PDA

Teljes verzió megtekintése : Szeksz topic goásoknak... 18+ !!!

oldal : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

mouss
2007-02-24, 08:26
http://www.szopoalarc.hu/videos/common/deepthroat3.mpg

Maracuja
2007-02-24, 09:08
Hova? Hova? Hova? :eek:
Ez hülyeség! :D

Sphongle
2007-02-24, 13:34

úúú szerelmes vagyok! :eek:

Szandra
2007-02-24, 13:39
éééééssssss hoooooollllll jöööön eeeeeeeeeeeez kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????????????????? ?????:o

csicsoka
2007-02-25, 01:06
éééééssssss hoooooollllll jöööön eeeeeeeeeeeez kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????????????????? ?????:o
kipisili!!! :D

Sphongle
2007-02-25, 14:24
kipisili!!! :D

arról nincs videó?:D

csicsoka
2007-02-25, 18:00
arról nincs videó?:D
lehet érdekesebb lenne, az hogy hogy jön ki!!!:D:D

Atomcsigusz
2007-02-25, 19:22
nem semmi a vid :P
sok ilyet minden bulira a sarkokba ;)

Maracuja
2007-02-25, 23:14
nem semmi a vid :P
sok ilyet minden bulira a sarkokba ;)
Ok.. a legközelebbi bulira kapsz egy lufit, és hajrá!! :D

heliosphere
2007-02-25, 23:15
Ok.. a legközelebbi bulira kapsz egy lufit, és hajrá!! :D

lol ;) Évi ne légy ilyen ünneprontó:D

Maracuja
2007-02-25, 23:19
lol ;) Évi ne légy ilyen ünneprontó:D
Ja, jó boccs.. akkor kapsz te is egyet! :D

heliosphere
2007-02-26, 11:27
Ja, jó boccs.. akkor kapsz te is egyet! :D

kösssssz:D tudtam h érted mit akarok valójában ;)

Eric
2007-02-26, 12:27
Nem akarok megzavarni semmit, de borzasztóan hiányolom a Sebhelyesfarkú Eric és társai következő epizódját. Picit meg lehetne talán sürgetni :o

Nincs ihletem..meg meg is untam picit:D

Pszivárványleány
2007-02-26, 14:02
BAK
Általában nagyon jól ellenőrzöd a szexualitásodat, s így nem is nagyon érdekelnek az egyéjszakás kalandok, futó viszonyok. A következő napokban azonban szokatlanul kíváncsi hangulatban vagy, s jöhet is egy olyan lehetőség, amely a titkos viszony lehetőségét kínálja neked. Érzelmileg természetesen soha nem vonódsz bele az ilyen helyzetekbe, kizárólag a testi vonatkozása érdekel egy erotikus kalandnak. Mivel mindig nagyon korrekt ember vagy, már a viszony elején tisztázni szoktad, hogy érzelmileg nem érdekel az ügy. Ha így is felvállalja alkalmi partnered a tőled kapott szenvedély, akkor nincs okod a bűntudatra.
Tipp: gondold át, hogy valóban célszerű-e az energiádat arra pazarolnod, hogy egyéjszakás kalandokat keresgélsz magadnak!

VíZÖNTŐ

Általában nagyon jól ellenőrzöd a szexualitásodat, s így nem is nagyon érdekelnek az egyéjszakás kalandok, futó viszonyok. A következő napokban azonban szokatlanul kíváncsi hangulatban vagy, s jöhet is egy olyan lehetőség, amely a titkos viszony lehetőségét kínálja neked. Érzelmileg természetesen soha nem vonódsz bele az ilyen helyzetekbe, kizárólag a testi vonatkozása érdekel egy erotikus kalandnak. Mivel mindig nagyon korrekt ember vagy, már a viszony elején tisztázni szoktad, hogy érzelmileg nem érdekel az ügy. Ha így is felvállalja alkalmi partnered a tőled kapott szenvedély, akkor nincs okod a bűntudatra.
Tipp: gondold át, hogy valóban célszerű-e az energiádat arra pazarolnod, hogy egyéjszakás kalandokat keresgélsz magadnak!

HALAK
Általában nagyon szelíd és alkalmazkodó vagy erotikus értelemben is, azonban a következő napokban jóval nyersebbek a szexuális energiáid. A vad erotikára vágysz, sőt még a hatalom érzésére is, amely ezzel együtt jár. Vagy azt szeretnéd, hogy partnered leigázzon, vagy, pedig Te akarsz uralkodni felette. Mindezt mesteri módon teszed, s megteheted, hogy elkápráztatod, de azt is közvetítheted felé, hogy nem sokat jelent számodra, még erotikus értelemben sem. Tudatosan figyeld meg, hogy mit is közvetítesz partnered felé, s ha lehet, akkor emeld az önbizalmát.
Tipp: mutasd meg partnerednek, hogy fontos számodra, s a hála nem marad majd el! Szinte minden energiáját beleteszi majd az erotikába!

KOSÁltalában nagyon természetesen kezeled a szexualitást, s az érzékiséget önmagáért szereted, az élményt keresed benne. Nem nagyon szokott érdekelni a mögötte meghúzódó mély, lelki tartalom. A következő napokban azonban a szex nem csak önmagáért érdekel, hiszen érzelmileg is nagyon megérinthető és fogékony állapotban vagy. A gyengédség nagyon fontos számodra, s keresed azokat a helyzeteket, amikor kimutathatod az érzelmeidet is, akár a szexualitáson keresztül. Mivel partnered nem szokott hozzá romantikus hajlamodhoz, először még furcsának is találhatja ezt.
Tipp: a szerelem érzése fontos neked a következő napokban, de akár „baráti alapon” is köthetsz szexuális kapcsolatot!

BIKA
Az érzékiség mindig elsőrendű szempont neked a szexben, s igaz rád, hogy nagyon jó kapcsolatban vagy a saját testeddel, hiszen szereted azt. A következő napokban a partnered testét szeretnéd teljes egészében birtokolni, nagy vágyat érzel arra, hogy teljes „uralmat” gyakorolj felette. A lelkét is birtokolni szeretnéd, ezért a fantáziáid nagyon színesekké válhatnak, s a legszívesebben megkötöznéd partneredet szex közben. Mivel szexualitásod most magával ragadó, s nagyon intenzív, könnyen lehet, hogy mindezt meg is engedi neked, s ha így van, akkor színesebbé válhat a szexuális életetek.
Tipp: csak olyat tegyél, ami a partnered elképzeléseinek is megfelel, beszéljetek a vágyaidról, mielőtt a gyakorlatban is sor kerül az újdonságokra!

IKREK
Neked nagyon fontosak a barátságaid, de a következő napokban akár erotikus értelemben is jelentőssé válhat valamelyik a számodra. Mindenkivel előfordulhat, hogy egy barátja szexuális értelemben is felkelti a figyelmét. Azt tapasztalod, hogy egyre több időt szeretnél vele tölteni, s közben elgondolkodsz azon, hogy vajon mi lenne, ha más is lenne közöttetek, mint barátság. Finoman tudasd vele, hogy felkeltette a figyelmedet, hiszen nagyon meglepheti a felfedezés, amely arról szól, hogy bizony szerepel az erotikus fantáziáidban. Könnyen lehet, hogy Ő is felfedezi, hogy vonzódik hozzád.
Tipp: adj időt neki, hogy megszokja a gondolatot! S teljesen nyíltan nem érdemes beszélned neki arról, hogy vonzódsz hozzá, jobb, ha ezt Ő fedezi fel!

RÁK
Kissé szégyenlősebb alkat vagy, mint az átlagos, így nehezebben mutatod meg erotikus énedet is. Nagyon védett kapcsolatra, s meghittségre van szükséged ahhoz, hogy valóban kivirágozzon a szexualitásod. Itt az ideje annak, hogy felvállald a saját vonzerődet, amely nagyon feltűnő, hiszen sugárzik belőled, hogy erotikus értelemben nagyon fogékony vagy. Óriási az igényed arra, hogy csábíts, s új ötletek is eszedbe juthatnak arra vonatkozóan, hogy miként tehetnéd színesebbé szexuális életedet. Érdemes lenne erőteljes szexualitásodat állandó kapcsolatodban megélned!
Tipp: több lehetőség is lesz arra, hogy új szexuális kapcsolatot alakíts ki, de gondold át azt, hogy tényleg erre van-e szükséged!

