PDA

Teljes verzió megtekintése : Szeksz topic goásoknak... 18+ !!!

oldal : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

mokusmali
2007-07-16, 16:15
nah...A múlt heti Snoop-koncert után a híres amerikai rappert 200 euróért szopták le híres magyar lányok. Például melyik férfimagazin "üdvöskéje"?:D

és ki fizetett ő vagy a csajok? :D

Eric
2007-07-16, 16:26
és ki fizetett ő vagy a csajok? :D

Te fizetnél,?:D

mouss
2007-07-16, 16:47
szerintem a szemöldökös csaj volt a BP tévéről

Maracuja
2007-07-16, 18:54
Egy férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő,
majd elővesz egy papír zsebkendőt és gyengéden megtörölgeti a lába közötti
területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő
pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsebkendőt, megint
megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben
figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint
tüsszentés, megint törlés... A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:

- Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a lába
közét. Meg tudná ezt nekem magyarázni?

- Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben 'szenvedek',
hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...

- Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a
problémára ?

- Aha, borsot !

Ez jó betegség :D
A gyógyír mégjobb rá :D

heliosphere
2007-07-16, 19:35
jólvan már.... tudjuk h nektek sokkal jobb. mit lehet tenni ha a fériak nem képesek 24x elélvezni egymás után... ;)

AlterEgo
2007-07-16, 19:55
jólvan már.... tudjuk h nektek sokkal jobb. mit lehet tenni ha a fériak nem képesek 24x elélvezni egymás után... ;)
szarni kell rájuk, nekünk jó legyen aztán kész! :p

heliosphere
2007-07-16, 20:11

:D na majd mindjárt megkapod a magadét vkitől ezért... és nem leszel a feministák kedvence se az már biztos:D

AlterEgo
2007-07-16, 20:21
:D na majd mindjárt megkapod a magadét vkitől ezért... és nem leszel a feministák kedvence se az már biztos:D
Számítottam rá! :)

Maracuja
2007-07-16, 20:48
már utálom is! :D
ki tud 24 szer elélvezni egymás után?.. talán aki olyan tüsszögési betegségben szenved.. esetleg..
De állítólag tavaly tényleg volt ilyen betegség.. csak nem tüsszentettek..
Azt mondták nagyon veszélyes, mert rengeteg energiát vesztettek azok az emberek. (Amerikában volt ha jóltudom) és nem tudták mitől van.

heliosphere
2007-07-16, 20:57
már utálom is! :D
ki tud 24 szer elélvezni egymás után?.. talán aki olyan tüsszögési betegségben szenved.. esetleg..
De állítólag tavaly tényleg volt ilyen betegség.. csak nem tüsszentettek..
Azt mondták nagyon veszélyes, mert rengeteg energiát vesztettek azok az emberek. (Amerikában volt ha jóltudom) és nem tudták mitől van.

hehe...naja. 1 is kivesz épp eleget... nem véletlen fordul elő a férfiakkal h utána hirtelen elnyomja őket az álom... jó pesze ez így vicces meg minden, a csajok úgyis belekötnek:D
nemtom mennyi a rekord amúgy de egyszer vhol olvastam ilyen 107 v ilyesmi.... jó ez nem azt jelenti h mindig.. csak h volt ilyen. hát azért az már valami lehetett ;) elnem tudom képzelni mit műveltek azzal a csajjal:D:D

Maracuja
2007-07-16, 21:02
hehe...naja. 1 is kivesz épp eleget... nem véletlen fordul elő a férfiakkal h utána hirtelen elnyomja őket az álom... jó pesze ez így vicces meg minden, a csajok úgyis belekötnek:D
nemtom mennyi a rekord amúgy de egyszer vhol olvastam ilyen 107 v ilyesmi.... jó ez nem azt jelenti h mindig.. csak h volt ilyen. hát azért az már valami lehetett ;) elnem tudom képzelni mit műveltek azzal a csajjal:D:D
jujj.. hát annak a csajnak szanaszétvan már mindene..
focicsapat effektus :D
Nem csak a pasik alszanak el :D ;)

Mangalány
2007-07-17, 20:59

Tipikus pasi bazzeg...az a baj, hogy én eddig kb. egy olyannal taliztam, aki nem volt önző szex téren...ő rám figyelt első sorban... :p
Imádom is őt...mert 1ébként is sokat foglalkozott velem, szextől függetlenül...de azóta nem túl aktív, ha velem kéne taliznia...félek csak ennyire kellettem neki...pedig nekem nagyon sokat jelent és azóta sem nézek másra... :(

Mangalány
2007-07-17, 21:01

107??? 5 után már én is inkább az alvásra gondolok... ;)

heliosphere
2007-07-17, 21:06
jujj.. hát annak a csajnak szanaszétvan már mindene..
focicsapat effektus :D
Nem csak a pasik alszanak el

hihi... lehet csak szimplán kurva kitartó volt a pasi... 18,5 óra szex egyhuzamban lehet neki megse kottyan:D mindig csak a rosszindulat ;) :rolleyes:

"Nem csak a pasik alszanak el"

ezt örömmel hallom :D

107??? 5 után már én is inkább az alvásra gondolok... ;)

ugyanmár...milyen önző vagy :D

god^u
2007-07-17, 21:24
Tipikus pasi bazzeg...az a baj, hogy én eddig kb. egy olyannal taliztam, aki nem volt önző szex téren...ő rám figyelt első sorban... :p
Imádom is őt...mert 1ébként is sokat foglalkozott velem, szextől függetlenül...de azóta nem túl aktív, ha velem kéne taliznia...félek csak ennyire kellettem neki...pedig nekem nagyon sokat jelent és azóta sem nézek másra... :(

lehet egy tippem, h ki az?

Najo nem, de csak mert teccik az alairasod;)

ezotera
2007-07-17, 21:28
hehe..nekem is volt hasonló...addig semmit nem engedett amig nekem nem volt jó:p :D

Maracuja
2007-07-17, 22:07
"Nem csak a pasik alszanak el"

ezt örömmel hallom :D

Miértis?.. :D

heliosphere
2007-07-17, 22:34
Miértis?.. :D

háát izé... sok hímtől hallottam már, szal egy jó ismerősöm mondta hogy izé ő is..na szal... csak és kész :D:D:D de nem én voltam az jó?! na ;)

Psyzsu
2007-07-17, 23:46
:eek: :eek:

Psyzsu
2007-07-18, 01:15
Jól van, jössz te még az én utcámba. :p

mouss
2007-07-18, 07:05
http://www.cartoonstock.com/lowres/cza0449l.jpg

Érezd Peti, egyetértek! :D És éljen a hímsovinizmus!! Komolyan :D

heliosphere
2007-07-18, 08:21
hehe... biztos van olyan nő aki szereti az ilyen előjátékot is ;)

FoX
2007-07-18, 15:13
a ti baratnoiteket sem irigylem... :p :D

Syl
2007-07-18, 15:16

:eek: pisikakicex? :D wááááá..az má télleg fujjj :p

FoX
2007-07-18, 15:22
:eek: pisikakicex? :D wááááá..az má télleg fujjj :p

jajj ugyan syl ne legyel man olyan konzervativ, nyugottan engedd el magad :D

csuccser
2007-07-18, 15:24
ja, ne légy má olyan kertvárosi :D

AlterEgo
2007-07-18, 15:25
Utálom a netes komunikációt, viccből írtam erre mindenki komolyan vette.
Még a barátnőm is lebaszott, hogy mi ez...
:)

kisördög
2007-07-18, 15:29

vanilyen :)
vigyázni kell mit írsz, mert itt mindenki azt ért ki belőle amit akar :D
jha amúgy szóban se vunk ám jobbak :p

ezotera
2007-07-18, 15:30
vanilyen :)
vigyázni kell mit írsz, mert itt mindenki azt ért ki belőle amit akar :D
jha amúgy szóban se vunk ám jobbak :p
hehe :D
vigyáázz mit írsz érezadzenét..már megtanulhattad volna:p

Syl
2007-07-18, 15:32

én nem vettem komolyan....de akkor is fujjj :D

bazz ez a ne légy má olyan kertvárosi szöveg ezotera...sírsz :D

AlterEgo
2007-07-18, 15:35
De gyorsan reagált a 3 grácia.
Látom figyelitek a topicot :p
:D

Syl
2007-07-18, 15:36
De gyorsan reagált a 3 grácia.
Látom figyelitek a topicot :p
:D

követjük az eseményeket :p

Mangalány
2007-07-18, 17:25
ugyanmár...milyen önző vagy :D[/QUOTE]

Tényleg...basszus...nem is gondoltam még rá, hogy ekkora genyó vagyok!!! :D ;)

heliosphere
2007-07-18, 17:27

látod pedig ő ismer...akkor lehet benne valami :D:D:D (najó csak vicc;) )

Mangalány
2007-07-18, 17:27
lehet egy tippem, h ki az?

Najo nem, de csak mert teccik az alairasod;)

Persze...tippelgetni lehet...főleg, hogy biztos vagyok benne, hogy nem tudod ki az...1általán miből gondolod, hogy ismered??? ;)

1ébként az aláírásomat én is imádo...Kisherceg forever...nagyon sokszor kiolvastam már!!! :)

Mangalány
2007-07-18, 17:30
hehe..nekem is volt hasonló...addig semmit nem engedett amig nekem nem volt jó:p :D

Véleményem szerint a kölcsönösség a szexben és bármilyen más kapcsolatban nagyon fontos...imádok örömet okozni...szerintem az az első, hogy a másik örüljön és csak utánna fontos a saját öröm...és azt hiszem ezzel rá is jöttem, hogy a fent említett fiatalember talán attól lesz boldog, ha végleg elfelejtem... :(

mouss
2007-07-18, 20:33
Véleményem szerint a kölcsönösség a szexben és bármilyen más kapcsolatban nagyon fontos...imádok örömet okozni...szerintem az az első, hogy a másik örüljön és csak utánna fontos a saját öröm...és azt hiszem ezzel rá is jöttem, hogy a fent említett fiatalember talán attól lesz boldog, ha végleg elfelejtem... :(

szerintem mindkettő öröme fontos. az nem jó, ha mindenképpen csak a másikkal foglalkozol, mert ő ugyanúgy szereti látni az arcodon az élvezetet, mint Te az övén..

mouss
2007-07-18, 20:35
a ti baratnoiteket sem irigylem... :p :D

én nem ütök meg nőt.. csak ha kéri :D :p

Maracuja
2007-07-18, 20:36
én nem ütök meg nőt.. csak ha kéri :D :p
Én nememléxem :confused: :D

heliosphere
2007-07-18, 20:47
Én nememléxem :confused: :D

hogy megütött, vagy hogy kérted-e ? :D :rolleyes: ;) :D

Maracuja
2007-07-18, 20:59
hogy megütött, vagy hogy kérted-e ? :D :rolleyes: ;) :D
mindkettő :D

heliosphere
2007-07-18, 21:05
mindkettő :D

és szerencsés nőnek érzed magad ezért ? mert nem kérdezted és nem kaptad, még akarhattad volna;) :rolleyes: nahjó inkább ne válaszolj:D

Tibrog
2007-07-18, 21:12
olyat kapott, h nem emlexik:D

Maracuja
2007-07-18, 21:12
és szerencsés nőnek érzed magad ezért ? mert nem kérdezted és nem kaptad, még akarhattad volna;) :rolleyes: nahjó inkább ne válaszolj:D
Azt hiszem akartam.. aztán meg is kaptam a magamét... :rolleyes: :p :D

heliosphere
2007-07-18, 21:25
Tiborg :D

Azt hiszem akartam.. aztán meg is kaptam a magamét... :rolleyes: :p :D

hehe... csak Te most másról beszélsz mint én... na persze valakinek a verés is okoz olyan örömöt, mint Neked amit kaptál :D bármi is legyen az :rolleyes:

amúgy ja a kölcsönösség az egy dolog, de pl vannak olyan csajok akik nem tudják milyen az orgazmus... sőt én ismerek olyat aki egyszerűen nem képes rá.... pedig már igencsak korban van (jó huszonéves nem nagymama:D)... akkor ott aztán csinálhatod amíg neki "jó lesz"... ;)

