PDA

Teljes verzió megtekintése : Szeksz topic goásoknak... 18+ !!!

oldal : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

zwana
2005-08-12, 17:17
ez mit sem változtat az előbbi kijelentésemen:)

robci
2005-08-12, 17:17
whehehe,szóra sem vagy érdemes csillagom.

nekem is elakadna a szavam :D

zwana
2005-08-12, 17:24
mondjuk arra máá én is gondoltam hogy vagy beleszeretek vagy agyonütöm.asszem inkább a második:)

helyes.
az engem is kevésbé zavarna:)

LOCO
2005-08-12, 17:48
én nem esküdözöm de te idióta vagy!!!(zwana)ezt sem kell személyes támadásnak venni ám,tudod!:p

zwana
2005-08-16, 08:23
valami újat mondj:)

psylody
2005-08-22, 17:48
Helló-halló!

De régen jártam már erre... mond6ni elhanyagoltam a fórumozást...

Funkbwoy
2005-08-22, 18:13
zokogunk :)

Eric
2005-08-22, 20:59
valami újat mondj:)

kinőtted magad oltóautomatává...gratulálok;)

zIcevw
2005-08-23, 17:35
A kis Johnny hét éves volt, és mint más korabeli fiúk, nagyon kíváncsi.
Más fiúktól sokat hallott már az udvarlásról, és érdekelte, hogy ez mit is jelent, és hogyan is folyik.
Egy nap megkérdezte az édesanyját, aki ahelyett, hogy elmagyarázta volna, arra kérte a fiát, hogy egy este
bújjon el a függöny mögött, és maga nézze meg, hogy hogyan udvarolnak a nővérének.
Johnny el is bújt, másnap pedig elmesélte, hogy mit látott:
A nővérem, és a fiú egymás mellett ültek, és csendben beszélgettek, aztán egyszer csak lekapcsolták a villanyt. A fiú megölelte és megcsókolta a nővérem, amitől a ő rosszul lett, mert elég furcsán
nézett ki az arca. Ezt biztosan a fiú is észrevette, mert benyúlt a nővérem blúza alá, hogy
megkeresse a szívét, úgy mint az orvosok szokták. Ő persze nem volt olyan ügyes, mert sokáig kereste, és csak nagy nehezen találta meg. Ő is biztosan rosszul lett, mert mindketten nyöszörögni kezdtek, meg nagyokat sóhajtozni. A fiú másik keze annyira fázott a rosszulléttől,
hogy azt is bedugta a nővérem blúza alá, és mindketten elterültek az ágyon.
Remegtek a láztól, amit onnan tudok hogy láz volt, hogy a nővérem azt mondta a fiúnak: Ez nagyon meleg!?
És ekkor rájöttem, hogy mitől lettek hirtelen ilyen rosszul!
Valahogy egy nagy sikló került a fiú nadrágjába, ami kiugrott, és kinyújtózott teljes hosszára.
A fiú erősen megmarkolta, hogy távolt tartsa mindentől, és nehogy elszabaduljon.
Amikor a nővérem meglátta, egy kicsit megrémült, kikerekedett a szeme, eltátotta a száját, és azt mondta: ?Oh
Istenem!? Lehet, hogy segítenem kellett volna neki, mert nekem már volt ilyennel dolgom lent a folyónál. Aztán erőt vett magán, legyőzte a félelmét, és megpróbálta megölni a siklót.
Le akarta harapni a fejét, de halkan felsikoltott, biztosan mert az megharapta őt. Aztán gyorsan mindkét kezével megragadta, és erősen tartotta, amíg a fiú elővett egy szájkosarat a zsebéből, és ráhúzta a siklóra, hogy még egyszer ne haraphasson meg senkit.
A nővérem lefeküdt, széttárta a lábait, aztán erősen a combjai közé szorította, úgy mintha egy ollóval akarná megölni. A sikló azonban ellenállt, erősen mozgott és ficánkolt, de a nővérem nem engedte el.
Nyögött, és sikoltozott, de persze nem bírt vele. Az meg mintha ki akart volna jönni, a fiú is alig bírta rajta tartani a
szájkosarat. Szerintem úgy akarták megölni, hogy egyszerűen maguk között összelapítják. Néhány perc múlva aztán már nem mozogtak tovább, és csak nagyokat sóhajtoztak.
Amikor a fiú felült, megbizonyosodhattam, hogy a sikló megdöglött, mert csak úgy erőtlenül lógott rajta, és még a bele is kifolyt. A nővérem és az udvarlója persze nagyon kifáradtak ebben a csatában. A fiú újra megcsókolta és
megölelte a nővérem, összebújtak, amikor kiderült, hogy a sikló nem halt meg! Újra életre kelt, és tovább harcolt! Szerintem ezek a siklók olyanok lehetnek, mint macskák, mert nekik is több életük van.
Most a nővérem taktikát változtatott, és teljes súlyával ráült, hogy agyonnyomja. A sikló persze megint ellenállt, le-föl mozgott, néha előjött, máskor elbújt. Lehet, hogy egy fél órába is beletelt, mire biztosan megölték.
Azt hogy meghalt onnan tudom, hogy a fiú a végén letépte a nyálkás bőrét, bedobta a vécébe, és le is húzta.

Az anyuka elájult .

Eric
2005-08-23, 17:38
Hála az égnek kitartóak ezek a siklók:D

zIcevw
2005-08-23, 17:46
JA. A zászlórúd a nyobába sem érhet. :)

tony
2005-08-30, 06:52
Cseszhetitek, hogy nincs webkamerátok!!! :D Akkor osztozhattatok volna az örömömben! :) Most asszem rágyújtok, aztán megyek aludni. Na pá! :cool:

Eric
2005-08-30, 14:25
Cseszhetitek, hogy nincs webkamerátok!!! :D Akkor osztozhattatok volna az örömömben! :) Most asszem rágyújtok, aztán megyek aludni. Na pá! :cool:

ezt kifejted?

ICAandLUFI
2005-08-30, 14:27
lehet webcam masztizott :D

tony
2005-08-31, 04:15
lehet webcam masztizott :D
Hát nem éppen , de ha szeretnéd...??? :D
Ez turbékoló nem maszturbékoló topic :D

tony
2005-08-31, 04:28
ezt kifejted?
Hát nem is tudom!? Gyönyörű barátnő , pezsgő , fürdés , ... huhh szóval minden amitől szép az élet... :D :D :D

tony
2005-09-05, 23:37
Egyesek pl én is (LOL!) úgy vagyunk vele érzelem nélkül nem megy ... KI hogy van ezzel? DE TÉLLEG...? ;)

monga
2005-09-06, 00:55
ezt kifejted?

ja,kifejtette a kigyóból a mérget:)

magarsky
2005-09-06, 02:20
Egyesek pl én is (LOL!) úgy vagyunk vele érzelem nélkül nem megy ... KI hogy van ezzel? DE TÉLLEG...? ;)

óóó....a topik;)

érzelem sztm.......mindíg kell belééééé egy csepp:cool:

magarsky
2005-09-06, 02:22
jah és ami a legfontosabb........majdnem elfelejtettem;):D

GROOVY BABYYY!! people likes to having sex...:cool:

ElftERROR1st
2005-09-06, 02:31
jah és ami a legfontosabb........majdnem elfelejtettem;):D

legjobbb......:D:D...people likes to having SEX....groovy babyy,,,,,,,

meg az erzelmeek fontoosak..legfontosabbak........

freeman
2005-09-06, 09:33
Deeper emotions :D

ElftERROR1st
2005-09-06, 10:56
Deeper emotions :D

every time i see your eyes dont know what to do just want a no the true.........deeeper emotioms deeper emotions..... :D

ooo érzelmek....khmm.,.....emotions...::)

LOCO
2005-09-06, 11:08
no sex untill married-girls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eric
2005-09-06, 11:52

Nekem nincs szükségem rá...vagyis a sexel már alapból jön egy fajta érzelem...de gondolom, Te nem erre gondoltál.
Viszont a sex túl jó dolog ahhoz, hogy érzelmi feltételeket szabjak neki.
De azt aláírom, hogy sokkal jobb ha van mögötte érzelem is!

kisördög
2005-09-06, 12:02
egyetértek veled Eric!!!!!
/sze, hogy jobb érzelemmel, de annélkül is jó, ha jól csinálják;)

robci
2005-09-06, 12:12
http://forum.goa.hu/images/icons/icon11.gif

LOCO
2005-09-06, 12:28
Nekem nincs szükségem rá...vagyis a sexel már alapból jön egy fajta érzelem...de gondolom, Te nem erre gondoltál.
Viszont a sex túl jó dolog ahhoz, hogy érzelmi feltételeket szabjak neki.
De azt aláírom, hogy sokkal jobb ha van mögötte érzelem is!
én már nem látom értelmét "érzelmek"nélkül sajnos vagy nem sajnos azt nem tudom de ez van,igy inkább ha alkalmam adódik valami alkalmira akkor 99%-ban visszalépek.

káposztáscvekedli
2005-09-06, 12:31
keksz kivállóan mükszik érzelem nélkül is, bár ez is mint bármi más tipusfüggö.
kiválló hely erre 1-1 gójaparti, ahol a mindenfélétöl feloldódott emberkék hirtelen egymásra találnak a zene hullámain.

na mondd hogy nem igy van

LOCO
2005-09-06, 12:51
kiválló hely erre 1-1 gójaparti, ahol a mindenfélétöl feloldódott emberkék hirtelen egymásra találnak a zene hullámain.

"gójaparti"-n alkalmi kapcsolatot összehozni valami full kész lánnyal???háát ha neked az jó akkor egészségedre de tényleg hajrá:),mikor akció közben azt sem tudja hogy mi is történik csak mint egy gép.
+különben is nekem olyan "nő"-re nincsen szükségem aki már a bulin szétteszi a lábát.

Eric
2005-09-06, 12:53

háááát... van, h a mindenfélétől feloldódott embreket minden érdekli csak a sex nem :o Természetesen olyan is van aki a buli vége felé egyre jobban beindul... AZért ez nem egy disco, hogy odamenj a csajhoz "kavarni" itt a tánc nem tudja annyira összehozni az embereket...hisz egymáshoz sem értek! Összemosolygás, tánci-tánci, aztán reggel dumálhattok is egy kicsit és ha a buli után van még erőtök, kedvetek, beállítottságotok egy kalandhoz...nah akkor jöhet a sex! Ugyeh, hogy nem is olyan egyszerű ;)

MOndjuk vannnak...tánci-tánci, smaci-tapi, digi dugi emberek/hangulatok is...
mint írtad típusfüggő!

PeeKaBoo
2005-09-06, 13:01
"gójaparti"-n alkalmi kapcsolatot összehozni valami full kész lánnyal???háát ha neked az jó akkor egészségedre de tényleg hajrá:),mikor akció közben azt sem tudja hogy mi is történik csak mint egy gép.
+különben is nekem olyan "nő"-re nincsen szükségem aki már a bulin szétteszi a lábát.

Azért nem minden lány full kész... :rolleyes:

...de ettől függetlenül nálam csak érzelemmel lehet cérba érni... ;) :rolleyes:

freeman
2005-09-06, 13:04

Szerintem a nők többsége ilyen még akkor is, ha mindent megtesz, hogy ne látszódjon.

