PDA

Teljes verzió megtekintése : Szeksz topic goásoknak... 18+ !!!

oldal : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

mokusmali
2007-10-08, 09:29
lááál, remélem ezt minden nő így csinálja, mert akkor fogom a kardom és mosolyogva beledőlök :D

neem azért nem mindegyik. :D csak ma olyan negatív vagyok. :o

crusher
2007-10-08, 09:32
AAAAAAAAAAA!!! :D

lassa a paraszt :D:D
bazeee egyszer telepatikus uton megtudnam, hogy a csaj, akivel vagyok, ezt gondolja, lehet bekennem a csiklojat mezzel, es miutan elfelejtem levenni rola a bilincset, felvinnem a padlasra a darazsak koze...

ja, az elso alkalommal valoban lehet fadarab azert, merrt fel... nem azt mondtam, hogy nem szoktak felni, csak hogy ha remeg, akkor lehet nem eloszor ez jut eszembe.

sikitozni lehet szandekosan is, de remegni nem olyan egyszeru.

egyebkent, nyilvan nem az elso alkalommal fadarabkent fekvessel van a gond, erre is irtam, hogy "bar egyedi esetbol kovetkeztetest levonni megfontolatlansagra utalhat".

meg attol meg lehet csinalni valamit, en pl roppantul elvezem, ha valaki esetlen de torekvo ;)

es kulonben is, ha nem vagy nagyon bena, es a csaj se fogadta meg, hogy most ezert a fel kolaert ok, de utana zardaba megy, akkor azert nem is sok ido alatt feloldodik... ha tortenik vele is valami jo, stb...

mokusmali
2007-10-08, 09:39
AAAAAAAAAAA!!! :D

lassa a paraszt :D:D
bazeee egyszer telepatikus uton megtudnam, hogy a csaj, akivel vagyok, ezt gondolja, lehet bekennem a csiklojat mezzel, es miutan elfelejtem levenni rola a bilincset, felvinnem a padlasra a darazsak koze...
ja, az elso alkalommal valoban lehet fadarab azert, merrt fel... nem azt mondtam, hogy nem szoktak felni, csak hogy ha remeg, akkor lehet nem eloszor ez jut eszembe.

sikitozni lehet szandekosan is, de remegni nem olyan egyszeru.

egyebkent, nyilvan nem az elso alkalommal fadarabkent fekvessel van a gond, erre is irtam, hogy "bar egyedi esetbol kovetkeztetest levonni megfontolatlansagra utalhat".

es kulonben is, ha nem vagy nagyon bena, es a csaj se fogadta meg, hogy most ezert a fel kolaert ok, de utana zardaba megy, akkor azert nem is sok ido alatt feloldodik... ha tortenik vele is valami jo, stb...

nem azt szokták gondolni, hogy "lássa a paraszt". :) hanem azt szokták gondolni, hogy "jajj olyan aranyos ez a fiú, nem akarom megbántani azzal, hogy kimutassam, hogy kurvára csak magával foglalkozik és észre sem veszi, hogy alatta fexek ;) " meg "most jól eljátszom a szexkirálynőt, hogy lássa, hogy milyen jó nő vagyok és milyen boldoggá tud tenni"...

a nők nagy százaléka állítólag csak megjátsza az orgazmust és ebben nem csak ők hibásak.
Van olyan típusú férfi, akivel én is eljátszanám azt, amit te írtál a mézzel...

crusher
2007-10-08, 09:40
naja, ezert bukok a hisztis kurvakra :) azok akkor is megmondjak, hogy mi a bajuk, ha epp nincs semmi :)
nalam peldaul a szex csak masodsorban elvezeti kerdes. az se gaz, ha nekem nincs orgazmusom, csak ne szokjon hozza. (1-2 het elteltevel azert mar alig birok magammal, ugye huseg szempontjabol :))

mindezt azert, mert en szeretem, ha visszajarnak hozzam (es nem valami loser maskara moge bujtatnak a feminista blogjukban :D)

fujin
2007-10-08, 09:41
ohh... uraim, vigyázzunk a csiklóinkra :D

mokusmali
2007-10-08, 09:41
naja, ezert bukok a hisztis kurvakra :) azok akkor is megmondjak, hogy mi a bajuk, ha epp nincs semmi :)

:D én inkább az őszinteségre szavazok.

mokusmali
2007-10-08, 09:42

:D :D valamit félreérthettél.

fujin
2007-10-08, 09:43
:D :D valamit félreérthettél.

legkevésbé sem ;)

edit: lapozzunk, azért csinálok viccet belőle, mert már lassan flémgyanús a helyzet ;)

XtROpA
2007-10-08, 09:46
...
"most jól eljátszom a szexkirálynőt, hogy lássa, hogy milyen jó nő vagyok és milyen boldoggá tud tenni"...

a nők nagy százaléka állítólag csak megjátsza az orgazmust és ebben nem csak ők hibásak.
Van olyan típusú férfi, akivel én is eljátszanám azt, amit te írtál a mézzel...

...nabakker, +játxós csajokat levesbe.... ne játxon meg semmit, mondja meg ha valami nem stimmel... béna gyereknek a vak anyja sem látja a fától a xódás a lovét....vagy perxe a ffi legyen gondolatolvasó is?... 1ébként ha paraxt lennék azt mondanám h ugyanannyi ideje van a nőnek is elmenni mint a férfinak, de nem mondom...

...xal +játxás nemjó....

fujin
2007-10-08, 09:47
köszönjük a tanúnak, ezzel a vád befejezte bíró úr :D

crusher
2007-10-08, 09:48
edit: lapozzunk, azért csinálok viccet belőle, mert már lassan flémgyanús a helyzet ;)

legkevésbé sem ;)

ha ram gondoltal :D
ha szitok valamit, hajra, en tuti nem fogok anyazni meg ilyesmi.

:D én inkább az őszinteségre szavazok.

mar megbocsass, de "evszazados multra visszatekinto fantasztikus elettapasztalatom" (Jozsef Attila utan napra pontosan 78 evvel szulettem) birtokaban arra a kovetkeztetesre jutottam mar regebben, hogy igyesekkel, "felhasznalokkal" kapcsolatban ritkan van ertelme oszintesegrol beszelni :)

fujin
2007-10-08, 09:50
a hölgyre utaltam, úgy látszik rosszúl célzok, ha téged találtalak el ;))

mokusmali
2007-10-08, 09:52
...nabakker, +játxós csajokat levesbe.... ne játxon meg semmit, mondja meg ha valami nem stimmel... béna gyereknek a vak anyja sem látja a fától a xódás a lovét....vagy perxe a ffi legyen gondolatolvasó is?... 1ébként ha paraxt lennék azt mondanám h ugyanannyi ideje van a nőnek is elmenni mint a férfinak, de nem mondom...

...xal +játxás nemjó....

igen, igazad van. :) aki nem szól, az így járt, tényleg.

mokusmali
2007-10-08, 09:53
a hölgyre utaltam, úgy látszik rosszúl célzok, ha téged találtalak el ;))

most nem vágom, hogy mit kéne befejeznem... beszélgetünk, szerintem. :rolleyes:

crusher
2007-10-08, 09:55
mittomen neha van az a teveszmem, hogy zavar valakit a gondolatkolteszetem...
:p

mokusmali
2007-10-08, 09:55
legkevésbé sem ;)

ha ram gondoltal :D
ha szitok valamit, hajra, en tuti nem fogok anyazni meg ilyesmi.

mar megbocsass, de "evszazados multra visszatekinto fantasztikus elettapasztalatom" (Jozsef Attila utan napra pontosan 78 evvel szulettem) birtokaban arra a kovetkeztetesre jutottam mar regebben, hogy igyesekkel, "felhasznalokkal" kapcsolatban ritkan van ertelme oszintesegrol beszelni :)

ezt hogy érted?? a témánál maradva mondjuk.

crusher
2007-10-08, 09:58

en szoktam az enyeimre ;)

fujin
2007-10-08, 09:59
most nem vágom, hogy mit kéne befejeznem... beszélgetünk, szerintem. :rolleyes:

nem mondtam, h bármit is hagyj abba... inkább kitértem az utadból, mert láthatóan morcosan keltél... én meg fáradt vagyok most fogok feküdni... ha nem muszáj nem megyek bele komolyabb elméletek ütköztetésébe ;)

lényeg sztem, h ez kétoldalú... (mint általában a dolgok) és nagyon helyzetfüggő...

sem az önzés, sem a sunyulva megjátszás nem vezet kompormisszumra, ami mindkét félt egyarán kellemesen kielégítene...

