PDA

Teljes verzió megtekintése : Szeksz topic goásoknak... 18+ !!!

oldal : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

mouss
2006-11-07, 01:00
alapszabály...ha mondja úgy gondolja,ha nem mondja,ne képzeld azt h mégis úgy gondolja :D

még a végén megijedek Tőled :D

Maracuja
2006-11-07, 01:00
Elkezdhetném mesélni, mi a közös a nekünk ízlő kajában és abban, aki csinálta.. de minek.. :) :)
Ne ragadjunk le a külsőségeknél.. az étel nem feltétlenül a létfenntartás eszköze.. de ezt Te úgyis tudod ;)
Igaz!.. ;)
Végülis.. igazadvan.. akár éhen is halhatnánk!... :D

heliosphere
2006-11-07, 01:01
Mi a terv?? avass már be légyszi.... :D

nem mondhatom el... de hamarosan rájösz:D ígérem..

mouss
Igaz!.. ;)
Végülis.. igazadvan.. akár éhen is halhatnánk!... :D

:) :)

Maracuja
nem mondhatom el... de hamarosan rájösz:D ígérem..
Miből gondolod hogy észre fogom venni?? :D :p

Maris
2006-11-07, 01:03
még a végén megijedek Tőled :D

:) igazából Google robot vagyok és az adatbázisomból keresem ki ezeket a mondatokat a férfiaknak szóló lelkisegélyrovatok leveleiből...

heliosphere
2006-11-07, 01:05
Miből gondolod hogy észre fogom venni?? :D :p

nem gondolom..tudom:D ha ott leszel, megérted.. ;) bízz bennem.. sosem hazudok.

mouss
2006-11-07, 01:05
:) igazából Google robot vagyok és az adatbázisomból keresem ki ezeket a mondatokat a férfiaknak szóló lelkisegélyrovatok leveleiből...

remek :D de ha elérulod az összes titkunkat a nőstény elemeknek, akkor a Férfiból eltűnik minden titokzatosság :D :D

heliosphere
2006-11-07, 01:07

Maris mindannyiunk barátja..a gugli személyesen:D

mouss
2006-11-07, 01:08
miss gugli a neten innenről

Maris
2006-11-07, 01:09
megyek is...még át kell néznem más fórumokra is... :p
fiatalok,örültem :cool:

heliosphere
2006-11-07, 01:11
megyek is...még át kell néznem más fórumokra is... :p
fiatalok,örültem :cool:

;) a másik vénség.... ennyi vénasszonyt egy rakáson... frissítés kell lassan..:D:D

mouss
2006-11-07, 01:12
Szeva :D és kösz mindent :D
jállabáj, viharzom én is aludni elfele..

jó éjszakát seholsziget!

heliosphere
2006-11-07, 01:13
Szeva :D és kösz mindent :D
jállabáj, viharzom én is aludni elfele..

jó éjszakát seholsziget!

jó éjt bro'! aztán nehogy eltévedj az ágyhoz menet...a kincses szigetnél fordulj balra, aztán csak egyenesen a hófehér partig..;)

na énisénis! jó8!

mouss
2006-11-07, 01:16
jó éjt bro'! aztán nehogy eltévedj az ágyhoz menet...a kincses szigetnél fordulj balra, aztán csak egyenesen a hófehér partig..;)

na énisénis! jó8!

soha.. az árnyékom mutatja az utat ;)

mouss
2006-11-07, 07:12
jó reggelt..

ismerős?

http://www.photo.net/photodb/folder?folder_id=213527

mouss
2006-11-07, 08:15
hehh.. és a bónusz

Maracuja
2006-11-07, 08:33
hehh.. és a bónusz
Heheee... :D
Az őrült kalózautomata :D
A másik kettőt nem látom... :(
Kül jó reggelt! ;)

Maracuja
2006-11-07, 08:44
Veszélyes játék!... :D

mouss
2006-11-07, 09:51
Heheee... :D
Az őrült kalózautomata :D
A másik kettőt nem látom... :(
Kül jó reggelt! ;)

Átírtam tisztán linkre ;)
hát.. el tudnék képzelni finomabbat is.. mondjuk egy laza sült fahéjas almával.. :D

veszélyes játék:
ugyeugye! a lányok mindent tönkretesznek :D

Maracuja
2006-11-07, 09:54
Átírtam tisztán linkre ;)
hát.. el tudnék képzelni finomabbat is.. mondjuk egy laza sült fahéjas almával.. :D

veszélyes játék:
ugyeugye! a lányok mindent tönkretesznek :D
Nincs jogosultsága a lap megtekintésére.....
Hmm.. nagyon jól hangzik! ;)
Nemisigaz... nem teszik tönkre.. max picit megrágcsálják... :rolleyes: :p

Node.. most irány meló

mouss
2006-11-07, 09:55
Nincs jogosultsága a lap megtekintésére.....
Hmm.. nagyon jól hangzik! ;)
Nemisigaz... nem teszik tönkre.. max picit megrágcsálják... :rolleyes: :p

Node.. most irány meló

szép napot :D
harapós..

Eric
2006-11-07, 12:09
ez a legnagyobb chattopic amit láttam idefent:D

mouss
2006-11-07, 12:25
ez a legnagyobb chattopic amit láttam idefent:D

háhallod.. miből maradtál ki tegnap..

god^u
2006-11-07, 12:26
háhallod.. miből maradtál ki tegnap..

lehet jobb dolga volt, es mi maradtunk ki abbol amit csinalt, mar mint mi is csinalhattuk volna ;)

mouss
2006-11-07, 12:31
lehet jobb dolga volt, es mi maradtunk ki abbol amit csinalt, mar mint mi is csinalhattuk volna ;)

hehehe :D :D ilyetén viszont nem szeretném tudni, mit tesz vele Maris, aki tegnap ugyancsak velünk randalírozott emitt ;)

god^u
2006-11-07, 12:37
hehehe :D :D ilyetén viszont nem szeretném tudni, mit tesz vele Maris, aki tegnap ugyancsak velünk randalírozott emitt ;)

ja, h upsz, elszoltam magam :eek:

bocsi :D

mouss
2006-11-07, 12:39
ja, h upsz, elszoltam magam :eek:

bocsi :D

:D :p :p

Maracuja
2006-11-07, 20:20
szép napot :D
harapós..
megvolt! ;) :)
Ááá.. annyira nemvészes... én nem vagyok vámpír... :p ;)

mouss
2006-11-07, 21:13
megvolt!
Ááá.. annyira nemvészes... én nem vagyok vámpír... :p

ááá..áá dehogy :p :D
de jó, legyen akkor karmolós.. :p

jajj.. kezdődik :D :p

mouss
2006-11-07, 21:16
A női orgazmus és annak típusai

A nők szexuális kielégülésének komplex feltételei vannak, nem úgy, mint a férfiaknál. A kielégülés mindkét nemnél a konkrét ingerlésen kívül, lelki feltételektől is függ. A nők kielégülése sokkal összetettebb. Ebben a feltételrendszerben a nők nehezebben, lassabban, ritkábban jutnak orgazmushoz. A nőknél sokkal nagyobb szerepe van a kielégülés elérésében: a kapcsolatnak, az erotikus, romantikus feltételeknek. Legfontosabb, hogy hangulatilag, érzelmileg rá tudjanak hangolódni a partnerre. Át tudják magukat adni a gyönyörszerzés és érzéki átadás hangulatának.
A nők között sokkal nagyobb eltérések vannak a szexuális reagálás létrejöttében és az orgazmus feltételeiben, jellemzőiben, mint a férfiak kielégülési jellemzői között. A férfiak izgalomba kerüléséhez általában fontosabbak a látási (vizuális) ingerek, míg nőknél a bőrkontaktus, simogatás, azaz a "taktilis" ingerek. A férfiaknál ezek hatására bekövetkezhet a merevedés, nőknél a hüvelykörnyéki nedvesedés, a lubrikáció. A hüvelybejárat környéki mirigyek (a Bartholin-mirigyek) termelik azt a váladékot, mellyel a szeméremrés és a hüvely is sikamlóssá válhat. Van olyan nő, akinek a nedvesedéshez elég a vizuális inger vagy a fantázia is. Akik semmilyen módon sem jutnak el a felizgulási szakaszig, azokat hagyományosan frigideknek szokták nevezni. A többieknél csak orgazmuszavarról beszélhetünk. (Ha az izgalom és nedvesedés beindul, de a kívánt módon és gyakorisággal nem jutnak orgazmushoz.)
Anatómiailag (az embrionális fejlődést is tekintetbe véve) a férfi hímvesszőjének a nő csiklója, klitorisza felel meg, mely a szeméremrés felső részében, a nagyajkak és kisajkak találkozásánál található. Bőrredők szegélyezik, és kis "fitymája" is van, amiből izgalmi hatásra előbújik. Itt található a legtöbb olyan idegvégződés, amely a szexuális izgalom fokozásában, és az orgazmus előidézésében szerepet játszik. Ezzel magyarázható, hogy a nők többségénél, elsődlegesen csiklóingerléssel kiváltott orgazmusról beszélhetünk. A nők nagyobbik része a csikló simogatásával, dörzsölésével, vagy nyelvvel történő ingerlésével jut el legkönnyebben az orgazmushoz.
A hüvely beidegzettsége szegényes. A hüvely felső kétharmad részén ritkák azok az idegvégződések, melyek izgalmat keltenek, vagy szerepet játszanak az orgazmus elérésében. Kivétel lehet a hüvelybe torkolló méhnyak, melynek érintése egyes nőkben igen kellemes érzést kelt (de van, akinél fájdalmas).
A hüvely bejárati része azonban szexuálisan érzékeny a nők nagy részénél. Ebből, pl. az is következik, hogy a hímvessző hosszúságának alig van jelentősége közösülésnél. Itt helyezkedik el a hüvely elülső-felső falán, a bejárattól kb. 3-7 cm-re az úgynevezett G folt, vagy G pont (G spot, angolul). Egy babszem nagyságú terület a hüvelyben, a hüvely nyálkahártyájába beágyazódva, melynek súrlódása, nyomása is fokozhatja a szexuális izgalmat. A kutatások szerint, azoknak a nőknél, akiknek elsődlegesen hüvelyi ingerléssel kiváltható orgazmusa van, ehhez a G foltnak kitüntetett szerepe lehet. Azonban az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a nők jelentős részénél nem sikerült bizonyítani a G folt létezését.
-A nők kisebb része azonban mindkét fajta orgazmusra képes, sőt ezek egy része nem tudja megkülönböztetni, hogy csikló, vagy hüvelyi ingerlés következtében következett-e be az orgazmusa.
-A nők egy tekintélyes arányban sehogy sem jutnak el orgazmusig.
-Azonban a női orgazmus is megtanulható, megfelelő ingerek, szexuális kultúrában ügyes, érzelmi partner segítségével!
A fentiekben ismertetett %-os arányok több, általam tanult, és számomra közölt, valamint személyes klinikai tapasztalataimra alapozott információk nagy átlagát jelentik. Igen nagy ezen információk szórása, ezért ezt is vitacikkem megvitatandó tárgyának tekintem.
A csikló eredetű orgazmust és a hüvelyi eredetű orgazmust is átélő nők a következő képpen írják le a kettő közötti élménybeli különbséget, saját klinikai tapasztalataim alapján:
A csikló orgazmus erőteljesebb, élesebb, rövidebb ideig tart, de intenzívebb kielégülést okoz. A hüvelyi orgazmus, mélyebb, szétáradóbb, könnyebben ismételhető.
Úgy gondolom, hogy bármely eredetű női kielégülés egyenértékű, normális. Sőt, a szexuális kultúra része, hogy a férfi partner több helyzetben, többféle ingerléssel ki tudja elégíteni partnerét. Ezek fejleszthetőek szakember segítségével, szexuálterápiában, párterápiában.
Az orgazmus fiziológiai lezajlása mindkét esetben hasonló, vagy azonos: a hüvelykörnyéki és részben az alhasi, hüvely- és gátkörnyéki (PC) izomzat ritmikus, 5-10-szer ismétlődő spontán összehúzódásával jár, és ellazulás követi (további ingerlés hiányában). Erre alapozva a szexológusok egy része állítja, hogy lényegében csak egyfajta női orgazmus van. Feltételezik, hogy ennek alapján az agyban is csak egy, lokalizálható orgazmus-központ létezik. A neurológiai kutatások és beavatkozások még nincsenek olyan szinten, hogy ennek a hipotézisnek komolyabb gyakorlati jelentősége lenne.

Molnár Tamás szakpszichológus

Maracuja
2006-11-07, 21:19
ááá..áá dehogy :p :D
de jó, legyen akkor karmolós.. :p

jajj.. kezdődik :D :p
Ááá.. ez csak bemelegítés.. Majd holnap rettegj!! :D :p

mouss
2006-11-07, 21:26
Ááá.. ez csak bemelegítés.. Majd holnap rettegj!!

juuuujjj, reszketek:D mamaaa:D neeem tudsz megijeszteni! ;) :D :p

Maracuja
2006-11-07, 21:26
Ez milyen igaz... :rolleyes:

"A női orgazmus és annak típusai

A nők szexuális kielégülésének komplex feltételei vannak, nem úgy, mint a férfiaknál. A kielégülés mindkét nemnél a konkrét ingerlésen kívül, lelki feltételektől is függ. A nők kielégülése sokkal összetettebb. Ebben a feltételrendszerben a nők nehezebben, lassabban, ritkábban jutnak orgazmushoz. A nőknél sokkal nagyobb szerepe van a kielégülés elérésében: a kapcsolatnak, az erotikus, romantikus feltételeknek. Legfontosabb, hogy hangulatilag, érzelmileg rá tudjanak hangolódni a partnerre. Át tudják magukat adni a gyönyörszerzés és érzéki átadás hangulatának.
A nők között sokkal nagyobb eltérések vannak a szexuális reagálás létrejöttében és az orgazmus feltételeiben, jellemzőiben, mint a férfiak kielégülési jellemzői között. A férfiak izgalomba kerüléséhez általában fontosabbak a látási (vizuális) ingerek, míg nőknél a bőrkontaktus, simogatás, azaz a "taktilis" ingerek."

A többi is érdekes...

Maracuja
2006-11-07, 21:27
juuuujjj, reszketek:D mamaaa:D neeem tudsz megijeszteni! ;) :D :p
Hát téged nemkönnyű... :rolleyes: :p
De ne hívj mamának.. Ilyen szerepjátékot nem vállalok!! :D

mouss
2006-11-07, 21:28
Ez milyen igaz... :rolleyes:

ezt akarják elhitetni mindenkivel.. de mi tudjuk, hogy nem igaz :p

Maracuja
2006-11-07, 21:30
ezt akarják elhitetni mindenkivel.. de mi tudjuk, hogy nem igaz :p
A galádok!! :D
Mindent túlkomplikálnak, és csak elméletben beszélnek róla, ahelyett hogy több lenne a gyakorlati tanagyag!! :p :D

mouss
2006-11-07, 21:31
Hát téged nemkönnyű... :rolleyes: :p
De ne hívj mamának.. Ilyen szerepjátékot nem vállalok!! :D

lol.. nem téged hívtalak mamának! az csak a szegény kisgyermek panaszai rész volt a Hookból.. persze ha nézted volna, most tudnád :p

Maracuja
2006-11-07, 21:33
lol.. nem téged hívtalak mamának! az csak a szegény kisgyermek panaszai rész volt a Hookból.. persze ha nézted volna, most tudnád :p
:D
Jóvanna... nem tudtam koncentrálni... :p
De mégcsak hallani sem hallottam!... :eek: :D
Asszem minden más érzékszervem működött... :rolleyes: :p

mouss
2006-11-07, 21:36
A galádok!! :D
Mindent túlkomplikálnak, és csak elméletben beszélnek róla, ahelyett hogy több lenne a gyakorlati tanagyag!! :p :D

misis dr- még egy kicsit méég egy kicsit mééégg
á á ááááááááááááááááá ááááááááááááááá

miszter dr- ugyan, kérlek márta, ne hasítsd szét a dobhártyámat, kérlek.. ezel csak a neuronok, semmi érdekes nincs benne. puszta biológia.