LOCO
2005-09-06, 13:05
Azért nem minden lány full kész... :rolleyes:

persze,nincsen mindenki kéjsz,csak 100-ból 95en,csak annyit akartam mondani hogy az a lány akit 1éjszaka ismerkedés után ágyba lehet vinni az számomra semmiféle izgalmat nemjelent:)

káposztáscvekedli
2005-09-06, 13:11
Loco, akkor lehet neked operabálba kéne járnod :p

LOCO
2005-09-06, 13:12
Loco, akkor lehet neked operabálba kéne járnod :p
miét szerinted egy goa party az=a kuplerájjal???:)

káposztáscvekedli
2005-09-06, 13:14
te csukott szemmel jársz reggel 4 után partin?

LOCO
2005-09-06, 13:15
te csukott szemmel jársz reggel 4 után partin?
mié?mi van reggel 4után???

kisördög
2005-09-06, 13:16
hát nemtom azért így egy tök ismeretlennel, akivel egyformán jól érezzük magunkat egy gólyApardéjn még nem kell rögtön lefexeni....

LOCO
2005-09-06, 13:21
hát nemtom azért így egy tök ismeretlennel, akivel egyformán jól érezzük magunkat egy gólyApardéjn még nem kell rögtön lefexeni....
ördinek igazat adok,ha akkora a "nagy találkozás"akkor méginkább késlelteni a dolgokat az csak jó lehet,a palik általában szeretnek küzdeni a cél érdekében és a normálisabb lányok ezt dijjazzák.késleltetni a dolgokat szerintem az csak a sex minőségét növeli.

PeeKaBoo
2005-09-06, 13:23

Ördi.. tudod... a fiúk azért kicsit msáképp gondolkodnak...
...persze kivételek itt is akadnak.. és talán több, mint máshol ;)

kisördög
2005-09-06, 13:24
nos pontosan, egyébként meg az alkalmi kapcsolatok 90%-a azzal végződik, hogy "utána" a fiú + sem ismeri azt a lányt, akivel pár órája még együttvolt....
showAll akárhogy is nézzük jobb az állandó partner :)

kisördög
2005-09-06, 13:25
Ördi.. tudod... a fiúk azért kicsit msáképp gondolkodnak...
...persze kivételek itt is akadnak.. és talán több, mint máshol ;)

naja ezisigaz, és goán is vannak ilyen pasik, de azért ha egy nő nem hagyja magát, akkor az a pasi nehezen kapja + nemdebár??? :p

Syl
2005-09-06, 13:28

Na igen, de azt azért Te is beláthatod, h érzelmekkel klasszisokkal más. ;) Ahogy írtad tipusfüggő, ez teljesen így van, na de azé na........ lássuk be :)

LOCO
2005-09-06, 13:29
"a egy nő nem hagyja magát, akkor az a pasi nehezen kapja + nemdebár???"
na itt kezd izgalmas lenni a dolog!:)

kisördög
2005-09-06, 13:32
izgalmas namermér???;)
ha nemet mond egy nő, akkor lehet újra és újra próbálni, de ha mindig nemet mond???
:D

Syl
2005-09-06, 13:34
naja ezisigaz, és goán is vannak ilyen pasik, de azért ha egy nő nem hagyja magát, akkor az a pasi nehezen kapja + nemdebár??? :p

dedebár, mostanság a nő dönt. Ha nem akar a pasival lefexeni, akkor úgysem fexenek le, ha fene fenét eszik akko sem :)

kisördög
2005-09-06, 13:36
tessék EMANCIPÁCIÓ!!!! :D

PeeKaBoo
izgalmas namermér???;)
ha nemet mond egy nő, akkor lehet újra és újra próbálni, de ha mindig nemet mond???

Tudod, ha nemet mond, annál jobban kell... aztán jön a szenvedés... :o
..és abból mindíg dupla annyi kell... :o

LOCO
izgalmas namermér???;)
én szeretek + küzdeni a partneremért és az a lány aki rögtön igent-mond az attól kezdve már nem tud érdekelni.
és ha még mindig nemet mod azt is túl fogom élni,na valahogy igy:)

kisördög
2005-09-06, 13:42
én szeretek + küzdeni a partneremért és az a lány aki rögtön igent-mond az attól kezdve már nem tud érdekelni.
és ha még mindig nemet mod azt is túl fogom élni,na valahogy igy:)

nos igen és küzdeni JÓÓÓ valóban, és soxor van értelme is, de ez már nem az 1alkalomba sorolható, mert ha neked kell egy nő, az nem akkor és úgy kell, hanem normális körülmények között próbálod a partnered +hódítani....
így kéne minden pasinak hozzánkállni, és nem lenne PORbléma....
de soknak csak hús vagyunk a piacon;(

Syl
2005-09-06, 13:47
Ez a hús vagyunk a piacon kicsit durva, de találó. :)
Na de azért a nőket sem kell félteni. Én speckó láttam is és hallottam olan sztorikat, h komolyan néha szégyeltem, h nő vagyok. Vagy mi? :confused: Soxor eszembe jut, amikor ilyet látok, h lassan kezdem megérteni a pasikat, h miért ilyenek, amilyenek.

Eric
2005-09-06, 13:49
dedebár, mostanság a nő dönt. Ha nem akar a pasival lefexeni, akkor úgysem fexenek le, ha fene fenét eszik akko sem :)

Szerintem meg a nők majdnem annyira akarják a sexet mint a pasik...és csak azért nem mondanak mindíg rögtön igent nehogy a pasi beskatujázz a őket valami könnyűvérű szerepbe!
De míg a pasinak lehet, hogy csak egy egyéjszakás kaland volt addig a csajban máris kialakulhat egyfajta kötődés a másik iránt!

Eric
2005-09-06, 13:51
Ez a hús vagyunk a piacon kicsit durva, de találó. :)
Na de azért a nőket sem kell félteni. Én speckó láttam is és hallottam olan sztorikat, h komolyan néha szégyeltem, h nő vagyok. Vagy mi? :confused: Soxor eszembe jut, amikor ilyet látok, h lassan kezdem megérteni a pasikat, h miért ilyenek, amilyenek.

Tudnék mesélni :o :(

kisördög
2005-09-06, 13:51
mondjuk van olyan, hogy valaki +teccik és rámész és nincs visszaút, ez a kölcsönös vonzalom asszem...
de nem arról beszélek, amikor egy nő úgy kínálja magát, hogy az már másnak fáy áyyyyy...... :eek:

Syl
2005-09-06, 13:55
Szerintem meg a nők majdnem annyira akarják a sexet mint a pasik...és csak azért nem mondanak mindíg rögtön igent nehogy a pasi beskatujázz a őket valami könnyűvérű szerepbe!
De míg a pasinak lehet, hogy csak egy egyéjszakás kaland volt addig a csajban máris kialakulhat egyfajta kötődés a másik iránt!

Hát nem tom, szerintem ha a csajnak van egy kis esze, akkor vágja már az elején, h miről is szól ez az egész. Ha meg beleesik, na bumm, hát így járt...... :(
Mondjuk Engem mindig is zavart, hogyha egy csaj elsőre lefexik egy pasival, akko általánosságba véve qrva, de ha egy pasi csinálja ugyanezt, hát majdnemhogy érdemrendet kap érte. Szerintem a nőknek is ugyanúgy kijár ez a dolog, csak azért nem árt az óvatosság és nem ész nélkül csinálni.

Syl
2005-09-06, 13:56
Tudnék mesélni :o :(

Hát Én is :eek: :( :D

Syl
2005-09-06, 13:58
mondjuk van olyan, hogy valaki +teccik és rámész és nincs visszaút, ez a kölcsönös vonzalom asszem...
de nem arról beszélek, amikor egy nő úgy kínálja magát, hogy az már másnak fáy áyyyyy...... :eek:

Igen de sajna vannak olyanok, akik nem tudják megkülönböztetni a két dolgot egymástól és mindegy alapon csak valaki jöjjön már :)
Amúgy meg osztom a véleményed, csak sajna kevesen vagyunk má akik így vélekednek erről a dologról :)

Eric
2005-09-06, 14:08
Hát nem tom, szerintem ha a csajnak van egy kis esze, akkor vágja már az elején, h miről is szól ez az egész. Ha meg beleesik, na bumm, hát így járt...... :(
Mondjuk Engem mindig is zavart, hogyha egy csaj elsőre lefexik egy pasival, akko általánosságba véve qrva, de ha egy pasi csinálja ugyanezt, hát majdnemhogy érdemrendet kap érte. Szerintem a nőknek is ugyanúgy kijár ez a dolog, csak azért nem árt az óvatosság és nem ész nélkül csinálni.

Úgy állítjátok be mintha a pasik folyamatosan kihasználnák a csajokat... dehogy... ha hazaviszek egy csajt a partyról az ugyanúgy akarja a sexet mint én. Nem azért jön el mert lehazudom a csillagokat! Oké vannak annyira naiv csajok akik bedőlnek ennek, és vannak akik ki is használják, de nem ez a jellemző!
A legtöbb esetben ha a csaj átmegy pontosan tudja mit fog történni!
Én egyáltalán nem gondolom, hogy ők kurvák..sőt... sokkal szimpibb ez mintha valaki hónapokig tartogatja magát kattogva aztán elmondja, hogy neki van tartása!
Az megint más kérdés ha egy csajt minden héten megdarál valaki!

Syl
2005-09-06, 14:29
Úgy állítjátok be mintha a pasik folyamatosan kihasználnák a csajokat... dehogy... ha hazaviszek egy csajt a partyról az ugyanúgy akarja a sexet mint én. Nem azért jön el mert lehazudom a csillagokat! Oké vannak annyira naiv csajok akik bedőlnek ennek, és vannak akik ki is használják, de nem ez a jellemző!
A legtöbb esetben ha a csaj átmegy pontosan tudja mit fog történni!
Én egyáltalán nem gondolom, hogy ők kurvák..sőt... sokkal szimpibb ez mintha valaki hónapokig tartogatja magát kattogva aztán elmondja, hogy neki van tartása!
Az megint más kérdés ha egy csajt minden héten megdarál valaki!

