PDA

Teljes verzió megtekintése : Szeksz topic goásoknak... 18+ !!!

oldal : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71

fufala
2010-08-09, 23:32
Hát szerintem megfelelő melegítéssel is lehet vkinek kellemetlen élménye, mert olvasgattam és volt ott mindenféle vélemény...pl.:kb. csak úgy hirtelen, minden előmelegítés nélkül és a csajnak ez az első ilyen volt és tökre élvezte(ugye ált. iloyenkor kéne, hogy szar l1en...), meg olyat is olvastam, hogy mindenben tökre odaadó volt a partner és tényleg meg voltak a kellő segédeszközök, meg a körülmények, meg minden és a csaj azóta gondolni sem akar rá(pedig ilyenkor kéne, hogy jó l1en)...
Igazából csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert 1.rohadtul nem volt témán semmi a topikban és nem is igazán pörgött, 2.kíváncsi voltam a véleményekre...nem is kifejezetten az érdekel, hogy ki csinálja, ki nem, ki szereti, ki nem...ez mindenkinek a magánügye...csak az érdekel, hogy úgy általánosságban miért tabu ez a téma, amikor ugyan úgy a szex része és mindenről beszélnek az emberek ezen kívül...meg kíváncsi lennék, mi alapján rossz vagy jó vkinek...:rolleyes:
mondjuk ezt nehéz lenne megválaszolni anélkül hogy kicsit se legyen személyes.

fogalmam sincs hogy mér tabu.

valószínűleg méretbeli kérdések és egyéb anatómiai adottságok is közrejátszhatnak abban hogy kinek milyen és hogyan. meg mentális beállítódás, pl ha valaki marhára parázik tőle és mégis belemegy de rágörcsöl annak nem fain.

fufala
2010-08-09, 23:34
Nem ríni akartam, csak nem értem, hogy miért kell kifigurázni, ha vkinek nem tetszik, hogy feltettem ezt a kérdést nyugodtan megmondhatja normálisan is és akkor téma lezárva, nem akarok feszegetni semmit, ami másnak kellemetlen...

Megsértődtél? Nem állt szándékomban bántani, jó hogy feltetted a kérdést, válaszoltam is. :)

fufala
2010-08-09, 23:44
Ha elvicceljük az nem rólad szól, hanem rólunk;)

fujin
2010-08-09, 23:57
begináztott,majd mondd azt:D

ja, tényleg :D én nem akartam de ginát tett a kólámba :D

...viccesnek tűnik, de nekem ettől tényleg hánynom kell... ritka gusztustalan, ha valaki "pusztánjófejségből" gináztatja a népet... a tudtukon kívül... hát az anyádba csepegtess kis köcsög... :/

...és van az az állapot, amikor meghasad tőle az ember, láttunk ilyet ma...

atis604
2010-08-10, 00:01
Hát szerintem megfelelő melegítéssel is lehet vkinek kellemetlen élménye, mert olvasgattam és volt ott mindenféle vélemény...pl.:kb. csak úgy hirtelen, minden előmelegítés nélkül és a csajnak ez az első ilyen volt és tökre élvezte(ugye ált. iloyenkor kéne, hogy szar l1en...), meg olyat is olvastam, hogy mindenben tökre odaadó volt a partner és tényleg meg voltak a kellő segédeszközök, meg a körülmények, meg minden és a csaj azóta gondolni sem akar rá(pedig ilyenkor kéne, hogy jó l1en)...
Igazából csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert 1.rohadtul nem volt témán semmi a topikban és nem is igazán pörgött, 2.kíváncsi voltam a véleményekre...nem is kifejezetten az érdekel, hogy ki csinálja, ki nem, ki szereti, ki nem...ez mindenkinek a magánügye...csak az érdekel, hogy úgy általánosságban miért tabu ez a téma, amikor ugyan úgy a szex része és mindenről beszélnek az emberek ezen kívül...meg kíváncsi lennék, mi alapján rossz vagy jó vkinek...:rolleyes:

próbáld ki, ha nem még...és megtudod:D;) de velemXDXD

fufala
2010-08-10, 00:03
...viccesnek tűnik, de nekem ettől tényleg hánynom kell... ritka gusztustalan, ha valaki "pusztánjófejségből" gináztatja a népet... a tudtukon kívül... hát az anyádba csepegtess kis köcsög... :/

...és van az az állapot, amikor meghasad tőle az ember, láttunk ilyet ma...

uhh:eek:

szar lehet ilyet látni, még csak olvastam róla.

mooi klippe
2010-08-10, 00:35

semmi baj az anállal... teljesen mas érzés mindket felnek, keszülni kell ra, sikosito stb és hadd szoljon :) mentalitas kerdese, lelki dolog, ki miben nevelkedett stb, ki mennyire fogadja el. meglehet, ha mindenhonnan azt hallotta, h fuujjj olyat csak a buzik, akkor hiaba megy bele, és hiaba volt amugy jó, belülről elutasitja. (ez inkabb lanyokra jellemző persze). sztem ami mindket félnek jolesik és mindket fél élvezi, és nem okoz lelki gondot, az siman mehet.

mooi klippe
2010-08-10, 00:36
ez a gina amugy érzetre milyen cucc?

fufala
2010-08-10, 01:39
ez a gina amugy érzetre milyen cucc?

tudtommal no controll, lehet hogy tudatában vagy annak hogy nem szeretnél valamit és tennél is ellene de nem tudsz.

kb az jut eszembe mikor lekötöztek a székbe hogy kivegyék az orrmandulámat, és már ettől a ténytől annyira kiborultam hogy elkezdtem sírni, csak gondolom akkor sírni se tudnék

ezt dobta ki elsőre
http://www.nana.hu/kikapcsolodas/szines-hirek/gina-olt-es-eroszakolt-40139.html

hopax
2010-08-10, 02:03
tudtommal no controll, lehet hogy tudatában vagy annak hogy nem szeretnél valamit és tennél is ellene de nem tudsz.

kb az jut eszembe mikor lekötöztek a székbe hogy kivegyék az orrmandulámat, és már ettől a ténytől annyira kiborultam hogy elkezdtem sírni, csak gondolom akkor sírni se tudnék

ezt dobta ki elsőre

Na ez igazán hatásvadász szar cikk. Már a címadó "Gina ölt és erőszakolt" is sokat sejtet -talán az anyagot ilyen célból felhasználó embereket kéne demonizálni, nem egy molekulát. ( Sajnos sok az ilyen cikk/riport amire azért néha reflektálnak is: http://drogriporter.hu/mediamonitor/10 ) GHB haláleset 2008-ban tuti, hogy nem volt 18, a szokásos ráparáztatás meg főleg angliai klubbok esetein alapul. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem kell vigyázni, valóban próbálkoznak egyesek, de nem úgy kell elképzelni, hogy elmegy a kislány a diszkóba és örülni kell, ha élve hazajön :)

Amúgy arra a kérdésre, hogy milyen: "megfelelően" adagolva valahol az alkohol és az éber felpörgetett eufória között mozog az élmény.

Az análhoz tapasztalat híján nincs mit hozzászólnom, de valószínűleg én sem a fanok táborát erősíteném :)

písz

fufala
2010-08-10, 02:15
Na ez igazán hatásvadász szar cikk. Már a címadó "Gina ölt és erőszakolt" is sokat sejtet -talán az anyagot ilyen célból felhasználó embereket kéne demonizálni, nem egy molekulát. ( Sajnos sok az ilyen cikk/riport amire azért néha reflektálnak is: http://drogriporter.hu/mediamonitor/10 ) GHB haláleset 2008-ban tuti, hogy nem volt 18, a szokásos ráparáztatás meg főleg angliai klubbok esetein alapul. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem kell vigyázni, valóban próbálkoznak egyesek, de nem úgy kell elképzelni, hogy elmegy a kislány a diszkóba és örülni kell, ha élve hazajön :)

Amúgy arra a kérdésre, hogy milyen: "megfelelően" adagolva valahol az alkohol és az éber felpörgetett eufória között mozog az élmény.

Az análhoz tapasztalat híján nincs mit hozzászólnom, de valószínűleg én sem a fanok táborát erősíteném :)

písz

nem véletlenül írtam oda hogy az első találat. nyilvánvalóan egy "hivatalos" felhomályosítás elfogult.

mondjuk sztem az is valószínű, hogy aki próbálkozik ilyennel, az már ittas személynek adja, ami a drogriporteres cikk szerint is fokozza a dolgokat

mellesleg az is valószínű, hogy a fujin által látott személynek is a gina már csak a hab lehetett a tortán.

...és nagyon király, hogy te ezt ilyen szépen és tisztán, megfelelően adagolva tudod használni, csak sajnos elég sokan élnek ész nélkül,
ezért azt a szempontot is meg lehet érteni, hogy vannak, akik a lehetőségét is el akarják venni annak hogy "balesetek " történhessenek, és erre mondjuk a megfélemlítést is felhasználják ( igaz a megtévesztés mint eszköz nehezen helyeselhető).

pl az se véletlen hogy az antipszichotikus szereket nem lehet vény nélkül megvenni a patikában

mouss
2010-08-10, 02:27
Én lehet, hogy egy trip után eltörném a kisujját olyannak, aki csöpögtet az én vagy egy szerettem piájába.

mooi klippe
2010-08-10, 08:13

ezt dobta ki elsőre

gondolom itt is a mérték a lényeg... lattam mar olyat is, h par csepp gina a sörbe csak úgy, bulin, fesztivalon, és nem őrült meg tőle, szóval nem tűnt veszélyesnek a dolog. de rémhireket én is hallottam mar róla természetesen, ilyen jellegűeket :)

fufala
2010-08-10, 08:23
gondolom itt is a mérték a lényeg... lattam mar olyat is, h par csepp gina a sörbe csak úgy, bulin, fesztivalon, és nem őrült meg tőle, szóval nem tűnt veszélyesnek a dolog. de rémhireket én is hallottam mar róla természetesen, ilyen jellegűeket :)

ja, meg az érzékenység, nem mindenki reagál ugyanúgy mindenre

fujin
2010-08-10, 12:24
noh igen... candyflip + alkohol + anyámlóháton kombóra elég merész tud lenni... 7 nap folyamatos arculattervezés után... :)

Mangalány
2010-08-11, 00:15
Megsértődtél? Nem állt szándékomban bántani, jó hogy feltetted a kérdést, válaszoltam is. :)

np...kicsit könnyű megbántani sajnos...már csak azért is mert melóban is tökre el vok nyomva(többek közt)...de lehet azért legközelebb 2szer is meggondolom, mielőtt kérdeznék vmit...:rolleyes:;)

Mangalány
2010-08-11, 00:17
próbáld ki, ha nem még...és megtudod:D;) de velemXDXD

atiskám, megint csak azt tudom felhozni, amit nem rég dörgöltem az orrod alá...magad alatt vágod a fát...Bazs ezeket látná a bemutatkozásod után...:rolleyes::p:D

edit: am hogy kielégítsem a kíváncsiságod...már volt benne részem, eddig 2szer és mind a 2szer borzalmas volt...1szer sem én szerettem volna, az "előkészületek" meg voltak, de mind a 2szer sírás lett belőle...csak arr voltam kíváncsi, hogy tényleg én vok a szar, vagy ez mássl is előfordul...mert én naon rosszul éreztem magam utánna, nem akartam senkit megbántani...