Maracuja
2006-11-07, 21:37
misis dr- még egy kicsit méég egy kicsit mééégg
á á ááááááááááááááááá ááááááááááááááá

miszter dr- ugyan, kérlek márta, ne hasítsd szét a dobhártyámat, kérlek.. ezel csak a neuronok, semmi érdekes nincs benne. puszta biológia.
Érzékszervi csalódások... :o

mouss
2006-11-07, 21:40
Jóvanna... nem tudtam koncentrálni... :p
De mégcsak hallani sem hallottam!... :eek: :D
Asszem minden más érzékszervem működött... :rolleyes: :p

na igen, ezt észrevettem :D biztos a bor...
skacok..Tokaji aszú.. 3 puttonyos.. 1993as.. hmmm :P

Maracuja
2006-11-07, 21:42
na igen, ezt észrevettem :D biztos a bor...
skacok..Tokaji aszú.. 3 puttonyos.. 1993as.. hmmm :P
:p
Igen igen igen !!! Ajánlom mindenkinek és is !! Hihetetlen finom bor!! :eek: :)

mouss
2006-11-07, 21:55
:p
Igen igen igen !!! Ajánlom mindenkinek és is !! Hihetetlen finom bor!! :eek: :)

aminek a rettentő fűszeres finom zamatos ízén csak egy hasonlóan zamatos és ízletes pár segít akivel elfogyaszthatod..

Maris
2006-11-07, 21:55
velkám bekk :p bát i see nászing cséndzsd :D

Maracuja
2006-11-07, 21:56
aminek a rettentő fűszeres finom zamatos ízén csak egy hasonlóan zamatos és ízletes pár segít akivel elfogyaszthatod..
:rolleyes: ... :) ...

Maracuja
2006-11-07, 22:01
velkám bekk :p bát i see nászing cséndzsd :D
Ohh Mamma...
Most szólj hozzá!! :D

Maris
2006-11-07, 22:08
:p kicsit leszívott a mai nap...csak nézelődnék most :D

Maracuja
2006-11-07, 22:13
Kukkoló!!! :D

mouss
2006-11-07, 22:24

if jú dzsászt lúking ráund di topik iz nát szpinning..

de mostantól vaok én is.. :)

heliosphere
2006-11-07, 23:15
látom megint ül a topik..

Maris
2006-11-07, 23:20
if jú dzsászt lúking ráund di topik iz nát szpinning..

de mostantól vaok én is.. :)

áj tráj máj beszt... :p

bár most semmi sexuális töltetű dolog nem jut eszembe...hacsaknem a legújabb szerkesztőm sármja :D

http://www.helyitema.hu/px/szBognar.jpg

heliosphere
2006-11-07, 23:24
ma már nem is kell..nyugovóra tért a topik... ;) szép álmokat! :D

Maris
2006-11-07, 23:25
ma már nem is kell..nyugovóra tért a topik... ;) szép álmokat! :D

Te lennél egy személyben a topik :D ?

heliosphere
2006-11-07, 23:27
Te lennél egy személyben a topik :D ?

nem..de szemmel láthatóan ma nincs pörgés, visszaolvastam, eddig se volt, most meg már nincs is itt senki... mondjuk szó se róla, én most értem haza és megyek is feküdni csak beköszöntem :p szóval tényleg jó éjt! :)

Maris
2006-11-07, 23:29
jó éjt...én most kezdek magamhoz térni ismét :)

szép kilátások: :D

Kovácsné bejelenti a rendőrségen, hogy eltűnt a férje.
Óránként telefonál, hogy van-e már valami eredmény.
Egy alkalommal az ügyeletes tiszt így biztatja:
--Jó hírem van asszonyom, már majdnem megvan a férje.
--Hogyhogy majdnem???
--A kabátját és a cipőjét már megtaláltuk a Lánchídon.

heliosphere
2006-11-07, 23:32
jó éjt...én most kezdek magamhoz térni ismét :)

szép kilátások: :D

Kovácsné bejelenti a rendőrségen, hogy eltűnt a férje.
Óránként telefonál, hogy van-e már valami eredmény.
Egy alkalommal az ügyeletes tiszt így biztatja:
--Jó hírem van asszonyom, már majdnem megvan a férje.
--Hogyhogy majdnem???
--A kabátját és a cipőjét már megtaláltuk a Lánchídon.

ehe... amíg a végére nem jutottam, arra gondoltam az lesz, hogy bizonyos részei már megvannak..;)

igyál meg 2 unicumot meg egy sört és utána elnyom az álom...

Maris
2006-11-07, 23:36
ittam már ma sört....most ébredtem fel tőle :p

heliosphere
2006-11-07, 23:38
ittam már ma sört....most ébredtem fel tőle :p
;) én most olyan fáradt vagyok, hogy 1 sörtől holnap délig aludnék..épp ezért húzok is aludni mostmár tényleg! Hölgyem egy élmény volt! további szép estét!;) :D

Maris
2006-11-07, 23:38
A legújabb kutatások szerint egy átlagos férfi hat hónapot tölt el élete során azzal, hogy nőket fixíroz. A tanulmány állítása szerint a férfiak átlagosan nyolc nőt néznek meg naponta, míg a nők csupán két férfit néznek meg egy nap, viszont sokkal alaposabban. A férfiak először a nők mellét figyelik meg, és csak azután a feneket, és a lábakat, a nők viszont először a férfi szemébe néznek, és csak azután fixírozzák a fenekét. A kutatás vezetőjének elmondása szerint megállapítható, hogy a másik nem tagjainak a megfigyelése az emberi természet velejárója. :D :D

Maris
2006-11-07, 23:42
A Kölnben ismertetett tudományos eredmények szerint izgalmi állapotban a német átlaghímtag pontosan 14,48 centiméter hosszú és 3,95 centiméter széles. A hosszúsági, illetve rövidségi szélsoértékek: 10 és 19 centiméteresek. A dpa német hírügynökség jelentésébol nem világlik ki, hogy más európai nemzetek férfitábora milyen méretekkel van "felruházva". Az Európai Unió egyébiránt 17 centiméter hosszúságban és 5,6 centiméter szélességben szabta meg a szabványos gumióvszer paramétereit. A felmérés németországi részét egy esseni urológián végezték, ahol 111 férfiról vettek méretet. A Pro Familia alapítvány szóvivoje hangsúlyozta, hogy korábbi hasonló vizsgálódásoktól eltéroen ezúttal nem a kísérleti alanyok "önbevallására" támaszkodtak, hanem orvosi alapossággal, "idegenkezuleg" vették le a méreteket laboratóriumi körülmények között. A hímvesszomustrán az is kiderült, hogy nincs "egyenpénisz", szinte mindegyik lemért hímvesszonek megvan a maga "arculata", és "saját profilt" mutat erektált állapotban - fogalmazott a dpa. A felmérés megbízói közölték, hogy a mérési eredményeket az európai gumióvszer-gyártók rendelkezésére bocsátják "barlangos testhezállóbb" óvszerfazonok kialakítása céljából. Mivel a fiatalkorúaknál még növésben van a pénisz, számukra a szabványosnál valamivel kisebb, "kamaszkonfekciós" ifigumi gyártását ajánlják
:D :D :D

heliosphere
2006-11-07, 23:43
A legújabb kutatások szerint egy átlagos férfi hat hónapot tölt el élete során azzal, hogy nőket fixíroz. A tanulmány állítása szerint a férfiak átlagosan nyolc nőt néznek meg naponta, míg a nők csupán két férfit néznek meg egy nap, viszont sokkal alaposabban. A férfiak először a nők mellét figyelik meg, és csak azután a feneket, és a lábakat, a nők viszont először a férfi szemébe néznek, és csak azután fixírozzák a fenekét. A kutatás vezetőjének elmondása szerint megállapítható, hogy a másik nem tagjainak a megfigyelése az emberi természet velejárója. :D :D

igen olvastam... blikkben volt asszem, v mai nap.. olvastam annonmár pár ilyet, akkor mást írtak sorrendnek.. amúgy sztem ez is mint minden más csak részben igaz...
én mindig először a szemébe nézek... amúgy sosem figyelem meg kifejezetten a mellét egy nőnek sem...lehet bennem van a hiba. ;)

Maris
2006-11-07, 23:48
igen olvastam... blikkben volt asszem, v mai nap.. olvastam annonmár pár ilyet, akkor mást írtak sorrendnek.. amúgy sztem ez is mint minden más csak részben igaz...
én mindig először a szemébe nézek... amúgy sosem figyelem meg kifejezetten a mellét egy nőnek sem...lehet bennem van a hiba. ;)

ezek a kutatások az átlagos férfit modellezik...az átlagos férfi pedig mint tudjauk:büdös,szőrős,büfög,finik,piál,zsíroshajú.. .sajnos én 10ből 9x ilyennel futok össze a metrón és nem fixírozni valókkal :p ezt természetesen olyan 40fölött értem a férfiakra...valószínű a 20as csikók 40éves korukra már tuti autóval járnak...ezért marad gondolom,h kevesebbszer akad meg a nők szeme mint a pasiké.mert utcán csak egy gyors pillantás...a metrón viszont van időd nézelődni :)

heliosphere
2006-11-07, 23:55
ezek a kutatások az átlagos férfit modellezik...az átlagos férfi pedig mint tudjauk:büdös,szőrős,büfög,finik,piál,zsíroshajú.. .sajnos én 10ből 9x ilyennel futok össze a metrón és nem fixírozni valókkal :p ezt természetesen olyan 40fölött értem a férfiakra...valószínű a 20as csikók 40éves korukra már tuti autóval járnak...ezért marad gondolom,h kevesebbszer akad meg a nők szeme mint a pasiké.mert utcán csak egy gyors pillantás...a metrón viszont van időd nézelődni :)

hát a legtöbb nő úgy megbámulni nem szokott senkit.. egy pillantás(ami sztem mindent elmond) és utána még véletlen sem, csak lopva néha-néha... a férfiak ellenben pofátlanul tudnak bámulni egy nőt. sokszor engem is idegesít az ilyen viselkedés(gondolom őket még inkább, vagy csak az h nem leplezve gondolatait csak a seggét bámulja, vagy a melleit..)
érdekes gondolat... ;)a legviccesebb az az h mennyire tudják azt játszani, hogy mindenhova néznek csak rád nem..de igazából meg pont h csak.. mesteri fokon tudják ezt űzni a nők. minden apró dologra figyelnek, úgy, hogy ne tudd h figyelnek rá... mondjuk én megérzek dolgokat ;) férfiaknál is (mármint a fejükre van írva h mit gondolnak mégha nem is azt csinálják...) időnként jót mosolygok embereken a metrón v buszon..

na minden jót!

Dhamma
2006-11-08, 01:34
de jó volt :D :) :p

Eric
2006-11-08, 10:38

Ez a 8 egy gyenge átlag lehet:D

robci
2006-11-08, 10:44
gondolom mindenki az égboltot lesi alltheday

Eric
2006-11-08, 10:52

Dehogy a szemébe:D csak észre sem veszed magad:p Kb ez ugy néz ki nálad is, hogy megnézed a mellét meg a testét és egy pillanat alatt elsöntöd, hogy jó csaj e...a következő pillanatban megemeled a tekinteted a szeméig, hátha ő is téged fixíroz (Mindeközben egy gyors scannelést folytatsz az arcán is). Aztán ha szokás szerint ő sem fixiroz, végignézed mégegyszer a testéd...most már gátlástalanul hosszan:D

robci
2006-11-08, 10:55
Dehogy a szemébe:D csak észre sem veszed magad:p Kb ez ugy néz ki nálad is, hogy megnézed a mellét meg a testét és egy pillanat alatt elsöntöd, hogy jó csaj e...a következő pillanatban megemeled a tekinteted a szeméig, hátha ő is téged fixíroz (Mindeközben egy gyors scannelést folytatsz az arcán is). Aztán ha szokás szerint ő sem fixiroz, végignézed mégegyszer a testéd...most már gátlástalanul hosszan:D
minek csorgatod a nyálad fölöslegesen? így is elég koszosak a bkv járatok vazze.... ;)

mouss
2006-11-08, 10:56

max ha irodában dolgozik az illető.. egyedül..
a valós szám valahol a BKV-val utazó hölgyek számának kétszerese lehet.. :D

Eric
2006-11-08, 10:56
minek csorgatod a nyálad fölöslegesen? így is elég koszosak a bkv járatok vazze.... ;)

Ez helio kórképe:D Engem az összes fixiroz...aztán köpnek, vagy krákognak egy nagyot :D

robci
2006-11-08, 11:01
Ez helio kórképe:D Engem az összes fixiroz...aztán köpnek, vagy krákognak egy nagyot :D
az nem túl jó kritika :D

Maris
2006-11-08, 12:25

:eek: pfuj.... :cool:

Egy olasz felmérés szerint, a szexuális életükkel legelégedetlenebbek a vezetõ beosztásban dolgozó és a magánvállalkozó férfiak. Olasz szexológusok szerint, a túlnyomó stressz az oka a szexuális vágy hiányának (azért lehet még más is). A felmérés szerint három vezetõ beosztású vagy magánvállalkozó férfiból, egynek nem serkennek kellõképpen a szex-éhségért felelõs agysejtjeik, és 64 százalékuk nem képes megtapasztalni az erekció adta kielégültség érzését. A kutató csoport arra is fény derített, hogy a munkanélkülieknél vagy tanulóknál kevesebb az esély, hogy szexuális probléma merül fel. „A szex iránti vágy közvetlen összefüggésben van a stresszel, mely leginkább magasabb beosztásúakra, cégvezetõkre és magánvállalkozókra jellemzõ” – nyilatkozta a Pisai Egyetem kutatója Ciro Basile Fasolo.

Maris
2006-11-08, 12:27
Azt is megkérdezték, hogy hányszor szeretkezett a megkérdezett az elmúlt tíz napban. A 18 és 29 év közöttiek válasza adta a legmagasabb átlagot, és érdekes módon ezt befolyásolta az illetõ vagyoni helyzete. Míg a legkevésbé gazdag 25 százalék körében a szeretkezések száma 2,4, a leggazdagabb 25 százaléké 3,4. És még néhány érdekes átlag: 33 percig tart az átlagos szeretkezés az elõjátéktól a beteljesülésig. A budapestiek és a legalább érettségizettek 5 perccel több idõt fordítanak rá. A legnagyobb különbséget a 18-29 éveseknél tapasztalták, akik átlagosan 16 perccel tovább szeretkeznek, mint a 60 év felettiek.

A kezdeményezõ szerep továbbra is a férfiaké, fõképp a ritkábban együtt lévõ pároknál. A szexuális zavarokkal kapcsolatos kérdéseknél a nõk majdnem 50 százaléka jelezte, hogy nincs ilyen problémája, 17 százalékuk 1, 9 százalékuk 2, 7 százalékuk 3, egytizedük pedig 4 vagy több zavarról számolt be, közülük legtöbben a szexuális élet iránti érdeklõdés csökkenésérõl. A férfiaknál viszont már 47 százalék említette legalább egy éve fennálló szexuális zavarát, ebbõl 11 százalékuk 2, 7 százalékuk 3, és szintén 7 százalék 4 vagy több problémát említ.