kisördög
2007-10-08, 10:01
en szoktam az enyeimre ;)

ezek szerint nálad is a bigámia a jellemző ;)

de hogy témánál maradjunk, el sem tudom képzelni milyen lehet az a nő, aki fexik, mint 1 fadarab és kussol, mint egy hal ha neki nem jó :eek: ez a legnagyobb faszság, hát honnan tudja azt a másik, hogy mi a gond??? télleg szopja ki a kisujjából?

crusher
2007-10-08, 10:02
hat a mai idokben, amikor nem ritka, hogy a csajoknak azert nincs melle, mert bedrazseztak, vagy 1 hetig ultek egy sotet satorban belizergizalva, nehez megallapitani, hogy igazat mond-e vagy hazudik.
ami az en szempontombol azt jelenti, hogy barmit is mondjon, eloszor meg kell rola gyozodnom alternativ modszerekkel, hogy szavahihetonek minositsem :)
egyebkent is tok jol elbeszelgetek vele, meg minden, csak nem ot hivom fel kulfoldrol, hogy eg a hazam, es melyik csempe mogott van a tartalekkulcs elrejtve, ha tartok otthon valami ertekeset :) meg kulonben is.

mokusmali
2007-10-08, 10:03
nem mondtam, h bármit is hagyj abba... inkább kitértem az utadból, mert láthatóan morcosan keltél... én meg fáradt vagyok most fogok feküdni... ha nem muszáj nem megyek bele komolyabb elméletek ütköztetésébe ;)

lényeg sztem, h ez kétoldalú... (mint általában a dolgok) és nagyon helyzetfüggő...

sem az önzés, sem a sunyulva megjátszás nem vezet kompormisszumra, ami mindkét félt egyarán kellemesen kielégítene...

igaz, hogy negatív vagyok. De igazából nincs elméletem. Vagyis először szarul esett azt olvasni, hogy "biztos feküdtél mint egy fadarab és ez olyan nyomasztó és ezért nem hívtak fel". ebből indult ugye az egész (Mangalány). És erre írtam, hogy persze, inkább játszuk meg, hogy felhívjanak az első után, érted... :o de igazából ugyanúgy ellene vagyok a megjátszásnak mint ti és extropa ébresztett erre rá. :D sose tudnám megjátszani és hülye aki ezt csinálja tényleg!

na ennyi. fáj a fejem. :( :D

kisördög
2007-10-08, 10:03

naja, viszont néha sokat számít, ha rájátszik 1 kicsit mind2 fél mert qvára izgató tud lenni ;)

kisördög
2007-10-08, 10:04
na ennyi. fáj a fejem. :( :D

kutatók bebizonyították, hogy a fejfájásra jó a szex :rolleyes: :D

mokusmali
2007-10-08, 10:06

nincs kedvem lehet csak feküdnék mint egy hal. :D

amúgy meg jobb lenne mint itt baszódni a melóhelyen. :D de inkább 1000 más dolgot csinálnék most!

kisördög
2007-10-08, 10:07
nincs kedvem lehet csak feküdnék mint egy hal. :D

amúgy meg jobb lenne mint itt baszódni a melóhelyen. :D de inkább 1000 más dolgot csinálnék most!

:D :D :D

ezért kapsz 1 pontot :p

mokusmali
2007-10-08, 10:07
mondjuk azért érdekes most így visszaolvasva, a "baszódás" az miért nagatív szó? Nem inkább pozitívnak kéne lennie? :eek: :D

mokusmali
2007-10-08, 10:08
:D :D :D

ezért kapsz 1 pontot :p

kösz. tetszett ez a hal hasonlat. :D csak nemtom hol lehet pontot adni.

fujin
2007-10-08, 10:09
...bedrazseztak...

noh jerekek én azon a szinten vagyok másfél napnyi wow-ascent-emu bütykölés után, h ettől a szótól, krónikus röhögőgörcsöt kaptam... :D

kisördög
2007-10-08, 10:11
kösz. tetszett ez a hal hasonlat. :D csak nemtom hol lehet pontot adni.

van jobb oldalon az a kicsi mérleg na OTT :D

a baszódással kapcsolatban: azért negaTív mert a baszás is az...hívhatjuk dugásnak, kúrásnak bárminek, de a baszás az olyan nagyon durván hangzik kb arra asszociálok ebből a szóból, hogy orrba-szájba-fülbe és igazán keményen :eek:

Faun
2007-10-08, 10:12
keféljetek Nine Inch Nailsre és minden ok lesz ;) :D

XtROpA
2007-10-08, 10:12
.. kb arra asszociálok ebből a szóból, hogy orrba-szájba-fülbe és igazán keményen :eek:

...brutal forced.... :D:D.... deep throat után nem őxinte a mosoly..:D:D

XtROpA
2007-10-08, 10:13
keféljetek Nine Inch Nailsre és minden ok lesz ;) :D

..de csak ha tartod az ütemet..:D:D

crusher
2007-10-08, 10:14
mondjuk azért érdekes most így visszaolvasva, a "baszódás" az miért nagatív szó? Nem inkább pozitívnak kéne lennie? :eek: :D

hat latod... ez a kozponti kerdes :)
gyakran van olyan, hogy pozitivnak kene lennie es negativ, ha jol ertem, benned ez gerjeszt(i/ette) benned a negativumokat :D :D

amugy nekem jo mert momentan itthon van a melohelyem, es ha valaki pont baszodni akarna, es en kozben azt allitanam, hogy dolgozom, akkor lehet, hogy nem hazudnek, mert pl a paka megegeti a labam :) vagy ilyesmi.
lenyeg, hogy nem tudom aterezni Garfield problemajat, ugyanis dacara annak, hogy 7kor keltem (es mar megint 5 orat aludtam), meg senki nem dobott pofan tortaval, igaz, ez nem is tul egyszeru jelenleg..

kisördög
2007-10-08, 10:15
...brutal forced.... :D:D.... deep throat után nem őxinte a mosoly..:D:D

hát az tuti, de a villamossínen fekve sem :D :D

télleg lányok próbált már vki ilyen mélytorkot jáccani? és ha igen nem hányta el magát? :eek: :rolleyes:

XtROpA
2007-10-08, 10:16

télleg lányok próbált már vki ilyen mélytorkot jáccani? és ha igen nem hányta el magát? :eek: :rolleyes:

...gyakran apoxtrofált volt bnőm tudja..:D.... nem semmi..:D..és nem is hányt..:D
:cool:

mokusmali
2007-10-08, 10:22

konkrétan melyik a "mélytorok"? Mármint... na valaki írja már le pontosan hogy kell :D

crusher
2007-10-08, 10:22
hat szokni kell, az teny :D
tuti nem is egyszeru, de bele lehet jonni.

viszont nem mindig egyszeru ravenni, ha jol nez ki, nem szerelmes, es nincs BMW-d vagy nem akarod elvenni :)

XtROpA
2007-10-08, 10:25
viszont nem mindig egyszeru ravenni, ha jol nez ki, nem szerelmes, es nincs BMW-d vagy nem akarod elvenni :)

...ugyanmá....2 füle csak van..:D:D:D

...bocs..:D

mokusmali
2007-10-08, 10:25
hat szokni kell, az teny :D
tuti nem is egyszeru, de bele lehet jonni.

nemtom mivel lehetne rávenni hogy szopjak le valakit akibe nem vagyok szerelmes!! :D :D

XtROpA
2007-10-08, 10:26
nemtom mivel lehetne rávenni hogy szopjak le valakit akibe nem vagyok szerelmes!! :D :D

....BMW..:D:D:D

crusher
2007-10-08, 10:28
konkrétan melyik a "mélytorok"? Mármint... na valaki írja már le pontosan hogy kell :D

hat, olyan, mint a gasztro-enteroszkopia, csak itt nem a szondat kell benyelni :)

crusher
2007-10-08, 10:29

hat, elso alkalommal valoban csak eroszakkal, de en itt most nem erre gondoltam ;)

XtROpA
2007-10-08, 10:29
hat, olyan, mint a gasztro-enteroszkopia, csak itt nem a szondat kell benyelni :)

...ask Google..:D:D:D

mokusmali
2007-10-08, 10:30
hat, elso alkalommal valoban csak eroszakkal, de en itt most nem erre gondoltam ;)

hű és másodjára már könyörögni fogok neked?? :D :D :D

mokusmali
2007-10-08, 10:31
...ask Google..:D:D:D

jóvan amúgy tudom. :D :D de pontos definíciót akartam hallani

XtROpA
2007-10-08, 10:31

...sőt... vixxaadod a bmwt....és megtoltod e Aston Martinnal..:D

mokusmali
2007-10-08, 10:32

ja bocs elfelejtettem, hogy nem is nézek ki jól :D akkor nem aktuális.

