásból is menne a dolog sztem.ozorán is 1 hétig gyűjtöttük a szemetet azér az 500 ftért,aztán pedig az nem olyan nagy pénz....

ACIDEX 2005-05-15 19:45

tátáráárá--------------------

tigrincs 2005-05-15 19:58

nem közvetlen tartozik a szemét szedéséhez csak új élmény és elgondolgodtató:

tegnap mentünk végig egy falun ahol jórészt kisebbségi lakosok laknak(remélem nem sért senkit) és a falu több pontján szelektív hulladékgyüjtésre alkalmas tároló volt kihelyezve.
majd elgondolkodtam, hogy pl. ahol születtem városban láttam e ugyan ilyen típusú tárolókat.... a válasz nem.

számomra elgondolkodtató, hogy van aki papol róla és van aki tesz érte.na Qk tettek érte.

xyz 2005-05-15 20:22

Jön az openair szezon és mindenki tehet a szemét ellen aki Lm1 bulizni.A természetben Lszórt hulladék 1 goaparty után lehangoló látvány:(
Van 1 mondás:a Föld az a hely melyet kölcsönkaptunk az unokáinktól,h leéljük rajta életünket.

tigrincs 2005-05-15 20:25

Idézet:

sivaa eredeti hozzászólása
mondjuk ha a partyk belépőjének jelentős részét vissza kapnák a szemétszedők,akkor 1 idő után megszokásból is menne a dolog sztem.ozorán is 1 hétig gyűjtöttük a szemetet azér az 500 ftért,aztán pedig az nem olyan nagy pénz....

rég nagy gond van ha már csak pénzért szednénk szemetet és nem azért, hogy a lelkünknek és a környezetünknek jobb legyen.

zsbácsi 2005-05-15 20:36

Idézet:

tigrincs eredeti hozzászólása
rég nagy gond van ha már csak pénzért szednénk szemetet és nem azért, hogy a lelkünknek és a környezetünknek jobb legyen.

de ha legalább igy is szednek még páran + talán igy kevesebben is dobálnák szét..máris jóval kevesebb szemét maradna 1 buli után

mescamikee 2005-05-15 23:22

Idézet:

sivaa eredeti hozzászólása

én összegyüjtöttem mégse adtak érte pénzt
mondjuk egy nappal késöbb már senkit nem érdekelt

van egy mondás:
leave the ocean as you find it

ha mindenki.. á ugyan olyan nem lesz :rolleyes:

ElftERROR1st 2005-05-16 14:58

kecskemeten en a lovak vizébol szedtem ki a szemetet....
mijen ember az aki oda dobja?????????
pedig voltak qkák..nem is volt nagy a távolsag----de persze inkább mergezzünk meg etgy állatat nikotinal......minthogy a kukaba dobjuk...arrol nem is beszelve hogy a karamuk mellet is tele volt minden seresdobozokkal poharakkal meg mindenel....

tigrincs 2005-05-16 18:10

ozorán az én szemetesemet valaki lenyúlta, de ha teleszedte, csak örülök neki-nem azon az 500-on múlt:) volt mibe szednem.

de tény ha ez a modja akkor jó, csak szomorú a másik oldala.

xyz 2005-05-16 18:43

Idézet:

ElftERROR1st eredeti hozzászólása
kecskemeten en a lovak vizébol szedtem ki a szemetet....
mijen ember az aki oda dobja?????????

igénytelen barom:(

ElftERROR1st 2005-05-16 19:52

Idézet:

xyz eredeti hozzászólása
igénytelen barom:(

meglehet ha láttam volna biztos lenyomom a torkán a dobozt....

Dorci 2005-05-16 21:44

Hát, ez ki...szottul elkeserítô...!!! :confused:
Hihetetlen, hogy mennyire elfordult az emberiség (nagy része) a természettôl, a természet tisztelésétôl... Totál felborultak az értékrendek... Az van, hogy én pl. utálok belegondolni abba, hogy mi vesz körül - ez a rohadt műanyaghalmaz..., mert nem szeretem keseríteni magam... de amikor muszáj szembesülni vele, olyan fájdalom és düh keletkezik bennem, hogy az leírhatatlan!!! :mad:

zsbácsi 2005-05-17 18:29

Voltunk tegnap a Pilisben páran..
valami hihetetlen mennyi a szemét ottis az utak mellett.. lehoztunk amennyit csak birtunk, de kb 100 lépésenként volt vmi ami nem oda való..

azért elbeszélgetnék 1-2 ilyen "túristával" szivesen,aki szétdobál mindent..

PsyTyu 2005-05-17 23:05

ez télleg elszomorító hogy ennyire szemetelnek...

a házunktól kb ewgy 500-1000mre van egy kis erdő....
az autó roncsoktól kezdve mindent kihordanak....és az önkormányzat nem tesz ellene semmit.... az erdész meg inkább elmegy mert fél hogy megveriik:mad:

janka 2005-05-18 12:44

Idézet:

zsbácsi eredeti hozzászólása
Voltunk tegnap a Pilisben páran..
valami hihetetlen mennyi a szemét ottis az utak mellett.. lehoztunk amennyit csak birtunk, de kb 100 lépésenként volt vmi ami nem oda való..

azért elbeszélgetnék 1-2 ilyen "túristával" szivesen,aki szétdobál mindent..

teljesen egyet értek veled!!! Ugyanezt tapasztaltuk Erdélyben is a Gyilkos tó és a körülötte lévő hegyekben....elképesztő és elszomorító, hogy az emberek ennyire ne törődjenek a környezetükkel!!! Pedig ott aztán a turhistákból élnek és mégsem szedik össze a szemetet.

LOBOT 2005-05-18 21:45

felkészültem!!!!

veszek 1 csomósok zsákot és minden buliba elviszek magammal 1et!

HA MINDENKI EZT TENNÉ ÉS A BALÁTAIVAL TELESZEDNÉ...
(PERSZE AZ LENNE A LEGNACCERŰBB HA ELSEDOBNÁK :( )

DE AKKOLIS VIGYÜNK ZSÁKT!!!! ÉS MIRE FELJŐ A NAP sallala!!!!

A PRODZSEKT LÉNYEGE A MÁRTIR ÉS CINIKUS MEGOLDÁSKERESÉS!!!

MIKOR ÉPP LEHAJÓLSZ, JÓL NÉZZ MINDAZOK SZEMÉBE AKIK NEM UGRANAK SEGITENI, HISZ ők A SZEMETELŐK,,,,,

HADDNEIRJAM, H MIKÉNT LEHET FELISMERNI...ECCERŰ....

spilit ÉS denc ----------- :rolleyes:

xyz 2005-05-18 22:00

igen az openekre már én is zsákkal járok,a természetnek tartozunk ennyivel:)
ha többen leszünk zsákkal a kezünkben előbb utóbb biztosan javulni fog a helyzet :rolleyes:

A pontos idő 06:07 , a GMT +2 időzóna szerint.