PDA

Teljes verzió megtekintése : Szeksz topic goásoknak... 18+ !!!

oldal : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

Maracuja
2006-11-17, 23:04
nem :D nem értem :p :D mit is akarsz mondani? :D
Asszem egész egyszerűen csak kerítőnőset játszik helio... :D

heliosphere
2006-11-17, 23:05
nem :D nem értem :p :D mit is akarsz mondani? :D

azt h a déli gyümölcs jót tesz a spermádnak .. az pedig jót tesz neki... szépíti a bőrt.. ;)

mouss
2006-11-17, 23:05
kedvére tegyen a pasinak... :rolleyes:

sztem csak simán nem szeretett szopni. ez is előfordul, bár be kell valljam, a legtöbb lány ismerősöm, akivel eljutottunk idáig, vagy legalább szóba került, szeretett. és ez miért baj? basszus, mi pedig szeretünk nyalni. lol

mouss
2006-11-17, 23:06
azt h a déli gyümölcs jót tesz a spermádnak .. az pedig jót tesz neki... szépíti a bőrt.. ;)

áá:D már azt hittem zavarban vagy :D

heliosphere
2006-11-17, 23:09
sztem csak simán nem szeretett szopni. ez is előfordul, bár be kell valljam, a legtöbb lány ismerősöm, akivel eljutottunk idáig, vagy legalább szóba került, szeretett. és ez miért baj? basszus, mi pedig szeretünk nyalni. lol

igen vhogy ezt a részét énsem értem... pl az nem gáz h agyon k*rják, de hogy a szájába vegye az meg tré? az vicces..de szó nélkül veszi ha kinyalják és vonaglik össze-vissza... ez elég visszás... vagy inkább egyoldalú, vagy kényelmes?!
hja szeretünk tesó, s az egy jó dolog feledtébb... ahogy bizonyos nőknek élvezet ha szopnak, nekem is..persze a másiknak lehet kicsit többet nyújt ;) már ha jól csinálja vki..ez mindkét félre igaz mondjuk:p

heliosphere
2006-11-17, 23:10
áá:D már azt hittem zavarban vagy :D

baráti légkörben nem... ;) meg mit szépítsük a dolgokat... ezek mindenkinek élvezetet jelentenek szinte(akinek nem majd fog...ha rájön h az jó). az nem szégyen ha mi kimondjuk..

Maracuja
2006-11-17, 23:11
Hát igen.. mint mondtam elég gyenge kifogása volt arra hogy miért nem akar... :rolleyes:
Ki mondott olyasmit hogy baj szopni? :D

mouss
2006-11-17, 23:11
igen vhogy ezt a részét énsem értem... pl az nem gáz h agyon k*rják, de hogy a szájába vegye az meg tré? az vicces..de szó nélkül veszi ha kinyalják és vonaglik össze-vissza... ez elég visszás... vagy inkább egyoldalú, vagy kényelmes?!
hja szeretünk tesó, s az egy jó dolog feledtébb... ahogy bizonyos nőknek élvezet ha szopnak, nekem is..persze a másiknak lehet kicsit többet nyújt ;) már ha jól csinálja vki..ez mindkét félre igaz mondjuk:p

jaja :) az a vicces, mikor a lány azt hiszi már az is élvezet, ha a szájába veszi. de ez basszus nem egy filmes csókjelenet! vagy dolgozik rajta, vagy szötymörög.. a kettő között nincs sok átmenet szvsz.

na, megint sikerült lezúznunk a topicot :D

mouss
2006-11-17, 23:13
Ki mondott olyasmit hogy baj szopni? :D

ez olyan téma, ami ha feljön egy lánynál akkor ciki.. pedigpedig..

Maracuja
2006-11-17, 23:13
Hmm.. hát nem tudom.. van hogy épp az az izgató ha látni azt ahogy a másiknak milyen jó.. és nem az amikor ő akar örömet szerezni... :rolleyes:
Sőt!!...

heliosphere
2006-11-17, 23:14
jaja :) az a vicces, mikor a lány azt hiszi már az is élvezet, ha a szájába veszi. de ez basszus nem egy filmes csókjelenet! vagy dolgozik rajta, vagy szötymörög.. a kettő között nincs sok átmenet szvsz.

na, megint sikerült lezúznunk a topicot :D

szó se róla... van olyan amikor már olyan totál készre vágott h az is élvezet ha beveszi...és csak h hozzáér már pf.... na de ja, azért ennyivel ne érje be ő se és mi se... utána nem kell félni megkapja a magáét keményen...sose voltam rest, sőt inkább kezdeményeztem h a jussát kiadhassam:D hisz ami jó az jó..

mouss
2006-11-17, 23:15
Hmm.. hát nem tudom.. van hogy épp az az izgató ha látni azt ahogy a másiknak milyen jó.. és nem az amikor ő akar örömet szerezni... :rolleyes:
Sőt!!...

ehez Te nagyon értesz.. mindkét oldalról :p :D

Maracuja
2006-11-17, 23:15
ez olyan téma, ami ha feljön egy lánynál akkor ciki.. pedigpedig..
Mi a ciki?... :confused: :rolleyes: :p
Ebben a témában nincsenek tabuk általában ... (nálam)... :p

Maracuja
2006-11-17, 23:17
ehez Te nagyon értesz.. mindkét oldalról :p :D
Hát.. kicsit le vagyok maradva abban hogy én kényeztessek asszem.. Na de bepótolom a lemaradásom!! :p :D
Pláne ha gyógypuszikról van szó!... :rolleyes:

mouss
2006-11-17, 23:18
Mi a ciki?... :confused: :rolleyes: :p
Ebben a témában nincsenek tabuk általában ... (nálam)... :p

Nálad. Nálam. És még párunknál. De másoknál nem, főleg társaságban fiúk között..
ezért is utálom a fiú társaságokat.

heliosphere
2006-11-17, 23:18
Sőt!!...

így van... node az a szerencse, hogy nálunk okosabbak kitalálták h ezt a kettőt össze lehet hozni és hát..., az egy csodálatos dolog sztem ;69; ...igazából van h jobban feltud húzni mint maga a fő felvonás.... én úgy látszik, sok mindent máshogy értékelek mint mások..node engem ez nem zavar...

mouss
2006-11-17, 23:19
Hát.. kicsit le vagyok maradva abban hogy én kényeztessek asszem..

naneeee :D neszerénykedj, drága Mara :D

heliosphere
2006-11-17, 23:20
naneeee :D neszerénykedj, drága Mara :D

sex közben is Marának hívod?:D vagy amúgy Évi csak amikor beleMarahátadba akkor....:D:D:D

Maracuja
Nálad. Nálam. És még párunknál. De másoknál nem, főleg társaságban fiúk között..
ezért is utálom a fiú társaságokat.
A lány társaságot észrevehetőeen jobban szereted, mivel ők Rád vetik magukat!! :D

mouss
így van... node az a szerencse, hogy nálunk okosabbak kitalálták h ezt a kettőt össze lehet hozni és hát..., az egy csodálatos dolog sztem ;69; ...igazából van h jobban feltud húzni mint maga a fő felvonás.... én is vagyok úgy látszik, sok mindent máshogy értékelek mint mások..node engem ez nem zavar...