Problémáik ellenére szexuálisan aktívnak tartják magukat a válaszadók. A férfiak 28 százaléka számolt be valamilyen mértékû merevedési zavarról, amelynek elõfordulása az életkorral egyenes arányban növekszik. Szerepet játszhatnak benne a krónikus betegségek, az ezzel járó gyógyszerszedés, a dohányzás, az elhízás, a cukorbetegség, vagy a kedvezõtlen lelki állapot. Megfigyelhetõ, hogy a problémamentes férfiak csak 60 év felett hagynak fel az aktív szexuális élettel. A férfiak negyede használna serkentõ szert, de legalábbis megfontolná, közülük leginkább a középkorúak és diplomások kísérelnék meg ezt. Eddig viszont mindössze 1 százalékuk próbálta meg a gyógyszer szedését. Kiderült, hogy a magyar férfiak kevésbé beszélnek partnereikkel a szexuális kudarcaikról.

A felmérés tanulságairól szólva dr. Buda Béla úgy nyilatkozott, mint pszichoterapeutának ez a tanulmány a szexuális kultúra gondjait jelzi. Ezek ismeretében, a probléma feltárásában megnõnek az orvosok lehetõségei. Miután a szexualitás a lelki egészség része, a kezelés az élet egészét, minõségét érinti. Egyes adatok segítenek további kutatások és felmérések céljainak kijelölésében, s az AIDS hazai terjedési ütemének pontosabb becslésében.

Faun
2006-11-08, 12:27
:eek: pfuj.... :cool:

Egy olasz felmérés szerint, a szexuális életükkel legelégedetlenebbek a vezetõ beosztásban dolgozó és a magánvállalkozó férfiak. Olasz szexológusok szerint, a túlnyomó stressz az oka a szexuális vágy hiányának (azért lehet még más is). A felmérés szerint három vezetõ beosztású vagy magánvállalkozó férfiból, egynek nem serkennek kellõképpen a szex-éhségért felelõs agysejtjeik, és 64 százalékuk nem képes megtapasztalni az erekció adta kielégültség érzését. A kutató csoport arra is fény derített, hogy a munkanélkülieknél vagy tanulóknál kevesebb az esély, hogy szexuális probléma merül fel. „A szex iránti vágy közvetlen összefüggésben van a stresszel, mely leginkább magasabb beosztásúakra, cégvezetõkre és magánvállalkozókra jellemzõ” – nyilatkozta a Pisai Egyetem kutatója Ciro Basile Fasolo.

te egyész nap felméréseket,meg tanulmányokat olvasol??? :p :D

Maris
2006-11-08, 12:31
Lemegy egy nõ a Balatonra, és este szállodát keres magának. Minden hely foglalt, míg végre az egyik hotelban azt mondja a portás: - Nálunk van éppen egy négyágyas szoba, ahol van már három férfi, de azok addig kefélik magát, amíg meg nem válaszol egy találós kérdést.
- Nem baj, jó lesz - mondja a nõ.

Felmegy a nõ, ott a három férfi, akik azt mondják neki:
- Mi az? Kis, hegyes fülû állat, hosszú, nagy farka van, fákon él, és egész nap mogyorót eszik? Reggel hatkor a portás végre rászánja magát, hogy felmegy a szobába, és benyit. Bent férfi már aléltan fekszik a földön, a harmadik még elkeseredetten dugja a mosolygó nõt, és kiabál:
- A francba, mondd már ki, hogy "MÓKUS"!!! :D :D :D

Maris
2006-11-08, 12:31
te egyész nap felméréseket,meg tanulmányokat olvasol??? :p :D

én a sexet is a tudományos oldalról közelítem meg :rolleyes: :D

Eric
2006-11-08, 12:37
Az internetben egyértelműen az a legjobb, hogy mindig van valaki, aki fáradtságot nem ismerve képes az igazán fontos adatok összegyűjtésére. Ezúttal a világ jelentősebb nőnemű hírességeinek melltartó-mérete került egy helyre, Alicia Silverstone-tól ZsaZSa Gaborig.
http://www.deansplanet.com/celebrity_bra_sizes.html
Megnyugtató az érzés, hogy van egy oldal, ahonnét az ember bármikor kikeresheti, Madonna 34C, Kate Moss mindössze 32A, Anne Nicole Smith viszont egészen ijesztő módon 43DD. Jó lenne tudni, hogy ennyire pontosan tudnak saccolni, vagy végigjárták valamennyi hollywoodi fehérneműboltot, mert az adataik elég pontosnak tűnnek.

Ha valakinek gondja lenne az amerikai melltartó-méretekkel, itt egy minden kérdésre választ adó átszámológép.
http://www.85b.org/bra_conv.php

Maris
2006-11-08, 12:46
Az internetben egyértelműen az a legjobb, hogy mindig van valaki, aki fáradtságot nem ismerve képes az igazán fontos adatok összegyűjtésére. Ezúttal a világ jelentősebb nőnemű hírességeinek melltartó-mérete került egy helyre, Alicia Silverstone-tól ZsaZSa Gaborig.
Megnyugtató az érzés, hogy van egy oldal, ahonnét az ember bármikor kikeresheti, Madonna 34C, Kate Moss mindössze 32A, Anne Nicole Smith viszont egészen ijesztő módon 43DD. Jó lenne tudni, hogy ennyire pontosan tudnak saccolni, vagy végigjárták valamennyi hollywoodi fehérneműboltot, mert az adataik elég pontosnak tűnnek.

Ha valakinek gondja lenne az amerikai melltartó-méretekkel, itt egy minden kérdésre választ adó átszámológép.

szinte az összesnek nagyobb mint az enyém :eek: asszem nem megyek hollywoodi sztárnak :D

mouss
2006-11-08, 18:58
ezt ide is:

http://www.youtube.com/watch?v=aE2oIA1lFOQ&NR

heliosphere
2006-11-08, 22:55

ehe...kár h nem ismersz ;) mindig a szemét nézem meg először...az arcát, ha már utána nézek vmit akkor h milyen alkat, aztán a seggét... a mellét mint mondottam nem nézem meg, mert az nálam annyira nem fontos max azt látom h nagy kicsi stb..az nem érdekel..formás legyen azt úgye látom ergo nem igazán foglalkozom vele.. kis mell ugyanúgy lehet szép..na mind1 mel téma lezárva. nem ismersz ne ítélkezz ;)

heliosphere
2006-11-08, 23:08
az nem túl jó kritika :D

rám gondolsz vagy a csajokra akik megnézik Ericet?:D
mondjuk az h amikor megnézik utána csak köpni tudnak egyet, nekem nem ad okot szégyenkezésre azt hiszem..:D
én elégedett vagyok..

zwana
2006-11-09, 12:19

foggalmam sincs a melltartó méretemről, ez gáz?? :o

robci
2006-11-09, 12:24
foggalmam sincs a melltartó méretemről, ez gáz?? :o
nem vagy trendi
szégyelld Magad :D

mouss
2006-11-09, 12:28
nem vagy trendi
szégyelld Magad :D

mér, Te talán tudod a Tiédet? :D

robci
2006-11-09, 12:44
mér, Te talán tudod a Tiédet? :D
én a barinőmét hordom :D nem kell foglalkoznom ilyenekkel :D

mouss
2006-11-09, 12:55
én a barinőmét hordom :D nem kell foglalkoznom ilyenekkel :D

:D :D

Maris
2006-11-09, 15:44
Elmentek a pároddal egy buliba, és máris szemet szúr neked egy kirívóan önfeledt párocska. Biztos friss még a szerelem – legyintesz nagyvonalúan –, aztán kiderül, hogy már évek óta együtt vannak. Hogy csinálják? – teszed fel magadnak a kérdés, miközben a te pasid nagyjából másfél órája feléd sem nézett.

Az élet már csak ilyen, tele van rejtélyekkel. Az egyik ezek sorából, hogy miként tudják bizonyos párok megőrizni a boldogságot, míg mások már néhány hónap múltán csak civakodnak, vagy konokul hanyagolják egymást.

Szenvedéllyel vitatkozni

Sok kapcsolat fullad unalomba, mert a felek már csak magukban dédelgetik gondolataikat, vágyaikat, és ugyanígy a gondjaikat is. Pedig ennél még az is sokkal jobb megoldás, ha kikiabáljuk magunkból a feszültséget. Bár elsőre talán furán hangzik: az időnkénti veszekedés is a hosszútávú boldogság garanciája, hiszen a boldog párok mindig kibeszélik a konfliktusaikat, ahelyett, hogy agyonhallgatnák őket. Ilyenkor minden belefér a tányércsapkodástól az üvöltésig, a lényeg, hogy senki se feküdjön le gombóccal a gyomrában, ami szép lassan hatalmasra duzzad, és később elég egy apró baki a másik részéről, máris robbanás lesz az eredmény. Ha kitomboltuk magunkat, egy kis nevetéssel, kedvességgel, élcelődéssel könnyen feloldható a feszültség.

Boldogság-tipp: Ha düh lappang benned, add ki azonnal magadból, de ne vájkálj a múltban, és ne zúdítsd a párodra hónapokkal ezelőtti sérelmeidet! Akkor se kezdeményezd a vitát, ha egyszerűen rosszkedved van, és a levezetése a hozzád legközelebb állón tűnik a legkézenfekvőbbnek. No és azért se vesd be sportszerűen a balhézást, hogy mindenáron bebizonyítsd: neked van igazad. A veszekedés után pedig közeledjetek egymáshoz! Engesztelni és engesztelődni nem szívesség, hanem a szeretet nélkülözhetetlen tartozéka.

Ne dobjátok el a rózsaszín szemüveget!

Imádjuk azokat a történeteket, amelynek szereplői még sok-sok év után is szerelmesen néznek egymásra, és minden mozdulatukból süt az összetartozás egysége. Kutatások igazolják, hogy a tartós szerelem a pozitív illúziók függvénye is. A boldog párok örökké egyfajta rózsaszín szemüvegen keresztül látják a másikat. Így nem kell szemet hunyniuk a másik hibái felett, hiszen észre sem veszik azokat. Ők azok, akik mindig pozitív történetek „hőseként” tesznek említést kedvesükről, akiknek minden rezdüléséből érezni, hogy a másik mekkora értéket képvisel számukra.

Boldogság-tipp: Aki a másikban már csak a hibáit és gyengeségeit látja, elveszett. Ha nem tudjátok úgy szeretni és elfogadni egymást, amilyenek vagytok, nincs nagy jövője a kapcsolatotoknak. Ha valami idegesít a partneredben, vigasztald magad azzal, hogy visszaevezel a kapcsolatotok kezdetére, és feleleveníted akkori énjét és azokat a tulajdonságait, amelyek miatt belé habarodtál. Néha nem árt egy kis közös nosztalgia: frissítsétek fel megismerkedésetek történetét, ha tehetitek, látogassatok is el a történelmi színhelyre!

Legyen saját birodalmatok!

Minél több teret hagytok egymásnak a kapcsolatban, annál közelebb kerülhettek egymáshoz – bármily hihetetlen, így igaz. Ha folyamatosan egymás nyakában lihegtek, nem marad idő az önmegvalósításra és a saját álmaitokra. Ráadásul a túl szoros, mondhatni fojtogató kötelékekben vágynak leginkább idegenbe az érintettek. Aki viszont képes magabiztosan szeretni, nem gátolja, hanem éppen segíti a másikat abban, hogy megvalósítsa az álmait, és ugyanezt a támogatást ő is megkapja a partnerétől.
A másik véglet szintén veszélyes lehet: ha feláldozzátok magatokat a másik boldogságának oltárán. Hiszen kizárólag mi döntünk arról, hogy boldogok leszünk-e, sohasem valaki más. A kapcsolatra rátelepedő unalom legjobb ellenszere, ha kis külön világotok megtartása révén egy kicsit titokzatosak tudtok maradni egymás szemében.

Boldogság-tipp: Mivel töltöd szívesen a szabadidődet? Nem, nem a pasiddal együtt, hanem amikor egyedül vagy. Bizonyára vannak még be nem teljesedett álmaid. Gondoskodj arról, hogy beteljesüljenek! És persze akceptáld, hogy a párodnak is vannak olyan érdeklődési területei, amelyeket nem akar megosztani veled. Lehet, hogy attól tud nagyszerűen kikapcsolódni, hogy órákig bütyköli az autót. Ha ilyenkor elhanyagolva érzed magad, keress magadnak szórakoztató elfoglaltságot! És osszátok be: egyszer ő kap kimenőt, másszor te.

csók fontos!

Szenvedélyes szex egy életen át – ki ne vágyna rá, ám ez többnyira valóban csak vágyálom marad. De van egy jó hírünk: a Kámaszútra kívülről fújása igazából nem is feltétlenül szükséges a boldogsághoz. Ami fontosabb, az a testi érintkezés: a kézfogás, a csókok, az ölelések, a simogatások. Ezek felerősítik a kötődésért felelős oxitocin hormon termelődését, és a szeretet érzését is.

Boldogság-tipp: Párodnak is jól fog esni, ha te is keresed a testi közelség lehetőségét. Már az is csodát művel, ha néha bekenitek egymás hátát, vagy összebújtok a tévé előtt. További kellemes mellékhatásként a fizikai közelséggel a vágyat is ébren tarthatjátok. Mindez magyarázat arra, miért érzi magát sok nő magányosan a kapcsolatában, ha párja fukarkodik az érintéssel és a gyengédséggel.

Túljutni a kríziseken

Már egy kapcsolat legelején megmutatkozhat, van-e jövője a dolognak. Amikor az egyik fél életében olyan probléma adódik, amit igazából egyedül kell megoldania, árulkodó lehet a másik viselkedése. Sajnos aki már egy friss kapcsolatban is megriad a bonyodalmaktól és inkább kitáncolna, arra valószínűleg később sem nagyon lehet építeni. Kapcsolatterapeuták szerint sokszor az is összetartó erővé fejlődik, ha a pár már majdnem eljutott a szakításig. Ettől kezdve ugyanis pontosan tudják, meddig mehetnek el, és mit kockáztatnak. Ugyanakkor, ha együttes erővel felülkerekedtek már néhány nehéz helyzeten, az erősíti a másikba vetett bizalmukat, és a biztonságérzetüket is.

Boldogság-tipp: Ahogy az egész életre érvényes ez, egy kapcsolat is hullámvölgyek sorozata. Egyszer fent, egyszer lent, ezért ne ringasd magad abban, hogy mindig és mindennek muszáj tökéletesen mennie. A legfontosabb a bizalom: ha megbíztok egymásban, az sok mindenen átsegíthet titeket, ám ehhez elkél némi türelem, mivel a stabil érzések kialakulásához időre van szükség.

Maris
2006-11-09, 15:54
Az utóbbi időben mintha nem értenétek szót egymással. Minden apróság vitát szül, vagy éppen az ellenkezője történik: otthonotok falai között hasogat a csend. Lehet, hogy nálatok is a párkapcsolati burn out szindróma áll a háttérben?

A kiégés jelenségéről leginkább a munka világában hallunk. Aki magán- és szabadidejét sem kímélve éjt nappallá téve dolgozik, könnyen kellemetlen tünetek között vergődve találhatja magát. Ráadásul a burn out szindrómások jó részének bicskája éppen abba törik bele, hogy otthon is szeretnének megfelelni, ám egy idő után elszakad az érzelmi és pszichikai megterhelések kibírásáért felelős cérna.

