PDA

Teljes verzió megtekintése : Szeksz topic goásoknak... 18+ !!!

oldal : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

tintahalacska
2008-07-28, 19:24
...és? kötexel?
áá..dehogyis.neked nem merek beszólni.

XtROpA
2008-07-28, 19:27
áá..dehogyis.neked nem merek beszólni.

...kisgyerek, sok benned a fexültség..:)...menj át fujinhoz!:D

...xerk: á, mégse, nem akarok neki roxxat..:D:D:D

god^u
2008-07-28, 19:31
...kisgyerek, sok benned a fexültség..:)...menj át fujinhoz!:D

...xerk: á, mégse, nem akarok neki roxxat..:D:D:D

ugy latom ebbol szalo ige lesz;)

XtROpA
2008-07-28, 19:33
ugy latom ebbol szalo ige lesz;)

...majd jól kixámlázom fujinnak a reklámot..:D:D:D

god^u
2008-07-28, 19:36
...majd jól kixámlázom fujinnak a reklámot..:D:D:D

haha, es mit kapsz erte? egy ingyen roundot? :D :p :eek:

XtROpA
2008-07-28, 19:43
haha, es mit kapsz erte? egy ingyen roundot? :D :p :eek:

...nemnem...:D:D

elmeséli majd az "ügyfelek" bénaságát..:D:D

fuge3
2008-07-30, 15:01
Így szexelj az autóban:
http://cotcot.hu/test/cikk/1838

Susu
2008-07-30, 16:25
Így szexelj az autóban:
http://cotcot.hu/test/cikk/1838

:D a 11-es a legjobb :D

...és lehet panaszkodni, hogy nagy a vákum... :D

Nashua
2008-07-30, 17:41
:D a 11-es a legjobb :D

...és lehet panaszkodni, hogy nagy a vákum... :D

jááááááááj a 11-12 télleg durva :D

fuge3
2008-07-30, 21:29
boys,boys,boys:

csak erős idegzetüeknek:
http://www.lemonparty.org/

Nashua
2008-07-30, 21:33
boys,boys,boys:

csak erős idegzetüeknek:

miért beszélem mindig magamnak be azt, hogy az vagyok????? :eek: :rolleyes: :D

PaXxX
2008-07-30, 21:36
miért beszélem mindig magamnak be azt, hogy az vagyok????? :eek: :rolleyes: :D

csak nem megcáfoltad magad?:D

Nashua
2008-07-30, 21:52
csak nem megcáfoltad magad?:D

hát sokkot kaptam az fix :D

Neum
2008-07-30, 22:20
boys,boys,boys:

csak erős idegzetüeknek:

jellemző rád... :cool: :D :D

Zsolo
2008-07-30, 22:34
boys,boys,boys:

csak erős idegzetüeknek:

Most majdnem behánytam! :D

mouss
2008-08-02, 19:29
boys,boys,boys:

csak erős idegzetüeknek:

:D :D
http://www.youtube.com/watch?v=alzE7b5Kxcs

Hey(Jude)
2008-08-03, 15:03
hát sokkot kaptam az fix :D

mer' olyan jó volt h sokkot kaptál? :eek: :D :D

Hey(Jude)
2008-08-03, 15:04
egyébként énis :o

KtoucH
2008-08-03, 16:49
huh, itt 1re durvább dolgokat látni :o

csaksimantulip
2008-08-03, 16:52
jaja.. a sracok nagyon igyekeznek :D :D

Borix
2008-08-03, 16:58
gyerekek én majdnem

http://www.vitaminsziget.com/upload/altalanos/10177581-1.jpg

fujin
2008-08-03, 20:47
...kisgyerek, sok benned a fexültség.. ...menj át fujinhoz!

...xerk: á, mégse, nem akarok neki roxxat..:D

ehhh... hát ezért keresnek ilyen sokan mostanág... :D :D

...am ilyenről egy úriember nem beszél... majd rajzolok ;) :rolleyes: :D

hopax
2008-08-04, 10:51
:D:D

www.gayszauna.hu

!:D

Orsika
2008-08-04, 11:43

www.gayszauna.hu

!:D

Te ilyen helyekre jársz?:D
Szép:D
Eddig nem is mondtad:D

csaksimantulip
2008-08-04, 11:50
nem mondani kell, csinalni :D :D

Neum
2008-08-04, 11:52
perverzek :cool: :eek:

csaksimantulip
2008-08-04, 11:54
nem vagy valami elfogado :D :D

Süti
2008-08-04, 12:40
http://www.gayszauna.hu/hun/galeria.php

hát ez hihetetlen. :D
miért nem beszélgettek inkabb a szexről értelmesen
vagy miért nem építgetitek egymás szexuális kultúráját?
borzalom ez a topik.
hányás, hogy ezt toljátok itt, és nincs egy értelmes téma. :eek: :eek:

AlterEgo
2008-08-04, 12:43

borzalom ez a topik.

Na beszélgessünk. :D

Készre megyek a szép vállaktól és a kis medence csontól ami kilátszik. Azonnal bele kell harapnom ha szép. ;)
neked mi a gyújtó pont?

Neum
2008-08-04, 12:46
nekem meg hátul ha látni a lány derekán azt a két kicsi gödröcskét na attól kivagyok.. a medence csont alap :p :cool: :o

csaksimantulip
2008-08-04, 12:46
nekem meg hátul ha látni a lány derekán azt a két kicsi gödröcskét na attól kivagyok.. a medence csont alap :p :cool: :o
hatja anelkul sokkal nehezebb jarni :D :D

Süti
2008-08-04, 13:04
Na beszélgessünk. :D

Készre megyek a szép vállaktól és a kis medence csontól ami kilátszik. Azonnal bele kell harapnom ha szép. ;)
neked mi a gyújtó pont?
ha valaki a szép kulccsontomat babrálja. :)
illetve apró barátságos(!) harapdálások tömkelege.

pl:)

Süti
2008-08-04, 13:05

bocs ha valakinek van ilyene, nem megbántani akarom, de nekem az nagyon nem tetszik. :S:S:S

csaksimantulip
2008-08-04, 13:06
az sztem is csuf

costa
2008-08-04, 13:23

jaja és ha a gödröcske alatt szép gömbölyű fenék található :)

fuge3
2008-08-04, 13:47

borzalom ez a topik.

Érdekes könyv került a kezembe tegnap:
Zen Sex

a könyv ajánlása:

az igazi bölcsesség megszerzéséhez több út is vezet az életben.A zen az egyik.A szex egy másik.És itt fut össze a két út.Amikor az olvasó először hallja a zen szex kifejezést,talán elcsodálkozik:mi köze lehet a zennek a szexhez?A zen állítólag nyugodt,békés,csöndes,mint a sziklakert.Képzeljük csak el:Minimalista szex!Szeretkezés minden mozdulat nélkül!Valódi öngólnak tünik.....Ez a könyv bebizonyítja,hogy igen is létezik zen sex,és egyáltalán nem minimalista-sőt a zen szex egyszerűen észveszejtő.Ha az igazságot akarjuk tudni,a zen szex a legjobb szex,amelyben ember részesülhet.Hogyan sajátíthatjuk el a zen sexet?Mit jelenthet mindez az életünkre nézve?
Erről szól ez a könyv.

