Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Régi

térben nincs idő de te létre hozhatod?

Posted 2009-09-19 at 20:32 by sziddhi

Idézet:
yi_H eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szint ketfelekepp latsz - vagy egy targyrol verodik vissza feny vagy maga a targy sugaroz ki fenyt. A nap "egese" soran kisugarzott energia egy resze a fotonok, amiknek kulonbozo (a napban zajlo fizikai folyamatok altal meghatarozott) hullamhosszuk van. Ennek egy szuk spektrumat erzekelik a szemunkben talalhato receptorok, amik a rengeteg kulonbozo hullamhosszu es intenzitesu (hany foton gyutt..) fenybol csak a "piros", "zold" es "kek" hullamhosszhoz kozelieket
...
Van véleményem
Olvasás 2552 Kommentek 0 sziddhi nem elérhető Címkék módosítása
Régi

Jégverem?

Posted 2009-09-17 at 21:20 by sziddhi

Képzelet nagyúr játékosan teszek veled egy próbát. Teremtőd feltesz neked egy kérdést lehetőséged, van arra ott abban a szobában életed álma, bent van neked, csak bekel menned oda. Te bemész nem sok idő múlva pár pillanat s már kint is vagy. Nem lehet rád ismerni, úgy nézel, ki kérdezlek mi történt. Diideregve váálaaszólod jéég veerembe voltam s bent egy tükör volt, amin nem látszott semmi a fagyból s benne magamat láttam én is egy jégcsap voltam, brr fázom.

Ego + Dilemma = Létezés...
Van véleményem
Olvasás 2288 Kommentek 0 sziddhi nem elérhető Címkék módosítása
Régi
Értékelés: 2 szavazat, 3,00 átlag.

Talány

Posted 2009-09-17 at 21:16 by sziddhi

Felteszek talányt nektek és egyben magamnak mindenkinek magának, kell megadni a választ.
Révész vagy (mindenkire vonatkozik a nemére érhetően, gondolok) munkában el vagy merülve azt veszed észre ott áll előtted egy szép nő (nőknek férfi) nagyon szép hosszú szép haján, megcsillan a napfénye. Munkád abbahagyva álmélkodsz, mi történik veled te magadban, élsz. Kérdéssel fordul hozzád át, szeretne menni a túloldalra de, te nem lehetsz a ladikban hozzá, sem érhetsz a ladikhoz. Minden kérésedet...
Van véleményem
Olvasás 4968 Kommentek 0 sziddhi nem elérhető Címkék módosítása

A pontos idő 07:22 , a GMT +2 időzóna szerint.