OROSZLÁN
A megközelíthetetlen, s felülmúlhatatlan szeretőt játszod, s arra vágysz, hogy partnered minden erejét vesse be annak érdekében, hogy megkaphasson téged. Alkalmat is adsz neki arra, hogy meghódítson, de amikor már éppen megkapna téged, akkor hirtelen visszautasítod. Ezzel a magatartással zavarba ejtheted Őt, ugyanakkor nagyon izgalmas is lehet mindez, hiszen előfordulhat, hogy még több energiát fektet bele abba, hogy elkápráztasson. Akár tudatosan is játszhattok olyan szerepjátékot, amelyben Te vagy az uralkodó, s Ő „kiszolgál” téged. Mindezt persze viszonozni is illik.
Tipp: hagyd, hogy partnered meghódítson, mert ha a szexre kerül a sor, akkor az, nagyon mély és érzéki élmény lesz a számodra!

SZŰZ
A munkád nagyon erőteljesen leköt, ezért kissé fáradtabb időszakodat éled, s a szexualitás területe háttérbe szorulhat életedben, hiszen sem időd nincs erre, sem, pedig energiád. Valójában csak arra vágynál esténként, hogy egy jó vacsora után befekhess végre az ágyba, s aludhass. Ilyen körülmények között partnered bizony megélheti a kudarc élményét, amikor a csábítással próbálkozik. Megteheted, hogy igyekszel tudatosan ráhangolni magad a szexualitásra, s mindezt frissítő fürdőkkel, aromaterápiával is elősegítheted. Jó ötlet lehet egymás masszírozása is.
Tipp: ne erőltesd rá magadra a szexet, ha semmi kedved hozzá! A ráhangolódást azonban segítheti, ha tudatosan ellazítod magad!

MÉRLEG
A következő napokban gyakran eljátszol a gondolattal, hogy mi lenne, ha partnered egy időre a szex rabszolgád lenne. Végiggondolod, hogy milyen parancsokat adnál neki, s közben nagyon élvezed az uralkodó szerepét. Ha nagyon vágysz erre, akkor érdemes őt beavatnod titkos fantáziáid birodalmába, s könnyen lehet, hogy partnered is izgalmasnak találja ezt a gondolatot. Lehetne ez egy új játék is, amely színesebbé és frissebbé tenné a kapcsolatotokat. Ha viszont elkezditek ezt játszani, akkor maradjatok komolyak, s figyeljetek arra, hogy ne humorizáljátok el!
Tipp: mondd el a partnerednek, hogy mire vágysz, s kiderülhet, hogy Ő is éppen azt akarja, s arra vágyik, amire Te!

SKORPIÓEgész életedben jellemző rád, hogy nagyon mélyen éled meg az érzelmeidet, s így a szexualitást is. A szimpla, lapos érzelmek nem elegendők neked, s tele vagy szenvedéllyel, vággyal. Lehet, hogy partnerednek nemcsak a testét szeretnéd megkapni, hanem egyenesen a lelkét is, ezért többször is „próbára teszed”, hogy mire is hajlandó érted. Szükséged lehet arra, hogy érezd, hogy hatsz rá, sőt azt is át akarod érezni, hogy hatalmad van felette. Ha jól rezonáltok egymásra, akkor sok közös élményetek lehet, de ezekről érdemes beszélnetek is!
Tipp: mutasd meg partnerednek, hogy mire vágysz, ne várd tőle azt, hogy magától találja ki!

NYILAS
Minden felderítetlen terület izgalmakat jelent számodra, s nagyon vonz a lehetőség, hogy új kalandok felé vedd az irányt. Hihetetlenül színes fantáziák kerítenek a hatalmukba, amelyeknek a főszereplői Te és egy ismeretlen partner vagytok, akivel a kontaktus szinte csak a szexre korlátozódik. A lehetőség éppen attól érdekes, hogy idegenek vagytok egymásnak, s végül is így mindenféle érzelmi bonyodalom nélkül tudjátok együtt élvezni a szexualitást. Ha ezt a vágyadat megvalósítod, akkor tényleg figyelj arra, hogy érzelmileg ne bonyolódj bele az ügybe.
Tipp: döntsd el, hogy az idegennel való szexről csak fantáziálni szeretnél, vagy, pedig meg is szeretnéd valósítani!

heliosphere
2007-02-26, 14:08
höhö... ez jó ;) Anya vigyázz! :D

Eric
2007-02-26, 14:56
http://chat.hu/images/users/9/2/1/2/3/7/92123740560195161280969.jpg

Vadember
2007-02-26, 15:02

alul :o

psylody
2007-02-26, 16:14
alul :o
Kis feszített bélmunka és nagy durranással távozik! :D

ezotera
2007-02-26, 16:15
höhö... ez jó ;) Anya vigyázz! :D
hehe...vigyázok.... :rolleyes: de nem nagyon.... ;)
dee
MÉRLEG
A következő napokban gyakran eljátszol a gondolattal, hogy mi lenne, ha partnered egy időre a szex rabszolgád lenne. Végiggondolod, hogy milyen parancsokat adnál neki, s közben nagyon élvezed az uralkodó szerepét.
te is vigyázz:D :D :rolleyes:

Eric
2007-02-26, 16:17
Elgondolkoztam, hogy mi lehet erőltetettebb, haszontalanabb, buygutább a sexhoroszkópnál, de semmi nem jutott eszembe:D

ezotera
2007-02-26, 16:17
Elgondolkoztam, hogy mi lehet erőltetettebb a sexhoroszkópnál, de semmi nem jutott eszembe:D
hahaha..oan vicces vagy :D

Eric
2007-02-26, 16:18
hahaha..oan vicces vagy :D

fokoztam még :p

ezotera
2007-02-26, 16:20
fokoztam még :p
ezt már hova kedves Eric?:p

heliosphere
2007-02-26, 16:20
Elgondolkoztam, hogy mi lehet erőltetettebb, haszontalanabb, buygutább a sexhoroszkópnál, de semmi nem jutott eszembe:D

Eric nem értem mire mondod ezt... a szexhoroszkóp tudja előre h mit fogsz csinálni a következő napokban....

"A következő napokban gyakran eljátszol a gondolattal,..."

azért lehetnél kicsit nagyobb tisztelettel:D

ezotera
2007-02-26, 16:21
Eric nem értem mire mondod ezt... a szexhoroszkóp tudja előre h mit fogsz csinálni a következő napokban....

"A következő napokban gyakran eljátszol a gondolattal,..."

azért lehetnél kicsit nagyobb tisztelettel:D
te mé nem avgy még a busznál? :eek:

ezotera
2007-02-26, 16:22
és még ki is egészítette:D :p

heliosphere
2007-02-26, 16:24
te mé nem avgy még a busznál? :eek:

most öltözöm:D nyugi vaan...:rolleyes:

ezotera
2007-02-26, 16:25
most öltözöm:D nyugi vaan...:rolleyes:
egnyúzlak ha ez a busz bukta és nekem kell várnoom rád:D

Eric
2007-02-26, 16:27
egnyúzlak ha ez a busz bukta és nekem kell várnoom rád:D

Nem irta a sexhoroszkóp, hogy ma később lesz eksön?:D

ezotera
2007-02-26, 16:28
Nem irta a sexhoroszkóp, hogy ma később lesz eksön?:D
nem,ma színházasat játszunk;)

Maris
2007-02-26, 16:32

de csak az után,h elolvastad a sajátod :D hmmm...kimerültség,fáradság...ez havi vagy évi horoszkóp :D

Eric
2007-02-26, 16:35
de csak az után,h elolvastad a sajátod :D hmmm...kimerültség,fáradság...ez havi vagy évi horoszkóp :D

igazad van...hulla vagyok ma...lehet nem kellene talizunk :D

Maris
2007-02-26, 16:37
igazad van...hulla vagyok ma...lehet nem kellene talizunk :D

:o lécci...