Maracuja
2007-07-18, 21:30
hehe... csak Te most másról beszélsz mint én... na persze valakinek a verés is okoz olyan örömöt, mint Neked amit kaptál :D bármi is legyen az :rolleyes:

amúgy ja a kölcsönösség az egy dolog, de pl vannak olyan csajok akik nem tudják milyen az orgazmus... sőt én ismerek olyat aki egyszerűen nem képes rá.... pedig már igencsak korban van (jó huszonéves nem nagymama:D)... akkor ott aztán csinálhatod amíg neki "jó lesz"... ;)
Hát igen... egy olyan lánnyal bármeddig csinálhatod ha jó vagy, és ő meg nem unja :D
Olyan nincs hogy nincs orgazmusa, max férfivel nincs... :rolleyes:

heliosphere
2007-07-18, 21:39
Hát igen... egy olyan lánnyal bármeddig csinálhatod ha jó vagy, és ő meg nem unja :D
Olyan nincs hogy nincs orgazmusa, max férfivel nincs... :rolleyes:

de disznó vagy.... férfitársaim nevében is kikérem az ilyen feminista megjegyzéseket :D:D mind2t.. ;)

Maracuja
2007-07-18, 21:55
de disznó vagy.... férfitársaim nevében is kikérem az ilyen feminista megjegyzéseket :D:D mind2t.. ;)
Bocs hogy megsértettem a "férfi" önérzeted :D
De hát ez az igazság!! :p

heliosphere
2007-07-18, 22:11
Bocs hogy megsértettem a "férfi" önérzeted :D
De hát ez az igazság!! :p

jójó.. ;) minden nő ezt mondja...:D:D amúgy nem sértettél meg... ahhoz több kell :p

ja, 9999. comment, gyakorlatilag már halhatatlan vagyok...

CSAK EGY MARADHAT!!!! ;) :rolleyes:

Maracuja
2007-07-19, 07:28
jójó.. ;) minden nő ezt mondja...:D:D amúgy nem sértettél meg... ahhoz több kell :p

ja, 9999. comment, gyakorlatilag már halhatatlan vagyok...

CSAK EGY MARADHAT!!!! ;) :rolleyes:
Uuupss... 10.004 .. és még mindig Félisten.. :D
Nos szőr hegylakó.. hogy is van ez? :D

heliosphere
2007-07-19, 12:42
Uuupss... 10.004 .. és még mindig Félisten.. :D
Nos szőr hegylakó.. hogy is van ez? :D

Pika úgylátszik magához ragadta az istenek tűzes vizét, melyet fogyasztva legyőzhetetlenné válik és amíg nemnem töröm ezt a varázst addig félistenként kell sínylődnöm ;) :D

(de milyen kedves vagy hogy figyelemmel kíséred a pályafutásom..több topikban is :D:D:D grrr ;) )

Mangalány
2007-07-19, 17:28
szerintem mindkettő öröme fontos. az nem jó, ha mindenképpen csak a másikkal foglalkozol, mert ő ugyanúgy szereti látni az arcodon az élvezetet, mint Te az övén..

Hmmm...van benne valami... :rolleyes:

heliosphere
2007-07-19, 17:32
Hmmm...van benne valami... :rolleyes:

nemhogy van benne valami, de mindenki maga eldöntheti h az "adni akarás" mekkora része az h igen adjak és mekkora része h lássam az arcán a gyönyört, ami ugyebár engem tüzel tehát valójában önzésből eredhet ;) no persze h kinél hogy az más kérdés.

Maracuja
2007-07-19, 18:54
Pika úgylátszik magához ragadta az istenek tűzes vizét, melyet fogyasztva legyőzhetetlenné válik és amíg nemnem töröm ezt a varázst addig félistenként kell sínylődnöm ;) :D

(de milyen kedves vagy hogy figyelemmel kíséred a pályafutásom..több topikban is :D:D:D grrr ;) )
Jaaj hát hogyne..
Egész bébikorodról is láttunk már képeket, szóval remélem megérem azt a kort is amennyinek most látszol :D :p

heliosphere
2007-07-19, 19:00
Jaaj hát hogyne..
Egész bébikorodról is láttunk már képeket, szóval remélem megérem azt a kort is amennyinek most látszol :D :p

hahhaa :D:D hátrébb a fullánkoddal ;) mami :rolleyes:

Maracuja
2007-07-19, 20:04
hahhaa :D:D hátrébb a fullánkoddal ;) mami :rolleyes:
Miazhogymami??? :mad: :D
Majd adok én neked !! :D

heliosphere
2007-07-19, 20:35
Miazhogymami??? :mad: :D
Majd adok én neked !! :D

Maracuja is Maracuja nincs online
Öreg róka

öreg róka vagy... a fórum sosem hazudik :D

Maracuja
2007-07-19, 21:02
Maracuja is Maracuja nincs online
Öreg róka

öreg róka vagy... a fórum sosem hazudik :D
Hát igen.. telnek múlnak az évek? :confused: :eek: :D

Dehát belőlem sosem lesz Félistennő :rolleyes: :D

heliosphere
2007-07-19, 21:20
Hát igen.. telnek múlnak az évek? :confused: :eek: :D

Dehát belőlem sosem lesz Félistennő :rolleyes: :D

ki tudja?! ;) ma már annyi minden lehetséges... viszont még Fétistennő biztos lehetsz :D:D

Maracuja
2007-07-19, 21:28
ki tudja?! ;) ma már annyi minden lehetséges... viszont még Fétistennő biztos lehetsz :D:D
Nem, mert itt nem veszik figyelenbe a női megkülönböztetést.. :D PeeKa is Félisten volt..

heliosphere
2007-07-19, 21:30
Nem, mert itt nem veszik figyelenbe a női megkülönböztetést.. :D PeeKa is Félisten volt..

lol... ez legyen a legnagyobb problémád az életben ;)

jó akkor én meg hallhatatlan leszek :D

Maracuja
2007-07-19, 21:33
lol... ez legyen a legnagyobb problémád az életben ;)

jó akkor én meg hallhatatlan leszek :D
Akkor én Szemtelen szeretnék lenni :D

heliosphere
2007-07-19, 21:35
Akkor én Szemtelen szeretnék lenni :D

szólj Daneenek biztos elintézi... bár tudod Szemes-nek áll a világ :D

Maracuja
2007-07-19, 21:37
szólj Daneenek biztos elintézi... bár tudod Szemes-nek áll a világ :D
Nem szeretem a protekciót tudod.. :p :D :cool:

heliosphere
2007-07-19, 21:47
Nem szeretem a protekciót tudod.. :p :D :cool:

ez nem protekció...garancia nincs rá h meg is kapod :D

amúgy olvastam vmelyik topikban, talán a fórum használata címűben, hogy vki kérdezte mikor lehet másoknak is(értsd: 3unkon kívül) változtatni majd a "rang"-ot v mi túrót...Danee azt mondta h nemsokára azt hiszem..persze az kitudja mikor lesz ;)

Maracuja
2007-07-19, 22:04
ez nem protekció...garancia nincs rá h meg is kapod :D

amúgy olvastam vmelyik topikban, talán a fórum használata címűben, hogy vki kérdezte mikor lehet másoknak is(értsd: 3unkon kívül) változtatni majd a "rang"-ot v mi túrót...Danee azt mondta h nemsokára azt hiszem..persze az kitudja mikor lesz ;)
Majd 90 éves korunk körül előre láthatólag.. ez azt jelenti :D

Mangalány
2007-07-21, 16:21
nemhogy van benne valami, de mindenki maga eldöntheti h az "adni akarás" mekkora része az h igen adjak és mekkora része h lássam az arcán a gyönyört, ami ugyebár engem tüzel tehát valójában önzésből eredhet ;) no persze h kinél hogy az más kérdés.

Mindenestre, én nem szeretek önző lenni...viszont mindenféle komplexusom van szex téren... :(

god^u
2007-07-21, 17:14
Mindenestre, én nem szeretek önző lenni...viszont mindenféle komplexusom van szex téren... :(

Mintpeldalul? Ruhaban sexelsz? :D

"Barmi bajod van, nekunk elmondhatod " (C) uristen@menny.hu

kisördög
2007-07-23, 08:50

a komplexusokat le lehet győzni, ahogy a félelmet is, csak kicsit jobban kell bíznod saját magadban;)
ne légy önző, de figyelj arra, hogy neked is jó legyen!

amúgy vibrációsgyűrű RULZ :D mi sírtunk a röhögéstől, de amúgy nemrossz :rolleyes:

Orsika
2007-07-23, 09:07
a komplexusokat le lehet győzni, ahogy a félelmet is, csak kicsit jobban kell bíznod saját magadban;)

amúgy vibrációsgyűrű RULZ :D mi sírtunk a röhögéstől, de amúgy nemrossz :rolleyes:

Azt álmodtam, hogy kaptam egyet mittoménkitől ajándékba.....és nemtudtam eldönteni hogy kivel próbáljam ki....... :o :D

kisördög
2007-07-23, 09:11
Azt álmodtam, hogy kaptam egyet mittoménkitől ajándékba.....és nemtudtam eldönteni hogy kivel próbáljam ki....... :o :D

mié többvan? :D azserossz :p

Orsika
2007-07-23, 09:13
mié többvan? :D azserossz :p

Nem, épp nemtaláltam ámomban senkit, akivel épp szívesen kipróbálnám, és már tiszta letargiában voltam hogy sohanemtudommármeg milyenisaz....... :eek: :D

kisördög
2007-07-23, 09:17
Nem, épp nemtaláltam ámomban senkit, akivel épp szívesen kipróbálnám, és már tiszta letargiában voltam hogy sohanemtudommármeg milyenisaz....... :eek: :D

akkorezannyira nem is vt jó álom :o

XtROpA
2007-07-23, 10:06
amúgy vibrációsgyűrű RULZ :D :rolleyes:

...1etértek... de nézd meg ezt..:D:D:D

http://www.wildcat.hu/wildcat/images/catalog/XRB.jpg

...elem nélküli rezgő piercing....;)

XtROpA
2007-07-23, 14:11
http://johnandjohn.uw.hu/jaj464.gif

Mangalány
2007-07-23, 17:20
...1etértek... de nézd meg ezt..:D:D:D

http://www.wildcat.hu/wildcat/images/catalog/XRB.jpg

...elem nélküli rezgő piercing....;)

Ilyen nekem is kell :D ...hol lehet kapni??? :confused:

Syl
2007-07-23, 17:21
Ilyen nekem is kell :D ...hol lehet kapni??? :confused:

neked mé kell ilyen? :o

Mangalány
2007-07-23, 17:29
Mintpeldalul? Ruhaban sexelsz? :D

"Barmi bajod van, nekunk elmondhatod " (C) uristen@menny.hu

Nemfogod elhinni, de ha világosban kell levetkőznöm mindig feszengek, pedig nem vagyok szégyenlős, csak akinek tetszeni szeretnék, annak félek, hogy csalódik, ha meglát...Az ex pasimmal 4 évig voltam 1ütt legalább másfél évébe telt mire nem feszengtem már előtte...nagyon görcsös tudok lenni és ilyenkor nem is olyan jó a szex :( ...nemcsak nekem, a másik félnek sem... :(

Mangalány
2007-07-23, 17:34

Tudod az abaj, hogy nemtok bízni magamban...sokszor megcsaltak, többek közt a legutóbbi exem is akivel 4 évig voltam 1ütt, és mindig magamban kerestem a hibát...lehet, hogy bennem is volt...főleg hogy legutóbb egy nagyon csúnya lánnyal csaltak meg, szóval nemszívesen nézegetem magam a tükörben...nem tetszik amit látok...a másik parám meg az hogy félek, hogy esetleg rosszul teljesítek...