Akárkiben is indul meg az eltávolodás folyamata, mindkét fél áldozattá válik...

Jéghideg jelen

Akárkiben is indul meg az eltávolodás folyamata, mindkét fél áldozattá válik. Áldozat az, aki magában tapasztalja – még ha definiálni nem is tudja – a kiégést, és az is, aki mellette elszenvedi. A párkapcsolati burn out egyébként azokat veszélyezteti, akik tisztázás helyett hosszú ideje hurcolják magukban a problémákat, nem képesek szavakba önteni vágyaikat, és lassan a megoldáshoz is gyengének érzik magukat. Nehéz egy burn outos mellett élni, mert többnyire magába fordul, semmihez és senkihez nincs kedve, nyugtalan, frusztrált, végletekig lehangolt. Legbelül pedig – bár párja ezt akkor fogja csak felismerni, ha már diagnosztizálta a kiégést – üresnek, gyengének, „selejtesnek” érzi magát.

Vajon kihűltek az érzései?
Mikor kezdhetünk el gyanakodni?

Ha a közösen töltött idő jéghideggé válik, ha párunk inkább magába gubózik, és csak akkor kommunikál, ha muszáj, esetleg rendszeresen későn jár haza, és amikor mellettünk van, akkor is úgy érezzük, mintha fényévekre lenne tőlünk. Persze elkezdünk okok után kutatni, hiszen egyre halmozódnak bennünk a kérdések: már nem tart minket vonzónak? Vajon kihűltek az érzései? A szexmegvonás is figyelmeztető jelként szolgálhat: a burn outos úgy próbál időt nyerni magának, hogy mindenféle testi közeledést elutasít. A kapcsolatokat életben tartó „az egyik éhes, a másik jóllakat” elv ezzel megdől.

A szakemberek szerint azonban vannak nemenként elkülöníthető jelei a kapcsolati kiégésnek. A nők inkább a szerelemmegvonást alkalmazzák (és ezzel együtt a szexet is bojkottálják), míg a férfiaknál a szex akkor sem kerül feltétlenül parkolópályára, ha az érzelmeik kiégése már megkezdődött. A gyengédség megtagadása tehát tipikusan női fegyver, amely az elvárások ki nem elégítettségét hivatott jelezni. A kiégett nő, bár gyengének és zavarodottnak érzi magát, mégis hatalomra vágyik, hiszen úgy érzi, saját önértékelése a tét. Tudat alatt bízik abban, hogy ha megvonja a férfitől a figyelmet, a törődést és a gyengédséget, akkor a markában tarthatja. Mondjuk addig, amíg le nem tisztul benne, hogy hogyan tovább.

A régen lappangó folyamatot a nőknél a másikban való csalódás és a féltékenység válthatja ki, míg a férfiaknál leginkább akkor jelentkezik, ha fokozott nyomás alatt érzik magukat a kapcsolatban. Például a nő sürgetné már a kapcsolat törvényesítését, a férfi azonban nem tartja fontosnak ezt a lépést, mindennek tetejébe azt kell tapasztalnia, hogy bűnhődnie is kell emiatt.
A szexmegvonás mindkét nem esetében csak a jéghegy fájdalmas csúcsa. Ami ennél sokkal rosszabb, az a kapcsolatra telepedő, hallgatag bizonytalanság, ami szép lassan mindkét fél reményeit megöli, ha nem képesek időben visszafordítani a folyamatot.

Tanulj meg újra nevetni magadon!

Mi van akkor, ha a szakítás gondolata – mint végső megoldás – csak az egyikőtökben fogalmazódik meg? Íme néhány dolog, amely megfontolandó, mielőtt menekülőt fújnál:

• Nézz szembe a kapcsolatban lappangó problémákkal, személyes sértettséged félretéve mondd el párodnak, hogy miért veszítetted el a lelkesedésed és motivációd.

• Csalogasd elő újra a vágyaidat – amelyek elhalványultak vagy el is felejtődtek –, és tisztázd le a pároddal, hogy társad szeretne-e lenni ezek megvalósításában. Ne mondj le az igényeidről!

• A helyes döntés meghozásához szükséged lesz a belső energiáidra!

• Szentelj több időt a barátaidnak és a hobbijaidnak, járj el sportolni, masszíroztatni, sétálj nagyokat magadban. Emellett fordíts elegendő időt az éjszakai pihenésre is. A burn outból való felépüléshez elengedhetetlen a napi 8-9 óra alvás.

• Adj esélyt a másiknak arra, hogy emlékeztessen rá, mi is köt(ött) össze benneteket. Csináljatok olyan programokat, amiben mindketten örömötöket lelitek. Ha ez mégsem sikerül, egyúttal megerősítést is nyerhetsz arról, hogy kettőtök között már nem működik a dolog.

• Szakítsd ki magad gondolatban a jelenből. Bármennyire is fátyolosnak látod a jövőt, próbáld magad elé idézni, mi lesz veled (veletek) 3 hónap múlva. Minél többször idézed fel ezt a jövőképet, annál nagyobb az esélye, hogy önbeteljesítő jóslattá válik.
Burn out morzsák
• Az együtt érző emberek hajlamosabbak a végletekig kimeríteni magukat, így kiégni is.
• Nőknél gyakoribb, hiszen egyszerre többféle társadalmi szerepnek kell megfelelniük.
• Ha hosszú ideig nem ismerik fel, depresszióhoz is vezethet.
• Testi tüneteket is ölthet: fejfájás, hidegrázás, hányinger, izomgörcsök, állandó fáradtság, alvási zavarok, gyomorfekély, szívpanaszok és magas vérnyomás kísérheti.
• Ne akard mindenáron kikerülni a konfliktust! Egy tányérdobálós veszekedés sok sérelmet, kényes pontot tisztázhat, a hosszúra nyúló hallgatás viszont csak időhúzás. Ha kiállsz magadért, önbizalmad is erősödni fog!

• Akármilyen reménytelennek látszik a helyzet, próbáld meglelni a jó oldalát. Például ha csak az egyedüllét réme tart vissza a szakítástól, gondolj arra, hogy a szabadság új távlatokat nyit meg számodra. Ha pedig szíved egyik darabkája még a párodhoz húz, erősítsd magadban a pozitív emlékeket és érzéseket. És a legfontosabb: tanulj meg újra nevetni saját magadon!

Türelem rózsát terem?

Néhány tanács arra az esetre, ha a párodon észleled a magánéleti kiégés jeleit:

• Nagyon fontos, hogy éreztesd vele: szereted, fontos számodra, és bármit megtennél azért, hogy jobb kedvre derítsd! Ha pillanatnyilag nem is viszonozza az érzéseidet, később duplán meghálálja majd a törődésed.

• Ne erőltesd rá a társaságod, vagy azokat a programokat, amelyek igazából neked fontosak. Hagyd, hogy kicsit a maga útját járja, mert ha csak együtt ücsörögtök a súlyos csendben, a nyomasztó hangulat hirtelen döntéseket szülhet.

Ha csak együtt ücsörögtök a súlyos csendben, a nyomasztó hangulat hirtelen döntéseket szülhet...

• Ha a kapcsolatotok túlságosan egyoldalúvá válik, valószínűleg benned is megindul az eltávolodás folyamata. Párod értékeit szem előtt tartva csak addig tűrd ezt az állapotot, amíg úgy érzed, nem sérülsz emberi méltóságodban. Ha kedvesed egyértelműen érezteti veled, hogy részéről vége, próbáld lélekben elengedni. A párkapcsolati burn out ugyan felhívhatja a figyelmet a kapcsolat bizonyos hiányosságaira, és ilyen szinten új energiákat is adhat a kapcsolatnak, de a szindrómában rekedés szép lassan mindkettőtöket felemészthet majd.

ezotera
2006-11-09, 18:19
Az utóbbi időben mintha nem értenétek szót egymással. Minden apróság vitát szül, vagy éppen az ellenkezője történik: otthonotok falai között hasogat a csend. Lehet, hogy nálatok is a párkapcsolati burn out szindróma áll a háttérben?

A kiégés jelenségéről leginkább a munka világában hallunk. Aki magán- és szabadidejét sem kímélve éjt nappallá téve dolgozik, könnyen kellemetlen tünetek között vergődve találhatja magát. Ráadásul a burn out szindrómások jó részének bicskája éppen abba törik bele, hogy otthon is szeretnének megfelelni, ám egy idő után elszakad az érzelmi és pszichikai megterhelések kibírásáért felelős cérna.

Akárkiben is indul meg az eltávolodás folyamata, mindkét fél áldozattá válik...

Jéghideg jelen

Akárkiben is indul meg az eltávolodás folyamata, mindkét fél áldozattá válik. Áldozat az, aki magában tapasztalja – még ha definiálni nem is tudja – a kiégést, és az is, aki mellette elszenvedi. A párkapcsolati burn out egyébként azokat veszélyezteti, akik tisztázás helyett hosszú ideje hurcolják magukban a problémákat, nem képesek szavakba önteni vágyaikat, és lassan a megoldáshoz is gyengének érzik magukat. Nehéz egy burn outos mellett élni, mert többnyire magába fordul, semmihez és senkihez nincs kedve, nyugtalan, frusztrált, végletekig lehangolt. Legbelül pedig – bár párja ezt akkor fogja csak felismerni, ha már diagnosztizálta a kiégést – üresnek, gyengének, „selejtesnek” érzi magát.

Vajon kihűltek az érzései?
Mikor kezdhetünk el gyanakodni?

Ha a közösen töltött idő jéghideggé válik, ha párunk inkább magába gubózik, és csak akkor kommunikál, ha muszáj, esetleg rendszeresen későn jár haza, és amikor mellettünk van, akkor is úgy érezzük, mintha fényévekre lenne tőlünk. Persze elkezdünk okok után kutatni, hiszen egyre halmozódnak bennünk a kérdések: már nem tart minket vonzónak? Vajon kihűltek az érzései? A szexmegvonás is figyelmeztető jelként szolgálhat: a burn outos úgy próbál időt nyerni magának, hogy mindenféle testi közeledést elutasít. A kapcsolatokat életben tartó „az egyik éhes, a másik jóllakat” elv ezzel megdől.

A szakemberek szerint azonban vannak nemenként elkülöníthető jelei a kapcsolati kiégésnek. A nők inkább a szerelemmegvonást alkalmazzák (és ezzel együtt a szexet is bojkottálják), míg a férfiaknál a szex akkor sem kerül feltétlenül parkolópályára, ha az érzelmeik kiégése már megkezdődött. A gyengédség megtagadása tehát tipikusan női fegyver, amely az elvárások ki nem elégítettségét hivatott jelezni. A kiégett nő, bár gyengének és zavarodottnak érzi magát, mégis hatalomra vágyik, hiszen úgy érzi, saját önértékelése a tét. Tudat alatt bízik abban, hogy ha megvonja a férfitől a figyelmet, a törődést és a gyengédséget, akkor a markában tarthatja. Mondjuk addig, amíg le nem tisztul benne, hogy hogyan tovább.

A régen lappangó folyamatot a nőknél a másikban való csalódás és a féltékenység válthatja ki, míg a férfiaknál leginkább akkor jelentkezik, ha fokozott nyomás alatt érzik magukat a kapcsolatban. Például a nő sürgetné már a kapcsolat törvényesítését, a férfi azonban nem tartja fontosnak ezt a lépést, mindennek tetejébe azt kell tapasztalnia, hogy bűnhődnie is kell emiatt.
A szexmegvonás mindkét nem esetében csak a jéghegy fájdalmas csúcsa. Ami ennél sokkal rosszabb, az a kapcsolatra telepedő, hallgatag bizonytalanság, ami szép lassan mindkét fél reményeit megöli, ha nem képesek időben visszafordítani a folyamatot.

Tanulj meg újra nevetni magadon!

Mi van akkor, ha a szakítás gondolata – mint végső megoldás – csak az egyikőtökben fogalmazódik meg? Íme néhány dolog, amely megfontolandó, mielőtt menekülőt fújnál:

• Nézz szembe a kapcsolatban lappangó problémákkal, személyes sértettséged félretéve mondd el párodnak, hogy miért veszítetted el a lelkesedésed és motivációd.

• Csalogasd elő újra a vágyaidat – amelyek elhalványultak vagy el is felejtődtek –, és tisztázd le a pároddal, hogy társad szeretne-e lenni ezek megvalósításában. Ne mondj le az igényeidről!

• A helyes döntés meghozásához szükséged lesz a belső energiáidra!

• Szentelj több időt a barátaidnak és a hobbijaidnak, járj el sportolni, masszíroztatni, sétálj nagyokat magadban. Emellett fordíts elegendő időt az éjszakai pihenésre is. A burn outból való felépüléshez elengedhetetlen a napi 8-9 óra alvás.

• Adj esélyt a másiknak arra, hogy emlékeztessen rá, mi is köt(ött) össze benneteket. Csináljatok olyan programokat, amiben mindketten örömötöket lelitek. Ha ez mégsem sikerül, egyúttal megerősítést is nyerhetsz arról, hogy kettőtök között már nem működik a dolog.

• Szakítsd ki magad gondolatban a jelenből. Bármennyire is fátyolosnak látod a jövőt, próbáld magad elé idézni, mi lesz veled (veletek) 3 hónap múlva. Minél többször idézed fel ezt a jövőképet, annál nagyobb az esélye, hogy önbeteljesítő jóslattá válik.
Burn out morzsák
• Az együtt érző emberek hajlamosabbak a végletekig kimeríteni magukat, így kiégni is.
• Nőknél gyakoribb, hiszen egyszerre többféle társadalmi szerepnek kell megfelelniük.
• Ha hosszú ideig nem ismerik fel, depresszióhoz is vezethet.
• Testi tüneteket is ölthet: fejfájás, hidegrázás, hányinger, izomgörcsök, állandó fáradtság, alvási zavarok, gyomorfekély, szívpanaszok és magas vérnyomás kísérheti.
• Ne akard mindenáron kikerülni a konfliktust! Egy tányérdobálós veszekedés sok sérelmet, kényes pontot tisztázhat, a hosszúra nyúló hallgatás viszont csak időhúzás. Ha kiállsz magadért, önbizalmad is erősödni fog!

• Akármilyen reménytelennek látszik a helyzet, próbáld meglelni a jó oldalát. Például ha csak az egyedüllét réme tart vissza a szakítástól, gondolj arra, hogy a szabadság új távlatokat nyit meg számodra. Ha pedig szíved egyik darabkája még a párodhoz húz, erősítsd magadban a pozitív emlékeket és érzéseket. És a legfontosabb: tanulj meg újra nevetni saját magadon!

Türelem rózsát terem?

Néhány tanács arra az esetre, ha a párodon észleled a magánéleti kiégés jeleit:

• Nagyon fontos, hogy éreztesd vele: szereted, fontos számodra, és bármit megtennél azért, hogy jobb kedvre derítsd! Ha pillanatnyilag nem is viszonozza az érzéseidet, később duplán meghálálja majd a törődésed.

• Ne erőltesd rá a társaságod, vagy azokat a programokat, amelyek igazából neked fontosak. Hagyd, hogy kicsit a maga útját járja, mert ha csak együtt ücsörögtök a súlyos csendben, a nyomasztó hangulat hirtelen döntéseket szülhet.

Ha csak együtt ücsörögtök a súlyos csendben, a nyomasztó hangulat hirtelen döntéseket szülhet...

