PDA

Teljes verzió megtekintése : Szeksz topic goásoknak... 18+ !!!

oldal : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

Maracuja
2006-10-28, 13:58
mi 300 évvel korábban járunk ;) Te sokkal .. sokkkal sokkal jobban nézel ki.

hehe.. kegyetlen vagy helio:) dehát az erősebb kutya a kalóztörvény, vogy muk :D
Ohh köszi... :)
reménykedtem.. hogy nincs falábam, fél mellem, meg félszemem.. szép nagy vágás az arcomon, Kampókéz meg stb.. vagy még lehet Eric? :D

Maracuja
2006-10-28, 13:59
nekem viszont lesz egy ilyenem..

http://home.midsouth.rr.com/lostpirate/pirate-girl-parrot.jpg
Na.. hát ez sokkal tetszetősebb példány!!.. mint én!! :D

Eric
2006-10-28, 14:00
6.
Maracuja felült és végigmérte "ébresztőit". Az előtte álló MAris, továbbra is telifoggal vigyorgott. A lányon kalózcsizma, kék szövetnadrág, hasitottbőr mellény volt, nyakláncán egy 10 centis fog lógott, kezében lándzsa,Karján és arcán apró sebhelyek díszelegtek.Harcos?Maris jobbján egy alacsony, szakállas, széleshátú, pocakos férfi állt, szőr ágyékkötőben. Az ő nyakláncát és fejdíszét fura alaku csontok diszitették. A "kicsi" egy hosszú botot szorongatot -melyre kölönböző, értelmezhetetlen jelek voltak festve, faragva. és le sem vette a szemét a hajótörött lány dekoltázsáról.
A vörös lány balján egy feltűnöen magas vékony fiatal srác állt.Rajta is ágyékkötő volt -és lándzsa a kezében.Óriás göndör fürtjeibe hosszu , egyenes csontok voltak fonva. Csak bambult maga elé mintha be lenne....
-Mint mondtam Maris vagyok-szakították meg Maracuja méricskélését egy ujjabb nagy mosoly kiséretében.
-Helllo!- jött a válasz és egy erőltetett vigyor
-Látom, még nem vagy teljesen magadnál, nem is csoda. Nagy csata volt az este. A partól hallgattuk végig.:D
-Igeeen, az jóóóó, vooolt.-Tette hozzá a magasabbik.
-Jaj, bemutatnám a többieket is. Ő itt a jobbomon Loco, Törzsünk sámánja.
Loco továbbra is Maracuja melleit bámulta, bele beleharapott alsó ajkába.A lány rosszállóan felhuzta szemöldökét, de semmit nem tett, hogy többet takarjon idomaiból.
-Ne haragudj rá, az ilyen csaták után mindíg transzban van-nagymosoly
-Puncicsöcs...--hadarta el a sámán, félig kidugott nyelvel.
-Balomon, szomszédom és gyerekkori barátom Tsülök-folytatta.
Tsülök elvigyorodott és esetlen mozdulatokkal intett eggyet.A lány most látta, hogy nem is csontog lógnak ki a hajából hanem megtekert cigik.
fél perces, kínos csend és nézelődés után, a Mara eszmélt..
-Izé...Maracuja vagyok!Sziasztok!
-MIiiint a gyümööőlcs??! hihi...
-Puncipuncicsöcs!
Nagymosoly!
-nincs kedved velünk jönni a Falunkba?-kérdezte Maris-lesz hol aludnod és ételt is kapsz. Ráadásul, ma este egy nagy szülinapi partyt csapunk XYZ-tiszteletére.
-Kijére?
-Ő a Törzs vezetője. Nagyon messziről jött,nagyon régen. Igazi világutazó volt. Azért hívjuk Így mert nem tudjuk kiejeteni az eredeti nevét-nagymosoly.
-Ééértem.Hát... menjünk!
Mara felállt leverte a homokot a ruhájáról és elindultak. Loco, a lány mögé navigálta magát és hátulról is végigmérte. Tsülök, kihúzott a hajából egy joet, meggyújtotta és mélyeket szívott bele.Hamarosan ráfujt mégegyre és mégegyre. A cigik körbejártak és kellemes kis beszélgetés kerekedett az úton:D

7.
Inhumanni és Psigy a csempészhajó legutolsó, szobájában állt és várta, hogy a katonák elérjenek hozzájuk. Psygy mindkét kezében szekercét szorongatott, társa pedig egy másfél méteres kétélű pallost. Kalózmultjuk előrevetítette, hogy ők nem fogják feladni a harcot.
-Jöjjenek csak, mindet kinyirom- mondta a magasabbik(Jónás), és szigorú tekintettel az ajtóra meredt.
Odakintről csizmák, dobogása, pakolászás és diadalittas kurjongatás hallatszott. A katonál Eric ellopott ládáját keresték, de mellette minden értékesebbet zsebre vágtak.
-Még megnézem ezt aztán tűnjünk innen, mielőtt ez a bárka elsüllyed-szűrődött be a hang kintről.
A két csempész harcállásba helyezkedett, az ajtó lassan kinyílt és egy óvatlan katona lépett be rajta-nyakában egy most zsákmányolt, drágakövekkel kirakott aranynyakékkel. Psygi meglendítette jobbját és egy szekercét hajitott felé. Hippie elkerekedett szemmel, rémülten vette észre a bent várakozó két ellenséget. Későn eszmélt mert a balta már elhagyta kezet és pörgve hasitotta a levegőt... Neonak arra sem volt ideje, hogy lehunyja szemét,mielőtt elér hozzá a halálos csapás.Nagy levegőt vett és... a szekerce hangos csattanással vágódott az ajtófélfába.A dragonyos kifujta a levegőt, remegő ajakkal köpött egyet és kiszaladt a szobából.
-Balfaszok...mindet kinyirjuk!, -huzta ki magát Inhumanni.
Hippie, Helio és két másik katona a fedélzetre szaladt.

Pár perc telt el mire ujra nyikorogni kezdtek a tattba vezető lépcsők. A két csempész feszülten várt.
-Egyedül lehet-sugta Jónás és megmarkolta pallosát, készen állt arra, hogy az ördöggel is megküzdjön.
A zsaluk hangos reccsegéssel szakadtak ki a helyükről és az ajtó a raktár tulsó végébe repült. Helyén most egy rövid barna hajú, tetőtöl talpig csiloggó, könnyű páncélba öltözött katona állt, kezében egy Kínai pengével...ez nem az ördög, ez rosszabb... Mouss, Eric elsőtisztje.Inhumanni és Psygi hangos csatakiáltással egyszerre rontott rá...
Helio és Hippie a fedélzetem állt és fülelt. Lentről kardok csattanása, üvöltés és halálhörgés hallatszott.Az egész nem tartott 1 percig sem. A tatt elnémult, de a követekező pillanatban a falépcső ujra nyikorogni kezdett. A szikrázó naptól valami megcsillant az ajtóban... Az elsőtiszt kilépett rajta-semmilyen érzelem nem tükröződött az arcán-, jobbjában véres kardját, baljában pedig két levágott fejet tartott.Hippie elégedetten elmosolyodott majd köpött egyet...

mouss
2006-10-28, 14:00
akkor tessék, idealizált képek gondolatindítónak..

Erik:
http://www.ursulascostumes.com/Adult/01348_CAPN_SCURVY.jpg

mouss:
http://www.ursulascostumes.com/Adult/01319_RED_ROGUE.jpg

Mara
http://www.xenographia.com/Federico/Disegni/pirate_girl.jpg

mouss
2006-10-28, 14:02
Na.. hát ez sokkal tetszetősebb példány!!.. mint én!! :D

ez bóvli... pumpáltszájú gyantakalóz nyuszipunci.. bármelyik karibi lerakatban lehet szerezni :D

Eric
2006-10-28, 14:03
mouss, jössz pár sörrel asszem:D

mara, nem kalóz...csak egy közéjük keveredett nimfo:P

Jah és a végén uygis mindenki megkapja amit megérdemel:D :p

mouss
2006-10-28, 14:10

Eric:D bíztam a fantáziádban, szellemi nagyságodban és írói vénádban.. nem csalódtam. Kezdetnek szüretlen búzasör, rizzsel és negyedelt citromkarikával :D

Maracuja
2006-10-28, 14:12

Jaja.. én olyan odasodródott kis izé vagyok.. :D
Hát Eric!!! Nagyon ügyes vagy!! :)
Szorgosan mentem le minden részt a gépemre!! :D

mouss.. az utsó kép azért nem rossz amit hozzámraktál!! :D

mouss
2006-10-28, 14:13
vaciláltam az és e között:D

http://www.thedogwatch.com/images/pirate-girl.jpg

:D

heliosphere
2006-10-28, 14:14
csak a pisztoly nem kéne..

mouss
2006-10-28, 14:15
igen.. az a baj.. viszont ezt sasold meg..

http://www.scifi-universe.com/upload/pinup/2006_08_pirate_girl.jpg

mouss
2006-10-28, 14:16
viszont Loco a nigger ISTENCSÁSZÁR :D :D Szétszakadtam rajta..!!!