Faun
2007-07-23, 17:40
Tudod az abaj, hogy nemtok bízni magamban...sokszor megcsaltak, többek közt a legutóbbi exem is akivel 4 évig voltam 1ütt, és mindig magamban kerestem a hibát...lehet, hogy bennem is volt...főleg hogy legutóbb egy nagyon csúnya lánnyal csaltak meg, szóval nemszívesen nézegetem magam a tükörben...nem tetszik amit látok...a másik parám meg az hogy félek, hogy esetleg rosszul teljesítek...

ugyanmár,a szex nem vmi verseny,hanem játék :D

Syl
2007-07-23, 17:51

hát ilyen fiatalon nekem is ilyen paráim vtak....igaz most sem vok 100as...de azt már megtanultam, ha vki szeret úgy szeret ahogy vagy...ha nem akkor kár az egészet erőltetni...az h hogy teljesítesz ez nemcsak rajtad múlik, hanem a másikon is, h mennyire tudod magad elengedni mellette..... :o persze azé tudd, h kell megfogni úgy tisztességesen :D :p

Mangalány
2007-07-23, 18:24
hát ilyen fiatalon nekem is ilyen paráim vtak....igaz most sem vok 100as...de azt már megtanultam, ha vki szeret úgy szeret ahogy vagy...ha nem akkor kár az egészet erőltetni...az h hogy teljesítesz ez nemcsak rajtad múlik, hanem a másikon is, h mennyire tudod magad elengedni mellette..... :o persze azé tudd, h kell megfogni úgy tisztességesen :D :p

No para...megfogni még megtudom... ;) :D :p

Mangalány
2007-07-23, 18:25
ugyanmár,a szex nem vmi verseny,hanem játék :D

Lehet...de a játékban is számít a teljesítmény... ;)

Syl
2007-07-23, 18:26
No para...megfogni még megtudom... ;) :D :p

én aztán nem aggódom..... :cool:

Faun
2007-07-23, 18:29
Lehet...de a játékban is számít a teljesítmény... ;)

nyilván ,de arra céloztam h nem kell véresen komolyan venni magatokat :) ;)

Syl
2007-07-23, 18:30

és benneteket sem.... :D :p

Faun
2007-07-23, 18:42
és benneteket sem.... :D :p

minket meg aztán végképp ne :D

Syl
2007-07-23, 18:45
minket meg aztán végképp ne :D

hát nem ezt mondom..... :D :D

Maracuja
2007-07-23, 21:17
Nem lehet hogy annak a "nagyon csúnya" lánynak volt önbizama, és ez sokkal fontosabb volt a külsőnél?
Aki szeret, olyannak szeret amilyen vagy!
Tudom hogy a leg nehezebb elfogadnod magad, de ha más képes rá, akkor neked igazán nem kell attól tartanod hogy más mit gondol.
És különbenis!.. kit érdekel hogy más mit gondol? Az a lényeg hogy Te jól érezd magad a bőrödben! Ezt más is észreveszi majd, és ez sokkal nagyobb erő mint a szépség maga!
/Amit arról gondolsz hogy mások mit gondolnak, azt valójában Te gondolod!/
.. nekem ez sokat segített ;)

god^u
2007-07-23, 23:37
Nemfogod elhinni, de ha világosban kell levetkőznöm mindig feszengek, pedig nem vagyok szégyenlős, csak akinek tetszeni szeretnék, annak félek, hogy csalódik, ha meglát...Az ex pasimmal 4 évig voltam 1ütt legalább másfél évébe telt mire nem feszengtem már előtte...nagyon görcsös tudok lenni és ilyenkor nem is olyan jó a szex :( ...nemcsak nekem, a másik félnek sem... :(

Hat szerintem mindenki szivesen segitene levetkoznod ezt a kis felsz, ezert ezentul gyere mezitelenul a bulikba, es hamar hozzaszoksz majd, hidd el nyar vegere emlekezni sem fogsz azokra a feszengesekre :D ;)

Ne varj el huseget, es akkor nem erhet kellemetlen meglepetes...,
.... Max kellemes, azt meg mindig szivesen veszi az ember.
Viszont az ha te nem vagy joban sajat magaddal az nem egeszseges. Amig te nem latod szepnek magad, addig masok sem fognak, mert raul a kisugarzasodra.

hát ilyen fiatalon nekem is ilyen paráim vtak....igaz most sem vok 100as...de azt már megtanultam, ha vki szeret úgy szeret ahogy vagy...ha nem akkor kár az egészet erőltetni...az h hogy teljesítesz ez nemcsak rajtad múlik, hanem a másikon is, h mennyire tudod magad elengedni mellette..... persze azé tudd, h kell megfogni úgy tisztességesen...

Hirtelen ugy olvastam/ertelmeztem, h fiatalon voltak olyan paraid, h megcsaltak, most meg mar nem foglalkozol az ilyesmivel :eek:

nyilván ,de arra céloztam h nem kell véresen komolyan venni magatokat

és benneteket sem....

Es leginkabb ugy semmit sem szabad veresen komolyan venni, csak elvezni a pillanatot ;)

Maracuja
2007-07-24, 07:58
Najóó.. hát ezt nőnek nevezzem, esetleg embernek??.. :confused:

http://juj.hu/flash/tvflash.swf?mit=csaj.flv&konyvtar=327&eredeti=327

yeezs
2007-07-24, 08:08
Najóó.. hát ezt nőnek nevezzem, esetleg embernek??.. :confused:

http://juj.hu/flash/tvflash.swf?mit=csaj.flv&konyvtar=327&eredeti=327
Ezt nemhiszem el, hogy van ilyen :eek: :eek: :eek:
Csúszik rendesen? :o :) :D
Egyébként ez a tróger mit kavart be a Győzikének?

Maracuja
2007-07-24, 08:10
Ezt nemhiszem el, hogy van ilyen :eek: :eek: :eek:
Csúszik rendesen? :o :) :D
Egyébként ez a tróger mit kavart be a Győzikének?
Hát nem tudom.. de ez!!.. :eek:
Nem hittem a szememnek először hohgy létezik ilyen "nő".. :eek:

kisördög
2007-07-24, 11:55
Hát nem tudom.. de ez!!.. :eek:
Nem hittem a szememnek először hohgy létezik ilyen "nő".. :eek:

ez sírsz hát ez nagyon dúúúúúúrvaaaa :eek:

S.O.L.O.
2007-07-24, 18:31
nahszóval, jelenleg nem ityeg mert nincs kire ityegnie, vagyis van csak mérföldekre ill. kilométerekre arréb, szal abban a kívételesen keserű állapotba vok hogy két lehetőségem is lenne az ityegés kiteljesítésére de avilág két legtávolabbi pólusán vannak ők kik az ityegésemet kellems közeledésemet letudnák reakciózni, ígyhát marad a fityegés, batyu még marad, Dádpusztán mindkettőjük lesz szal ityegis meg fityegis lesz, csak hogy oldom meg, hehh

PsyTiB
2007-07-24, 18:34
Fúúúúú, Godukám, kiosztottál szépen mindenkit :)

Jópár dologban igazad van :D

Syl
2007-07-24, 18:36
nahszóval, jelenleg nem ityeg mert nincs kire ityegnie, vagyis van csak mérföldekre ill. kilométerekre arréb, szal abban a kívételesen keserű állapotba vok hogy két lehetőségem is lenne az ityegés kiteljesítésére de avilág két legtávolabbi pólusán vannak ők kik az ityegésemet kellems közeledésemet letudnák reakciózni, ígyhát marad a fityegés, batyu még marad, Dádpusztán mindkettőjük lesz szal ityegis meg fityegis lesz, csak hogy oldom meg, hehh

:D aszittem má átvertél....hát ez nem vmi kecsegtető ityegés....nade...halesz Dádpusztán ilyegés meg fityegés nehogymáne tudd megoldani...tuti lesz rá lehetőség akárhogyisbárhogyis delesz... ;) :D

Syl
2007-07-24, 18:37

khm...botsi....engem csak rosszul értelmezett.... :D :p

god^u
2007-07-24, 18:56

nem is osztottam ki senkit, csak a velemenyemnek adtam hangot, ize betut.

Sylt meg felre akartam erteni szerintem :D:D

god^u
2007-07-24, 18:57

azt hiszem erre a ket illetore illik ra leginkabb, es persze erre a kerdesfeltevesre (hogy ityeg) az a valasz, h jobbra is meg ballra is :cool:

Syl
2007-07-24, 19:00
nem is osztottam ki senkit, csak a velemenyemnek adtam hangot, ize betut.

Sylt meg felre akartam erteni szerintem :D:D

hehe....mondtam én...próbálkozz csak próbálkozz :D

Mangalány
2007-07-24, 20:39
én aztán nem aggódom..... :cool:

Hát ennek igazán nagyon örülök... :D

Mangalány
2007-07-24, 20:41

Csak az a para, hogy sajnos én mindent nagyon komolyan szoktam venni...ezen próbálok változtatni...csak nagyon nehéz... :o

Mangalány
2007-07-24, 20:45
Nem lehet hogy annak a "nagyon csúnya" lánynak volt önbizama, és ez sokkal fontosabb volt a külsőnél?
Aki szeret, olyannak szeret amilyen vagy!
Tudom hogy a leg nehezebb elfogadnod magad, de ha más képes rá, akkor neked igazán nem kell attól tartanod hogy más mit gondol.
És különbenis!.. kit érdekel hogy más mit gondol? Az a lényeg hogy Te jól érezd magad a bőrödben! Ezt más is észreveszi majd, és ez sokkal nagyobb erő mint a szépség maga!
/Amit arról gondolsz hogy mások mit gondolnak, azt valójában Te gondolod!/
.. nekem ez sokat segített ;)

Hát...lassan négy hónapja dobott ki a pasim 4 év után...szóval úgyis változó korszakba léptem (de még nem klimaxolok :D ), szóval megpróbálom megfogadni a tanácsodat...köszönöm...1ébként örülök, hogy megismertelek!!! ;)

Maracuja
2007-07-24, 20:49
Hát...lassan négy hónapja dobott ki a pasim 4 év után...szóval úgyis változó korszakba léptem (de még nem klimaxolok :D ), szóval megpróbálom megfogadni a tanácsodat...köszönöm...1ébként örülök, hogy megismertelek!!! ;)
Én is örülök! :)
Hát remélem is hogy nem a klimaxos korszakodat éled lassan :D
Az idő minden sebet begyógyít! ;) (régen nem hittem ebben, de sokszor tényleg így lett. De nagyon fontosak a barátok!!)

kisördög
2007-07-24, 20:55
Én is örülök! :)
Hát remélem is hogy nem a klimaxos korszakodat éled lassan :D
Az idő minden sebet begyógyít! ;) (régen nem hittem ebben, de sokszor tényleg így lett. De nagyon fontosak a barátok!!)

teljesen egyet tudok csak érteni, az idő a barátok és feledni csak 1 másikkal lehet szokták volt mondani, de mindenki döntse el előbb, hogy valóban képes-e arra, hogy mással legyen;)

Mangalány
2007-07-24, 20:57
Hat szerintem mindenki szivesen segitene levetkoznod ezt a kis felsz, ezert ezentul gyere mezitelenul a bulikba, es hamar hozzaszoksz majd, hidd el nyar vegere emlekezni sem fogsz azokra a feszengesekre :D ;)

Hehe... :p
Ezt mégis miből gondolod??? :confused:

Ne varj el huseget, es akkor nem erhet kellemetlen meglepetes...,
.... Max kellemes, azt meg mindig szivesen veszi az ember.
Viszont az ha te nem vagy joban sajat magaddal az nem egeszseges. Amig te nem latod szepnek magad, addig masok sem fognak, mert raul a kisugarzasodra.