Süti
2008-08-04, 13:51
Zen Sex

a könyv ajánlása:

az igazi bölcsesség megszerzéséhez több út is vezet az életben.A zen az egyik.A szex egy másik.És itt fut össze a két út.Amikor az olvasó először hallja a zen szex kifejezést,talán elcsodálkozik:mi köze lehet a zennek a szexhez?A zen állítólag nyugodt,békés,csöndes,mint a sziklakert.Képzeljük csak el:Minimalista szex!Szeretkezés minden mozdulat nélkül!Valódi öngólnak tünik.....Ez a könyv bebizonyítja,hogy igen is létezik zen sex,és egyáltalán nem minimalista-sőt a zen szex egyszerűen észveszejtő.Ha az igazságot akarjuk tudni,a zen szex a legjobb szex,amelyben ember részesülhet.Hogyan sajátíthatjuk el a zen sexet?Mit jelenthet mindez az életünkre nézve?
Erről szól ez a könyv.

nem rossz :)
minimal és szex. :D

hopax
2008-08-04, 13:54
én azt szeretem amikor szétharapnak és én is szétharaphatok valakit. meg ha kecskétáldoznak 30m-re:D

fuge3
2008-08-04, 13:59
ezek gusztustalanok, es oket nem lehet harapni:D

http://www.harmonet.hu/cikk.php?rovat=117&alrovat=120&cikkid=16744&harmo=973880

hopax
2008-08-04, 13:59
Nem, csak a nyakát:D

hopax
2008-08-04, 14:00
és mit szeretnél?Mély harapást?:)

Most visszanéztem ezt akérdést, remélem nem találsz be ozorán egy esti bóklászás alkalmával.
Szia, mit szeretnél, mély harapást?:D:D

fuge3
2008-08-04, 14:02
Most visszanéztem ezt akérdést, remélem nem találsz be ozorán egy esti bóklászás alkalmával.
Szia, mit szeretnél, mély harapást?:D:D

nem sajna ozorán tuti nem(nem megyek)

amúgy a témába vág még:
Érzéki harapás:
http://hirosindex.hu/szenvedely/noknek/erzeki_harapas

hopax
2008-08-04, 14:36
elfajzott a világ:D

Süti
2008-08-04, 14:47
ja mert ok, hogy vannak ilyen aberrált emberek, ilyen aberrált dolgok, de ezt úgyis tudja mindenki, hogy hol lehet megtalálni, ezen a forumon ne égessük már magunkat ilyenekkel. :(
hol van a szexuális kultúra?

edit: innentől kezdve törlődni fognak az ehhez hasonlók

csaksimantulip
2008-08-04, 14:48
hol van a szexuális kultúra?

tedd ide :D

hopax
2008-08-04, 14:53
Miért törlődnének? A topicnyitó is így gondolná vajon? A szexnek része az aberráltság is. (Még mielőtt jönne valami "hogy a mai világban, stb" szöveg, elég végignézni a görökön át gyak. vikingeken keresztül minden kultúrának megvoltak a maga kis dolgai..) Akkor nyiss szexkultúra topicot goásoknak..

Süti
2008-08-04, 14:59
Miért törlődnének? A topicnyitó is így gondolná vajon? A szexnek része az aberráltság is. (Még mielőtt jönne valami "hogy a mai világban, stb" szöveg, elég végignézni a görökön át gyak. vikingeken keresztül minden kultúrának megvoltak a maga kis dolgai..) Akkor nyiss szexkultúra topicot goásoknak..

nem nyitok semmilyen topikot, ellenben abban is biztos vagyok, hogy a topikindito sem kiváncsi börtangás brünhildák faszkarikájára, meg haddnesoroljam.

tedd ide :D
disznók elé gyöngyöt? :D

hopax
2008-08-04, 15:20
Nyilván mi is csak a csodálkozás miatt linkelgetünk ilyeneket, egyikünk sem gondolná a megvalósítást/beszerzést komolyan. Viszont ezek az irányzatok a szexben Európában jelen vannak.
Elég érdekes lenne az erről való beszélgetést/linkelgetést tiltani egy olyan fórumon, aminek mozgalma utódja a hatvanas évek olyan ifjúságának, akik a szexualitáson (free love, etc) túl minden tettükkel a társadalom számára a legborzasztóbbnak tűntek.

"HipPina" :)

Danee
2008-08-04, 15:35
Nyilván mi is csak a csodálkozás miatt linkelgetünk ilyeneket, egyikünk sem gondolná a megvalósítást/beszerzést komolyan. Viszont ezek az irányzatok a szexben Európában jelen vannak.
Elég érdekes lenne az erről való beszélgetést/linkelgetést tiltani egy olyan fórumon, aminek mozgalma utódja a hatvanas évek olyan ifjúságának, akik a szexualitáson (free love, etc) túl minden tettükkel a társadalom számára a legborzasztóbbnak tűntek.

szerintem megvannak erre azok a helyek, ahol utanajárhat az akit ez érdekel...de az nem itt van...

Nashua
2008-08-04, 15:49
nem nyitok semmilyen topikot, ellenben abban is biztos vagyok, hogy a topikindito sem kiváncsi börtangás brünhildák faszkarikájára, meg haddnesoroljam.

:D:D:D:D

főleg a kiváncsi bőrtangás brünhildák faszkarikája... :D:D:D

Süti
2008-08-04, 15:52

tisztában vagyok vele, hogy jelen vannak, engem sem ma világosított fel édesanyám.
de ez egyszerűen nem ide való.
téma lezárva.

fujin
2008-08-04, 16:50

öhm izé... ez annnyira lekezelő... és nem is az első :p

...the great süti megmenti a lelkünk... :D ;)

...jójó, nem teszek rá még egy lapáttal, a mi 'kapcsolatunk' már így is víg kedélyű... :o

...de sztem nem kell sokat várni egy fórumtól... illetve... az ember kénye kedve szerint lapozgathat bárhol benne... 1 szó mint 100, picit talán túl tetszett reagálni...

...mindemellett mély hódolatom és millió puszi :* (csak hogy ne utálj jobban... :p ...monnyuk eleve rejtély, h miért kedvelsz annyira... :D)

psylody
2008-08-04, 17:01
Zen Sex

a könyv ajánlása:

Erről szól ez a könyv.
Ezt a lebukást! Ez az én könyvem! Karira kaptam! Mondjuk pont idepasszol, hisz' az egyik goás "barátnőm" nem tudta ott hagyni a boltban, legalábbis azt mondta, h rögtön én jutottam eszébe, amikor meglátta. :D

Tomi, majd rendet rakok a szobámban és tuti találunk még hasonló érdekességeket! :D Ja és majd olvasgasd a könyvet! Én majd lepetéztem, amikor belelapoztam! ;)

psylody
2008-08-04, 17:07

Csak nem ennyire ismered a topikindítót??? :D
Valóban nem a bőrtangás, faszkarikás buzeránsokra gerjedek, jól tudod. ;)

fuge3
2008-08-04, 17:09
Ezt a lebukást! Ez az én könyvem! Karira kaptam! Mondjuk pont idepasszol, hisz' az egyik goás "barátnőm" nem tudta ott hagyni a boltban, legalábbis azt mondta, h rögtön én jutottam eszébe, amikor meglátta. :D

Tomi, majd rendet rakok a szobámban és tuti találunk még hasonló érdekességeket! :D Ja és majd olvasgasd a könyvet! Én majd lepetéztem, amikor belelapoztam! ;)

nos a csajok tetkókészítéséhez(ami szombaton volt)kellett egy asztal alaku valami és a doboz lett az amin a köny volt.

fuge3
2008-08-04, 17:10

pedig lehet,hogy jobb lenne.....?:)

psylody
2008-08-04, 17:12
nos a csajok tetkókészítéséhez(ami szombaton volt)kellett egy asztal alaku valami és a doboz lett az amin a köny volt.
Hmm... szerinted ezek után a hozzászólások után, ki, mit fog gondolni rólunk? :D:D:D

psylody
2008-08-04, 17:13
pedig lehet,hogy jobb lenne.....?:)
Említettem, hogy ma hirtelen el kell költöznöm?! :D:D:D

fuge3
2008-08-04, 17:18
Említettem, hogy ma hirtelen el kell költöznöm?! :D:D:D

áh dehogy:)

psylody
2008-08-04, 17:21
áh dehogy:)
Oké, akkor csak nem merek hazamenni... :D

fuge3
2008-08-04, 17:23
Oké, akkor csak nem merek hazamenni... :D

17h ra kell mennem tárgyalni az ingatlanossal.......
csak úgy mondom.....:):)

psylody
2008-08-04, 17:25
17h ra kell mennem tárgyalni az ingatlanossal.......
csak úgy mondom.....:):)
Most kicsit fellélegeztem, legalább lesz időm egy gyors pakolásra! :D

Misy
2008-08-04, 23:57

...jójó, nem teszek rá még egy lapáttal, a mi 'kapcsolatunk' már így is víg kedélyű... :o

...de sztem nem kell sokat várni egy fórumtól... illetve... az ember kénye kedve szerint lapozgathat bárhol benne... 1 szó mint 100, picit talán túl tetszett reagálni...

...mindemellett mély hódolatom és millió puszi :* (csak hogy ne utálj jobban... :p ...monnyuk eleve rejtély, h miért kedvelsz annyira... :D)

Teljesen egyet értek Veled. Ez tényleg lekezelő volt!