Maracuja
2006-10-28, 14:17

Ohh yeah!!! :D EzaztánA!! :)
(az előző is nagyon klassz, főleg a rucija.. de az a stukker tényleg nem kéne... :o )

heliosphere
2006-10-28, 14:19

oké ezzel kiegyezhetünk:D egy ilyen leányzóval biztosnem lehet unatkozni még ezen a lakatlan szigeten sem..és még rum is van... (mondjuk vhol nekem is ott kell lennem..mert a ládám ott van:D)

Maracuja
2006-10-28, 14:22
oké ezzel kiegyezhetünk:D egy ilyen leányzóval biztosnem lehet unatkozni még ezen a lakatlan szigeten sem..és még rum is van... (mondjuk vhol nekem is ott kell lennem..mert a ládám ott van:D)
Te vagy az a koponya... :D :D :D

Eric
Kurva jó képek:D

Maracuja...kulcs szereped lesz:D És nincs egyértelműen pozitiv karakter a storyban...nah jó talán Maris:)

mouss
attól tarok rajta vagy.. vagy valamelyikőtök.. nem akartalak megölni, helio!!! :D

heliosphere
2006-10-28, 14:23
Te vagy az a koponya... :D :D :D

ehe..kedves gondolat :)

mouss
2006-10-28, 14:25

Maracuja...kulcs szereped lesz:D És nincs egyértelműen pozitiv karakter a storyban...nah jó talán Maris:)

Maris, mer ugye nem nehéz pozitív szereplőröl pozitív szereplőt mintázni.. és XYZ, az élő totemoszlop.. mert ő nem is olvassa a sztorit.. ő a nagyvezér.. nem néz be fertő szextopicba, így erkölcsileg tiszta marad, s továbbra is felnézhetünk védő árnyékként felénk tornyosuló CIAs szemüvegére :D

Maracuja
2006-10-28, 14:29

Szupiszupiszupi :D
Nem képzeltem magam olyan jó csajnak mint amilyen a képen vagyok :o De így már sokkal jobb!! :D

Eric
2006-10-28, 14:37
Maris, mer ugye nem nehéz pozitív szereplőröl pozitív szereplőt mintázni.. és XYZ, az élő totemoszlop.. mert ő nem is olvassa a sztorit.. ő a nagyvezér.. nem néz be fertő szextopicba, így erkölcsileg tiszta marad, s továbbra is felnézhetünk védő árnyékként felénk tornyosuló CIAs szemüvegére :D

Kerítsetek nekem szandta mellé egy leszbit:D vagy akivel szívesen elkézelnétek:p Olyan kell aki még nem szerepelt a storyban...

Maracuja
2006-10-28, 14:43

Kerítsetek nekem szandta mellé egy leszbit:D vagy akivel szívesen elkézelnétek:p Olyan kell aki még nem szerepelt a storyban...
ezotera? :D

TsüLök
2006-10-28, 14:46

ez nagyon jóvót :p

TsüLök
2006-10-28, 14:46
ezotera? :D

nem....syl....

S.O.L.O.
2006-10-28, 14:49
nem....syl....

vagy Fox, ráadásul domina jelleg

mouss
2006-10-28, 14:50
:D:D:D:D

jajjjj.. gyerekek.. ez a topic olyan mint egy jó gyógyszer..
egyfolytában röhögök és már fáj a hasam tőle :D

Maracuja
2006-10-28, 14:52
de lehet kisördög is... :rolleyes:

De Syl jóötlet!! :D Párosíthatnád esetleg Orsikával vagy ezoterával!! :D
Szerintem jól mutatnának.. :rolleyes: :p

Maracuja
2006-10-28, 14:53
:D:D:D:D

jajjjj.. gyerekek.. ez a topic olyan mint egy jó gyógyszer..
egyfolytában röhögök és már fáj a hasam tőle :D
Legalább izmosodik... :D :p

S.O.L.O.
2006-10-28, 14:53

a nagyy fekete jóság ki nagy vizipuskájából öntötte ránk szenteltvizét, Ozora perzselő pusztáin :cool: RISZPEKTT LACI!!!

Eric
2006-10-28, 14:57
de lehet kisördög is... :rolleyes:

De Syl jóötlet!! :D Párosíthatnád esetleg Orsikával vagy ezoterával!! :D
Szerintem jól mutatnának.. :rolleyes: :p

Akkor legyen 3 csaj?:p

Maracuja
2006-10-28, 14:59
Akkor legyen 3 csaj?:p
IGEN!!! :D
Lehet 4 is.. velem együtt... :rolleyes: :p
.. de akár több is...
akár egy egész hárem!! :D

S.O.L.O.
2006-10-28, 15:00
IGEN!!! :D
Lehet 4 is.. velem együtt... :rolleyes: :p
.. de akár több is...
akár egy egész hárem!! :D

ojeeee.... beindultafantáziám :D

Maracuja
2006-10-28, 15:03
ojeeee.... beindultafantáziám :D
Nem vagy vele egyedül!! :D

TsüLök
2006-10-28, 15:03

foxnak vmi más szerep kellen szerintem bár nem vagyok benne a szervezésben dehát akkoris...fox mint leszbikus kalóz:D áhh

mouss
2006-10-28, 15:07
Legalább izmosodik... :D :p

kockás hodóhas? :D:D

S.O.L.O.
foxnak vmi más szerep kellen szerintem bár nem vagyok benne a szervezésben dehát akkoris...fox mint leszbikus kalóz:D áhh

akkor ő lesz a kincs aki nincs.... teljesen jó

Eric
a kalózokat már lemészárolták:D csak katonák maradtak és szigetlakók...

mouss
2006-10-28, 15:09
záróakkordként egy hatalmas lezbikus szexorgia? :D :D

ez neked ajándékként, mara:D

http://www.monsterclothing.be/beelden/stickergirlknife.jpg

Maracuja
2006-10-28, 15:09
a kalózokat már lemészárolták:D csak katonák maradtak és szigetlakók...
És én!! :D

Maracuja
2006-10-28, 15:10
záróakkordként egy hatalmas lezbikus szexorgia? :D :D

ez neked ajándékként, mara:D

http://www.monsterclothing.be/beelden/stickergirlknife.jpg
A lezbikus sexorgiát szánod ajándékként, vagy a képet?? :D Vagy ebben a sorrendben is jólesz!! :D :p

Eric
2006-10-28, 15:11
akkor ő lesz a kincs aki nincs.... teljesen jó

A láda tartalma is már ki van találva..és nem fox az:D

_neohippie_
2006-10-28, 15:12
A láda tartalma is már ki van találva..és nem fox az:D
Már alig várom a folytatást :);)

S.O.L.O.
2006-10-28, 15:12
És én!! :D

ami veled történik az a 18 ;)

Maracuja
2006-10-28, 15:14
ami veled történik az a 18 ;)
Aszittem az 69... :D

mouss
2006-10-28, 15:16
A lezbikus sexorgiát szánod ajándékként, vagy a képet?? :D Vagy ebben a sorrendben is jólesz!! :D :p

ebben a sorrendben retourban:D ;)

heliosphere
2006-10-28, 15:16
Aszittem az 69... :D

sztem tök mind1, csak sex legyen a vége nem igaz?:D

mouss
2006-10-28, 15:24
www.thetartgallery.com/highseasart2.html

Maracuja
2006-10-28, 15:31
ebben a sorrendben retourban:D ;)
:D :p :D

Maracuja
2006-10-28, 15:32
sztem tök mind1, csak sex legyen a vége nem igaz?:D
Minden jó ha jó a vége!! :D

heliosphere
2006-10-28, 15:36
Minden jó ha jó a vége!! :D

akkor jól gondoltam:D biztos nagy élmény lehet néhány féllábú mocskos, alkoholtól bűzlő férfival csinálni..nemtom női szemmel ez neked lehet jobban tetszik:D innen nézve megintcsak mind1 milyen számot mondok..:D:D
a linken végignézegetve a képeket, hát a leszbikus orgiával sem jársz jobban....