De elvárom, mert tőlem is elvárják...bár nekem nem is nehéz tűrtőztetni magam...nekem, ha van valaki akivel bármi apróság is van köztünk, akkor nem csinálok mással semmit, akármennyire is tetszik más, vagy valami...1szó mint 100, nekem, ha van valaki, én hűséges vagyok, mert ez így normális...

umba
2007-07-24, 20:57
és ha teli vagy önbizalommal és erővel...megszépülsz...szerintem :o :D

tintahalacska
2007-07-24, 20:58
és ha teli vagy önbizalommal és erővel...megszépülsz...szerintem :o :D
te micsinálsz itt???:D:D

Maracuja
2007-07-24, 21:05
teljesen egyet tudok csak érteni, az idő a barátok és feledni csak 1 másikkal lehet szokták volt mondani, de mindenki döntse el előbb, hogy valóban képes-e arra, hogy mással legyen;)
Bizony bizony!! ;)
Sokszor nem jó beleugorni rögtön egy másik kapcsolatba.. Kiderülhet hogy csak felejtőnek kellett..
Egyedül kell feltöltődni, és egyenesbe hozni magad hogy egy rendes kapcsolatod legyen.
Anyu ezt valami csészékkel magyarázza.. :D
hogy két olyan csésze amiben alig van tea, csak öntögetni tud egymásba, de ő maga akkor üres lesz, és a társa is csak töltögetni tudja..
Úgy a jó ha mindketten teli vannak..
Valami ilyesmi.. :) :D

mouss
2007-07-24, 21:06
Miért nem beszélünk inkább az anális szexről? :D

kisördög
2007-07-24, 21:08

azért mert azt a legtöbb lány nem akarja, nem szereti és nem is engedi.... :cool: :rolleyes:

Maracuja
2007-07-24, 21:10
azért mert azt a legtöbb lány nem akarja, nem szereti és nem is engedi.... :cool: :rolleyes:
lehet hogy nem a lányokról beszélne.. :rolleyes: :confused: :D

mouss
2007-07-24, 21:11
Naezaz.. miközben mind arról dumálnak, h a pasimért megteszek minent, meg azt akarom, h jó legyen neki..
frászt :D :D

De mit nem lehet szeretni benne? A férfiak állítólag szeretik.. namost mán csak az a kérdés, hogy mit is szeretnek? :D

mouss
2007-07-24, 21:12
lehet hogy nem a lányokról beszélne.. :rolleyes: :confused: :D

lehet, pedig igen

Maracuja
2007-07-24, 21:14
Naezaz.. miközben mind arról dumálnak, h a pasimért megteszek minent, meg azt akarom, h jó legyen neki..
frászt :D :D

De mit nem lehet szeretni benne? A férfiak állítólag szeretik.. namost mán csak az a kérdés, hogy mit is szeretnek? :D
Na akkor próbáljuk ki rajtad! :D
Tessék! majd megtudod miért nem! :rolleyes:

Különbenis a "megteszek mindent" mellett ott a kis csillag, ami mellé oda lehet fűzni a "kivéve:...":D

kisördög
2007-07-24, 21:30

na mégis mit? azt, hogy az újdonság, nem a jól bejáratott luk, hanem 1 másik szűkebb és ez a pasiknak bejön... :rolleyes: meg az, hogy megmutassa azt is birtokolja...
de nem feltétlenül jön be a csajoknak, meg kb ez olyan, hogy akkor már tök mind1 hogy egy pasi milyen szexuális beállítottságú, mert anális sex lehetséges pasi-pasi között is...

Maracuja
2007-07-24, 21:35
na mégis mit? azt, hogy az újdonság, nem a jól bejáratott luk, hanem 1 másik szűkebb és ez a pasiknak bejön... :rolleyes: meg az, hogy megmutassa azt is birtokolja...
de nem feltétlenül jön be a csajoknak, meg kb ez olyan, hogy akkor már tök mind1 hogy egy pasi milyen szexuális beállítottságú, mert anális sex lehetséges pasi-pasi között is...
igen!
ezaz!
és szerintem, .. bizony! :D ;)

mouss
2007-07-24, 21:56
naés? a szex nem nemfüggő
de orálisan akkor miért oké?

heliosphere
2007-07-24, 21:58
szerintem, pedig meddő vita, mert vannak csajok akik igenis szeretik... sőt akik jobban élvezik akár az anális sexet... és lehet óvintézjkedéseket tenni, hogy ne érjen meglepetés em.. kisördög nem szeretnék vitázni veled, de amit írtál az a te véleményed.. nemtudod h a legtöbb nő mit akar, max h te meg esetleg a bnőid mit;) but no offense:p

közel nem akkora tabu az anál, mint ahogy itt egyesek látják.. :rolleyes:

Maracuja
2007-07-24, 22:02
Ezt a témát már nagyon sokszor kiveséztük.
És mint ahogy a többi is, ennek is az lett a megoldása hogy valaki így, valaki úgy szerreti.
Valaki nem angedi, valaki akarja. :rolleyes:
Ez, ahogy minden más is, személyre szabott...

heliosphere
2007-07-24, 22:04
Ezt a témát már nagyon sokszor kiveséztük.
És mint ahogy a többi is, ennek is az lett a megoldása hogy valaki így, valaki úgy szerreti.
Valaki nem angedi, valaki akarja. :rolleyes:
Ez, ahogy minden más is, személyre szabott...

ezért nem is értettem ezt a dolgot... ;) senki sem tudja mi a jó a másiknak meg mit akar a másik, csak ha te vagy a másik, esetleg a párod az a másik ;) a többiek meg hihehtnek amit akarnak nem?! ;)

kisördög
2007-07-24, 22:06
naés? a szex nem nemfüggő
de orálisan akkor miért oké?

orálisan azért o.k., mert igaz, hogy a szánkat evésre is használjuk de pl nem fájdalmas, nem kellemetlen, nem kell tartani meglepetésektől :rolleyes: ...tehát egyszerűen előnyösebb sztem kb ez lehet a magyarázata az elfogadottságának;)

/sze ezzel nem azt mondom, hogy az anális szexet ne is próbálja ki senki, vagy ne legyenek biszexuális emberek természetesen mindenkinek szíve joga, ha a párja is benne van és mind2 fél élvezi;)

Maracuja
2007-07-24, 22:06
ezért nem is értettem ezt a dolgot... ;) senki sem tudja mi a jó a másiknak meg mit akar a másik, csak ha te vagy a másik, esetleg a párod az a másik ;) a többiek meg hihehtnek amit akarnak nem?! ;)
így van! ;)

kisördög
2007-07-24, 22:08
szerintem, pedig meddő vita, mert vannak csajok akik igenis szeretik... sőt akik jobban élvezik akár az anális sexet... és lehet óvintézjkedéseket tenni, hogy ne érjen meglepetés em.. kisördög nem szeretnék vitázni veled, de amit írtál az a te véleményed.. nemtudod h a legtöbb nő mit akar, max h te meg esetleg a bnőid mit;) but no offense:p

pontosan;)
ezzel nem azt mondom, hogy én konzervatív vagyok, vagy tabuként kezelem egyszerűen nekem nem jön be ennyi ;)

god^u
2007-07-24, 22:15
Hehe... :p
Ezt mégis miből gondolod??? :confused:

De elvárom, mert tőlem is elvárják...bár nekem nem is nehéz tűrtőztetni magam...nekem, ha van valaki akivel bármi apróság is van köztünk, akkor nem csinálok mással semmit, akármennyire is tetszik más, vagy valami...1szó mint 100, nekem, ha van valaki, én hűséges vagyok, mert ez így normális...

ahh megint tul komolyan vetted, pedig nem mindent kell. Szoval abbol gondolom, h ez a SEX topic. Masreszt nem gondolom, csak poenkodtam vele, mint ahogy a masikkal is.

Bar valtoznak az emberek, pl en szerintem mar keptelen lennek egy rendes normalis emberi parkapcsolatra, es ha nincs kapcsolat, akkor ugye nincsenek elvarasok sem;) :D

god^u
2007-07-24, 22:16
hat te hol elsz? Korunk pianaja a segg :eek:

god^u
2007-07-24, 22:19

khm, azert attol, h ket ferfi is kepes ra, meg nem lesz az.

Es a ferfi sem lesz homo ha kivancsi;)

god^u
2007-07-24, 22:25
pontosan;)
ezzel nem azt mondom, hogy én konzervatív vagyok, vagy tabuként kezelem egyszerűen nekem nem jön be ennyi ;)

az egyertelmu volt a hozza szolasaidbol, h neked nem jon be

kulonben nem ertem miert ez a topic porog a legjobban egesz nap. vagy is porgott :D

heliosphere
2007-07-24, 22:51
pontosan;)

na jólvan, probléma egy szál se... ;) csak tisztáztam a dolgokat ...

AlterEgo
2007-07-25, 00:23
:D :D :D

AlterEgo
2007-07-25, 00:28

Szerintem sok csaj csak megszerzés/megtartás miatt van benne. Kevés aki valóban élvezi. Nem sok izgalmi terület van ott, az is csak a férfiaknál.

freelm
2007-07-25, 02:22
Szerintem sok csaj csak megszerzés/megtartás miatt van benne. Kevés aki valóban élvezi. Nem sok izgalmi terület van ott, az is csak a férfiaknál.
cáfolom - van ott elég idegvégződés... a nőknél is...

shine
2007-07-25, 10:13
ráadásul 4 fokkal melegebb és 8 működő izommal több :D

(Tool - 4 degrees - persze az nem erről szól) :p

heliosphere
2007-07-25, 11:56

a férfiaknál van ugye az a bzonyos G-pont a végbélben, a nőknél nem...de ettől függetlenül rengeteg idegvégződés van és én úgy tudom több mint a hüvely környékén.. de persze orvos én sem vagyok... mindenesetre amit mondtam, fenntartom ;)

AlterEgo
2007-07-25, 14:48
cáfolom - van ott elég idegvégződés... a nőknél is...
Szerintem akkor is hülyeség. Nem hiszem, hogy valaki elélvezett valaha seggbedugástól...

AlterEgo
2007-07-25, 14:50
Majd este megdugatom magam a párommal a vibrijével, aztán beszámolok, hogy el élveztem vagy sem. :D :D :D

Eric
2007-07-25, 15:03
Majd este megdugatom magam a párommal a vibrijével, aztán beszámolok, hogy el élveztem vagy sem. :D :D :D

nah elmész a picsába:D

csuccser
2007-07-25, 15:11
:D:D:D

Psyzsu
2007-07-25, 15:12
Lehetne inkább fordítva? :rolleyes: ... és nem a vibrivel... :) ;)

kisördög
2007-07-25, 15:20

ez aranyos volt :)

mouss
2007-07-25, 15:23

mivan sebhelyesfarkú! ne légy féltékeny :D
Érezd Peti a pionír vojázser :D Mindig voltak, akik vállalták a veszélyek.. pl Lewis és Clarc, Alexandra David-Néel vagy De Vaca.. tessék kérem tisztelni a bátrakat! :D

..még jó, hogy nem alszom Marával ma este.. :P

AlterEgo
2007-07-25, 15:34
Neked bármit! ;)

Syl
2007-07-25, 15:41
de mé szeretik a pasik, ha kakis lesz a fügyikéjük? :rolleyes: :D amúgy énse vok oda ezért a dologért.....hiába....de hálistennek nincs is erőltetve ez a dolog... :o pont ezért....

god^u
2007-07-25, 17:56
de mé szeretik a pasik, ha kakis lesz a fügyikéjük? :rolleyes: :D amúgy énse vok oda ezért a dologért.....hiába....de hálistennek nincs is erőltetve ez a dolog... :o pont ezért....

Ugy latom ez a tema meg is feszegetve van, hiaba mondta mindenki, h zarjuk le.