Mert vannak olan pasik, akik folyamatosan kihasználják a lányokat. Tisztelet a kivételnek, mielőtt bárki is megdorgálna. :)
Nade nézőpont kérdése és hát nem vagyunk egyformák. De azért az olyan lányt sem kell elitélni, aki hónapokig tartogatja. :)

kisördög
2005-09-06, 15:56
én sem azt mondtam, hogy valaki hónapokig tartsa magát, ha egy nő akarja akkor úgyis +történik, de basszus ne úgy, hogy egy partyn +látok valakit és Lmegyek vele :eek:
legalább valamennyire ismerjem azt, akivel összebújok..... :rolleyes:

Eric
2005-09-07, 00:18
én sem azt mondtam, hogy valaki hónapokig tartsa magát, ha egy nő akarja akkor úgyis +történik, de basszus ne úgy, hogy egy partyn +látok valakit és Lmegyek vele :eek:
legalább valamennyire ismerjem azt, akivel összebújok..... :rolleyes:

Én nem ítélek el senkit. És nem is azt mondtam, hogy csajok menjetek el mindenkivel aki rátok mosolyog...ne forgassatok ki :cool: Meg kell találni az arany középutat ;)

Maris
2005-09-07, 00:20
Én nem ítélek el senkit. És nem is azt mondtam, hogy csajok menjetek el mindenkivel aki rátok mosolyog...ne forgassátok ki :cool: Meg kell találni az arany középutat ;)

höhö,csak most látom mi megy itt :D
először húzni kell az agyát,mégha Te is akarod....node csak mértékkel egészséges határokon belül ;)
utána durr bele :D :D :D

Eric
2005-09-07, 00:22
először húzni kell az agyát,mégha Te is akarod....node csak mértékkel egészséges határokon belül ;)
utána durr bele :D :D :D

Persze..kell a mézemadzag különben elbizonytalanodunk :p :D

Maris
2005-09-07, 00:23
Nade nézőpont kérdése és hát nem vagyunk egyformák. De azért az olyan lányt sem kell elitélni, aki hónapokig tartogatja. :)

ezt viszont sosem értettem....mire vár :confused:
ha annyira nagyon bejön neki a pasi h ajándéknak szánja...akkor viszont nem értem h h bírja ki a csaj,h ne vesse rá magát :o ?
akivel meg kibírom sex nélkül hónapokig....az olyan is.... :D :rolleyes:

robci
2005-09-07, 00:26
utána durr bele :D :D

há nemtom...
igazából nem szeretném, ha a zagyamat, ami így is eléggé szegényes kapacitású, még vki húzogatná is... :rolleyes:
ne játszanak velem, aztat nem szeressem... mer, ha én se teszem, akkor más se tegye...
én se nem aszondom, hogy dőljenek be a hölgyek a zágyba, sőt...
de vannak olyan szituk, amikor... nemtom... hm... elsöprő a találkozás...
és már rövid idő után is egyszerűen nem tudsz Magadhoz térni a révületből, hogy ilyen személy létezik egyáltalán...
szal érzelmek... azok kellenek...
amúgy meg a nő mié ne tehetné meg aztat, amit egy férfi... :eek: ha szexelni szeretne, akkor szexeljen, ehhez senkinek semmi köze... vagy vmi ilyesmi :) persze szarrá lehet most emiatt savazni, de eztet így látom :D

Maris
2005-09-07, 00:35
Persze..kell a mézemadzag különben elbizonytalanodunk :p :D

a kis játszmákat le kell játszani....mégha elejétől tudod,h katt katt katt :D :rolleyes:

Maris
2005-09-07, 00:36
há nemtom...
igazából nem szeretném, ha a zagyamat, ami így is eléggé szegényes kapacitású, még vki húzogatná is... :rolleyes:
ne játszanak velem, aztat nem szeressem... mer, ha én se teszem, akkor más se tegye...
és már rövid idő után is egyszerűen nem tudsz Magadhoz térni a révületből, hogy ilyen személy létezik egyáltalán...
amúgy meg a nő mié ne tehetné meg aztat, amit egy férfi... :eek: ha szexelni szeretne, akkor szexeljen, ehhez senkinek semmi köze... vagy vmi ilyesmi :) persze szarrá lehet most emiatt savazni, de eztet így látom :D

az a különbség(amivel egyet értek) h a nő a befogadó...nem mindegy h te mész sokszor vendégésgbe,vagy nálad van folyamatosan buli :D

robci
2005-09-07, 00:37
az a különbség(amivel egyet értek) h a nő a befogadó...nem mindegy h te mész sokszor vendégésgbe,vagy nálad van folyamatosan buli :D

igaz, igaz, de itten mostan a megítéléssel kapcsolatos sztereotíp gondolkodásmódra szerettem vóna rávilágítósozni :o :)

Eric
2005-09-07, 00:39
há nemtom...

A legjobb mikor egymást húzzátok és mindketten tudjátok mi is történik...csak úgy vibrál a levegő...

jah..majd el felejtettem...robczi savsavsav ;) :D

Maris
2005-09-07, 01:00
A legjobb mikor egymást húzzátok és mindketten tudjátok mi is történik...csak úgy vibrál a levegő...

:D valami hasonlóra gondoltam én is....cicafijú :p

tony
2005-09-07, 01:16

Én partyba azért járok hogy elfelejtsem hogy egy szükségekkel élő undorító vírus vagyok ... Talán rájössz kiről beszélek beszélek a zene meg a flash a lelkünknek szól főleg... Party után sex ? Nekem ez olyan mint templomban hányni :cool: Eszembe sem jut pedig már 1 éve clear nyomom a partykat :) a lényeg az hogy a zenéről meg a hangulatról sok minden eszenbe jut csak a halandó fizizkai szüségletek nem... Persze mindennek meg van a helye és ideje és mindekinek megvannak a maga szokásai ÉS EZ IS CSAK EGY MAGÁNVÉLEMÉNY!!
AMI BOCS HA EGY KICSIT DURVA LETT A FELELŐSSÉGET VÁLLALOM ÉRTE
"but if you 555 i'm 666"
még egyszer bocs és minden jót a kedves fórumozóknak! :)

Maris
2005-09-07, 01:20
sex killerre :D most a tuti tuti :D

tony
2005-09-07, 01:26
há nemtom...
ezért a hozzászólásért megbecsülési pont járna ... és adnék is csak gép nem engedi hogy azért mert már sok van neked vagy mert listán vagy ??? nem tom... :( ;)

robci
2005-09-07, 01:29
hehe, bittos killerlistán vagyok :p :D :D
de nem hinném, hogy ne kaphatnék többet, mer kaptam má rosszallást is... mondjuk azt azé aláírhatta vóna, aki adta... :rolleyes: bááár, sejtem, hogy ki vót ;) :D

tony
2005-09-07, 01:34
hehe, bittos killerlistán vagyok :p :D :D
de nem hinném, hogy ne kaphatnék többet, mer kaptam má rosszallást is... mondjuk azt azé aláírhatta vóna, aki adta... :rolleyes: bááár, sejtem, hogy ki vót ;) :D
nem , állítolag túl sokat adtam már neked ... nade ne offoljunk
ÉLJEN A SEX!! :)

magarsky
2005-09-07, 01:45

mellow to the max...........;) :D

Kerö
2005-09-08, 16:03
nincs is jobb party utáni kexnek;) afterszexnek:D.. dee,az előzőekhez kacsintva,jobbszeressek kedveshölgyekkel előbb érzelmekre találni mint mámorra..
ha mámorral indul,akkor a környéke legyen érzelem, legalább;)
ha efféle nincs,akkor csak pont 1 jóra viszlát?? :eek:

LOCO
2005-09-08, 16:17
ezt a baromságot :):
Szerelmi bájital készítése
2005.01.20. 20:58

Csinálj magadnak bájitalt!

Szerelmi bájital

Újholdnál, növő holdnál gyújtson meg egy piros gyertyát, és gondoljon arra, hogy már kettesben van szerelmével! Majd készítse elő a kellékeket: Teafőző, méz, csipketea, fahéj, 9 piros rózsaszirom. Tegye fel forrni a vizet, majd lassan kanalanként adagoljon hozzá 9 kiskanál akácmézet, és közben mondja:

- Aphrodité, Szerelem Istene, szükségem van a segítségedre, a közreműködésedre. Jöjj el hozzám, segíts nekem!
- Töltsd meg ezt a teát erőddel és a természet erejével, hogy amikor XY iszik belőle, nőjön benne a vágy irányomban. Legyen belém szerelmes, kívánjon engem!
- Frissítsd fel szellemem, és töltsd csordultig a szívemet, hogy igaz szerelemmel fogadjam XY közeledését! Úgy legyen!

Ezután tegyen bele egy fahéjat és a 9 piros rózsaszirmot. Hagyja még 2 percig forrni, majd vegye le a tűzről. Ettől a perctől kezdve működik a dolog! Az se baj, ha kihűl, és újra kell melegíteni, bár az íze az első forralásnál finomabb!!!

PeeKaBoo
2005-09-08, 16:21
nincs is jobb party utáni kexnek;) afterszexnek:D.. dee,az előzőekhez kacsintva,jobbszeressek kedveshölgyekkel előbb érzelmekre találni mint mámorra..
ha mámorral indul,akkor a környéke legyen érzelem, legalább;)
ha efféle nincs,akkor csak pont 1 jóra viszlát?? :eek:

khm... khm... :o

Sámán
2005-09-08, 16:37
peekaboo: persze, mert te még nem vagy 18:)

PeeKaBoo
2005-09-08, 17:09
Hát... azért elmúltam már... csak jól tartom magam... :cool:

...akit érdekel a fiatalon tartó szérum... MSG-be megírom :D

Eric
2005-09-08, 17:29
Hát... azért elmúltam már... csak jól tartom magam... :cool:

...akit érdekel a fiatalon tartó szérum... MSG-be megírom :D

küld küld...zavarnak a rácok és a táskák :D

PeeKaBoo
2005-09-08, 17:30
küld küld...zavarnak a rácok és a táskák :D

rácok?

ŐöŐ... srácok?? :D

Eric
2005-09-08, 18:12
rácok?

ŐöŐ... srácok?? :D

neeeeeem....ráncok :p :o

magarsky
2005-09-09, 03:10
SEXUAL......................:cool: :D

PeeKaBoo
2005-09-11, 21:06
Ezt így Eric-nek :D :D :D

Játssz velünk - Élvezd az Erotika Kiállítás nyereményeit!

A 10. Budapesti Erotika Kiállításon nem mindennapi nyereményekkel várjuk látogatóinkat!
Küldd el július 15. - szeptember 29. között sms-ben az EK szót a
06-90-ORGASM
(06-90-674276)
telefonszámra - ha Fortuna Istenno kegyeibe fogad , NYERHETSZ. Amit nyerhetsz:

* Minden 50. sms küldője a helyszínen egy híres pornósztárral fotóztathatja magát és a névre szólóan dedikált fotót azonnal megkapja.
* Minden 100. sms küldője 1 db belépőjegyet nyer a 10. Budapesti Erotika Kiállításra.
* A július 15. - szeptember 29. között sms-t küldők között kéthetente kisorsolunk 1 db belépőjegyet Deborah pornószínházába.
* Július 15. - Szeptember 29. között havonta egyszer kisorsolásra kerül egy meghívás a Fókusz Videó pornófilm forgatására. Így bepillanthat a kulisszák mögé!

Nyereményjátékunk a kiállítás ideje alatt is folytatódik! A július 15. - október 2. között sms-t küldők részt vesznek a zárónapon / vasárnap a kiállítás helyszínén tartandó fődíj sorsoláson. A fődíj : 1 hetes tengerparti üdülés 2 személy részére. / részletek hamarosan a www.erotikakiallitas.hu oldalon.

A nyertesek a válasz sms-ben kapott számkód segítségével a kiállítás ideje alatt tudják átvenni nyereményeiket az erre kijelölt helyen.
Kizárólag 18 éven felüliek látogathatják a kiállítást és vehetnek részt az sms játékban.

PeeKaBoo
2005-09-11, 21:11
...aztán nem az összes pénzed erre költöd, mert annyira szeretnél a kiállításra jegyet nyerni... :D :o :rolleyes:

Maris
2005-09-11, 21:15
pornó színház :D ?