az előjáték, meg az ilyen dolgok sztem is jobbak, mint a dugás maga.. bár :D francsetudja.. egyik nélkül furi a másik :D

mouss
2006-11-17, 23:21
sex közben is Marának hívod?:D vagy amúgy Évi csak amikor beleMarahátadba akkor....:D:D:D

nem nagyon beszélünk sztem szex közben :) tele van a szánk :D

heliosphere
2006-11-17, 23:21
az előjáték, meg az ilyen dolgok sztem is jobbak, mint a dugás maga.. bár :D francsetudja.. egyik nélkül furi a másik :D

nem nélküle....csak mondom. az utána adja magát...de ez jobban feltud izgatni... ezek szerint nem csak engem. jólvan akkor nem (csak?!) nekem szar az értékrendem:D

mouss
2006-11-17, 23:22
A lány társaságot észrevehetőeen jobban szereted, mivel ők Rád vetik magukat!! :D

ehhe.. rám.. aztán visszapattannak a pocakomról :D

Maracuja
Nem.. akkor valami Jolánt emleget!! :D

heliosphere
nem nagyon beszélünk sztem szex közben :) tele van a szánk :D

magyar ember pedig teli szájjal...értem okés

Nem.. akkor valami Jolánt emleget!! D

áháh..ciki. Jolán meg dugás közben Őt szokta emlegetni... azért néha téged is a szájára vesz:D:D:D:D

mouss
2006-11-17, 23:23
Nem.. akkor valami Jolánt emleget!! :D

Jolán a Istennő vazz :D

Maracuja
2006-11-17, 23:25
Nekem pl már volt olyan hogy nagyon nagyon sokáig húztuk az előjátékot egy sráccal.. nagyon jó volt!!.. Aztán amikor a sexre került a sor, az már egyáltalán nem volt olyan jó... :o
.. ilyenkor nem tudom hogy érdemes lett volna megállni annál.. vagy mindíg többet akar az ember, mert kiváncsi...
Én- mi azok voltunk... mind1.. jó élmény volt.. neki meg még jó is.. :o

mouss
2006-11-17, 23:26
Nekem pl már volt olyan hogy nagyon nagyon sokáig húztuk az előjátékot egy sráccal.. nagyon jó volt!!.. Aztán amikor a sexre került a sor, az már egyáltalán nem volt olyan jó... :o
.. ilyenkor nem tudom hogy érdemes lett volna megállni annál.. vagy mindíg többet akar az ember, mert kiváncsi...

van szád, szólsz, ha valami nem tetszik ;)

Maracuja
2006-11-17, 23:27
ehhe.. rám.. aztán visszapattannak a pocakomról :D
Jaj.. Te meg a Pocakod!! hogyne!!... ugyanmááá.. ne szerénykedj!! :D

heliosphere
2006-11-17, 23:27

ehe... előbb utóbb úgyis kiderülne..így kiderült egyből...aztán meg beborult:D

Maracuja
2006-11-17, 23:28
van szád, szólsz, ha valami nem tetszik ;)
Nem Rólad beszéltem!!... :D
Azzal a sráccal akkor előszőr és szerintem utoljára voltam együtt!!...

Rólad nem tudok panaszkodni!! ;)

heliosphere
2006-11-17, 23:30

majd a rózsaszín köd is tovakúszik az elméd mezejéről.. egyet se félj... ;)

mouss
2006-11-17, 23:30

köszönöm :D

bár ezt úgy általában mondtam :D lehet ott csesszük el soxor -mi emberek-, hogy valami oknál fogva nem szeretünk szólni, ha valamit másként szeretnénk :rolleyes:

mouss
2006-11-17, 23:31

és marad egy hatalmas ogre :D

Maracuja
2006-11-17, 23:32
Az elmémet nem fedi rózsaszín köd, ne aggódj... ;)
Én most pusztán az érzékelésről beszélek... :p

Maracuja
2006-11-17, 23:33
Jelen esetben egy troll!!! :D

heliosphere
2006-11-17, 23:34

vagy egy hatalmas szamár.. ;) hehe..

amúgy igazad van, sokszor az h nem szólunk mert h ciki még a szerelmed előtt is... kellemetlen v vmi...de aztán előbb utóbb kijönnek a hibák..és akkor meg a vita veszekedés, a nem akarom, nem hiányzik stb téma..szépej kiböfögi h hát akkor meg amakkor ez és ez..és hogy hát....
pf..baze. ennyit a bizalomról, minden kapcsolat alapjáról. lehet csak én veszem ezt ennyire komolyan? már ezt a bizalmasdit...

freeman
2006-11-17, 23:34
Az életnek mindenképp orális szex lesz a vége.

vagy nyalsz, vagy szopsz.

:rolleyes: :p :p

heliosphere
2006-11-17, 23:35
Az elmémet nem fedi rózsaszín köd, ne aggódj... ;)
Én most pusztán az érzékelésről beszélek... :p
:D megnyugodtam... két lábbal állsz földön..te egy talpraesettlány vagy, na ezt szeretem ;)

heliosphere
2006-11-17, 23:36
Jelen esetben egy troll!!! :D

de annak örülnél a leginkább ha a végén "lehugyozna a fa" mi?:D:D:D

frímen:D:D

mouss
2006-11-17, 23:36
Az életnek mindenképp orális szex lesz a vége.

vagy nyalsz, vagy szopsz.

:rolleyes: :p :p

szeva freeeman!!! üdv a legmocskosabb topicban :D

Maracuja
2006-11-17, 23:37
köszönöm :D

bár ezt úgy általában mondtam :D lehet ott csesszük el soxor -mi emberek-, hogy valami oknál fogva nem szeretünk szólni, ha valamit másként szeretnénk :rolleyes:
Hmm.. igen ez érdekes..
Vajon miért nem tudnak közben a párok.. beszélni.. vagy éreztetni a másikkal hogy ne így, hanem úgy, vagy szeretnének mást is... így meg úgy..
Szerintem attól még hogy megmondják, az nem azt jelenti hogy az nem jó.. max épp akkor más esne jól nekik.. nem pedíg azt jelenti hogy rossz az amit csináltak..
Nagyon sokszor hallottam már hogy volt olyan aki szólt a párjának hogy szeretne mást.. erre ő azt hitte hogy rossz az ágyban , vagy valamit rosszul csinál!!
Nem!!.. egyszerűen csak épp akkor másra vágyik, és másképp!!...
A sex nagyon sokrétű.. idő meg mint a tenger ügyebár!! :D

mouss
2006-11-17, 23:38
:D megnyugodtam... két lábbal állsz földön..te egy talpraesettlány vagy, na ezt szeretem ;)

vártál mást? :D nem olyan lökött, hogy az első puszi után szelelembe jessen! Toda la'El!

Maracuja
2006-11-17, 23:40
Hát már átéltem egyet s mást úgyérzem... :o
A poszterszerelemből meg már rég kinőttem... :D
Najó.. Idan Raichel azért meg kell hagyni hogy jó pasi... még ha elérhetetlennek is tűnik!! :p

Jaa... lehugyozzon a fa!!... Jobb szeretném ha egy troll rámfolyatná a szemgolyóit!! :D

heliosphere
2006-11-17, 23:40
vártál mást? :D nem olyan lökött, hogy az első puszi után szelelembe jessen! Toda la'El!

nem... jó emberismerő vagyok... 5, de max 10 perc után tudom h vki milyen és miben mennyit várhatok tőle... eddig senkit nem ismertem félre igazából... sokszor vettem ennek kurva nagy hasznát, örülök h ezt kaptam...

mouss
2006-11-17, 23:41
idő meg mint a tenger ügyebár!! :D

látom fejlesztjük a közös szókincsünket:D

igen, pedig annyira eccerű.. basszus, a szex tök jó dolog, amit élvezni kell, nem bizonyítani, mert úgy szart sem ér. vagy csinálod élvezettel, vagy görcsölsz mindenen. de az élvezetnél ketten vagytok és ketten dolgoztok ( vagy jó esetben még többen ) de a lényeg, hogy konszenzus és odafigyelés és megbeszélés.. és iszonyat döngetés :D

Maracuja
Hát még mit nem!!..
Kezet csókolsz, én meg térdre borulok elötted!! Na mit szólsz? :D :p

freeman
hello mindenki! :o :cool: :p :p

Lehet az idézetek topikba kellett volna ezt de hát :rolleyes: :D

Ami a szex közbeni kommunikációt illeti.... szerintem olyan alapnak kéne lennie mint bármi más, amihez két ember közötti kapcsolat kell....

viszont vannak olyanok is amikor az ember meg se akar szólalni csak csukott v. nyitott (izlés kérdése) átélni az egészet..... :rolleyes:

Maracuja
2006-11-17, 23:42
látom fejlesztjük a közös szókincsünket:D

igen, pedig annyira eccerű.. basszus, a szex tök jó dolog, amit élvezni kell, nem bizonyítani, mert úgy szart sem ér. vagy csinálod élvezettel, vagy görcsölsz mindenen. de az élvezetnél ketten vagytok és ketten dolgoztok ( vagy jó esetben még többen ) de a lényeg, hogy konszenzus és odafigyelés és megbeszélés.. és iszonyat döngetés :D
IGEN !!! :D ;)

mouss
2006-11-17, 23:43
Hát még mit nem!!..
Kezet csókolsz, én meg térdre borulok elötted!! Na mit szólsz? :D :p

oké, csak ne fogazz :D

freeman
2006-11-17, 23:45
Najó én el is búcsúzom..... Nekem marad a vágyakozás valaki iránt aki messze van tőlem, de akit a legjobban szeretek.... De épp ez a szeretet (ami kölcsönös) tartja össze a dolgot.... minden nehézség ellenére!