Szerintem inkabb beszeljunk a 3some-rol. Az az harman parban?

mouss
2007-07-25, 17:58
Az jó :)
Pont hallottam a tevében egy kérdést: francia vagy tanga..
az én válaszom: mindkettő
egyszerre

Syl
2007-07-25, 18:01
Ugy latom ez a tema meg is feszegetve van, hiaba mondta mindenki, h zarjuk le.

Szerintem inkabb beszeljunk a 3some-rol. Az az harman parban?

erre pl ma történt velem egy érdekes sztori...helyzetjelentésben elolvashatjátok... :cool:

god^u
2007-07-25, 18:18
erre pl ma történt velem egy érdekes sztori...helyzetjelentésben elolvashatjátok... :cool:

igen most olvastam, mondtam is magamban, h na jokor hozom fel;)

Syl
2007-07-25, 18:24
igen most olvastam, mondtam is magamban, h na jokor hozom fel;)

igen tökéletes az időzítés... :) ;)

FoX
2007-07-25, 18:50
a férfiaknál van ugye az a bzonyos G-pont a végbélben, a nőknél nem...de ettől függetlenül rengeteg idegvégződés van és én úgy tudom több mint a hüvely környékén.. de persze orvos én sem vagyok... mindenesetre amit mondtam, fenntartom ;)

lol :D nem lennek a baratnod helyeben :D

kisördög
2007-07-25, 19:02
téma off! :D

szóval ha már a 3asnál tartunk ki az aki próbálta, miért jobb 2 nővel/pasival...
véleményem szt nem lehet 2re úgy odafigyelni, mintha csak 1 partner lenne...persze izgalmas és érdekes :rolleyes: :p

FoX
2007-07-25, 19:19

szóval ha már a 3asnál tartunk ki az aki próbálta, miért jobb 2 nővel/pasival...
véleményem szt nem lehet 2re úgy odafigyelni, mintha csak 1 partner lenne...persze izgalmas és érdekes :rolleyes: :p

nekem volt egy ismerosom, akinek volt egy haverja, aki... :D komolyra forditva, egyik lakotarsam meselte meg regen, hogy 2 novel... es azt mondta, hogy inkabb faraszto volt, mint jo, ezer marad az egynel. :p

god^u
2007-07-25, 19:35

szerintem is inkabb csak izgalmas es erdekes, de leginkabb faraszto.

Szerintem nobol 1 is eppen eleg, neha meg sok is :eek: :D

Maracuja
2007-07-25, 19:46
Szerintem akkor is hülyeség. Nem hiszem, hogy valaki elélvezett valaha seggbedugástól...
Pedig de!! (férfiról beszélek még mindig) ;)

heliosphere
2007-07-26, 00:48
lol :D nem lennek a baratnod helyeben :D

látod ezzel megintcsak a saját véleményedet adod... ;) na mind1 tényleg hanyagoljuk a témát...erről csak szubjektíven lehet beszélni, az meg fölösleges :D

FoX
2007-07-26, 01:22
látod ezzel megintcsak a saját véleményedet adod... ;) na mind1 tényleg hanyagoljuk a témát...erről csak szubjektíven lehet beszélni, az meg fölösleges :D

"én úgy tudom több mint a hüvely környékén"

ezert ;) en szubjektive elmeselem, hogy nincs tobb ott, mint a huvely kornyeken. logikatlan is lenne... nem?

heliosphere
2007-07-26, 01:30
"én úgy tudom több mint a hüvely környékén"

ezert ;) en szubjektive elmeselem, hogy nincs tobb ott, mint a huvely kornyeken. logikatlan is lenne... nem?

akkor majd konzultálok egy orvossal, biztos én hallottam rosszul ;) amúgy nem feltétlen logikátlan... a környéke nem kifejezetten csak a külső környékét jelenti... a hüvely úgy ám blokk sem érzékeny a teljes szakaszán, bár ezt is lehet rosszul tudom... mind1 nem vitáztam, csak ezek szerint hiányos tudásommal próbáltam érvelni :)

FoX
2007-07-26, 02:24
akkor majd konzultálok egy orvossal, biztos én hallottam rosszul ;) amúgy nem feltétlen logikátlan... a környéke nem kifejezetten csak a külső környékét jelenti... a hüvely úgy ám blokk sem érzékeny a teljes szakaszán, bár ezt is lehet rosszul tudom... mind1 nem vitáztam, csak ezek szerint hiányos tudásommal próbáltam érvelni :)

szamomra azert logikatlan, mert a huvely van kitalalva erre a celra, ami osszefugg a fajfenntartassal... amellett, hogy a dolog elvezetes. szal logikatlan lenne, ha analisan elvezetesebb lenne, mert akkor ugy szeretnenk inkabb csinalni.

egyebkent kicsit paradoxnak erzem, amikor egy ferfi egy nonek elmagyarazza, hogy hogy jobb neki :D

Maracuja
2007-07-26, 06:50
szamomra azert logikatlan, mert a huvely van kitalalva erre a celra, ami osszefugg a fajfenntartassal... amellett, hogy a dolog elvezetes. szal logikatlan lenne, ha analisan elvezetesebb lenne, mert akkor ugy szeretnenk inkabb csinalni.

egyebkent kicsit paradoxnak erzem, amikor egy ferfi egy nonek elmagyarazza, hogy hogy jobb neki :D
Bár a szex élvezete nem a logikától függ... :rolleyes: :D .. de valóban vicces hogy pont egy férfi magyarázza meg hogy: De igenis jó úgy a nőnek!!
Halljuk ezt egy nő szájából! Szóval!... Ezo? :D
Bár nekem volt egy osztálytársam (csaj) aki kifejezetten jobban szerette ha ott szeretik meg, és nem a hüvelyét... :)

mouss
2007-07-26, 06:56
Látod? Ezért hoztam fel, mert aki csinálja, az döntő többségben arra esküszik, h az a legjobb. Aki nem, az pedig a világon semmiért sem. Ez a dolog osztja ketté a Föld lakosságát. :p

Maracuja
2007-07-26, 07:14
És mi van azzal aki csinálja, de csak azért hogy a párjának jó legyen? Mert ő maga nem élvezi..... :rolleyes: ... :o

kisördög
2007-07-26, 09:54
És mi van azzal aki csinálja, de csak azért hogy a párjának jó legyen? Mert ő maga nem élvezi..... :rolleyes: ... :o

azhülye :p :D és túlzottan odaadó :cool:

god^u
2007-07-26, 11:12

hehe Helio te is jo ...... vagy, h lealsz nokkel ilyesmirol vitatkozni. ;)

Elvbol nem lehet igazad:P

FoX
2007-07-26, 11:34
Bár a szex élvezete nem a logikától függ... :rolleyes: :D .. de valóban vicces hogy pont egy férfi magyarázza meg hogy: De igenis jó úgy a nőnek!!
Halljuk ezt egy nő szájából! Szóval!... Ezo? :D
Bár nekem volt egy osztálytársam (csaj) aki kifejezetten jobban szerette ha ott szeretik meg, és nem a hüvelyét... :)

jah hat enis ugy gondolom, hogy van aki szereti... merhat merne lenne. van aki a fejet veri kozben a falba, mer ugy teccik igazan, meg leledzik meg sok erdekesseg... :D
en akivel beszeltem, es csinalta, az azer csinalta, mert a baratja akarta, o meg felt, hogy otthagyja, ha nem. egyebkent nem teccett neki.

kisördög
2007-07-26, 11:40
en akivel beszeltem, es csinalta, az azer csinalta, mert a baratja akarta, o meg felt, hogy otthagyja, ha nem. egyebkent nem teccett neki.

én vhogy nem vágom, hogy ez hogy működik...egy kapcsolat nem arról szól, hogy a másikat kizsákmányoljuk és kihasználjuk, hanem arról, hogy közösen élvezzük minden percét...beleértve a szexet is, hiába akar valamit a párom, ha én nem akkor halott dolog, és ha ezért el akar hagyni, akkor ennyit ért okcsá! :eek:
ez elég nagy butaságra vall, "jajj szeretlek drágám mindent megteszek hogy ne hagyjál el..." ha egy ilyen dologért el akar hagyni, akkor talál rá más okot is bármikor és simán elhagy azért...

mokusmali
2007-07-26, 11:44
én vhogy nem vágom, hogy ez hogy működik...egy kapcsolat nem arról szól, hogy a másikat kizsákmányoljuk és kihasználjuk, hanem arról, hogy közösen élvezzük minden percét...beleértve a szexet is, hiába akar valamit a párom, ha én nem akkor halott dolog, és ha ezért el akar hagyni, akkor ennyit ért okcsá! :eek:
ez elég nagy butaságra vall, "jajj szeretlek drágám mindent megteszek hogy ne hagyjál el..." ha egy ilyen dologért el akar hagyni, akkor talál rá más okot is bármikor és simán elhagy azért...

a szerelem meg a ragaszkodás még kevésbé áll közel a logikához, mint a szex... sőt...

kisördög
2007-07-26, 11:46
a szerelem meg a ragaszkodás még kevésbé áll közel a logikához, mint a szex... sőt...

na az biztos, de csak azért mert "húdenagyonszerelmes" valaki a józaneszét még megtarthatná = ha nem jó nem csinálom és kész, hiába a szerelem, hiába a ragaszkodás, annyit nem ér meg senki, hogy nekem rossz legyen!

FoX
2007-07-26, 11:48

szakitottak is valami mas miatt kesobb :o

FoX
2007-07-26, 11:49
na az biztos, de csak azért mert "húdenagyonszerelmes" valaki a józaneszét még megtarthatná = ha nem jó nem csinálom és kész, hiába a szerelem, hiába a ragaszkodás, annyit nem ér meg senki, hogy nekem rossz legyen!

jah hat plane az aki meg el is akarja nekem magyarazni, hogy voltakeppen az nekem jo :p

mokusmali
2007-07-26, 11:54

amúgy szerintem is. ha körülnézek körülöttem is miket tűrnek el emberek... érthetetlen.

god^u
2007-07-26, 12:13

hmmm es mi van forditott helyzetben, ha egy fiu tesz meg valamit a lanyert ami neki mondjuk nem elvezetes, csak a lany oromeert?

Szerintem ez egy kolcsonos dolog, es persze, h az a jo ha mindketten elvezik, de neha neha van benne olyan is hogy csak oromot adsz es aztan maskor meg csak kapsz.

Ott van az oralis sex, az is egyoldalu leginkabb.

god^u
2007-07-26, 12:14

Hat igen ez amit Fox irt tenyleg picit fura. Es tok igazad van, indokot mindig lehet talalni mindenre. Elhagyasra, vitara, kotekedesre, izgalomra.....

A kerdes, h akarja e. En meg is olnem a baratnomet ha kiderulne, h valamit csak azert csinalt, h .... vagy otthagynam azonnal;)

god^u
2007-07-26, 12:16

Nem vagy te egy picit onzo?

Haboruban, szerelemben, es uzletben SAJNOS mindent szabad.

Kulonben a szerelem pont nem arrol szol, h az ember megtartja a jozan eszet!!!

kisördög
2007-07-26, 12:20
hmmm es mi van forditott helyzetben, ha egy fiu tesz meg valamit a lanyert ami neki mondjuk nem elvezetes, csak a lany oromeert?