Maracuja
2006-10-28, 21:44
akkor jól gondoltam:D biztos nagy élmény lehet néhány féllábú mocskos, alkoholtól bűzlő férfival csinálni..nemtom női szemmel ez neked lehet jobban tetszik:D innen nézve megintcsak mind1 milyen számot mondok..:D:D
a linken végignézegetve a képeket, hát a leszbikus orgiával sem jársz jobban....
Nem tudom milyen élmény volt.. nem emlékszem rá :D
De jól járok, ha pl Orsika, Syl, vagy ezotera lesznek az orgia résztvevői... :D

heliosphere
2006-10-28, 21:52
Nem tudom milyen élmény volt.. nem emlékszem rá :D
De jól járok, ha pl Orsika, Syl, vagy ezotera lesznek az orgia résztvevői... :D

:D:D ha te mondod.... leszervezzük.. csak pár kamera kell, vmi díszlet...néhány jelmez.,mondjuk azok csak átmenetileg:D:D sztem Andris is szívesen jön segíteni :p

Maracuja
2006-10-28, 22:34
:D:D ha te mondod.... leszervezzük.. csak pár kamera kell, vmi díszlet...néhány jelmez.,mondjuk azok csak átmenetileg:D:D sztem Andris is szívesen jön segíteni :p
Oké :D
Eric.. írd csak írd azt a forgatókönyvet!! :D

heliosphere
2006-10-28, 22:41
Oké :D
Eric.. írd csak írd azt a forgatókönyvet!! :D

ehe..ahogy Eric írásait olvastam, gondolom nem lesz túlbonyolítva a forgatókönyv... de vmelyikötöket úgyis kibelezik:D ki lesz az? a többi dughat kedvére...csak 1nek kell elpatkolni.. :D:D heheh..

Maracuja
2006-10-28, 22:52
ehe..ahogy Eric írásait olvastam, gondolom nem lesz túlbonyolítva a forgatókönyv... de vmelyikötöket úgyis kibelezik:D ki lesz az? a többi dughat kedvére...csak 1nek kell elpatkolni.. :D:D heheh..
Már így is vannak elhunytak.. :D
Remélem nem én halok meg, így dughatok kedvemre a további epizódokban is.. :D
Esetleg feláldozhatnád magad értem!! :p
No és Te hogy haladsz az írással? :)

heliosphere
2006-10-28, 23:16
Már így is vannak elhunytak.. :D
Remélem nem én halok meg, így dughatok kedvemre a további epizódokban is.. :D
Esetleg feláldozhatnád magad értem!! :p
No és Te hogy haladsz az írással?

hehe... és akkor mi lesz velem?:D nekem is járna már vmi pozitív a történetekben... egyelőre nem áldozom fel magam, hacsak nem a kilépő epizódomban valami nagyon durván vad és szenvedélyes szexet írnak nekem egy helyes kalóz lánnyal;) beszéld meg a rendezővel...ha oké, akkor esetleg feláldozom magam érted.. ez az ajánlatom:D

ma újra belejavítottam az első történetbe... már így napközben gondolkoztam a másodikon... alakul a dolog, de még ma nem kezdtem hozzá h írásba foglaljam..hát te a rajzolással?:D vmelyik sztorihoz van már esetleg kész mnukád? ;)

Maracuja
2006-10-29, 08:01
hehe... és akkor mi lesz velem?:D nekem is járna már vmi pozitív a történetekben... egyelőre nem áldozom fel magam, hacsak nem a kilépő epizódomban valami nagyon durván vad és szenvedélyes szexet írnak nekem egy helyes kalóz lánnyal;) beszéld meg a rendezővel...ha oké, akkor esetleg feláldozom magam érted.. ez az ajánlatom:D

ma újra belejavítottam az első történetbe... már így napközben gondolkoztam a másodikon... alakul a dolog, de még ma nem kezdtem hozzá h írásba foglaljam..hát te a rajzolással?:D vmelyik sztorihoz van már esetleg kész mnukád? ;)
Van már egy rajz... De sokat segít ha látom a történetet.. elképzelem.. hmm.. :rolleyes: .. na és úgy már könnyebb rajzolni :)
Na beszélek én majd az Ericel... :D

heliosphere
2006-10-29, 08:40
Van már egy rajz... De sokat segít ha látom a történetet.. elképzelem.. hmm.. :rolleyes: .. na és úgy már könnyebb rajzolni :)

igen, azt gondolom h sokat segít ;)
höhö mindent az életbenmaradásért mi?:D vesszen a másik... , hogy te tovább élj :p

Maracuja
2006-10-29, 08:48
igen, azt gondolom h sokat segít ;)
höhö mindent az életbenmaradásért mi?:D vesszen a másik... , hogy te tovább élj :p
Itt nem az életbenmaradásról van szó..
..csak aki tovább marad életben, az többet is sexel.. :D

AlterEgo
2006-10-29, 08:50
Akkor én már bevettem ma reggel az adagomat!:)

heliosphere
2006-10-29, 08:50
Itt nem az életbenmaradásról van szó..
..csak aki tovább marad életben, az többet is sexel.. :D

lehetnek bármilyen jók a vizuális képességeid..úgysem fogod átélni azt amit szeretnél:D:D höhöhö... nekem egy másik történetben van szerepem..engem az jobban is érdekel.. ;) :D :p ezért vagyok csak hajlandó beáldozni a mostanit...

Maracuja
2006-10-29, 10:30
lehetnek bármilyen jók a vizuális képességeid..úgysem fogod átélni azt amit szeretnél:D:D höhöhö... nekem egy másik történetben van szerepem..engem az jobban is érdekel.. ;) :D :p ezért vagyok csak hajlandó beáldozni a mostanit...
Miféle másik történet??? Meséljcsak!! :D

heliosphere
2006-10-29, 10:59
Miféle másik történet??? Meséljcsak!! :D

egy olyan amiben nekem is jut elég szerep ;) :D kedvemre való...höhö :p de este 10 előtt amúgysem szabad ilyet mesélni, szal mind1.. :D:D

Eric
2006-10-29, 12:22

Túlbonyolítva?:D Azért mert nem írom le szép részletesen a szopós, nyalós részleteket? :p Nem fogom kiteregetni a fantáziálgatásaimat...neked különösen nem:D

heliosphere
2006-10-29, 12:22
jaaa..:D:D höhö... miaz h "különösen nekem nem"? miért kinek igen?:D sztem senki senki sem kíváncsi annyira rá:D nahjó Mara biztos:p :D ő mindenre kíváncsi.. ;)

Eric
2006-10-29, 12:24

Fölösleges...Helios szörnyű halált hal, de előtte leharapják a farkát:D

heliosphere
2006-10-29, 12:25
Fölösleges...Helios szörnyű halált hal, de előtte leharapják a farkát:D

lol... te ilyen bosszúálló vagy?:D nem tetszett amit írtamés egyből a farkamat is veszélyezteted... nem szép tőled.
még te is bekerülhetsz egy történetbe ahol pl piranhák szopogatják le a farkadat (is) :D ott igazából még else kell képzelni hogy szopják..csak h IGEN és ennyi elég :D:D

Eric
2006-10-29, 12:25
jaaa..:D:D höhö... miaz h "különösen nekem nem"? miért kinek igen?:D sztem senki senki sem kíváncsi annyira rá:D nahjó Mara biztos:p :D ő mindenre kíváncsi.. ;)

Már hiába szépíted...nagyobb szerepre vágytál, hát megkapod:D

Eric
2006-10-29, 12:26
lol... te ilyen bosszúálló vagy?:D nem tetszett amit írtamés egyből a farkamat is veszélyezteted... nem szép tőled.

Nem vagyok az...csak kellett egy mondvacsinált indok, hogy Téged is kicsinálhassalak...aztán a végén csak én maradjak a csajokkal :cool:

heliosphere
2006-10-29, 12:32
Nem vagyok az...csak kellett egy mondvacsinált indok, hogy Téged is kicsinálhassalak...aztán a végén csak én maradjak a csajokkal :cool:

de mire mindenkit kicsinálsz addigra a csajok megvénülnek 2 foguk lesz csak, de azzal majd harapnak rendesen... rondák szottyadtak lesznek, de még h te leszel az egyetlen férfi a földön így sem kellesz nekik, inkűább egymásra fanyalodnak majd...mert te is öreg vén alkoholtól bűzlő leszel, és a farkad fel sem fog állni:D:D mi legalább fiatalon és "harcképesen" haltunk meg :D:D:D:D

Maracuja
2006-10-29, 13:18
de mire mindenkit kicsinálsz addigra a csajok megvénülnek 2 foguk lesz csak, de azzal majd harapnak rendesen... rondák szottyadtak lesznek, de még h te leszel az egyetlen férfi a földön így sem kellesz nekik, inkűább egymásra fanyalodnak majd...mert te is öreg vén alkoholtól bűzlő leszel, és a farkad fel sem fog állni:D:D mi legalább fiatalon és "harcképesen" haltunk meg :D:D:D:D
Miért.. most nem ilyen Eric?? :D

Maris
2006-10-29, 14:39

valakivel összekevered... :rolleyes:

heliosphere
2006-10-29, 14:57

lol ;) reméltem, hogy legalább Rád számíthatok:D whehee...