• Ha a kapcsolatotok túlságosan egyoldalúvá válik, valószínűleg benned is megindul az eltávolodás folyamata. Párod értékeit szem előtt tartva csak addig tűrd ezt az állapotot, amíg úgy érzed, nem sérülsz emberi méltóságodban. Ha kedvesed egyértelműen érezteti veled, hogy részéről vége, próbáld lélekben elengedni. A párkapcsolati burn out ugyan felhívhatja a figyelmet a kapcsolat bizonyos hiányosságaira, és ilyen szinten új energiákat is adhat a kapcsolatnak, de a szindrómában rekedés szép lassan mindkettőtöket felemészthet majd.
jahj,jahj...legjobb őszíntének lenni... :rolleyes:

mouss
2006-11-09, 20:26
re: #3839

AZ ANÁLIS SZEX TÍZ ARANYSZABÁLYA

1.

Az anális szex legritkábban gyakorolt formája a végbélbe közösülés.
Rengeteg módja van, hogy erotikusan kiélvezzük a végbélnyílást. A leggyakrabban alkalmazott módszer, hogy hagyományos vagy orális szeretkezés közben egyik ujjunkkal megérintjük partnerünk végbélnyílását, majd megdörzsölve megnyitjuk, ezzel is elősegítjük orgazmusát.
Sok ember élvezi, amikor egy ujj – akár sajátja, akár a partneré – befurakszik a végbelébe, széttárva annak nyílását, és ott finoman mozog. Mások előnyben részesítik azt az érzést, amikor egy műhímvessző vagy egy vibrátor feszül neki a végbélnyílásuknak, szétnyitja, és így átjutva a rövid csatornán, behatol a végbelükbe. A férfiak nagy része, a heteroszexuálisokat is beleértve, rendkívüli élvezetét leli a behatolás ezen formájának.
Az orális-anális szeretkezési forma nem túl közismert. A legtöbb embert már a gondolata is elriasztja. Vannak azonban olyanok, akik szívesen eljátszadoznak ezen a módon is, vagy legalábbis megengedik, hogy a partnerük ezt a szokatlan utat válassza.

2.

A végbélnyílás ingerlése, a közösülést is beleértve, nem fájdalmas, ha megfelelően hajtják végre.
Általánosan elterjedt, kitartó és veszedelmes hiedelem az, hogy a végbélnyílás ingerlése, különösen a közösülés, sérüléssel kell járjon. Ugyanúgy érvényes a végbélnyílás környékére is, mint a test egyéb tájaira, hogy a fájdalom jelentkezése valami rosszat jelez. A végbélnyílás nem megfelelő ingerlése, a körülötte levő rendkívül sok idegvégződés miatt, irtózatos kínokat tud okozni. Azonban hatalmas élvezetek forrása is lehet az a tájék.
Amikor egy ujjat, egy tárgyat vagy egy péniszt elkezdenének bevezetni a végbélnyílásba, akkor az izmok görcsbe rándulnak, mintha harcolniuk kellene az illetéktelen behatolás ellen. Csakis fájdalom lehet a következménye, ha a partner nem várja meg, amíg ezek az izmok ellazulnak. De megfelelő nyomás hatására a fájdalom elcsitul anélkül, hogy bármi egyéb sérülést okoztunk volna.
A maximális élvezet megköveteli, hogy a végbélbe való behatoláskor teljesen kiküszöböljünk minden fájdalmat vagy fizikai sérülést. A fájdalmak kivédésének egyik lehetséges módja, hogy a passzív partner mindaddig azt mondja: Ne!, amíg teljesen fel nem készült az aktus folytatására. A felkészültség egyaránt jelenti a fizikai ellazultságot és a vágyakozást. Mindez elősegíthető, ha a partner folyamatosan, finoman, de nem erőszakosan érinti a végbélnyílás környékét.
Esetenként előfordulhat, hogy a végbélnyílás izmai már ellazulnak, ám a passzív partner még nem került a megfelelő hangulatba. Ebben az esetben az ingerlés a befogadóképesség növelésében segít.

3.

Az anális szex élvezetessé tehető még akkor is, ha az a múltban állandóan kellemetlen volt. Az anális szex iránti vágyakozás még nem feltétlen jelent garanciát annak élvezetére is.
Ugyanakkor a múltbeli kellemetlen tapasztalatok sem kell, hogy az anális szex iránti vágyakozást vagy az
ilyen irányú érdeklődést kiöljék.
A végbél krónikus feszültsége a leggyakoribb oka, hogy a szex ilyen módja kellemetlennek mutatkozik. Általában az aranyér és a krónikus székrekedés a jele ennek az állapotnak. A feszültség csökkenthető, ha gyakran megérintjük, megsimogatjuk a végbélnyílást, és ez fokozatosan már megszokottá válik. A végbél megnyitására tett próbálkozásra kiváló alkalom a zuhanyozás vagy a fürdés. A mély lélegzetvétel szintén kihat a végbél izmaira. Egy másik módszer az ellazítás gyakorlására, ha ritmikusan megfeszítjük, majd elernyesztjük a végbélnyílásunk izmait. Azok, akik élvezik a maszturbálást, a végbél ingerlésének különböző módszereivel próbálkozhatnak, minthogy azonnal fel is tudják függeszteni a kísérletezést, ha az bármilyen kellemetlen érzéssel járna.
Sok ember számára az jelenti a fordulópontot az anális szexhez való viszonyulásukban, amikor abban a meggyőződésükben hagyhatják a végbélnyílásukat masszíroztatni a partnerük által, hogy az nem akar majd behatolni. Ezután már a végbélnyílás cirógatásának elfogadása annyira erre az erogén zónára összpontosítja az élvezetet, hogy ezt már könnyű továbbfejleszteni.

4.

Két, záróizomnak nevezett izomgyűrű található a végbél nyílásánál. Ezek működése egymástól független.
Ha csak mintegy egy centinyire nyomod be az ujjad a végbélnyílásba, és nekifeszíted az oldalának, akkor tisztán érezheted a két különálló izomgyűrűt, a záróizmokat. Ezek között alig fél centiméter a távolság. A külső záróizmot a központi idegrendszer irányítja, akárcsak a kéz izmait. Bármikor képesek vagyunk ennek a záróizomnak a megfeszítésére vagy ellazítására, csupán az akaratunkon múlik.
A belső záróizom már egészen másképp működik. Ezt a vegetatív (vagy autonóm) idegrendszerünk irányítja, amely például olyan fontos funkciókért felelős, mint a szívműködés.
A belső záróizom reagálása és ellenállása mutatja meg, ha félünk, vagy legalábbis tartunk az anális szextől. Tehát a passzív partner hiába próbál ellazulni, mert félelme a belső záróizmot feszesen fogja tartani. Ezért ezen a helyen az óvatosság, elővigyázatosság elengedhetetlen a biztonság és kellemes érzés elérése érdekében.
Még annak is, aki élvezetét leli az anális szexben, szükséges, hogy megtanulja akaratlagosan irányítani, ellazítani a belső záróizmát. Ehhez nem kell mást tennie, mint rendszeresen bedugnia az ujját a végbelébe, például a napi zuhanyozások alkalmával, és az ujjával érzékelnie záróizmainak működését. Az izom működése spontán meg fog változni a megfelelő bánásmódnak köszönhetően. Ebben az esetben egy kis figyelem sokkal jobb eredményt ad, mintha megpróbálnánk akaratlagosan ellazítani. Bárki fokozatosan meg tudja tanulni a belső záróizma feletti irányítás képességét.

5.

A végbél ingerlése a legkülönbözőbb gyönyöröket biztosítja. Az idegvégződések legnagyobb koncentrációban éppen a végbélnyílás közvetlen közelében helyezkednek el. Ujjunkkal ezt különösen pontosan be tudjuk határolni.
Egészen másfajta, de szintén kellemes érzést kelt, ha egy tárgy vagy egy pénisz érinti azt a területet, netán azzal a szándékkal, hogy megnyissa a záróizmokat és bejusson a végbélbe. A végbélnek – akárcsak a hüvelynek – a külső részén helyezkedik el az idegvégződések túlnyomó többsége. A belsőbb részen inkább a nyomásra reagál.
Sokan élvezik a telítettség érzését a végbelükben, a feszülést, ami nem egy közelgő székletürítést megelőző bélmozgás előjele. A végbél feszítésének érzése különösen izgató az „öklözésért” rajongóknak, ami tulajdonképpen az anális szex egyik formája, amikor több ujjal vagy netán egész kézfejjel és csuklóval is behatolnak a végbélbe, sőt sokszor még a vastagbélbe is.
A férfiaknál a prosztata – ami nekifeszül a végbél falának, néhány centire a végbélnyílás felett a hasi oldalon – szintén a gyönyörök forrása lehet, ha ujjal masszírozzák, netán egy tárggyal, esetleg pénisszel. Férfiaknál az anális szex azzal a kiegészítő élvezettel jár, hogy a pénisz tövét és a heréket is izgatja a „behatoló”, hiszen ezek közvetlenül a végbélnyílás közelében helyezkednek el.
Az anális szex élvezete egyformán lehet pszichikai vagy fizikai eredetű. A végbél tabu jellege plussz izgalommal töltheti el a résztvevőket. A legtöbb végbél-ellenes emlék („fuj, az piszkos!”) rendszerint vissza-visszatér, mivel tudatalattinkban rögződött. Az élvezetekhez járulhat még az az érzés, hogy csodálatosan perverz dolgot művelünk, amiről egyúttal felfedezzük, hogy nem is piszkos dolog, és egyáltalán nem gusztustalan. Mások viszont úgy gondolnak a végbélre, mint titkos helyre. Szégyellnek annyira feltárulkozni egy partner előtt, hogy a közelébe engedjék.

mouss
2006-11-09, 20:27
6.

A végbél izgatása orgazmushoz vezethet. A férfiak egy kisebb hányada, valamint a nők csupán anális szex révén is el tudnak jutni az orgazmusig anélkül, hogy egyéb nemi szervüket ingerelnék. A nők esetében ez feltehetően magyarázható a medencei izmok összeköttetésével. Egy részüknél valóban az nyújtja az igazi élvezetet, ha végbelükbe hatolnak. Egy férfi csupán az anális szex révén valójában csak akkor tud eljutni az orgazmusig, ha az izgatás a prosztatájára összpontosul. Persze nem szabad elfeledkeznünk arról, hogy ilyenkor indirekt módon a hímvessző tövét, valamint a heréket, a herezacskót is kellemes hatások érik.
A végbél izgatása révén akkor lehet leginkább eljutni az orgazmusig, ha a résztvevők teljes mértékben átadják magukat az őket átjáró érzéseknek és fantáziának.

Leszögezhetjük, hogy az orgazmusnak ez a fajtája egészen egyedülálló. Aki el tudja érni az orgazmust az anális szex révén, az előtt az élvezetek új világa tárul fel.

7.

A megfelelő étrend is hozzásegíthet az anális szex élvezetéhez. A rendszeres bélmozgás a vastagbél és a végbél fő funkciója. Elegendő rostos anyagot kell tartalmazzon a táplálékunk ahhoz, hogy az ürülékünk elegendő mennyiségű, lágy és jól formálódó legyen. Ennek eredményeként a belek mozgása elegendő a széklet ürítéséhez, minden különösebb erőlködés nélkül. Egy erőltetett széklet-ürítés kellemetlen érzéssel jár, és fokozza az izmok feszültségét. Friss gyümölcsök, zöldségek, teljes őrlésű gabona vagy a korpa nagyon fontos rostos anyagok a szervezetünk számára.

8.

A hüvely és a végbél higiéniai szabályai különbözőek. Mivel közösülni lehet a hüvelybe és a végbélbe is, ezért sokan úgy gondolják, hogy a behatolás technikája, illetve a behatolás közben betartandó szabályok is azonosak mindkét esetben. Habár mindkettőt lágy bőr borítja, és mindkettő képes megfelelően tágulni, ennek ellenére alapvetően különbözőek.
A végbél nem egyenes cső. A végbélnyíláshoz kapcsolódó rövid végbélcsatorna a vastagbélben folytatódik, amely aztán a test elülső része felé dől. Néhány centit követően aztán visszakanyarodik, sok esetben 90 fokos szöget leírva. Aztán, néhány centiméterrel odébb, váratlanul ismét másfelé veszi az irányt. Bárki megismerheti saját vastagbelének az elhelyezkedését, illetve lefutását, ha óvatosan feldug egy lágy tárgyat, megpróbálja különböző irányba fordítani, miközben maga is különböző testhelyzeteket vesz fel, és közben arra koncentrál, hogy hol, mit érez. Arra azonban feltétlen ügyeljünk, hogy a feldugott tárgynak kiöblösödő vége legyen, mert különben véletlenül elengedve, könnyen teljes egészében felcsusszanhat és visszaszerezhetetlen lesz.
A vastagbél nem fejleszt váladékot, mint a hüvely, habár kis mennyiségű nyálka szokott benne lenni. Ezért a végbélbe való behatoláshoz minden esetben használjunk valamilyen kenőcsöt. Ez lehetőleg legyen kémiai adalékoktól mentes. A vizes alapú kenőcsök a legkedvezőbbek a bőrnek.
A vastagbél fő funkciója, hogy szabad átjárót biztosítson a székletnek, ha szükséges. Tehát normál esetben a széklet nem a vastagbélben helyezkedik el, csupán az ürítést megelőző bélmozgásokat közvetlenül megelőzően. Viszont előfordulhat, hogy kisebb mennyiség mégis visszamarad, különösen akkor, ha a széklet nem volt megfelelő állagú. A végbél átmosása szeretkezés előtt sokakban fokozza az ellazulási képességet a tisztaságérzet miatt. Másfelől viszont vannak, akikben éppen a piszkosság tudata fokozza a tiltottság miatti izgalmat; az ő számukra a szeretkezés előtti végbéltusolás éppen anti-erotikus.

9.

Az anális közösülés nem kell hogy az uralkodás és a megalázkodás szinonimája legyen. Tipikus főnök-beosztotti ábrázolása azt a képzetet kelti, mintha ez így volna szükségszerű. Kétségtelenül hozzájárul még ehhez a képzethez az a tévedés, hogy az anális szex feltétlen sebesülést okoz. Ráadásul sokak fantáziájában hasonló izgalmat kelt egy uralkodó – szolga viszony elképzelése, mint az anális szexről való álmodozás. Vannak, akiket a testi fájdalom önmagában képes izgalomba hozni.
Sokak számára éppen az akadályozza meg az anális szex élvezetét, hogy alá-fölérendeltségi viszonyként élik át. A kiszolgáltatottság, illetve talán a behódolás és a megalázkodás képzete okozza, hogy a végbélnyílás izmai védekezőn megfeszülnek. Ezeknek az embereknek még inkább el kell lazulniuk, és csak akkor lesz az anális szex számukra elfogadható, ha nem a partnerük erőlteti rájuk, hanem önmaguktól találják élvezetesnek.

10.

Az anális szex nem csak biztonságos, hanem jótékony is. Az anális erotika tabu jellege onnan származtatható, hogy még az orvosok között is általánosan él a hiedelem, miszerint az anális szex szükségszerűen veszélyes. Ezzel szemben leszögezhetjük, hogy a végbél ingerlése egyáltalán nem vezet fizikai sérüléshez, amennyiben a résztvevő partnerek elkerülik a fájdalom okozását, sosem alkalmaznak kényszert, és nem használnak kábítószert.
Veszélyt jelenthet még a nemi betegségek terjesztése. Valamennyi közismert nemi betegség – kankó, szifilisz, herpesz – meg tudja támadni a végbelet is. Élősködők, baktériumok valóban fertőzhetnek, amennyiben ürülék kerül valakinek a szájába vagy a hüvelyébe.
Az AIDS már összetettebb probléma. A HIV vírus a spermából vagy a vérből valóban átkerülhet egy vírushordozóból partnere véráramába egy parányi hámsérülésen keresztül.