Mangalány
2010-08-11, 00:21
semmi baj az anállal... teljesen mas érzés mindket felnek, keszülni kell ra, sikosito stb és hadd szoljon :) mentalitas kerdese, lelki dolog, ki miben nevelkedett stb, ki mennyire fogadja el. meglehet, ha mindenhonnan azt hallotta, h fuujjj olyat csak a buzik, akkor hiaba megy bele, és hiaba volt amugy jó, belülről elutasitja. (ez inkabb lanyokra jellemző persze). sztem ami mindket félnek jolesik és mindket fél élvezi, és nem okoz lelki gondot, az siman mehet.

Amúgy arra azért kíváncsi lennék, hogy ha én belem1ek, de naon rossz...attól még a fiúnak lehet jó? Mármint gondolom fizikailag igen, de lelkileg azért nem rossz érzés neki?

atis604
2010-08-11, 01:39
Amúgy arra azért kíváncsi lennék, hogy ha én belem1ek, de naon rossz...attól még a fiúnak lehet jó? Mármint gondolom fizikailag igen, de lelkileg azért nem rossz érzés neki?

hogy ne lenne jó:) :p

fufala
2010-08-11, 11:28
az hogy lelkileg milyen érzés neki, hogy neked rossz az azon múlik, hogy mennyire vagy neki fontos meg hogy milyen a személyisége, ha egy szadi akkor kifejezetten élvezi.

fufala
2010-08-11, 11:29
np...kicsit könnyű megbántani sajnos...már csak azért is mert melóban is tökre el vok nyomva(többek közt)...de lehet azért legközelebb 2szer is meggondolom, mielőtt kérdeznék vmit...:rolleyes:;)

kűggyek boxzsákot?:):)

kérdezzél csak.

mooi klippe
2010-08-11, 14:03

hát nyilván megbánja utólag, végülis ő az oka, h te kiborultál. mert annyit azért nem szabad hogy érjen a szex semmilyen formája, ha a másik szarul van utána.

Frogg
2010-08-11, 18:14
hát nyilván megbánja utólag, végülis ő az oka, h te kiborultál. mert annyit azért nem szabad hogy érjen a szex semmilyen formája, ha a másik szarul van utána.

Mondjuk én még olyan nővel nem találkoztam, aki után boldogan huppant volna bele bámrilyen székbe...

Frogg
2010-08-11, 18:22
...bár ez mondjuk fél órányi biciklizés után is így van! És az is milyen kellemes tud lenni! :):):)

suzie
2010-08-11, 18:22
.... mind a 2szer borzalmas volt...1szer sem én szerettem volna, az "előkészületek" meg voltak, de mind a 2szer sírás lett belőle...csak arr voltam kíváncsi, hogy tényleg én vok a szar, vagy ez mássl is előfordul...mert én naon rosszul éreztem magam utánna, nem akartam senkit megbántani...

ha valami sirásban végződik, azt nem kellene eröltetni, és el nem tudom képzelni, hogy a másik jól érezze magát úgy, hogy közben a partnere szenved és fájdalmat érez:( most nem s/m párosról beszélünk, hanem alapfelállásról....,

amúgy szerintem semmi rosszat nem kérdeztél, és nem érzékeltem, hogy bárki is bántóan beszólt volna neked azért, hogy ezt a témát felhoztad, valószinüleg neked, az általad leirtakból következtetve, fájdalmas ez a téma, és ezért vetted magadra a többiek hozzászólásaidat, szerintem senki sem akart bántani:rolleyes:

vigyázz magadra és legyen szép délutánod / estéd :)

mooi klippe
2010-08-11, 18:37
Mondjuk én még olyan nővel nem találkoztam, aki után boldogan huppant volna bele bámrilyen székbe...

:p nyilván... bennem azért maradandó negativ nyomot nem hagyott, és mondhatni jól megvagyok vele is és nélküle is... mert azért a másik bejárat mégiscsak überelhetetlenül jobb :)

Torpilla
2010-08-12, 00:13
valószínűleg méretbeli kérdések és egyéb anatómiai adottságok is közrejátszhatnak abban hogy kinek milyen és hogyan. meg mentális beállítódás, pl ha valaki marhára parázik tőle és mégis belemegy de rágörcsöl annak nem fain.

a méret az tutira számít. de egyéb dolgok is közrejátszanak, amit igazából nem tudok meghatározni. volt olyan barátom, akivel elég sokszor csináltuk ezt és többnyire nagyon jó volt mindkettőnknek, de volt olyan is, amikor azt mondtam neki, h ezt most inkább mégse, mert fáj/nem esik jól. és igazából nemtom, akkor épp miért volt ez, amikor előtte máskor meg jó volt... mindenesetre hangulat az mindenképp kell hozzá. ha nincs hozzá kedvem magamtól, akkor nem is lesz jó.

gináról meg annyit, h undorító szutyok legalja szar szerintem... volt hozzá "szerencsém" párszor, így már biztosan tudom, h nekem erre nincs szükségem. szerencsére elég bika szervezetem van, nem dőltem ki, csak pörögtem ahogy alapból ha berúgok (szóval igazából nekem semmi pluszt nem adott), pedig elsőre matt részegen találkoztam a dologgal, nem is kevéssel, meg is voltak lepve körülöttem, h semmi bajom, nem feküdtem el. viszont több embert is láttam már csúnyán kidőlni tőle. kevesen érzik, h hol a határ, úgyhogy többnyire ájulás a vége. annak meg nem sok értelmét látom, h elmegy valaki egy buliba és utána bekómálva tölti az egészet és nem tud semmiről... plusz engem taszít az ilyen öntudatlan emberek látványa, úgyhogy igyexem elkerülni, h ilyen legyek.

Mangalány
2010-08-13, 21:57

Én nem feltétlenül őt okolnám érte...sőőőt...

FoX
2010-08-13, 22:13
mondjuk ezt nehéz lenne megválaszolni anélkül hogy kicsit se legyen személyes.

fogalmam sincs hogy mér tabu.

hol tabu ez a téma? az egész net csurig van vele, meg a filmek, meg a viccek, meg a tv (bár azt nem nézem), meg a fórum...

Wei Wu Wei
2010-08-13, 22:20
Én nem feltétlenül őt okolnám érte...sőőőt...
Ha kiegyensúlyozott érzelmi és érzéki kapcsolatról van szó ..ilyen nem fordul elő... :) Ha viszont eurofórikus állapotban azt kiabáltad : - Rakdd meg jól a seggem is... ! Akkor ne csodálkozz...:D Ja a ginával lehet mértékletesen bánni...ész nélkül meg semmivel se érdemes..:)

Maris
2010-08-13, 22:29
Gyula baz:D "what about my ass,cowboy?"

Wei Wu Wei
2010-08-13, 22:37
Na erre nem sikerül semmit írni...:recourse:;)

Mangalány
2010-08-13, 23:41
Ha kiegyensúlyozott érzelmi és érzéki kapcsolatról van szó ..ilyen nem fordul elő... :) Ha viszont eurofórikus állapotban azt kiabáltad : - Rakdd meg jól a seggem is... ! Akkor ne csodálkozz...:D Ja a ginával lehet mértékletesen bánni...ész nélkül meg semmivel se érdemes..:)

De hülye vagy!!! :D
am...már lassacskán 3éve nem voltam semmiféle dolog hatása alatt, ami eufórikus állapotba taszítana...;)

Mangalány
2010-08-13, 23:42
http://hitvallas.freeblog.hu/files/szerelem3.jpg

Wei Wu Wei
2010-08-13, 23:46
De hülye vagy!!! :D
am...már lassacskán 3éve nem voltam semmiféle dolog hatása alatt, ami eufórikus állapotba taszítana...;)
Én csak primitíven a szex eufórikus hatására gondoltam...:) A ginával az elöző hsz-ekre reagáltam,de így se volt rossz...

Drooll
2010-08-14, 00:42
Én csak primitíven a szex eufórikus hatására gondoltam...:) A ginával az elöző hsz-ekre reagáltam,de így se volt rossz...

Ginával jó a szex?
szereti segbe is??
:D

Mangalány
2010-08-16, 00:57
Na jó...téma váltás...térjünk át az orálra...:rolleyes:
Most mér vessézünk ki mindent rendesen...:$

fufala
2010-08-16, 01:00
Na jó...téma váltás...térjünk át az orálra...:rolleyes:
Most mér vessézünk ki mindent rendesen...:$

és mit beszéljünk róla?:)

van kérdésed?

Drooll
2010-08-16, 01:05
na ki nyeli??

fufala
2010-08-16, 01:10
na ki nyeli??

amúgy ez mér ilyen központi kérdés? :D

azt tippelném, hogy majdnem mindenki.

fujin
2010-08-16, 01:24

óó dehhooogy... van olyan aki, mintha vmi szalvétával fogná... épp hogy csak nem fintorogva tartja el magától az élmény csúcspontján... :D :D

...jól eső érzés... főleg miután te legnagyobb vággyal faltad, habzsoltad a párod... :/ :)

...am nem tudom igazából miért lehet ilyen központi kérdés... de tényleg fontos szempont, h hogyan / miképp szeret... :)

...talán az elfogadás szintjét lehet belőle kiérezni...

fufala
2010-08-16, 01:31
...am nem tudom igazából miért lehet ilyen központi kérdés... de tényleg fontos szempont, h hogyan / miképp szeret... :)

ja, mondjuk ez logikusan hangzik. :)

és akik egyébként így reagálnak azok nem aszexuálisak amúgyis?