Eric
2007-02-26, 16:38
:o lécci...

vicc volt;)

psylody
2007-02-26, 16:52
Én mérleg és van is szexrabszolgám, de ezen nem szoktam gondolkodni... Nemá, hogy a szexhoroszpók előtt járok néhány lépéssel! :eek:

Maris
2007-02-26, 16:59
vicc volt;)

akkójó :p bár én is picit fáradt vagyok...kevés alvás koránkelés...nem nekem való :(
viszont tegnap egy albano pizzával álmodtam...kellett lefekvés előtt emlegetni :D

kooboo
2007-02-27, 00:50
akkójó :p bár én is picit fáradt vagyok...kevés alvás koránkelés...nem nekem való :(
viszont tegnap egy albano pizzával álmodtam...kellett lefekvés előtt emlegetni :D

na tessék ide is benézek, mert láttam, hogy te írtál utoljára, erre a második szó amit olvasok az a szexrabszolga...témánál vagyunk :D

Maris
2007-02-27, 10:32
na tessék ide is benézek, mert láttam, hogy te írtál utoljára, erre a második szó amit olvasok az a szexrabszolga...témánál vagyunk :D

:p kíváncsi
renomé vesztés esete áll fent :D :o

Eric
2007-02-27, 11:00
A feleség a konyhában éppen lágytojást készít reggelire.
Belép a férje. A feleség hozzá fordul és azt mondja:
- Szeretkezzünk , de most ebben a pillanatban !
A férjnek felvillan a tekintete , szerencsés napom van - gondolja.
Egy pillanatot sem vesztve átöleli a feleségét és ott nyomban magáévá teszi a konyhaasztalon.
Ezek után a feleség csak annyit mond :
- Köszönöm ! - és visszatér a tűzhelyhez.
A férj kissé furcsállva megkérdi:
- Mi is volt ez az előbb ?
A feleség megmagyarázza :
- Tudod eltört a homokóra ...

AngelHunter
2007-02-27, 11:20
A feleség a konyhában éppen lágytojást készít reggelire.
Belép a férje. A feleség hozzá fordul és azt mondja:
- Szeretkezzünk , de most ebben a pillanatban !
A férjnek felvillan a tekintete , szerencsés napom van - gondolja.
Egy pillanatot sem vesztve átöleli a feleségét és ott nyomban magáévá teszi a konyhaasztalon.
Ezek után a feleség csak annyit mond :
- Köszönöm ! - és visszatér a tűzhelyhez.
A férj kissé furcsállva megkérdi:
- Mi is volt ez az előbb ?
A feleség megmagyarázza :
- Tudod eltört a homokóra ...

ezt nem ertem... :confused:

Eric
2007-02-27, 11:22
ezt nem ertem... :confused:

Akkor van egy erényed:D én sem értettem ...de a csajok elmagyarázták...valamiért nekik elsőre átment:D

AngelHunter
2007-02-27, 11:38
Akkor van egy erényed:D én sem értettem ...de a csajok elmagyarázták...valamiért nekik elsőre átment:D

namostmar egyaltalan nem ertem

Maris
2007-02-27, 14:19
én se értem :confused:
h a csaj csak akkor engedi amikor a homokóra lepereg?vagy mi :p

FoX
2007-02-27, 14:21
én se értem :confused:
h a csaj csak akkor engedi amikor a homokóra lepereg?vagy mi :p

3 perc... :rolleyes: a lagytojas annyi ido alatt fo meg... eeeerted? :D

Maris
2007-02-27, 14:24

a viccek elejét sosem olvasom el :D na de így tiszta...jézusom szerencsétlen nő :D

_neohippie_
2007-02-27, 14:25

húdenagyonszar :D:D

FoX
2007-02-27, 14:27
a viccek elejét sosem olvasom el :D na de így tiszta...jézusom szerencsétlen nő :D

hat... kivancsi lennek ezzel kapcsolatban egy statisztikara :D

Eric
2007-02-27, 16:27

ott a pont:D

heliosphere
2007-02-27, 21:46
jujjjj ez naon tré :cool:

ezotera
2007-02-27, 23:42
nyehehehhe...vaéahogy megértettem elsőre..pff :D

heliosphere
2007-02-28, 00:00
persze mert a nők imádnak ezzel viccelődni... de ugye a férfiak általánosítanak mindig... ;) :cool: :rolleyes:

Eric
2007-02-28, 11:56
Valaki mondja már meg, hogy ha a metron az üléssor legszélén ülök, miért dörgölik mindig a vállamhoz a seggüket az arcok? :confused: Miért kell bedugni a korlát és a fal között? bele a pofámba:D

FoX
2007-02-28, 12:02
nyehehehhe...vaéahogy megértettem elsőre..pff :D

hat azer tod nekem eszembe jutott, hogy de jo lenne, ha nem ertettem volna meg... :rolleyes: :p

FoX
2007-02-28, 12:04
persze mert a nők imádnak ezzel viccelődni... de ugye a férfiak általánosítanak mindig... ;) :cool: :rolleyes:

sztem a nok nem viccelodni imadnanak... :p

mouss
2007-02-28, 12:16
Valaki mondja már meg, hogy ha a metron az üléssor legszélén ülök, miért dörgölik mindig a vállamhoz a seggüket az arcok? :confused: Miért kell bedugni a korlát és a fal között? bele a pofámba:D

mé nem adod át a helyed?

Eric
2007-02-28, 12:20
mé nem adod át a helyed?

Nem me nem is látja ki ül ott.csak odatámaszkodnak és kinyomják a seggüket :p
Biztos te is ilyen vagy:D

ezotera
2007-03-01, 20:04
legújabb maciaim.... :rolleyes: nyehehhe

ezotera
2007-03-01, 20:06
szánt a babám recece:D

Maracuja
2007-03-01, 20:08
szánt a babám recece:D
:D :D :D

Naggyonjó!!

benyovics
2007-03-01, 20:09
hárdabb képeket kérünk!!!! :cool:
kaki, pisi, hányás és szopóálarc... :D bármi jöhet!!!!!

ezotera
2007-03-01, 20:10
hárdabb képeket kérünk!!!! :cool:
kaki, pisi, hányás és szopóálarc... :D bármi jöhet!!!!!
ehhhe :rolleyes: :D

Maracuja
2007-03-01, 20:12
Német túrista

ezotera
2007-03-01, 20:14
Német túrista
:D:D jóóó:p

de ez se semmi :eek: :D

Maracuja
2007-03-01, 20:16
:D:D jóóó:p

de ez se semmi :eek: :D
Aaaazigeen!! :D

benyovics
2007-03-01, 20:17
Német túrista

nah ilyet még sokat, seggek jöhetnek minden szinten, de nem nagy szőrös bulákat, hanem formás popsikákat!!!! csak hárdba!!!!! :D :D :D

ezotera
2007-03-01, 20:18
Aaaazigeen!! :D
:D:D:D

Maracuja
2007-03-01, 20:18
nah ilyet még sokat, seggek jöhetnek minden szinten, de nem nagy szőrös bulákat, hanem formás popsikákat!!!! csak hárdba!!!!! :D :D :D
Tessék! :D .. Benetton!

benyovics
2007-03-01, 20:22
Tessék! :D .. Benetton!

mondtam, hogy ne ilyet!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad:
jó ha van mit fogni egy nőn, de ennyire..... rámjött a hányinger.... :cool:
frankó seggeket mutass, ne ocsmány hájbájokat...... :cool:

ezotera
2007-03-01, 20:24
nesze:D

benyovics
nesze:D

ide azért félnék betenni...... :o :o :o

Maracuja
skorpió

ezotera
2007-03-01, 20:26
skorpió
ez de nagyon jó:)

ez meg igazi művészet:p

Szandra
2007-03-01, 20:27
úristen mi van itt????:Dtintahalacska csukd be a szemeidet!:D

Maracuja
2007-03-01, 20:28
Ha nem elég jó...

tintahalacska
2007-03-01, 20:29
úristen mi van itt????:Dtintahalacska csukd be a szemeidet!:D
:o jólvan anyu :o ...te vagy maga a gondviselés:) ;) ...honnan tudtad,hogy nézem én ezt?:D..figyelsz,mi?:D

Maracuja
2007-03-01, 20:29
Jó kis játék! ;)

benyovics
2007-03-01, 20:30
LÁNYOK!!!!!!!! :rolleyes:
LEHET IDOMULNI...... :D
tom, hogy egy hímsoviniszta pöcs vagyok, de ha ilyen lenne minden nő, már rég nyakrándulást kaptam volna..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

benyovics
2007-03-01, 20:31
Ha nem elég jó...

na ezek után meg pláne hímsoviniszta leszek!!!!!!!! :cool:
ez a férfi nem meggyalázása...... :mad: :mad: :mad:

Maracuja
2007-03-01, 20:32
Szűz!

ezotera
2007-03-01, 20:32
nesze benyo:D

ezotera
2007-03-01, 20:33
ahhaha:D

Szandra
2007-03-01, 20:33
:o jólvan anyu :o ...te vagy maga a gondviselés ...honnan tudtad,hogy nézem én ezt?:D..figyelsz,mi?
tudod, hogy figyellek :D :D várom mikor lehet lekaszabolni...de szigorúan irodalom tz után!:D

benyovics
2007-03-01, 20:34
nesze benyo:D

JEJEWJEJEJEJEJEJEJEJEEJEEEEEE!!!!!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes:
olyan szinten seggmániás vagyok, hogy az leírhatatlan...... :o

Maracuja
2007-03-01, 20:34
Nem értem Devő!
Miért nem endeded hogy lefopjalak??