Good Night Lovers! ;)

mouss
viszont vannak olyanok is amikor az ember meg se akar szólalni csak csukott v. nyitott (izlés kérdése) átélni az egészet..... :rolleyes:

sztem is. monyjuk én pl kimondottan nem szeretek beszélni egy pont után.. csak átélni :)

Maracuja
Jaj.. Andris.. ezúton közlöm veled, hogy, ha szabad kezem lesz, és a te fájdalomküszöböd engedi, akkor a sör mellé pizzát csinálok!! :)
Persze csak ha megfelel... :o

mouss
2006-11-17, 23:46
Najó én el is búcsúzom..... Nekem marad a vágyakozás valaki iránt aki messze van tőlem, de akit a legjobban szeretek.... De épp ez a szeretet (ami kölcsönös) tartja össze a dolgot.... minden nehézség ellenére!

Good Night Lovers! ;)

viszlát vasárnap!
ha holnap tudok venni jegyet felhívlak!

heliosphere
sztem is. monyjuk én pl kimondottan nem szeretek beszélni egy pont után.. csak átélni :)

eGy PONT után a nő meg nem is tud... ;) :D:D

Maracuja
oké, csak ne fogazz :D
Jólvanna.... kiveszem addíg a protkóm !! :D

mouss
2006-11-17, 23:47
Jaj.. Andris.. ezúton közlöm veled, hogy, ha szabad kezem lesz, és a te fájdalomküszöböd engedi, akkor a sör mellé pizzát csinálok!! :)
Persze csak ha megfelel... :o

yupppééáé

kibírom :D egész kis hadifelszerelésem van a fogam ellen már :D

mouss
2006-11-17, 23:48
eGy PONT után a nő meg nem is tud... ;) :D:D

van olyan, mikor egy nő nem beszél?? még álmában is zúz a szövegelésével mindegyik! aztán meg nyafognak, hogy nem figyelünk.. :D

heliosphere
2006-11-17, 23:50
van olyan, mikor egy nő nem beszél?? még álmában is zúz a szövegelésével mindegyik! aztán meg nyafognak, hogy nem figyelünk.. :D

én csak arra az egy pont gondoltam.. kiemeltem de ezek szerint elsiklottál fölötte... ;) hehe...ja "nem is figyelsz soha oda rám.." ;)

Maracuja
2006-11-17, 23:51
yupppééáé

kibírom :D egész kis hadifelszerelésem van a fogam ellen már :D
A Demalgon .. na az érdekes.. Érdekelne az a Lidocain... Mid van még? :D

Maracuja
2006-11-17, 23:53
Hehehee.. na szerintem én nem beszélek sokat... vagy igen?? :confused:
Nem hallom magam magamtól... :D
Tényleg nem figyelsz.. pl az épp aktuális filmre... meg néha.. :rolleyes: :D

heliosphere
2006-11-17, 23:54
nya, itt má nekem nem terem babííír, hagylak titeket kettesben h kibontakozhasson igazi énetek ;) aludjatok is maj'! ;) csóközön Nektek.. jóéccak!

mouss
2006-11-17, 23:54
De olvastam a "G"t :D csak nem hiszek benne :D

demalgon, lidocain, xanax, valami bivaj gyulladáscsökkentő és a biztonság kedvéért vlami fertőtlenítő szar..

majd játszunk a lidocainnal.. :D

mouss
2006-11-17, 23:55
nya, itt má nekem nem terem babííír, hagylak titeket kettesben h kibontakozhasson igazi énetek ;) aludjatok is maj'! ;) csóközön Nektek.. jóéccak!

lassan én is zúzok, mer a demalgon már itten figyel kezemben ..

üdv, pajtások!

mouss
2006-11-17, 23:56
Hehehee.. na szerintem én nem beszélek sokat... vagy igen?? :confused:
Nem hallom magam magamtól... :D
Tényleg nem figyelsz.. pl az épp aktuális filmre... meg néha.. :rolleyes: :D

neeem.. Te máás vagy :p :D
de azért próbálok figyelni! basszus, férfiből vagyok :D

heliosphere
2006-11-17, 23:56
De olvastam a "G"t :D csak nem hiszek benne :D

demalgon, lidocain, xanax, valami bivaj gyulladáscsökkentő és a biztonság kedvéért vlami fertőtlenítő szar..

majd játszunk a lidocainnal.. :D

mind1 h van-e v sem... nekem van egy élmény, amit nem felejtek el... kicsit rémisztő is volt elsőre.. ;) na mind1. már csak emlék:D legyetek jók!

mouss
2006-11-17, 23:59
szeva öreg harcos!

Fehéreket forgatok meg,
A földön kiterítve fekszenek,
Én a tőröm keresem.
Bár nem kenyerem a dicsekvés,
De hát megint győztem,
És a gyerekkor amíg tartott,
Winnetouként begyűjtöttem
Sok-sok, igen sok szőke skalpot.
És Szilaj Ló és Vörös Felhő,
Tehát sziú is voltam néha,
Meg Ülő Bika az tényleg győzött,
Bár elég régen még a
Sebesült Ér nevű patak
Jut eszembe nekem így most.
Ott meghaltunk mi is páran,
De főleg az volt igen kínos,
Hogy amikor eltemettek,
A rám került súlyos földtől
Nem láttam, hogy az élet szép,
És azóta ott lenn pörköl
Valami pokol, de így most
A tőröm hogyha meglenne,
Azzal kivágnám én magam,
S nem pörkölődnék tovább benne,
S elindulnék nagy szellemként
Rendet rakni a világba'.
Ahol baj van, Robin Hoodként
Lőnék én minden irányba,
Ahol meg jó, ott kiskabát
Lennék egy milliomos fián,
Vagy Télapó, hogyha lehet,
Télapó halott indián.

heliosphere
2006-11-18, 00:01
érdekes vers ;) nekem altatódal... :p jó éjt! eltemetem magam én is a dunyhába:D csaó!

Maracuja
2006-11-18, 00:04
Jóéjszakát nektek!!.. Megyek én is aludni...
Holnap már nincs sokáig meló szerencsére!!... aztán jöjjön aminek jönnie kell... ahh.. basszus.. egye fene!!... Sör meg Pizza meg Miegymás!! ;) :p :D

mouss
2006-11-18, 00:04
Mara, pussz. holnap is sztem akkrtájt érkezem majd, mint a múlt héten! ;)

Maracuja
2006-11-18, 00:07
Mara, pussz. holnap is sztem akkrtájt érkezem majd, mint a múlt héten! ;)
Ó-kéj! :D

heliosphere
2006-11-18, 00:21
Jóéjszakát nektek!!.. Megyek én is aludni...
Holnap már nincs sokáig meló szerencsére!!... aztán jöjjön aminek jönnie kell... ahh.. basszus.. egye fene!!... Sör meg Pizza meg Miegymás!! ;) :p :D

szegénykém..hogy bírod ezt a hatalmas terhet elviselni... ;) na jó szórakozást nektek! mondanám h helyettem is..de talűán mégse mondok már ilyet! :D ja és jóétvágyat ;) :p jónyóc!