Eric
2006-10-30, 07:46

Azért mert taknyos 22 vagy nem kell felvágni:D

Maracuja
2006-10-30, 08:30
Na te tata ne beszélj :D
Hol a történet folytatása? :D

Eric
2006-10-30, 08:40
Na te tata ne beszélj :D
Hol a történet folytatása? :D

Nah még egy tejfelesszájú:D ...vagy mi az a szélén? :p

Hamarosan lesz:)

Maracuja
2006-10-30, 08:53
Nah még egy tejfelesszájú:D ...vagy mi az a szélén? :p

Hamarosan lesz:)
Na mivan már megint a tükörbe néztél? :D :p

Várom.. :)

heliosphere
2006-10-30, 22:52

:D:D nem lehet mindenki olyan vén mint te:D ezért nem kell rám neheztelni... te már megetted a kenyered javát... volt időd kiélvezni:D most mi jövünk..a fitalaság..a jövő nemzedéke:D:p még most tehetsz vmit, hogy emlékezzenek Rád...írj 1-2 jó történetet még..h az unokáidnak lehessen mitmutogatni majd..h nagypapa ezt írta... még talán megéred mire kiadják:D aért végrendelkezz...biztos ami biztos.

Eric
2006-10-31, 08:33
nem lehet mindenki olyan vén mint te:D ezért nem kell rám neheztelni... te már megetted a kenyered javát... volt időd kiélvezni:D most mi jövünk..a fitalaság..a jövő nemzedéke:D:p még most tehetsz vmit, hogy emlékezzenek Rád...írj 1-2 jó történetet még..h az unokáidnak lehessen mitmutogatni majd..h nagypapa ezt írta... még talán megéred mire kiadják:D aért végrendelkezz...biztos ami biztos.

jol van tejfelesszájúkám:)
...nah figy, tanács egy öregtől... mikor majd végre veszed a bátorságot és elmész egy lánnyal randizni, ne legyél ideges , mert elvörösödsz és összeakad a nyelved...hidd el a csaj még nálad is jobban parázik...esetedben főleg attól, hogy hogy fogja megmagyarázni Téged, ha egy bártnője észrevesz együtt :D

Dhamma
2006-10-31, 13:12
Tudtátok hogy a delfinek már a csábitásnál óriási eksztázist és orgazmust éreznek?a szeretkezés náluk fizikailag csak néhány másodpercig tart.érdekes állatok a delfinek,és nagyon intelligensek.

amugy meg szexeljetek ahogy jol esik,nekem van egy módszerem :D

mouss
2006-10-31, 13:15
na, kedves kalóztársak és ellenséges (még nem vagy már halott) kalózok, zsebmetszők és mindenféle népség.
Tessék szépen a folytatásra koncentrálni, mert már nagyon várjuk a történet kibontakozását.
Maris és háziszörnye, Loco.. apja sergant XYZ a totemmester és Maracuja, a fűszoknyás tűztáncos? Mi van velük? És merre kalandozik sebhejesfarkú kapitány és kiket igáz le és mit rombol le (természetesen a tivornyázást beleértve) mouss, a sóhet?

heliosphere
2006-10-31, 20:57
jol van tejfelesszájúkám:)
...nah figy, tanács egy öregtől... mikor majd végre veszed a bátorságot és elmész egy lánnyal randizni, ne legyél ideges , mert elvörösödsz és összeakad a nyelved...hidd el a csaj még nálad is jobban parázik...esetedben főleg attól, hogy hogy fogja megmagyarázni Téged, ha egy bártnője észrevesz együtt :D

ez nagyon gyenge volt..de nembaj, elnézem neked :p amúgy mindenki magából indul ki, ezt halkan jegyzem meg.. ;)

Maris
2006-11-01, 12:11
ez nagyon gyenge volt..de nembaj, elnézem neked :p amúgy mindenki magából indul ki, ezt halkan jegyzem meg.. ;)

nah jó:D lesz jobb is:p

heliosphere
2006-11-01, 12:24
nah jó:D lesz jobb is:p

hehe...fő az optimizmus.. azért nem kell szövetkezni ;) nagy fiú már, sztem megbírkózik vele(d)... :D:D

Maracuja
2006-11-01, 13:58
Eric!! Kapd össze magad!! Nem csak kalózkapitánynak vagy pocsék, hanem írónak is!! Mi ez a sok kihagyás? Már a karjainkat is lerágtuk a nagy izgalmakban.. :D
A filmhez a próbák már elkezdődtek, te meg még a forgatókönyvvel sem vagy kész!! :p

heliosphere
2006-11-01, 14:01
Eric!! Kapd össze magad!! Nem csak kalózkapitánynak vagy pocsék, hanem írónak is!! Mi ez a sok kihagyás? Már a karjainkat is lerágtuk a nagy izgalmakban.. :D
A filmhez a próbák már elkezdődtek, te meg még a forgatókönyvvel sem vagy kész!! :p

forgatják a filmet úgy, hogy nincs forgatókönyv? és akkor mit forgatnak?:D vagy csak a sexjeleneteket forgatják le előre?:D ahhoz nem kell forgatókönyv... :p

Maris
2006-11-01, 14:08
hehe...fő az optimizmus.. azért nem kell szövetkezni ;) nagy fiú már, sztem megbírkózik vele(d)... :D:D

ezt Eric írta,csak nálam voltunk bejelntkezve :p

Maris
2006-11-01, 16:04
8.

Hippie már az egész hajót átkutatta barátjáért.Feldúlt volt,mert a kabibnjából valaki ellopta féltve őrzött bugyigyűjteményét az éj lelple alatt.Átkutatta az egész hajót, azonban nem járt sikerrel. Reményt vesztve indult vissza kabinjába. Neo sosem volt túl jó a csajoknál, az igazat megvalva eddig egy nő fogatdta a kegyebe. Őt is apjától kapta 18.születésnapjára. az 50 éves prostituált emléke azóta is benne élt, de mivel a következő években sikertelenséget sikertelenségre halomozott, a női bugyik váltak az utolsó kapoccsá közte és a gyengébb nem között. Válogatás nélkül lopkodta őket, rang és korra való tekintet nélkül. Az idők során szokásává vált, hogy feszültséglevezetés cimán a fejére huzott egy használt bugyit és lenullázta magát:D
A csempészekkel folytatott küzdelem nem volt túl jó hatással gyenge idegrendszerére, igy visszatérve a Imperátorra egyből a szobájába sietett, hogy hódoljon szenvedélyének...azonban ereklyéinek hűlt helyét találta.
A kapitány kabinja mellett elhaladva észrevette, hogy Helio a az ajtó előtt térdel és tátott szájjal bámbul befelé a kulcslyukon.Sphere balkezével az ajtónak támaszkodott, jobbjával pedig rendületlenül matatott a gatyájában. Hippie köpött egy hangosat , mire barátja észervette...
-Hol a fenében voltál-förmedt rá választ sem várva-eltüntetak a bugyik a kabinból!
-csöndesebben-suttogta Helio izgatottan.
-Nem érted?! Valaki ellopta őket!
Helio visszatapsztotta szemét a kulcsjukra.
-Én vittem le őket a dézsához, kimosatni...Szörnyű szaguk volt már a belem kifordult.
HIppie arra készült, hogy ott helyben megfojtja társát, mikor Helio megszólalt
-Ezt nézd...-engedte át a kémlelőnyílást barátjának.Az nehezen lenyelte dühét és odatérdelt az ajtóhoz.
Csodálatos látvány tárult a szeme elé.
Eric érzelemnélküli arccal ült székében.Mozdulatlan volt,csupán kis izzadság cseppek peregtek homlokán- azonban ezt kívülről nem lehetett észrevenni.Az előtte fekvő medvesszőr szőnyegen két női test fonódott egymásba.A látszat azt mutatta,hogy nagyon élvezték a kis játékokukat, azonban percről percre pillantgatta a kapitány felé, hogy sikerült e valami hatást gyakrololniuk rá.Egyre Vadabb dolgokat műveltek, de ennek ellenére Eric mozdulatlan maradt.
-Vazz,már megint ez a két nő-ámélkodott Hippie és dühe azonnyomban szertefoszlott
-Nekem mondod?! De csak a Kaptiány érhet hozzájuk.
-Vagy még ő sem:D
-Magam is elszórakoznék velük,főleg a kis szőkével-Neohippie már nem tudta kontrollálni szája nyál termelését
-Áh,sztem a fekete jobb,de félre az álmodozással,nekünk sosem jutnak ilyen falatok...-mondta Helio sajnálkozva és újra a kulcslyukhoz hajolt, hogy tovább kövesse az eseményeket.
A két lány hirhedt volt messze földön.Csak úgy emlegették őket, h a Szirének,becses nevüket-Szandra és Syl-senki nem ismerte.Kegyetlen kém nők voltak, minden információt meg tudtak szerezni úgy, hogy az áldozatuk még hálás is volt, hogy megoszthatta velük.Eric még a kinevezése és a hajó mellé kapta őket a spanyol királytól. Akkor még 3an voltak, de a 3. lánynak nem tetszettek kis játékai és pár napja Port Royalban átszökött a csempészek hajójára, bosszúból magával víve féltve őrzött ládáját. A lányok módszereik már fentebb ismerté váltak. Eric azonban kihívás volt nekik.Tudták, hogy még nő nem tudta megérinteni hideg szívét.Mesélnek ugyan egy lányról,akinek sikerült,de ezt mindenki csak legendának tartotta.
Minden tudásukat latba vetették különbőző mozdulatokkal,pózokkal próbáltak valami hatást kicsikarni a kapitányból,de mind hiába. Eric a négy hónappal ezelőtti Saratogai mészárlás óta érzéketlen volt velük szemben.