Mangalány
2010-08-16, 01:33
és mit beszéljünk róla?:)

van kérdésed?

Bakker...dobálom a témákat...és még a kérdéseket is én találjam ki???:p:D

fufala
2010-08-16, 01:34
Bakker...dobálom a témákat...és még a kérdéseket is én találjam ki???:p:D

már azóta ontom helyetted:p:D

Mangalány
2010-08-16, 01:35

Szal aki nem nyeli az gáz???:o

Mangalány
2010-08-16, 01:36
óó dehhooogy... van olyan aki, mintha vmi szalvétával fogná... épp hogy csak nem fintorogva tartja el magától az élmény csúcspontján... :D :D

...jól eső érzés... főleg miután te legnagyobb vággyal faltad, habzsoltad a párod... :/ :)

Úristen!!! Ugye én nem ilyen vok!?:dry:

fufala
2010-08-16, 01:36

jó, hát nyilván nem mindegy hogy kiét...:)

Mangalány
2010-08-16, 01:38
már azóta ontom helyetted:p:D

Helyes, helyes, nehogy már csak az én véremet szívják szét...:D:D:D

fufala
2010-08-16, 01:39

Hát ezt sztem azzal tudod megbeszélni, aki illetékes:)

fufala
2010-08-16, 01:40
Helyes, helyes, nehogy már csak az én véremet szívják szét...:D:D:D

enyimét szívhatják, nem hat meg:D

Mangalány
2010-08-16, 01:41

hát de akkor is...sztem aki nem nyeli az se gáz...amit fujin írt na az gáz...bár bevallom én is kicsit ki voltam tőle régebben, hogy 1általán a számhoz érjen, de akit szeretek, annak meg naon rosszul esett és ezért kénytelen voltam változtatni, mert nekem akkor jó, ha neki jó...szal ha tetszik, ha nem...ez van...:rolleyes:

mooi klippe
2010-08-16, 01:42

nem feltétlen... :)

Mangalány
2010-08-16, 01:43
enyimét szívhatják, nem hat meg:D

de azért inkább mást szívjanak nem!?:p:p:p

Mangalány
2010-08-16, 01:45
Hát ezt sztem azzal tudod megbeszélni, aki illetékes:)

Na ő csak ne magyarázzon, ha nem tetszik neki vmi, akkor bekaphatja...:D

edit: na jó nem...:$

Mangalány
2010-08-16, 01:45
nem feltétlen... :)

Remek...örülök, hogy ezt rajtam kívül más is így gondolja...:)

mooi klippe
2010-08-16, 01:48
hát de akkor is...sztem aki nem nyeli az se gáz...amit fujin írt na az gáz...bár bevallom én is kicsit ki voltam tőle régebben, hogy 1általán a számhoz érjen, de akit szeretek, annak meg naon rosszul esett és ezért kénytelen voltam változtatni, mert nekem akkor jó, ha neki jó...szal ha tetszik, ha nem...ez van...:rolleyes:

ha már itt tartunk... a nagyon sokat dohányzóké kevésbé lájk amúgyis, mint a nemdohányosoké... :p

fufala
2010-08-16, 01:50

én meg elég naturális vagyok akkor sztem:)

anyám azt mondta mikor megkérdeztem a véleményét ilyenekről, hogy Szent Ágostonnak az a véleménye, hogy "Szeress és tégy bármit..." én meg ezt komolyan veszem.:)

fufala
2010-08-16, 01:54
de azért inkább mást szívjanak nem!?:p:p:p

látom elől jársz a jó példával:D:p

Psychedelic_Vision
2010-08-16, 02:29

azért az sem mindegy mikori és mit evett előtte...

van. hogy kimondottan jó élmény...mint a mcdonalds-os csokiöntet:D

és akad, amikor jobb ha nem talál célba...jól irányítva látványnak sem utolsó:rolleyes:

az aszexualitás pedig nem itt kezdődik...volt szerencsém:dry:

fujin
2010-08-16, 03:05
ja, mondjuk ez logikusan hangzik. :)

és akik egyébként így reagálnak azok nem aszexuálisak amúgyis?

nem hinném... bár az is igaz, h olykor nem árt egy hajszárító+hősugárzó kombó, h felmelegítsd... az amúgy roppant inspiráló "takarj be ha végeztél" jellegű egyéneket... :))

...tényleg nem tudom, h mitől lehet ez... :)

nem, csak ne legyen kényszerű a dolog... ne undorodjon... "az olyan nőnél nincs szebb, aki élvezi a szexet" ...és ez sztem minden körülmény között helytálló... :)

...ez a kérdés nekem lett címezve? :D :p

atis604
2010-08-16, 03:13

nagyon...;):)

fufala
2010-08-16, 08:00

van. hogy kimondottan jó élmény...mint a mcdonalds-os csokiöntet:D

na jó, de ez csak akkor derül ki...:D

Maris
2010-08-16, 18:40
:

hát jah...meg h mit ivott.az alkoholtól tud keserű lenni mint a bűn:rolleyes:

nem lehet előre tudni,de mindig a legjobbakat reméljük:mhm::p

psylody
2010-08-16, 19:04

Nem emléxem hol, de nem rég hallottam, talán Kiss Ádám egyik komédiázásában, hogy a dizsiben egyik szőrös dzsekis csávó a másiknak fényezi a csaját, hogy az még a gumit is lenyeli! :lol:

psylody
2010-08-16, 19:06
hát jah...meg h mit ivott.az alkoholtól tud keserű lenni mint a bűn:rolleyes:

nem lehet előre tudni,de mindig a legjobbakat reméljük:mhm::p

Egy jó kis hekk a Rómain, lefolytva pár pálesszel... másnapra meghozza a várt eredményt! :D

...gondolom... :D

gyugyo
2010-08-16, 19:24
Egy jó kis hekk a Rómain, lefolytva pár pálesszel... másnapra meghozza a várt eredményt! :D

...gondolom... :D

még jó hogy ezt odaírtad mert ezek a perverzek rögtön lecsaptak volna:D

Psychedelic_Vision
2010-08-16, 19:40
na jó, de ez csak akkor derül ki...:D

az életben elég sok a zsákbamacska, miért épp egy ilyen furcsa faj végtermékére várnánk bármi féle garanciát...?! :D

olyan, mint webáruházból rendelni...csak nem küldheted vissza ;) :D

gyugyo
2010-08-16, 19:53
Na akkor mit egyen igyon az ember ha örömet akar szerezni?:D

Drooll
2010-08-16, 19:55
Van itthon egy fej ananász az úgytudom, kellemes aromát biztosít hozzá..
befalom mindjárt :D

fujin
2010-08-16, 19:57
az életben elég sok a zsákbamacska, miért épp egy ilyen furcsa faj végtermékére várnánk bármi féle garanciát...?! :D

olyan, mint webáruházból rendelni...csak nem küldheted vissza ;) :D

fúdehüjevagy... de ha már... visszaküldheted csak akkor utána megnézheted magad... :rolleyes: :D :p

Torpilla
2010-08-16, 20:17
amúgymeg azonnal, gyorsan le kell nyelni és akkor kb alig érzed az ízét még ha szar is.

pia, cigi, fokhagyma, gyógyszerek, drogok szar ízt csinálnak.
gyümölcsök-zöldségek többnyire jó ízt csinálnak: görögdinnye, zeller, ananász, eper, szilva, áfonya... de ahhoz, h tényleg hasson elvileg pár napig rendszeresen enni kell vmi ilyet.

Maris
2010-08-16, 20:21
gyakorlati tippek trükkök,ha keserű a g#ci:D

át kell csókolni,azt jól van...:p

psylody
2010-08-16, 20:29
gyakorlati tippek trükkök,ha keserű a g#ci:D

át kell csókolni,azt jól van...:p

Maris, te semmit sem változtál! :D :respect:

atis604
2010-08-16, 22:02
Na akkor mit egyen igyon az ember ha örömet akar szerezni?:D

jaaj de figyelmes:D de tényleg érdekel?:D:persze:

mooi klippe
2010-08-16, 23:07
Van itthon egy fej ananász az úgytudom, kellemes aromát biztosít hozzá..
befalom mindjárt :D

egy az kevés
attol nem lesz édesebb hipphopp...
:rolleyes::D

Drooll
2010-08-16, 23:08
egy az kevés
attol nem lesz édesebb hipphopp...
:rolleyes::D

ezt eszem egész héten majd, van konzerv is :D

mooi klippe
2010-08-16, 23:19
ezt eszem egész héten majd, van konzerv is :D

hátsó szándék-gyanús a lelkesedésed :D

Drooll
2010-08-16, 23:20
hátsó szándék-gyanús a lelkesedésed :D

Áááá dehogy... :D :persze:

Mangalány
2010-08-17, 00:19
nem, csak ne legyen kényszerű a dolog... ne undorodjon... "az olyan nőnél nincs szebb, aki élvezi a szexet" ...és ez sztem minden körülmény között helytálló... :)

Én többnyire mégis ragaszkodom hozzá, hogy kuk sötét l1en...ha élvezem, ha nem...:D:D:D

Maris
2010-08-17, 00:24
tényleg?:) vagy csak viccelsz?

Mangalány
2010-08-17, 00:29
...ez a kérdés nekem lett címezve? :D :p

Nem...igazából magamnak...:rolleyes:

Mangalány
2010-08-17, 00:30
tényleg?:) vagy csak viccelsz?