AlterEgo
2006-11-18, 01:48
tudom miért.. édes lesz tőle a sperma.... ;)
Na nekem leesett,hogy honnan volt annyi plusz pontod! :)

AlterEgo
2006-11-18, 01:50
Hmm.. igen ez érdekes..
Vajon miért nem tudnak közben a párok.. beszélni.. vagy éreztetni a másikkal hogy ne így, hanem úgy, vagy szeretnének mást is... így meg úgy..
Szerintem attól még hogy megmondják, az nem azt jelenti hogy az nem jó.. max épp akkor más esne jól nekik.. nem pedíg azt jelenti hogy rossz az amit csináltak..
Nagyon sokszor hallottam már hogy volt olyan aki szólt a párjának hogy szeretne mást.. erre ő azt hitte hogy rossz az ágyban , vagy valamit rosszul csinál!!
Nem!!.. egyszerűen csak épp akkor másra vágyik, és másképp!!...
A sex nagyon sokrétű.. idő meg mint a tenger ügyebár!! :D
Az már régen rossz ha valaki nem meri elmondani a vágyait.........

Maracuja
2006-11-18, 09:22
Az már régen rossz ha valaki nem meri elmondani a vágyait.........
Bizony!.. merthát ugye hol van abból a kapcsolatból a bizalom és a megértés?...

mouss
2006-11-18, 09:49

:D :D

heliosphere
2006-11-18, 20:11

így van, ezt mondtam én is pár sorral ezelőtt... az alapja mindennek a bizalom..... ha az nincs akkor meghalt azegész...

AlterEgo
2006-11-18, 21:01
Akkor most már bevallhatja mindenki, hogy izgatna ha rendőrnek öltözve vibriz meg minket valaki:) :D

heliosphere
2006-11-18, 21:08
Akkor most már bevallhatja mindenki, hogy izgatna ha rendőrnek öltözve vibriz meg minket valaki:) :D

hátz engem annira nem izgatna ha vki meg akarna erőszakolni aegy vibrátorral... ezt teljesen őrszintén mondom:D:D:D

AlterEgo
2006-11-18, 21:09
hátz engem annira nem izgatna ha vki meg akarna erőszakolni aegy vibrátorral... ezt teljesen őrszintén mondom:D:D:D
De ciki......... :D

heliosphere
2006-11-18, 21:12
De ciki......... :D

kapd be..:D:D vér ciki ja.... nem értem hogy miért nem kívánom h vki a seggembe mártsa a rózsszín rücskös műfaszát..... azt hiszem el is szégyellem magam mindjáért.. :D

Maracuja
2006-11-19, 17:57
Hehe :D
Én inkább nővérke lennék.. aki beteget ápolgat!! :p

mouss
2006-11-19, 18:08
Hehe :D
Én inkább nővérke lennék.. aki beteget ápolgat!! :p

fáj a fogam :p :D

AlterEgo
2006-11-19, 18:23
fáj a fogam :p :D
Ez azonnali beavatkozást igényel!Fájdalom csillapítónak pofánver a nővérke a melleivel. :)

AlterEgo
2006-11-19, 22:49
Stella mesélni akar valamit!:) :D

heliosphere
2006-11-19, 23:08
nocsak...akkor halljuk?:D:D ez a topik a szaftos és izgalmas történetek végett jött létre...azok tartják életben ;) Stella mire is utaltak az imént? :rolleyes:

Maracuja
2006-11-20, 02:03
Ez azonnali beavatkozást igényel!Fájdalom csillapítónak pofánver a nővérke a melleivel. :)
Pofánvertem... :D .. de csak időközönként fájdalomcsillapításra voltam képest..
.. ezt a panaszkönyvben olvastam.. :D

Stella mesélj!...

XtROpA
2006-11-20, 09:50
http://xtropa.uw.hu/Zullottseg.exe

....csak h textelgethessetek..:D:D:D

mouss
2006-11-20, 11:12
Pofánvertem... :D .. de csak időközönként fájdalomcsillapításra voltam képest..
.. ezt a panaszkönyvben olvastam.. :D

Stella mesélj!...

OK, nincs jobb fájdalomcsillapító, mint a szex. Főleg, ha feledékeny az orvos.. Mara, készítheted a nővér ruhád.. :D

Maracuja
2006-11-20, 20:08
OK, nincs jobb fájdalomcsillapító, mint a szex. Főleg, ha feledékeny az orvos.. Mara, készítheted a nővér ruhád.. :D
Bizony!!
Oké!!... Van is egy fehér köpenyem... :rolleyes: :p :D

ezotera
2006-11-20, 20:14
http://www.youtube.com/watch?v=HgtmETjMT7Y&mode=related&search=
nesztek sexy topic..... :D :D :p

mouss
2006-11-20, 20:29
Bizony!!
Oké!!... Van is egy fehér köpenyem... :rolleyes: :p :D

jó, de akkor szerezned kell még egyet, mert leszaggatom.. :p :D

ezotera
2006-11-20, 20:36
http://xtropa.uw.hu/Zullottseg.exe

....csak h textelgethessetek..
zűllötségem értéke:209pont :eek:
"wow téged méga pokol is kivetne magából te állat...." :D :D :D
jó mionjuk véletlenül beigeneztem a fizettél már a sexért kérdést... :D :D baxus de csak azé me' nem figyeltem oda... :p

Maracuja
2006-11-20, 20:41
jó, de akkor szerezned kell még egyet, mert leszaggatom.. :p :D
Asszem úgy is bevállalom hogy nem lesz másik.. :D
Majd találunk valami mást!! :p

mouss
2006-11-20, 20:42
http://www.youtube.com/watch?v=HgtmETjMT7Y&mode=related&search=
nesztek sexy topic..... :D :D :p

basszus ezo!! te aztán tényleg perverz vagy!!! :o :D

ezotera
2006-11-20, 20:45
ude-ude...durván--- :D :p

mouss
2006-11-20, 20:45
Asszem úgy is bevállalom hogy nem lesz másik.. :D
Majd találunk valami mást!! :p

beöltözöm tarzannak.. egy kissebnek.. nagyobb hassal :D
te pedig jannenek.. egy szexibbnek.. kicsit dögösebbnek
:D

ezotera
2006-11-20, 20:46

köhöm...és majd lógtok az indákon...? :p :rolleyes:

Maracuja
2006-11-20, 20:48

Ohh.. jeahh!!.. Ó Tarzanom!!.. le azzal a leopárdmintás alsóneművel!! :D :p

Maracuja
2006-11-20, 20:48
köhöm...és majd lógtok az indákon...? :p :rolleyes:
Tudod min fogok én lógni..... :D :p

mouss
2006-11-20, 20:53
neeemnem.. nem vok én jógi :D ráncigálhatod, de lógni nem fogsz rajta.. amúgy is a földet súrolnád :D :D
..
kezdődik :lol:

PlaZ
2006-11-20, 21:01
áháháhá ez kész.....
keveset talalkoztok élőben?:D

mouss
2006-11-20, 21:04
áháháhá ez kész.....

igen :D hetente 4-5 alkalommal? :p

Maracuja
2006-11-20, 21:06
neeemnem.. nem vok én jógi :D ráncigálhatod, de lógni nem fogsz rajta.. amúgy is a földet súrolnád :D :D
..
kezdődik :lol:
Sikamikaa!! Szeretem kefélni.. .. a hajópadlót!! :p
Szép fényesre!! :D

ezotera
2006-11-20, 21:07
Sikamikaa!! Szeretem kefélni.. .. a hajópadlót!! :p
Szép fényesre!! :D
juhujjj... :rolleyes:

mouss
2006-11-20, 21:07
olyan édes, ahogy azt "s"-t suttogod :D na később re.. kezeket az asztalra.. ;)