Süti
2008-08-04, 23:58

ismerem a topikinditot, és ugy gondolom, nem azért nyitotta a topikot, hogy ilyen ostoba ocsmány szarságok legyenek benne :)
ennél ezerszer többet nézek ki belőle(D) :)

Süti
2008-08-04, 23:58

Ez privibe való, de hát hadd dübörögjön

nem reagáltam túl. a lóval anál baszás, illetve a fityma csiptetős elektrosokk, meg társaik nem erre a foumra valo. csak ismételni tudom, hogy aki ezt keresi ugyis megtalalja.
Danee és én is mondjuk, akkor nem én vagyok a prüd túlreagáló.

lekezelő akkor lenne, és furcsálom, hogy nem szoktad még meg a stílusom, ha nem tettem volna mögé vigyorgót. (én nem vagyok ilyen kacsingatos kedves mosolyos szmájlis user)

én szeretném lezárni ezt a témát.

nem utállak, rég volt, Zsanett anno élménybeszámolt, és a sztorik alapján ...
de mondom rég volt, nem is érdekes már. :)
kedvesmosolyos :D

Süti
2008-08-04, 23:59
Teljesen egyet értek Veled. Ez tényleg lekezelő volt!
nem akartam lekezelően.
ez egy közmondás, mögötte egy vigyor.
ennél többet nem tehetek

fuge3
2008-08-05, 00:05
Nyelvtánc
uhh :eek: :)
http://videa.hu/videok/kreativ/nyelvtanc-jujjj-csaj-hullam-izom-7tkTRCGEOa51p7Wl

costa
2008-08-05, 00:09
Nyelvtánc
uhh :eek: :)
http://videa.hu/videok/kreativ/nyelvtanc-jujjj-csaj-hullam-izom-7tkTRCGEOa51p7Wl

nem is értem miért ide raktad be :rolleyes: :D

fujin
2008-08-05, 05:08
Ez privibe való, de hát hadd dübörögjön

nem reagáltam túl. a lóval anál baszás, illetve a fityma csiptetős elektrosokk, meg társaik nem erre a foumra valo. csak ismételni tudom, hogy aki ezt keresi ugyis megtalalja.
Danee és én is mondjuk, akkor nem én vagyok a prüd túlreagáló.

lekezelő akkor lenne, és furcsálom, hogy nem szoktad még meg a stílusom, ha nem tettem volna mögé vigyorgót. (én nem vagyok ilyen kacsingatos kedves mosolyos szmájlis user)

én szeretném lezárni ezt a témát.

nem utállak, rég volt, Zsanett anno élménybeszámolt, és a sztorik alapján ...
de mondom rég volt, nem is érdekes már.
kedvesmosolyos

nem gond, h mondani tetszik... elhiheti miss az utóbbi 2-3 oldalból 1 linket néztem meg... a többit inkább kihagytam... ami kicsit fura lehet, az a stílus, ahogy kirobbantod magadból a véleményed... :o

...azért láttuk már egymást szövegelni sztem, pont ezért... és pont ezért hiába ismerjük a szólást... ;) :p

aaa vagy úúúúúgy... valahogy gondoltam... de ennél azért többet vártam... hihetetlen, h tényleg csupán ennyi... jogos amúgy... ítélkezésre abszolút a lehető leghitelesebb hírforrást választottad... :p :rolleyes:

...legyen zárjuk le... újabb kör earned... :D :rolleyes:

Süti
2008-08-05, 11:56
nem gond, h mondani tetszik... elhiheti miss az utóbbi 2-3 oldalból 1 linket néztem meg... a többit inkább kihagytam... ami kicsit fura lehet, az a stílus, ahogy kirobbantod magadból a véleményed... :o

...azért láttuk már egymást szövegelni sztem, pont ezért... és pont ezért hiába ismerjük a szólást... ;)

aaa vagy úúúúúgy... valahogy gondoltam... de ennél azért többet vártam... hihetetlen, h tényleg csupán ennyi... jogos amúgy... ítélkezésre abszolút a lehető leghitelesebb hírforrást választottad... :p :rolleyes:

...legyen zárjuk le...

a kirobbantásra, mindössze annyit, hogy én nem érzem durvának, ha annak érzem akkor vagy elnézést kérek, vagy viccé teszem, és vigyorgok.
6 éve forumozom, ez már nem fog változni... :rolleyes:

a hírforrásra pedig :D mindegy hogy szerinted hiteles-e, én azt akor átéltem mellette, mert elmesélte, bennem egy mammutfenyőnyi tüske maradt.

de spongya rá ;)

fujin
2008-08-05, 12:21
a hírforrásra pedig :D mindegy hogy szerinted hiteles-e, én azt akor átéltem mellette, mert elmesélte, bennem egy mammutfenyőnyi tüske maradt.

de spongya rá ;)

benned... vehhe... még szerencse, h talán másfél szót ha beszéltünk eleddig mindössze... talán... :D :p ...és mint látod azóta is értetlenül állok az általában kevésbé pozitív hangvételű mondataid előtt... de benned... :o

...am ha már itt, így... felhívnám a figyelmed zsolo aláírásaira... :o

szóval rendben :)

Süti
2008-08-05, 12:23
benned... vehhe... még szerencse, h talán másfél szót ha beszéltünk eleddig mindössze... talán... :D :p ...és mint látod azóta is értetlenül állok az általában kevésbé pozitív hangvételű mondataid előtt... de benned... :o

...am ha már itt, így... felhívnám a figyelmed zsolo aláírásaira... :o

szóval rendben :)
nem értem bennem szón miért botlasz meg.
mivel a barátnőm, és mivel a meséltek nem voltak szimpatikus huzások, ezért most azt irtam bennem tüske maradt emiatt.
ennyi
lezárhatjuk végre? :)

edi: az aláirások masszívak. :)
én adom :)

fujin
2008-08-05, 12:32
nem értem bennem szón miért botlasz meg.
mivel a barátnőm, és mivel a meséltek nem voltak szimpatikus huzások, ezért most azt irtam bennem tüske maradt emiatt.
ennyi
lezárhatjuk végre? :)

nem... én szeretek furcsa dolgokon rugózni... főleg úgy, h senki mást nem érdekel és a topik témáját tekintve is erősen offnak minősül... ;) :D

...sztem világos, h miért... mivel az elmúlt 2-3 évben talán 2 visszafogodtan piszkálódó szavad ha volt... aminek okára ennyi idő távlatából már kíváncsi lettem, h miért is van így... szóval bennem... jah... dehogy benned?! :eek: :o

...ám rendben... világos... ahogy érzed... csak egyszerűen nehezemre esett már elhinni... téééééénnnnnnyleg ennnnnnnnnnnnnnnyyyire... ?!?!?! ...nos hát úgy fest, gézé.

/e over [/off] *sry

fuge3
2008-08-05, 12:33
a továbbit meg priviben......

Süti
2008-08-05, 12:39
a továbbit meg priviben......
pfff. értettük captain
:D :D :D

fujin
2008-08-05, 12:51
pfff. értettük captain
:D :D :D

azzzz... nekem is hasonló gondolat merült fel... 'igenis uram!! heves elnézést kérünk, h két lófasz közé becsempésztünk egy kis offot!' :D

csaksimantulip
2008-08-05, 12:52
szexi ahogy vitatkoztok :D :D

fujin
2008-08-05, 12:54
szexi ahogy vitatkoztok :D :D

és valóban... kevés jobb előjáték van az oltogatásnál :D :D ;)

csaksimantulip
nekem mondod? grRRr :D :D

Maris
játszunk sexi vagy nemet :D ?
első induló Jani
http://www.rubesj.hu/images/jani.jpg

csaksimantulip
2008-08-05, 12:58
maris jolenne ha visszavennel.. en sem posztolok a Rolirol kepet, cserebe te is tartsd tiszeletben az en maganeletemet jo?