Eric
2005-09-11, 21:16
...aztán nem az összes pénzed erre költöd, mert annyira szeretnél a kiállításra jegyet nyerni... :D :o :rolleyes:

nah :D a végén még be leszel állítva valami sexistának:D mondjuk jó lenne egy közös fotó Sandra Ironnal :rolleyes:

Maris
2005-09-11, 21:18
nah :D a végén még be leszel állítva valami sexistának:D mondjuk jó lenne egy közös fotó Sandra Ironnal :rolleyes:

én maya golddal szeretnék pózolni.... :o

PeeKaBoo
2005-09-11, 21:19

leszeK vagy leszeL??

...én csak ezt úgy találtam... és eszembejutottál... mert te vagy az a percerz fajta :D :rolleyes:

Eric
2005-09-11, 21:23
leszeK vagy leszeL??

...én csak ezt úgy találtam... és eszembejutottál... mert te vagy az a percerz fajta :D :rolleyes:

ööö...mármint én leszek.... :o

perverz...ééén? nem sználok korbácsot, nem kefélek zöldségekkel és sexrabszolgát sem tartok egy ládában :p ...mondjuk az utolsó néha jól jönne :D

PeeKaBoo
2005-09-11, 21:26
ööö...mármint én leszek.... :o

perverz...ééén? nem sználok korbácsot, nem kefélek zöldségekkel és sexrabszolgát sem tartok egy ládában :p ...mondjuk az utolsó néha jól jönne :D

ŐöŐ... rólad mindenki tudja... :D szal ez nem titok :o

Maris
2005-09-11, 21:27
leszeK vagy leszeL??

rövid ismeretség után is ennyire átlátsz rajta :D ?

Eric
2005-09-11, 21:27
ŐöŐ... rólad mindenki tudja... :D szal ez nem titok :o

még anyum is? :o bassszus :( :p

PeeKaBoo
2005-09-11, 21:29
rövid ismeretség után is ennyire átlátsz rajta :D ?

hááát... ez így nagyon nyilvánvaló.... :o

Maris
2005-09-11, 21:34
hááát... ez így nagyon nyilvánvaló.... :o

nekem még nem tűnt fel :D :D

PeeKaBoo
2005-09-11, 21:39

ne hazudj... :o

...vagy csak lemaradt az "eléggé" szó? :D

Eric
2005-09-11, 21:46

ugye ugye ;)

jah...képzeld Maris megjött az új szopószívó automatám :D

Maris
2005-09-11, 21:47
ne hazudj... :o

...vagy csak lemaradt az "eléggé" szó? :D

:o rajtam is átlátsz.....ez már sok :rolleyes:

Maris
2005-09-11, 21:48
ugye ugye ;)

jah...képzeld Maris megjött az új szopószívó automatám :D

legalább tvt nézhetek :o

PeeKaBoo
2005-09-11, 21:49
:o rajtam is átlátsz.....ez már sok :rolleyes:

bocsi... :o ... én már csakilyen szemét átlátós vagyok... :o

Eric
2005-09-11, 22:06
bocsi... :o ... én már csakilyen szemét átlátós vagyok... :o

belelátsz mindenki szexualitásába? jó társközvetítő lehetnél :D :p

PeeKaBoo
2005-09-11, 22:20
belelátsz mindenki szexualitásába? jó társközvetítő lehetnél :D :p

na ezt felejtsd el...
... saját magam életébe kháosz uralkodik... mit várnál?? :eek:

Eric
2005-09-11, 22:27
na ezt felejtsd el...
... saját magam életébe kháosz uralkodik... mit várnál?? :eek:

kavard fel az állóvizet :p

PeeKaBoo
2005-09-11, 22:29
kavard fel az állóvizet :p

az ÁLLÓ vizet, mi? :o

Maris
2005-09-11, 22:37
senki ne sexeljen mert szar dolog..... :o

Eric
2005-09-11, 22:37
az ÁLLÓ vizet, mi? :o

gondoltam, hogy nem a nedvesebb dologra kapod fel a fejed :p

Eric
2005-09-11, 22:38

őőőő...ezek remélem nem tapasztalatok :p :o

PeeKaBoo
2005-09-11, 22:39
gondoltam, hogy nem a nedvesebb dologra kapod fel a fejed :p

Mondjuk így abba a mondatodba kábé 3 olyan volt, ami rád vall... :rolleyes:

PeeKaBoo
2005-09-11, 22:40

Attól függ, h kivel.... :o

...bár így én... inkább nem is szólalok már meg... inkább ... mpfm mpfm

PeeKaBoo
2005-09-11, 22:41

A nagy mágus szar az ágyban és csak teszi az agyát... Pfff... :o :rolleyes:

Maris
2005-09-11, 22:43

lelki pillanatnyi ficam :o

Eric
2005-09-11, 22:50
Attól függ, h kivel.... :o

...bár így én... inkább nem is szólalok már meg... inkább ... mpfm mpfm

nah csak nem betömték a szád :p

Eric
2005-09-11, 22:51
A nagy mágus szar az ágyban és csak teszi az agyát... Pfff... :o :rolleyes:

én sosem állítottam semmit... :D az a Ti reszortotok :p

PeeKaBoo
2005-09-11, 22:52
nah csak nem betömték a szád :p

He-he-he :o

Így nincs ki betömje... :o ... de nem is kell :cool:

Maris
2005-09-11, 22:57
He-he-he :o

Így nincs ki betömje... :o ... de nem is kell :cool:

;) igazad van

PeeKaBoo
2005-09-11, 23:01
;) igazad van

Meghát amúgyis... Pfujjj... Eric... Te meg fordulj a sarokba... és szégyeld magad... :o

Eric
2005-09-11, 23:11
;) igazad van

jah...az megint más :o

Eric
2005-09-11, 23:16
Meghát amúgyis... Pfujjj... Eric... Te meg fordulj a sarokba... és szégyeld magad... :o

miért is? :p

PeeKaBoo
2005-09-11, 23:20
miért is? :p

Így már lassan mindenért...
(rámhoztad a depit... szal fexem inkább aludni...) :o

Eric
2005-09-12, 10:51
Az esküvő után a fiatal feleség így szól a fiatal férjéhez:
- Drágám, most, hogy összeházasodtunk, azt hiszem, meg kellene beszélnünk, hogyan alakítsuk ki szexuális életünket. Este, ha a hajam rendben van, azt jelenti, nem akarok szexet. Ha kicsit kócos, azt jelenti, hogy lehet, hogy akarom, lehet, hogy nem. Viszont ha a hajam teljesen kócos, azt jelenti, hogy akarom a szexet.
- Rendben, aranyom. Most elmondom, én hogyan gondolom: amikor hazajövök, iszom egyet. Ha csak egy pohárral iszom, azt jelent, hogy nem akarom a szexet. Ha két pohárral iszom, azt jelenti, hogy lehet, hogy akarom, lehet, hogy nem. Viszont ha három pohárral vagy többet iszom, akkor kurvára nem fog érdekelni milyen a hajad. :cool:

PeeKaBoo
2005-09-12, 11:40
Le a nemi erőszakkal! Ne engedjünk férfiakat az utcára!

robci
2005-09-12, 14:30
Le a nemi erőszakkal! Ne engedjünk férfiakat az utcára!

akko mész szemetet szedni? :D :D :D

PeeKaBoo
2005-09-12, 14:34

??? :D :cool:

robci
2005-09-12, 14:46
??? :D :cool:

há ha még a zutcasepregető überarcokat sem engeded ki a kocsmábóóó, akko kénytelen leszel Te (Ti :o) takarítani... :D ;)

PeeKaBoo
2005-09-12, 14:47
há ha még a zutcasepregető überarcokat sem engeded ki a kocsmábóóó, akko kénytelen leszel Te (Ti :o) takarítani... :D ;)

Én felszedem a szemetet... ha nem tűnt fel... kessing közben is... :o

Eric
2005-09-12, 15:06

Használt koton gyüjtés? :D :p

PeeKaBoo
2005-09-12, 15:07

Eeerríííík... :o

robci
2005-09-12, 15:15

bazz, ha píz kell szólj, megoldjuk... :o
de ne íííígy.... :D :D :D ;)

Eric
2005-09-12, 15:24
bazz, ha píz kell szólj, megoldjuk... :o
de ne íííígy.... :D :D :D ;)

Nem büdös a meló :cool: és jobb mintha gcis fiú lennék egy pipsóban :o

kisördög
2005-09-12, 15:33
tök alshow :D

psychic
2005-09-12, 15:37
kukucs :D

mi folyik itt ámbörök?;)

robci
2005-09-12, 15:45
kukucs :D

mi folyik itt ámbörök?;)

még semmi, höhöh :D
vagyis nemtooom... :rolleyes: Roliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D ;)

psychic
2005-09-12, 15:45
megöltem a topikot:D

hmm...lehet irok a többi topikba ish:D

FoX
2005-09-12, 15:52
megöltem a topikot:D

hmm...lehet irok a többi topikba ish:D

oda en mar irtam :D

kisördög
2005-09-12, 15:54
szevasztok topikkillerek!!! :p :D

PeeKaBoo
2005-09-12, 15:59
még semmi, höhöh :D
vagyis nemtooom... :rolleyes: Roliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D ;)

...sztem elment használt kotont gyűjteni... :D

Eric
2005-09-12, 16:04
...sztem elment használt kotont gyűjteni... :D

lehet kimosom őket és újra eladom a gyanútlan partizóknak :p

PeeKaBoo
2005-09-12, 16:06

Vagy lufinak... :o

Eric
2005-09-12, 16:08
Vagy lufinak... :o

hjaj...én szeretem a lufit :o most megutáltam :D

FoX
2005-09-12, 16:10

ahogy nezem a para emberektol topicot... lehet szukseg lesz ra :D :D

PeeKaBoo
2005-09-12, 16:34
hjaj...én szeretem a lufit :o most megutáltam :D
...ha kínálnak partyn... erre gondolj :D

PeeKaBoo
2005-09-12, 16:34
...ha kínálnak partyn... erre gondolj :D

főlegha gyanúsan nagy :D

Maris
2005-09-12, 16:35
atya úr isten....nagyon beverhettem a fejem....durva dolgokat olvasok itt :o

FoX
2005-09-12, 16:36
szevasztok topikkillerek!!! :p :D

szevaaaaaaaaaaaaaaaasz :D :P

kisördög
2005-09-12, 16:36
áhhh dehogy dúúúúúúrvák Maris, ezek mind mink;)

Eric
2005-09-12, 17:20
atya úr isten....nagyon beverhettem a fejem....durva dolgokat olvasok itt :o

Picit elengedtem magam :o
HA bárkinek nem tetszik kiengesztelem egy lufival :p

Maris
2005-09-12, 17:24
Picit elengedtem magam :o
HA bárkinek nem tetszik kiengesztelem egy lufival :p

semmi gond,nem is azért írtam.... :rolleyes:
:o csak vhogy mostanában....izé bizé mind1 :o

LOBOT
2005-09-13, 06:43
a részecskéink :Dhttp://protoneon.uw.hu/era_rajzok/303426.JPG

Eric
2005-09-13, 10:42
összeszámoltam ...nekem így 19van :o lehet gondok lesznek a nemi identitásommal? :o :D

Eric
2005-09-13, 11:18
"a Nap Mondása:

A Nők Pirsingelnek, Kilyukasszák Az Orrukat, Fülüket, Mellbimbójukat, Köldöküket, Még A Klitoriszukat Is!!!
Epilálják A Lábukat Forró Viasszal, Leborotválják A Hónaljukat, Szeméremajkukat, Csupálják A Szemöldöküket és Bajuszukat!!!
Szilikont épitenek Be Testük Minden Részébe, Mellbe, Fenékbe...
Liftingelni és Liposzukcióra Járnak, A Bordájukat Operálják Ki, és Még Ki Tudja, Hogy Mit.
és Nekünk Nem Engedik, Hogy Fenékbe Dugjuk őket, Mert Fáj Nekik?"