Amennyiben a kérdés nekem szól: Tényleg...
Amennyiben nem: Bocs, hogy beleszóltam...:rolleyes:

Maris
2010-08-17, 00:30
Maris, te semmit sem változtál! :D :respect:

idővel nemesedek,mint a jó bor:p

Maris
2010-08-17, 00:34
Amennyiben a kérdés nekem szól: Tényleg...
Amennyiben nem: Bocs, hogy beleszóltam...:rolleyes:

neked,neked...azért nem is idéztem be.:)

nekem ez picit furi,mert persze én se reflektorok alatt szeretem csinálni,de az a halálom,amikor találgatni kell épp mi van a kezemben:D ne meg a szemkontaktus

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 01:06
sötétbeeen???
a legjobb ajzószer a folyamatos szemkontaktus...imádom nézni, ahogy felhevült testén a kéj apró cseppekként gyöngyözik minden pólusából, s élvezettel keni el tenyerem...szeretem nézni szerelmem tárgyát :love:
olyankor egy hatalmas örvény az egész aktus és vibrál a levegő...:rolleyes:

rühellem, ha rám akarják oltani a lámpát...:nono:

fujin
2010-08-17, 01:10
jahh... esély nélkül... :)

...félhomály sztem az ideális... mécsesek, hangulatvilágítás, sötétítőfüggöny, lampion... sattara... :rolleyes:

...de kell a fény... több szempontból is... :rolleyes: :D

mooi klippe
2010-08-17, 01:22
sötétbeeen???
a legjobb ajzószer a folyamatos szemkontaktus...imádom nézni, ahogy felhevült testén a kéj apró cseppekként gyöngyözik minden pólusából, s élvezettel keni el tenyerem...szeretem nézni szerelmem tárgyát :love:
olyankor egy hatalmas örvény az egész aktus és vibrál a levegő...:rolleyes:

rühellem, ha rám akarják oltani a lámpát...:nono:

jajaja... ha nézzük egymást.. nincs annál szexibb látvány... arról nem is beszélve, h aki csak-sötétben szereti, elesik a szabadtér-konyha-kocsi stb opcióktól is :p ;)

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 01:25
jajaja... ha nézzük egymást.. nincs annál szexibb látvány... arról nem is beszélve, h aki csak-sötétben szereti, elesik a szabadtér-konyha-kocsi stb opcióktól is :p ;)

igazából ha sötétben is megteszi, akkor már simán kielégítő lehet a vazelin-tenyér-képzelőerő kombó...minek oda nő?!:D

Drooll
2010-08-17, 01:27
Volt olyan... :$
de annak más volt az oka.. amugy tőlem reflektor is lehet :)

Mangalány
2010-08-17, 01:29

Azokba benne lennék...csak a párom nem...:(
Jó...jó világosban is, vagy nem kuk sötétben, de akkor meg nem szívesen válok meg a ruháimtól...csak amennyitől muszáj odalent...:rolleyes:

Maris
2010-08-17, 01:29
a verejtékcseppek megihlettek bennünket...

Fox üzenete:
érezte a férfi duzzadó férfiasságát
Maris üzenete:
vágytól felhevült testük egybeforrt
Fox üzenete:
igen és kell bele feszes mell
Maris üzenete:
és a kackiás mellbimbó
Fox üzenete:
meg szprtelen izmos izzadó férfiúi felsőtest
Maris üzenete:
és a szorosan kulcsoló combok
Fox üzenete:
jaj azzzazz
szorosan átkulcolta combjával a férfi keskeny csípőjét
nem nem szorosan átkulcsolta izmos combjéval a férfi csípőjét
Maris üzenete:
izzott a levegő körülöttük
Fox üzenete:
ó igen
Maris üzenete:
megszűnt az idő
Fox üzenete:
és bevezette férfiasságát
Maris üzenete:
a nő erre kéjesen felsikoltott
Fox üzenete:
vágytól duzzadó férfiasságát persze
Maris üzenete:
nem bírta tűrtőztetni magát
Fox üzenete:
a nő kéjesen felnyögött
Fox üzenete:
közben vágytól izzó testüket nyaldosta a tenger
és
egyszerre élveztek el
Maris üzenete:
egyre gyorsuló ütemben forrt össze testük
Fox üzenete:
azaz
Maris üzenete:
minden találkozásnál magasabbra jutva a gyönyör lépcsőjén
Fox üzenete:
igeeeeeen
ezzzazzzz
már azt hitte eszét veszti a gyönyörtől
Maris üzenete:
a férfi szorosan tartotta a nőt,miközben mindketten levegőért kapkodtak
Fox üzenete:
és jöhetnek a gyönyör hullámai
és az hogy egyszerre élveztek el
aztán forró csókokkal árasztják el egymás gyöngyöző izzadságtól fénylő testét

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 01:34
Azokba benne lennék...csak a párom nem...:(
Jó...jó világosban is, vagy nem kuk sötétben, de akkor meg nem szívesen válok meg a ruháimtól...csak amennyitől muszáj odalent...:rolleyes:

alapvetően a felszabadultság az egyik alapeleme és az önkifejezés egy igen mennyei formája...
hogy fér ebbe bele a szégyenlősség? ;)

aki szeretni akar épp úgy akar szeretni, ahogy vagy...akár büszke is lehetnél önmagadra;)

fujin
2010-08-17, 01:36
a verejtékcseppek megihlettek bennünket...

...azt a hétrétbetekert mindenit... :D

...tényleg kéne írni lassan egy mindenre kiterjedő könyvet... :rolleyes:

...ahogy nézem erősen érik a dolog... egy újabb fejezete legalábbis... ;) :D

Maris
2010-08-17, 01:40
alapvetően a felszabadultság az egyik alapeleme és az önkifejezés egy igen mennyei formája...

aki szeretni akar épp úgy akar szeretni, ahogy vagy...akár büszke is lehetnél önmagadra;)

hogyne férne bele...rengeteg a gátlás az emberekben.természetesen az lenne a jó ha semmiért nem szégyenkeznénk,de ezt kevés ember tudja kivitelezni.kell egy stabil önértékelés és egy bizalmi kapcsolat.egyik sem túl gyakori...bármennyire szeretnénk azt hinni h pedig de:p

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 01:43
hogyne férne bele...rengeteg a gátlás az emberekben.természetesen az lenne a jó ha semmiért nem szégyenkeznénk,de ezt kevés ember tudja kivitelezni.kell egy stabil önértékelés és egy bizalmi kapcsolat.egyik sem túl gyakori...bármennyire szeretnénk azt hinni h pedig de:p

én úgy vélem, hogy ha önmagad takargatásával vagy elfoglalva miközben épp a kedvesedet kéne elhalmoznod az régen rossz...

ott valami nem kerek.:dry:

Maris
2010-08-17, 01:44
...azt a hétrétbetekert mindenit... :D

Foxnak kinyílt a szívcsakrája én meg szétkentem jó alaposan tenyérrel:D:love:

Drooll
2010-08-17, 01:45
ánuszcsakra nincs?

Maris
2010-08-17, 01:47
én úgy vélem, hogy ha önmagad takargatásával vagy elfoglalva miközben épp a kedvesedet kéne elhalmoznod az régen rossz...

ott valami nem kerek.:dry:

persze,h nem kerek, csak ez a bizonytalanság kb általános....általánosabb mint a felszabadultság.vki levetkőzni nem akar,vki nem tud beszélni arról mi esne jól neki, van aki nem mer kiszolgáltatott helyzetbe kerülni....vagy szólni a párjának ha nem tetszik vmi.órákig lehetne sorolni...egyrészt nem kerek benned másrészt ha nem javul a kapcsolat előrehaladtával (mert az elején nem várható el ez sztem,csak mikor már elmélyült) akkor a kapcsolat se kerek

Maris
2010-08-17, 01:49
ánuszcsakra nincs?

a nagy tanító fOsho köteteket szentelt annak,hogyan tudod felébreszteni:D

Drooll
2010-08-17, 01:52
a nagy tanító fOsho köteteket szentelt annak,hogyan tudod felébreszteni:D

Ó igen az Ő nagy fosója.. :D
csak gondolj szépre és mosolyogni.. mosolyogni.. :p

fujin
2010-08-17, 01:58
persze,h nem kerek, csak ez a bizonytalanság kb általános....általánosabb mint a felszabadultság.vki levetkőzni nem akar,vki nem tud beszélni arról mi esne jól neki, van aki nem mer kiszolgáltatott helyzetbe kerülni....vagy szólni a párjának ha nem tetszik vmi.órákig lehetne sorolni...egyrészt nem kerek benned másrészt ha nem javul a kapcsolat előrehaladtával (mert az elején nem várható el ez sztem,csak mikor már elmélyült) akkor a kapcsolat se kerek

...ez érdekes mert pont fordítva érzem... az első x héten hónapban összecsiszolódás után mennyei az élmény... aztán ahogy egyre inkább terhelt a kapcsolat... úgy megy gajra az egész nemi élet is... :)

...ha már az elején feszengés és az "így nem jó..." - "úgy nem jó megy..." az régen rossz... :rolleyes: :D

Maris
2010-08-17, 02:03
...ez érdekes mert pont fordítva érzem... az első x héten hónapban összecsiszolódás után mennyei az élmény... aztán ahogy egyre inkább terhelt a kapcsolat... úgy megy gajra az egész nemi élet is... :)

...ha már az elején feszengés és az "így nem jó..." - "úgy nem jó megy..." az régen rossz... :rolleyes: :D

arról az esetről beszéltem,ha vkinek elég sok frusztrációja van a nemiségével...azon egy bizalmi kapcsolat oldhat nagyon sok mindent.de nem egyből,hanem amikor már elkezd bízni...de ha ez nem javul,akkor a kapcsolat házatáján is szét kell nézni.

alap esetben úgy van ahogy mondod...ezt mindenki átélte már,ki se kellni az ágyból,ráérünk majd utána megnézni ki fekszik mellettünk...amíg kb csak a sexen jár az ember esze nem zavarja semmi...utána amikor már mást is igényelsz nem csak ezt döbbenhetsz rá,h rossz lóra tettél

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 02:03

valóban:D
a szúrós szavakkal fordított arányban vannak az élvezetek...s az az igazi, ha már az első maga az igazi:)

FoX
2010-08-17, 02:05

cáfolom :persze:

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 02:06
...utána amikor már mást is igényelsz nem csak ezt döbbenhetsz rá,h rossz lóra tettél...

csak legyen elég rossz a ló ahhoz, hogy gyorsan kipattanj az ágyból, mert nincs rosszabb, mint 1 "lelkileg kicsinállak testileg mennybe viszlek" évekig tartó huza-vona:D

fujin
2010-08-17, 02:08
amíg kb csak a sexen jár az ember esze nem zavarja semmi...utána amikor már mást is igényelsz nem csak ezt döbbenhetsz rá,h rossz lóra tettél

...pont jónak mondod... ha vki jól megfogja... és még kellően meg is tekeri... nehezen tudom utána meggyőzni magam, h nem ő az igazi... :D :D :$ :rolleyes:

...aztán persze amikor már az önoltás is leválik... verem a fejem a falba, h annnyáááááám... :D

cáfolom :persze:

...már melyik részét? :rolleyes:

FoX
2010-08-17, 02:09
...már melyik részét? :rolleyes:

az elsőt :D

fujin
2010-08-17, 02:10
csak legyen elég rossz a ló ahhoz, hogy gyorsan kipattanj az ágyból, mert nincs rosszabb, mint 1 "lelkileg kicsinállak testileg mennybe viszlek" évekig tartó huza-vona:D

azzzzzz... 80 szakítás után... "fogd meg" - "ereszd el" játék... :D

...a szellemi leszázalékolás tutira leghatásosabb képlete... :rolleyes:

az elsőt :D

...érdekes ilyet még nem tapasztaltam... :o :)

Maris
2010-08-17, 02:11

szerencsére nem volt ilyenben részem...kopkopkop.erre találták ki a szeretői viszonyt,akkor nincsen lelki szar csak testi menny:p

Maris
2010-08-17, 02:14
...pont jónak mondod... ha vki jól megfogja... és még kellően meg is tekeri... nehezen tudom utána meggyőzni magam, h nem ő az igazi... :D :D :$ :rolleyes:

...aztán persze amikor már az önoltás is leválik... verem a fejem a falba, h annnyáááááám... :D

sztem vágd le...:rolleyes: vagy várd meg míg kinövöd:D

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 02:15
szerencsére nem volt ilyenben részem...kopkopkop.erre találták ki a szeretői viszonyt,akkor nincsen lelki szar csak testi menny:p

na ez az ami nekem nem megy...én ha lelkileg nem kötődöm; nem élvezem a sexet sem...

ha meg élvezem a sexet jó volna ha ő volna a párom...

no de ha 1x arra alkalmatlan...

s a kör bezárult:D

FoX
2010-08-17, 02:16
...érdekes ilyet még nem tapasztaltam... :o :)

egyszer majdcsak :)

Mangalány
2010-08-17, 02:17

Hát ha azt vesszük, hogy ozorán 8fiú közt zuhanyoztam még anno...nem vok szégyenlős...ált. csak az előtt, akinek meg szeretnék felelni, mások véleménye nem érdekel...de azé az 1emberé viszont naon és mivel folyamatosan úgy érzem, hogy nem vok elég jó hozzá, addig bizony szégyenlem magam előtte...

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 02:20
Hát ha azt vesszük, hogy ozorán 8fiú közt zuhanyoztam még anno...nem vok szégyenlős...ált. csak az előtt, akinek meg szeretnék felelni, mások véleménye nem érdekel...de azé az 1emberé viszont naon és mivel folyamatosan úgy érzem, hogy nem vok elég jó hozzá, addig bizony szégyenlem magam előtte...

1xŰ:

gondolj inkább arra, hogy Ő pont neked való és mutatsd ezt ki neki...hidd el; garantáltan elég jó leszel hozzá, még ha 20 év is telt el és már 120 kg vagy ;)

Maris
2010-08-17, 02:20
na ez az ami nekem nem megy...én ha lelkileg nem kötődöm; nem élvezem a sexet sem...

ha meg élvezem a sexet jó volna ha ő volna a párom...

no de ha 1x arra alkalmatlan...

s a kör bezárult:D

lehet érzelmileg kötődni...csak figyelni kell,h ne nagyon:) sztem kivitelezhető ha olyan periódusban vagy,amikor nem kapcsolatot keresel...ha azt szeretnél akkor természetesen tök felesleges szarakodni olyannal,amiről már akkor tudod h nem működik,amikor belekezdesz

Mangalány
2010-08-17, 02:23
arról az esetről beszéltem,ha vkinek elég sok frusztrációja van a nemiségével...azon egy bizalmi kapcsolat oldhat nagyon sok mindent.de nem egyből,hanem amikor már elkezd bízni...de ha ez nem javul,akkor a kapcsolat házatáján is szét kell nézni.

alap esetben úgy van ahogy mondod...ezt mindenki átélte már,ki se kellni az ágyból,ráérünk majd utána megnézni ki fekszik mellettünk...amíg kb csak a sexen jár az ember esze nem zavarja semmi...utána amikor már mást is igényelsz nem csak ezt döbbenhetsz rá,h rossz lóra tettél

inkább attól félek, hogy szarul teljesítek, vagy vmit el rontok, meg hogy nem tetszem neki...

Maris
2010-08-17, 02:23
de azé az 1emberé viszont naon és mivel folyamatosan úgy érzem, hogy nem vok elég jó hozzá, addig bizony szégyenlem magam előtte...

a párodnak ebben nagy szerepe lenne,hogy folyamatosan adja a visszaigazolást.nekem is volt ilyen gondom és el tudott múlni,mert intenzíven kaptam a mantrát h "elég jó vagy elég szép vagy elég okos vagy elég...stb".egyedül ezt nem tudod megoldani.

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 02:25
csak figyelni kell,h ne nagyon:)

"az irányított mértékű érzelmi kötődés":D
LOL
mint valami cukormentes csokicsoda:p

szerintem az ember élete minden egyes pillanatában keresi a párját...még ha éppen úgy is teszi, hogy a sexet használja eszközként és "biztosra megy"...

"egyedül nem megy" ;)

fujin
2010-08-17, 02:25

...durva... átérzem... volt ilyen velem is... majd akkor fog elmúlni, ha már nem lesztek együtt... és majd te is fogod a fejed a falba verni, h "ajjjj, miért is engedtem magam így..." hmhm... "megvezetni" talán a jó szó... hagyni, h domináljanak... (a legkülönbözőbb eszközökkel... az érzelmi zsarolástól kezdve bármilyen lelki terrorig...) :D

...aztán amikor ez meglesz sem megfelelési kényszer, sem szégyen nem lesz... nem fog már kelleni, érdekelni a másik... :)

...bár erre is van ellenpélda... 7 évvel ezelőtti exemtől a mai napig nem tudok megszabadulni ilyen téren... :D

Maris
2010-08-17, 02:33
"az irányított mértékű érzelmi kötődés":D
LOL
mint valami cukormentes csokicsoda:p

szerintem az ember élete minden egyes pillanatában keresi a párját...még ha éppen úgy is teszi, hogy a sexet használja eszközként és "biztosra megy"...

"egyedül nem megy" ;)

nekem most jó így,mert én nem a párom keresem,hanem önmagam...tudod zsák a foltját.felnőtt kapcsolatot szeretnék,de ehhez nekem is fel kell nőni:) a sex azonban kell.és több értelmét látom így kielégülni mint egyik péniszről szállni a másikra esetleg belemenni kapcsolatokba,amik ideig-óráig tartanak.

egyedül is mennie kell,csak utána tud menni együtt vki mással

Drooll
2010-08-17, 02:35
Ettem sok ananászt! :girl:

fujin
2010-08-17, 02:37
nekem most jó így,mert én nem a párom keresem,hanem önmagam...tudod zsák a foltját.felnőtt kapcsolatot szeretnék,de ehhez nekem is fel kell nőni:) a sex azonban kell.és több értelmét látom így kielégülni mint egyik péniszről szállni a másikra esetleg belemenni kapcsolatokba,amik ideig-óráig tartanak.

...szívemből szóltál... sokan csinálják pedig ezt... mint jane a tarzanból... egyik pélóról himbilimbizik a másikra... picit ugrál rajta, aztán huss tovább... :)

...egyszer mentem bele komolyabb mély érzelmek nélkül kapcsolatba... többet inkább köszi nem... inkább előre igyekszem tisztázni, h mi merre hány méter... ha megfelel így is van szex, ha nem... akkor meg csak szétszednénk egymás idegeit... feleslegesen... :)

Ettem sok ananászt! :girl:

"ez itt a reklám helye" :D

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 02:40

hát ez a szeretősdi nekem akkor is idegen...lehet ódivatú vagyok...:confused:
szeretem azt az érzést, amikor a munkába menet a reggeli közös kávé emléke villanyoz fel és este a közös vacsora ígérete csalogat haza...szerintem jó a társas élet...mondom ezt 5 év egyedül lakás után...

az már megint más kérdés, hogy egy egészséges kapcsolatban mindenki a saját gondjaival van elfoglalva, nem a másikat traktálja a terheivel és persze mindeközben egymást segítve lendítik előre a közös életüket -egyfajta láncreakciót alkotva...

de hogy ne offoljam szét a topikot lelki fossal;
a sexben jobb ha a másik "gondjaira" koncentrálsz:D és leginkább, ha zsák a foltját, világosban, már az első perctől;)

Maris
2010-08-17, 02:41
...szívemből szóltál... sokan csinálják pedig ezt... mint jane a tarzanból... egyik pélóról himbilimbizik a másikra... picit ugrál rajta, aztán huss tovább... :)

mert képtelenek egyedül létezni...nem kell nagyobb bizonyíték ennél a kialakulatlan személyiségre.nem is értem h képesek megcsinálni.egy kapcsolatot meg kell gyászolni...ha erre nincs szükség,akkor nem volt kapcsolat.el se tudnám képzelni,h a kövi hónapban már mást becézgetek kisállatneveken és kurkászom a haját....jaj de mélyek az érzéseim,ki is mondom...szeretlek....vúú de én jobban

mindjárt elhányom magam:D

fujin
2010-08-17, 02:46
húú micsoda kontraszt észlelhető a hszek között... :rolleyes: :D :rolleyes:

...am jahh... ezt én is kirakat dolognak tartom... arra meg kinek van szüksége? ...kapaszkodónak esetleg elmehet... de ez meg megint milyen már? :) ^^

...mondjuk erre is láttunk már több ízben példát... :rolleyes:

Maris
2010-08-17, 02:48
hát ez a szeretősdi nekem akkor is idegen...lehet ódivatú vagyok...:confused:
szeretem azt az érzést, amikor a munkába menet a reggeli közös kávé emléke villanyoz fel és este a közös vacsora ígérete csalogat haza...szerintem jó a társas élet...mondom ezt 5 év egyedül lakás után...

az már megint más kérdés, hogy egy egészséges kapcsolatban mindenki a saját gondjaival van elfoglalva, nem a másikat traktálja a terheivel és persze mindeközben egymást segítve lendítik előre a közös életüket -egyfajta láncreakciót alkotva...
)

csak megosztottam mint tapasztalatot.nem ez a követendő...csak sztem sok esetben(élethelyzetben) lehet biztonságos megoldás.
aláírom h a szerelemnél nincs jobb...ezt én csak az ilyen esetekre mondom mint lehetséges út,amikor még érzelmileg nem vagy felkészülve egy párkapcsolatra,de viszont nem akarsz befrusztrálódni a sexhiánytól.

sztem egy kapcsolatban a terhek közösek.ezért a társad!