:D :D

Süti
2008-08-05, 12:58
első induló Jani
ő a nagybátyám !!! :eek: :eek: :eek: :eek:

Maris
2008-08-05, 13:01
ő a nagybátyám !!! :eek: :eek: :eek: :eek:

:D akkor tulippal rokonok lesztek...

ebben az esetben nem a nagybátyám. :D

csaksimantulip
2008-08-05, 13:02
Na de akkor sexi vagy nem :D ? Tulip nem szavaz mert elfogult :cool:
ha nem lenne szexi, nem jarnank :cool:
de persze en elfogult vagyok valoban (isteni az agyban) :D

Süti
2008-08-05, 13:04

ebben az esetben nem a nagybátyám. :D

úristen ez hogy sikerült?:D

Maris
2008-08-05, 13:04
ha nem lenne szexi, nem jarnank :cool:
de persze en elfogult vagyok valoban (isteni az agyban) :D

nem sercegtetős a borosta :D ?
na de akkor 2. indulónk remélem senkinek nem rokona :D
Gyula bá
http://img8.indafoto.hu/10/3/603_f29c21d4897f78948b91f03172341b7b/709757_d4477a76a9b7a5f887e4403789ba9a9e_m.jpg

Maris
2008-08-05, 13:05
úristen ez hogy sikerült?:D

nem mondod h beleírtál a hozzászólásomba :eek: ?????ezentúl rád fogok hivatkozni,ha valakit vérig sértek :D

fujin
2008-08-05, 13:08
ehhhhhh......

maris hsz... szerkesztve süti által :D :D láááááááááááál... hekkkkerr!!! :D

Maris
2008-08-05, 13:10
Süti és Maris a legjobb arcok,fórumról őket szeretem a legjobban és még szépek is

édi vagy :)

fujin
2008-08-05, 13:11
édi vagy :)

nem bírtam tovább... muszáj volt színt vallanom :D :p

Manbeast
2008-08-05, 13:18
Harmadiknak álljon itt egy igazán szexi páros:

Süti
2008-08-05, 13:22
nem mondod h beleírtál a hozzászólásomba :eek: ?????ezentúl rád fogok hivatkozni,ha valakit vérig sértek :D
rossz gombot nyomtam. vehehehe. bocs :D

Nashua
2008-08-05, 13:28
első induló Jani

naon szexi :) :D :D

psylody
2008-08-05, 13:47
ismerem a topikinditot, és ugy gondolom, nem azért nyitotta a topikot, hogy ilyen ostoba ocsmány szarságok legyenek benne :)
ennél ezerszer többet nézek ki belőle(D) :)
Nem is alaptalanul! ;) Máskülönben talán szóba se' állnánk 1mással... :)

psylody
2008-08-05, 13:51
Ha két fórumozó csipkelődve "baszogatja" egymást, az szex? Mert akkor ide való! Különben meg nyomassátok csak, de finoman. ;)

psylody
2008-08-05, 13:53
Harmadiknak álljon itt egy igazán szexi páros:
Hogy ezeknek mi bajuk van?! :D:D:D Állatok!!!

fujin
2008-08-05, 14:07
Ha két fórumozó csipkelődve "baszogatja" egymást, az szex? Mert akkor ide való! Különben meg nyomassátok csak, de finoman. ;)

óó hoooogyne... abszolút finoman... mint mindig... ;)

...am elég gyakran tartozik abba a kategóriába... illetve hordozza magában a csírát... más kérdés, h ki is bukkan é a földből később vmi növekményesedés... :D :rolleyes:

KtoucH
2008-08-05, 14:09
óó hoooogyne... abszolút finoman... mint mindig... ;)

...am elég gyakran tartozik abba a kategóriába... illetve hordozza magában a csírát... más kérdés, h ki is bukkan é a földből később vmi növekményesedés... :D :rolleyes:
hihi, itt könnyű nagyszájúnak lenni :D

fujin
2008-08-05, 14:13
hihi, itt könnyű nagyszájúnak lenni :D

hát már itt sem élhetem ki magam?! :p :D

...am kétségtelen... teljességgel visszafogott, végtelenül szende és minden öntelten harsánykodástól mentes vagyok... :D :D

Nashua
2008-08-05, 14:14
szendén pislogó :D
ugye ugye? :) :)

fujin
2008-08-05, 14:16
öööhm... piszt... nehogy elrontsd a képet, amit nagy gonddal vetítettem ide :D :p :o

Nashua
2008-08-05, 14:17
öööhm... piszt... nehogy elrontsd a képet, amit nagy gonddal vetítettem ide :D :p :o

öööööö
mitfizecc hogy hallgassak? :p :D :D

fujin
2008-08-05, 14:19
öööööö
mitfizecc hogy hallgassak? :p :D :D

nahh e téren rossz lóra tetszett tenni... :D :rolleyes:

...természetben egyenlíthetek? :p kiválóan tudok monnyuk sakkot oktatni... :D

Nashua
2008-08-05, 14:20
...természetben egyenlíthetek? :p kiválóan tudok monnyuk sakkot oktatni... :D[/QUOTE]

igaz, rámférne... de rühellem a sakkot... életemben egyszer nyertem az unokatesóm ellen, mert úgy lépett, hogy mattot adott magának :D és ez komoly :)

háthhh lássuk csak, természetben? oké... de ne sakkoktatás legyen :p ;) :)

fujin
2008-08-05, 14:27
öhhm... bátortalanul (asszem ez illik az újonnan felvett arcképemhez) teszem fel a kérdést... akkor hogy is? :p :D

(am izé... nem lehet úgy lépni, h mattot adsz magadnak... mert az fedett sakk... esetleg pattot léphetett... :o)

...vki árulja el légyszi... miért nem tudnak a nők sakkozni? (a polgár lányok kivételek) sok benne a logika, vagy kevés a szerencse? ...esetleg mind2? :rolleyes: :D

fujin
2008-08-05, 14:29
MEGVAN!!

...mire vetkőzősakkal mindkét fél pucér lesz... eltelik egy évezred... :D :D ;)

Nashua
2008-08-05, 14:35
nemtom nekem nem annyira jön be, maga a sakk... nem tetszik...

pedig értem a szabályokat... de valahogy kevés a logikám hozzá, lehet... :o

vetkőzős? hmmm... hát lehet hogy úgy jobb igen :p :D

fujin
2008-08-05, 14:37
vetkőzős? hmmm... hát lehet hogy úgy jobb igen :p :D

jó de akkor meg már bábunként kéne... úgy meg tuti valaki folyton 'beáldozná' a katonáit :D :D

...persze így még a másik fél télikabátban üldögélne a végére... :o

Nashua
2008-08-05, 14:48
jó de akkor meg már bábunként kéne... úgy meg tuti valaki folyton 'beáldozná' a katonáit :D :D

jah, amit levesz az egyik azt fel kell vennie a másiknak :D :D

de kész lenne :D

Nashua
2008-08-05, 14:51
most belezavarodtam... akinek leveszik az vetkőzik? gondolom...

na akkor tényleg Te lennél beöltözve... ez nemjó játék :D :p

KtoucH
2008-08-05, 15:16
már késő :D átlátszó :D :D transz pa rens

Nashua
2008-08-05, 15:35

dehogy késő...
attól hogy pislog valaki, rebegtetős szempillával :p
az még semmi rosszra nem utal :)

PaXxX
2008-08-05, 16:48

hát tartsál szemináriumot sakkbol :D biztos lenne jo sok jelentkező ....

PaXxX
2008-08-05, 16:49
akár az OSI modell :D

KtoucH
2008-08-05, 22:19
akár az OSI modell :D
ammeg mi? ehhez hülye vagyok :o

PaXxX
2008-08-05, 23:21
ammeg mi? ehhez hülye vagyok :o
ilyesmi :D:D >>>>>>>>>> transzparens :p :p
http://hu.wikipedia.org/wiki/OSI_modell

pont ebbe a topikba illik :D:D

psylody
2008-08-06, 10:24
Sakk mi? Gondolom, szeretnétek sakkban tartani egy pár királynőt... :)

Nashua
2008-08-06, 12:17
Sakk mi? Gondolom, szeretnétek sakkban tartani egy pár királynőt... :)

meg legyilkolni a parasztokat és a királyt :D

psylody
2008-08-06, 12:20
meg legyilkolni a parasztokat és a királyt :D
Persze-persze, csak az nem szex, hanem SPENÓÓÓÓÓT! :D

Nashua
2008-08-06, 12:40
Persze-persze, csak az nem szex, hanem SPENÓÓÓÓÓT! :D

:p :D :D

najóvan, nem csípem a sakkot, mondtam :)
inkább akkor már vetkőzőpóker :D

psylody
2008-08-06, 13:18
:p :D :D

najóvan, nem csípem a sakkot, mondtam :)
inkább akkor már vetkőzőpóker :D
Ahhoz sokat kell gondolkodni, meg a szexhez nem is annyira passzol a póker arc...
Üvegezés lesz a megoldás asszem'... :D