FoX
2005-09-13, 12:19
"a Nap Mondása:

A Nők Pirsingelnek, Kilyukasszák Az Orrukat, Fülüket, Mellbimbójukat, Köldöküket, Még A Klitoriszukat Is!!!
Epilálják A Lábukat Forró Viasszal, Leborotválják A Hónaljukat, Szeméremajkukat, Csupálják A Szemöldöküket és Bajuszukat!!!
Liftingelni és Liposzukcióra Járnak, A Bordájukat Operálják Ki, és Még Ki Tudja, Hogy Mit.

nah, megnezzuk ki nevet ezen mikozben a seggeben van az esernyo ;) :D

Eric
2005-09-13, 12:38
nah, megnezzuk ki nevet ezen mikozben a seggeben van az esernyo ;) :D

Az igazság, hogy az iroda férfitagjai dőltek a röhögéstől
... és néhány csaj is :D ;) :cool:

PeeKaBoo
2005-09-13, 12:41

...bár mi nem egy irodában dolgozunk, de... :D :o :rolleyes:

LOCO
2005-09-13, 12:51
"a Nap Mondása:

ott a pont ericnél!!!

FoX
2005-09-13, 13:00

mi mast tudna tenni... :D :D :D

Eric
2005-09-13, 13:09
mi mast tudna tenni... :D :D :D

Azt mondja, hogy "ez faszság mert már nem is fáj" :D :cool:

FoX
2005-09-13, 13:35
Azt mondja, hogy "ez faszság mert már nem is fáj" :D :cool:

ehhehehe :D ismerek valakit, lehet hozza menni megfelelo juttatas elleneben bejaratasra, es oktatasra. noknek, ferfiaknak vegyesen :D mar az elso alkalom fajdalommentes :D garantalt magyar minoseg :D

Eric
2005-09-13, 14:24
ehhehehe :D ismerek valakit, lehet hozza menni megfelelo juttatas elleneben bejaratasra, es oktatasra. noknek, ferfiaknak vegyesen :D mar az elso alkalom fajdalommentes :D garantalt magyar minoseg :D

Én is ismerek :D ...és ő azt is mondja közbe: "óhh mily csodás teazsúr" :D ;)

Ydderf
2005-09-13, 14:54
ezt egy bírkózó edző mondta nekem egyszer, idézem:"a jövő puncijjjjjjja a segggglukkkkk"!

elöször jót nevettem rajta de láttam hogy komolyan gondolja és inkább ott hagytam. :o

robci
2005-09-13, 18:22
Fiatal pár ül a parkban a padon.
- Megmelegíthetem a kezem a lábad között? - kérdezi a fiú.
A lány bólint, majd néhány perc múlva megkérdi:
- A füled nem fázik?

PeeKaBoo
2005-09-13, 19:29
100... bazzeg....

GoaBaba
2005-09-13, 22:23
A kép:

3 napos goa,második nap délután, lemenő nap, aranyszínű káprázatos csillogás a fák levelein át a bőrödön, az arcán..Langyos szellő a tó felöl, a fák meghatározhatatlanul erős és nagy kisugárzása ami tudod,h veled lesz a hétköznapokon is...a föld esőáztatta illata...energikus, eszméletlen könnyű de izzasztó tánc a tűz körül este..és mindenki ért...és a nagy kollektiv magányban senki sincs egyedül..

Na.
Eccer voltam goán szabadtéren még csak de azóta is visszavágyom
A fent emlitett kép egy érzés,konkrétan nem történt semmise akkor de mikor átlépsz valahogy önmagadhoz akkor valahogy adva van az élet-és minden ami vele jár.

Oké.
kezdem én se érteni se.:)
A lényeg,h aki teheti járjon utána milyen a sex amikor igazán Érzel.
Én még nem tettem meg de nem lehet rosszabb,mint ahogy elképzelem.

Amugy kösz,tökjól vagyok csak fáradt.
Mikor lesz buli Dunakeszin???

LOCO
2005-09-13, 22:28
A kép:

3 napos goa,második nap délután, lemenő nap, aranyszínű káprázatos csillogás a fák levelein át a bőrödön, az arcán..Langyos szellő a tó felöl, a fák meghatározhatatlanul erős és nagy kisugárzása ami tudod,h veled lesz a hétköznapokon is...a föld esőáztatta illata...energikus, eszméletlen könnyű de izzasztó tánc a tűz körül este..és mindenki ért...és a nagy kollektiv magányban senki sincs egyedül..

Na.
Eccer voltam goán szabadtéren még csak de azóta is visszavágyom
A fent emlitett kép egy érzés,konkrétan nem történt semmise akkor de mikor átlépsz valahogy önmagadhoz akkor valahogy adva van az élet-és minden ami vele jár.

Oké.
kezdem én se érteni se.:)
A lényeg,h aki teheti járjon utána milyen a sex amikor igazán Érzel.
Én még nem tettem meg de nem lehet rosszabb,mint ahogy elképzelem.

Amugy kösz,tökjól vagyok csak fáradt.
Mikor lesz buli Dunakeszin???

azé ez igy egy szép hozzászólás baba:)

LOBOT
2005-09-13, 23:03
DUNAKESZIN volt buli?? :rolleyes: , nem DUNAHARASZTIN?? :cool:

ja sztory:::::::: :) :::::::::::

..Makón volt eccer 1 partyyy, azonkivül, h volt többis ..
..Ott a táncolnivalótérhez közel lehetett sátrat verni ..
..Áll tis enyéms áto ris .. :)
..menn benne a szeksz, Zene volt, hangulat volt..
..meg cirka pár méterre extázisjippijjébe embelek ..
..felemelő volt mindenhonnan .. :D

so, so .. :p

PeeKaBoo
2005-09-13, 23:06
DUNAKESZIN volt buli?? :rolleyes: , nem DUNAHARASZTIN?? :cool:

ja sztory:::::::: :) :::::::::::

..Makón volt eccer 1 partyyy, azonkivül, h volt többis ..
..Ott a táncolnivalótérhez közel lehetett sátrat verni ..
..Áll tis enyéms áto ris .. :)
..menn benne a szeksz, Zene volt, hangulat volt..
..meg cirka pár méterre extázisjippijjébe embelek ..
..felemelő volt mindenhonnan ..

so, so .. :p

volt dunakeszin... én is voltam... csak az alkohol... az alkohol miatt nemtom mi volt ottan :cool:
Extázis kimaradt... katicaa berugott... ééés... ajudt :eek: :D

LOCO
2005-09-14, 01:19
http://divelsfoot.com/gallery/data/504/medium/98helicopter_fuck.jpg

magarsky
2005-09-14, 03:39
Kanadai az, aki tud kenuban szeretkezni........:rolleyes:
Némelyek folyton a szexre gondolnak, némelyek egyáltalán nem gondolkodnak...:p
és Nő olyan pontok halmaza a térben, amely felállít egy egyenest...:D
és azt sene felejtsük el,hogy a nőknek két helyen van ajkuk.....
Az egyikkel veszekednek, a másikkal békülnek....;)

magarsky
2005-09-14, 03:44
SZÁZ SZÓ A SZEXRŐL:rolleyes:

a-z-ig::::::D:::::::::cool:

Afrodiziákumok

Afroditéről, a görög istennőről, - aki a mitológia szerint a szerelem mindenható úrnője volt, - nevezték el mindazokat a szereket amelyektől a szexuális vágy felkeltését, vagy visszaadását várják az emberek. Az ókortól kedve számos növénynek tulajdonítanak kedvező hatást. Ilyenek például: a zeller, a szezám mag, a spárga leve, a petrezselyem magja, a ginzeng gyökér, a yohimbin gyökér, a zab, a koladió kivonata, egyes csucsorfélék, kosborfélék stb. De szex erősítőnek tartják a kaviárt, a tojást is. A tudományos kutatók próbálkoznak majomhere kivonatok adagolásával és más hormonkészítményekkel. Kétségtelen, hogy az élelmiszerek egy részében találhatók olyan anyagok, amelyek erősítik a húgyúti és ivarszerveket, vagy izgatják a központi idegrendszernek a szexualitásért felelő régióit. A tömény kivonatok fogyasztásával azonban vigyázni kell, ugyanis a káros mellékhatásuk rendszerint erősebb mint a kívánt eredmény.

Amplificatio vaginae

Anyajogú bantu törzseknél, a Palau - szigeteken és Ausztrália őslakosai között még ma is szokás a hüvelybemenet mesterséges tágítása, a közösülés megkönnyítése érdekében. Ugyanezeken a helyeken ugyanis vallási okokból a hímvesszőt húgycső menti bemetszésekkel különösen szélessé, lapossá formálják.

Anorgazmia

A férfiaknál ritkábban, a nőknél sajnálatosan gyakran tapasztalható jelenséget, az orgazmus hiányát jelöli a szó. A funkciózavart a legtöbb esetben pszichés vagy neveltetési problémák okozzák. Fiatal korban főként a tapasztalatlanság, kapkodás, a partner önzése található a jelenség hátterében. Az állapot pszichoterápiás módszerekkel korrigálható.

Aszexualitás

A nemi érdeklődés teljes hiányát jelzi a szó. Többnyire rossz tapasztalatok, vagy nevelési, vallási hatások eredményezik. Szélsőséges vallásos felfogás szerint a szexualitás csak gyermek nemzés céljából engedélyezett, maga a vágy az ördög csábítása, azaz bűn. Az ilyen szellemben nevelkedő kislányok felnőttkorban elutasítják a testi szerelmet.

Badana

Keleti eredetű szexuális játék. A péniszt nem vezetik be, csak a szeméremajkakhoz dörzsölik, mígnem bekövetkezik a magömlés. Fiatalok számára pettingként nálunk is elfogadható, de ügyelni kell, nehogy a hüvelybe jusson az ondó.

Bestiofilia

Bibliai kifejezéssel élve: szodómia, amely az ember és az állat nemi aktusát jelöli. Régen leginkább az állandó nőhiánnyal küszködő fiatal pásztorok gyakorolták, de az “öleb” szó másik is erre értelme utal. Ma a ritka nemi eltévelyedések közé tartozik.

Biszexualitás

Azokat jelöli a szó, akik a saját nemük és a másik nem iránt egyaránt szexuális vonzalmat éreznek. A biszexuálisok jelentős része életük egyes időszakában főként a homoszexuális ingerekre reagál. A biszexualitás a nők között gyakoribb.

magarsky
2005-09-14, 03:46
Domina

A szó latinul úrnőt jelent. A mazochista férfiak női ideálja az erős, büntető domina, aki testileg lelkileg meggyötri őket, mielőtt szexuális kielégüléshez jutnának. Ennek a meglehetősen gyakori nemi elferdülésnek a hátterében rendszerint az anyához való szélsőséges kötődés található.