Szerintem ez egy kolcsonos dolog, es persze, h az a jo ha mindketten elvezik, de neha neha van benne olyan is hogy csak oromot adsz es aztan maskor meg csak kapsz.

természetesen az a fiú is hülye, aki a lánynak mindent megtesz hogy jó legyen ő meg nem kap vissza eleget! :D
ugyanúgy a pasinak is csak azt kéne megtennie, ami neki jó és kész, ha úgy érzi ez már nem fér bele nem szégyen nemet mondani...

igazság szerint egyik félnek sem szabadna sokkal többet adnia, mert akkor egyenlítődik ki és lesz a legjobb...bár kényeztetésre mindenki vágyik, sztem oda kell figyelni mennyit kapsz és próbálni annyit visszaadni a másiknak /sze ez nem mindig sikerül :o

az orális szex azért nem kötelezően egyoldalú, mert ha érzi a nő, hogy a másiknak jó (márpedig ha jól csinálja és nem fogazik pl :eek: akkor jóóó :p ) akkor az őt is izgatja;)
mondjuk az mástéma, ha egy szopás után nincs szex --> az azér kellemetlen...

mokusmali
2007-07-26, 12:21

először elveszíti igen, de aztán vissza kell kapnia a saját érdekében. Nem lehet úgy leélni egy életet, hogy a saját érdekeidet mindig háttérbe szorítod... szerintem is sokszor az van, hogy persze ezt meg azt megteszem neki, nem csak az ágyban hanem máshol is ami nem annyira jó nekem, de azért vannak határok.
Ez attól függ szerintem, hogy nekem mennyire szar az a dolog amit hagyok és hogy mit kapok cserébe. Mert pl. akkor elvárnám én, hogy más helyzetekben meg ő legyen figyelmes és engedékeny amikor én szeretném... ha ez kölcsönös akkor nincs gond szerintem.

kisördög
2007-07-26, 12:24

én nem picit vagyok önző :D megtanított az élet 1-2 dologra;) de mégis oda tudok figyelni a páromra, mert ő legalább annyira fontos nekem, mint én vok sajátmagamnak :rolleyes:

/sze ha szerelmes az ember elmegy az esze ez tény, nade vannak határok :eek:

god^u
2007-07-26, 12:26
először elveszíti igen, de aztán vissza kell kapnia a saját érdekében. Nem lehet úgy leélni egy életet, hogy a saját érdekeidet mindig háttérbe szorítod... szerintem is sokszor az van, hogy persze ezt meg azt megteszem neki, nem csak az ágyban hanem máshol is ami nem annyira jó nekem, de azért vannak határok.
Ez attól függ szerintem, hogy nekem mennyire szar az a dolog amit hagyok és hogy mit kapok cserébe. Mert pl. akkor elvárnám én, hogy más helyzetekben meg ő legyen figyelmes és engedékeny amikor én szeretném... ha ez kölcsönös akkor nincs gond szerintem.

Na tessek megint az elvarasok!!!

Szoval persze, egy ido utan vissza is jon az ember esze, de az mar nem szerelem, hanem szeretet. Az emberek megszokasokban es jobb esetben szeretetben elnek. Szerintem a szerelem csak erot ad a kezdetekben, pont ahoz amit irsz, h nem csak az agyban, KOLCSONOSEN megtegyek amit szukseges. egy bizonyos szintig. Illetve erot ad ahoz, h ket ember osszeszokjon, hogy kozos nevezot talaljon, alkukat kosson, es megbaratkozzon a masik szokasaival, enjevel.
De idovel a szerelem elmulik, es ebben szerintem nincs is semmi baj, mert jo esetben ott marad egy odado szeretet, egy megerto tars, aki a beke szigetet nyujtja.

mokusmali
2007-07-26, 12:26

az első pár csalódás és nagy lecke után szerintem már könnyebb észnél lenni és kell is! Mert te szívsz ha nem vagy észnél. :rolleyes: dehát kinek mi a fontosabb, a "szerelme" vagy a boldogsága...

god^u
2007-07-26, 12:30
az első pár csalódás és nagy lecke után szerintem már könnyebb észnél lenni és kell is! Mert te szívsz ha nem vagy észnél. :rolleyes: dehát kinek mi a fontosabb, a "szerelme" vagy a boldogsága...

Hat oo szerintem nekem mar regen meg volt, de azota is, ha igazan szerelmes lettem elment az eszem.

kisördög
2007-07-26, 12:30

Szoval persze, egy ido utan vissza is jon az ember esze, de az mar nem szerelem, hanem szeretet. Az emberek megszokasokban es jobb esetben szeretetben elnek. Szerintem a szerelem csak erot ad a kezdetekben, pont ahoz amit irsz, h nem csak az agyban, KOLCSONOSEN megtegyek amit szukseges. egy bizonyos szintig. Illetve erot ad ahoz, h ket ember osszeszokjon, hogy kozos nevezot talaljon, alkukat kosson, es megbaratkozzon a masik szokasaival, enjevel.
De idovel a szerelem elmulik, es ebben szerintem nincs is semmi baj, mert jo esetben ott marad egy odado szeretet, egy megerto tars, aki a beke szigetet nyujtja.

pontosan!
nem a szerelem a lényeg és sose szabad, hogy az legyen előtérben, mert a szerelem egy biológiai folyamat, van eleje és elég hamar vége is :o
a szeretet megmarad, és nagyon jó tud lenni, ha viszonozzák! soxor jobb, mint ha szerelmes lennél!
én éltem 4 évig olyan kapcsolatban, amiben egyáltalán nem játszott szerepet a szerelem, mert nem volt és állíthatom nagyon jó kapcsolat volt!

ahogy szokták mondani a szerelem öl, butít és nyomorba dönt /sze ez is csak akkor igaz, ha esztelenül rohan az ember a falnak és nem lát nem hall...véleményem szerint a szerelemhez is fel kell nőni :o

mokusmali
2007-07-26, 12:31

még szép, hogy vannak elvárásaim... :D már elnézést :D

Szoval persze, egy ido utan vissza is jon az ember esze, de az mar nem szerelem, hanem szeretet.

amit érzek, az szerelem. és szeretet. nem múlt el semmi. ;) most is belehalnék, ha elveszíteném de tudom, hogy 1-2 dologból nem engednék akkor sem a saját érdekemben. ezért mondom, hogy szerelmes vagyok, de az eszem az visszajött. és mondjuk ez a kapcsolaton meg is látszik.

mokusmali
2007-07-26, 12:34
pontosan!
nem a szerelem a lényeg és sose szabad, hogy az legyen előtérben, mert a szerelem egy biológiai folyamat, van eleje és elég hamar vége is :o
a szeretet megmarad, és nagyon jó tud lenni, ha viszonozzák! soxor jobb, mint ha szerelmes lennél!
én éltem 4 évig olyan kapcsolatban, amiben egyáltalán nem játszott szerepet a szerelem, mert nem volt és állíthatom nagyon jó kapcsolat volt!

ahogy szokták mondani a szerelem öl, butít és nyomorba dönt /sze ez is csak akkor igaz, ha esztelenül rohan az ember a falnak és nem lát nem hall...véleményem szerint a szerelemhez is fel kell nőni :o

hát én meg 2 hónapnál tovább nem tudtam olyan ember mellett maradni akibe nem voltam szerelmes, bármennyire is szerettem emberileg. és nem is akarok soha mert szerintem nincs annál rosszabb. különbözőek vagyunk. :)

kisördög
2007-07-26, 12:41
hát én meg 2 hónapnál tovább nem tudtam olyan ember mellett maradni akibe nem voltam szerelmes, bármennyire is szerettem emberileg. és nem is akarok soha mert szerintem nincs annál rosszabb. különbözőek vagyunk. :)

én meg 1szer csalódtam életemben és az elég volt, pont azért mert szerelmes vtam és nem láttam tovább az orromnál, azóta nem kívántam szerelmesnek lenni és nagyon jó volt úgy is a kapcsolatom, sőt a mostani sem úgy kezdődött, hogy beleszeretek, de sikerült :o

god^u
2007-07-26, 12:42
Na de inkabb idezek nektek valamit. Kerek velemenyt, ilyen van? hogy kell ertelmezni? most ezzel sokkoltak, es hogy teljesen oszinte legyek, nem ertem teljes egeszeben. Najo picit, de akkor is.

" A Szex egyik fajtaja a hianyszex, azaz kompenzacios erintekezes. Rossz a kozerzeted, elkap a magany, az altalanos vilagfajdalom, es ugy erzed, ezt a nyomorusagos allapotot csak szex kepes feloldani. Az effajta hiany erzete mindent felulmulo, kinzo es mardoso.
A gonosszal valo szex mindig motivalobb a rendessel valo szexnel. A rendessel nem szexre vagysz, hanem beszelgetesre, torodo kezfogasra, megnyugtatasra. A rendes megbizhato, kedves, kiszamithato, A gonosz felkavar, bizonytalan, ketes. Belebetegszel, nem tudod, mikor jon, ha jon meg egyaltalan, hogy feloldozzon.
Csunya ferfi szeme ordogi, termete kicsi, ujjai rancosak, arc sokat megelt, nyakan a bor gyurott. Szaga sem ude, friss, hanem kellemetlenul elhasznalt, soros, fortelmes, meg is izgatoan hat erzekeidre. Ebben akarsz megfulladni orokre. Haja mar csak latszat, szine fenytelen, fako. Nevetese luciferi, megjelenese gyanut kelt, humora rosszindulatu, masok vesztet akaro. Vilaga enkozpontu, modora lekezelo. banto. Remtortenetek keringenek rola a varosban. Esze mint a tenger, agyban a hatalma. Eszjarasa hidegrazo, modszerei konyortelenek. Fogai eloreallnak, harapasa csontig hatolo. Minden nore megjegyzi, hogy o, ezt is kurogatta, meg azt is. Ez is beosztottja volt, meg az is.
A gonosz barkit es barmikor megszerez, Egy hipnotizor, ellene szol minden eszerv. A rendes polgari foglalkozasu, megnyero kulseju, rendezett korulmenyek kozott elo, tisztesseges szandeku. A hianyszex allapotaban meg is a Gonoszra vagysz. Bar undorito, es megveted, de testileg fuggosegbrenen tart. Es megsem csak testileg, mert a vele valo egyuttlet annyira melyrehatoan intelektualis es erzelmi. Arra gondolsz, jol van, csak ez az egy alkalom lesz. ez meg nem karos. tovabb lehet lepni. Vissza a rendeshez, megnyugodni. nem is erted, mi vonz folyton es visszavonhatatlanul a gonoszhoz. De eszrevetlenul az egy alkalombol tobb es tob lesz. A pillanatnyi vonzodasbol allandosulo es erosodo kesztetes. A gonosszal a szec nem csupan testi egyuttlet. A gonosz a lelkedig hatol.
A gonosszal egesz ejszakas, hat-nyuolc oras egyetlen aktus. A gonosz lassit es gyorsit, ki-be csuszkal. elol es hatul van. Folotted es alattad, kedves es allatias, mindenkinel kimelobb, es megindenkinel kinzobb. A gonosz hideg es meleg, fajo es eletet potlo, jo es rossz egyszerre. A gonosz kozben beszel hozzad, a legmagasabb intelektualis szintekre visz. Nem is vagy magadnal, de az o hangjat hallod, kerdezel es valaszolsz, a gondolkosz, beszelsz a legbensobb dolgaidrol. Idonkent megall, a legeslegutolso stadiumban, azt az erzetet kelti, hogy valami elkepelhetetlen modon szeret. Ahogy erint, fog, szorit, elereszt, beled akasztja ujjait. Az egyeltlen, akinel teljesen megszunik letezni az agyad. Filozofikusak az egyuttletek, oly modon megkomponaltak, melyen intellektualisak es erzelmileg intenzivek, hogy akaratlanul is kifolyik a konny a szemedbol. Szexrabszolgava valsz, a munkassa, aki barmit kepes megtenni, csak a teljes alarendeltseg vagya verzerli. .....
"

meg van jo hosszan, csak lusta vagyok begepelni.

god^u
2007-07-26, 12:44

még szép, hogy vannak elvárásaim... :D már elnézést :D

Szoval persze, egy ido utan vissza is jon az ember esze, de az mar nem szerelem, hanem szeretet.

amit érzek, az szerelem. és szeretet. nem múlt el semmi. ;) most is belehalnék, ha elveszíteném de tudom, hogy 1-2 dologból nem engednék akkor sem a saját érdekemben. ezért mondom, hogy szerelmes vagyok, de az eszem az visszajött. és mondjuk ez a kapcsolaton meg is látszik.

es biztos vagy, h az meg mindig szerelem? nem egy szeretet teli megszokott allapot?
Nincs szeirntem azzal sem semmi bja.

mokusmali
2007-07-26, 12:45
én meg 1szer csalódtam életemben és az elég volt, pont azért mert szerelmes vtam és nem láttam tovább az orromnál, azóta nem kívántam szerelmesnek lenni és nagyon jó volt úgy is a kapcsolatom, sőt a mostani sem úgy kezdődött, hogy beleszeretek, de sikerült :o

hát ezért nagyon szar dolog a szerelem :o én is voltam így, nem is tudom hogy alakult, hogy ilyen szerencsém volt, hogy megismerkedtem a mostani szerelmemmel. és ezért nem is akarom megérni ennek a kapcsolatnak a végét. :o :) na de ne csöpögjünk itt, ez a szopás-baszás topik megyek is dolgozni :D :D

AlterEgo
2007-07-26, 12:45

Próbáltuk, jobb, mint a 4-es. ;) :D

mokusmali
2007-07-26, 12:46
es biztos vagy, h az meg mindig szerelem? nem egy szeretet teli megszokott allapot?
Nincs szeirntem azzal sem semmi bja.

hát én azt nem tudom. :) szeretettel teli az biztos, megszokottnak meg semmiképpen nem mondanám, mert minden nap rácsodálkozom még majdnem 4 év után is, hogy ez velem történik? :) de végülis asszem mindegy is mi ez az érzés...