Nashua
2008-08-06, 14:08
Ahhoz sokat kell gondolkodni, meg a szexhez nem is annyira passzol a póker arc...
Üvegezés lesz a megoldás asszem'... :D

najóvan hagyjábékén :D:D:D

általános iskolás koromba még az volt a menő :p :)

psylody
2008-08-06, 15:02
najóvan hagyjábékén :D:D:D

általános iskolás koromba még az volt a menő :p :)
Most meg a retro a menő, nem vágod?! :D:D:D

Nashua
2008-08-06, 18:08
Most meg a retro a menő, nem vágod?! :D:D:D

te szívod a vérem... :p :D

KtoucH
2008-08-06, 20:13
szívna inkább mást?

fuge3
2008-08-06, 20:44
szívna inkább mást?

mint ahogy ez a lány is szeretne :eek:

http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?textencoded=1&userID=12128613

Hey(Jude)
2008-08-06, 22:47

:eek:
jó bemutatkozás... :cool:

KtoucH
2008-08-06, 23:37

jjesszusssz, mik vannak és hogy kell vigyázni :eek: :o

fujin
2008-08-06, 23:50
az ismerősei is éhhéérdekesek... már tudom miért is nem szoktam wiwezni... 'mélytorkos csajok' - adatlap... jááááááj... :D

...'egyéjszakás nők'... :eek: :D

KtoucH
2008-08-06, 23:51
az ismerősei is éhhéérdekesek... már tudom miért is nem szoktam wiwezni... 'mélytorkos csajok' - adatlap... jááááááj... :D

...'egyéjszakás nők'... :eek: :D
nono, az iwiwen nem csak deep throat van :D

fujin
2008-08-06, 23:56
van még vmi hasonlóan érdekes? ...mármint a körleveleken... az idétlen klubokon és a halmozott reklámokon kívül? :p :D :o

PaXxX
2008-08-06, 23:58
jjesszusssz, mik vannak és hogy kell vigyázni :eek: :o
sokkot kaptál ?

KtoucH
2008-08-06, 23:58
van még vmi hasonlóan érdekes? ...mármint a körleveleken... az idétlen klubokon és a halmozott reklámokon kívül? :p :D :o
lehet azt ésszerűen is használni, van egy letölthető tools, amivel egyszerűen kiblokkolhatod a szemetet :)

psylody
2008-08-07, 13:14
Ugye, mi mindenre jó, ha az ember nyit egy ilyen topikot?! :D

psylody
2008-08-07, 13:18

Vazzee! Linkre rákatt, szem tágra nyílik, pofa leszakad és már automatikusan nyúlnék is az ismerősnek jelölöm gomb felé, amikor is rádöbbenek, hogy mit művelek... Jajj! Esküszöm, véletlen beidegződésről van csak szó! Anyukája biztosan büszke rá, mint ahogy az enyém is az lenne, amikor bejelöli az iwiw-en, hogy na én vagyok a kisfiának a barátnője, vagy esetleg felesége... :D

De most komolyan! Ennyire sok töketlen pasi van, hogy ily módon kell reklámozni, ha az ember lyánya szopna egy jót??? Döbbenet...

Nashua
2008-08-07, 13:21
szívna inkább mást?

héééé, erről lemaradtam :p

nem, jó ez így, még sok is :D :p

Nashua
2008-08-07, 13:26
http://www.iwiw.hu/pages/user/friends.jsp?userID=12128613

nagyon gáz... szerintem ezt kamuból csinálta valaki vagy nemtom... de a képeken biztos nem ő van :o

kéééész... mondjuk én ezen is kiakadtam, őt ismerem is...
jó nem annyira gáz, de amúgy érdekel a véleményetek (fiú szemmel!!! :)

http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=9032865

psylody
2008-08-07, 13:48
http://www.iwiw.hu/pages/user/friends.jsp?userID=12128613

nagyon gáz... szerintem ezt kamuból csinálta valaki vagy nemtom... de a képeken biztos nem ő van :o

kéééész... mondjuk én ezen is kiakadtam, őt ismerem is...
jó nem annyira gáz, de amúgy érdekel a véleményetek (fiú szemmel!!! :)

http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=9032865
ööö... hát... nekem nem. Van fiú szemem, de vagy régi, vagy torzítja a képet... :D

fuge3
2008-08-07, 14:22
sexi vagy nem? :D
http://szexivagynem.frissnet.hu/top10.php

fujin
2008-08-07, 14:24
sexi vagy nem? :D
http://szexivagynem.frissnet.hu/top10.php

möööhhh... hogy vezethet az aki vezet? :D :D

Nashua
2008-08-07, 15:04
ööö... hát... nekem nem. Van fiú szemem, de vagy régi, vagy torzítja a képet... :D

mármint nem gáz?
a második, amit én küldtem?
jó nő?

vagy úgy írtad hogy nem jön be?
gáz vagy nem
ez érdekel :)

fujin
2008-08-07, 15:07
az túlzás... de annyira nem vészes mint az előző és annak ismerősei :D :D

Nashua
2008-08-07, 15:07
möööhhh... hogy vezethet az aki vezet? :D :D

úgy hogy nem jelentkeztél :p ;) :) :D

Nashua
2008-08-07, 15:08
az túlzás... de annyira nem vészes mint az előző és annak ismerősei :D :D

ha ezt az én ajánlatomra írtad, tom, hogy nem olyan vészes, csak komolyan érdekel, hogy jó csaj-e szerintetek :)

fujin
2008-08-07, 15:10
vajh miért tetszik túlragozni? mitől ilyen fontos ez? :p

úgy hogy nem jelentkeztél :p ;) :) :D

ehhhem... nem láttam meg időben, h van ilyen verseny... amúgy meg pofátlanság tuti nyertesként nevezni valahova :D :D :cool:

Nashua
2008-08-07, 15:13
vajh miért tetszik túlragozni? mitől ilyen fontos ez? :p

ehhhem... nem láttam meg időben, h van ilyen verseny... amúgy meg pofátlanság tuti nyertesként nevezni valahova :D :D :cool:

nekem fontos
azért kérdezeeeeeem :p
me valaki mondott valamit és azér :)

hát majd legközelebb :D

fujin
2008-08-07, 15:18
nekem fontos
azért kérdezeeeeeem :p
me valaki mondott valamit és azér :)

hát majd legközelebb :D

azt látom, h fontos... ez volt az oka a kérdésemnek... ami következő szócskával esett meg: 'miért?' :p ;)

nem vészes, de nem az én zsánerem... vhogy oan művi nekem picit... :o

Nashua
2008-08-07, 15:21
azt látom, h fontos... ez volt az oka a kérdésemnek... ami következő szócskával esett meg: 'miért?' :p ;)

nem vészes, de nem az én zsánerem... vhogy oan művi nekem picit... :o

há kösz :)
a választ :)

hát azért fontos, mert valakinek kimondottan az a véleménye hogy jó nő - más meg azt mondja hogy gáz, ezé gondoltam, hogy titeket is megkérdezlek

mintavételi eljárással levonom a statisztikai következtetéseket :D
hogy a felállított hipotézisem megállja-e a helyét avagy sem :p

:)

fuge3
2008-08-07, 16:24
.....

Nashua
2008-08-07, 16:39
.....

:D:D:D:D

ez nagyonjó :)

Tibrog
2008-08-08, 18:22
ezt egy nöi ismerössel folytatott csacsogásbol olloztam:

x üzenete:
egyébként tudod milyen szar és egyben nevetséges, mikor közben a torkodra szalad?:D:D
x üzenete:
egyszerre röhögsz, szopsz és fuldokolsz
x üzenete:
nehéz mutatvány

mouss
2008-08-08, 23:36
x üzenete:
egyébként tudod milyen szar és egyben nevetséges, mikor közben a torkodra szalad?:D:D
x üzenete:
egyszerre röhögsz, szopsz és fuldokolsz
x üzenete:
nehéz mutatvány

Yeeeee :D :D
Erről az jutott eszembe, miért nem szeretem a nagy mellű nőket :D Nem vagyok jó artista :)

fuge3
2008-08-12, 13:04
Máig hatályos szextörvények

Libanonban a férfiaknak törvény adta joguk, hogy nőstény állatokkal közösüljenek. Az a muszlim férfi, aki hím állattal közösül, halállal büntetendő.
Bahrein-ban nincsen könnyű dolga a férfi nőgyógyászoknak: mivel törvény tiltja, hogy az orvos egyenesen belenézzen páciense legtitkosabb testüregébe, ezért a nőgyógyász csak a kezében tartott tükör segítségével visszapillantva veheti szemügyre a hölgyek altesti problémáit.