Maracuja
2007-03-01, 20:37
Popsi

ezotera
2007-03-01, 20:39
JEJEWJEJEJEJEJEJEJEJEEJEEEEEE!!!!!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes:
olyan szinten seggmániás vagyok, hogy az leírhatatlan...... :o
éaszrevettem:D

ezotera
2007-03-01, 20:40
saq...love is in the air...shuwappa :rolleyes: :D

Maracuja
2007-03-01, 20:42
Kukifli :)

ezotera
2007-03-01, 20:43
erre ez a válaszom:D

heliosphere
2007-03-01, 20:44

fúj Évi ne gusztustalankodj már:D most mennék vacsorázni bazzzeee... :p má el is ment az étvágyam...

Eja: msn-en ménem vagyol?

Maracuja
2007-03-01, 20:44
erre ez a válaszom:D
Akkor maradjunk a sütésnél... :D

ezotera
2007-03-01, 20:45
fúj Évi ne gusztustalankodj már:D most mennék vacsorázni bazzzeee... :p má el is ment az étvágyam...

Eja: msn-en ménem vagyol?
épp azt próbálom,mióta megláttalak,de nem megy ...mingyá kilépek és megin.... :o ;)

ezotera
2007-03-01, 20:45
Akkor maradjunk a sütésnél... :D
ahogy akarod:D

heliosphere
2007-03-01, 20:46

az a suba nem kéne rá akkor jó is lenne.....:D:D

Maracuja
2007-03-01, 20:47
nemsemmi!! Nem mernék belevágni! :D

ezotera
2007-03-01, 20:49
az a suba nem kéne rá akkor jó is lenne.....:D:D
ihihi:D

ezotera
2007-03-01, 20:51
nemsemmi!! Nem mernék belevágni! :D
hallod Évi:Dáááá :D

Maracuja
2007-03-01, 20:52
ihihi:D
édesem mondtál valamit? hami!! :D

Maracuja
2007-03-01, 20:57
hallod Évi:Dáááá :D
ááá ez kész!! :D lol!

benyovics
2007-03-01, 21:02
Popsi

NAHHHHHHH!!!! :rolleyes:
TUCC, TE HA AKARSZ, ILYENEKET MÉG, MER MENTEM MAGAMNAK.... :D

Maracuja
2007-03-01, 21:06
néni.

benyovics
2007-03-01, 21:10
aztán ne mondja nekem senki, hogy a lányok nem szexőrültek..... :D

Maracuja
2007-03-01, 21:11
nem!! dehogyis!!
..
mér mondanánk? :D

benyovics
2007-03-01, 21:15
nem!! dehogyis!!
..
mér mondanánk? :D

mer minden nő szégyellősködik, hogy jujj na ne má, ilyenekről nem illik beszélni!!!!!!!!!!
közben meg külditek ezerrel..... :D

Maracuja
2007-03-01, 21:19
mer minden nő szégyellősködik, hogy jujj na ne má, ilyenekről nem illik beszélni!!!!!!!!!!
közben meg külditek ezerrel..... :D
Én ilyet sohasem mondok!! :D
Szerintem ezt csak a pasik találják ki, hogy a csajok szégyenlősködnek.. vagy csak én nem találkoztam még olyan lánnyal?.. :rolleyes: :p :D
Najó.. de.. de annyival nem hogy általánosítsak

ezotera
2007-03-01, 21:21
talán,de nem annyira nyíltan ahogy a férfiak:Dvagy nem beszélünk annyit róla :D

benyovics
2007-03-01, 21:21
Én ilyet sohasem mondok!! :D
Szerintem ezt csak a pasik találják ki, hogy a csajok szégyenlősködnek.. vagy csak én nem találkoztam még olyan lánnyal?.. :rolleyes: :p :D
Najó.. de.. de annyival nem hogy általánosítsak

vagy én találkoztam túl sok frigiddel..... :D

ezotera
2007-03-01, 21:22
nha aaz lehet...me minig csaak a popót nézed látod? :D

benyovics
2007-03-01, 21:23
nha aaz lehet...me minig csaak a popót nézed látod? :D

nem tehetek róla, hogy mindig azoknak van jó seggük..... :D

ezotera
2007-03-01, 21:23
nem tehetek róla, hogy mindig azoknak van jó seggük..... :D
na ez az általánosítás..:D

Maracuja
2007-03-01, 21:24
Talán nem a fenekükkel kéne beszélgetned!.. :D

ezotera
2007-03-01, 21:24
ahhhhaha ;) :p

benyovics
2007-03-01, 21:26
na ez az általánosítás..:D

akkor lássunk egy két saját képet, akkor elhiszem..... ;) :p

ezotera
2007-03-01, 21:27
akkor lássunk egy két saját képet, akkor elhiszem..... ;) :p
ahhaha:D ki beszélt itt rólam? :D

benyovics
2007-03-01, 21:27

nem beszélgetek velük, harapni szoktam..... :D

benyovics
2007-03-01, 21:28
ahhaha:D ki beszélt itt rólam? :D

most akkor vagy nincs képed a seggedről, vagy frigid vagy..... :D

ezotera
2007-03-01, 21:30
most akkor vagy nincs képed a seggedről, vagy frigid vagy..... :D
mindkettő:D
na jó első,nincsképem... :p

egyébként akkor frigid valaki ha van kép a seggéről és nem teszi ki a fórumra? :rolleyes:

benyovics
2007-03-01, 21:31

egyébként akkor frigid valaki ha van kép a seggéről és nem teszi ki a fórumra? :rolleyes:

aha....... :D

Maracuja
2007-03-01, 21:34

Igenigen!! Az nem frigidség!! Más okai is lehetnek!.. :)
Pl az hogy tekintetre sem méltathatod! :D

ezotera
2007-03-01, 21:36
hát igen...
benyo akkore én nem vagok az ,me nincs is róla képem,tehát ki se tehetném:D
de NEM csak nekem jár itt a szám ugye,maracuja??:D

benyovics
2007-03-01, 21:37

olyan nincs!!!!! :mad:

Maracuja
2007-03-01, 21:37
hát igen...
benyo akkore én nem vagok az ,me nincs is róla képem,tehát ki se tehetném:D
de NEM csak nekem jár itt a szám ugye,maracuja??:D
Bizony!!.. áá minek beszélünk!.. vállaljukbe!!.. ;) :p :D

ezotera
2007-03-01, 21:38
Bizony!!.. áá minek beszélünk!.. vállaljukbe!!.. ;) :p :D
lefényképezel mamarazzi?:D :D

Maracuja
2007-03-01, 21:40
Hátperszehogyne!! :D

benyovics
2007-03-01, 21:41

utána én is ráülök a gépre, ha akarjátok...... :D :D :D

ezotera
2007-03-01, 21:41
Hátperszehogyne!! :D
persze nem is lkérdezem neked/tek:D van a képed a sajátodról?:D

Maracuja
2007-03-01, 21:42
Max arra a gépre ülhetsz fel, ami melegebb égtájakra visz! :D