Maracuja
2006-11-20, 21:08
áháháhá ez kész.....
jajj.. nagyon keveset.. ezért csak netsex (forum főleg, meg msn) meg tecsiszeksz van. De lehet levélben is zaklatni fogom, meg faxon is :D

zwana
2006-11-20, 21:09

ebben mi volt a perverz???:D

Maracuja
2006-11-20, 21:09
olyan édes, ahogy azt "s"-t suttogod :D na később re.. kezeket az asztalra.. ;)
Nem isz édesz :D
Jólvanna.... bár ahogy meglátom egy hozzászólásod...
.. áá..
már nyúlok is a fakanálhoz ..
..hogy főzzek valamit!! :D

heliosphere
2006-11-20, 21:38
Nem isz édesz :D
Jólvanna.... bár ahogy meglátom egy hozzászólásod...
.. áá..
már nyúlok is a fakanálhoz ..
..hogy főzzek valamit!! :D

:D:D szereted a fakanál?:D

Maracuja
2006-11-20, 21:40
:D:D szereted a fakanál?:D
A fakk anál -ra gondolsz?? :D :p

heliosphere
2006-11-20, 21:46
A fakk anál -ra gondolsz?? :D :p

azért írtam ezzel a megfogalmazással...mert ugya magyarul azt kérdeztem volna akkor hogy "szereted a fakanalat?" :D amúgy ne válaszolj...tdom. csak..na mind1:D

Maracuja
2006-11-20, 21:49
azért írtam ezzel a megfogalmazással...mert ugya magyarul azt kérdeztem volna akkor hogy "szereted a fakanalat?" :D amúgy ne válaszolj...tdom. csak..na mind1:D
Namivan, még zavarba jönnél a választól? :D
Én inkább a hajó tatját sikálom tovább!!...
A főrést rádhagyom a tojásokkat és az uborkákkal együtt!! :D

heliosphere
2006-11-20, 21:50
Namivan, még zavarba jönnél a választól? :D
Én inkább a hajó tatját sikálom tovább!!...
A főrést rádhagyom a tojásokkat és az uborkákkal együtt!! :D

hehe...hát nem hiszem h zavarba jönnék, de hagyjuk, mert még neked lesz kellemetlen :p:D

mouss
2006-11-20, 21:52
fújj! ti momo mo..mocskosok! :D :D

heliosphere
2006-11-20, 21:53

:D :p

Maracuja
2006-11-20, 22:00
fúj!.. nemisigaaz!!... kicsodák? :D

mouss
2006-11-20, 22:05
majd jól megmutatom, h kicsodák :p

Maracuja
2006-11-20, 22:07
majd jól megmutatom, h kicsodák :p
Hűűhaa!!
..
Akkor is ezt fogom mondani?? :p :D

Maris
2006-11-20, 22:08
holnap nem leszek a gépnél ezért már ma beírom...holnap együtt másfél éve :)

_neohippie_
2006-11-20, 22:10

ohhhh!!
GRATULAAA

mouss
2006-11-20, 22:11
yopppéééé :D jó szórakozást.. meg még sokáig :D

Maracuja
2006-11-20, 22:13
Gratulálok!!
Ha netalán holnapután még nem tudnál olvasni... :D

heliosphere
2006-11-20, 22:19
akkor még legalább ennyit bírjatok ki valahogy jó? ;) amúgy gratulálok! :p

Maris
2006-11-20, 22:30
igyekszünk igyekszünk ;)

mouss
2006-11-20, 22:31
igyekszünk igyekszünk ;)

hihihiii..
jó szórakozást :p

AlterEgo
2006-11-20, 22:31
(mi pénteken voltunk 5.5 évesek) :)

Maris
2006-11-20, 22:33

5fölött már mi se számoljuk a féléveket :D akkor mi még kispályások vagyunk hozzátok képest ;) :p

Maracuja
2006-11-20, 22:34
Nahát!! vov! :) Gratula!!

PlaZ
2006-11-20, 22:37
na tessék:)

Maracuja
2006-11-20, 22:37
na tessék:)
Na.. most jobb? :D

PlaZ
2006-11-20, 22:39
sokkal:S

heliosphere
2006-11-20, 22:46
én csütörtökön voltam 22 éves...na erre varjtok gombot..jöttök itt ilyen 2-3-5 meg ilyen hasonló számokkal:D:D mehe... gyerkőcök;) :p

Maracuja
2006-11-20, 22:48
én csütörtökön voltam 22 éves...na erre varjtok gombot..jöttök itt ilyen 2-3-5 meg ilyen hasonló számokkal:D:D mehe... gyerkőcök;) :p
Héé Tata!! :D
Én majd januárban leszek csak!...
.. vén nyanya leszek.. lassan lejár a szavatosságom is!! :D

Maris
2006-11-20, 22:51
szottyadtak :D

PlaZ
2006-11-20, 22:52
nahat akkor most mondjam hogy anyátokat kis szarosok?:)

mouss
2006-11-20, 22:52
gyerekek.. gyerekek még :D

érezd! gratulálok Nektek! :D

PlaZ
2006-11-20, 22:55
na ja :)

Maris
2006-11-20, 22:56
mi még leszünk annyik mint Ti,de ti már sose lesztek annyik mint mi :D

PlaZ
2006-11-20, 22:57
annyi baj legyen:D
jolvanezigy

mouss
2006-11-20, 23:00
csak be ne érj :D nem verseny.. én inkább leülök, bekötöm a cipőfűzőm :D :rolleyes:

PlaZ
2006-11-20, 23:03
az is idő:D

Maracuja
2006-11-20, 23:07
az is idő:D
csak húzza az időt!! :rolleyes:

heliosphere
2006-11-20, 23:09
ő legalább csak az időt húzza, de Te... :D ;)

Plaz: az a "kis" az erős volt... :D:D

mouss
2006-11-20, 23:18
kemény az élet.. asszem bele is halok.. de addig békésen kötögetem a cipőfűzőmet :D

PlaZ
2006-11-20, 23:19
ahahaha akko "kicsi" ,az jobb?:D
jaaa ez a szeksz topik..
pardon..
kis szarosok nagy lőccsel..igy jobb?:D
kiveve a lanyok:D

heliosphere
2006-11-20, 23:19
kemény az élet.. asszem bele is halok.. de addig békésen kötögetem a cipőfűzőmet :D

mivan a fogaddal? kiütötték már? elmentél má dokihoz vagy zabálod a csillapítókat 2 pofára?

Maracuja
2006-11-20, 23:22
jaaa ez a szeksz topik..
pardon..
Jaa.. mer nekünk felcsatolható a nagy lőcs!... :D

PlaZ
2006-11-20, 23:23
ehehehhheehehe elemedben vagy:D

heliosphere
2006-11-20, 23:24
jaaa ez a szeksz topik..
pardon..

;) nyugi a lányoknak is van... néha megkapják kölcsönbe :D

mouss
2006-11-20, 23:25
mivan a fogaddal? kiütötték már? elmentél má dokihoz vagy zabálod a csillapítókat 2 pofára?

megvok thenksz. épp belerágom a demalgont :D frászt. megvan köszi :D nem csinálták meg.. szenvedek.. kell a nővér :D

Maracuja
2006-11-20, 23:26
ehehehhheehehe elemedben vagy:D
jaja igazi Duracellnyuszi vagyok!! :D :p

PlaZ
2006-11-20, 23:26
jaaa
a "vitamininjekcioooo":D

mouss
2006-11-20, 23:27
Jaa.. mer nekünk felcsatolható a nagy lőcs!... :D

:O

a húúús..

mouss
2006-11-20, 23:31
jaja igazi Duracellnyuszi vagyok!! :D :p

:D mozogsz mozogsz, de hol a puha rózsaszín bundád, he?