Dyspareunia

A nő hiányzó vagy csökkent szexuális ingerlékenységét jelenti a szó, de nem tévesztendő össze az úgynevezett frigiditással. Maga az állapot a terhesség második felében, a szoptatás alatt vagy idősebb korban természetesnek mondható. Ha a felsorolt okok nem állnak fenn, akkor rendszerint a szexualitás vagy a partner hárítása húzódik meg a háttérben.

Ejaculatio praecox

A férfi idő előtti, vagy korai magömlése. Ez bekövetkezhet a pénisz bevezetése előtt, a szeméremajkak érintésekor, vagy közvetlenül a hüvelybe való bevezetés után, következésképpen lehetetlenné teszi a nőpartner kielégülését. Mivel a problémának elsősorban lelki okai vannak, jelenleg pszichoterápiás úton orvosolják.

Erényöv

A középkorban a tehetősebb, féltékeny férjek némelyike fémből készült rácsozatot szereltetett a felesége lábai közé, ha hosszabb útra indult. A rács lehetetlenné tette a közösülést, így a férj bízhatott neje hűségében. Azaz bízhatott volna, ha nem léteztek volna ebben a korban is remek lakatos mesterek...

Exhibicionizmus

A nemi eltévelyedések egyik leggyakoribb formája. A ”mutogatós bácsik” iskolák előtt gyerekek számára, mások felnőtt nők számára teszik közszemlére a péniszüket. A törvénybe ütköző magatartás hátterében személyiség-fejlődési problémák fedezhetők fel. Furcsa érdekesség: az exhibicionisták többsége házas ember.

Feminizálódás

A férfiak számára pszichésen is igen kellemetlen tünetcsoportot jelöl a fogalom. A test nőies formát kezd ölteni. Megduzzadnak a mellek, kerekedik a csípő, az izmokat egyre több helyen zsírszövet pólyázza körül. A nőiesedésért többnyire a herék daganatos betegségei, illetve a mellékvesék megbetegedései a felelősek.

Férfiatlanítás

A férfiatlanítás alatt a herék eltávolítását, illetve besugárzás hatására történő elpusztítását értjük. Ha ez a nemi érés előtt történik, akkor a fiúgyermeken nem alakulnak ki a másodlagos nemi jelleg jelei. (A régi időkben a háremhölgyek őrizetét ilyen ivartalanított személyekre bízták.) Amennyiben a felnőttkorban pusztulnak el a hereszövetek, csak a nemzőképesség szűnik meg, a közösülés tovább folytatható.

Fétisizmus

Kizárólag a férfiakra jellemző nemi eltévelyedés. A pszichoszexuális érés folyamata során a gyermek szexuális fantáziájához bizonyos holmik (női fehérnemű, cipő stb) kapcsolódnak, és a későbbiekben ezek megpillantása vált ki nemi izgalmat. A fétisiszták gyakran szárítóról, szennyesládából lopnak ruhadarabokat vágyaik kielégítéséhez.

Flagellantizmus

A nemi eltévelyedések egyik gyakori formája, amelynek lényege, hogy az egyén megkorbácsoltatja magát vagy ő korbácsol másokat. Az ilyen módon szerzett nemi izgalom bizonyos szerepjátékokkal társul: úrnő-rabszolga, úr és rabszolganő, bíró és bűnös stb. s ezt addig folytatják, míg be nem következik az orgazmus.

Frigiditás

A kifejezést a köznyelv - helytelenül - az orgazmus képtelenség megjelölésére használja, noha valójában a nemi vágy hiányát is értjük alatta. Ez utóbbi természetes lehet a szoptatás alatt, vagy idős korban, más esetben pl. pajzsmirigy probléma, vagy lelki trauma okozhatja. A vágy hiányában folytatott közösülés a legtöbbször valóban orgazmus nélkül végződik.

Frottőrizmus

A nemi eltévelyedések egyik meglehetősen gyakori fajtája. A frottőr a tömött villamoson, buszon azzal ingerli magát és jut olykor orgazmushoz, hogy nemi szervét az előtte álló nőhöz nyomja, dörgöli, vagy ha lehetősége van rá, közösülő mozgást végez. Mivel a kiszemelt “áldozat” a legtöbbször fél a megszégyenüléstől, nem tiltakozik hangosan, ez pedig tovább bátorítja az elkövetőt.

Thomato
2005-09-14, 05:32
Spiritizmus

A nemi eltévelyedések egyik ritkább formája, főleg az elektronikus zenét kedvelők körében fordul elő. A spiritiszta akkor jut orgazmushoz, ha szórakozás közben sarongjában eksztatikus táncot lejthet. Élményét fokozzák a buli kellékei, mint pl. a neonbuddhák, füstölők, színes göncök, uv-tangák.

káposztáscvekedli
2005-09-14, 20:09
te a link jobb alsó sarkában ugytünik hogy a tag az tagában barnult :D :D :D

Sick24h
2005-09-14, 20:13
... :d :d :d ...

magarsky
2005-09-14, 23:52
te a link jobb alsó sarkában ugytünik hogy a tag az tagában barnult :D :D :D

uh!!:rolleyes: baxi!!:D ez télllleg!! hihi!!:D PF! :cool:

magarsky
2005-09-15, 00:05
Genitális szagok

A nemi szagok nem egyformán hatnak a nemekre. A férfi nemi illatát ravasz parfümökkel erősítik és ez izgatóan hat a nőkre. A menstruációs ciklus alatt keletkező női nemi szagok viszont taszítják a férfiakat, ezért tanácsos ilyenkor fedőillatokat a testre vinni. Alapszabály: a rendszeres tisztálkodás, gondos higiéne jól szolgálhatja a partnerkapcsolatokat.

Gerontofilia

A gerontofilek (mindkét nem képviselői) előszeretettel választanak szexuális vagy szerelmi partnert náluknál sokkalta idősebb, gyakran kifejezetten öreg személyek közül. E késztetésük

gyökereit leggyakrabban a személyiségfejlődésük során szerzett tapasztalatok és érzelmi tényezők együttesében találhatjuk.

Glans clitoris

A csikló makkja. Az embrionláis időszakban ugyanabból a szövettelepből fejlődik ki, mint a pénisz, tehát maga a csikló nem más, mint egy miniatűr hímvessző. Ugyanúgy, mint a férfi nemi szerv makkja, a csikló makkja is a leginkább ingerelhető. Nyugalmi állapotban az előbőr, az un. praeputium borítja.

Hátgerinc sorvadás

A fogalom abból az ókori hiedelemből származik, amely szerint az ondó az agyban képződik és a gerincvelő útján kerül a hímvesszőbe, az önkielégítés ezért hátgerinc sorvadáshoz vezethet. A tévhit miatt a 18-19 században sok fiatalember öngyilkos lett. A századelő vallás-erkölcsi nevelése ugyancsak felhasználta ezt a tézist a maszturbáció elleni propagandájában, és számos felnőttkori szexuális zavart okozott ezzel a férfilakosság körében. Érdekes, hogy még ma is akadnak, akik hisznek ebben a zagyvaságban.

Herpes genitalis

Csakúgy a nők, mint a férfiak nemi szervein csoportos hólyagos kiütések formájában jelentkezik ez a fájdalmas kór. Az ismert és rettegett nemi betegségek árnyékában keveset beszélnek róla, pedig a kritikátlanul váltogatott partnerek révén szinte bejósolható a vírusos fertőzés. Minél inkább elhanyagolják, annál több kellemetlenséget okoz. Csak orvosi úton gyógyítható.

Heteroszexualitás

Néha zavar van a szó értelmezése körül. Önmagában idegen neműséget, vagy kiegészítő neműséget jelent, de az általános gyakorlatban a normális nemi irányultságot azaz a férfi - nő szexuális érintkezését jelzi.

Homoszexualitás

Az azonos neműek testi, lelki szerelmét jelöli a szó. Mózes III. könyvében ez áll:” és ha valaki férfival hál, úgy mint asszonnyal hálnak, utálatosságot követnek el mindketten, halállal lakoljanak, vérök rajtok”. Míg mind a tradicionális zsidó-keresztény kultúrkörben, mind az iszlám világban általában ellenséges érzülettel viseltetnek a homoszexualitás iránt, addig más nemzeteknél toleranciával kezelik. A homoszexualitást ma a kultúr nemzeteknél toleranciával kezelik. Kialakulásának okairól keveset tudunk. Különböző vizsgálati eredmények látszanak alátámasztani mind a genetikai, mind a hormonális, mind pedig a szociális eredetet. Egyre több kutató tartja azt, hogy a homoszexualitás oka nem e tényezők valamelyike, hanem mindhárom együttese.

Impotencia

Általánosságban a férfi közösülés képtelenségét értjük alatta. Ennek szervi és lélektani okai lehetnek. A szervi okok között megtalálható a cukorbetegség, E vitamin hiány, az ondóhólyag betegsége, az idegrendszer sérülése, a pénisz vénáinak elégtelen működése stb. A pszichológiai háttér feltérképezése bonyolultabb, de bármi okozza, az impotencia ma már jól kezelhető.

Johimbin

A nemi működést serkentő, ajzószer, amelyet az afrikai johimbe fa kérgének alkaloidájából nyernek. A 19. században került Európába. Egészséges idegrendszerű férfiak külső nemi szervében vérbőséget okoz, ugyanakkor hat a keresztcsonti tájékon elhelyezkedő erekciós központra is. Az öregedéssel,- valamint szervi bajok miatt jelentkező impotenciára csak kevéssé hatásos.

Káma Szútra

A szexuális kultúra egyik legősibb és leghíresebb “tankönyve”, amely máig is érvényes tudnivalók mellett érdekes olvasmánnyal is szolgál. Szerzője a hindu Vátszjájana i.sz. 1-2 században élt. Művét a modern világ minden nyelvére, így magyarra is lefordították

LOCO
2005-09-15, 01:35
szükségem volna 1 masszázsra de rögtön!!!(13 órát keményen ledolgoztam és kikészültem!!!!!!!!!!!)

LOBOT
2005-09-15, 04:24
szükségem volna 1 masszázsra de rögtön!!!(13 órát keményen ledolgoztam és kikészültem!!!!!!!!!!!)

:D :D azonnal, kérj bármit!!!
,.,.,.,.,.,.,.,., na mien???? :D :D

http://protoneon.uw.hu/era_rajzok/massage.JPG

LOCO
2005-09-15, 10:46
:D :D azonnal, kérj bármit!!!
,.,.,.,.,.,.,.,., na mien???? :D :D

http://protoneon.uw.hu/era_rajzok/massage.JPG
hát igy most ez elég kevés igy virtuálisan!:(

PeeKaBoo
2005-09-15, 11:06
Milyen a szex?
- Olyan mint a paprikáskrumpli. Kolbász nélkül is jó, de kolbásszal az igazi.

PeeKaBoo
2005-09-15, 11:06

..de sztem azért egy kedves gesztus Robottól...