mokusmali
2007-10-08, 10:32
...sőt... vixxaadod a bmwt....és megtoltod e Aston Martinnal..:D

akarom. :D most. :D

XtROpA
2007-10-08, 10:33
akarom. :D most. :D

...nyehh... munkaidőben????? :D:D:D

kisördög
2007-10-08, 10:36
...nyehh... munkaidőben????? :D:D:D

a nők már csak ilyenek, mindig akkor akarják, amikor nem lehet :D

crusher
2007-10-08, 10:41
ja bocs elfelejtettem, hogy nem is nézek ki jól :D akkor nem aktuális.

a' nembaj e' mert nincs is bmw-m :D
amugy meg en nem tudok a te fejeddel gondolkodni, ha szemelyesen te szeretnel nekem konyorogni masodik alkalommal, hat mit van mit tenni :p

crusher
2007-10-08, 10:50
a nők már csak ilyenek, mindig akkor akarják, amikor nem lehet :D
http://www.djcrusher.hu/ik0nz/rofl.gif

uszidzsinga
2007-10-08, 10:52
Nálad lehet, hogy nem!!!
A pasik többségénél ez bizony így van!!!
Sajnos előfordult, hogy én többet akartam volna a fiutól...és amint lefeküdtem vele, nem is hallottam róla többet!!!
Nem egyszer fordult elő!!!
Valszínű azért, mert valami naon nem tetszett neki rajtam!!!

Ez egyaltalan nem biztoshogy igy van... Lehet, O nem voltrendben magaval,vagy volt neki egy masikmasholesmegszolalta a lelkiismerte, vagy .... A lehetosegek szama vegtelen. Es it nincsolyan egyertelmuen rossz vagy jo valaki. Ki-kihez passzol eskihez nem, az van. Ami valakit zavar,lehet a masik sracnak meg nagyon bejon :)

So, fel a fejjel, es szeles mosolyt arra a ki tetszik, es a vegen minden rendben lesz ;)

crusher
2007-10-08, 10:59
Ez egyaltalan nem biztoshogy igy van... Lehet, O nem voltrendben magaval,vagy volt neki egy masikmasholesmegszolalta a lelkiismerte, vagy ....

hat, vagy csak reggelre meggondolta magat, olyan is van ;)

Ami valakit zavar,lehet a masik sracnak meg nagyon bejon :)

hat... ja... ez teny. de pl eleg elvetemultnek kell lenni, hogy azt elvezd, ha fogaz vagy ilyesmi :D :D

Faun
2007-10-08, 17:57
hat, vagy csak reggelre meggondolta magat, olyan is van ;)

hat... ja... ez teny. de pl eleg elvetemultnek kell lenni, hogy azt elvezd, ha fogaz vagy ilyesmi :D :D

fuh ez a reggelre meggondolós ez jah...ismerős... :eek: :o :rolleyes: :D

fujin
2007-10-08, 18:07
fuh ez a reggelre meggondolós ez jah...ismerős... :eek: :o :rolleyes: :D

az igazi próbatétel utána, amikor csabzottan szívjuk a cigit és kajálunk... beszélgetünk... nah az a tipikus meggondolom pillanat... :)

Faun
2007-10-08, 18:15
az igazi próbatétel utána, amikor csabzottan szívjuk a cigit és kajálunk... beszélgetünk... nah az a tipikus meggondolom pillanat... :)

lol :D szted ha reggelre meggondolós akkor még leülök vele reggelizni??? :D

fujin
2007-10-08, 18:22

öö reggelit említettem volna ? ^^ ;)

Faun
2007-10-08, 18:27
öö reggelit említettem volna ? ^^ ;)

pardon.igaza van. :)

narny
2007-10-08, 18:34
gondolhattam volna h te leginkább kiadod szegény útját.. :p

Faun
2007-10-08, 18:38
gondolhattam volna h te leginkább kiadod szegény útját.. :p

ugyan már...miből gondoltad? :p :D

narny
2007-10-08, 18:48
ugyan már...miből gondoltad? :p :D
az avatarodból.. :D

Faun
2007-10-08, 18:50
az avatarodból.. :D

hát azért nem pont így csinálom :D

fufala
2007-10-08, 21:13
uhhh nem győzöm elolvasni
jól beprörögtetek ;) :D

fufala
2007-10-08, 21:15
hahahahaaaa :D :D
szerintem most mindenki megvilágosodott.....neked személy szerint hány gasztro-enteroszkopos vizsgálatban volt részed? ;)

fufala
2007-10-08, 21:19
szép kis firma vagy :D :p

fufala
2007-10-08, 21:27
hát jó gyógyszer az biztos...és még természetes is :D

kisördög
2007-10-09, 09:26
hát jó gyógyszer az biztos...és még természetes is :D

ugyehogyugye? :rolleyes:
sokmindenre jó, mindenképp nyugtató hatású, jó a bőrnek, jó torna úgyhogy érdemes olyan gyakran csinálni amikor csak lehetőség nyílik rá;)

XtROpA
2007-10-09, 09:29
sokmindenre jó, mindenképp nyugtató hatású, jó a bőrnek, jó torna úgyhogy érdemes olyan gyakran csinálni amikor csak lehetőség nyílik rá;)

....maximálisan 1etértek...:D:D:D

fujin
2007-10-09, 09:29
....maximálisan 1etértek...:D:D:D

van aki nem? :D :D

XtROpA
2007-10-09, 09:32
van aki nem? :D :D

...röhögni fogx, de volt olyan bnőm aki nem xerette.... nem is trtott sokáig a dolog..:D:D:D

fujin
2007-10-09, 09:38
...röhögni fogx, de volt olyan bnőm aki nem xerette.... nem is trtott sokáig a dolog..:D:D:D

és tényleg röhögök :D :D :D

XtROpA
2007-10-09, 09:39
és tényleg röhögök :D :D :D

..én is röhögtem... amíg rá nem jöttem h komolyan gondolja...:eek:

fujin
2007-10-09, 09:43
nem érte meg a fáradtságot, h beavatsd az égi lándzsa rejtelmeibe? ;))

XtROpA
2007-10-09, 09:50
nem érte meg a fáradtságot, h beavatsd az égi lándzsa rejtelmeibe? ;))

...nem...:D:D:D....és különben is, ha nem akarja nem erőletem... kivéve ha azt akarja h erőltessem.... forced brute rUlEz!:D
http://johnandjohn.uw.hu/jaj434.gif

...a mélytorokról meg csak ennyit:
http://johnandjohn.uw.hu/jaj451.gif

crusher
2007-10-09, 09:50
sokmindenre jó, mindenképp nyugtató hatású, (...)

olyankor is, ha a parod a felenel megunja, vagy ilyesmi? :confused:
nem hiszem, hogy ez elsosorban a pasikkal fordul elo :D :D

fujin
2007-10-09, 09:56

hát ritkán... ha kellően mitívált az ember... :D :D

szex => reggeli => szex => ebéd => szex => cigi => szex => vacsora => szex => zsák trágyaként való eldőlés :D

edit: esős vasárnapi program mondjuk ;))

kisördög
2007-10-09, 09:58
olyankor is, ha a parod a felenel megunja, vagy ilyesmi? :confused:

a felénél megunni? :eek:
hát az elég gáz tud lenni az biztos, de én most egy rendes dugásra gondoltam ami elejétől a végéig tart és mind2 fél felettébb élvezi :rolleyes:

XtROpA
2007-10-09, 10:06
a felénél megunni? :eek:
hát az elég gáz tud lenni az biztos, de én most egy rendes dugásra gondoltam ami elejétől a végéig tart és mind2 fél felettébb élvezi :rolleyes:

....van rendetlen dugás is???:D:D:D

S.O.L.O.
2007-10-09, 10:07
....van rendetlen dugás is???:D:D:D

pl. amikor pózváltásnál véletlen letérdeled a kedvesed fejét és agyrázkódást szenved szegény :( :D

fujin
2007-10-09, 10:09
pl. amikor pózváltásnál véletlen letérdeled a kedvesed fejét és agyrázkódást szenved szegény :( :D

voltak már mosolyogtató pillanatok, de ilyen kritikus balsikert azért még nem sikerült elkövetnem :D

a rendetlen meg hát... látnátok néha a szobám... :D :D :D atomsúlytotta terület :D

XtROpA
2007-10-09, 10:17

...ugyanmá'.... ki van kötve..:D:D:D

fujin
2007-10-09, 10:19

asszociáció: köti az ebet a karóhoz :D :D :D /shy

XtROpA
2007-10-09, 10:20
a rendetlen meg hát... látnátok néha a szobám... :D :D :D atomsúlytotta terület :D