MOst is csak ült a foteljében és a gondolataiba merült:-Szépek...Romlottak,de szépek.Gyönyörű látvány,kár h semmit nem tudnak kiváltani belőlem.Kurva élet, hogy így alakult...de megtalálom,ha addig élek is azt a kurvát... és a ládámat...

_neohippie_
2006-11-01, 16:16
Bazzzz Eric :D:D

Orsika
2006-11-01, 18:40
Maracuja, elolvastam, kibogarásztam úgyh nemkell összeszedned nekem, de az ajánlatot azért köszönöm.:)
Nem csalódtam bennetek, még mindig mindenki elmebeteg........gyógyíthatatlanul :D :D

heliosphere
2006-11-01, 19:25
ÁÁÁÁ...ez nagyon jó:D leestem a székről... LOL. micsoda választás, telitalálat volt...:D:D q jó...hehe.. gratulálok a szerzőnek:D
ez a kedvencem: "romlottak, de szépek..."

Eric
2006-11-01, 20:12
Marisomnak köszönöm a segítséget a storyban:)

heliosphere
2006-11-01, 20:31
Marisomnak köszönöm a segítséget a storyban:)

;) kösz h legalább van bennem annyi kis jóérzés és az ótvar büdös bugyikat legalább elvittem kimosni a másik helyett...:D:D :p

_neohippie_
2006-11-01, 20:59
nekem vhogy nem teccik annyira ez a rész :D:D

heliosphere
2006-11-01, 21:02
nekem vhogy nem teccik annyira ez a rész :D:D

pedig jó...:D neked a szokásos köpködés jutott..de nyugi én sem vagyok túl jó helyzetben, de a storyn marha jót röhögtem... de máskor a büdös bugyikat ne tartsd a szobában jó?:D:D

_neohippie_
2006-11-01, 21:09
pedig jó...:D neked a szokásos köpködés jutott..de nyugi én sem vagyok túl jó helyzetben, de a storyn marha jót röhögtem... de máskor a büdös bugyikat ne tartsd a szobában jó?:D:D

A sztori nekem is teccett :D én is sokat röhögtem rajta. :)
És hátha a köv részben kapok vmi kellemesebb szerepet amolyan kompenzációként :D:D

Eric
2006-11-01, 21:17
;) kösz h legalább van bennem annyi kis jóérzés és az ótvar büdös bugyikat legalább elvittem kimosni a másik helyett...:D:D :p

AZt csak azért aktam bele, hogy ne kelljen tovább vinni a bugyis szálat:D

heliosphere
2006-11-01, 21:18
És hátha a köv részben kapok vmi kellemesebb szerepet amolyan kompenzációként :D:D

odaheveredhetsz ahhoz a két lányhoz:D:D Eric biztos szívesen leosztja neked őket... ha nem akkor Marisnál még próbálkozhatsz hátha ő összehozza neked..

Eric
2006-11-01, 21:19

Lehet lemehetsz a abuygikér amiket azóta összekevertek a tengerészek szaros, hugyos gatyáival:D

heliosphere
2006-11-01, 21:20
AZt csak azért aktam bele, hogy ne kelljen tovább vinni a bugyis szálat:D

nembaj..a végeredmény számít.:D

Orsika
2006-11-01, 21:23

Eeeeezjutott neked, csaka bugyik, semmimás :D :D :D

heliosphere
2006-11-01, 21:24

hehe..nézheti a jobbik oldaláról..egyszer azokban is voltak nők:D:D

Eric
2006-11-01, 21:25

Asszem megvan az uj szereplő:D

heliosphere
2006-11-01, 21:26
:D:D:p

Orsika
2006-11-01, 21:29
Asszem megvan az uj szereplő:D

De csakha nagy mellei, jó segge, és csóóóúúúúkos szája lesz ;) :D

_neohippie_
2006-11-01, 21:40

Tehát úgy fog kinéni mint te :D:D :o

Eric
2006-11-01, 21:50

Orsika az átplasztikázott :D :D

Szandra
2006-11-01, 21:51
nah Orsika épphogy betölti a korhatárt és már szerepet is kap :D :D :D
jó nyomod babám!! :D

heliosphere
2006-11-01, 21:54
nah Orsika épphogy betölti a korhatárt és már szerepet is kap :D :D :D
jó nyomod babám!! :D

lol megszólalt a nagy öreg:)

Orsika
2006-11-01, 21:54

Nade kikérem magamnak, én természetes szépség vagyok :D :D

Szandra
2006-11-01, 21:58
Nade kikérem magamnak, én természetes szépség vagyok :D :D
pont mint én :D :D
őrizzük is ezt meg..majd ha lejár a plasztik bomba nők kora mi jövünk :D

Orsika
2006-11-01, 22:06

Hájjjja, :D :D
Le májküldzsekszonnal és Serrrel :p

heliosphere
2006-11-01, 22:14

:D:D mindig lesznek akiknek az jön be és akiknek nem... te ne vmi másra várj mint ami van hanem azt használd ki amit tudsz... ;)

Orsika
2006-11-01, 22:17
:D:D mindig lesznek akiknek az jön be és akiknek nem... te ne vmi másra várj mint ami van hanem azt használd ki amit tudsz... ;)

Hmmm, te tudsz valamit, amit mi nem.......... :rolleyes: :D

heliosphere
2006-11-01, 22:19
Hmmm, te tudsz valamit, amit mi nem.......... :rolleyes: :D

:cool: ;) én mindent tudok... :D szal vigyázzatok...

Orsika
2006-11-01, 22:20
:cool: ;) én mindent tudok... :D szal vigyázzatok...

óóójajjjjj :o :eek: :p

heliosphere
2006-11-01, 22:22
óóójajjjjj :o :eek: :p

:D ugye ugye.. most egyből végigfut az agyában mindenkinek, hogy miket nem kellet volna csinálni.. :D:D whehe

Maracuja
2006-11-02, 08:04
Lehet lemehetsz a abuygikér amiket azóta összekevertek a tengerészek szaros, hugyos gatyáival:D
Szupi.. :D
És mindeközben... :confused: :rolleyes: :p
Eric.. mindíg csak veled történnek jó dolgok... :D .. gondolj néha ránk is...

Eric
2006-11-02, 08:58

EZ NEM IGAZ:) De , nyugi hamarosan sorra kerülsz Te is:D;)

mouss
2006-11-02, 09:22
EZ NEM IGAZ:) De , nyugi hamarosan sorra kerülsz Te is:D;)

:D:D
alig várom..

Maris
2006-11-02, 10:38

velem is fog :D

heliosphere
2006-11-02, 10:42
el se merem képzelni, mi lesz itt a lányokkal.... :D:D hehe

Maris
2006-11-02, 10:45
el se merem képzelni, mi lesz itt a lányokkal.... :D:D hehe

hát aki sex istenővé avanzsálódik,az vagy meghal vagy csak annyi a szerepe...ééééén vagyok a hercegnő :D :D :D

heliosphere
2006-11-02, 10:55
hát aki sex istenővé avanzsálódik,az vagy meghal vagy csak annyi a szerepe...ééééén vagyok a hercegnő :D :D :D

akkor te mindenből kéred a jussod mi?:D:D :p

Maris
2006-11-02, 11:02
akkor te mindenből kéred a jussod mi?:D:D :p

csak a kapitánybóóól :p

heliosphere
2006-11-02, 11:05
csak a kapitánybóóól :p

:D:D igen az se lehet rossz (már neked)... én nem vagyok telhetetlen...megelégszem a többi lánnyal aki a hajón sündörög:D:D

Maris
2006-11-02, 11:08
:D:D igen az se lehet rossz (már neked)... én nem vagyok telhetetlen...megelégszem a többi lánnyal aki a hajón sündörög:D:D

esetleg közben járhatok az ügyedben... :D

heliosphere
2006-11-02, 11:15
esetleg közben járhatok az ügyedben... :D

megtennéd? drága vagy... előre is köszönöm ;) (kell a szakmai előmenetel..:D:D:D)