Lufka
2005-09-15, 16:36

én nemrég értem haza maxőrkolleganömtől :p :)

LOBOT
2005-09-15, 16:55
én nemrég értem haza maxőrkolleganömtől :p :)

Akkó mehecc 15 órát dolgoz!!! :) :D

Lufka
2005-09-15, 17:11
Akkó mehecc 15 órát dolgoz!!! :) :D

a 7en má nem doli :) :) :p

de réxvétem a xenvedőknek, és kitartás ;)

dharma
2005-09-15, 18:36
Azt hallottam, h a "helytelen" szekszel az ember sok csíííít veszít--->szóval figyeljetek ám, h hogyan!!!

steineremerendezetlenelme
2005-09-15, 18:50
és hogyhatrátok dugibugielöött a fenékvajszag?

dharma
2005-09-15, 18:55
Aha :D

dharma
2005-09-15, 18:56
Nemtom, majdan cak most fognak kioktatni mitshogy :)

LOCO
2005-09-15, 23:56
http://www.theadultfiles.com/gal/spow/071/gip/bb129106.jpg
kis cuki:)

psykolett
2005-09-16, 00:13
http://animeaddicts.interhost.hu/e107_plugins/coppermine_menu/displayimage.php?album=53&pos=3

:rolleyes:

ilyenek miért nem léteznek???

magarsky
2005-09-16, 03:38
Kasztrációs félelmek

A mélylélektan művelői szerint sok lelki és szexuális probléma hátterében úgynevezett kasztrációs félelmek húzódnak meg. Az apjával öntudatlanul is versengő fiúgyerek attól tarthat, hogy megcsonkítják a nemi szervét. Ugyanakkor számos kislány véli úgy, hogy azért nincs pénisze, mert ő rossz volt valamikor, emiatt büntetésből kasztrálták. E rejtett félelmek felnőttkorban potencia illetve orgazmus zavarokat okozhatnak. Kezelésük pszichoterápiával megoldható.

Kéjcsepp

A szexuális izgalom fokozódásával a pénisz csúcsán üvegtiszta csepp jelenik meg. A folyadékot az úgynevezett Cowper mirigyek termelik. Célja, - csakúgy mint a hüvelyváladéknak, - hogy közösülés alatt csökkentse a súrlódást, ezzel fájdalom mentessé tegye a szeretkezést. A túlságosan sok, erős szagú, vagy bűzös anyagkiválasztás prosztata problémára, esetleg fertőzéses folyásra utalhat!

Klitoridektómia

Századunk első évtizedeiben még Európában is végeztek klitoridektómiát, azaz műtéti úton eltávolították a kislányok csiklóját. Ennek fő célja a későbbi maszturbáció megelőzése volt. Hasonló operációt végeztek és végeznek még ma is természeti népeknél, valószínüleg azért, hogy a “mini pénisz” eltávolításával nőiesebbé tegyék a lányokat. (A férfiasság kiemelése érdekében ugyanakkor a fiúk emlőbimbóját metszik le.)

Koitusz

A latin coitus szó elterjedt használata a párzás “elegáns” kifejezésére. Az első koitusz folyamán a szűzhártya beszakad, ezzel szabaddá válik az út a további közösülésekhez. Maga az aktus - megfelelő kultúrát feltételezve - három részből, - úgy mint előjátékból, a nemi szervek egyesítéséből és együtt mozgásából, valamint utójátékból áll.

Kokettálás

A régen igen gyakran használt kifejezést ma sokan, rosszul értelmezik. A szó voltaképpen kacérkodást jelent, a lányoknak maga illegető arc és szemjátékát, amelyek azonban mint kulcsingerek szexuális felhívó jellegűek lehetnek. Azok a férfiak, akik nem pontosan értelmezik ezeket a jelzéseket, úgy vélik, szabad utat kaptak. A félreértések elkerülése végett érdemes tehát annyit jelezni a kokettálás során, amennyit valóban közölni óhajt a hölgy.

Koprolália

Nők és férfiak között meglehetősen sokan vannak, akik a szeretkezés izgalmában a nemi szervekhez kapcsolódó illetlen, olykor durva szavakat használnak. Ezt nevezik koproláliának, amely voltaképpen az önajzást segíti, illetve tudattalanul is jelzi, hogy a személyiség ledönti a gátjait, s szabaddá teszi az utat a vágyai előtt.

Körülmetélés

Már az ókori Egyiptomban is végeztek kőkéssel körülmetélést, de napjainkban is fennmaradt a szokás, mely szerint a fiúgyermekek péniszének fitymabőrét részben, vagy teljesen eltávolítják. Bizonyos természeti népeknél ezt teszik a lányok csiklójával, illetve a nagy szemérem ajkak egy részével is. A műtét értelméről sok felfogás létezik. Némelyik szerint a közösség érdekében tett szimbolikus emberáldozatról van szó, mások higiénés szempontokat emlegetnek.

Kurtizán

Sokan - helytelenül - a prostituált szó helyett használják a megnevezést, noha annak nem szinonimája, elegánsabb megfelelője. A kurtizánok egy - egy főúr, vagy király “szolgálatában” álló szeretők voltak, akik igen nagy műveltséggel rendelkeztek, nem egyszer politikai befolyást is gyakoroltak “ jótevőjükre”. Noha voltaképpen ők is árúba bocsátották testüket, de a vevő mindig csak egy bizonyos személy lehetett s a tulajdonjog hosszú időre szólott.

Eric
2005-09-16, 11:30
kardot szeretnél, hálós rucit vagy sárkányos sexbábút? :D ;)

Eric
2005-09-16, 13:03
Szóval... négyen ülnek a börtönben. Egy zoofil, egy szadista, egy
nekrofil és egy extrémsportos.
A zoofil megszólal: ahh, ha lenne itt egy macska, ájulásig b***nám!
A szadista erre: ahh, azután én addig b***nám, amíg bele nem hal!
A nekrofil erre: hú, azután meg ÉN addig b***nám, amíg ki nem dolök!
Az extrémsportos srác pedig a sarokban, aki eddig csendben
ült,halkan megszólal: mijáu...

Eric
2005-09-21, 12:02
http://www.kepfeltoltes.hu/050921/t_k_letes_randi.JPG

Eric
2005-09-21, 15:03
->Marketing oktatási anyag:
>
>Látsz egy fantasztikus lányt egy partyn. Odamész hozzá és
azt mondod:
>"Fantasztikus vagyok az ágyban".
>Ez a Direct Marketing.
>
>---------------------------------------------
megszerzed A
>telefonszámát. Másnap felhívod és azt mondod: "Szia,
fantasztikus Vagyok
az
>ágyban".
>Ez a Telemarketing.
>
>Barátaiddal vagy egy partyn és meglátsz egy fantasztikus lányt.
>Egyik barátod odamegy hozzá és rád mutatva így szól: "Ő
fantasztikus az
>ágyban".
>Ez a Reklám.
>
>Látsz egy fantasztikus lányt egy partyn. Fölállsz,
megigazítod a
>nyakkendődet, odamész hozzá és töltesz neki egy italt.
Kinyitod neki az
>ajtót, fölveszed a táskáját miután ő elejtette.
>Felajánlod, hogy hazaviszed, majd ezt mondod: "Mellesleg,
fantasztikus
>vagyok az ágyban".
>Ez Public Relations (PR).
>
>Beülsz az autódba, lassan hajtasz a városban és a nyitott
ablakon Át
minden
>járókelőnek odakiáltod: "Fantasztikus vagyok az ágyban".
>Ez a Spam (kéretlen reklámküldemény).
>
>Látsz egy fantasztikus lányt egy partyn. Ő odamegy hozzád
és így
>szól: "Hallom, fantasztikus vagy az ágyban".
>Ez a Brand Recognition (Márkafelismerés)
>
>És ha az aktus után azt mondja:
>"Hááát tényleg fantasztikus vagy az ágyban!"
>Akkor az a vásárlói elégedettség.
>
>És ha hozzádmegy akkor az a márkahűség!

PeeKaBoo
2005-09-21, 15:16
És télleg... :D:D:D
Kár, h mi nem így tanultunk a marketing alapismereteket... :rolleyes:

Maris
2005-09-22, 11:30
FANTASZTIKUS VAGYOK AZ ÁGYBAN :D :D :D

Psy L
2005-09-22, 11:37
FANTASZTIKUS VAGYOK AZ ÁGYBAN :D :D :D

háháháhá
Közeleg már a márkahűség? :D

Maris
2005-09-22, 12:12
http://www.killsometime.com/Pictures/images/Jiggle.gif

Maris
2005-09-22, 12:13
háháháhá
Közeleg már a márkahűség? :D

:o azzal még várnék... :cool:

Maris
2005-09-22, 12:16
http://www.killsometime.com/Pictures/images/Single-Man.jpg

Maris
2005-09-22, 12:47
http://www.killsometime.com/Pictures/images/Men_vs_Women.jpg

Zabbe
2005-09-22, 13:09
Hát igen a nök bonyolultak:D

Maracuja
2005-09-22, 20:44
->Marketing oktatási anyag:
>
azt mondod:
>"Fantasztikus vagyok az ágyban".
>Ez a Direct Marketing.
>
megszerzed A
>telefonszámát. Másnap felhívod és azt mondod: "Szia,
fantasztikus Vagyok
az
>ágyban".
>Ez a Telemarketing.
>
>Barátaiddal vagy egy partyn és meglátsz egy fantasztikus lányt.
>Egyik barátod odamegy hozzá és rád mutatva így szól: "Ő
fantasztikus az
>ágyban".
>Ez a Reklám.
>
>Látsz egy fantasztikus lányt egy partyn. Fölállsz,
megigazítod a
>nyakkendődet, odamész hozzá és töltesz neki egy italt.
Kinyitod neki az
>ajtót, fölveszed a táskáját miután ő elejtette.
>Felajánlod, hogy hazaviszed, majd ezt mondod: "Mellesleg,
fantasztikus
>vagyok az ágyban".
>Ez Public Relations (PR).
>
>Beülsz az autódba, lassan hajtasz a városban és a nyitott
ablakon Át
minden
>járókelőnek odakiáltod: "Fantasztikus vagyok az ágyban".
>Ez a Spam (kéretlen reklámküldemény).
>
>Látsz egy fantasztikus lányt egy partyn. Ő odamegy hozzád
és így
>szól: "Hallom, fantasztikus vagy az ágyban".
>Ez a Brand Recognition (Márkafelismerés)
>
>És ha az aktus után azt mondja:
>"Hááát tényleg fantasztikus vagy az ágyban!"
>Akkor az a vásárlói elégedettség.
>
>És ha hozzádmegy akkor az a márkahűség!

És amikor aktus után azt mondja hogy: Hát volt már jobb is, Akkor az a: Kognitív Disszonancia (vásárlás utáni elégedetlenség)

PeeKaBoo
2005-09-23, 10:19
Két alma találkozik. Az egyik elvörösödik.

- Mi történt? - kérdi tőle a másik.

- Megláttam a kukacodat!!!

:) :o

PeeKaBoo
2005-09-23, 10:23
A férj meséli a feleségének:

- Képzeld, van egy új titkárnőnk, az Icuka. Valahonnan kiszimatolta,

hogy Fradi-drukker vagyok, és kaptam tőle egy dobozban zöld és fehér tollakat.

Kis dolog, de jól esik az embernek.

Másnap hazatérésekor ezt mondja:

- Képzeld, ez az Icuka ma fehér blúzban és zöld szoknyában volt.

Harmadnap ezzel megy haza:

- Képzeld, ez az Icuka ma zöld melltartót és fehér bugyit vett fel.

Negyednap ezzel fogadja a felesége:

- Képzeld, ma itt járt a szomszéd. 3 centivel hosszabb a farka a tiednél.