....az enyém nem csak úgy néz ki mint amit lerohantak az indiánok... hanem hozták a medvéket, a bölényeket, laktak benne, felxántották, lerontották, besózták é otthagyták..:D:D:D

fujin
2007-10-09, 10:23
....az enyém nem csak úgy néz ki mint amit lerohantak az indiánok... hanem hozták a medvéket, a bölényeket, laktak benne, felxántották, lerontották, besózták é otthagyták..:D:D:D

háháháá :)))) a tiedről legalább elmondható, h valakik foglalkoztak vele :D :D

míg itt a senkiföldjén ördögszekerek kúsznak Ennio Morricone zenéjével a háttérben ;)

XtROpA
2007-10-09, 10:29
háháháá :)))) a tiedről legalább elmondható, h valakik foglalkoztak vele :D :D

míg itt a senkiföldjén ördögszekerek kúsznak Ennio Morricone zenéjével a háttérben ;)

....innen az indiánok elvitték az ördögxekereket is... és max a xél fütyül a háttérben... meg a totemoxlophoz kötözött nők sirámai hallatxanak elhalóan..:D:D:D

fujin
2007-10-09, 10:32
hmmm... /e erősen elgondolkodott, h helyi szinten bevezeti a bálványimást... hümhüm... kikötözött nőstények... hümmhümm :D ;)

kisördög
2007-10-09, 10:41
jówan :D ezt az eszmefuttatást...
IGEN van rendetlen dugás, mikó a felénél abbahagyják az NAGYON rendetlen PONT :p

S.O.L.O.
2007-10-09, 10:42

nem volt kikötve, de megesett :D :D Tudod a nagy HÉÉV :D

XtROpA
2007-10-09, 10:43
IGEN van rendetlen dugás, mikó a felénél abbahagyják az NAGYON rendetlen PONT :p

...naigen.... de hogyan lehet abbahagyni a felénél?????? :confused:

S.O.L.O.
2007-10-09, 10:44
...naigen.... de hogyan lehet abbahagyni a felénél?????? :confused:

elfogy a levegő és már mardossa a sós izzadságcsepp a xemedet.. úgy

fujin
2007-10-09, 10:46
óó az még hagyján, mert önszántadból szakítod félbe... de amikor váratlan vendégek törnek rátok... hát jajj :D

mind2en egy szál törülközőben... erősen szúrós szemmel... :D

XtROpA
2007-10-09, 10:48
elfogy a levegő és már mardossa a sós izzadságcsepp a xemedet.. úgy

...jah.... értem, de nem xokott zavarni.::D

...vixont ha rádtörnek....nem xoktam zavarba jönni...:D:D:D

fujin
2007-10-09, 10:49
ha helyzet van lépni kell, persze ha olyan a helyzet :D :D :D

invitálsz, vagy be sem engeded? :D

XtROpA
2007-10-09, 10:56
ha helyzet van lépni kell, persze ha olyan a helyzet :D :D :D

invitálsz, vagy be sem engeded? :D

...attól függ ki zavar meg..:D:D:D

fujin
2007-10-09, 11:02
...attól függ ki zavar meg..:D:D:D

jaja erre céloztam ;)

crusher
2007-10-09, 11:02

tok igazad van :D

(off)

visszakanyarodva az elozo temara egy pillanatra:
http://www.djcrusher.hu/img_publ/eletter2.jpg

szerintetek parasztsag ilyenkor felvetni, hogy "nem talalom a fulesem, segit valaki megkeresni?" :D :D

(/off)

crusher
2007-10-09, 11:08
óó az még hagyján, mert önszántadból szakítod félbe... de amikor váratlan vendégek törnek rátok... hát jajj :D

szerintem annyira nem para, ha nincs nala kamera es nem epp a "kedvesed" masik elete parja az illeto :D

narny
2007-10-09, 11:13
ezen most felröhögtem jóreggelt.. :D
hjaja, megeshet, de még ennél is viccesesbb mikor egyemmeget nemérdekli mer'akkora a "HÉV" hogy mégjobban neked is ugrik aztán csuhajja.. :D:D

crusher
2007-10-09, 11:18
hat... vagy "egyemmeget" nem erdekli, hogy mar lemorzeztad az avemariat a falon a fejeddel :) az se rossz :0 velem mar elofordult, hogy ilyen korultekintonek bizonyultam..

ennek ellenere csak masnap sirankozott, amikor mar zoldellt a feje :(

de hogy mekkora is a HEV, azt szerintem Baumgartnereknel senki nem tudja jobban a kornyeken. :rolleyes: :D

kisördög
2007-10-09, 11:19

nem kell törölköző, és erősen szúrós tekintet se :D folytatni kell (ajtó zár vendég leszar) :D és ha úgy érzitek most van vége akkor ajtó kinyit vendég beenged, ha vendég nem tud várni így járt :D

mokusmali
2007-10-09, 11:21
nem kell törölköző, és erősen szúrós tekintet se :D folytatni kell (ajtó zár vendég leszar) :D és ha úgy érzitek most van vége akkor ajtó kinyit vendég beenged, ha vendég nem tud várni így járt :D

kivéve ha nem kopog, belép és még egy törölközőt se tudsz magad elé kapni. :D

fujin
2007-10-09, 11:24

jóó persze, miután már rendelkeztünk némi rutinnal a leszarásban, könnyen ment, de nem volt ez mindig így ;)

kisördög
2007-10-09, 11:35
ez a nem figyelek oda a másikra mert akkora a hév sztem nagyon gáz dolog... :mad:

a másik dolog amikor csaj a pasinak: légyszi ne élvezz belém!
pasi: úúúúúú bajvan.... :mad:
és akkor jöhet jobbesetben a 72 órás tabi, miegymás... :mad:
körültekintőnek kell lenni...és ésszel kell szexelni is akkor nopara, csak az élvezet és ha figyeled a másik reakcióit az csak jobban lázba hoz;) /sze valami korlátnak kell lenni ilyenkor is pl: nem verem a másik fejét a falba és dugom mint 1 állat, mert lehet hogy neki az nem jó...nem tépem meg ha nem szereti stb stb...

fujin
2007-10-09, 11:38
igenis anyu ;)

kisördög
2007-10-09, 11:39
igenis anyu ;)

:p :D :rolleyes:
inkább még nem lenne anyu ha lehet :D

fujin
2007-10-09, 11:43
ahogy óhajtja miss ;)

ne legyünk túl szigorúak, sztem nem mostanában történt az eset... és bizony ifjútitánharcosként, bohókás dolgokat művel az ember néha :D

narny
2007-10-09, 11:51
ez a nem figyelek oda a másikra mert akkora a hév sztem nagyon gáz dolog... :mad:
nemis az egyoldalú megőrülésről beszéltem.. ;)
najoh, tegyük hozzá jobbszeretem a softcore-t :D , de erted kivel hogy, adja magát a helyzet ha figyelsz a másikra, még az is benne van hogy történnek koccanások :p , az ilyen fokozott figyelmet és 0 fegyelmet kíván.. ;D

fujin
2007-10-09, 12:03
másnap a munkahelyen... nem a kiszívott nyak miatt aggódsz, hanem a 4 lila folttól a halántékodon...

"hát veled mi történt?!" --- "öööö" :D

narny
2007-10-09, 12:08
"harcosok" klubbja.. :D

másnap a munkahelyen... nem a kiszívott nyak miatt aggódsz, hanem a 4 lila folttól a halántékodon...

"hát veled mi történt?!" --- "öööö" :D

fujin
2007-10-09, 12:09
"harcosok" klubbja.. :D

akkorát csaptam a homlokomra, h bizsereg :D :D :D

crusher
2007-10-09, 13:14

persze, ez teny, de veled sose fordult meg elo, hogy akkor is akartad, amikor nem lattal? :D

vagy, amire nem emlekszel... de nem mert annyira szar volt, csak abszolut nem vagy kepben, hogy mi tortent.

a másik dolog amikor csaj a pasinak: légyszi ne élvezz belém!
pasi: úúúúúú bajvan.... :mad:

sztem az ilyet illik elore tisztazni...
en se szeretek zokniban labat mosni, de jobb, mint meghallgatni a diszbeszedet.

kisördög
2007-10-09, 13:47
persze, ez teny, de veled sose fordult meg elo, hogy akkor is akartad, amikor nem lattal? :D

vagy, amire nem emlekszel... de nem mert annyira szar volt, csak abszolut nem vagy kepben, hogy mi tortent.