Maracuja
2007-03-01, 21:42
persze nem is lkérdezem neked/tek:D van a képed a sajátodról?:D
Van :p .. De az már régi, úgyhogy csinálhatsz róla újat ha szeretnéd! :D

ezotera
2007-03-01, 21:43
nem :D

ezotera
2007-03-01, 21:48
Van :p .. De az már régi, úgyhogy csinálhatsz róla újat ha szeretnéd! :D
hát benyo szereetné.-..de egye fene één is:D

benyovics
2007-03-01, 21:55
hát benyo szereetné.-..de egye fene één is:D

csak bizonyosságot szeretnék, hogy nem frigid.... :p

Maracuja
2007-03-01, 22:00
csak bizonyosságot szeretnék, hogy nem frigid.... :p
Majd én jólmegmondom hogy nemaz! :p :D

benyovics
2007-03-01, 22:20
Majd én jólmegmondom hogy nemaz! :p :D

ez nem bizonyosság, csak egy állítás..... :cool:

heliosphere
2007-03-01, 22:24
mi folyik itt?:D csajok mivan? mi készül... elkészítitek egymás portfólióját?:D:D:D

benyovics
2007-03-01, 22:25
mi folyik itt?:D csajok mivan? mi készül... elkészítitek egymás portfólióját?:D:D:D

próbálom őket erre ösztönözni, dehát nem sikerül... :rolleyes: :D

ezotera
2007-03-01, 22:26
te csak várd ki a végét:D egyszer meglepünk mindekit és majd néztek:ugye mamarazzi? :D

heliosphere
2007-03-01, 22:28

hehe a két szende kislányt ;) muhaha... lehet a végén tényleg :eek: lesz:D

ezotera
2007-03-01, 22:29
pont erről beszélek.... ;) :D

benyovics
2007-03-01, 22:30

méghogy szende, végignézted miket küldtek eddig... frigidek és kész..... :cool: :D

heliosphere
2007-03-01, 22:31
méghogy szende, végignézted miket küldtek eddig... frigidek és kész..... :cool: :D

hehehe.... ;)

ezotera
2007-03-01, 22:36
hehehe.... ;)
na jó,tudjátok mit?

:D

Maracuja
2007-03-01, 22:38
te csak várd ki a végét:D egyszer meglepünk mindekit és majd néztek:ugye mamarazzi? :D
bizony bizony!! :D :p ..
Csinálunk majd kompromittáló képeket!!

heliosphere
2007-03-01, 23:23

a lesifotós színrelép :rolleyes: :D

benyovics
2007-03-02, 04:35

wáááááwáwáwáwáwááááá szadomazo baRBI... :rolleyes:
ilyet biztos csak az osztrákoknál lehet kapni, mer itthon még nem láttam.... :rolleyes:

naba
2007-03-02, 04:41
http://www.youtube.com/watch?v=GVoE4-sMUoo
:o :)

Maracuja
2007-03-02, 09:07
ilyet biztos csak az osztrákoknál lehet kapni, mer itthon még nem láttam.... :rolleyes:
Én prosti barbit már láttam.. mostanság már mindegyik úgy néz ki... :D

helio. naná.. de héé nem te vagy lemaradva?.. :D :p

Eric
2007-03-02, 15:06
Jenna Jameson VS Dávid Ibolya :D

http://matula.hu/index.php?section=article&rel=45&id=549

benyovics
2007-03-02, 18:51
LÁNYOK LEHET ÜBERELNI!!!!!!! (http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=QXe80JFQPSNMpFrl) :D :D :D
privátban is fogadok videókat!!!! :p

aki nem frigid ilyet nyomjon!!!!!! :D

Maracuja
2007-03-02, 22:42
LÁNYOK LEHET ÜBERELNI!!!!!!! (http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=QXe80JFQPSNMpFrl) :D
privátban is fogadok videókat!!!! :p

aki nem frigid ilyet nyomjon!!!!!! :D
Najó most aztán odatapadtam a monitorra!!! :eek:
Sajnos én csak szeretnék ilyen jó popókat... :rolleyes: :o :(

AlterEgo
2007-03-03, 02:34
ááá ez kész!! :D lol!
http://img0.tar.hu/valaszdazeletet/size2/19112850.jpg

http://img0.tar.hu/valaszdazeletet/size2/19112849.jpg

http://img0.tar.hu/valaszdazeletet/size2/19112848.jpg

http://img0.tar.hu/valaszdazeletet/size2/19112840.jpg

fuge3
2007-03-03, 21:47
sex?
az vajon mi? :p

PlaZ
2007-03-03, 22:10

a százforintos boltban lehet kapni...befőttes gumi az a neve
a többi barbi meg kiegészítők az játékboltból....fúzió!!!!:)

yeezs
2007-03-03, 22:13
sex?
az vajon mi? :p
Mától énis ezt kérdezem, mert épp az elöbb szakítottam a csajommal :(
Még szerencse, hogy van tartalékban 1 nagyon kedves barátom... a félreértések elkerülése végett, ő is csaj, csak a barátnő kifejezés lehet máshogy jött volna le :p
Asszem fel is hívom és megkérdezem tőle ezt amit írtál Hrus! :D :D :D

yeezs
2007-03-03, 22:35
Mától énis ezt kérdezem, mert épp az elöbb szakítottam a csajommal :(
Még szerencse, hogy van tartalékban 1 nagyon kedves barátom... a félreértések elkerülése végett, ő is csaj, csak a barátnő kifejezés lehet máshogy jött volna le :p
Asszem fel is hívom és megkérdezem tőle ezt amit írtál Hrus! :D :D :D
Na persze, mikor máskor lenne kikapcsolva :eek: VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... nemakarok mamár leitatni senkit :D

Maracuja
2007-03-03, 22:37
http://img0.tar.hu/valaszdazeletet/size2/19112850.jpg

http://img0.tar.hu/valaszdazeletet/size2/19112849.jpg

http://img0.tar.hu/valaszdazeletet/size2/19112848.jpg

http://img0.tar.hu/valaszdazeletet/size2/19112840.jpg
Tudván hogy elég sok képet szoktál magadról feltenni, Remélem azért ennyire jó fotómasinád mégsincs :D

yeezs
2007-03-03, 22:37
Vki live sex cam? :D :D :D
Sry részeg vagyok és éhes :p

yeezs
2007-03-04, 21:30
Uhh, tennap télleg kész voltam, sry a kommentekért, de épp aznap szakítottam a csajommal és naon kivoltam...vagyok... :( de majd jön másik... ha meg nem, akkor idehívom. :D

Maracuja
2007-03-04, 21:35
Uhh, tennap télleg kész voltam, sry a kommentekért, de épp aznap szakítottam a csajommal és naon kivoltam...vagyok... :( de majd jön másik... ha meg nem, akkor idehívom. :D
Kb negyedszerre olvason hogy szakítottál a csajoddal.. nagyon reklámozod te ezt.. :D

yeezs
2007-03-04, 21:40
Kb negyedszerre olvason hogy szakítottál a csajoddal.. nagyon reklámozod te ezt.. :D
Ez nem is igaz! :p
Amúgy valszeg azért olvastad többször ezt, mert két napja kész vok emiatt és undorító dolog a magány...
Egyébként arra hajtok, hogy minnél több kommentem legyen és minnél többen látogassanak el az oldalamra és letöltsék a mixeimet :p
Hátha megtetszik vkinek az egyik mixem és ír 1 szerelmes levelet nekem :D :D :D

heliosphere
2007-03-04, 21:49
Ez nem is igaz! :p
Amúgy valszeg azért olvastad többször ezt, mert két napja kész vok emiatt és undorító dolog a magány...
Egyébként arra hajtok, hogy minnél több kommentem legyen és minnél többen látogassanak el az oldalamra és letöltsék a mixeimet :p
Hátha megtetszik vkinek az egyik mixem és ír 1 szerelmes levelet nekem :D :D :D

az esély megvan rá :o ;)

ezotera
2007-03-04, 21:52
és ír 1 szerelmes levelet nekem :D :D :D
hihi.... :rolleyes: oat de rég kaptam :p

yeezs
2007-03-04, 21:55
az esély megvan rá :o ;)
Na akkor fel teszem a honlapomra a társkeresési hirdetésemet is a linkek mellé! :D
Ja és természetesen feldobok pár akt képet is rólam majd ;)
MEGALOL :D :D :D

yeezs
2007-03-04, 22:00
Háááát, énis rég írtam már olyat... pff még talán suliban kis cetlire amit átdobtam a fél osztályon és természetesen máshoz repült, majd ő elolvasta, felvisított és utána elkérte tőle a tanár, amit persze felolvasott az egész osztály elött :D :D :D
Utána szünetre se mentem ki aznap. :p
Na jó ez csak 1 kitalált story volt... de azért remélem nem olvassa volt osztálytársam ezt a topicot :D

ezotera
2007-03-04, 22:01
Háááát, énis rég írtam már olyat... pff még talán suliban kis cetlire amit átdobtam a fél osztályon és természetesen máshoz repült, majd ő elolvasta, felvisított és utána elkérte tőle a tanár, amit persze felolvasott az egész osztály elött
Utána szünetre se mentem ki aznap. :p
Na jó ez csak 1 kitalált story volt... de azért remélem nem olvassa volt osztálytársam ezt a topicot
huhh:Dvicces;)