Orsika
2006-11-02, 11:16

Kitalálom....mindet kéred egyszerre :D

heliosphere
2006-11-02, 11:18
Kitalálom....mindet kéred egyszerre :D

jó lesz sorban is...nem sietünk sehová... a hajón a tengeren úgysincs mit csinálni, nincs hova menni... mindig belebotlik az ember vkibe, aki kicsit színesíti a napját és vice versa :D
van az a gyerek könyv h minden napra egy mese... talán ismered. tökéletesen megfelel a megreformált verziója: minden napra egy (E)mese, felnőtteknek..:D:D

Orsika
2006-11-02, 11:20
jó lesz sorban is...nem sietünk sehová... a hajón a tengeren úgysincs mit csinálni, nincs hova menni... mindig belebotlik az ember vkibe, aki kicsit színesíti a napját és vice versa :D
van az a gyerek könyv h minden napra egy mese... talán ismered. tökéletesen megfelel a megreformált verziója: minden napra egy (E)mese, felnőtteknek..:D:D

Nemis hangzik rosszul, bár nekem a fordított változat kénnne ugye, nem bukom a csajokra :D

heliosphere
2006-11-02, 11:23
Nemis hangzik rosszul, bár nekem a fordított változat kénnne ugye, nem bukom a csajokra :D

Maris volt olyan kedves falajánlotta a segítségét ügyemben..sztem neked is adhat protekciót..de ha nem, akkor Ericnél talán sikerrel próbálkozhatsz még :p

Eric
2006-11-02, 11:39
Maris volt olyan kedves falajánlotta a segítségét ügyemben..sztem neked is adhat protekciót..de ha nem, akkor Ericnél talán sikerrel próbálkozhatsz még :p

Nah jól van gyerekek, nem kivánságműsor ez:D MIndenki örlüjön, hogy nem lett karóba huzva az első pár sora után:D

heliosphere
2006-11-02, 11:43
Nah jól van gyerekek, nem kivánságműsor ez:D MIndenki örlüjön, hogy nem lett karóba huzva az első pár sora után:D

miután annyi ládát elcipeltem neked, igazán lehetnél több együttérzéssel:D

Orsika
2006-11-02, 11:45

Hűűűűde najíííív vagy :D :D

Eric
2006-11-02, 11:47

Ne haragudj...jogos amit írsz...gyorsabb halólod lesz:D Cápák vagy Óriás pókok fognak széttépni:D

Eric
2006-11-02, 12:00
Ezúton szeretnék Psykolettől elnézést kérni, hogy engedélye nélkül szerepeltettem a történetben!:) Nevét kitöröljük a történetből, karakterét pedig hamar kiírom! :D

Maris
2006-11-02, 12:01
egy kis változás történt a szerep osztásban :) ezuton kérek mindenkit,h akinek esetleg rosszul esne bármiféle szereplőként megjelnni a történetben,jelezze.nem szemétkedni akarunk csak szórakoztatni :)

kócos
2006-11-02, 12:13
egy kis változás történt a szerep osztásban :) ezuton kérek mindenkit,h akinek esetleg rosszul esne bármiféle szereplőként megjelnni a történetben,jelezze.nem szemétkedni akarunk csak szórakoztatni :)

Nem szeretném hogy le legyek leplezve és kiderüljön rólam hogy valójában dicaprió vagyok ;)

Maris
2006-11-02, 12:24
Nem szeretném hogy le legyek leplezve és kiderüljön rólam hogy valójában dicaprió vagyok ;)

klisék nem lesznek benne :D :D :D

kócos
2006-11-02, 12:37
Méghogy klisé :D

Eric
2006-11-02, 13:02

Csak klisék lesznek benne:D

psykolett
2006-11-02, 13:05
Most latom csak hogy mi folyik itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:eek:

pinya_koláda
2006-11-02, 13:13
ezt nézzétek meg :D
http://majom.vagyok.hu/

Szandra
2006-11-02, 13:16
ezt nézzétek meg :D
http://majom.vagyok.hu/
jézus mária......pedig csinos csajnak indult :D

psykolett
2006-11-02, 13:18
ÁÁÁÁ...ez nagyon jó:D leestem a székről... LOL. micsoda választás, telitalálat volt...:D:D q jó...hehe.. gratulálok a szerzőnek:D
ez a kedvencem: "romlottak, de szépek..."

Renato szallj mar le rolam legyszives.. koszi

mouss
2006-11-02, 13:18
egyébként, azt elfelejtettem megemlíteni, Eric, hogy tetszett a sztori :D jókat röhögtem rajta :D

Maracuja
2006-11-02, 13:24
Jaja, nagyon jó a sztori... pláne ez a bugyis rész... :D
Hát igen .. a bugyi.. :rolleyes: :D

mouss
2006-11-02, 13:29
ehhheh.. kár, hogy anyit húzogatták a "fejükre" hogy drasztikus mosást kellett alkalmazni :D

Eric
2006-11-02, 14:05
Most latom csak hogy mi folyik itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:eek:

Mi folyik?:D

Maris
2006-11-02, 14:33
Jaja, nagyon jó a sztori... pláne ez a bugyis rész... :D
Hát igen .. a bugyi.. :rolleyes: :D

azt eric ki akarta venni mert,h nem vicces annyira...lehet h csak a nőknek vicces akkor :D

_neohippie_
2006-11-02, 15:01
azt eric ki akarta venni mert,h nem vicces annyira...lehet h csak a nőknek vicces akkor :D

Valahogy szerintem se vicces annyira :D
De maradhat!! :)
Ennél rosszabb szerepet is oszthatott volna rám a délceg kapitány, szal elégedett vagyok :D:D

Eric
2006-11-02, 15:10
Valahogy szerintem se vicces annyira :D
De maradhat!! :)
Ennél rosszabb szerepet is oszthatott volna rám a délceg kapitány, szal elégedett vagyok

Köszi, hogy maradhat:D nyugalom;) lesz rosszabb:D

_neohippie_
2006-11-02, 15:23

Gondoltam :D

Maracuja
2006-11-02, 15:31
Áhhááá.. szal Te írtad és ő akarta kivenni!!
Most lebuktál Eric!!
Tudtamén hogy ilyen jól csak egy nő írhat!! :D

Maracuja
2006-11-02, 15:32
El tudom képzelni... :D
Vagy.. inkább nem is merek belegondolni.. :D

psykolett
2006-11-02, 15:41
Mi folyik?:D

Jo kis projekt! :D
de azert koszi hogy megis kihagytok belole :p ;)

heliosphere
2006-11-02, 17:51
Renato szallj mar le rolam legyszives.. koszi

mióta tilos egyéni véleményt nyilvánítani...? :eek: azt hiszem nem tartozom feléd semmilyen kötelezettséggel.. kösz. ;)

heliosphere
2006-11-02, 17:53
jézus mária......pedig csinos csajnak indult :D

ez hol csinos Szandra? ;) alapból is rusnya...hát még az utolsó kockán:D

Maracuja
2006-11-02, 18:01
ez hol csinos Szandra? ;) alapból is rusnya...hát még az utolsó kockán:D
Mind1.. az a lényeg hogy kukija van nuni helyett... :D

ezotera
2006-11-02, 18:05
;) :p
csak most láttam...bááá :D

heliosphere
2006-11-02, 18:06

az biztos hogy az a lényeg..éppen ezért ennyire undorító. (ezért is)

;) :p
csak most láttam...bááá :D

jó reggelt! :D:D

mouss
2006-11-02, 18:08
:D:D:D

deegyébként! úgylátom itt Mara és rajtam kívül csak Eric és Maris próbál a filmre... ccc.. tessék csak szépen elkezdeni Nektek is :D :D

az első promo anyagunk elérhető itt..

http://www.youtube.com/watch?v=9umGTDqZl9Q

Rendezte: Kor A. R. Eggel
Főszerepben: mouss
Gyártásvezető/operatőr: Maracuja
Zene: Dés, Geszti, Békés - A Dzsungel könyve - Nyitány

heliosphere
2006-11-02, 18:16
és ebben hol van a szex?:D vagy az előtte/utána volt?:D amúgy jó a mozi.. ;)

mouss
2006-11-02, 18:19
és ebben hol van a szex?:D a filmben nem játszani kell majd... ;)

:D :D :D léccilécci, pusztán a művészetek aspektusából nézd és a lehetőségeket keresd benne...
a pornóért pedig a Luxxx-nál tessék érdeklődni.. :D

heliosphere
2006-11-02, 18:24
:D :D :D léccilécci, pusztán a művészetek aspektusából nézd és a lehetőségeket keresd benne...