A legtöbb közel-keleti ország törvénykezésében szerepel az az iszlám törvény, amely szerint bűnt követ el az a személy, aki annak a kecskének vagy juhnak a húsából eszik, amellyel előtte közösült.

Ománban törvény mondja ki, hogy azt a tevét, kecskét vagy juhot, amellyel egy férfi közösült, az aktus után le kell vágni és az állatot el kell égetni. Annak a férfinek, aki az erőszakot elkövette, az elpusztított állat piaci árát meg kell fizetnie a tulajdonosnak.

Iránban törvény sorolja fel, hogy mely állatokkal lehet közösülni: kutyával, macskával, szamárral, juhhal, tevével és galambbal nem probléma a testi szerelem. A törvény ugyanakkor felhívja a férfiak figyelmét, hogy vadállatokkal, különösen az oroszlánokkal veszélyes lehet a nemi aktus.

(A bestialitás, vagyis az embereknek állatokkal való nemi érintkezése koránt sem valami arab specialitás. Az évezredek óta az arabokkal egy földrajzi térségben élő zsidók törvényei is hasonlóak voltak, és sok esetben megegyeztek a mellettük élő perzsa és arab törzsek vallási törvényeivel. A zsidókra az arabokéhoz hasonló törvények vonatkoztak nem csak az állatokkal történő nemi aktus, hanem a lopás miatti kézlevágás vagy a házasságtörő asszony halálra kövezése esetében is.

Nem csak az araboknál, de a zsidóknál is voltak vallási célból végrehajtott, élő emberek megölésével és élő állatok levágásával járó misztikus szertartások, de a jelenlegi zsidó államra ez már nem jellemző, és az araboknál is csökkenő tendenciát mutat. Az állatokkal való közösülés nem csak Észak-Afrikában, de délebbre, a feketék lakta részen is gyakori, és előfordul kivétel nélkül minden földrészen. [lásd alább az Egyesült Államokban a mai napig érvényes vonatkozó törvényeket]

A dunántúli városok és falvak lakossága még élénken emlékszik azokra a szovjet tisztekre és katonákra, akik a lopott pálinkától, arcvíztől, fagyállótól vagy sósborszesztől berúgva, fejükön vöröscsillagos sapkával, egyik kezükben a gatyájukat tartva, a másikkal a tehén farkát felemelve egy felfordított vizesvödrön állva rondítottak bele az ártatlan magyar tehenek fenekébe. A dicsőséges Vörös Hadsereg orosz és ázsiai származású tagjai előtt a kutyák, birkák és a csinosabb disznók sem voltak biztonságban - a szerző)

A legtöbb közel-keleti országban törvény tiltja, hogy az élők szemügyre vehessék az elhunytak nemi szervét. Ezért a lábközt minden esetben le kell takarni, ha más nincs kéznél, akkor kővel vagy egy darab fával.

Líbiában Kadhafi törvényekkel harcol a nők jogaiért: a vőlegénynek 35 ezer dollárnak megfelelő készpénzt, két marék aranyékszert, egy tevét, és alku tárgyát képező, bizonyos számú kecskét kell adnia a kiszemelt lány apjának. A szegényebb líbiai legények ezért Egyiptomba vagy Tunéziába utaznak asszonyt venni, mert ott még 200 dollárba sem kerül egy jó állapotban lévő feleség.

Indonéziában egy pár szavas törvénnyel intézték el a fiatalok könnyen fellobbanó vágyát: akit önkielégítésen kapnak, azt a törvény értelmében lefejezik.

Guam szigetén elismert foglalkozás a hivatásos közösülő. Feladata, hogy fizetség ellenében elvegye a fiatal lányok szüzességét. Ennek oka az a törvény, amely tiltja a még szűz lányok férjhezmenetelét.

Hong Kongban az a feleség, aki megbizonyosodott arról, hogy megcsalja a férje, annak törvény adta joga, hogy megölje hűtlen hitvesét. Egyetlen kitételt tesz a jog: az asszonynak puszta kézzel kell érvényt szereznie a törvénynek.

Kolumbiában külön törvény mondja ki, hogy az asszony csak a férjével élhet házaséletet. A nászéjszakán a menyasszony anyjának szemtanúként kell végignézni az aktust.

Bolíviában törvény tiltja, hogy egy férfi egyszerre közösüljön egy nővel és a lányával.

Londonban törvény tiltja az álló motorkerékpáron való közösülést.

Az angliai Liverpool városában a törvény egyedül a trópusi kishalakat áruló üzletekben engedélyezi, hogy a női eladók félmeztelenül dolgozzanak.

Alaszkában törvény tiltja, hogy a férfiak a városok utcáin rénszarvasokkal közösüljenek.

Maryland államban tilos gumi óvszert árulni automatából. Kivételt képeznek azok a nyilvános helyek, ahol alkoholos italok kaphatók. Az állam területén törvény tiltja az orális szexet.

Minnesota államban törvény tiltja a férfiaknak, hogy élő hallal közösüljenek. Ugyan ebben az államban tilos a férjnek a feleségével közösülni, ha fokhagyma- hagyma- vagy szardínia-szagú a lehelete. Amennyiben a gusztustalan ember nem mos fogat az asszony kérése ellenére sem, akkor ez súlyosbító körülménynek számít a bíró előtt.

Ohio államban tilos a hölgyeknek meztelenül mutatkozni egy férfi fényképe előtt.

Washington D.C.-ben, az amerikai fővárosban a párok csak hagyományos - misszionárius - pózban közösülhetnek.

Nevada állam törvényhozóinak tilos hímvesszőt formázó vagy utánzó ruházatban részt venni hivatalos értekezleten. Ebben az államban kötelező a gumi óvszer használata, házaspároknak is.

A kaliforniai Ventura megyében élő kutyáknak és macskáknak tilos írásos engedély nélkül közösülni.

Texas állam területén a disznóknak tilos a városi repülőtereken közösülni.

Texas államban megengedett a baromfiakkal való közösülés. A törvény szerint a csirkéket előre-hátra húzogatni tilos, a mozgást az akcióban résztvevő másik félnek kell végeznie.

A Texas állambeli Dallas megye területén tilos a hölgyeknek 30,48 cm-nél hosszabb szexuális masszírozót tartani a munkahelyükön.

West Virginiában tiltja a törvény a nemi együttlétet a 18,14 kg-nál nagyobb súlyú állatokkal.

Virginia államban található Romboch város lakóinak tilos villanyfénynél közösülni.

Arizona államban egy háztartásban csak egy guminőt és kettő szexuális segédeszközt lehet tartani.

Florida államban tilos tarajos süllel közösülni.

Mississippi államban törvény tiltja a férfiaknak, hogy szexuálisan felizgatott állapotban felálljanak a székükről.

Washington államban törvény tiltja a szüzekkel való közösülést. A törvény külön kiemeli, hogy nincs kivétel a nászéjszakán sem.

Utah állam Tremonton városában tilos a nőknek szirénázó mentőautóban közösülni.

Louisiana állam területén a törvény tiltja, hogy a taxisofőrök munka közben az első ülésen közösüljenek. Ez a tevékenység sem menet, sem várakozás közben nem folytatható.

Oregon államban tilos a férjeknek közösülés alatt káromkodni.

Illinois állam Oblong városának törvényei tiltják, hogy valaki közösüljön az esküvője napján akkor, ha az ünnepség előtt halászott vagy vadászott. Champagne városában törvényt sért, aki a ház- vagy a telekszomszédjának szájába vizel.

Iowa állam Ames városa megtiltotta, hogy a férjek közösülés után több mint három üveg sört igyanak.

Wyoming állam Newcastle városa börtönbüntetéssel sújtja azokat a párokat, akik az élelmiszerüzletek mélyfagyasztott árukat tároló kamráiban közösülnek.