én modnjuk 3 éve kaptam az utolsót,de minig sírás lett belőle:o

jah,és hogy is van ez a virslivel meg a lányokkal kérem szépen?? :p(másik topic;) )ha mindenki ienre gonolna ..háát..ezé tartunk ott ahol.... :cool: :D

Sphongle
2007-03-04, 22:04
emmég sose kaptam :(
vagyis de, az oviba egy mecsboksz kíséretében:D

ezotera
2007-03-04, 22:05
emmég sose kaptam :(
akkor társulj a yeezzzsel :D

yeezs
2007-03-04, 22:10
jah,és hogy is van ez a virslivel meg a lányokkal kérem szépen?? :p(másik topic;) )ha mindenki ienre gonolna ..háát..ezé tartunk ott ahol.... :cool: :D
ŐŐŐ, ezt is viccnek szántam, sajnos ma is túl sok jóleSzesz csúszott le kidolgozott nyelőcsövemen :)
Ha pedig te is viccnek szántad az előző kommented, akkor lehet én vok már túl részeg és félreértettelek :p

ezotera
2007-03-04, 22:11
ŐŐŐ, ezt is viccnek szántam, sajnos ma is túl sok jóleSzesz csúszott le kidolgozott nyelőcsövemen :)
Ha pedig te is viccnek szántad az előző kommented, akkor lehet én vok már túl részeg és félreértettelek :p
tökre vicc volt ,és egészségedre...;)
elegem van hogy mindenki iszik,csak én nem :mad: :D

yeezs
2007-03-04, 22:13
akkor társulj a yeezzzsel :D
Azért még olvasni tudok! ;) :p
Egyébként énis kaptam már, de inkább azzal dicsekszik az ember amit ő írt, főleg, ha jól kivisította érte mindenki :D :D :D

Sphongle
2007-03-04, 22:14
persze kaptam énis...csak sose attól akitől akartam...a csunya lányoktol kapottra nem büszke az ember fia:D

yeezs
2007-03-04, 22:16
tökre vicc volt ,és egészségedre...;)
elegem van hogy mindenki iszik,csak én nem :mad: :D
Merre is van az a Csodafalva? :rolleyes: :D :D
Szilvapáleszem nincs, de jókis unikumom még van... bár lehet amire eljutnék csodafalvára már elfogyna a piám és visszahozna a vonat, mert elterültem rajta :)

yeezs
2007-03-04, 22:20
persze kaptam énis...csak sose attól akitől akartam...a csunya lányoktol kapottra nem büszke az ember fia:D
Uhh, ez ismerős... volt 1 osztálytársam aki késöbb került be közénk és már az első nap bombázott mindenkit a szerelmesleveleivel, természetesen én voltam a legközelebb hozzá a padsorban mint férfi/ akkor fiúcska :p/ , úgyhogy meg is kaptam az oltást tőle rendesen :D
Azóta minden csomagolt dolgot remegő kézzel nyitok ki :D

ezotera
2007-03-04, 22:29
Merre is van az a Csodafalva? :D
Szilvapáleszem nincs, de jókis unikumom még van... bár lehet amire eljutnék csodafalvára már elfogyna a piám és visszahozna a vonat, mert elterültem rajta :)
Csodafalva nemtod merre van,vagy hol?hmm...szomorú:p ;)

unikom is jöhetne esetleg:D bár a szilvapálesz jobban csúszna,de ha nincs más:D bár uccse találod meg csodafalvát.:D

PlaZ
2007-03-04, 22:31
van egy Ezotéria nevű ország...nah ott van Csodafalva :D

Sphongle
2007-03-04, 22:32
csodafalva az én képzeletembe van...de ott most ne találkozzatok...:D

mert pornófilm forgatás folyik épp:D

yeezs
2007-03-04, 22:32
Csodafalva nemtod merre van,vagy hol?hmm...szomorú:p ;)

unikom is jöhetne esetleg:D bár a szilvapálesz jobban csúszna,de ha nincs más:D bár uccse találod meg csodafalvát.:D
Majd berakok a fülembe vmi jó kis utazós gólyát, az majd elrepít csodafalvára és talán marad addigra még az unikumból is ;)

ezotera
2007-03-04, 22:34
van egy Ezotéria nevű ország...nah ott van Csodafalva :D
ott,az pont jó :o ;)

Sphonglénak: ma mki rá van izgulva valamire?:D

yeezs pont ezt akartam tanácsolni ;)

Sphongle
2007-03-04, 22:37
ott,az pont jó :o ;)

Sphonglénak: ma mki rá van izgulva valamire?:D

yeezs pont ezt akartam tanácsolni ;)

a helyzet az hogy ez a csodafalva nemaza csodafalva:D

itt egyik nap természetfilm forgatás megy a másik nap meg sörfőzés...és van a harmadik nap mikor kertészkednek....aztán utolsó nap élvezzük a termést:D

ezotera
2007-03-04, 22:44
a helyzet az hogy ez a csodafalva nemaza csodafalva:D

itt egyik nap természetfilm forgatás megy a másik nap meg sörfőzés...és van a harmadik nap mikor kertészkednek....aztán utolsó nap élvezzük a termést:D
bazeg :D

Szandra
2007-03-04, 22:47
én soha :mad: :mad: :mad: mit tudtok amit én nem? :D

ezotera
2007-03-04, 22:50
azt had ne én mondjam meg :rolleyes: :o

csak vicceltem:D :p

god^u

ne agodj, en sem kaptam soha:(

de 1X irtam ;)

Sphongle
óóóóha...haénazt elkezdeném sorolni:D

ezotera
2007-03-04, 22:52

de 1X irtam ;)
benned sincs meg az a ...az a valami... :rolleyes: :D

Szandra
2007-03-04, 22:52

de 1X irtam ;)
nah akkor ezekszerint a jobbak nem kapnak :D :D lehet godu akartak nekünk írni sokan csak arra gondoltak,hogy inkább nem,mert így is túl sokat kaphatunk..... :D biztos így volt :D

god^u
2007-03-04, 22:56
nah akkor ezekszerint a jobbak nem kapnak :D :D lehet godu akartak nekünk írni sokan csak arra gondoltak,hogy inkább nem,mert így is túl sokat kaphatunk..... :D biztos így volt :D

szerintem is errol lehet szo.

Erikat meg verjuk meg virtualisan :D

Sphongle
2007-03-04, 22:57

100 h így volt:D:D:D

ezotera
2007-03-04, 22:57
100 h így volt:D:D:D
hogy is lehetne másképp.... :D

ezotera
2007-03-04, 22:58
nem mert dolgozok a goa.fulopsnek karaktercsrére :D

god^u
2007-03-04, 22:59
hogy is lehetne másképp.... :D

meggondoltam, szerintem irtak nekunk egy csomot, csak az irigy Erika a postan ellopta oket, es otthon gyujtogeti :D

Szandra
2007-03-04, 22:59
már ideje lenne
:D :D

ezotera
2007-03-04, 23:00
meggondoltam, szerintem irtak nekunk egy csomot, csak az irigy Erika a postan ellopta oket, es otthon gyujtogeti :D
neked betett ez a tennap elééégérendesen :D

god^u
2007-03-04, 23:00
nem mert dolgozok a goa.fulopsnek karaktercsrére :D

najo tenyleg.

es hogy alsz? en elakadtam a kiskepek regeneralasaval, mivel van egy album ami mar nincs. Es az egy dolog, h ezt en nem ertem, de a site sem birja feldolgozni :D

ize, a pic.fulops.hu-nak nem szeretnel dolgozni? hogy mondjuk elnezzem a szerelmes level lopasokat? :D

ezotera
2007-03-04, 23:01
najo tenyleg.

es hogy alsz? en elakadtam a kiskepek regeneralasaval, mivel van egy album ami mar nincs. Es az egy dolog, h ezt en nem ertem, de a site sem birja feldolgozni :D
off/ az az én hibám? :eek: /off

ezotera
2007-03-04, 23:03
najo tenyleg.

ize, a pic.fulops.hu-nak nem szeretnel dolgozni? hogy mondjuk elnezzem a szerelmes level lopasokat? :D

ha gondoljátok msgbe leírom mindkettőtöknek mit írtak a levélbe... VOLNA:D

jah..háát,nemtom,hogy igen-e :rolleyes: ;)

Szandra
mert az ő szerelmes levele amit nekünk írt fele olyan jól se sikerült :D

god^u
off/ az az én hibám? :eek: /off

nem dehogyis, nem a tied, nem is az enyem, es nem a site motore, de ne reszletezzuk tovabb.