jólvan csak viccelek... csak úgy vetetted fel az előbb, mint a készülő film előzményétét..vagy vmi hasonló:D de a végén az a meghajlás az abszolút művészi... véredben van a színészkedés ;)

ezotera
2006-11-02, 18:25
és ebben hol van a szex?:D vagy az előtte/utána volt?:D amúgy jó a mozi.. ;)
bennem is e kérdések merültek fel... :rolleyes: :p de hát már értem hogy ez csak egy kis előjáték.... ;)

Maracuja
2006-11-02, 18:25
Rendezte: Kor A. R. Eggel .. ez.. :D
Nem a Luxxx-al kötünk szerződést, ezúton értesítelek.. :D

ezotera
2006-11-02, 18:27
Rendezte: Kor A. R. Eggel .. ez.. :D
Nem a Luxxx-al kötünk szerződést, ezúton értesítelek.. :D
Kor A. R. Eggel -t sokan nem szeretik ám... :D ;)

mouss
2006-11-02, 18:28
tudom, de nem is készült pornófilm :D viszont, ha annyira akar, ott talál remekbe"szabott" nőket bárki :D

Maracuja
2006-11-02, 18:28
Jajjhát..no.. csak felfogni nehéz.. onnan már jó mind1ik filmje :rolleyes: :p :D

heliosphere
2006-11-02, 18:29

ez attól függ..mivel ébresztik az embert. ha mondjuk egy telefonnal, akkor valóban nem...

ezotera
2006-11-02, 18:30
Jajjhát..no.. csak felfogni nehéz.. onnan már jó mind1ik filmje :rolleyes: :p :D
lehet hogy igazad van...holnap reggel megnézem valamieiket.. :p ;)

Maracuja
2006-11-02, 18:31
ez attól függ..mivel ébresztik az embert. ha mondjuk egy telefonnal, akkor valóban nem...
Akkoris attól függ.. ha a fejéhez vágják a telefont valóban nem.. :D
ha valami nagyon kellemes hívás jön.. hmm.. az azért nem olyan rossz! ;)

Maracuja
2006-11-02, 18:32
Helyes!! Ajánlom mindenkinek Kor A. R. Eggel bármelyik filmjét szinte... :rolleyes: :p

mouss
2006-11-02, 18:32

:D:D:D hajráhajrá :D

heliosphere
2006-11-02, 18:33
Akkoris attól függ.. ha a fejéhez vágják a telefont valóban nem.. :D
ha valami nagyon kellemes hívás jön.. hmm.. az azért nem olyan rossz! ;)

hát nem túl sok mindent lehet kora reggel telefonon kapni... max az "5 perc és ott vagyok nálad..." témája ;) vagy ha rám szakadt vmi több milliós összeg... mást nem tudok elképzelni.

ezotera
2006-11-02, 18:36
hát nem túl sok mindent lehet kora reggel telefonon kapni... max az "5 perc és ott vagyok nálad..." témája ;) vagy ha rám szakadt vmi több milliós összeg... mást nem tudok elképzelni.
mért?egy kora reggeli ébresztő egy számodra kedves személytől??
esteleg telefonmszeksz kora reggel? :D (jó ez csak vic volt... :p

Maracuja
Kicsit több fantáziát!!!! :p :D

Maracuja
mért?egy kora reggeli ébresztő egy számodra kedves személytől??
esteleg telefonmszeksz kora reggel? :D (jó ez csak vic volt... :p
Miért csak vicc??... :p

ezotera
2006-11-02, 18:37
Helyes!! Ajánlom mindenkinek Kor A. R. Eggel bármelyik filmjét szinte... :rolleyes: :p
közbe felcsaptál reklámügynöknek? :D

Maracuja
2006-11-02, 18:40
közbe felcsaptál reklámügynöknek? :D
Persze simán!! Reklámügynök, színésznő, operatőr... amit akarsz :D

ezotera
2006-11-02, 18:40
ja...és mi az hogy szinte?? :rolleyes:

Maracuja
2006-11-02, 18:41
ja...és mi az hogy szinte?? :rolleyes:
Biztos van egy kettő ami nem olyan jó.. Semmi és senki sem lehet tökéletes.. :rolleyes:

heliosphere
2006-11-02, 18:42
Kicsit több fantáziát!!!! :p :D

ugyanmár... tudod te mivan az "5 perc múlva ott vagyok.." mögött:D:D... ;) :p

Maracuja
2006-11-02, 18:43
Kifejtenéd bővebben?? :p :D

ezotera
2006-11-02, 18:43
bízd az én fantáziámra.... :p :D :rolleyes:

Maracuja
2006-11-02, 18:45
bízd az én fantáziámra.... :p :D :rolleyes:
Na hát azzal sincsenek gondok !! :D :p

heliosphere
2006-11-02, 18:46
Kifejtenéd bővebben?? :p :D

nem borsó ez h kifejtsem..:D elég annyi hogy semmi olyan, aminek egy egészséges ember ellen tud állni.. :p
amúgy odavan bízva mindenkiére ;)

ezotera
2006-11-02, 18:47
Na hát azzal sincsenek gondok !! :D :p
és pont jó ember modnogatja ezt nekem,kedves évi :p :rolleyes:
cupcupcupp... ;)

Maracuja
2006-11-02, 18:49
és pont jó ember modnogatja ezt nekem,kedves évi :p :rolleyes:
cupcupcupp... ;)
;) :rolleyes: :p

heliosphere
2006-11-02, 18:57
asszem hogy egyikőtöket sem kell félteni...

ezotera
2006-11-02, 18:58
asszem hogy egyikőtöket sem kell félteni...
szal te is puszit szeretnél tőlünk, mi? :p :D

Maracuja
2006-11-02, 18:59
szal te is puszit szeretnél tőlünk, mi? :p :D
nem
ő bugyit szeretne!! :D

ezotera
2006-11-02, 19:01
nem
azok a bugyik....pffff...
tanga lehet? :D

mouss
2006-11-02, 19:01
nem

a kis perverz :P

ezotera
2006-11-02, 19:03
kikérem magamnak... ;)

mouss
2006-11-02, 19:04
kikérem magamnak... ;)

ehheh.. oké :D :P

heliosphere
2006-11-02, 19:05
nem

bugyi? minek az.. amúgy meg neohippie kolléga a bugyi gyűjtő..

Maracuja
2006-11-02, 19:09
azok a bugyik....pffff...
tanga lehet? :D
Simán.. akármilyen!!!..najó.. a nagymama hájfelfogó gumibugyija nem jöhet szóba!! :D
Csak amolyan kis szekszik!! :p

Maracuja
2006-11-02, 19:10
Na kibeszél... :rolleyes:
Ki nem az? :D :p

ezotera
2006-11-02, 19:14
Simán.. akármilyen!!!..najó.. a nagymama hájfelfogó gumibugyija nem jöhet szóba!! :D
Csak amolyan kis szekszik!! :p
hát ugy e...kinek mia szekszi... :rolleyes: ;)

Maracuja
2006-11-02, 19:16
Ja boccs Bridget Jones!! :D ;)

ezotera
2006-11-02, 19:17
Ja boccs Bridget Jones!! :D ;)
:D :D ehheh... ;)
bár én most pasi szemszögből gondoltam.. :p ;)

Maracuja
2006-11-02, 19:19
:D :D ehheh... ;)
bár én most pasi szemszögből gondoltam.. :p ;)
jaaaaa.. pasiszemszög... hát az egészmás!! .. :D :p

_neohippie_
2006-11-02, 19:31
bugyi? minek az.. amúgy meg neohippie kolléga a bugyi gyűjtő..