Ennek a veszélynek elkerülése érdekében az anális közösülés soha ne történjen ad hoc jelleggel. Azok, akik élvezetüket lelik az anális szexben, mindig hordjanak magukkal kondomot. A közösülést csak gumióvszer használatával szabad megkezdeni, és az aktus során mindvégig ügyelni kell annak megfelelő használatára és épségére. Két egészséges ember monogám kapcsolatában a végbélen keresztüli fertőzés veszélye minimálisra csökkenthető.
Férfiak és nők ezreinek vannak krónikus orvosi problémáik a végbelükkel kapcsolatosan, amelyek mind elkerülhetők lennének, ha az ezzel kapcsolatos negatív beállítottságukat meg lehetne változtatni. Ehhez azonban elengedhetetlen a végbél mint erogén zóna elfogadása.

Szandra
2006-11-09, 20:32
kééééééééééééééééééééééééész :o

Maris
2006-11-09, 20:32
mondj nemet az anális sexre :D

Maracuja
2006-11-09, 20:35
Na látom ismét kívülről belülről körbejárjátok a témát!! :D

mouss
2006-11-09, 20:36
gondoltam ha már lelki, legyen testi segélyszolgálat is:D tegnap csúszott le ez a szöveg dc-ről egy rakás angol Wells közöt... :p

Maracuja
2006-11-09, 20:52
gondoltam ha már lelki, legyen testi segélyszolgálat is:D tegnap csúszott le ez a szöveg dc-ről egy rakás angol Wells közöt... :p
Haha.. jobb a gyakorlati óra mint az elméleti!... :D

mouss
2006-11-09, 20:52

juuuj, Te kis dög.. :p :D

Maris
2006-11-09, 20:56

a popó sexes témát ha lehetne...khm :o :D

Maracuja
2006-11-09, 20:56
juuuj, Te kis dög.. :p :D
Ááá nemis.. :rolleyes: Huncutka! :p :D

Maracuja
2006-11-09, 20:57
a popó sexes témát ha lehetne...khm :o :D
Mit szeretnél a popósexxel?? :D

Szandra
2006-11-09, 20:59
csatlakozom.....ezeknek semmi se elég :confused: ... :D

Maris
2006-11-09, 21:00
Mit szeretnél a popósexxel?? :D

:eek: semmit...csak picit taszít a téma :o :D

Maris
2006-11-09, 21:00

legközelebb a fülünk meg az orrunk jön :eek: aztán asszem nem is maradt több lyuk :p

mouss
2006-11-09, 21:01

Jól van, Maris :) Gondoltam jól megy a "élesszük újra kapcsolatunk lelki szunnyadását" ellenpontjának.. de ha akarod, törlöm:D

Maracuja
2006-11-09, 21:02
legközelebb a fülünk meg az orrunk jön :eek: aztán asszem nem is maradt több lyuk :p
Jujj.. naigen.. hamár a popó sem elég.. keresnek mégszűkebbet... :eek: ... :D

heliosphere
miért is? ;) nahjó megelégszem a nem-el is..

Maris

Jól van, Maris :) Gondoltam jól megy a "élesszük újra kapcsolatunk lelki szunnyadását" ellenpontjának.. de ha akarod, törlöm:D

:D azért azt nem kell...csak ne induljunk el ezen a vonalon.a lelki élet és az anál közt találhatnánk egy kompromisszumos megoldást :D

mouss

lol :) az ember a kisujját nyújtja és mindenét megrágcsáljátok.. mi vagyunk a telhetetlenek? :D

Maracuja
2006-11-09, 21:03
miért is? ;)
A te seggedről van szó... :D

mouss
:D azért azt nem kell...csak ne induljunk el ezen a vonalon.a lelki élet és az anál közt találhatnánk egy kompromisszumos megoldást :D

Az pedig nem lehet más, mint:
papucs, serital, maszírozás és vacsora .. a férfi számára.. :D

Maracuja
lol :) az ember a kisujját nyújtja és mindenét megrágcsáljátok.. mi vagyunk a telhetetlenek? :D
Mit kell rágcsálni??? :D :p :D

heliosphere
2006-11-09, 21:04
A te seggedről van szó... :D
hehe... efelett átsiklottam... akkor valóban hagyjuk a témát ;)

mouss
2006-11-09, 21:04
Ááá nemis.. :rolleyes: Huncutka! :p :D

oó.. :D hát magácska aztán csak ne nyőltögesse pici nyelvét :D

mouss
2006-11-09, 21:05
Mit kell rágcsálni??? :D :p :D

a nyakamat.. :D

Maracuja
2006-11-09, 21:07
oó.. :D hát magácska aztán csak ne nyőltögesse pici nyelvét :D
De.. ! :p

Maracuja
2006-11-09, 21:08
hehe... efelett átsiklottam... akkor valóban hagyjuk a témát ;)
Miért?.. Most miabaj?... a seggeddel? :D

Maracuja
2006-11-09, 21:08
a nyakamat.. :D
:rolleyes: :p :D

mouss
2006-11-09, 21:11
De.. ! :p

Jó.. :P

Maracuja
2006-11-09, 21:13
Jó.. :P
Azmár jó mi? :p :D

mouss
2006-11-09, 21:15
oó.. hogy ne lenne jó:D basszus :D túl jó dolgom van... :p

mouss
2006-11-09, 21:16
most ez pont olyan, mintha lenne köztünk valami.. de azért egyszer találkoznék Veled élőben is..

Maracuja
2006-11-09, 21:17
Hehe.. naigen..
.. hát majdcsak összefutunk ..

mouss
2006-11-09, 21:21
X-noise? vagy barlang? nekem barlangba kéne mennem, de nemtom még..

Maracuja
2006-11-09, 21:22
Engem is hívtak oda.. de nekem meg X-Noisera kéne mennem... de nem bizti még

mouss
2006-11-09, 21:23
Meddig maradsz noison?

mouss
2006-11-09, 21:27
Figyu, lassan le kell lépnem, de ha tudok átmegyek x-noisra reggel ( vagy rögtön oda.. :p ).
Számodat majd írd meg privátban, plííz!

Maracuja
2006-11-09, 21:28
Háát.. ha megyek egyáltalán.. akkor reggel még ottleszek szerintem... szal max ha Te barlang, akkor egy x-noiseos reggel?
de neitt.. priv. ;)

mouss
2006-11-09, 21:29
:D :D naccerű

heliosphere
2006-11-09, 21:31
Miért?.. Most miabaj?... a seggeddel? :D

én úgy érzem azzal semmi gond nincs, elégedett vagyok vele... amíg minden a jelen állapotban marad.. :D

heliosphere
2006-11-09, 21:33
Andris, reggel mindenképpen gyere át xnoizera... ez ne is legyen gondolkodás tárgya.. ;)

Maracuja
2006-11-09, 21:36
én úgy érzem azzal semmi gond nincs, elégedett vagyok vele... amíg minden a jelen állapotban marad.. :D
Jólvan!.. Örülök hogy szimpatizálsz a seggeddel! :D

Maris
2006-11-09, 21:38
miért is? ;) nahjó megelégszem a nem-el is..

mert alapszabály h a kijáratot nem használjuk bejáratnak...egyébként meglepő mennyire elterjedt...szóval ez csak egy magánvélemény :) nekem nem jön be :)

heliosphere
2006-11-09, 21:40
mert alapszabály h a kijáratot nem használjuk bejáratnak...egyébként meglepő mennyire elterjedt...szóval ez csak egy magánvélemény :) nekem nem jön be :)

ez felvet egy érdekes témát... a szád az ki vagy bejárat... esetleg egy rossz kaja után este berúgni mint az állat, mégis változtathat a helyzeten:D ha tetszik ha nem... de értem az álláspontodat..

heliosphere
2006-11-09, 21:41
Jólvan!.. Örülök hogy szimpatizálsz a seggeddel! :D

;) az ember fogadja el önmagát...(amennyire lehet..)

Maracuja
2006-11-09, 21:42
ez felvet egy érdekes témát... a szád az ki vagy bejárat... esetleg egy rossz kaja után este berúgni mint az állat, mégis változtathat a helyzeten:D ha tetszik ha nem... de értem az álláspontodat..
Hát igen.. ráadásul a nőknél máshol is jön ki valami.. nemcsak bemegy... :o

Maracuja
2006-11-09, 21:42
;) az ember fogadja el önmagát...(amennyire lehet..)
... ;) ...

Maris
2006-11-09, 21:43

ennyi erővel szülni is tervezek :D akkor fogalmazzunk úgy h ami legtöbbször :D

heliosphere
2006-11-09, 21:50
Hát igen.. ráadásul a nőknél máshol is jön ki valami.. nemcsak bemegy... :o

igen azt már nem is akartam felhozni:D ráadásul annak még örülnek is...sőt. mindkettőnek:D:D

heliosphere
2006-11-09, 21:51
... ;) ...
... ;)

Maracuja
2006-11-09, 21:58
Találja meg a férfi G-pontját

A női G-pont vagy Grafenberg-pont olyan terület, amely, ha megfelelő inger éri, intenzív gyönyört és sokszor orgazmust vált ki. A nőknél ez a pont kb. a hüvely első harmadoló pontjánál, a test elülső oldala felé található.

A férfiak esetében nem beszélhetünk ehhez hasonló örömszerző pontról. Egy alapos vizsgálat után, amelyet a Men's fitness magazin olvasóközönségének körében végeztek el, kutatók megállapították, hogy a férfiaknál a G-pontnak leginkább megfeleltethető terület a prosztata.

A prosztatát úgy találjuk meg, ha erősen síkosított ujjunkat (esetleg óvszert is húzhatunk rá), felvezetjük a férfi ánuszán, és addig hatolunk vele előre, amíg ki nem tapintunk egy dió nagyságú csomót. A prosztatára gyakorolt gyengéd nyomás vagy dörzsölgetés a legtöbb férfinak különleges gyönyörérzést okoz.

A prosztata ingerlését pedig meg kell tanulni, ami nem megy a férfi segítsége nélkül. Ezt a kis szervet annyira sűrűn borítják az idegvégződések, hogy az izgalmi állapot könnyen és gyorsan elérhető, és sokszor heves orgazmushoz vezet. Ez történhet akár a pénisz ingerlése nélkül is, de ez viszonylag ritka: ilyenkor a sperma egyetlen nagy löketben távozik. Az anális játékok kiváló alkalmat teremtenek rá, hogy a férfi a befogadó szerepébe helyezkedhessen, ami sokuk számára megnyugtató és gyönyörteljes állapot.

Belülről

Névtelen informátorunk, T. egy harmincéves, hetero fiatalember, aki tudatában van prosztatája érzékenységének, és ki is aknázza ennek lehetőségeit. A férfi analitást így felhasználói oldalról is meg tudjuk közelíteni.

A prosztatát először is lehet kívülről ingerelni: ha így kezdjük, talán a fiúnak is könnyebb megbarátkozni azzal a gondolattal, hogy ez a szerv örömök forrása is lehet, és megfeledkezhet azokról a negatív képzetekről, amelyek már pusztán a prosztata kifejezéshez társulnak. Megfelelő külső inger lehet a simogatás, masszírozás a herék tövében, ami egy hagyományos aktus részeként is tökéletes kiegészítő.

"A pénisz ingerlésével együtt a külső masszázs amolyan katalizátor, fokozza a megszokott gyönyört", mondta interjúalanyunk. Hozzátette, a prosztata közelében található a jen-mo pont. A taoista szex művelői tudják, hogy ha orgazmus előtt és közben nyomást gyakorlunk a jen-mo pontra, elkerülhető az ejakuláció, ami jelentős energiavesztéssel jár. Az ilyen technikák kifejlesztéséhez azonban sok kísérletezés és türelem kell.

A prosztata belső ingerlése már nagyobb hozzáértést és figyelmet igényel. Ha nincs elegendő síkosító, gyönyör helyett fájdalmat okozunk, és ugyanez történik, ha túl gyors a behatolás. Úgyhogy ne másoljuk a pornófilmeket, csak módjával! T. szerint az is nagyon fontos, hogy a férfi ellazuljon, amihez nem csak az kell, hogy teljes szívéből, szégyenérzet nélkül akarja ezt az alternatív aktust. Prózai óvintézkedés, de fontos a tisztaság: célszerű a behatolás előtt WC-re menni, fürdeni.

Ha a belső prosztatamasszázst a pénisz izgatásával társítjuk, az a férfi számára érdekes, nagyon intenzív élmény. T. szerint ismeretlen, befogadó érzés társul hozzá, és még játszadozni is lehet a dologgal: ha a férfi a péniszére koncentrál, akkor a prosztata stimulációja csak kellemes többlet. Ha azonban az úgynevezett G-pontjára összpontosít - ami csak akkor lehetséges, ha a pénisz ingerlését nem visszük túlzásba - akkor egy "bármeddig tartó befogadó gyönyörérzést" tapasztal, ami T. tapasztalatai szerint önmagában nem torkollik ejakulációba, mert ahhoz a pénisz intenzívebb ingerlése is szükségeltetik.

T. ugyanakkor elismerte, hogy létezik a pénisz ingerlése nélküli, tisztán prosztata központú orgazmus, csak éppen neki még nem sikerült kitapasztalnia, hogy hogyan lehet elérni. Mint mondta, "nagyon erős az a beidegződés, hogy a péniszhez is hozzá kell érni, akkor aztán robban minden". Ha valamilyen módszerrel szeretkezés közben sikerül megoldani, hogy a fiú anális ingerlésben is részesüljön, az a férfi számára szinte őrjítő. Nem mindennapi érzés, hogy aktus közben alig lehet eldönteni, ki kiben van, ki hatol belé a másikba. Alkalmas eszköz ilyenkor a speciálisan ánuszba tervezett, kúp alakú vibrátor, és létezik olyan felcsatolható dildó is, amely kétágú, így egyszerre biztosítja mindkét fél izgalmát.

Ha kézzel stimuláljuk a prosztatát, könnyebb a figyelmes ingerlés, mivel a prosztata jól kitapintható: izgalmi állapotban megkeményedik, orgazmuskor pedig pulzál. Orgazmus után sokszor zavaró tud lenni, ha az ujj (vagy más ingerlő eszköz) még a prosztata környékén időzik, de ez nem mindig van így.

Félelem a fenéktől

A férfiak többsége sajnos meglehetősen negatívan viszonyul az örömszerzésnek ehhez a módjához. Mire sikerül rávenni (ha egyáltalán), hogy ismerje meg saját szexualitásnak ezt az oldalát is, már el is megy a kedvünk az egésztől.

Nem csoda, hiszen sok férfiembernek egyetlen rémséges élménye van a fenékbenyúlásról, mégpedig az, amit az urológián tett első látogatása alkalmával szerzett. (Érdekes módon ezt ők ugyanúgy nem élvezik, ahogy mi a nőgyógyászati vizsgálatot). Nem beszélve az ostoba közvélekedésről, ami tökéletesen elfogadó, sőt bátorító az anális szexszel kapcsolatban, ha a befogadó fél egy prosztatával egyébként nem rendelkező nő, míg a másik nemnél az ánusz bevonása a szexuális játékokba legalábbis férfiatlannak minősül. Tévesen és bután megfosztva sok pasit egy létező örömforrástól. Kutatások igazolják, hogy a masszázs nagyon jót tesz a prosztatának: a befogadó szerepet játszó meleg férfiaknál jelentősen csökken a prosztatarák veszélye.