AlterEgo
2007-07-26, 12:47
ez nem igaz!

god^u
2007-07-26, 12:48
hát én azt nem tudom. :) szeretettel teli az biztos, megszokottnak meg semmiképpen nem mondanám, mert minden nap rácsodálkozom még majdnem 4 év után is, hogy ez velem történik? :) de végülis asszem mindegy is mi ez az érzés...

mondjuk ott a pont. tenyleg mind1, a lenyeg, h te is es a parod is jol erezzetek magtokat, minden perceben.

es mellesleg gratula es kivanom ne is eld meg a veget, max az elmulassal.

es most mar kezdj el a munkahelyi szexxel foglalkozni. Az az szopni es nyalni:D

mokusmali
2007-07-26, 12:49
ez nem igaz!

a te esetedben egyetértek, mert te felajánlottad, hogy a csajod seggbedughat vibrátorral :D és ez nagyon megindító, mert én ilyet férfitól még nem hallottaM!!!! :D

mokusmali
2007-07-26, 12:50
mondjuk ott a pont. tenyleg mind1, a lenyeg, h te is es a parod is jol erezzetek magtokat, minden perceben.

es mellesleg gratula es kivanom ne is eld meg a veget, max az elmulassal.

es most mar kezdj el a munkahelyi szexxel foglalkozni. Az az szopni es nyalni:D

mondjuk a főnöknőmet szívesen seggbedugnám valamivel mert olyat beszólt ma... :D :D

god^u
2007-07-26, 12:50
a te esetedben egyetértek, mert te felajánlottad, hogy a csajod seggbedughat vibrátorral :D és ez nagyon megindító, mert én ilyet férfitól még nem hallottaM!!!! :D

na varjal, az amit itt mond, meg amit otthon mond es meg is tesz/enged nem biztos, h =!!!

mokusmali
2007-07-26, 12:51
na varjal, az amit itt mond, meg amit otthon mond es meg is tesz/enged nem biztos, h =!!!

igaz megint naiv voltam :rolleyes: :D

kisördög
2007-07-26, 12:51
Szex egyik fajtaja a hianyszex, azaz kompenzacios erintekezes. Rossz a kozerzeted, elkap a magany, az altalanos vilagfajdalom, es ugy erzed, ezt a nyomorusagos allapotot csak szex kepes feloldani.

Létezik!És az is biztos, hogy nem a rendes emberrel fogod megtenni, mert a rendesebb nem áll le veled dugni csak azért mert neked most kell;)

god^u
2007-07-26, 12:52
Létezik!És az is biztos, hogy nem a rendes emberrel fogod megtenni, mert a rendesebb nem áll le veled dugni csak azért mert neked most kell;)

najo a hianyszex az ok, inkabb a rendes es a gonosz foleg a gonosz korulirasa, khmm szoval az. :D

AlterEgo
2007-07-26, 12:53
Próbáltuk, jobb, mint a 4-es. ;) :D
CSAK olyan pár menjen bele ilyesmibe akik 100% szeretik egymást, mert nagyon csúnya féltékenységi problémák adódhatnak, hogy látják a kedvest mástól élvezni.
El kell tudni választani a csupán csak szexet a szerelemtől. Akinek ez nem megy annak nagyon nem ajánlom.
Volt egy pár akik szét mentek rögtön ezután. A csaj nagyon akarta a srácon viszont látszott, hogy nem...

god^u
2007-07-26, 12:55
CSAK olyan pár menjen bele ilyesmibe akik 100% szeretik egymást, mert nagyon csúnya féltékenységi problémák adódhatnak, hogy látják a kedvest mástól élvezni.
El kell tudni választani a csupán csak szexet a szerelemtől. Akinek ez nem megy annak nagyon nem ajánlom.
Volt egy pár akik szét mentek rögtön ezután. A csaj nagyon akarta a srácon viszont látszott, hogy nem...

szerintem parok harmasba egyaltalan ne menjenek bele. Jo persze biztos vannak kivetelek, de amit irtal teljesen es tokeletesen igaz, es szerintem aranyaiban, kevesebb az a par, akik ezt tulelnek.

A 2 par megint mar kerdes.

AlterEgo
2007-07-26, 12:56

Amúgy a pasik sokkal félősebbek kimondani azt amit szeretnének, izgatná őket.
Pl. ez a popsis dologban szerintem minden pasit izgatja ha orális szex közben nyalogatják, simogatják a popsi környéküket. Sokkal nagyobb az orgazmus. Én legalábbis nagyon. :)

kisördög
2007-07-26, 12:58
szerintem parok harmasba egyaltalan ne menjenek bele. Jo persze biztos vannak kivetelek, de amit irtal teljesen es tokeletesen igaz, es szerintem aranyaiban, kevesebb az a par, akik ezt tulelnek.

hát ebben van valami, mikor független az ember akkor próbáljon ki ilyeneket abból baj nem lehet;) ha csak nem ő a 3. fél és a másik 2 egy párocska :eek: :cool:

AlterEgo
2007-07-26, 12:59

Túléltük már párszor. :D

god^u
2007-07-26, 13:00

Pl. ez a popsis dologban szerintem minden pasit izgatja ha orális szex közben nyalogatják, simogatják a popsi környéküket. Sokkal nagyobb az orgazmus. Én legalábbis nagyon. :)

Hat igen tenyleg kevesbe merik kimondani, de a kivancsisag szinte mindenkit hajt.

Es tudtommal az anusz es a herezacsko vege kozott van egy kis resz ami ugyan ugy erogen zona.

kisördög
2007-07-26, 13:01

hát van olyan pasi aki így áll hozzá, mint Te, van olyan akinek az is bejön ha ujjazzák közbe, és van olyan aki a popsiját szent helynek tartja és védi...kinek a pap, kinek a paplan;)

god^u
2007-07-26, 13:01
Túléltük már párszor. :D

jo hat az egyertelmu volt, h ti mar megtettetek a hozzaszolasodbol, de ez nem jelenti azt, h pl az itt jelenlevo parok 98% ez nem lenne valo ok :cool:

AlterEgo
2007-07-26, 13:03
Jobb így levezetni a szexuális fantáziákat, mint ha megcsalnák egymást.
Így együtt nagyon izgalmas tud ám lenni.
Minden pasi álma, hogy 2 csajjal legyen és akármennyire tabu a lányoknál, de őket is izgatja a többfiús felállás.
Az meg a csúcs ha ezt a szerelmeddel közösen csinálhatod.

god^u
2007-07-26, 13:03
hát van olyan pasi aki így áll hozzá, mint Te, van olyan akinek az is bejön ha ujjazzák közbe, és van olyan aki a popsiját szent helynek tartja és védi...kinek a pap, kinek a paplan;)

"kinek a pap kinek a papne, nekem special a toth gizi"
klasszikusokat pontosan.... :P

kisördög
2007-07-26, 13:04
jo hat az egyertelmu volt, h ti mar megtettetek a hozzaszolasodbol, de ez nem jelenti azt, h pl az itt jelenlevo parok 98% ez nem lenne valo ok :cool:

bizony!nálunk tuti az lenne :eek:
ez csak nyitottság kérdése;)de ennyire sztem egyikünk sem nyittott...

god^u
2007-07-26, 13:05
Jobb így levezetni a szexuális fantáziákat, mint ha megcsalnák egymást.
Így együtt nagyon izgalmas tud ám lenni.
Minden pasi álma, hogy 2 csajjal legyen és akármennyire tabu a lányoknál, de őket is izgatja a többfiús felállás.
Az meg a csúcs ha ezt a szerelmeddel közösen csinálhatod.

ezzel abszolut egyetertek, sot szerintem masban is sokkal jobb, ha tobbmindent elvisel az ember, es oszinteseget kap. Csak hat sajnos ez nem ugy mukodik, h tudom, h ugy lenne jobb tehat nem faj....

AlterEgo
2007-07-26, 13:07
Így van.
Amúgy elsősorban bizalom, nyitottság, feltétlen őszinteség(ez a legfontosabb) kérdése az egész.

Azon szoktam a legjobban nevetni amikor a fiúk mindent megtennének, hogy a barátnőjük mellé jöjjön egy csaj, de amikor felveti a csaj a fordítottját, rögtön megy a cirkusz... "Az más":p

god^u
2007-07-26, 13:11
Így van.
Amúgy elsősorban bizalom, nyitottság, feltétlen őszinteség(ez a legfontosabb) kérdése az egész.

Azon szoktam a legjobban nevetni amikor a fiúk mindent megtennének, hogy a barátnőjük mellé jöjjön egy csaj, de amikor felveti a csaj a fordítottját, rögtön megy a cirkusz... "Az más":p

hat igen, bar ezt a szoveget, h "Az mas" En leginkabb a noktol szoktam hallani :eek:

AlterEgo
2007-07-26, 13:12
Ilyen többesben kezdő pároknak először az egymás előtti szexet ajánlom egy másik párral. Párcsere nélkül.
Ma már elég nyitottak az emberek és rengeteg pár keres kalandot. Könnyedén találni megfelelőt.

AlterEgo
2007-07-26, 13:15
Ja és a hármas sokkal jobb a négyesnél. ;)

kisördög
2007-07-26, 13:17
hat igen, bar ezt a szoveget, h "Az mas" En leginkabb a noktol szoktam hallani :eek:

ja hát persze "minden szentnek maga felé hajlik a keze" ha én akarom o.k. ha a másik haggyámá...na ez is olyan dolog, hogy hol van itt az egyenlőség?

god^u
2007-07-26, 13:18
Ja és a hármas sokkal jobb a négyesnél. ;)

hat nem tudom nekem a harmas igen cska faraszto volt, negyesben meg nem volt reszem szoval nem tudok nyilatkozni.
De ha igaz amit mondasz, es jobb a 4-nel, akkor a 4-es meg farasztobb? :eek:

god^u
2007-07-26, 13:19
ja hát persze "minden szentnek maga felé hajlik a keze" ha én akarom o.k. ha a másik haggyámá...na ez is olyan dolog, hogy hol van itt az egyenlőség?

hat ez az, h hol van. itt jottok a noi egyenjogusaggal, de persze, ha olyan helyzet adodik, akkor rogton visszakoztok.