Asszem ez már egész életemre rám ragad :D:D

Orsika
2006-11-02, 19:36

Jaja, vannak, akik elég érdekes dolgokra izgulnak :D
Perverz egy világ....

mouss
2006-11-02, 20:23
Na kibeszél... :rolleyes:
Ki nem az? :D :p

khmmkhmm :D :rolleyes: ehh..trallalallala... :D

ezotera
2006-11-02, 20:24
hát igen..TI biztos.... :o :p :D :D

mouss
2006-11-02, 20:25

ezt pedig én kérem ki :p :D ;)

Maracuja
2006-11-02, 20:28
Ehhehhh :rolleyes: :D

Maracuja
2006-11-02, 20:29
Nodehátna!!! Kéremszépen!! Ne személyeskedjünk!! :D

Szandra
2006-11-02, 20:31
ezotera még nálam is perverzebb...előadja,hogy ő nem...de tudom én :D

ezotera
2006-11-02, 20:31
Nodehátna!!! Kéremszépen!! Ne személyeskedjünk!! :D
jó azt senki sem mondta hogy én nemvagyok,vagy vagyok....tényeket állapítottam.... :p :D

Szandra
2006-11-02, 20:32
de hát kinek mi a perverz :D :D
valaki már azt is annak tartja, hogy kikötözve 5 csajjal.... :D

ezotera
2006-11-02, 20:33
ezotera még nálam is perverzebb...előadja,hogy ő nem...de tudom én
háhh,megszólalt a mégpartibamenetiscsakaszekszrőlbeszélgetés...ember ke... :D ;) (bocsi szandra,ezt muszály volt...)
én meg persze végighallgatom ...dehát azt senki se tudja mi megy a fejembe... :p :rolleyes: :D :D

ezotera
2006-11-02, 20:34
de hát kinek mi a perverz :D :D
valaki már azt is annak tartja, hogy kikötözve 5 csajjal.... :D
igen..hát ott én még nem tartok...mármint az még nem perverz... :D ;)

Szandra
2006-11-02, 20:35
háhh,megszólalt a mégpartibamenetiscsakaszekszrőlbeszélgetés...ember ke... :D ;) (bocsi szandra,ezt muszály volt.
én meg persze végighallgatom ...dehát azt senki se tudja mi megy a fejembe... :D
akkor vagyok a legjobban felizgulva :D :D :D

Szandra
2006-11-02, 20:35
igen..hát ott én még nem tartok...mármint az még nem perverz... :D ;)
akkor kettő már megvan az ötből:D:D

nah jó csak vicceltem.... :D

ezotera
2006-11-02, 20:36
akkor vagyok a legjobban felizgulva :D :D :D
a legjobban akkor?? :eek: na ezen meglepődnék... :p ;)

ezotera
2006-11-02, 20:37
akkor kettő már megvan az ötből:D:D

nah jó csak vicceltem.... :D
ez mért viccnek szántad ? :confused: :p :D

Orsika
2006-11-02, 20:42
Jányok, jányok, kezdtek eldurvulni :D :D

ezotera
2006-11-02, 20:43
Jányok, jányok, kezdtek eldurvulni :D :D
gyere,durvulj te is... ;) :D :p
na jó csak viccőtem... :p ;)

Orsika
2006-11-02, 20:43
gyere,durvulj te is... ;) :D :p
na jó csak viccőtem... :p ;)

Pedig duuuvulokám szivesen veletek ;) :D

ezotera
2006-11-02, 20:45
tudom én,csak erősítést akartam..tudod,kicsit bzonytalan vagyok a kezdeményezéskor... :D :D (jáj,ez volt vicces... :p :D

Orsika
2006-11-02, 20:47
tudom én,csak erősítést akartam..tudod,kicsit bzonytalan vagyok a kezdeményezéskor... :D :D (jáj,ez volt vicces... :p :D

Óóó, tudod h velem nemkell bizonytalankodni, meg álszenteskedni;) :D

ezotera
2006-11-02, 20:47
Óóó, tudod h velem nemkell bizonytalankodni, meg álszenteskedni;) :D
soha...! ;) komolyan! :)

Maracuja
2006-11-02, 20:53
HajráHajrá!!!
Durvulj Orsikaa!!! :D :p :D

heliosphere
2006-11-02, 20:55
ez a "perverz" szó nálatok minden 3. commentben előfordul..de mi számít annak a ti értelmezésetekben? kíváncsi vagyok mostmár... annyit mondjátok. hm?:)

Maracuja
2006-11-02, 20:57
ez a "perverz" szó nálatok minden 3. commentben előfordul..de mi számít annak a ti értelmezésetekben? kíváncsi vagyok mostmár... annyit mondjátok. hm?:)
No comment!! :D
Akinek tudnia kell az tudja hogy mit értünk alatta.. ;)

Szandra
2006-11-02, 20:58
a legjobban akkor?? :eek: na ezen meglepődnék... :p ;)
láttál már izgatottabbnak is? :rolleyes: :rolleyes:

Szandra
2006-11-02, 20:59
nah ez már 3 :D

Orsika
CSak hogy tudományosak legyünk, rákerestem:)

perverzió - Elferdült nemi magatartást jelöl a szó. Ide tartozik a szadizmus, mazochizmus, pedofília és még sok más torz szexuális viselkedés. Ezeket a zavarokat általában pszichoszexuális vagy személyiségfejlődési problémák okozzák.

forrás: www.mimi.hu;)

heliosphere
értem.. hát akkor most se lettünk okosabbak..

Szandra
2006-11-02, 21:00
én perverznek vallom magam..ezt nem feltétlenül szexuális értelemben mondom...perverzió az is ha szeretem a vér látványát vagy ízét meg sok minden:D

Maracuja
2006-11-02, 21:01

perverzió - Elferdült nemi magatartást jelöl a szó. Ide tartozik a szadizmus, mazochizmus, pedofília és még sok más torz szexuális viselkedés. Ezeket a zavarokat általában pszichoszexuális vagy személyiségfejlődési problémák okozzák.

Ahhahhahh... :D :p
Nem részletezi valahol.. mi tartozik még oda? :rolleyes: :o

heliosphere

ez egy dolog... de mindenkinek más az értékítélete... ami vkinek perverz az másnak természetes, ami vkinek jó az másnak rossz... ezért kérdeztem csak h nektek mi h ennyit használjátok..

ezotera
értem.. hát akkor most se lettünk okosabbak..
akkor okosítalak...én szado és mazo is vagyok... :D :p
sztem ha fáj és azt is ha másnak... :p ;) :D :D
(na de csak ugy óvatoan hozzáteszem hogy vic..) ;)

Orsika
2006-11-02, 21:03
Mi a különbség az erotikus és a perverz szex közöt?
- Az erotikusnál egy tollpihét használsz, a perverznél meg egy egész csirkét.

forrás: www.csajozasitanacsok.hu
nyehehe

heliosphere
2006-11-02, 21:03
Ahhahhahh... :D :p
Nem részletezi valahol.. mi tartozik még oda? :rolleyes: :o

pont azért nem, amit az előbb leírtam... akárki is írja a cikket maximum a saját értékrendjét határozza meg vele..másét nem:) teát nem mondhatja vmire h az perverz... ez kb olyan kifejezés amit abszolút szubjektíve lehet csak használni.. általánosan nem.. vagyis nem minden esetben. kb ilyen társadalmilag meghatározott dolgok... van amire a nagy többség rámondja, akkor az az..ált:D na nem ragozom.. értitek úgyis.

Szandra
2006-11-02, 21:04
sztem ha fáj és azt is ha másnak...
nekem minden jöhet :D :D :D csak kakiszex nem meg hányás......az gusztustalan..és tényleg nagyon csodálkozom rajta ,hogy van akit még izgat is....szinte képtelenség az én szememben :o

Orsika
2006-11-02, 21:04
ez egy dolog... de mindenkinek más az értékítélete... ami vkinek perverz az másnak természetes, ami vkinek jó az másnak rossz... ezért kérdeztem csak h nektek mi h ennyit használjátok..

Hát, a pisikaki szex nálam pl a perverzió kategória.......egy hetven éves bácsival se csinálnám..... :D

Maracuja
2006-11-02, 21:05
sztem ha fáj és azt is ha másnak... :p ;) :D
Úgy Úgy!!! :p Azámajó!! ;)

ezotera
2006-11-02, 21:05
Hát, a pisikaki szex nálam pl a perverzió kategória.......egy hetven éves bácsival se csinálnám..... :D
mi bajod van a 70 évesekkel??? :D :D :p
(era viccelt) :p

Orsika
2006-11-02, 21:06
mi bajod van a 70 évesekkel??? :D :D :p
(era viccelt) :p

hátvégülis...ha jóltartja magát.............. :rolleyes: :D

Szandra
2006-11-02, 21:06
azért amikor Bruce Willis 70 éves lesz felőlem nyugodtan kopogtathat majd nálam.... :D én beengedem :D :D

heliosphere
2006-11-02, 21:07
sztem ha fáj és azt is ha másnak...

de mindenben vannak határok... minden szubjektív.. fájdalom okozás is azért szintekre bontható..pl sex közben összekarmolod...meg beleharapsz az állába..v akárhova..

vagy skarlát betűvel csapod agyon:D az sem mind1... mondjuk igen..a fájdalom okozás, elszenvedés lehet izgató valóban.. én nem viccből mondom:D mindenki olyan vicces kedvében van:D

Maracuja
2006-11-02, 21:07
Hát igen.. ezek már tényleg durvák.. ezek nem!! Meg a pedofília is perverz..

heliosphere
2006-11-02, 21:08

na ez nálam is..bár én sehány éves hímneművel nem csinálnám..:D

Maracuja
2006-11-02, 21:08
azért amikor Bruce Willis 70 éves lesz felőlem nyugodtan kopogtathat majd nálam.... :D én beengedem :D :D
Uhh.. na persze mindíg vannak kivételek!! :D