"Igazi magyar férfi ezt tagadja", fogalmazott T., aki partnerén kívül csak egy-két közeli, valóban píszí felfogású barátjával tud beszélgetni erről a dologról. "Ha éppen csak érintettem a témát, az erőteljes buzizást és elhatárolódást váltott ki", mondta.

T. elmondta, öt évvel ezelőtt még nem tudta volna magát elképzelni úgy, hogy a barátnője előtt nyíltan vállalja, sőt, barátnője közreműködésével demonstrálja anális érzékenységét, és még most is előfordul, hogy szégyenkezik. Nem tudott igazából választ adni arra, hogy milyen eszközökkel győzte le a gátlásait, de szükség volt némi felnőttségre, szexuális tapasztalatra, egy megfelelő partnerre és sok-sok gondolkozásra.

heliosphere
2006-11-09, 22:02
Találja meg a férfi G-pontját

A női G-pont vagy Grafenberg-pont olyan terület, amely, ha megfelelő inger éri, intenzív gyönyört és sokszor orgazmust vált ki. A nőknél ez a pont kb. a hüvely első harmadoló pontjánál, a test elülső oldala felé található.

A férfiak esetében nem beszélhetünk ehhez hasonló örömszerző pontról. Egy alapos vizsgálat után, amelyet a Men's fitness magazin olvasóközönségének körében végeztek el, kutatók megállapították, hogy a férfiaknál a G-pontnak leginkább megfeleltethető terület a prosztata.

A prosztatát úgy találjuk meg, ha erősen síkosított ujjunkat (esetleg óvszert is húzhatunk rá), felvezetjük a férfi ánuszán, és addig hatolunk vele előre, amíg ki nem tapintunk egy dió nagyságú csomót. A prosztatára gyakorolt gyengéd nyomás vagy dörzsölgetés a legtöbb férfinak különleges gyönyörérzést okoz.

A prosztata ingerlését pedig meg kell tanulni, ami nem megy a férfi segítsége nélkül. Ezt a kis szervet annyira sűrűn borítják az idegvégződések, hogy az izgalmi állapot könnyen és gyorsan elérhető, és sokszor heves orgazmushoz vezet. Ez történhet akár a pénisz ingerlése nélkül is, de ez viszonylag ritka: ilyenkor a sperma egyetlen nagy löketben távozik. Az anális játékok kiváló alkalmat teremtenek rá, hogy a férfi a befogadó szerepébe helyezkedhessen, ami sokuk számára megnyugtató és gyönyörteljes állapot.

Belülről

Névtelen informátorunk, T. egy harmincéves, hetero fiatalember, aki tudatában van prosztatája érzékenységének, és ki is aknázza ennek lehetőségeit. A férfi analitást így felhasználói oldalról is meg tudjuk közelíteni.

A prosztatát először is lehet kívülről ingerelni: ha így kezdjük, talán a fiúnak is könnyebb megbarátkozni azzal a gondolattal, hogy ez a szerv örömök forrása is lehet, és megfeledkezhet azokról a negatív képzetekről, amelyek már pusztán a prosztata kifejezéshez társulnak. Megfelelő külső inger lehet a simogatás, masszírozás a herék tövében, ami egy hagyományos aktus részeként is tökéletes kiegészítő.

"A pénisz ingerlésével együtt a külső masszázs amolyan katalizátor, fokozza a megszokott gyönyört", mondta interjúalanyunk. Hozzátette, a prosztata közelében található a jen-mo pont. A taoista szex művelői tudják, hogy ha orgazmus előtt és közben nyomást gyakorlunk a jen-mo pontra, elkerülhető az ejakuláció, ami jelentős energiavesztéssel jár. Az ilyen technikák kifejlesztéséhez azonban sok kísérletezés és türelem kell.

A prosztata belső ingerlése már nagyobb hozzáértést és figyelmet igényel. Ha nincs elegendő síkosító, gyönyör helyett fájdalmat okozunk, és ugyanez történik, ha túl gyors a behatolás. Úgyhogy ne másoljuk a pornófilmeket, csak módjával! T. szerint az is nagyon fontos, hogy a férfi ellazuljon, amihez nem csak az kell, hogy teljes szívéből, szégyenérzet nélkül akarja ezt az alternatív aktust. Prózai óvintézkedés, de fontos a tisztaság: célszerű a behatolás előtt WC-re menni, fürdeni.

Ha a belső prosztatamasszázst a pénisz izgatásával társítjuk, az a férfi számára érdekes, nagyon intenzív élmény. T. szerint ismeretlen, befogadó érzés társul hozzá, és még játszadozni is lehet a dologgal: ha a férfi a péniszére koncentrál, akkor a prosztata stimulációja csak kellemes többlet. Ha azonban az úgynevezett G-pontjára összpontosít - ami csak akkor lehetséges, ha a pénisz ingerlését nem visszük túlzásba - akkor egy "bármeddig tartó befogadó gyönyörérzést" tapasztal, ami T. tapasztalatai szerint önmagában nem torkollik ejakulációba, mert ahhoz a pénisz intenzívebb ingerlése is szükségeltetik.

T. ugyanakkor elismerte, hogy létezik a pénisz ingerlése nélküli, tisztán prosztata központú orgazmus, csak éppen neki még nem sikerült kitapasztalnia, hogy hogyan lehet elérni. Mint mondta, "nagyon erős az a beidegződés, hogy a péniszhez is hozzá kell érni, akkor aztán robban minden". Ha valamilyen módszerrel szeretkezés közben sikerül megoldani, hogy a fiú anális ingerlésben is részesüljön, az a férfi számára szinte őrjítő. Nem mindennapi érzés, hogy aktus közben alig lehet eldönteni, ki kiben van, ki hatol belé a másikba. Alkalmas eszköz ilyenkor a speciálisan ánuszba tervezett, kúp alakú vibrátor, és létezik olyan felcsatolható dildó is, amely kétágú, így egyszerre biztosítja mindkét fél izgalmát.

Ha kézzel stimuláljuk a prosztatát, könnyebb a figyelmes ingerlés, mivel a prosztata jól kitapintható: izgalmi állapotban megkeményedik, orgazmuskor pedig pulzál. Orgazmus után sokszor zavaró tud lenni, ha az ujj (vagy más ingerlő eszköz) még a prosztata környékén időzik, de ez nem mindig van így.

Félelem a fenéktől

A férfiak többsége sajnos meglehetősen negatívan viszonyul az örömszerzésnek ehhez a módjához. Mire sikerül rávenni (ha egyáltalán), hogy ismerje meg saját szexualitásnak ezt az oldalát is, már el is megy a kedvünk az egésztől.

Nem csoda, hiszen sok férfiembernek egyetlen rémséges élménye van a fenékbenyúlásról, mégpedig az, amit az urológián tett első látogatása alkalmával szerzett. (Érdekes módon ezt ők ugyanúgy nem élvezik, ahogy mi a nőgyógyászati vizsgálatot). Nem beszélve az ostoba közvélekedésről, ami tökéletesen elfogadó, sőt bátorító az anális szexszel kapcsolatban, ha a befogadó fél egy prosztatával egyébként nem rendelkező nő, míg a másik nemnél az ánusz bevonása a szexuális játékokba legalábbis férfiatlannak minősül. Tévesen és bután megfosztva sok pasit egy létező örömforrástól. Kutatások igazolják, hogy a masszázs nagyon jót tesz a prosztatának: a befogadó szerepet játszó meleg férfiaknál jelentősen csökken a prosztatarák veszélye.

"Igazi magyar férfi ezt tagadja", fogalmazott T., aki partnerén kívül csak egy-két közeli, valóban píszí felfogású barátjával tud beszélgetni erről a dologról. "Ha éppen csak érintettem a témát, az erőteljes buzizást és elhatárolódást váltott ki", mondta.

T. elmondta, öt évvel ezelőtt még nem tudta volna magát elképzelni úgy, hogy a barátnője előtt nyíltan vállalja, sőt, barátnője közreműködésével demonstrálja anális érzékenységét, és még most is előfordul, hogy szégyenkezik. Nem tudott igazából választ adni arra, hogy milyen eszközökkel győzte le a gátlásait, de szükség volt némi felnőttségre, szexuális tapasztalatra, egy megfelelő partnerre és sok-sok gondolkozásra.

hm.. megfelelő partner, amihez sztem hozzátartozik hogy ismerik egymás testét tökéletesen és olyan bizalom van egymás iránt, hogy szinte bármit megtennének a másik jelenlétében úgy h ő sem tartja azt furcsának..bármiről is legyen szó. sok-sok kettesben meghitten eltöltött éjszaka, rengeteg beszélgetés és miegymás..

Maris
2006-11-09, 22:05
prosztata masszázs...erről én is hallottam már :cool:

Maracuja
2006-11-09, 22:05
hm.. megfelelő partner, amihez sztem hozzátartozik hogy ismerik egymás testét tökéletesen és olyan bizalom van egymás iránt, hogy szinte bármit megtennének a másik jelenlétében úgy h ő sem tartja azt furcsának..bármiről is legyen szó. sok-sok kettesben meghitten eltöltött éjszaka, rengeteg beszélgetés és miegymás..
Igen Igen!! Ez mind kell hozzá!! ;)

Shinjitzu!
2006-11-09, 22:08
Emlékszel?A Cool-Túrában is volt egy ilyen jelenet:D

heliosphere
2006-11-09, 22:32
Igen Igen!! Ez mind kell hozzá!! ;)

azért írtam, nem csak h mondjak vmit :p ;)

Gábor:D hehe..

Maracuja
2006-11-09, 22:34
azért írtam, nem csak h mondjak vmit :p ;)
Jólvanna, mösziő művészúr! :D

heliosphere
2006-11-09, 22:38
Jólvanna, mösziő művészúr! :D

semmi gond madmoiselle Mara;)

mouss
2006-11-09, 23:13
Andris, reggel mindenképpen gyere át xnoizera... ez ne is legyen gondolkodás tárgya.. ;)

meglátjuk, helio..

Shinjitzu!
2006-11-10, 13:25
meglátjuk, helio..
Mi az h meglátjuk?????
Nekem azt mondtad, Megyek Shinji csak várjatok meg!
Akkor most mi is van igazából?:D

mouss
2006-11-10, 13:46
Mi az h meglátjuk?????
Nekem azt mondtad, Megyek Shinji csak várjatok meg!
Akkor most mi is van igazából?:D

az, hogy menni szeretnék, de ez még függ attól, hogy milyen lesz a kedvem hajnalban felkelni.. 6.08kor indul a vonat, basszus.. de sztem megyek :D nem hagynám ki, főleg, hogy végre találkozhatom páratokkal.. :)

Shinjitzu!
2006-11-10, 13:51
az, hogy menni szeretnék, de ez még függ attól, hogy milyen lesz a kedvem hajnalban felkelni.. 6.08kor indul a vonat, basszus.. de sztem megyek :D nem hagynám ki, főleg, hogy végre találkozhatom páratokkal.. :)
6.08 teljesen jó!
De gyere inkább este!
Apropoó nem ártana előbb megtudni meddig is tart a páré!?

mouss
2006-11-10, 13:54
6.08 teljesen jó!
De gyere inkább este!
Apropoó nem ártana előbb megtudni meddig is tart a páré!?

este tuti nem. csak kínoznám magam, tudod :) de nemtom, majd megkérdezem, max majd csinálunk utána valamit..

Shinjitzu!
2006-11-10, 13:55
este tuti nem. csak kínoznám magam, tudod :) de nemtom, majd megkérdezem, max majd csinálunk utána valamit..
Ha még életben vagyunk, ugyebár.....:)

mouss
2006-11-10, 13:58
Eddig is megúsztad :D

Eric
2006-11-10, 14:30
ehe...kár h nem ismersz ;) mindig a szemét nézem meg először...az arcát, ha már utána nézek vmit akkor h milyen alkat, aztán a seggét... a mellét mint mondottam nem nézem meg, mert az nálam annyira nem fontos max azt látom h nagy kicsi stb..az nem érdekel..formás legyen azt úgye látom ergo nem igazán foglalkozom vele.. kis mell ugyanúgy lehet szép..na mind1 mel téma lezárva. nem ismersz ne ítélkezz ;)

Ez nem ítélkezés volt:) De ismerve egy exed nemtom higgyek e Neked:D

Maris
2006-11-10, 14:32
Ez nem ítélkezés volt:) De ismerve egy exed nemtom hidjek e Neked:D

:D :D :D

Eric
2006-11-10, 14:37
prosztata masszázs...erről én is hallottam már :cool:

Felejtsd is el:D

Maris
2006-11-10, 14:44
Felejtsd is el:D

:p miért?előtte kezet mosok becsszó ;)

mouss
2006-11-10, 15:05
nincs is szebb, mint egy, az egymás megértésén, elfogadásán és megismerésén alapuló párkapcsolat, ahol nincsenek tabuk és minden fél önmagában is egész lehet míg a társával együtt is az marad. :p :D ;)

'nyúlj mélyebbre, bébi!!" :D :D :D

Eric
2006-11-10, 15:13
nincs is szebb, mint egy, az egymás megértésén, elfogadásán és megismerésén alapuló párkapcsolat, ahol nincsenek tabuk és minden fél önmagában is egész lehet míg a társával együtt is az marad. :p :D ;)

'nyúlj mélyebbre, bébi!!" :D :D :D

2-vel több ujjat plíííííz:p

mouss
2006-11-10, 15:33
2-vel több ujjat plíííííz:p
a fülembe is óóó iigen :D

Maris
2006-11-10, 15:54
jegyzetelek :p

mouss
2006-11-10, 15:58
Mi kell a férfinak? :p

Maris
2006-11-10, 16:23
Mi kell a férfinak? :p

h a nő mellett férfinak érezhesse magát
kaja
törődés
ne nézz csúnyán ha férfiasan megnyilvánul(puki,büfi....stb)
lehessen a haverokkal
nézhesse a focit...stb :D

mouss
2006-11-10, 16:25
kaja
törődés
lehessen a haverokkal

..
és mi kell a nőnek?