??? lehet nem vagyok most sem képben de ezt nem igazán értem...

sztem az ilyet illik elore tisztazni...
en se szeretek zokniban labat mosni, de jobb, mint meghallgatni a diszbeszedet.

szted ha a csaj megkéri a pasit, akkor az nincs letisztázva előtte hogy hogyan is? ;)

AngelHunter
2007-10-09, 17:34
minden no k****.... mar elnezest....

Maris
2007-10-09, 17:38
elnéztük :)

Dhamma
2007-10-09, 21:08

akkor az anyad is kurva:D?

_neohippie_
2007-10-09, 21:27

Unokatesóm ugyanezt a nézetet vallja

crusher
2007-10-09, 21:45
hehe hat ezt se most talaltatok ki.
szokasos formaja "Minden no kurva, kiveve az anyam, de o is volt fiatal"...

egyebkent en nem osztom ezt a nezetet... barmikor osszefuthatok valakivel, aki megcafolja :D

crusher
2007-10-09, 21:48
??? lehet nem vagyok most sem képben de ezt nem igazán értem...
hat arra gondoltam, hogy ra vagy hangolodva, viszont nem vagy tulsagosan tudatodnal.

pl osszejon, jo, meg minden, es reggel nezed, hogy tele vagy veralafutasokkal, meg harapasnyomokkal, es a lepcsohazi korlat is belezuzott a bordaidba hazafele, na es a fejed irdatlanul faj... de megerte?
erre az erzesre gondoltam.

szted ha a csaj megkéri a pasit, akkor az nincs letisztázva előtte hogy hogyan is? ;)

ja... bocs, nem asszocialtam, hogy ami 1 sorral lejjebb van addig eltelik fel ora (vagy akar 5 perc is :))

Mangalány
2007-10-09, 23:33
nem lehet h a gátlásaid nem tetszettek neki, amit a tested miatt érzel és ami miatt esetleg nem tudsz közben úgy feloldódni, ahogy kéne?

Van rá okom, hogy ne tudjak feloldódni közben...és nem a testemről van szó...

Mangalány
2007-10-09, 23:45
hmmm ez a leszarás dolog jó ötlet ;)
csak hagyd h a dolgok megtörténjenek :)

Mást úgysem tok tenni...
De nem is akarok...

Mangalány
2007-10-09, 23:47
ebben lehet valami, érzi az ember, ha "reszketnek" a kezei között :D

...:p...

Mangalány
2007-10-09, 23:50
jáj :D , denemmind1 assem hogy a gyönyörtől illetőleg ponthogynem.. :p

Mangalánka magának meg tessen bizony nem görcsölni a történeten, én "csak" :) a wiw-en láttalak fotón, de nemhiszem h akkorát torzít a kibertér h tévedjek, sztem a világon semmi okod etetni a komplexusgoblinokat.. :D ;)
arrol nemisszólva ugye h aki magával megbékél az kívül is megszépül.. ;]p
azt monnyuk megértem h csalódások elveszik az ember kedvét még az élettől is nemhogy attol h ON legyen végre :D :rolleyes: , tegyél le a pasizásrol egy darabig ugyis jön aminek jönnie kell.. :cool:

Az sem baj, ha nem jön...
Jó ez így...

LOCO
2007-10-09, 23:51
perverz goások,bleeh:D

Mangalány
2007-10-09, 23:56
erre dr House biztos tudna mondani valami szepet es megnyugtatot..... :D

Vagy Dr. Csernus...Úgy leoltana, hogy végül ő lenne életem szerelme!!! :D :D :D

Mangalány
2007-10-09, 23:58
miféle nő lehecc te?? honnan pottyantál ide??? :eek:

Hát tuti, hogy a földönkívüliek szabadítottak rá erre a bolygóra... :D :p

LOCO
2007-10-10, 00:04
Hát tuti, hogy a földönkívüliek szabadítottak rá erre a bolygóra... :D :p
és mikor visznek vissza?

Mangalány
2007-10-10, 00:07
és mikor visznek vissza?

Kössz!!! Tök jófej vagy!!! :p

Mangalány
2007-10-10, 00:10
1ébként Gyerekek!!!

Köszönöm, mindenkinek a jótanácsokat, meg a segítséget, meg a védelmet...jó érzés naon...kedvesek vagytok!!!
Viszont azért nem válaszolok 1szerre mindenre, mert kb. 3 oldal lenne tele...szóval még a 7folyamán lesz válasz mindenre!!! ;)

crusher
2007-10-10, 03:07

csak nem valami korabbi trauma? :eek:

kisördög
2007-10-10, 08:36
hat arra gondoltam, hogy ra vagy hangolodva, viszont nem vagy tulsagosan tudatodnal.

pl osszejon, jo, meg minden, es reggel nezed, hogy tele vagy veralafutasokkal, meg harapasnyomokkal, es a lepcsohazi korlat is belezuzott a bordaidba hazafele, na es a fejed irdatlanul faj... de megerte?
erre az erzesre gondoltam.

rá kellett jönnöm, hogy nem vok elég elvetemült :rolleyes:

XtROpA
2007-10-10, 09:03
rá kellett jönnöm, hogy nem vok elég elvetemült :rolleyes:

....emléxel még a züllötségi textre?:D:D:D

fujin
2007-10-10, 09:15

én nem tudom elfelejteni, szörnyen bosszant, h 2 ponttal megelőztél :p ;) :D

XtROpA
2007-10-10, 09:16

....azért van pár év köztünk..:D:D

...tudod, engem még a Pokol is kivetne magából..:D:D:D

fujin
2007-10-10, 09:17
....azért van pár év köztünk..:D:D

jaja, ez vígasztal, majd ha nekem is ropognak a csontjaim és őszbe borul a hajam... megcsinálom újra... bár ezt a "rangot" így is sikerült elérnem :o ;))

kisördög
2007-10-10, 09:20

naja, de abban a szadó-mazó nem szerepelt :D

XtROpA
2007-10-10, 09:20
naja, de abban a szadó-mazó nem szerepelt :D

...de...axxem volt benne....;) :rolleyes: :eek:

kisördög
2007-10-10, 09:22
...de...axxem volt benne....;) :rolleyes: :eek:

ahhha szal ezért nem lettem max pontos :rolleyes: :D

AngelHunter
2007-10-10, 11:40
hehe hat ezt se most talaltatok ki.
szokasos formaja "Minden no kurva, kiveve az anyam, de o is volt fiatal"...

igaz, igaz, en is erre gondoltam

AngelHunter
2007-10-10, 11:44
1ébként Gyerekek!!!

Köszönöm, mindenkinek a jótanácsokat, meg a segítséget, meg a védelmet...jó érzés naon...kedvesek vagytok!!!
Viszont azért nem válaszolok 1szerre mindenre, mert kb. 3 oldal lenne tele...szóval még a 7folyamán lesz válasz mindenre!!! ;)

koszond is meg szepen, majdnem minden fiu veled foglalkozik ;>

Faun
2007-10-10, 11:45
igaz, igaz, en is erre gondoltam

amúgy tényleg kurvák,minimum látens kurvák,de előbb vagy utóbb realizálják az életük során a kurvaságukat ;) :D

AngelHunter
2007-10-10, 11:47
miert van az h inkabb visszamennek a regi baratjukhoz aki mar megcsalta, kibaszott veluk, minthogy egy uj kapcsolatba fogjon???

XtROpA
2007-10-10, 11:48

...a tömény kénsav mindíg segít feloldódni..:D:D:D

XtROpA
2007-10-10, 11:49
miert van az h inkabb visszamennek a regi baratjukhoz aki mar megcsalta, kibaszott veluk, minthogy egy uj kapcsolatba fogjon???