Maracuja
2006-11-20, 23:33
:D mozogsz mozogsz, de hol a puha rózsaszín bundád, he?
Leborotváltam!! :D :p

PlaZ
2006-11-20, 23:34
rózsaszín? :eek:
igazi plazanyuszi:) meg azisrozsaszin:D

Maracuja
2006-11-20, 23:35
rózsaszín? :eek:
igazi plazanyuszi:) meg azisrozsaszin:D
PlaZ a nyuszi!! :p :D
Hát még mindíg jobb mint a dzsungelnyuszi :D

PlaZ
2006-11-20, 23:39
rotfl
PlaZ az nem nyuszi......
jah inkább a kopár dűnék...csak homok ne legyen rajta:P

mouss
2006-11-20, 23:41
PlaZ a nyuszi!! :p :D
Hát még mindíg jobb mint a dzsungelnyuszi :D

a dzsungelnyuszi nem is.. de a dzsungel nyúl :D

Maracuja
2006-11-20, 23:42
a dzsungelnyuszi nem is.. de a dzsungel nyúl :D
Na ki beszél.. Tarzan!! :D

mouss
2006-11-20, 23:45
Na ki beszél.. Tarzan!! :D

védem magam vazz :D

PlaZ
2006-11-20, 23:48
mondd neki :Csita nem beszél:D

mouss
2006-11-20, 23:49

borotválkozós csiat:D

Maris
2006-11-20, 23:50
egyeduralom :p

heliosphere
2006-11-20, 23:51
lol...ti nem vagytok komplettek ketten:D

Maracuja
2006-11-20, 23:52
no tejszínhab!! :mad: :D

PlaZ
2006-11-20, 23:55
áháháháháháháháháhh

mouss
2006-11-21, 00:01
no tejszínhab!! :mad: :D

cúúnya cúúnya tajszínhab.. rossz kisz tejszínhab.. :D

Maracuja
2006-11-21, 00:06
cúúnya cúúnya tajszínhab.. rossz kisz tejszínhab.. :D
cúnya cúnya jégkoszka...
itt a jégkoszka...
hol a jégkoszka?... :confused:

mouss
2006-11-21, 00:07
elolvatt a szádban :D :D nyeld le :D

Maracuja
2006-11-21, 00:09
elolvatt a szádban :D :D nyeld le :D
Hehehe... :D
Ügyes!!.. Az ostrom győztese!! :rolleyes: :p

mouss
2006-11-21, 00:10
Hehehe... :D
Ügyes!!.. Az ostrom győztese!! :rolleyes: :p

az csak játék vót :D :p

Maracuja
2006-11-21, 00:14
az csak játék vót :D :p
Hmm.. jókisjáték... :p :D
Tudsz még hasonló játékokat? :p

Hmm.. node félre velük!.. irány aludni.. holnap koránkelés, meló... :(
Ezen a héten utolsó szabad 7vége... :(

mouss
2006-11-21, 00:28
Hmm.. jókisjáték... :p :D
Tudsz még hasonló játékokat? :p

Hmm.. node félre velük!.. irány aludni.. holnap koránkelés, meló... :(
Ezen a héten utolsó szabad 7vége... :(

igen.. kitalálunk valamit.. "kisegér a lyukba" meg hasonlóakat..

pussz! holnap zargatlak, és ezt nyugodtan vedd fenyegetésnek ;)

Maracuja
2006-11-21, 09:04
igen.. kitalálunk valamit.. "kisegér a lyukba" meg hasonlóakat..

pussz! holnap zargatlak, és ezt nyugodtan vedd fenyegetésnek ;)
Oké :D
Oké :)

zwana
2006-11-21, 11:35
hejj, ti ketten, sipirc valami szeparéba, mielőtt végleg privát szexchat-et csináltok ebből a méltán közkedvelt topicból:D

mouss
2006-11-21, 12:03
hejj, ti ketten, sipirc valami szeparéba, mielőtt végleg privát szexchat-et csináltok ebből a méltán közkedvelt topicból:D

hihi.. pont ez jutott z szembe tegnap :D :p
de semmi erotikus töltés nem volt a bájcsevejben tegnap :D

Maracuja
2006-11-21, 22:01
.....

mouss
2006-11-21, 22:13
puffffffffffffffffffffffffffffffff.... micsoda memória basszus.... :D :D :D

Maracuja
2006-11-21, 22:18
mouss!! Ezt Neked!! :D

mouss
2006-11-21, 22:24
mouss!! Ezt Neked!! :D

jujjujjujjujj :D :D hmmmm.-.-.-.-.

tessék
http://www.djbeto.com.br/especiais/whosthat/03.jpg

Maracuja
2006-11-21, 22:25
Aaaa.. Igeen!! :p

Muszáj találnom valahol maracuját!! :D

mouss
2006-11-21, 22:30

keresünk, keresünk..

mouss
2006-11-21, 22:35
http://www.virtualfruit.hu/main.php?folderID=795&articleID=3771&ctag=articlelist&iid=1

mouss
2006-11-21, 22:37
amúgy...

Sharon-völgyi szilva :D

http://jardin-mundani.info/ebenaceae/sharon.jpg

heliosphere
2006-11-21, 22:37

nekem ilyen csaj kéne... ;)

ja amúgy ma leszólított egy csaj... hehe elég vicces volt, reggel megyek a villamoshoz ligetben és egy csajszi elém toppan mosolyog rám és integet kvieszem a fülemből a zenét, már rég mesélt vmit h így úgy amúgy...mondja nem ismersz meg? mondom nem..azt mondja pedig sokszor látott már engem a buszon.. lol mondom jó az arcmemórim de sajnos nem... tudta hol lakom:D pedig 2 községgel később száll fel.. éppen kurvára siettem volna mert ment a hévem, de azért hallgattam egy ideig mert kíváncsi voltam hova akar kilyukadni.... elkezdte mesélni h vár vkit, aztán majd megy suliba. és hogy nagyon sietek? mert hogy megvárhatnám vele a nemtomkit... még délután is amikor eszembe jutott mosolyogtam rajta, sztem hülyének is néztek a járművön:D vicces szitu volt ;) nem nagy szám, csak gondoltam megosztom veletek...

Maracuja
2006-11-21, 22:38
Tujástartó...

mouss
2006-11-21, 22:39
fúúúj! igazán megborotválhattad volna vazz :D :D

Maracuja
2006-11-21, 22:40
amúgy...

Sharon-völgyi szilva :D

http://jardin-mundani.info/ebenaceae/sharon.jpg
Hmm.. ez nagyon finom volt!!... ;)
A Napfény íze!! :rolleyes:

Maracuja
2006-11-21, 22:41
fúúúj! igazán megborotválhattad volna vazz :D :D
Jajj.. bocsánat!!.. legközelebb megborotválom!!.. :p :D

mouss
2006-11-21, 22:44
A Napfény íze!! :rolleyes:

szó szerint... :D de majd megkóstoltatom Veled a spring meggyet... hmmm..

amúgy tényleg.. ha ezt az innivalót látjátok, készüljetek fel a legédesebb és legfinomabb íz élményre,amit valaha átélhettek!!

ajánlom a meggyeset... wooow :D olyan, mint a nagymama befőttjének a leve..

http://mad.walla.co.il/archive/161019-5.jpg

Maracuja
2006-11-21, 22:45
Hmm.. nagyon kiváncsi vagyok rá!!.. remélem lesz majd abban a boltban!.. :)

mouss
2006-11-21, 22:50
Hmm.. nagyon kiváncsi vagyok rá!!.. remélem lesz majd abban a boltban!.. :)

holnap tuti kapunk ;)

Syl
2006-11-21, 22:53
hát gyerekek tök örülök nektek :p ;) :)

amúgy azt álmodtam múlt éjjel, h megcsalt a pasim..ráadásul egy másik pasival....pff...rám fog férni az az egy hónap pihi asszem :D

mouss
2006-11-21, 22:56
hát gyerekek tök örülök nektek :p ;) :)

amúgy azt álmodtam múlt éjjel, h megcsalt a pasim..ráadásul egy másik pasival....pff...rám fog férni az az egy hónap pihi asszem :D

wihihii.. szegény syl :D és végig is nézted? :D
amúgy fussunk össze amúgy vmikor! kapsz tőlem dvd-t!! :)

Syl
2006-11-21, 22:58
wihihii.. szegény syl :D és végig is nézted? :D
amúgy fussunk össze amúgy vmikor! kapsz tőlem dvd-t!! :)

azt azért nem, csak bejelentette a párom, h van vkije...aztán áthozta a másik szobából és egy pasi volt :eek: :D
én tőled dvd-t? nem fordítva inkább? :D amúgy tényleg ideje lenne már, mert már szegények naon porosak :D

mouss
2006-11-21, 23:05
igen :D muzsikával fizetek :D

Maracuja
2006-11-22, 09:08
.....