Maris
2006-11-10, 16:28
..
és mi kell a nőnek?

csoki,süti,ajcsi...ágyba a reggeli,masszázs,h érezzem h odafigyel amikor mesélek vmit,spontán programok,a haverjai tisztelete,havernői mégnagyobb tisztelete...stb :D

kócos
2006-11-10, 16:35
csoki,süti,ajcsi...ágyba a reggeli,masszázs,h érezzem h odafigyel amikor mesélek vmit,spontán programok,a haverjai tisztelete,havernői mégnagyobb tisztelete...stb :D

hm :rolleyes: most megveregetem a saját hátamat :D

mouss
2006-11-10, 16:39
márpedig akkor sem maszírozok! :cool:

Eric
2006-11-10, 16:40
kaja
törődés
lehessen a haverokkal

...és persze...orális sex:D

Maris
2006-11-10, 16:42
márpedig akkor sem maszírozok! :cool:

pedig az nagyon jóóóó :p

Maris
2006-11-10, 16:43

h is felejthettem el.... :rolleyes: :D

mouss
2006-11-10, 16:44

"h a nő mellett férfinak érezhesse magát" :cool: :D

mouss
2006-11-10, 16:44
pedig az nagyon jóóóó :p

tudom, én élvezem :p

Maris
2006-11-10, 16:46
tudom, én élvezem :p

és mik az indokaid mr. nem maszírozok meg nőt :D ?

mouss
2006-11-10, 16:47
és mik az indokaid mr. nem maszírozok meg nőt :D ?

miért igen? :cool:

Eric
2006-11-10, 16:49
"h a nő mellett férfinak érezhesse magát" :cool: :D

Csak a nők burkolnak:D mi kimondjuk mit akarunk:p

kócos
Biztos lustaság ;) Amugy Mouss a masszirozás általában jutalommal jár, csak jól kell csinálni, néha egy egy gyengéd csókot kell ejteni a hátra, nyakra... :D

mouss
na jó, szar vagyok, nemtok maszírozni.. de főzni igen :D

Maris
2006-11-10, 16:50
na jó, szar vagyok, nemtok maszírozni.. de főzni igen :D

Roli is ezzel jött az elején,h nem tud...de egész belejött :D

mouss
2006-11-10, 16:50
"a masszirozás általában jutalommal jár"

akárcsak egy remek vacsora :)

Maris
2006-11-10, 16:51

teleesszük magunkat és elalszunk :D :D

mouss
Roli is ezzel jött az elején,h nem tud...de egész belejött :D

ja, itt jön a kÓc által említett lustaság.. de tudod mit? keresek egy lányt, aki megtanít :)

kócos

Remek vacsora, hozzá pezsi, és utána egy masszirozás ;)

mouss
2006-11-10, 16:52
teleesszük magunkat és elalszunk :D :D

de jó is az :D főleg, ha jó sokan csináljuk :p

Maris
2006-11-10, 16:52

Eric....remélem olvasod :p

mouss
2006-11-10, 16:53

mármint, maszírozzon a nő.. elég utána elmosogatnia :D :p

kócos
2006-11-10, 16:56
mármint, maszírozzon a nő.. elég utána elmosogatnia :D :p

Gonosz :D Bennem soha sem volt ilyen himsovonista hajlam egszerüen nem létezik. Ugyanugy főzök, takaritok, elmosok, masszirozok, kényeztetek ahogy ő is engem. Ez igy van rendjén mind a ketten emberek vagyunk ;) vannak fizikai külömbségek nah de az jó is :D

Maris
2006-11-10, 16:57
Gonosz :D Bennem soha sem volt ilyen himsovonista hajlam egszerüen nem létezik. Ugyanugy főzök, takaritok, elmosok, masszirozok, kényeztetek ahogy ő is engem. Ez igy van rendjén mind a ketten emberek vagyunk ;) vannak fizikai külömbségek nah de az jó is :D

ha nem tudnám,h barátnőd van azt hinném,h futtatod magad...de így minden elismerésem a hölgynek :)

Eric
2006-11-10, 17:04
Eric....remélem olvasod :p

olvastam....és?:D

mouss
2006-11-10, 17:05
Ez nem is hímsovinizmus ám :) Még el is mosogatok (legalábbis bepakolom a cumót a gépbe).. de a hölgy mindig van oly kedves és Ő teszi meg, hiába segítenék.. még a főzést is átvállalják, mi meg koslathatunk a nyomukban a konyhában.. maszírozni nem tudok, de majd meglesz az is :D a söprögetés nem annyira megy csak, mert eltöröm a nyelét..

amúgy meg aki ismer élőben tudja, milyen kis szende vagyok ám :P :D nem gonosz :D abszolút liberális :D

Maris
2006-11-10, 17:07
halálom ez a nő...pfuj :p
http://users.atw.hu/kelemenanna/kepek/14.jpg
http://users.atw.hu/kelemenanna/kepek/KIF_3544.JPG

mouss
2006-11-10, 17:20
ne is.. áá.. undorítóan gáz szegény.. megjátszós műpicsa

Maris
2006-11-10, 17:22
ne is.. áá.. undorítóan gáz szegény.. megjátszós műpicsa

sok embernek bejön..."kúrnám" típusú :D

Eric
2006-11-10, 17:22
sok embernek bejön..."kúrnám" típusú :D

Jáksó László: "Addig kúrnám amíg mozog":D

kócos
2006-11-10, 17:25
Jáksó László: "Addig kúrnám amíg mozog":D

Nem tudom miért de ebből az idézetből ez jutott eszembe, " a kinaiak mindent megesznek ami mozog, ami nem.. azzal meg füszereznek"

mouss
2006-11-10, 17:26
Hát, legyen. De egy gumibaba olcsóbb. Bár meg kell hagyni, kevesebb benne a műanyag, viszont minden más közös bennük, szal..

mouss
2006-11-10, 17:26
Nem tudom miért de ebből az idézetből ez jutott eszembe, " a kinaiak mindent megesznek ami mozog, ami nem.. azzal meg füszereznek"

:D :D :D :D

mouss
2006-11-10, 17:40
"Minden férj azt szeretné, ha üzleti útjain úgy szórakozna, mint ahogy azt a felesége hiszi róla..."

Maracuja
2006-11-10, 20:52
Akkor nagyon perverz üzleti útja lehet.. ha én elképzelem :D

mouss
2006-11-10, 21:10
Jaaj, én meg azt hittem már lemaradtam valami izgis, nyálas, harapós, karmolós, szívós, összebújós, apró popsipofozgatós, vad és sikamlós témából.. :D

Maracuja
2006-11-10, 21:14
Jaaj... ne aggódj, abból én Téged nem hagylak ki!! :D

heliosphere
2006-11-10, 21:14
Ez nem ítélkezés volt:) De ismerve egy exed nemtom higgyek e Neked:D

azért mert neki pont nem olyan, az nem jelent semmit.. ez magában foglalja még azt h nem érdekelt amikor összejöttünk.. sok minden más volt ami miatt képtelenség volt nem összejönni vele... no a lényeg h ott sem ez döntött.. ;) hihetsz nekem, mert sosem hazudok...

mouss
2006-11-10, 21:15
Jaaj... ne aggódj, abból én Téged nem hagylak ki!! :D

Vigyázz, mert szavadon foglak!!! :D :p

Maracuja
2006-11-10, 21:16
Vigyázz, mert szavadon foglak!!! :D :p
Merész kijelentések ezek Tőled...!! :D :p

mouss
2006-11-10, 21:18
Basszus, ha egyszer találkozom Veled, naggyon nagyon.. khm.. bemutatkozom :)

Maracuja
2006-11-10, 21:21
Jólvan.. csak vigyázz nem olyan jó a memóriám, elég nagy benyomást kell tenned hogy tudjam majd ki is voltál... :D

mouss
2006-11-10, 21:22
Jólvan.. csak vigyázz nem olyan jó a memóriám, elég nagy benyomást kell tenned hogy tudjam majd ki is voltál... :D

Majd próbálok jó mélyen benyomulni.. :)

Maracuja
2006-11-10, 21:25
Majd próbálok jó mélyen benyomulni.. :)
Oké.. remélem nem vallassz szégent, és bízhatom benned! ;)

mouss
2006-11-10, 21:26
Mindent megteszek :) A jólneveltségem... :D

Maracuja
2006-11-10, 21:31
Helyes!! ;)

Térjünk vissza a forgatáshoz!! :D :p Mikor? Hol? Kikkel? Kész van már a forgatókönyv? Addíg próbáljunk amíg nincs kész? És ha kész lesz, utána is?.. Vagy akkor már élesben megy minden? ... :D

mouss
2006-11-10, 21:33
Helyes!! ;)

Térjünk vissza a forgatáshoz!! :D :p Mikor? Hol? Kikkel? Kész van már a forgatókönyv? Addíg próbáljunk amíg nincs kész? És ha kész lesz, utána is?.. Vagy akkor már élesben megy minden? ... :D

Láttad már a Mohó nyuszikákat?

Maracuja
2006-11-10, 21:34
Láttad már a Mohó nyuszikákat?
Psyvárványleányra gondolsz és Marisra?.. :D
Jöhetnek még falánk nőszemélyek, elbánok én velük!.. :p

heliosphere
2006-11-10, 21:38
úristen mi folyik itt? ;)

Maracuja
2006-11-10, 21:41
úristen mi folyik itt? ;)
ööö.. nemtom ott mi folyik... itt... öö... :rolleyes: :p

mouss
2006-11-10, 21:41
Neem, az egy rózsaszín pornó film volt még régről. Bejöttek a fiú és a lány két oldalról, középen ágy, egymásnakesés, kivonulás.. na, ilyen lesz a filmforgatás :)

Helio, még semmi, max nyál..

mouss
2006-11-10, 21:42
Psyvárványleányra gondolsz és Marisra?.. :D
Jöhetnek még falánk nőszemélyek, elbánok én velük!.. :p

ebben biztos vagyok.. :cool:

Maracuja
2006-11-10, 21:43
Neem, az egy rózsaszín pornó film volt még régről. Bejöttek a fiú és a lány két oldalról, középen ágy, egymásnakesés, kivonulás.. na, ilyen lesz a filmforgatás :)

Remélem azért majd a sok sok szexen kívül látszani fog a történetből is valami!... :D
Helio.. estimesézünk :D

heliosphere
2006-11-10, 21:43

azért fejezzétek is abba... nem bírom idegekkel.. legyetek rám tekintettel:( :S :o

Maracuja
2006-11-10, 21:44
azért fejezzétek is abba... nem bírom idegekkel.. legyetek rám tekintettel:( :S :o
Mibaj az idegeiddel??..

mouss
2006-11-10, 21:45
virtuális ámokfutás, eroterrorizmus, mi jöhet még? ugyan Helio, ez csak játék! :D

Maracuja
2006-11-10, 21:46
virtuális ámokfutás, eroterrorizmus, mi jöhet még? ugyan Helio, ez csak játék! :D
Szájhősök... :D Jókis pornófilmcímlenne... :cool:

heliosphere
2006-11-10, 21:46
Mibaj az idegeiddel??..

á hagyjuk.. ;)

mouss
2006-11-10, 21:54
Szájhősök... :D Jókis pornófilmcímlenne... :cool:

Remek :) pont egy nő beszél.. szájhős :cool:

Maracuja
2006-11-10, 21:55
Remek :) pont egy nő beszél.. szájhős :cool:
hmm... és egy kis utazgatás .. Vonatozás a sötét alagútban.. aztán a határ és ott jön csak a Vám-pír... :rolleyes: :cool:

mouss
2006-11-10, 22:02
És kiszívja minden erődet... a nyakadból...

Maracuja
2006-11-10, 22:06
Sőőt!! Lehet hogy nem csak a nyakadból!! :eek: :p :D

mouss
2006-11-10, 22:20
Sőőt!! Lehet hogy nem csak a nyakadból!! :eek: :p :D

ezeknél a vámpír lányoknál bármi előfordulhat... :D :D :p

Maracuja
2006-11-10, 22:23
Basszus... túl harapósak!.. :D :p
Hát ha van mit, és még finom is!... ;)

heliosphere
2006-11-10, 22:23

és ha csak állati vért szopnak?:D akkor mivan?:D a patkánnyal csinálja helyetted... az kellemetlen.. ;)

mouss
2006-11-10, 22:25
Basszus... túl harapósak!.. :D :p
Hát ha van mit, és még finom is!... ;)

baassszus.. ne tedd ezt :D :D megölsz :cool:

mouss
2006-11-10, 22:25
és ha csak állati vért szopnak?:D akkor mivan?:D a patkánnyal csinálja helyetted... az kellemetlen.. ;)

nemnem! nem láttad az interjú a vámpírralt? egy vámpír legyen fenséges..

Maracuja
2006-11-10, 22:27
baassszus.. ne tedd ezt :D :D megölsz :cool:
DE !! :p :D Ugyan... Ezek csak szavak .... :rolleyes:

Maracuja
2006-11-10, 22:28
nemnem! nem láttad az interjú a vámpírralt? egy vámpír legyen fenséges..
Igen! És tudjon főzni!! :D

mouss
2006-11-10, 22:32

:D :D és maszírozni!! :D

mouss
DE !! :p :D Ugyan... Ezek csak szavak .... :rolleyes:

remélem vasárnap találkozunk.. :)

heliosphere

MINDENKÉPPEN! anélkül szóba se állok egy vámpírral sem..

Maracuja
2006-11-10, 22:34
:D :D és maszírozni!! :D
Én tudok!.. tudom, Te nem!.. nembaj.. megtanítalak! :p :D

Maracuja
2006-11-10, 22:35
remélem vasárnap találkozunk.. :)
Hmm.. énis!.. :)

Maracuja
2006-11-10, 22:36
MINDENKÉPPEN! anélkül szóba se állok egy vámpírral sem..
Én igyexem tudni.. :o

mouss
2006-11-10, 22:40
Én tudok!.. tudom, Te nem!.. nembaj.. megtanítalak! :p :D

Leköteleznél :p :D

És biztos vagyok benne, hogy jól tudsz főzni! Tuti, ilyen fantáziáával és beleérzőkészséggel nem is lehet másképp...

Maracuja
2006-11-10, 22:42
Leköteleznél :p :D

És biztos vagyok benne, hogy jól tudsz főzni! Tuti, ilyen fantáziáával és beleérzőkészséggel nem is lehet másképp...
Főzni annyira nem... De talán majd egyszer sütök Neked valamit!.. :) Igyexem beleérezni magam majd... :p

mouss
2006-11-10, 22:46
Főzni annyira nem... De talán majd egyszer sütök Neked valamit!.. :) Igyexem beleérezni magam majd... :p

Én pedig jó képet vágni a dologhoz :p :D De tuti, hogy jó vagy. Biztos, láttalak már, huncut szemeid vannak és kis pocid.. ezek azt jelentik, hogy nem csak csintalanul beszélsz a finom dolgokról, de élvezettel is falod őket.. és attól már csak kis lépés a sütés/főzés..

heliosphere
2006-11-10, 22:48
nőnek sose mond h pocija/hasa van..mert akkor elvágod magad..arra allergiásak.. :p nem tudod szépen előadni h az szexi.. meg neked az tetszik, meg édes meg zabálnád... ő csak azt hallja meg h VAN... nők;)

Maracuja
2006-11-10, 22:49
Én pedig jó képet vágni a dologhoz :p :D De tuti, hogy jó vagy. Biztos, láttalak már, huncut szemeid vannak és kis pocid.. ezek azt jelentik, hogy nem csak csintalanul beszélsz a finom dolgokról, de élvezettel is falod őket.. és attól már csak kis lépés a sütés/főzés..
Biztos hogy találkoztunk már...
Hát azt biztos hogy falom a finom "dolgokat" ;)

Maracuja
2006-11-10, 22:50
nőnek sose mond h pocija/hasa van..mert akkor elvágod magad..arra allergiásak.. :p nem tudod szépen előadni h az szexi.. meg neked az tetszik, meg édes meg zabálnád... ő csak azt hallja meg h VAN... nők;)
:D :p :D
Dearanyosvagy!!
Köszi hogy gondolsz a lekivilágomra! :)

mouss
2006-11-10, 22:51
Biztos hogy találkoztunk már...
Hát azt biztos hogy falom a finom "dolgokat" ;)

akkor megpróbálok ízletesnek mutatkozni..

heliosphere
2006-11-10, 22:52
Dearanyosvagy!!

;) miért nincs igazam? pedig annyit erőlködtem anno... semmi haszna nem volt. 1 szó leblokkolja az agyukat, az utána levő 5 ami kibővíti a tőmondatot h tudja h azt(is) imádják benne, az már lófasz... áh.. szóval, te vedd bóknak, ő sem úgy gondolta ;)

mouss
2006-11-10, 22:52
Dearanyosvagy!!

Kettőnk közül csak Helio jó fej. Én egy paraszt vagyok :D
De attól még imádnivaló a pocid. Van pirszinged?

heliosphere
2006-11-10, 22:53
Kettőnk közül csak Helio jó fej. Én egy paraszt vagyok :D
De attól még imádnivaló a pocid. Van pirszinged?

ez azért már ne itt... nekem is van lelkivilágom... ;)
amúgy te is lehetsz még jó "fej" ha érted;) :p :D