...járt utat járatlanért...:D

crusher
2007-10-10, 13:09

engem is engem is :)
raadasul nehany kerdesre meg hazudnom is kellett, mert az erkolcskommando pont a vallam mellett allt :D

crusher
2007-10-10, 13:21

hat.... sztem.... pl mert nincs kedvuk azutan, hogy 2-3 ev alatt osszeszoknak valakivel, megint elaludni kozben, meg hallgatni a kocsmaban, hogy "na ezt is megb...tam" meg ilyenek :)

masfelol ugyanakkor azert az, hogy megcsal a pasid, az egy dolog (sulyos!), ha "kibaszik veled" meg "folyton szemet", az az en meglatasom szerint olykor igen egyoldalu tud lenni (ha te vagy a spectator es a csaj meseli neked hogy juuuuuj keeeepzeeeeeld...)

lehet nem egyeterteni (nem vagyok no :)), mindenesetre ez az en statisztikam (gy.k. en voltam a regi barat).

mas:
jartatok mar ugy (himnemuek), hogy besajnaltatok egy lanyt, es inkabb loserkedtetek, mert nem akartatok osszeszedni meg egy halalos szerelmet? tudom, hogy ez igy himivarsejtseg, meg minden, de ha mar a zullottsegi tesztnel tartunk http://www.djcrusher.hu/ik0nz/evil0.gif

(off)
mindenki szoljon, akit zavar, hogy szorom ezeket az oversize animated smileykat, es ha a ksh ugy latja, letakaritom oket.
tipp: a moderatorok szavazokent egesz csaladnak szamitanak :p
(/off)

fujin
2007-10-10, 14:24
hat.... sztem.... pl mert nincs kedvuk azutan, hogy 2-3 ev alatt osszeszoknak valakivel, megint elaludni kozben, meg hallgatni a kocsmaban, hogy "na ezt is megb...tam" meg ilyenek :)

masfelol ugyanakkor azert az, hogy megcsal a pasid, az egy dolog (sulyos!), ha "kibaszik veled" meg "folyton szemet", az az en meglatasom szerint olykor igen egyoldalu tud lenni (ha te vagy a spectator es a csaj meseli neked hogy juuuuuj keeeepzeeeeeld...)

ezt fogalmazd át kérlek 21ik század szerinti magyar nyelvnek megfelelő szabályok szerint :D

köszi

(vagy 4x ugaottam neki, és persze, lehet nagyon sügér vagyok... de nem voltam képes rájönni, h mit akarsz közölni... pedig érdekelt volna :))

mokusmali
2007-10-10, 15:11

lehet, hogy még mindig szereti a volt pasiját... én sem értem meg, de nekem is van olyan ismerősöm, akit a pasija fizikailag (is) bántalmaz és mégsem hagyja el, mert "nagyon szereti". Sok ilyen házasság van amúgy. nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet valakit szeretni aki így bánik veled, de ezek szerint lehet.

mokusmali
2007-10-10, 15:12
ezt fogalmazd át kérlek 21ik század szerinti magyar nyelvnek megfelelő szabályok szerint :D

köszi

(vagy 4x ugaottam neki, és persze, lehet nagyon sügér vagyok... de nem voltam képes rájönni, h mit akarsz közölni... pedig érdekelt volna :))

én sem értem pedig érdekelne.

fujin
2007-10-10, 21:22
ehh most látom, h du én is nagyon keményen nyomtam a fogalmazást két "szerint"-el :D

Maracuja
2007-10-10, 21:29
Nesztek!

Sex fórumozóknak!! :D

http://tn3-2.deviantart.com/fs19/300W/i/2007/243/4/7/Sex_by_Chibss.jpg

Mangalány
2007-10-10, 22:14
én sem értem pedig érdekelne.

Detto!!! Detto!!! :)

Mangalány
2007-10-10, 22:15
ehh most látom, h du én is nagyon keményen nyomtam a fogalmazást két "szerint"-el :D

Legalább 2szer olvastam el...
De ha nemmondod...biztos nem tűnt volna fel!!! :D

Mangalány
2007-10-10, 22:24

Hát ez rém ciki... :D :p :D
De mint tudjuk Xtropa egy állat... :D :p

Mangalány
2007-10-10, 22:27
koszond is meg szepen, majdnem minden fiu veled foglalkozik ;>

Túl jók vagytok hozzám!!! :p :D
1ébként tényleg köszönöm!!!
Édik vagytok!!!

Mangalány
2007-10-10, 22:39
amúgy tényleg kurvák,minimum látens kurvák,de előbb vagy utóbb realizálják az életük során a kurvaságukat ;) :D

Na ezért nem kaptál képet!!!

Mangalány
2007-10-10, 22:42
...a tömény kénsav mindíg segít feloldódni..:D:D:D

...tudom, tudom...és az ecetes olló hozza ki leginkább a foltokat a ruhából... :D :p :D

Mangalány
2007-10-10, 22:44
...járt utat járatlanért...:D

Ez nem igaz!!! :p
Én szertem az újdonságokat... :rolleyes:
Mégis visszamennék hozzá harmadszor is!!!
És azért, mert szeretem...

AngelHunter
2007-10-11, 00:07
Mégis visszamennék hozzá harmadszor is!!!
És azért, mert szeretem...

Mindig ezzel jonnek.... szeretem, szeretem.... ez nem magyarazat, ez hulyeseg, semmi ertelme... jobb nem lesz a helyzet... :cool:

AngelHunter
2007-10-11, 00:07
Túl jók vagytok hozzám!!! :p :D
1ébként tényleg köszönöm!!!
Édik vagytok!!!

azok is, meg szamito dogok ;)

Mangalány
2007-10-11, 21:54
Mindig ezzel jonnek.... szeretem, szeretem.... ez nem magyarazat, ez hulyeseg, semmi ertelme... jobb nem lesz a helyzet... :cool:

Miért...ha te szerelmes vagy nem azzal akarsz lenni, akit szeretsz???

Mangalány
2007-10-11, 21:55
azok is, meg szamito dogok ;)

:) :o :)

AngelHunter
2007-10-11, 23:49
Miért...ha te szerelmes vagy nem azzal akarsz lenni, akit szeretsz???

vannak kizaro tenyezok. ha tudatosan atb****k a fejem, akkor az nalam ien... barmennyire is szeretem, megse akarok es nem is leszek vele egyutt...

Mangalány
2007-10-12, 17:42
vannak kizaro tenyezok. ha tudatosan atb****k a fejem, akkor az nalam ien... barmennyire is szeretem, megse akarok es nem is leszek vele egyutt...

Végülis, különbözőek vagyunk...minden ember más és más...

AngelHunter
2007-10-13, 02:17
Végülis, különbözőek vagyunk...minden ember más és más...

hal' istennek :>

AlterEgo
2007-10-19, 19:44
nesztek szex! (http://www.warnet.ws/news/18421)

Maracuja
2007-10-19, 20:01
nekedvaló...

AlterEgo
2007-10-19, 20:02
nekedvaló...
az halott lehet vagy csak altatásban van?
elég durva...

tintahalacska
2007-10-19, 20:14
az halott lehet vagy csak altatásban van?
elég durva...
szerintem altatás

Maracuja
2007-10-19, 20:17
szerintemis..

Hempli
2007-10-19, 20:18
szerintem altatás

ctm fake... De he te mit keresel itt ez 18+ topik :D :D

NINth
2007-10-19, 20:28
szerintem altatás

egy kicsit durvább...
Sheet metal: The case at the mortuary (7 photos).

Translate by google (http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.warnet.ws%2Fnews%2F18 421&langpair=ru%7Cen&hl=en&ie=UTF8)

tintahalacska
2007-10-19, 20:28
ctm fake... De he te mit keresel itt ez 18+ topik :D :D
ja tényleg:D...itt a kor számit nem az értelmi szint...csodálnám is hogy te mit keresel itt akkor:D:D

fufala
2007-10-19, 20:29
sex ahhhh :D :D :D :p
kisimítja az ember arcát :)

tintahalacska
2007-10-19, 20:32
egy kicsit durvább...

Translate by google (http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.warnet.ws%2Fnews%2F18 421&langpair=ru%7Cen&hl=en&ie=UTF8)
nemtom megnézni :mad: :eek: :D

Maracuja
2007-10-19, 20:34
mert még túl fiatal vagy!! :D

AlterEgo
2007-10-19, 20:35
Remélem most nem leszek a főgonosz, mert belinkeltem a képeket.
Kell néha, hogy kizökkenjünk a hétköznapokból. Még ha ilyen drasztikus módszerekhez is kell nyúlnom. ;)

tintahalacska
2007-10-19, 20:39
mert még túl fiatal vagy!! :D
de nem eléggé:D:D

NINth
2007-10-19, 20:42

menj ide (http://translate.google.com/translate_t), válaszd ki a "Russian to English"-t és told be az orosz site url-jét, aztán enter.

megjegyzem a Mortuary = hullaház

tintahalacska
2007-10-19, 20:48
menj ide (http://translate.google.com/translate_t), válaszd ki a "Russian to English"-t és told be az orosz site url-jét, aztán enter.

megjegyzem a Mortuary = hullaház
vmiért azt irja h nem jelenithető meg...
de most ez ugyan az mint amit belinkelt az AlterEgo??