AlterEgo
2007-07-26, 13:20
hat nem tudom nekem a harmas igen cska faraszto volt, negyesben meg nem volt reszem szoval nem tudok nyilatkozni.
De ha igaz amit mondasz, es jobb a 4-nel, akkor a 4-es meg farasztobb? :eek:
Nem az a gond.
A 4-esben valaki mindig kimarad.

heliosphere
2007-07-26, 13:20
hehe Helio te is jo ...... vagy, h lealsz nokkel ilyesmirol vitatkozni. ;)

Elvbol nem lehet igazad:P

hehe..én kérek elnézést! ;)

Bár a szex élvezete nem a logikától függ... .. de valóban vicces hogy pont egy férfi magyarázza meg hogy: De igenis jó úgy a nőnek!!

nyilván nem én döntöttem el, hjogy ők ezt most akkor élvezik... talán hallottam/olvastam/mondták/ésatöbbi nem?;)

node ánusz-kérdés lezárva részemről... :D

god^u
2007-07-26, 13:22
Nem az a gond.
A 4-esben valaki mindig kimarad.

hat ez igy nekem nagyon furan hangzik, nem pont a harmasban kene kimaradnia valakinek? :eek:

kisördög
2007-07-26, 13:23
hat ez az, h hol van. itt jottok a noi egyenjogusaggal, de persze, ha olyan helyzet adodik, akkor rogton visszakoztok.

hát a nők többsége akkor inkább mondjuk így;)
én pl nagyon szerettem vna kipróbálni lánnyal annó, csak annyira erőltette már a volt pasim (az én hibám is mert mondjuk ő úgy tudta, hogy nem ez lenne az első) hogy elment tőle a kedvem, rájöttem hogy a kezdeményezés nem az én asztalom...
viszont 2 pasival sem csinálnám már, bőven elég az az 1 aki van :p
lánnyal meg még lehetek, ha 1x visszajön a bátorságom, vagy ha vki kikezd velem én meg hagyom :rolleyes: és annak még a pasim is örülne :p

AlterEgo
Olvastam Syl sztoriját ahelyzetjelentésben.
Durva... :cool:

Amúgy a legjobban dühítő dolog amikor a csaj csak műbiszex a fiúk miatt... na az nagyon kiábrándító.
Partykon meg egyenesen kiakaszt a műleszbi műsor. :mad:
Amkor simán nem figyel rájuk senki akkor jön ez, hogy középpontban legyenek.

god^u
hehe..én kérek elnézést! ;)

nyilván nem én döntöttem el, hjogy ők ezt most akkor élvezik... talán hallottam/olvastam/mondták/ésatöbbi nem?;)

node ánusz-kérdés lezárva részemről... :D

hehe OLVASTSAM ez teccet a legjobban :D

kapsz is egy pontot.

kisördög
2007-07-26, 13:25
hat ez igy nekem nagyon furan hangzik, nem pont a harmasban kene kimaradnia valakinek? :eek:

nemfeltétlen 3-asban mindenki tud foglalkozni még a másikkal, de 4esnél már az egyik csak azt nézi, hogy azok hárman mit művelnek...
bár biztos megold6ó, hogy odafigyeljen mindenki minenkire;)

AlterEgo
2007-07-26, 13:25
3-asban semmilyen felállásban sem tud kimaradni senki sem.
Amúgy ez csak saját tapasztalatunk, hogy jobb a hármas. Másnak lehet más.

AlterEgo
2007-07-26, 13:26
hehe OLVASTSAM ez teccet a legjobban :D

kapsz is egy pontot.

kisördög
2007-07-26, 13:28
Olvastam Syl sztoriját ahelyzetjelentésben.
Durva... :cool:

Amúgy a legjobban dühítő dolog amikor a csaj csak műbiszex a fiúk miatt... na az nagyon kiábrándító.
Partykon meg egyenesen kiakaszt a műleszbi műsor. :mad:
Amkor simán nem figyel rájuk senki akkor jön ez, hogy középpontban legyenek.

jaja Syl storyja ütős...főleg azért, mert ezt így fényes nappal a legzsúfoltabb közlekedési járművön művelték...
o.k. érted ha már ismerik egymást és barátkoznak a gondolattal és felvetik, hogy teccik nekik és mi lenne ha de így?
mondjuk bátraké a szerencse :cool:

igen és nagyon sok fiatal csaj van aki ezt nyomja, csak azért hogy mindenki velük foglalkozzon, hát szánalmas...

AlterEgo
2007-07-26, 13:38
Szerintem a legfontosabb dolog:

Annál jobb a szex és a párkapcsolat minnél nagyobb az őszinteség a pár között.

El sem tudom képzelni milyen rossz lehet ha valaki vágyik valamire, de mivel nem meri elmondani soha nem fogja élvezni 100%-ig a szexet...mert a fejében mindig ott fog motoszkálni ;)

god^u
2007-07-26, 13:40
Szerintem a legfontosabb dolog:

Annál jobb a szex és a párkapcsolat minnél nagyobb az őszinteség a pár között.

El sem tudom képzelni milyen rossz lehet ha valaki vágyik valamire, de mivel nem meri elmondani soha nem fogja élvezni 100%-ig a szexet...mert a fejében mindig ott fog motoszkálni ;)

de ez igaz arra az esetre is, ha elmeri mondani, es ugy sem kapja meg, akkor is motoszkalni fog a fejeben. Sot lehet mashoz fordul, h megkapja, es akkor itt vissza is tertunk Foxnak ahoz az ismerosehez, aki csak azert, hogy ... :D:D:

god^u
2007-07-26, 13:41

Ugye, en is olvstam, ebben a topicban irta valai :D

akkor ez mar igaz is? :eek: :p

god^u
2007-07-26, 13:42
nemfeltétlen 3-asban mindenki tud foglalkozni még a másikkal, de 4esnél már az egyik csak azt nézi, hogy azok hárman mit művelnek...
bár biztos megold6ó, hogy odafigyeljen mindenki minenkire;)

jo alairom 3-ban is tud mindenki mindenkivel foglalkozni, no de gyerekek, az mar szamotokra elkepzelhetetlen, h 2-2 foglalkozik egymassal neha neha cserelgetnek, neha meg kozoskodnek simogatjak egymast picit?
Vagy en vagyok maradi? :eek:

kisördög
2007-07-26, 13:51

naja ez teljesen igaz, viszont ha van olyan vágya a másiknak amit a párja nem tud teljesíteni, akkor miwan? akkor az már nem jó kapcsolat, akkor ott már nem lehet igazán jó szex?

FoX
2007-07-26, 13:59

sztem ez meg nem igaz. ha valaki azer csinalja, mer a masiknak jo, o meg unatkozik kozben, az inkabb ne csinalja... mert azt a masik is eszreveszi. naiv dolog sztem azt hinni, hogy az a masik felnek nem tunik fel, hogy az egyik nem elvezi a doglot, es sztem a szex eppen arrol szol, hogy mindketten elvezzek. en ugy erzem durva lenne, ha ebben is alkut kotnenk, hiszen eppen az intimitasrol szol, az elvezetrol... nem munka... amit akkor is csinalni kell, ha nem akarod, meg azt is be kell vallalni, ami nem jo, merthat ez a kotelesseged... es ugy gondolom, tuti, hogy ha 2 ember szereti egymast, akkor meg tudjak oldani, hogy mindkettojuknek kiraly legyen, es egyikuk se tegyen olyat, amit nem akar :p

god^u
2007-07-26, 14:02
sztem ez meg nem igaz. ha valaki azer csinalja, mer a masiknak jo, o meg unatkozik kozben, az inkabb ne csinalja... mert azt a masik is eszreveszi. naiv dolog sztem azt hinni, hogy az a masik felnek nem tunik fel, hogy az egyik nem elvezi a doglot, es sztem a szex eppen arrol szol, hogy mindketten elvezzek. en ugy erzem durva lenne, ha ebben is alkut kotnenk, hiszen eppen az intimitasrol szol, az elvezetrol... nem munka... amit akkor is csinalni kell, ha nem akarod, meg azt is be kell vallalni, ami nem jo, merthat ez a kotelesseged... es ugy gondolom, tuti, hogy ha 2 ember szereti egymast, akkor meg tudjak oldani, hogy mindkettojuknek kiraly legyen, es egyikuk se tegyen olyat, amit nem akar :p

azert nem kell ilyen sarkalatosan nezni a dolgot. nem arrol van szo, h unja, de teszem azt kozben nem o fog elelvezni. Bar lattam mar olyat is :D

FoX
2007-07-26, 14:13
azert nem kell ilyen sarkalatosan nezni a dolgot. nem arrol van szo, h unja, de teszem azt kozben nem o fog elelvezni. Bar lattam mar olyat is :D

szeretek sarkitani :p

en arra lennek kivancsi, hogy hogy jut el oda egy par, hogy 3asban meg 4esben csinaljak?

kisördög
2007-07-26, 14:14

hát az csak egy dolog, de utána még lehet szexelni;) ésközben a pasi is csinálhat vmit a csajjal, nincs megtiltva :rolleyes: :p

god^u
2007-07-26, 14:14

en arra lennek kivancsi, hogy hogy jut el oda egy par, hogy 3asban meg 4esben csinaljak?

masok vagyunk!! :D mindenki mas.

"te is mas vagy, te sem vagy mas" bar ez most nem tudom miert jutott eszembe, es azt sem, h mibol van.

kisördög
2007-07-26, 14:16

ez csak nyitottság kérdése;)
meg időé, meg kíváncsiságé meg meg meg :D
összetett dolog ez, de azé el lehet jutni ide, aztán vagybejön, vagynem ahogy sokminden más is;)

FoX
2007-07-26, 14:16

lehet nem egyertelmu... :D szal hogy jon az otlet? ulnek az asztalnal vacsora utan, es az egyikuk azt mondja: te figyelj, csinaljuk 3an. a masik meg: oke, nekem is ez minden vagyam :D vagy hogy?

god^u
2007-07-26, 14:18
lehet nem egyertelmu... :D szal hogy jon az otlet? ulnek az asztalnal vacsora utan, es az egyikuk azt mondja: te figyelj, csinaljuk 3an. a masik meg: oke, nekem is ez minden vagyam :D vagy hogy?

vagy esetleg szex utan. Kinek hogy kell talalni :D

kisördög
2007-07-26, 14:20

ja hát nem vagyis párnál nem tudom :o mikó én nem vtam párba akkó mentem bele ilyesmibe és az má régen is vt és mi megbeszéltük előtte hogy legyen egy ilyen oszt lett ennyi :p

FoX
2007-07-26, 14:25
ja hát nem vagyis párnál nem tudom :o mikó én nem vtam párba akkó mentem bele ilyesmibe és az má régen is vt és mi megbeszéltük előtte hogy legyen egy ilyen oszt lett ennyi :p

es jovot? :cool:

kisördög
2007-07-26, 14:26
es jovot? :cool:

ühhhüüüm :D

FoX
2007-07-26, 14:28
ühhhüüüm :D

2 no egy faszi felallasban? :p

kisördög
2007-07-26, 14:29
2 no egy faszi felallasban? :p

nem én még nem vtam lánNYAL :p

god^u
2007-07-26, 14:33

mert az MAS mi? :D

FoX
2007-07-26, 14:33

ooo, 2 faszi egy lany felallasban? :D

god^u
2007-07-26, 14:34
ooo, 2 faszi egy lany felallasban? :D

nem, 1 lany, 1 faszi es egy gomba :D

kisördög
2007-07-26, 14:35

uhh az nagyonnagyonjóó felállááás :p imádjuk!!! :rolleyes:

Sonja
2007-07-26, 14:38
Ezt nem tudom mire véljem..tegnap is meg ma is azt álmodtam, hogy leszbikus vagyok és csajokkal szeretkezek :eek:
Ráadásul még élvezem is ;)
Pedig ugy tudom hetero vagyok :confused:

heliosphere
Ezt nem tudom mire véljem..tegnap is meg ma is azt álmodtam, hogy leszbikus vagyok és csajokkal szeretkezek :eek:
Ráadásul még élvezem is ;)
Pedig ugy tudom hetero vagyok :confused:

úgy tudom... :rolleyes: :D:D ;)

FoX

hat vagy :D

mondjuk nekem szimpibb ez a felallas. :rolleyes: mert ez mas :D