Maris
2010-08-17, 02:51
húú micsoda kontraszt észlelhető a hszek között... :rolleyes: :D :rolleyes:

igen micsoda feszültség:p,mindjárt egymásnak esünk az iszapban...hegyezd a cerkád:D

Drooll
2010-08-17, 02:54
Még ettem ananászt +5hp
de ittam egy sört is plussz két cigi -2hp

FoX
2010-08-17, 02:55
Még ettem ananászt +5hp

neigyálsört! dohos leszel :D

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 02:55
igen micsoda feszültség:p,mindjárt egymásnak esünk az iszapban...hegyezd a cerkád:D

feszültség?:rolleyes:

valami verseny van csak épp lemaradtam róla?!:D

Maris gyere ki a rétre, pl a Margitszigetére...ott van ám iszap ;)

(természetes egyébiránt hogy közösek a gondok, de ezt a közösködést sem kell túlzásba vinni, nem árt némi mozgástér, meg más téma is, mint a gondok)

Drooll
2010-08-17, 02:57
neigyálsört! dohos leszel :D

van még nektarinom, szal az +8hp, veri a dohosságot mikor egyem??
:D:D

fujin
2010-08-17, 02:58

...jaja, már készülök a nagy attrakcióra... növöget a sátor a gatyámban... :p :D

Még ettem ananászt +5hp

...mi a mértékegység? házipálesz? horsepower? :D

---

uhhh... margitsziget... veszélyes terep... :lol: :rolleyes:

FoX
2010-08-17, 02:59
van még nektarinom, szal az +8hp, veri a dohosságot mikor egyem??

nyomjál rá még ananászt, nektarinnal :D

Drooll
2010-08-17, 03:00
[QUOTE=fujin;952758

[/QUOTE]

Nemtom, de sztem liter/keserű :D

Maris
2010-08-17, 03:02
feszültség?:rolleyes:

valami verseny van csak épp lemaradtam róla?!:D

dehogy,csak a fujinon humorizáltam,aki már a szexuális fantáziáknál tartott...:p

fujin
2010-08-17, 03:04
dehogy,csak a fujinon humorizáltam,aki már a szexuális fantáziáknál tartott...:p

...micsoda?! ...még csak a kontrasztoknál jártam... még kellett volna 5-8 mp, míg eljutok a fantáziálásig... :p :D

FoX
2010-08-17, 03:06

http://www.weebls-stuff.com/songs/Amazing+Horse/ :D

Drooll
2010-08-17, 03:08
nyomjál rá még ananászt, nektarinnal :D

És narancslevet iszok.. :D
aztán jöhet a zeller és a parilé.. :D
Nah kit izgatok má???

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 03:09

no igen, ha már sex topic...

legvadabb fantáziák?
s ami valóra is vállt?;)

FoX
2010-08-17, 03:10
És narancslevet iszok.. :D
aztán jöhet a zeller és a parilé.. :D
Nah kit izgatok má???

ez valami tropical mix? :D

fujin
http://www.weebls-stuff.com/songs/Amazing+Horse/ :D

...azt hogy csinálod, h mindig előkapsz vmi díjnyertes faszságot a hátsózsebből? :D :p

"kéjnedv 2000" :D :D

Maris
...micsoda?! ...még csak a kontrasztoknál jártam... még kellett volna 5-8 mp, míg eljutok a fantáziálásig... :p :D

nincs ezzel gond,csak nekem is beindult a fantáziám ahogy kis szurkolói zászlóval a kezedben drukker sállal a nyakadban mezben meg kereplővel erősen ráhajolva a monitorrah "ezaz lányok....eeeezaaaaz,nyomjátok neki...nah...nah....ahhr...mutassatok vmit apucinak":D kéjenc fasz

Drooll
2010-08-17, 03:12

nemtom itt olvastam, h ez kell.. gondoltam, hát legyen :D

Drooll
2010-08-17, 03:13

legvadabb fantáziák?
s ami valóra is vállt?;)

Mire vagy kiváncsi?
voltminden.. asszem.. csak egy nem... :mhm:

fujin
nincs ezzel gond,csak nekem is beindult a fantáziám ahogy kis szurkolói zászlóval a kezedben drukker sállal a nyakadban mezben meg kereplővel erősen ráhajolva a monitorrah "ezaz lányok....eeeezaaaaz,nyomjátok neki...nah...nah....ahhr...mutassatok vmit apucinak":D kéjenc fasz

...ááá már sajna nincs meg az a hírnévpontos kommented amiben egy idős perverz bácsihoz hasonlítasz engem... most úgy idemásolnám... :D :rolleyes:

...am lehet, h közben jegyet szednék... és fogadnám a téteket... :p :D

FoX
...azt hogy csinálod, h mindig előkapsz vmi díjnyertes faszságot a hátsózsebből? :D :p

szeretek mosolyt fakasztani :D

Maris
2010-08-17, 03:14

legvadabb fantáziák?
s ami valóra is vállt?;)

a legvadabb eddig az volt,amikor sorozatgyilkosok voltunk és az áldozatokat fellógattuk lábuknál fogva torok átvág és a vérben sexelni:love::p

fujin
2010-08-17, 03:19
a legvadabb eddig az volt,amikor sorozatgyilkosok voltunk és az áldozatokat fellógattuk lábuknál fogva torok átvág és a vérben sexelni:love::p

...ehhh... és én vagyok a perverz... :D :rolleyes:

...am nem tudom... nehéz kérdés... mindig is szolid, visszafogott és félénk voltam... :$ :)

Maris
2010-08-17, 03:26
...ehhh... és én vagyok a perverz... :D :rolleyes:

...am nem tudom... nehéz kérdés... mindig is szolid, visszafogott és félénk voltam... :$ :)

ez a vérben sexelés sztem elég durva lehet...csak kár,h nem annyira kivitelezhető:p
nekem csak a fantáziám nagy...a legvadabb dolog,amit csináltam az a francia csók volt nyitott szemmel:rolleyes:

jah...szerencsére:p

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 03:26
Maris a durvát kissé földhözragadtan értelmezte:D
részemről pl. biliárdasztal rlz:yahoo: ha még a hely is nyitva van és egy félre eső sarokról beszélünk még finomabb...:rolleyes:

fujin
2010-08-17, 03:28
...egyszer hagytam, h égve maradjon picit a lámpa... nagyon kemény volt... :rolleyes: :D

...am a vérre visszatérve... kivitelezhető... csak nem embervérben... de ez sztem már picit túúúúlzás... picit... :p :D

Drooll
2010-08-17, 03:28
Maris a durvát kissé földhözragadtan értelmezte:D
részemről pl. biliárdasztal rlz:yahoo: ha még a hely is nyitva van és egy félre eső sarokról beszélünk még finomabb...:rolleyes:

:winkwink:
az lolcsi :)

Drooll
2010-08-17, 03:29
...egyszer hagytam, h égve maradjon picit a lámpa... nagyon kemény volt... :rolleyes: :D

túlélted? :eek:

fujin
2010-08-17, 03:30
túlélted? :eek:

...nehezen... eléggé megterhelt lelkileg... :$ :D :eek: :D

Maris
2010-08-17, 03:32

...am a vérre visszatérve... kivitelezhető... csak nem embervérben... de ez sztem már picit túúúúlzás... picit... :p :D

megláttad magad pucéron?:o

jah,csak mondjuk annak úgy van hangulata ha meleg folyós:p:D biztos ez is ilyen vámpír fétis dolog,de eléggé erotikus

fujin
2010-08-17, 03:34
megláttad magad pucéron?

jah,csak mondjuk annak úgy van hangulata ha meleg folyós biztos ez is ilyen vámpír fétis dolog,de eléggé erotikus

...ez inkább biztos, h beteg... :D :p

...am igen... eléggé rémisztő... főleg most, h 3x sültem át a napon... de a gatyám alatt meg fehér vagyok, mint a hó... rendkívül fessen festek... :rolleyes: :)

...meg nem gondoltam volna, h a sötétben olyanok történnek, amiket láttam... megrázó egyenesen... :o :))

Maris
2010-08-17, 03:38
...ez inkább biztos, h beteg... :D :p

...am igen... eléggé rémisztő... főleg most, h 3x sültem át a napon... de a gatyám alatt meg fehér vagyok, mint a hó... rendkívül fessen festek... :rolleyes: :)

mi beteg ezen,ne örjítsél már meg:p jó akkor tessék...őőő,szembekötősdi.annál nincs durvább:rolleyes:pfff

akkor rólad szól a Stendhal regény,a Vörös és fehér?:D (hihetetlen szofisztikált vagyok ismételten....le a kalappal:p )

fujin
2010-08-17, 03:43
mi beteg ezen,ne örjítsél már meg:p jó akkor tessék...őőő,szembekötősdi.annál nincs durvább pfff

akkor rólad szól a Stendhal regény,a Vörös és fehér?:D (hihetetlen szofisztikált vagyok ismételten....le a kalappal

...hát ennek melyik része nem beteg? ...ne őrjítsél már meg... :D :rolleyes:

...nem is az, h szembekötősdi, de ezzzz... be kell látnom, h prűd vagyok... :o :)

...am nagyon jó így hajnali 3 felé... tényleg gratu... :p

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 03:44
vérfürdőőőő??? hmmm;)

semmi kivitelezhetetlen nincs benne...én spec tudom élvezni:rolleyes::D

fujin
2010-08-17, 03:45
najóvanmá'

...a végén kiderül, h én vagyok a normális... az volna ám az igazi loál... :rolleyes: :o :D

...3 perc alatt ragadós lesz... jönnek rá a bogarak... sattara... föföfö... :rolleyes:

...akkor már inkább olajban fürdés... :)

Maris
2010-08-17, 03:48
najóvanmá'

...a végén kiderül, h én vagyok a normális... az volna ám az igazi loál... :rolleyes: :o :D

...3 perc alatt ragadós lesz... jönnek rá a bogarak... sattara... föföfö... :rolleyes:

...akkor már inkább olajban fürdés... :)

azt nem tudná elviselni a kis lelked,ha normálisnak kiáltunk ki....átlag embernek:D:D

annyira középszerű...olaj.nyehe:cool:

fujin
2010-08-17, 03:50
azt nem tudná elviselni a kis lelked,ha normálisnak kiáltunk ki....átlag embernek:D:D

annyira középszerű...olaj.nyehe:cool:

ezazzbazze... táncolj a síromon... kötsög... :p :D

...abszolút jól viselném... már készítem a kardom, h jó legyen a dőlésszög... :p :rolleyes:

(...és hogy én is dobjak egy hatost így hajnal 3 felé... "az ember sorsa elől menekülve végzetébe rohan" :) )

Maris
2010-08-17, 03:57
vérfürdő helyett kis vérszívás:p

nuh újabb téma?,egész megjött a kedvem csevegni:p

fujin
2010-08-17, 04:01
vérfürdő helyett kis vérszívás:p

nuh újabb téma?,egész megjött a kedvem csevegni:p

...háááát... ez is olyasmi mint az orál... csak olyannal, aki valahogy igazán közel áll hozzám... :)

...erős kötődés nélkül nehéz elképzelni... de sokkal inkább mint a vérfürdő... :)

...titeket dr lecter nevelhetett... :D

...am tuti nem vagyok normális jóóó?! ...pl a 2v1 felállás sem igazán vonz... elnézegetni elnézegetem... deeeee... úgy nem foglalkoztat különösebben... :rolleyes:

...hmm, jobban belegondolva lehet, h ez az esélytelenek nyugalma... :$

Maris
2010-08-17, 04:06
...háááát... ez is olyasmi mint az orál... csak olyannal, aki valahogy igazán közel áll hozzám... :)

...erős kötődés nélkül nehéz elképzelni... de sokkal inkább mint a vérfürdő... :)

...titeket dr lecter nevelhetett... :D

...am tuti nem vagyok normális jóóó?! ...pl a 2v1 felállás sem igazán vonz... elnézegetni elnézegetem... deeeee... úgy nem foglalkoztat különösebben... :rolleyes:

én bontogatom épp a szárnyaim...Ms.Illidian:p de várjá most te arra gondolsz amire gondolok,hogy vannak napok amikor így ezzel meg lehet spékelni az orált?:p

jah mert ott már teljesíteni is kell:D

fujin
2010-08-17, 04:08
én bontogatom épp a szárnyaim...Ms.Illidian:p de várjá most te arra gondolsz amire gondolok,hogy vannak napok amikor így ezzel meg lehet spékelni az orált?:p

jah mert ott már teljesíteni is kell:D

...neeeem, nem arra gondolok... mondjuk nem feltétlenül elrettentő tényező, de most nem ez lett volna az alapelgondolás... :)

...ehhe, könnyen lehet... az energia minimumra törekvés elve ugye... :p :D

atis604
2010-08-17, 04:40
ez a vérben sexelés sztem elég durva lehet...csak kár,h nem annyira kivitelezhető:p
nekem csak a fantáziám nagy...a legvadabb dolog,amit csináltam az a francia csók volt nyitott szemmel:rolleyes:

jah...szerencsére:p

vérben sexelés? simán jóXDXDXD

mooi klippe
2010-08-17, 10:34
volt sok cekcuál fantaziam mar valora valtva... de tul betegek ahhoz, h nyilvanossagot kapjanak, wehehe :p:$:D

gyugyo
2010-08-17, 12:30
volt sok cekcuál fantaziam mar valora valtva... de tul betegek ahhoz, h nyilvanossagot kapjanak, wehehe :p:$:D

remélem nem ilyen pónival,kecskével meg ilyenek...;)

Psychedelic_Vision
2010-08-17, 12:34
szórakozóhelyek női mosdója...:rolleyes:
tökéletes magasság:D

de nem, valóban, aki csak goákolni jár, annak ez bukóóóó...a toitoi-t kihagynám:dry:

gyugyo
2010-08-17, 13:38
Ozorán a kristályoknál hamár extrém:D

atis604
2010-08-17, 13:42
ezek eddig em igazán extrémek...sőt nem azok;)
kb így alap...,):D

Hányattatott Sors
2010-08-17, 14:00
ezek eddig em igazán extrémek...sőt nem azok;)
kb így alap...,):D

egy csávó lakásán,miközben a csávó dolgozik,és a szülei alszanak,miközben dolgozom a tag csaján...ez az extrém:D

atis604
2010-08-17, 14:13
egy csávó lakásán,miközben a csávó dolgozik,és a szülei alszanak,miközben dolgozom a tag csaján...ez az extrém:D

:D:persze:
mondjuk ez meg inkább más mint extrém:D de szerintem ez sem extrém...

Hányattatott Sors
2010-08-17, 14:18
:D:persze:
mondjuk ez meg inkább más mint extrém:D de szerintem ez sem extrém...

elég extrém,hogy a szülők nem tudják a hogy a kisfiuk barátnőjét éppen a gyerekük ágyán kezelik,miközben ő hajtja az igát,és bármikor átjöhetnek...

atis604
2010-08-17, 14:24
elég extrém,hogy a szülők nem tudják a hogy a kisfiuk barátnőjét éppen a gyerekük ágyán kezelik,miközben ő hajtja az igát,és bármikor átjöhetnek...

jó de ebben mi az extrém? kúrsz egy ágyban...ez inkább csak parasztság...:cool::D:persze:

Hányattatott Sors
2010-08-17, 14:26
jó de ebben mi az extrém? kúrsz egy ágyban...ez inkább csak parasztság...:cool::D:persze:

szerintem elég extrém hogy a parasztbácsi bármikor átjöhet a kaszájával,és levágja a faszom te fasz.
már megint fárasztasz,mi a faszom extrém akkor,fejenállva leszopod magad egy murénával a picsádban,vagy mi?

gyugyo
2010-08-17, 14:29

gondolom atisnak volt ilyen...

Hányattatott Sors
2010-08-17, 14:30
gondolom atisnak volt ilyen...

neki ne lett volna?viccelsz?

atis604
2010-08-17, 14:32
szerintem elég extrém hogy a parasztbácsi bármikor átjöhet a kaszájával,és levágja a faszom te fasz.
már megint fárasztasz,mi a faszom extrém akkor,fejenállva leszopod magad egy murénával a picsádban,vagy mi?

hát ha te szopsz és ejtóernyőzés közben az már úgy extrém:)
de faszki rakásszór kúrtam pl úgy hogy ott feküdt valaki mellettünk. volt egyszer hogy télen zalaegerszegen ragadtunk és full idegenek azt mondták aldjunk ott és ott is kellett kúrni a nyikorgós ágyon:D:D kb a tiéd iylen szint báár ha fkszik valaki még melletem az akkor extrámebb mert valjuk be negyobb az esélye hogy helyben felkel valaki mint hogy bejön valaki a szobába, mer tmiért jönne?:)

Hányattatott Sors
2010-08-17, 14:48
hát ha te szopsz és ejtóernyőzés közben az már úgy extrém:)
de faszki rakásszór kúrtam pl úgy hogy ott feküdt valaki mellettünk. volt egyszer hogy télen zalaegerszegen ragadtunk és full idegenek azt mondták aldjunk ott és ott is kellett kúrni a nyikorgós ágyon:D:D kb a tiéd iylen szint báár ha fkszik valaki még melletem az akkor extrámebb mert valjuk be negyobb az esélye hogy helyben felkel valaki mint hogy bejön valaki a szobába, mer tmiért jönne?:)

valszeg mert bemászom a házába az ablakon megbaszni a menyét IQmester

atis604
2010-08-17, 14:55

túl sok Coke reklámot nézel:D:D:D:persze::persze::p

Hányattatott Sors
2010-08-17, 15:07
túl sok Coke reklámot nézel:D:D:D:persze::persze::p

úristen,valaki olvastasson el vele egy könyvet

gyugyo
2010-08-17, 15:08

hogy került oda egy menyét?
mondjuk az állatos az extrém...:D

atis604
2010-08-17, 15:09

:lol::lol::lol:

Hányattatott Sors
2010-08-17, 15:11

a menyét beadja nagyon...csak szokott fogazni

atis604
2010-08-17, 15:13
a menyét beadja nagyon...csak szokott fogazni

hát vágd már tarkón mit képzel?:D:D:D:persze:

fujin
2010-08-17, 15:13
uhhh ez a beszélgetés... :D

Hányattatott Sors
2010-08-17, 15:14

téged is fogazott már menyét?engem fogazott már cickány is

atis604
2010-08-17, 15:15

te sexeltél már más házában más nőjével mikor bejött gey kaszás paraszt és erre beugrott az ablakon egy menyét hogy fogazva leszvjon?? :D:persze::persze::persze: csak mert az zoorraaallXD

fujin
2010-08-17, 15:19
öö asszem kiállok a kereszttűzből... ez nagyon merész így kávé előtt... meg a menyétes kalandjaimról inkább nem mesélnék így mindenki előtt... :rolleyes: :D

Hányattatott Sors
2010-08-17, 15:21
öö asszem kiállok a kereszttűzből... ez nagyon merész így kávé előtt... meg a menyétes kalandjaimról inkább nem mesélnék így mindenki előtt... :rolleyes: :D

nem is vagy te férfi...:D

gyugyo
2010-08-17, 15:25
Menyétbe az a jó hogy hosszabb mint szörösebb.

atis604
2010-08-17, 15:29
Menyétbe az a jó hogy hosszabb mint szörösebb.

a nyest hálásabb mondjuk:)

gyugyo
2010-08-17, 15:30
a nyest hálásabb mondjuk:)

a Koi ponty a No1.

atis604
2010-08-17, 15:32
nap kérdése: ha ló lennél megbasznál egy csikót??
vagy ez nem lenne extrém lóvá változni hogy megbassz egy csigót...
mondjuk emlékszem mikor békává változtam és szájba pisiltem egy lányt mikor le akarta szopni a béka brét hogy királyfi lehessek:D aaz de extrém volt basszdkkii:D:persze:

atis604
2010-08-17, 15:32
a Koi ponty a No1.

a lamantinba meg lehet kapaszkodni mikor tolod neki:persze:

Hányattatott Sors
2010-08-17, 15:35
probáltátok már a mexikói bajszos halat?
élő állat,próbáljátok ki

atis604
2010-08-17, 15:39
probáltátok már a mexikói bajszos halat?
élő állat,próbáljátok ki

és a borostás pisztrángot??:persze:

Hányattatott Sors
2010-08-17, 15:43
és a borostás pisztrángot??:persze:

minden reggel azt dörgölöm a heréimhez

atis604
2010-08-17, 15:44
minden reggel azt dörgölöm a heréimhez

az lájk:)
én néha cipő kanalat dugdosok az ánuszomba:D

Hányattatott Sors
2010-08-17, 15:48
az lájk:)
én néha cipő kanalat dugdosok az ánuszomba:D

és még te buzizol le akárkit is mi?:D

atis604
2010-08-17, 15:50
és még te buzizol le akárkit is mi?:D

engem tök izgat és közben cipőkefével fényesítem a makkom:lol:
de csak neked babám:D:p

gyugyo
2010-08-17, 15:58
A lamantinon bárhol lehet puncit hajtogatni:)

Hányattatott Sors
2010-08-17, 16:10
A lamantinon bárhol lehet puncit hajtogatni:)

pff:D:D
na jó,én mentem a levegőre,elég volt

gyugyo
2010-08-17, 16:15
pff:D:D
na jó,én mentem a levegőre,elég volt

megint mész mutigatni a parkba?:)

tommer
2010-08-17, 16:20
megint mész mutigatni a parkba?:)

Mert akkor te is kinézel abba a parkba mi?:D

atis604
2010-08-17, 16:30

én már ott vagyok:D:persze:

gyugyo
2010-08-17, 16:34

nem most dolhozom.