Maracuja
2007-10-19, 20:49
nekem sem mutatja... sehogysenem

NINth
2007-10-19, 21:05

:eek: :confused:
nekem most is müxik, nem vágom, h miért nem jo : /

és igen, az amit AlterEgo linkelt

na akkor idézem:

a cikk címe:
alatta a szöveg:
The case occurred in one of the Israeli morgue. They say setting. But I still ofigel and you sure prozreete too.

btw, egy a kommentek közül:
This is not a morgue. at the mortuary there is no equipment, just knives and saws tables

tintahalacska
2007-10-19, 21:13
:eek: :confused:
nekem most is müxik, nem vágom, h miért nem jo : /

és igen, az amit AlterEgo linkelt

na akkor idézem:

a cikk címe:
alatta a szöveg:
The case occurred in one of the Israeli morgue. They say setting. But I still ofigel and you sure prozreete too.

btw, egy a kommentek közül:
This is not a morgue. at the mortuary there is no equipment, just knives and saws tables

köszi
pont azért amit a kommentben irtak,feltételezem,hogy csak altatás,nem pedig boncterem.egy boncterem nem igy néz ki.lehet halott a csaj,de akkor valószínüleg akkor halt meg,csak még nem vitték le a hullaházba.

NINth
2007-10-19, 21:19
egyébkéntmeg cihedelikus SzekSZ:

http://spectraleyes.com/albums/artworx/kali_ma.sized.jpg

Mangalány
2007-10-20, 07:36

Hát ez azért elég dúrva...ezek után nem is akarom tudni, hogy mit csináltak velem a nőgyogyik, amíg aludtam :rolleyes: ...főleg, hogy többen voltak... :p

ezotera
2007-10-20, 14:22
szekszszeksz szeksz.

fujin
2007-10-20, 14:25
kattkattkatt? :D

ezotera
2007-10-20, 14:26
kattkattkatt? :D
:rolleyes: csattcsatt csattt. ;)

AlterEgo
2007-10-20, 16:03
:rolleyes: csattcsatt csattt. ;)
cuppcupp cupp :D

benyovics
2007-10-20, 16:17
cuppcupp cupp :D

nah elég a hangutánzó szavakból mert beindulok.... :D

AngelHunter
2007-10-20, 17:40
Hát ez azért elég dúrva...ezek után nem is akarom tudni, hogy mit csináltak velem a nőgyogyik, amíg aludtam :rolleyes: ...főleg, hogy többen voltak... :p

mennyire alszentek a nok..... meghogy nem szeretne tudni.... :p :D

Mangalány
2007-10-21, 07:08
mennyire alszentek a nok..... meghogy nem szeretne tudni.... :p :D

:p :p :p

mouss
2007-10-29, 13:38
őőő... :D

http://www.youtube.com/watch?v=tCf84jBylVw

Maracuja
2007-10-29, 19:25
Rázd bébi rázd! :D

mouss
2007-10-30, 16:01
Rázd bébi rázd! :D

:D :D :D ;)

mouss
2007-10-30, 21:31
Yeeeeee!! Fantom és Tarzan az elveszett világban lezuhanó repcsi és az UFOk erotikus története:

http://comix2.extra.hu/view.php?link=Latischa_Of_The_Lost_World

uszidzsinga
2007-12-09, 23:44
"Legalább egy tanulmány eredményei alapján azonban úgy tűnik, hogy az ondó olyan hormonokat vagy hormonhatású hatóanyagokat tartalmaz, amelyek javíthatják a kedélyt és csökkenthetik a depresszió esélyét vagy mértékét, ha az ondó nyálkahártyán keresztül jut be a szervezetbe (például szájon, vaginán vagy a végbélnyíláson át). Ez vélhetőleg akkor is így van, ha lenyelik és megemésztik."

...irja a wikipedia :rolleyes:

fufala
2007-12-10, 00:08
"Legalább egy tanulmány eredményei alapján azonban úgy tűnik, hogy az ondó olyan hormonokat vagy hormonhatású hatóanyagokat tartalmaz, amelyek javíthatják a kedélyt és csökkenthetik a depresszió esélyét vagy mértékét, ha az ondó nyálkahártyán keresztül jut be a szervezetbe (például szájon, vaginán vagy a végbélnyíláson át). Ez vélhetőleg akkor is így van, ha lenyelik és megemésztik."

...irja a wikipedia :rolleyes:
ez nem újdonság :) :p

Gery Garcya
2007-12-10, 00:28
akkor ezt orvosilag is alkalmazni kéne, ugyis mindenki depis... egész fasza kis hálózat jöhetne létre, a sperma bankok v mik új funkcióval bővülnének...
az 5let levédve:D

fufala
2007-12-10, 00:29
hát én ezér biztos nem megyek spermabankba :D :p

Gery Garcya
2007-12-10, 00:32
énsem inkább megeszem a sajátom:D amugymeg ha csak e 2ő közül lehetne választani, akkor inkább a depresszió mega hullazsák..

fufala
2007-12-10, 00:36
énsem inkább megeszem a sajátom:D amugymeg ha csak e 2ő közül lehetne választani, akkor inkább a depresszió mega hullazsák..
én már láttam olyat aki kíváncsi volt h milyen az íze a sajátjának ;)
nagy az isten állatkertje..... :D

Gery Garcya
2007-12-10, 00:37

vagy hallott az antidepresszáns 6ásáról.. :rolleyes:
amugy igen, és alacsony a kerítés...

fufala
2007-12-10, 00:38
ja és nem csak elméleti szinten....... :)

fufala
2007-12-10, 00:40
vagy hallott az antidepresszáns 6ásáról.. :rolleyes:
amugy igen, és alacsony a kerítés...
kicsit depresszív az igaz........ :rolleyes:
hmmm de közel se ő volt a legextrémebb

Gery Garcya
2007-12-10, 00:41
ja és nem csak elméleti szinten....... :)

háthamár ien mélységekig mászunk ge..be, akkor jóéccakátsokkoló történet..:
x bnőm mesélte van házaspár ismerőse, feleség, ha épp nem szeretné megenni, elrakja a hűtőbe s reggel v vmikor amikor szeretné akor előkapja s bumm:D
nalolfaxz:D

fufala
2007-12-10, 00:42
háthamár ien mélységekig mászunk ge..be, akkor jóéccakátsokkoló történet..:
x bnőm mesélte van házaspár ismerőse, feleség, ha épp nem szeretné megenni, elrakja a hűtőbe s reggel v vmikor amikor szeretné akor előkapja s bumm:D
nalolfaxz:D
aztak....! :D :rolleyes:

fufala
2007-12-10, 00:43
aztak....! :D :rolleyes:
hogy ez eddig nem jutott eszembe..... :D :p :rolleyes:

Pszivárványleány
2007-12-10, 00:51

ez ennyire extrém??? :eek:
szerintem minden férfi belekóstolt már a saját ízébe... nem tudom elképzelni, hogy nem :o
Vagy csak én vagyok totál eltájolva: :confused: :o :rolleyes:

fufala
2007-12-10, 00:52
ez ennyire extrém??? :eek:
szerintem minden férfi belekóstolt már a saját ízébe... nem tudom elképzelni, hogy nem :o
Vagy csak én vagyok totál eltájolva: :confused: :o :rolleyes:
lehet h a legtöbbjük csak nem reklámozza :D :D

Gery Garcya
2007-12-10, 00:53
hogy ez eddig nem jutott eszembe..... :D :p :rolleyes:

az aztak....? vagy ezaz őrületesség, mert azért nem vállalok semmien felelősséget, s még forgalomban sincs, szal még oan eshetőség sincsen, mint a gyógyszerreklámokban szokott lenni: "...kockázatokról és mell...sattarumuru blablabla...." :D

Gery Garcya
2007-12-10, 00:54
hogy ez eddig nemjutott eszembe:D:D

fufala
2007-12-10, 00:55
az aztak....? vagy ezaz őrületesség, mert azért nem vállalok semmien felelősséget, s még forgalomban sincs, szal még oan eshetőség sincsen, mint a gyógyszerreklámokban szokott lenni: "...kockázatokról és mell...sattarumuru blablabla...." :D
pedig rád fogjuk kenni....... ha kinő még 1 fülünk :D :D :p

Gery Garcya
2007-12-10, 00:56
a füled kenheted, úgyis süketebb vagyok a kelleténél:D
s 1ébként is, mi ez a királyi többesxám?

fufala
2007-12-10, 01:01
a füled kenheted, úgyis süketebb vagyok a kelleténél:D
s 1ébként is, mi ez a királyi többesxám?
h gondolom nem csak én fogom alkalmazni......szóval kezd el gyorsan a laborvizsgálatokat :)
ha te vagy süket akkor nem az én fülemet kell bekenni :p
lehet h univerzális gyógyszer lesz belőle :D próbáld ki :p

fufala
2007-12-10, 01:03
h gondolom nem csak én fogom alkalmazni......szóval kezd el gyorsan a laborvizsgálatokat :)
ha te vagy süket akkor nem az én fülemet kell bekenni :p
lehet h univerzális gyógyszer lesz belőle :D próbáld ki :p
ócsóbb mint a hallókészülék :p :D