Kis dolog, de jól esik az embernek!

PeeKaBoo
2005-09-23, 10:24
Egy fiatal terhes nő bemegy a dokihoz ultrahang vizsgálatra.

A csaj megkérdezi a dokit:

- Minden rendben, doktor úr?

A doki ezt feleli:

- Igen, mind a ketten egészségesek, a baba is és ön is és lassan meg

is fog születni a gyermek.

- Rendben, doki - mondja a csaj -, de mi lesz, ha otthon, vagy a

munkahelyemen szülök?

A doki ezt feleli:

- Helyezze magát abba a pózba, ahogyan a gyermek fogant, így könnyen megszülheti.

- Oké, doki - válaszol a csaj - akkor az egyik lában kilógatom az

ablakon a másikat pedig beleteszem a kesztyűtartóba.

Pinokkió elmegy a dokihoz, mert a barátnője panaszkodik, hogy

szálkás a fütyije.

A doki azt tanácsolja, hogy néha dörzsölje meg smirgli papírral.

Két hét múlva találkozik a doki Pinokkióval:

- Na, panaszkodik még a barátnőd?

- Barátnő? Kinek kell ide barátnő?

Zabbe
2005-09-23, 22:10
fájdalmas képek:)looooooooooooool:D

LOCO
2005-09-23, 22:20
áááááááááááááááá,ez fájt!!!

Zabbe
2005-09-23, 22:46
áááááááááááááááá,ez fájt!!!
LooooooooooooooooooooooL :D :D :D

Eric
2005-09-27, 13:09
Lányok esti imája:

Én istenem, jó istenem
Lecsukódik már a szemem
Imádkozok egy férfiért
Aki nem egy büdös görény
Aki kedves, erős legény
Farka pedig nagy és kemény
Legyen neki jó állása
A nevemre bankkártyája
Küldj egy férfit, aki szereti az eszem
És választ ad arra, hogy nagy-e a seggem
Aki bárhol felvisz a csúcsra
Nappali, háló, kert vagy konyha
Kérek egy férfit, aki végtelenül szeret
És nem dugja meg a barátnőimet
Ahogy az ágyam mellett imádkozok
A köcsögöt nézem, aki nekem jutott.
... Ámen

Fiúk esti imája:

Istenem, egy nagy csöcsű nőt akarok.
... Ámen

Maracuja
2005-09-27, 17:53
Ez naon jó volt! :D

Seri
2005-09-28, 18:18
Ha nem tudod elolvasni, akkor húzd szét a szemed, mint a kínaiak!
Meglátod, működik! :)

Eric
2005-09-29, 15:57
Egyszer volt, hol nem volt, volt egy fiú aki megkérdezett egy lányt:

"Leszel a feleségem?"
A lány azt mondta: NEM!

A fiú eztán boldogan élt, mindig más nagymellű csajokkal aludt,
horgászni, vadászni járt, golfozott, sört vedelt és fingott amikor és
ahol csak akart.

VÉGE

imPAct
2005-09-29, 16:11

Nem hittem,de tényleg :D

Zabbe
2005-10-01, 12:16
Nem hittem,de tényleg :D
nekem sem állt rá elöször a szemem:D

Eric
2005-10-17, 13:05
Mózes jön le a hegyrol. Elészaladnak a srácok:
-Mózes! Mi volt?
-Van egy jó és egy rossz hírem.
-Mondd a jót!
-Sikerült lealkudnom tízre
-És a rossz?
-A ne paráználkodj még mindig közte van

robci
2005-10-17, 13:57
nesztek szolgáltatás 18+

merlin
2005-10-17, 14:09
hm, mumifikálás?
én ezt egy ideig még kihagynám

psykolett
2005-10-19, 00:09
mintha töke lenne a mennyasszonynak... :rolleyes:

LOCO
2005-10-19, 00:45
mintha töke lenne a mennyasszonynak... :rolleyes:
fúúú ba+,ilyen randa pi*át máá rég láttam!!!

freedom24
2005-10-19, 07:43
A cella extra szolgáltatásnak számít?

nussi
2005-10-19, 20:20
A cella extra szolgáltatásnak számít?

Kinek mi!Szerintem igen!!!
De ez csak az én véleményem!! ;)

nussi
2005-10-19, 21:23

Ez marha nagy!!! :cool: :eek: :cool:
Nem gondoltam volna!!! :p :) ;) :D

PeeKaBoo
2005-10-19, 21:48
áá... micsinálnak ennek a palinak a... tudjátok miévál...áááá :o

toxin
2005-10-19, 21:53
Szeretnek UJRA MINDENKIT megkerni, hogy a pornograf oldalak es kepek linkkeleset mellozzetek!!!!!

Akinek ilyen tipusu igenyei vannak, az kielegitheti ezeket az erre fenntartott weboldalakon!!!

Mint tudjatok 18 evnel fiatalabbak is latogatjak az oldalt...

merlin
2005-10-19, 22:27
egyetértek. nekem sem hiányoznak a mumifikált tinédzserek.

Szeretnek UJRA MINDENKIT megkerni, hogy a pornograf oldalak es kepek linkkeleset mellozzetek!!!!!

Akinek ilyen tipusu igenyei vannak, az kielegitheti ezeket az erre fenntartott weboldalakon!!!

Mint tudjatok 18 evnel fiatalabbak is latogatjak az oldalt...

robci
2005-10-19, 22:58
egyetértek. nekem sem hiányoznak a mumifikált tinédzserek.

:D :D :D :D

Toxin: vágó, direkt csak linket raktam, aztat is jól megjelölve... bár lehet így méginkább csalogató a tííínédzsereknek :p

káposztáscvekedli
2005-10-20, 11:48
http://index.hu/politika/bulvar/1019allatsze/

na erre mondják h. lóf. a s.....be

robci
2005-10-20, 11:55
http://index.hu/politika/bulvar/1019allatsze/

na erre mondják h. lóf. a s.....be
erre most majdnem linkeltem egy videót, de azé má tuti bann járna :D :D :D :o

toxin
2005-10-20, 12:07
kábé...

robci
2005-10-20, 12:08
:cool:

Ádám
2005-10-20, 12:10
A mummifikálás hagyján. Ettől kedvet kapni senki nem fog. Akinek erre van igénye,az csinálja nyugodtan nincs ebben semmi gáz. Különben sem lesz valakiből perverz mert azt olvasta,ez szerintem nem így működik. 18 év...tökmindegy. Aki partyra jár, nem fog megijedni egy sexlinktől, ezeregy egyéb dolog van amitől igazából félteni kellene,és amivel jó eséllyel már találkozott is.

De ez az állatos téma.....ez hányás. Az ilyen állatkínzókat öszezárnám, a meccsek után befogott focidrukkerekkel egy stadionba, csak egy maradhat alapon.

Maris
2005-10-20, 12:10
http://www.kiszeltunde.hu/images/20040912/mid/008.jpg

Tüncikeeeeeeeeeeeee :D

robci
2005-10-20, 12:12
De ez az állatos téma.....ez hányás. Az ilyen állatkínzókat öszezárnám, a meccsek után befogott focidrukkerekkel egy stadionba, csak egy maradhat alapon.
:rolleyes: ha jól vettem ki a szövegből... akkor... a paci vót a csődör...... :rolleyes: szal Neki nem fájt...
de amúgy vágom, amit mondasz... beteg emberek...

Ádám
2005-10-20, 12:13

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!! Na ezért jár BAN! ;) :D :D

robci
2005-10-20, 12:13
szejelmes lettem http://www.sg.hu/kep/faces/idiota.gif

merlin
2005-10-20, 17:56
állítkinzók? :-) sztem a ló meg sem érezte :-)
azért humi, hogy a csávó nem maradt ott magyarázkodni, hogy a cimbije mitől is repedt szét
:-D

Ádám
2005-10-21, 09:20
Te nem éreznéd,ha egy reggel arra ébrednél,hogy a hörcsögeid, a macskád vagy éppen a szomszéd csirkéje ül a farkadon???!!!

robci
2005-10-21, 11:52
öööh, itt még mindig arról van szó, h a lónak nem fájt.... :rolleyes: :o

tony
2005-10-21, 23:13
ezt a baromságot :):
Szerelmi bájital készítése
2005.01.20. 20:58

Csinálj magadnak bájitalt!

Szerelmi bájital

Újholdnál, növő holdnál gyújtson meg egy piros gyertyát, és gondoljon arra, hogy már kettesben van szerelmével! Majd készítse elő a kellékeket: Teafőző, méz, csipketea, fahéj, 9 piros rózsaszirom. Tegye fel forrni a vizet, majd lassan kanalanként adagoljon hozzá 9 kiskanál akácmézet, és közben mondja:

- Aphrodité, Szerelem Istene, szükségem van a segítségedre, a közreműködésedre. Jöjj el hozzám, segíts nekem!
- Töltsd meg ezt a teát erőddel és a természet erejével, hogy amikor XY iszik belőle, nőjön benne a vágy irányomban. Legyen belém szerelmes, kívánjon engem!
- Frissítsd fel szellemem, és töltsd csordultig a szívemet, hogy igaz szerelemmel fogadjam XY közeledését! Úgy legyen!

Ezután tegyen bele egy fahéjat és a 9 piros rózsaszirmot. Hagyja még 2 percig forrni, majd vegye le a tűzről. Ettől a perctől kezdve működik a dolog! Az se baj, ha kihűl, és újra kell melegíteni, bár az íze az első forralásnál finomabb!!!
Na de kérlek ez már szinte feketemágia... Ami nem szép dolog és nagyon meg lehet szívn vele! Tapsztalat! ;)

zwana
2005-10-21, 23:17
Na de kérlek ez már szinte feketemágia... Ami nem szép dolog és nagyon meg lehet szívn vele! Tapsztalat! ;)

ez kifejezetten fehér mágia:)
megkötés..

zwana
2005-10-21, 23:17
de azt mondják, aki alkalmazza, maga is megköttetik;)

LOCO
2005-10-21, 23:39
fekete vagy fehér 1rem1,baromság.nem mint ha kipróbáltam volna:)

zwana
2005-10-21, 23:51
fekete vagy fehér 1rem1,baromság.nem mint ha kipróbáltam volna:)

akkor jól megalapozott a véleményed ;)

LOCO
2005-10-21, 23:54
akkor jól megalapozott a véleményed ;)
na jó,akkor majd erősen rád gondolok és elkészitem a cuccost,azt +látjuk:)

tony
2005-10-22, 01:01
ez kifejezetten fehér mágia:)
megkötés..
mifene? te is foglalkozol ilyesmivel? A vallásom törvényei szerint a megkötés a szabad akarat belyolíásolásá az pedig ártó szándékú mágia amiért karmatikus büntetés jár :) De persze néha szükség van rá és mindenkinek a magánügye hogy beválallja - e az esetleges következményeket ;) :D Viszont a szexuálmágia vagy szex közen végethető jógagyakorlatok állítólag tényleg jók élvezetesebb is tőlük a dolog :)

Eric
2005-10-23, 11:34
na jó,akkor majd erősen rád gondolok és elkészitem a cuccost,azt +látjuk:)

Szóval kis segítséggel beoltod zsanát? :D :p :o

LOCO
2005-10-23, 12:34
Szóval kis segítséggel beoltod zsanát? :D :p:o
höhöhö