Maracuja
2006-11-22, 09:11
nekem ilyen csaj kéne... ;)

ja amúgy ma leszólított egy csaj... hehe elég vicces volt, reggel megyek a villamoshoz ligetben és egy csajszi elém toppan mosolyog rám és integet kvieszem a fülemből a zenét, már rég mesélt vmit h így úgy amúgy...mondja nem ismersz meg? mondom nem..azt mondja pedig sokszor látott már engem a buszon.. lol mondom jó az arcmemórim de sajnos nem... tudta hol lakom:D pedig 2 községgel később száll fel.. éppen kurvára siettem volna mert ment a hévem, de azért hallgattam egy ideig mert kíváncsi voltam hova akar kilyukadni.... elkezdte mesélni h vár vkit, aztán majd megy suliba. és hogy nagyon sietek? mert hogy megvárhatnám vele a nemtomkit... még délután is amikor eszembe jutott mosolyogtam rajta, sztem hülyének is néztek a járművön:D vicces szitu volt ;) nem nagy szám, csak gondoltam megosztom veletek...
Na tessék helio!!
Akadt egy rajongód!!! :D
(Rajtunk kívül persze!!) ;) :p :D

mouss
2006-11-22, 10:06
Aranyos a sztori, köszi :) jól néz ki a csaj?

heliosphere
2006-11-22, 12:23
Aranyos a sztori, köszi :) jól néz ki a csaj?

Na tessék helio!!
Akadt egy rajongód!!! :D
(Rajtunk kívül persze!!)

igen , aranyos volt végülis... ahogy így levettem az alatt a 3 perc alatt ilyen gátlástalannak tűnt:D de eskü még sosem láttam pedig én aztán megjegyzem az arcokat, akiket látok, márpedig én az utcán állandóan az arcokat nézem... lehet vmi csapda és az életemre akarnak törni:D:D

Oh ez igazán kedves ;) adok aláírt fényképet szívesen... :D:p

mouss
2006-11-22, 13:32
Oh ez igazán kedves ;) adok aláírt fényképet szívesen... :D:p

okés, de csak ha jól néz ki és csak ha meztelen :p

heliosphere
2006-11-22, 13:34
okés, de csak ha jól néz ki és csak ha meztelen :p

ki én?:D azért ennyire nem vagyunk jóban :D :rolleyes:

mouss
2006-11-22, 13:48
ki én?:D azért ennyire nem vagyunk jóban :D :rolleyes:

Spec. a lányéra gondoltam, de a Te képednek Mara örül majd nagyon :p :D

heliosphere
2006-11-22, 14:02
Spec. a lányéra gondoltam, de a Te képednek Mara örül majd nagyon :p :D

ja értem.. ;) hát egyelőre meztelen fotóval nem szolgálhatok, sőt semmifélével sem...de ha legközelebb látom megmondom neki, hogy szeretnél egy aktot... én pedig "legszívesebben lefotóználak.." hehe.. cruel intentions rulz;)

mouss
2006-11-22, 14:03
ja értem.. ;) hát egyelőre meztelen fotóval nem szolgálhatok, sőt semmifélével sem...de ha legközelebb látom megmondom neki, hogy szeretnél egy aktot... én pedig "legszívesebben lefotóználak.." hehe.. cruel intentions rulz;)

érted a dörgést :D
:D :D :D :D

Maris
2006-11-22, 17:31
megvettem ma a "miért hazudik a férfi?Miért sír a nő" című könyvet.az a házaspár írta akinek a férfi tagja a sikeres tesbeszédkönyvet. nagyon nagyon érdekes :) már túl vagyok a "zsörtölődés" fejezeten ami nagyon tanulságos volt :p

ezotera
2006-11-22, 18:42
uhh,ez enm az én találatom de nagyon durva:eek:

http://www.funpic.hu/funblog/virag/virag.html

kócos
2006-11-22, 18:43

puncejvirág

heliosphere
2006-11-22, 18:44

nagyon komoly... :D:D

Maracuja
2006-11-23, 09:20

Szép puncik... :)

Maracuja
2006-11-23, 09:28
Korhatár....

Enrico
2006-11-23, 11:35

De durva!:D

zwana
2006-11-23, 12:13

izgi lehet így látni a világot.... :rolleyes: mindenhol puncik... :D
kíváncsi lennék, mit művel az illető, ha betéved egy virágboltba:D

és ha a virágokat megunta, jöhet az osztriga:D

ezotera
2006-11-23, 16:27
izgi lehet így látni a világot.... :rolleyes: mindenhol puncik... :D
kíváncsi lennék, mit művel az illető, ha betéved egy virágboltba:D

és ha a virágokat megunta, jöhet az osztriga:D

egyébként nagyon érdekes hogy ahogy végignézem tényleg egyértelmű mi van ott igy,de lehetne bármi más az is fölfedeznénk ha aszondaná valaki ott az van és igen találd meg rajta...én ha bemennék egy virágboltba(csak hogy a te példádat használjam :) )akkor biztos nem ez tűnne fel hogy uhh egy eltorzult punci vagy mi,hanem hogy mien érdekes ez a virág,mien szép... :rolleyes:

mouss
2006-11-23, 16:33
amúgy hihetetlen jó a grafika..

kócos
2006-11-23, 16:45
amúgy hihetetlen jó a grafika..
Alaposan szemügyre vetted? :D

mouss
2006-11-23, 17:05
Alaposan szemügyre vetted? :D

bizony.. még hajnalban :cool: :p

pinya_koláda
2006-11-23, 17:21
ilyet mán láttam dióval is :D

ezotera
2006-11-23, 17:54
ilyet mán láttam dióval is :D
tyűűűha ;) :D

zwana
2006-11-23, 20:59
egyébként nagyon érdekes hogy ahogy végignézem tényleg egyértelmű mi van ott igy,de lehetne bármi más az is fölfedeznénk ha aszondaná valaki ott az van és igen találd meg rajta...én ha bemennék egy virágboltba(csak hogy a te példádat használjam :) )akkor biztos nem ez tűnne fel hogy uhh egy eltorzult punci vagy mi,hanem hogy mien érdekes ez a virág,mien szép... :rolleyes:

ezért nem te csináltad ezeket a képeket:D

...3v3...
2006-11-23, 21:15
ezért nem te csináltad ezeket a képeket:D

ketsegkivul otletes, de szvsz nagyon latszik, hogy montazs.
marmint... ilyen viragok nincsenek, es nem is voltak soha...
(bar mondjuk meg lehetnek :D)

mouss
2006-11-23, 21:20
én sokkal kellemesebben érzem magam egy valódi punci társaságában, mint egy virágéban :D :p
monnyuk.. kérdés, hogy mit szólna a lány, ha ilyen virággal állítanék be hozzá? :D