Gery Garcya
2007-12-10, 01:07
ezmég csak egy 5let még bekell erjeszteni sattara:D nemkell annyira elszaladni azzal a pónival..
de fejlesszük tovább az 5letet... bevonlak téged is, lehetsz a próbanyúszi, s ha télleg mégegy füled nő tőle, azsemnem rossz, mert jobban fogsz hallani, s lehet nem is a mostani állapotát örökli, hanem vmi jobbat..
ha elragad a hév ajjajj, nemlesz belőle semmi, rádhagyom a bizniszt:D

fufala
2007-12-10, 01:10
ezmég csak egy 5let még bekell erjeszteni sattara:D nemkell annyira elszaladni azzal a pónival..
de fejlesszük tovább az 5letet... bevonlak téged is, lehetsz a próbanyúszi, s ha télleg mégegy füled nő tőle, azsemnem rossz, mert jobban fogsz hallani, s lehet nem is a mostani állapotát örökli, hanem vmi jobbat..
ha elragad a hév ajjajj, nemlesz belőle semmi, rádhagyom a bizniszt:D
hááát túl hiú vagyok.....emberi gyengeségből kifolyólag :p
nem egészen mind1 h hova mi nő rajtam :D
szal először csak jó feltaláló módjára magadon próbáld ki....világért se venném el tőled az elsőbbséget ;) :p

Gery Garcya
2007-12-10, 01:48
hááát túl hiú vagyok.....emberi gyengeségből kifolyólag :p
nem egészen mind1 h hova mi nő rajtam :D
szal először csak jó feltaláló módjára magadon próbáld ki....világért se venném el tőled az elsőbbséget ;) :p

nemlesz ebből kompromisszum... meg amuccse vok üzletembertípus, passzolom az 5letet, s suttyomban kipróbálom:D
de most meek dumázni hazajött 1ik laktársam :rolleyes:

fufala
2007-12-10, 22:49
1 fontos dolgot jól megtanultam......nem csinálom olyannal, akit mindig tök simán leszerelek fociban :) :p

psychic
2007-12-10, 22:53
1 fontos dolgot jól megtanultam......nem csinálom olyannal, akit mindig tök simán leszerelek fociban :) :p

hehe :D :D :D

kisördög
2007-12-10, 22:56

miért aki rosszul focizik az rossz az ágyban is :confused:
nahát milyen tapasztalatlan vok :o

psychic
2007-12-10, 23:02

nem...nem. más okai lehetnek :) asszem én értem miért írta ;) :D :D

Maris
2007-12-10, 23:02

az én barátom focista :D :D

psychic
2007-12-10, 23:03
nyehe :D :D

fufala
2007-12-10, 23:03
hmmm annyira nem vagyok 1 egetrengetően nagy focista...... :o :D
valakinek biztos ő is jó...egy hasonló vérmérsékletű embernek :D

fufala
2007-12-10, 23:05
hmmm annyira nem vagyok 1 egetrengetően nagy focista...... :o :D
valakinek biztos ő is jó...egy hasonló vérmérsékletű embernek :D
inkább rámenős vagyok :D
szeretek focizni egyébként a gimiben pl mindig könyörögtek h álljak be mert 1el kevesebben voltak :D :cool:

fufala
2007-12-10, 23:12
nem...nem. más okai lehetnek :) asszem én értem miért írta ;) :D :D
hmm azér ebben nem lehetsz biztos, bár nem tom mire gondoltál :)
életem 1ik legkiábrándítóbb élménye volt :eek:
persze nem csak ezen múlik......nála sem csak ennyi jele van :rolleyes:

psychic
2007-12-10, 23:28
hmm azér ebben nem lehetsz biztos, bár nem tom mire gondoltál :)
életem 1ik legkiábrándítóbb élménye volt :eek:
persze nem csak ezen múlik......nála sem csak ennyi jele van :rolleyes:

Semmiben sem vagyok biztos:)
Most nem akarom leirni h mire gondoltam, ahhoz keso van, es faradt is vagyok mar.

Straightway
2007-12-15, 01:12
http://shark.hornygamer.com/games_files/games.html

XtROpA
2007-12-17, 09:01
http://johnandjohn.uw.hu/jaj477.gif

http://johnandjohn.uw.hu/jaj476.gif

Eric
2007-12-18, 10:15
nah lehet szavazni..már aki házas , vagy voilt már legénybucsún és a haverjáról nyilatkozna:
http://vastagbor.blog.hu/2007/12/18/volt_e_prosti_a_legenybucsudon :D

Maracuja
2007-12-30, 20:50
Hányféle szerszám méret létezik?

1. kicsi
2. közepes
3. nagy
4. jaj, Istenem
5. van ilyen fehérben is?

AlterEgo
2008-01-06, 21:44
Történjen már valami itt is! :D :p

Maris
2008-01-06, 21:46
Történjen már valami itt is! :D :p
történjen :D
http://www.ukblackout.com/sexy-black-men/ngo.jpg

AlterEgo
2008-01-06, 21:48
történjen :D
http://www.ukblackout.com/sexy-black-men/ngo.jpg
Őt veszitek be 3.-nak? :p :D

Maris
2008-01-06, 21:49
Őt veszitek be 3.-nak? :p :D

vele asszem egyedül se bírnék... :eek:

AlterEgo
2008-01-06, 21:51
vele asszem egyedül se bírnék... :eek:
ja értem szóval csak ilyen szexrabszolgáról álmodozol... :D

benyovics
2008-01-06, 21:52
Hányféle szerszám méret létezik?

1. kicsi
2. közepes
3. nagy
4. jaj, Istenem
5. van ilyen fehérben is?

akkor egy kis mell analízis:

1.icipicicici
2.picicici
3.cici
4.mell
5.csöcs
6.tőgy
7.hűűűűűűűűű bázmeg!!!! :eek:

Maris
2008-01-06, 21:54
ja értem szóval csak ilyen szexrabszolgáról álmodozol... :D

nem én ilyenről :D
http://14.img.v4.skyrock.com/143/josegaudin/pics/349019084_small.jpg

Maracuja
2008-01-06, 21:55
akkor egy kis mell analízis:

1.icipicicici
2.picicici
3.cici
4.mell
5.csöcs
6.tőgy
7.hűűűűűűűűű bázmeg!!!! :eek:
Hát igen... :D
De ha már a mellről álmodtok:

Lányok esti imája:

Én istenem, jó istenem
Lecsukódik már a szemem
Imádkozok egy férfiért
Aki nem egy büdös görény
Aki kedves, erős legény
Farka pedig nagy és kemény
Legyen neki jó állása
A nevemre bankkártyája
Küldj egy férfit, aki szereti az eszem
És választ ad arra, hogy nagy-e a seggem
Aki bárhol felvisz a csúcsra
Nappali, háló, kert vagy konyha
Kérek egy férfit, aki végtelenül szeret
És nem dugja meg a barátnőimet
Ahogy az ágyam mellett imádkozok
A köcsögöt nézem, aki nekem jutott.
... Ámen

Fiúk esti imája:

Istenem, egy nagy csöcsű nőt akarok.
... Ámen

benyovics
2008-01-06, 21:56

pedig a másiknak biztos nagyobb a kukaca... :D

Maris
2008-01-06, 21:58

pedig a másiknak biztos nagyobb a kukaca... :D

1.nuni
2.suni
3.puni
4.nuna
5.suna
6.pina
7.puna :D

a fekete kukac csak 5.level fölött ajánlott :cool:

Süti
2008-01-06, 21:59
jujujujuj. bocsi, de ez reakcióra késztet:
drága, megboldogult keresztanyám szerint pedig: "Minden férfi szarból van."
na csók. :D

benyovics
2008-01-06, 22:02
1.nuni
2.suni
3.puni
4.nuna
5.suna
6.pina
7.puna :D

a fekete kukac csak 5.level fölött ajánlott :cool:

a bula, picsa, luvnya kimaradt a sorból.... :D

Maracuja
2008-01-06, 22:03
meg a punci is :D

Maris
2008-01-06, 22:03

hangzásukból ítélve ezek is a lista vége felé helyezkednek el :rolleyes:

Maris
2008-01-06, 22:04

sunci :rolleyes:

Maracuja
2008-01-06, 22:05
sunci :rolleyes:
kéjbarlang :D

benyovics
2008-01-06, 22:05

a punci már uncsi.... :D mármint megnevezésnek... :o itt van mégy egy leegyszerűsített megnevezés: "luk" :p