Wisconsin állam Connorsville városkájában szigorúan tiltja a törvény, hogy a férj akkor süsse el a fegyverét, mikor a feleségének orgazmusa van.

fuge3
2008-08-12, 13:08
Geronazzo Mária szexguru akar lenni
http://velvet.hu/celeb/hcdb/napcelebje/geronazzosze/

hopax
2008-08-19, 15:55
Jól behalt a topic a megrovásunk óta:D

http://homar.blog.hu/2008/08/15/a_trefas_webmester_pinaporkoltje

Mi lehet benne?:D

Orsika
2008-08-19, 15:56

Jajj, ne kultúrálatlankodj már:D

csaksimantulip
2008-08-19, 16:02
nekem geronazzo maria ugyanolyan gusztustalan, mint a lovakkal baszo emberek :D

(remelem nem errol a hozzaszolasrol fog ram emlekezni az utokor :D :D)

Orsika
2008-08-19, 16:04
nekem geronazzo maria ugyanolyan gusztustalan, mint a lovakkal baszo emberek :D

(remelem nem errol a hozzaszolasrol fog ram emlekezni az utokor :D :D)

Eddig ez a legértelmesebb hozzászólásod.úgyhogy de :p :D

P.S.-----Szerintem is gusztustalanok

csaksimantulip
2008-08-19, 16:17
mondja ezt miszisz "mijau" :D

Orsika
2008-08-19, 16:34
mondja ezt miszisz "mijau" :D

Csak missz, még hajadon:D

csaksimantulip
2008-08-19, 16:37
pedig ozoran olyanok voltatok mint egy kis hazaspar :D
aztan a hopax megszolalt... :D :D

Orsika
2008-08-19, 16:47
pedig ozoran olyanok voltatok mint egy kis hazaspar :D
aztan a hopax megszolalt... :D :D

Hogy..?:D:D

Hey(Jude)
2008-08-19, 16:55

homár :eek:
emlékeztet valamire..ill valakire...durva h pont ilyen kapcsán :D :D

fuge3
2008-08-20, 13:57
http://www.keptelenseg.hu/keptelenseg/olvas/mission-impossibile-18/?ref=randpic

hopax
2008-08-21, 12:01
Fuck!

"Kína miatt árat emelhetnek a szexboltok

Tizedével emelkedhet az építkezés számos területén, de a ruházati iparban is használt PVC ára, miután Kínában - az olimpiai játékokkal kapcsolatos levegőminőség-védelmi intézkedések keretében - bezárták a gyártókapacitás harmadát adó üzemeket. A problémát az okozza, hogy a gyárakat várhatóan az olimpia végén sem nyitják meg."

http://index.hu/gazdasag/vilag/pvc080821/

KAdes
2008-08-21, 12:50
Fuck!

"Kína miatt árat emelhetnek a szexboltok

Tizedével emelkedhet az építkezés számos területén, de a ruházati iparban is használt PVC ára, miután Kínában - az olimpiai játékokkal kapcsolatos levegőminőség-védelmi intézkedések keretében - bezárták a gyártókapacitás harmadát adó üzemeket. A problémát az okozza, hogy a gyárakat várhatóan az olimpia végén sem nyitják meg."

http://index.hu/gazdasag/vilag/pvc080821/
Hát akkor most fel is találom a guminőragasztó kit-et :D

Orsika
2008-08-21, 12:51
Gyorsan be kell vásárolni, mielőtt emelnének az árakon:D

KAdes
2008-08-21, 16:07
Végre brit tudósoknak sikerült bizonyítani amit én már egyébként régóta sejtettem (http://index.hu/tudomany/brittudosok/2008/08/21/a_poligamia_a_hosszu_elet_titka/). :D

LOCO
2008-08-22, 12:11
:D:D:D
kész
http://www.youtube.com/watch?v=EUQAq4xfIFI

0.1
2008-08-22, 12:40
A férfiak minden 7. msdpercben gondolnak a szexre,te Loco mitcsinálsz a többi 6-ban...?:D

LOCO
2008-08-22, 12:45
A férfiak minden 7. msdpercben gondolnak a szexre,te Loco mitcsinálsz a többi 6-ban...?:D
anyámra gondolok:D

0.1
2008-08-22, 15:51
Phujjj,de disznó vagy...:(

fuge3
2008-08-23, 22:17
http://velvet.hu/sztori/vikto080527

:eek: :eek:

csaksimantulip
2008-08-23, 22:28
ezt mar linkeltem eccer, jajj de le vagy maradva Tomikam :D

fuge3
2008-08-23, 22:34
ezt mar linkeltem eccer, jajj de le vagy maradva Tomikam :D

a szenililzmus....
és erről is hallottál már?
http://velvet.hu/szex/phone080823/

csaksimantulip
2008-08-23, 22:52
persze, ez a munkam :cool: :D

atis604
2008-08-24, 13:39
.....

hehehhehe :D :D

KAdes
2008-08-24, 13:47
persze, ez a munkam :cool: :D
Hehe :) Akkor milyen lehet az amit hobbiként csinálsz? :D

csaksimantulip
2008-08-24, 13:56
nekem a munkam a hobbim, mert sikeres ember vagyok :cool: :D

Syl
2008-08-24, 13:57
köszönjük Emese:D

KAdes
2008-08-24, 13:59
puffff. ez k.o volt :D:D:D:D

Orsika
2008-08-29, 17:59
Hangvezérelt vibrátort dobtak piacra:D

http://velvet.hu/szex/vibri0826/

god^u
2008-08-29, 19:14
na tessek lehet kategorizalodni. Meg mondani, h ki mit szeret.
en pl inkabb a rejtozkodot;)
http://www.nunikategorizalo.extra.hu/kategorizalo.html

salix21
2008-08-31, 03:41
Remélem nem lesz kifogása a kedves moderátoroknak ez ellen a topic ellen, főleg, hogy kikerült a 18+ jelzés is... Szal OPEN!!! :)

Szerzői jog és minden felelősség birtokosa: psylody. ;)

Buzik vagyunk!!

nyunyó
2008-08-31, 21:39

Én pont ilyen sorrendben szeretem. :p

Nashua
2008-08-31, 23:47

kukis nincs? :D:D:D
ezkész :)

psylody
2008-09-02, 17:46
Buzik vagyunk!!
Egésségetekre! :D

psyti
2008-09-02, 17:49
kukis nincs? :D:D:D
ezkész :)

na kukisat is kérünk.... :D :D :D

psylody
2008-09-02, 17:54
Hozzám mindig is közel állt a papírhajtogatás... :D

psylody
2008-09-02, 17:55
na kukisat is kérünk.... :D :D :D
Az tök eccerű! 20cm-től fasz, ez alatt kuki. Ennyi. :D

NightMan
2008-09-02, 17:57
Buzik vagyunk!!
Akkor ti a seggrózsákat osztályozzátok? :confused:

fujin
2008-09-02, 17:58
atyaég :D :D

Nashua
2008-09-02, 18:32

:D dehát ott is lehetne ilyen, olyan, amolyan :)

Nashua
2008-09-02, 18:34
atyaég :D :D

gyerünk fujin, kategorizáld magad!! :p :D

Ryaren
2008-09-02, 18:37

Hogy te mekkora kuki vagy... :D:D:D

Nashua
2008-09-02, 18:38
Hogy te mekkora kuki vagy... :D:D:D

kell keresnünk egy kukis-f@szost is :p
biztosvan :)

Ryaren
2008-09-02, 18:41
kell keresnünk egy kukis-f@szost is :p
biztosvan :)

az a 19 és 20 között lehet...

ezotera
2008-09-02, 20:32
Ez komoly, mik vannak:D
egyébként én eddig bárkivel találkoztam, azok a rejtettre szavaztak...
bár ez nem jelent semmit...
Nashuanak igaza van mehetne kukisba is :D

Nashua
2008-09-02, 21:51

kerestem, de nincs :rolleyes:

csináljunk! :D

trancemaster
2008-09-02, 21:56
kerestem, de nincs :rolleyes:

csináljunk! :D
Ez az Nashua! :-)))
Elvégre emancipáció van! :-DDDD

Nashua
2008-09-02, 21:58
Ez az Nashua! :-)))
Elvégre emancipáció van! :-DDDD

öööööö
baszki de ahhoz sok alanyt kéne megnézni :rolleyes:
kurvasokat :) :p

yeezs
2008-09-03, 08:03
Most akkor tegye ki mindenki amilye van? :) :eek: :D

nyunyó
2008-09-03, 09:54

Nem jó ötlet... Megint lehetne hallgatni, hogy a "nagy képek teljesen széthúzzák a topic-ot..." :D

Nashua
2008-09-03, 10:05

hát, minimum :D :D

psylody
2008-09-03, 13:24
Micsoda? Rejtett kuki? Netán origami kuki? Na ilyenekre ki szavaz??? :D:D:D

psylody
2008-09-03, 13:26
Nem jó ötlet... Megint lehetne hallgatni, hogy a "nagy képek teljesen széthúzzák a topic-ot..." :D
Miféle nagy képek? hehehe... na majd megláttyuk...