Mar hasznalom a guglit a probelma megoldasara, csak hat ido igenyes.

ps :
ezt akkor ujra
ize, a pic.fulops.hu-nak nem szeretnel dolgozni? hogy mondjuk elnezzem a szerelmes level lopasokat?

god^u
2007-03-04, 23:04
mert az ő szerelmes levele amit nekünk írt fele olyan jól se sikerült :D

vagy el sem jutott addig, h belekezdjen;)

de kul igen, legyszives kuld privibe miket irtak, igy utolag, sok sok ev tavlatabol olyan jo lenne :D

ezotera
2007-03-04, 23:05
goduval uppáuppázni akartak,
szandrát meg.....uppá,már elfelejtettem:D

god^u
2007-03-04, 23:11
goduval uppáuppázni akartak,
szandrát meg.....uppá,már elfelejtettem:D

hat en nem lettem okosabb :confused:

ezotera
2007-03-04, 23:12
hat en nem lettem okosabb :confused:
nem is volt cél..de szeksz topicba nem írunk szerelmes leveleket;)

Sphongle
2007-03-04, 23:14
Nyirkos lett a cicim a pusáp alatt,
Mer az ofiszban a mítingen nem éri a nap,
Pedig aszondják, a szilikonnak jót tesz az uvé,
Mint hó végén a számlámnak az aputól jött lóvé.

A nonfigi a derekamon marha jól mutat,
Tolatáskor jelzi, az agyamhoz az utat,
Bár szolcsiban a csajok szerint egész jó a mellem,
De nem nyerhetnék vele még a légzsákom ellen.

Kígyóbór csizmám, kicsit több volt mint hetven,
Külsűm, mint egy statisztáé, a LeniKrevic klipben.
Mango szatyor, telcsi, szájfény felken,
Fontos az összhang, a trendem rendben.

Ref.:
Szanaszét szolizott szingli,

Karrierem építése nem egyszerű feladat,
Gyakran kell térdelnem, az íróasztalok alatt.
A píáros szakma, nem könnyű kenyér,
A háton fekvő egértől, kérges lesz a tenyér.

De hagyjuk is munkát, mert sietek éppen,
Talizunk a csajokkal a Liszt Ferenc Téren.
Indul a péntek esti "Szex és Nyújork" paródia túra.
Ez a nagyvárosi, kozmo, trendi kultúra,

Egy negyvenes ügyvéd, álmaim lovagja,
Bájos az a poci, ha fakormányra rakja,
Nem minden a külső, tartja a mondás,
Dzsípiesz és klíma nélkül, hiába vagy Hondás.

Ref.:
Szanaszét szolizott szingli

Ha eltűnnek a pasik, az ágyjelenet után,
Hogy miért történik veled, te csak csodálkozol bután,
Főzni azt nem tudsz, és nem akarsz gyereket,
Egy liter tejért, mi meg nem tartunk tehenet,

Húspiaci értéked, ahogy konvergál a nullához,
Sorsod, mint a folyó, amelyik hullát hoz,
Macskát tartasz gyerek helyett, gügyögsz majd a kutyádhoz.
A vénlányok klubja, lassan téged is elátkoz.

Nem az élet ver, hanem Te szívatod magad,
Kicsit sokat néztél tévét, és ez átmosta az agyad,
Bármit is mond anyukád, és tömi fejed a média,
Az út, amit jársz , az nem vezet sehova.

Családod az nem lesz, bár lóvé mint a pejva.
De a temetőben tudod, nincsen menedzser fejfa,
Az önmegvalósítás, meg a karrier a fő cél,
Te döntöttél cicám, eszed, amit főztél.

ezotera
2007-03-04, 23:16
Nyirkos lett a cicim a pusáp alatt,
Mer az ofiszban a mítingen nem éri a nap,
Pedig aszondják, a szilikonnak jót tesz az uvé,
Mint hó végén a számlámnak az aputól jött lóvé.

A nonfigi a derekamon marha jól mutat,
Tolatáskor jelzi, az agyamhoz az utat,
Bár szolcsiban a csajok szerint egész jó a mellem,
De nem nyerhetnék vele még a légzsákom ellen.

Kígyóbór csizmám, kicsit több volt mint hetven,
Külsűm, mint egy statisztáé, a LeniKrevic klipben.
Mango szatyor, telcsi, szájfény felken,
Fontos az összhang, a trendem rendben.

Ref.:

Karrierem építése nem egyszerű feladat,
Gyakran kell térdelnem, az íróasztalok alatt.
A píáros szakma, nem könnyű kenyér,
A háton fekvő egértől, kérges lesz a tenyér.

De hagyjuk is munkát, mert sietek éppen,
Talizunk a csajokkal a Liszt Ferenc Téren.
Indul a péntek esti "Szex és Nyújork" paródia túra.
Ez a nagyvárosi, kozmo, trendi kultúra,

Egy negyvenes ügyvéd, álmaim lovagja,
Bájos az a poci, ha fakormányra rakja,
Nem minden a külső, tartja a mondás,
Dzsípiesz és klíma nélkül, hiába vagy Hondás.

Ref.:
Szanaszét szolizott szingli

Ha eltűnnek a pasik, az ágyjelenet után,
Hogy miért történik veled, te csak csodálkozol bután,
Főzni azt nem tudsz, és nem akarsz gyereket,
Egy liter tejért, mi meg nem tartunk tehenet,

Húspiaci értéked, ahogy konvergál a nullához,
Sorsod, mint a folyó, amelyik hullát hoz,
Macskát tartasz gyerek helyett, gügyögsz majd a kutyádhoz.
A vénlányok klubja, lassan téged is elátkoz.

Nem az élet ver, hanem Te szívatod magad,
Kicsit sokat néztél tévét, és ez átmosta az agyad,
Bármit is mond anyukád, és tömi fejed a média,
Az út, amit jársz , az nem vezet sehova.

Családod az nem lesz, bár lóvé mint a pejva.
De a temetőben tudod, nincsen menedzser fejfa,
Az önmegvalósítás, meg a karrier a fő cél,
Te döntöttél cicám, eszed, amit főztél.
és illusztrációt is kapsz hozzá:D

god^u
2007-03-04, 23:18
nem is volt cél..de szeksz topicba nem írunk szerelmes leveleket;)

ja bocsi, az mar tul nyalas lenne ide mi. Mar pedig itt csak egy dolog csopoghet :D

ezotera
2007-03-04, 23:19
ja bocsi, az mar tul nyalas lenne ide mi. Mar pedig itt csak egy dolog csopoghet :D
ne elgyé ien fröcsögős,kéérlek:D

ezotera
2007-03-04, 23:21
hajrá fiuk ,léehet pontozni:D,én mentem alunni

Sphongle
2007-03-04, 23:22
hajrá fiuk ,léehet pontozni:D,én mentem alunni

legeléshez sorakozóóó:D

god^u
2007-03-04, 23:34
legeléshez sorakozóóó:D
fujjj
asszem megyek en is inkabb :D

naba
2007-03-05, 02:39
http://www.youtube.com/watch?v=AKkhtlOQWno

ezotera
2007-03-05, 10:14
ps :
ezt akkor ujra
ize, a pic.fulops.hu-nak nem szeretnel dolgozni? hogy mondjuk elnezzem a szerelmes level lopasokat?
oké... ;) vállalom:p

Eric
2007-03-05, 10:19
Galamos Dorina levetkőzött a Playboyban, a nők sikoltozva fikázzák a
fórumokon. Erre beírta egy pasi ezt:

Levetkőzött,mert volt akit érdekelt a dolog.És ha még valagnyi lóvét is kap
érte,akkor hülye lenne nem megtenni.Jól tette.A sok pasi meg otthon
recskázik a lobogó melleire.Ez volt a cél,fogy az újság,dől a lé.A Pély
Barna meg tutkóra nem az esze miatt van vele.Gondolom a csaj úgy szopik mint
a 3 napos kismalac,és közben szív mint Concord mögött a légörvény.Szerintem
úgy dug mint a gép,és egy faszinak ez sokat jelent,legyen az Péló Barba vagy
akárki.A szexet nem iskolában tanítják,az ösztönbő jön.Volt olyan nőm aki
4 nyelven beszélt,volt vagy 3 diplomája,aztán dugás közben meg kellett
ráznom,mert azt hittem elaludt.Merev volt mint Lilu anyja az Anktartiszon.A
másik véglet meg,hogy voltam ostoba nővel,de az meg úgy elrendezte a
farkamat,hogy megdagadt mint öregmuter macskája mikor véletlenül bezárták a
kolbászfüstölőbe.Szóval az ágyban már nem az esze számít,és tény ami
tény,egyszer megkóstolnám én is Dorina reggelijét....

vnoémi
2007-03-05, 15:39
fújj...:D szerintem a pély barna jobbat is kaphatott volna... biztos van aki jól baszik, és a feje elviselhetőbb,mint a galambos dorinának

Shinjitzu!
2007-03-05, 15:43
fújj...:D szerintem a pély barna jobbat is kaphatott volna... biztos van aki jól baszik, és a feje elviselhetőbb,mint a galambos dorinának
visszatért!!!!!! :D

vnoémi
2007-03-05, 15:44
visszatért!!!!!! :D

:cool: hogyne

Pszivárványleány
2007-03-05, 15:48
Szvsz 1000szer inkább Galambos Dorina, mint mondjuk Kelemen Anna... ő legalább egy szórakoztató egyéniség, nem úgy, mint az utóbbi :cool:
nekem semmi bajom a csajjal, kissé lökött, de hát Istenem?! :D

Eric
2007-03-05, 16:00
Szvsz 1000szer inkább Galambos Dorina, mint mondjuk Kelemen Anna... ő legalább egy szórakoztató egyéniség, nem úgy, mint az utóbbi :cool:
nekem semmi bajom a csajjal, kissé lökött, de hát Istenem?! :D

Szerintem egyfoma buta mind a kettő:D Dorina ráadásul sokkal magasabb hangon afektál és sokkal szarabbul néz ki mint Annácska...

ezotera
2007-03-05, 16:01
én ha pasi lennék inkább annácskát.... azon legalább van mit fogni. és itt nem csak a mellére godnolok,hanem unblokk :D

Ryaren
2007-03-05, 16:05
Szerintem mindkettő ronda...
A playboy meg a tv meg az újságok egy dolog.. De valami azt súgja, hogy mindkettő fényre csúnyul....
pfejj mindkettő..

Eric
2007-03-05, 16:05
én ha pasi lennék inkább annácskát.... azon legalább van mit fogni. és itt nem csak a mellére godnolok,hanem unblokk :D

én ha nő lennék inkább annácskát mint pélyt:D

ezotera
2007-03-05, 16:06
én ha nő lennék inkább annácskát mint pélyt:D
ja ,hát az nem si kérdés.... :D

Pszivárványleány
Szerintem egyfoma buta mind a kettő:D Dorina ráadásul sokkal magasabb hangon afektál és sokkal szarabbul néz ki mint Annácska...

Szerintem Dorina keményen rájátszik erre a butuska imidzsre... Kelemen Anna meg ááááááááááááá fááááááj
oké, én nő vagyok, engem egy szétplasztikázott műtesttel nem lehet meghatni :cool:

Syl
mindig a szex :cool: :D

ezotera
2007-03-05, 16:08
Szerintem Dorina keményen rájátszik erre a butuska imidzsre... Kelemen Anna meg ááááááááááááá fááááááj
oké, én nő vagyok, engem egy szétplasztikázott műtesttel nem lehet meghatni :cool:
persze,ebben is van valami...de Dorina meg...:D
na mind1 :p

PsyTiB
2007-03-05, 16:10
Engem se hat meg egyik se, sőt, Dorina undort vált ki belőlem egyenesen....
Igazi "HP". :eek:
Kelemen Anna meg tipikusan az, akiről mindenkinek ugyanaz jut eszébe...semmi több :D

Ryaren
2007-03-05, 16:12

Amúgy igen. Ebben van valami, de szerintem a Kelemen Anna is bőven rájátszik.. Ennyire hülye nem lehet senki :D

Pszivárványleány
2007-03-05, 16:12
Kelemen Anna meg tipikusan az, akiről mindenkinek ugyanaz jut eszébe...semmi több :D

Ezen nem fogunk összeveszni ;) :D

Syl
2007-03-05, 16:13

ugyanaz? mármint, h milyen könyvet olvashat? :D :D és szokott e takarítani?

Ryaren

Láttátok már a Kelemen Anna pornó filmjeit??? Hát bazi undorító... 2 hétig elment a kedvem a szextől.. :mad:

ezotera
Láttátok már a Kelemen Anna pornó filmjeit??? Hát bazi undorító... 2 hétig elment a kedvem a szextől.. :mad:
nem.....

Syl
2007-03-05, 16:16
amúgy én tudnék mesélni a bigéről, mármint annácskáról, de nem teszem, me még beperelnének :p

ezotera
2007-03-05, 16:16
amúgy én tudnék mesélni a bigéről, mármint annácskáról, de nem teszem, me még beperelnének :p
én nem perelek..mond csak:D

Ryaren
2007-03-05, 16:17

Együtt szerepeltetek valamiben??? :confused: :D:D:D

(ne haragudj)

Syl
2007-03-05, 16:18
én nem perelek..mond csak:D

:D pl, büdös a lakása.....meg....nah télleg abbahagyom....pedig :rolleyes: :D a lényeg, ha én egymilkát költenék magamra legalább ki is néznék vhogy :D és nem akkor borotválnám a lábam, ha rámszólnak :D

PsyTiB
2007-03-05, 16:19
Hál'Istennek nem :)
Tomikám amúgy meg nem nézni kell, hanem csinálni :D

ugyanaz? mármint, h milyen könyvet olvashat? :D :D és szokott e takarítani?
Egyértelmű :D

Syl
2007-03-05, 16:19

(ne haragudj)

nem hari..boldog szülinapot... :p

ezotera
2007-03-05, 16:23

(ne haragudj)
dehogy hari....Silvey büszke rá:D

Eric
2007-03-05, 16:24

mesélj róla és hivd bélának:D

Syl
2007-03-05, 16:25
dehogy hari....Silvey büszke rá:D

mégjóóóó... :D és még győzi is ott volt :p

Syl
2007-03-05, 16:26
mesélj róla és hivd bélának:D

béla igénytelen egy ember...möhh :D ennyi a lényeg....nem igazán az akiami :p

ezotera
2007-03-05, 16:26
mégjóóóó... :D és még győzi is ott volt :p
azt a puhapöcsűt hagyjuk ki belőle,jóóó? :o :D

Syl
2007-03-05, 16:27
azt a puhapöcsűt hagyjuk ki belőle,jóóó? :o :D

de ha ecce nem tudom elfeledni... :o ne légy könyörtelen

ezotera
mostmár aztán ténylegérdekel honnan vágod.... :rolleyes:

Shinjitzu!
naaa!
Halljunk izgi storykat béláról! :D
léccilécci

Eric
2007-03-05, 16:28

De , hogy lehet béla igénytelen ha csak pénzes női vannak...ha én lusta béla lennék, sok pénzel lenne bejárónőm.

Ryaren
Tomikám amúgy meg nem nézni kell, hanem csinálni :D

Ez így van.. De sztem az a legjobb ha csinálod és nézed is! Csak NE az Annát, mert akkor nem fogod tudni csinálni! :D:D:D

nem hari..boldog szülinapot... :p

Nagyon szépen köszönöm!

Syl
mostmár aztán ténylegérdekel honnan vágod.... :rolleyes:

tv-nél melóztam ;) :)

Pszivárványleány
2007-03-05, 16:29
műtétek előtt....:

Eric
2007-03-05, 16:29
tv-nél melóztam ;) :)