Maracuja
2006-11-23, 22:28
én sokkal kellemesebben érzem magam egy valódi punci társaságában, mint egy virágéban :D :p
monnyuk.. kérdés, hogy mit szólna a lány, ha ilyen virággal állítanék be hozzá? :D
Teeee.. Liliomtipró!! :D :p
Ha ilyen virággal állítanál be hozzá, biztos tudná mit akarsz... :D

zwana
2006-11-23, 23:38
ketsegkivul otletes, de szvsz nagyon latszik, hogy montazs.
marmint... ilyen viragok nincsenek, es nem is voltak soha...
(bar mondjuk meg lehetnek :D)

szerintem nem volt szándéka titkot csinálni belőle, hogy montázs:D
hacsak nem akarja elhitetni velünk, hogy kigénmanipulálta a cikláment puncival:D

heliosphere
2006-11-24, 00:50
szerintem nem volt szándéka titkot csinálni belőle, hogy montázs:D
hacsak nem akarja elhitetni velünk, hogy kigénmanipulálta a cikláment puncival:D

hehe...én nekem tetszik az ötlet..hátha vki megcsinája...
és akkor bármikor lehet az embernek köze egy illatos puncihoz...:D:D csak megszagolja és orchidea/tulipán/liliom illata van...betölti az egész lakást:D

mouss
2006-11-24, 07:21
Teeee.. Liliomtipró!! :D :p
Ha ilyen virággal állítanál be hozzá, biztos tudná mit akarsz... :D

"hellóó.. néd mithoztam! szagold csak meg milyen finom!" :p :D

zwana
2006-11-24, 12:51
és akkor bármikor lehet az embernek köze egy illatos puncihoz...:D:D csak megszagolja és orchidea/tulipán/liliom illata van...betölti az egész lakást:D

de hát van ilyen, nem látod??
fénykép is van róla... :o

Eric
2006-11-24, 12:59

ehh szar ötlet... mi lenne a követekező? az eper izű és szagú punci?:p

heliosphere
2006-11-24, 13:52

jó elne hidd már... egy virág sem pótolja az eredetit :cool: :rolleyes:

Maris
2006-11-24, 14:03

én szeretnék olyat :D

ezotera
2006-11-24, 14:09
epreset? :p :rolleyes:

heliosphere
2006-11-24, 14:11

az eperíz így is megoldható átmenetileg, kis praktikával ;) :D

Maris
2006-11-24, 14:46
az eperíz így is megoldható átmenetileg, kis praktikával ;) :D

én illatot is akarok és tartós ízt :D nem érem be kevesebbel :)

Eric
2006-11-24, 15:22
én illatot is akarok és tartós ízt :D nem érem be kevesebbel :)
Epresjoghurtos nyalóka:D

Maris
2006-11-24, 15:51
Epresjoghurtos nyalóka:D

de arra én gerjedek... :p

Eric
2006-11-24, 17:01
nesztek:D

http://kepfeltoltes.hu/061124/erot_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ezotera
2006-11-24, 17:02
jesszus...

Faun
2006-11-24, 17:03

mivan Eric te nem fértél oda? :rolleyes: :p :D

Eric
2006-11-24, 17:08
mivan Eric te nem fértél oda? :rolleyes: :p :D

én fotóztam :p

Faun
2006-11-24, 17:17
én fotóztam :p

tudtam h ezzel a gyenge kifogással fox próbálkozni... :p :D

Eric
2006-11-24, 17:27
tudtam h ezzel a gyenge kifogással fox próbálkozni... :p :D

nah jó...igazából anyáddal voltam hátul:D :p

kócos
2006-11-24, 18:00
nah jó...igazából anyáddal voltam hátul:D :p

Ti ketten olyan aranyosak vagytok, szavakat nem találok ;)

pinya_koláda
2006-11-24, 19:04
ezt mán belinkeltem egyszer de ide is jó így a nyalókás epres téma mellé:P

ezotera
2006-11-24, 19:28
ezt mán belinkeltem egyszer de ide is jó így a nyalókás epres téma mellé:P
szőrös nyalóka?

mouss
2006-11-24, 19:32
http://herbert.the-little-red-haired-girl.org/ficken5euro/images/ficken.jpg

http://www.schmidp.com/gallery/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=221&g2_serialNumber=2&

mouss
2006-11-24, 19:35
http://jpatokal.iki.fi/photo/techno/LoveParade2001/TP_Ficken.JPG

http://jpatokal.iki.fi/photo/techno/LoveParade2001/Couple_Sex.JPG

http://jpatokal.iki.fi/photo/techno/LoveParade2001/Float_Durex.JPG

- aa aa aa
- Uu Uu Uu
- aa aa aa
- Uu Uu Uu
- aa aa aa
- ... woran denkst du?
- aa aa... Hm?
- woran du gerade denkst!
- ... an nichts!
- ... sag’ es mir!
- ... ich denke an gar nichts.
- ... nun sag’ schon!
- ans Ficken!... aa aa
- Ich geb's dir!
- aa aa aa
- Ich mach's dir!
- aa aa aa
- Ich mach' dich fertig!
- aa aa aa
- ... denkst du wirklich ans Ficken?
- aa aa ... jaa!
- ... du willst es nur nicht sagen!
- mein Gott!
- nun sag’ schon!
- Ich denke daran, wie du mich fickst!
- ich ficke dich doch schon!
- eben. Daran hab’ ich gedacht.
- Blödsinn! ... Ich will wissen, woran du eben gedacht hast!
- komm, mach’ weiter!
- ich will eine ehrliche Antwort von dir!
- ... willst du es wirklich wissen?
- ja, ich will es wissen!
- na schön... Mir ist plötzlich in den Sinn gekommen, dass Monika morgen in die Ferien fährt, und dass ich ihr doch versprochen habe, den Mixer vorher noch zurückzubringen. Anderseits - warum braucht sie den Mixer, wenn sie sowieso in die Ferien fährt? Ich habe mir überlegt, ob ich das morgen noch schaffe... was mich auf unser Auto gebracht hat. Die Bremse schlägt immer noch so hart an. Du musst es unbedingt in die Garage bringen! Ich habe dann gedacht, dass ich das Auto sowieso nicht mehr mag, und dass Yvonne ein chiques neues Auto gekauft hat. Es ist klein und praktisch, eine französische Marke, glaube ich, in einem sehr hübschen cremigen Grün. Wirklich chic. Das hat mich ans Büro erinnert, das bald gestrichen werden soll, und der Chef hat ein so scheussliches Pastell-Rot gewählt. Unglaublich, wie geschmacklos dieser Mann ist! Und nachher soll man es in diesen Räumen aushalten, Tag für Tag! Aus irgend einem Grund ist mir danach die Bushaltestelle in den Sinn gekommen, wo heute zwei Ausländer sehr laut gestritten haben. Sie sprachen türkisch oder etwas ähnliches, ich weiss nicht, worüber sie stritten, aber der eine wollte den andern verprügeln, ein dritter Typ musste ihn zurückhalten. Die Leute haben einen grossen Bogen um die Typen gemacht, und da musste ich an Fernando denken, was der für ein Feigling war. Wir haben zusammen die Lehre gemacht - du kennst ihn nicht... und dann hast du gefragt, woran ich denke...
- ... komm, lass uns fernsehen
- okay.

zwana
2006-11-24, 19:49

wáááá...
... ezek az arcok, meg tekintetek....
nem értem az ilyen picsákat, én behánynék még a pillantásától is némelyiknek, nemhogymég.. ááá
pedig prűd aztán nem vagyok :o

franyo
2006-11-24, 20:00
A kép lolka 1 kicsit. Elképzelem, ahogy a fazonok állnak odafele a villamoson, kapaszkodnak, de előtte ott,azon a helyen egy csöves kapaszkodott.aztán bemennek a kiállításra, berakják a csajba az ujjaikat, a leányka meg "élvezi"…
amíg másnap nem kezd el viszketni… :eek:

Nah és balra lent a kölyökgyerek?:D Simogatja a csajt és még mélyen a szemébenéz: “Ugye neked is jó drágám?” LOOOL!!! :D :D