Drooll
2010-08-18, 01:11
ettem ma egy tizcentis ananász szeletet, csak úgy közlöm (+10 sweetypoint)

gyugyo
2010-08-18, 11:02
ettem ma egy tizcentis ananász szeletet, csak úgy közlöm (+10 sweetypoint)

én kokuszos sütit:D az szerintem Jackpot:D

atis604
2010-08-18, 11:46
akkor szerintem álljatok össze:D:persze::persze::p

Frogg
2010-08-19, 13:54

Akkor írd kis betűkkel! :)

AlterEgo
2010-08-22, 11:08
:p

http://kreten.hu/images/blog9911_1.jpg

csicsoka
2010-08-26, 15:34
:p

http://kreten.hu/images/blog9911_1.jpg

Hát már lassan tényleg így fog működni!!:D

Mangalány
2010-08-26, 23:00
http://static.nana.hu/db/04/FF/90815-erogen-zonak-bi-d000114FF77d2c686e783.jpg

http://www.noilapozo.hu/kepek/cikkkep/127988117301.jpg

http://www.noiportal.hu/images/cikkek/13491_szex_csiklo.jpg

Mangalány
2010-08-26, 23:02
http://www.blikk.hu/data/cikk/2/00/56/41/cikk_2005641/szex-535.jpg

http://blankablogja.freeblog.hu/files/f%C3%A9rfin%C5%914.jpg

Mangalány
2010-08-26, 23:04
Nehezen döntöttem el, hogy ide, vagy a testékszerekbe...de végül ide...:rolleyes:

http://forum.sanomabp.hu/forumkep/25/245625/418/12536798/1.jpg

nut
2010-08-27, 07:41
Szegény... megizzadtál, mi?:D

Mangalány
2010-08-27, 14:07
Szegény... megizzadtál, mi?:D

De hülye vagy...:D:D
...azért a sajátomat nem mutogatnám forumon...:eek:
am...én is szeretnék ilyet, de ennyire még nem borult el az elmém...aztán lehet majd rászánom magam...:rolleyes:

mouss
2010-08-27, 14:43
Egy barátnőm rakatott. Ő spec tele van mindenféle ilyen cuccokkal, tetkó egy liter meg orvosi fém is van benne pár kiló. Szereti, ha ..nem ha fáj, de ha megérzi a dolgokat, ez az egyik ok, amiért ilyeneket csináltat. Rakatott punicierct is. Azt mondta, az fájt neki a legjobban. Szvsz kruva jó ;)

Somazoid
2010-08-27, 20:01
Nehezen döntöttem el, hogy ide, vagy a testékszerekbe...de végül ide...:rolleyes:

Ez egy szép punci - fémtartozék nélkül is. :)

nut
2010-08-27, 21:27
am...én is szeretnék ilyet, de ennyire még nem borult el az elmém...aztán lehet majd rászánom magam...:rolleyes:

Látom egyből magadra vetted:D Pedig én csak arra értettem, hogy megizzadtál, mert nehezen döntötted el, hova rakjad:D

costa
2010-08-27, 23:32

http://forum.sanomabp.hu/forumkep/25/245625/418/12536798/1.jpg

nem igazán értem miért rakatsz a puncidba piercinget, ha sötétben szeretsz szexelni :)

mouss
2010-08-28, 08:23
'reggelt

http://rutube.ru/tracks/2998911.html

fujin
2010-08-28, 10:54
'reggelt

ohhó... kicsit rezeg a léc... de mégis... hány évesen, már milyen rutinosnak tűnik... :rolleyes: :D

Hányattatott Sors
2010-08-28, 11:00
mi ez a gyerepunci,édes istenem?:D

mouss
2010-08-28, 12:31
Már pont nem rezeg ;)

Mangalány
2010-08-29, 02:45
Látom egyből magadra vetted:D Pedig én csak arra értettem, hogy megizzadtál, mert nehezen döntötted el, hova rakjad:D

Aha...perszeee...:p:p:p

Mangalány
2010-08-29, 02:47
nem igazán értem miért rakatsz a puncidba piercinget, ha sötétben szeretsz szexelni :)

Legalább lenne vmi, amit szeretnék magamon...

Mangalány
2010-08-29, 02:48
'reggelt

Én nem tudtam megnézni...:wtf:

tommer
2010-08-29, 05:10
Legalább lenne vmi, amit szeretnék magamon...

Szép lány vagy,nem kellene,hogy bajod legyen magaddal!!:confused:

Torpilla
2010-08-30, 14:42

ugyanilyenem van. :) ne parázz tőle! én is vagy 1 évig agyaltam mire rászántam magam, de ez amúgy nem fáj annyira, pedig én baromi szarul viselem a fájdalmat. nekem pl az orrom meg a fülem simán szarabb volt, mint ez. 1 pillanatnyi éles fájdalom volt, de utána abszolút semmi, gyógyulás alatt se, azóta se.

Hányattatott Sors
2010-08-30, 14:48
amúgy tény,hogyha szakember csinálja,akkor nem fáj az intim piercing..legyen az férfi,vagy nő..csak olyan szakemberhez kell menni,akiröl lehet tudni,hogy ténylegesen képes profin megcsinálni..azért nem játék...rossz helyen szúrják meg az ember lányának a punciját,és utána helloszia klitoriszos orgazmus...

tommer
2010-08-30, 14:51
amúgy tény,hogyha szakember csinálja,akkor nem fáj az intim piercing..legyen az férfi,vagy nő..csak olyan szakemberhez kell menni,akiröl lehet tudni,hogy ténylegesen képes profin megcsinálni..azért nem játék...rossz helyen szúrják meg az ember lányának a punciját,és utána helloszia klitoriszos orgazmus...

Nem csinálod meg neki te?:D

Hányattatott Sors
2010-08-30, 14:53
Nem csinálod meg neki te?:D
áh..én nyelvvel tolom be a tűt,nem vagyunk ahhoz elég jóban:D

Torpilla
2010-08-30, 15:00

egyértelmű! de szerintem akinek van egy kis agya az nyilván nem is a szomszédját kéri meg, h nyomjon már át egy 100as szöget :D semmi pénzért nem kockáztattam volna, h többet ne érezzek rendesen

Hányattatott Sors
2010-08-30, 15:02
egyértelmű! de szerintem akinek van egy kis agya az nyilván nem is a szomszédját kéri meg, h nyomjon már át egy 100as szöget :D semmi pénzért nem kockáztattam volna, h többet ne érezzek rendesen

jó,ez lehet hogy Neked,és Nekem alap,de nagyon sok kis fasznak meg nem..elrohannak a sarki tattooba,és szúratják a jóöreg puncit,aztán utána meg megy a sírás-rívás

Hányattatott Sors
2010-08-30, 15:03
mindezt azért,mert menő,és olcsón meg akarják úszni...

Torpilla
2010-08-30, 15:07
természetes szelekció, hulljon az agyatlan férgese! :D
ja, amúgy még annyi Mangalánynak, h tessék felkészülni, h elvileg ezzel nem szabad ám szexelni pár hétig! mondjuk én így 4 napot bírtam ki igazából és nem volt semmi gond, vigyáztunk rá. :persze:

Hányattatott Sors
2010-08-30, 15:10
természetes szelekció, hulljon az agyatlan férgese! :D
ja, amúgy még annyi Mangalánynak, h tessék felkészülni, h elvileg ezzel nem szabad ám szexelni pár hétig! mondjuk én így 4 napot bírtam ki igazából és nem volt semmi gond, vigyáztunk rá. :persze:

persze,okosan mindent lehet...harapófogó...stb...

Maris
2010-08-30, 15:25
én a seggemet fogom összefogatni,az is elég intim:rolleyes:

Hányattatott Sors
2010-08-30, 15:28
én a seggemet fogom összefogatni,az is elég intim:rolleyes:

óóó,hát én össze fogom neked:D

Hányattatott Sors
2010-08-30, 15:29
kapocs,kéz,kötél,damil?
mit szeretnél?:D

Torpilla
2010-08-30, 15:31
szerintem ilyen legyen, csak a fenekén :persze:
http://static.funnyjunk.com/pictures/this-girl-is-a-real-present.jpg

Maris
2010-08-30, 15:40
kapocs,kéz,kötél,damil?
mit szeretnél?:D

biztosítótű:cool:

gyugyo
2010-08-30, 15:42

parafadugó?

fujin
2010-08-30, 15:43

jajjj de nagyon cájberpánk... :p

...még véletlenül se helyezzenek be semmit... :D :rolleyes:

http://i208.photobucket.com/albums/bb191/marturin/Posters/CyberPunk.jpg

Maris
2010-08-30, 15:48
jajjj de nagyon cájberpánk... :p

muszáj felvennem itt a versenyt a többiekkel,mert szégyenbe maradok a misszionárius pózzal,mint egyetlen skill

gyugyo
2010-08-30, 15:51
muszáj felvennem itt a versenyt a többiekkel,mert szégyenbe maradok a misszionárius pózzal,mint egyetlen skill

innen akarsz partnert?:DD