Ja és engedélyezem a nagy képek használatát, de maximum az eredeti méretig! ;) :D

hopax
2008-09-03, 13:28
:D
Ki kicsoda topic 18+ version:D

psylody
2008-09-03, 13:46
Ki kicsoda topic 18+ version:D
Aha. Wow. LoL! :D

Az mekkora, hogy a fórumosok arcról nem, csak farokról ismerik majd meg egymást?! :D:D:D

nyunyó
2008-09-03, 13:56
Aha. Wow. LoL! :D

Az mekkora, hogy a fórumosok arcról nem, csak farokról ismerik majd meg egymást?! :D:D:D

Na az igazán kemény lenne... :rolleyes: :D

psylody
2008-09-03, 13:58
Na az igazán kemény lenne... :rolleyes: :D
Már akié éppen kemény lenne... :D:D:D

ezotera
2008-09-03, 14:02
Micsoda? Rejtett kuki? Netán origami kuki? Na ilyenekre ki szavaz??? :D:D:D
már láttunk olyat.. vagyis rejtettet
vmi rádiós legkisebb kuki verseny volt a neten ;)
igazán meglepő volt :D

Dhamma
2008-09-03, 14:05
kész ez a topic :eek: :D :D
nevetek :) :D

psylody
2008-09-03, 14:07
-Képzeld, az a szőrös, görbe végű összejött azzal a fazonranyírt rejtőzködővel, de nem ez a durva, hanem, hogy egy origamis miatt hagyta el a 22-es átmérőbajnok!
-Komolyan? Pedig előtte a salátával lógtak együtt...
-Hát, ja. Mondjuk a salátától nekem is under átlag lógna.
-Bezzeg az a vörös!
-Fúúú! Nemá! Az az igazi dzsungel mandula???
-Á, az régi kép. Már meghámozták. ;)

psylody
2008-09-03, 14:08
kész ez a topic :eek: :D :D
nevetek :) :D
from the beginning till the end... :D

Maracuja
2008-09-03, 14:13
Fórum szépe verseny után:

kuki, és nuni szépségverseny :D

Orsika
2008-09-03, 14:15

Nevezel?:D

psylody
2008-09-03, 14:18

Az igen! Ezzel rendesen felborulna a népszerüségi indexe jópár emberkének... :D

Maracuja
2008-09-03, 14:18
Nevezel?:D
Csak utánad! :D

Hopaaax!! :D

psylody
2008-09-03, 14:20

Ehh... na ha holnapig nem lesz bevállalós pionyír, akkor majd jól elkezdem én!

Addig még kitalálom, melyik versenybe nevezzek... :D:D:D

psylody
2008-09-03, 14:22
már láttunk olyat.. vagyis rejtettet
vmi rádiós legkisebb kuki verseny volt a neten ;)
igazán meglepő volt :D
Valami ilyesmi borzalmat én is láttam nem oly rég. Kellemetlen lehet...

Orsika

Ő csak akkor nevezhet, ha megengedem neki:D

Csak akkor nevezek, ha elkészíted a portfóliómat, Fotósok Gyöngye:D :D

Orsika

Nevezz mindkettőbe ;) :D

Nashua
szerintem igenis meg kell csináni a kukikategorizálót, ha már a nunisat kiveséztétek :p

ehhez pedig alanyok kellenek... :D

hát akkor arcról nem, de erről felismerjük majd a fiúkat azt kész :) mivanakkor :D

majd mondja hogy nekem tompacerkám van nekem meg hegyes vagy mittomén :D és akkor tudjuk hogy jaaa, akkor Te vagy a ... :D

tényleg meleg lenne :)

psylody
2008-09-03, 14:25
Nevezz mindkettőbe ;) :D
Persze, hogy diszkvalifikáljatok mi?! :D

Maracuja
2008-09-03, 14:26

Mármint nem tudod hogy a nunisba vagy a kukisba nevezz-e? :D

Maracuja
2008-09-03, 14:26
Ő csak akkor nevezhet, ha megengedem neki:D

Csak akkor nevezek, ha elkészíted a portfóliómat, Fotósok Gyöngye:D :D
Azon ne múljék!! :D :p

Dhamma
2008-09-03, 14:27
from the beginning till the end... :D

még szerencse h a kajálást viszont már befejeztem :D

psylody
szerintem igenis meg kell csináni a kukikategorizálót, ha már a nunisat kiveséztétek :p

ehhez pedig alanyok kellenek...

hát akkor arcról nem, de erről felismerjük majd a fiúkat azt kész :) mivanakkor

majd mondja hogy nekem tompacerkám van nekem meg hegyes vagy mittomén :D és akkor tudjuk hogy jaaa, akkor Te vagy a ...

tényleg meleg lenne :)
Az meleg lenne valóban! Főleg, ha már a pasik is csak így azonosítanák egymást... na az lenne igazán a meleg! :D:D:D

Orsika

Sztem nevezhet am mjindkettőbe:D
Ha nem engednénk, az negatív diszkrimináció lenne.....:D

psylody
2008-09-03, 14:28
Aha. :D

psylody
2008-09-03, 14:29
még szerencse h a kajálást viszont már befejeztem :D
Legalább lesz mit kitaccsolnod, ha súlyosbodna a topic témája! :D
Amúgy meg egs! ;)

psylody
2008-09-03, 14:29
Sztem nevezhet am mjindkettőbe:D
Ha nem engednénk, az negatív diszkrimináció lenne.....:D
Leszel az ügyvédem?! :D

Maracuja
2008-09-03, 14:32
Aha. :D
Sírjunk vagy nevessünk kategória?? :D :p

Orsika
2008-09-03, 14:34
Sírjunk vagy nevessünk kategória?? :D :p

"Mindenki azt lát, amit akar"

Dhamma
2008-09-03, 14:36
Legalább lesz mit kitaccsolnod, ha súlyosbodna a topic témája! :D
Amúgy meg egs! ;)

De guszti vagy :D :p
amugy thx ;)

Nashua
2008-09-03, 14:37
én most kajolok de nem gáz (még) :D

háthh akkor várjuk az első bátor jelentkező képét, és a csajokkal majd kigondoljuk a kategóriákat ha már lesz kép :p :D

Orsika
2008-09-03, 14:38
én most kajolok de nem gáz (még) :D

háthh akkor várjuk az első bátor jelentkező képét, és a csajokkal majd kigondoljuk a kategóriákat ha már lesz kép :p :D

Lehetek zsűritag?:D:D

Maracuja
2008-09-03, 14:40
Én is én is !!?? :D :p

Nashua
2008-09-03, 14:47

hát persze
azért írtam hogy a csajokkal

egyedül nem fogom bírni a sok képet ;) :p :D

Nashua
2008-09-03, 14:48
lényeg, hogy jobb legyen a nunisnál :D :p ;)

hopax
2008-09-03, 14:51
Na akkor majd farsangra kell egy olyan partyt csinálni, hogy UV-reagens nemiszervek látszódnak csak (esetleg mellbimbók). Lehetnek csapatok is pl capture the flagezni kéne Derango alatt a budai katakombákban. Kék nunik vs zöld kukik!

Maracuja
2008-09-03, 14:53
Na akkor majd farsangra kell egy olyan partyt csinálni, hogy UV-reagens nemiszervek látszódnak csak (esetleg mellbimbók). Lehetnek csapatok is pl capture the flagezni kéne Derango alatt a budai katakombákban. Kék nunik vs zöld kukik!
Legyenek a nunik inkább narancssárgák! :p
Az ötlet jó...
És el kell lopni egymás nuniját és kukiját? vagy hogy is lesz ez a játék? :D

Nashua
2008-09-03, 14:55
Az ötlet jó...

úrisssssten :D :D :D

hopax
2008-09-03, 14:56
Az ötlet jó...

El/le kell kapni:D

Nashua

érdekes buli lesz :D

Orsika

Vagy be.....:D

Maracuja
2008-09-03, 14:57
Hmm.. nem rossz, nem rossz :D :p

Nashua

pffff... :)

hopax

A lekapás alatt ezt értettem, csak én nem vagyok olyan perverz szókimondó mint te:D

Orsika
2008-09-03, 14:58
A lekapás alatt ezt értettem, csak én nem vagyok olyan perverz szókimondó mint te:D

De.:D