Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

bizonyára.
Bejegyzés értékelése

ajjajj...

Posted 2009-07-27 at 18:24 by NasCa
Címkék ejnye no, infected, remek

A klip láttán nem tudom eldönteni melyiktől okádjak nagyobbat.. az IM-től, vagy Jonathan Davis-től.. :/

http://www.youtube.com/watch?v=ThJmz88gsWA

Csak erős idegzetűeknek!
Olvasás 2343 Kommentek 5 Címkék módosítása
« legyél csodálatos!     Main     Mr. Nice »
Összes komment 5

Kommentek

1. Régi komment
    Popszi logója
    ennek a félig elektronikus félig rock izének sosem láttam értelmét és ez mégjobban megerösit ebben
    amugy azt olvastam az album promojukban h ilyen kökemény metál betétek lesznek amiket eddig még nem mert használni senki ilyen zenékhez de majd most ök jolmegmutatják és ez a szám volt példakéént emlitve, képzelem micsoda zuzás lesz a többi szám
    Posted 2009-07-27 at 21:06 by Popszi Popszi nem elérhető
  2. Régi komment
    Hányattatott Sors logója
    te agya úr isten...nem is tudtam hogy a korn-os tag énekelget ebben a fosványban
    csak gratulálni tudok a koprodukcióhoz
    Posted 2009-07-28 at 16:45 by Hányattatott Sors Hányattatott Sors nem elérhető
  3. Régi komment
    NasCa logója
    múltkor valahogy sikerült fellelnem egy talán mégszarabb klipet, és az ráadásul valami "dark" előadó volt, majd megpróbálom előásni, érdemes..
    Posted 2009-07-29 at 10:11 by NasCa NasCa nem elérhető
  4. Régi komment
    SunChild logója
    Ez vazze hihetetlen, nem is tudom ki süllyedt hová...
    Posted 2009-07-30 at 11:15 by SunChild SunChild nem elérhető
  5. Régi komment
    kopaszcsuti logója
    Nem tudom mért kell nagyon elcsodálkozni. Ez itt tény és való a sok sok zöldhasú psyárulót csinál az ilyen faszokból ,ez az a szint amikor jó pénzért meg bassza az anyát is.
    Hányinger, olvastam a kommenteket a jútubon na hogy el voltak ájulva a kis szarpöcsü diszkósok.
    Infektidet Budapestre szóljatok Addictnak hogy ez a nagy biznisz Zolikám oszt lehet hívni a Dokkba a mutyi goákokat bazdmeg.
    Jézusom kiborultam.
    Posted 2009-07-30 at 11:39 by kopaszcsuti kopaszcsuti nem elérhető

A pontos idő 11:31 , a GMT +2 időzóna szerint.