PDA

Teljes verzió megtekintése : Szeksz topic goásoknak... 18+ !!!

oldal : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

Eric
2006-10-25, 16:12
önző!!! :D :D :D

éééés?:P

vagy irassunk 2 storyt:D

_neohippie_
2006-10-25, 16:24
Szerintem inkább maradjanak a trollok :D:D

Eric
2006-10-25, 16:26
Szerintem inkább maradjanak a trollok :D:D

ne máááár...innen már csak egy lépés samu és gandalf meleg kalandja:D

Maris
2006-10-25, 16:28
szerintem is maradjanak...egy troll ötször izgatóbb mint a félvér csajok :o :p

Maris
2006-10-25, 16:29
ne máááár...innen már csak egy lépés samu és gandalf meleg kalandja:D

para lenne arra is igazolba jönnöd :eek: :cool:

_neohippie_
2006-10-25, 16:31

Csak várd ki a végét... elolvassa ezeket a sztorikat a trollokról meg a mindenféle fákról amik kislányokat hugyoznak le, meg samu és gandalf homo orgiáiról, aztán majd nem bírsz vele otthon annyira túlteng majd benne a tesztoszteron :D:D :p

Eric
2006-10-25, 16:31

vigyázz...anál kevesebb időm marad rád :P

Maris
2006-10-25, 16:32
Csak várd ki a végét... elolvassa ezeket a sztorikat a trollokról meg a mindenféle fákról amik kislányokat hugyoznak le, meg samu és gandalf homo orgiáiról, aztán majd nem bírsz vele otthon annyira túlteng majd benne a tesztoszteron :D:D :p

ameddig nem kell trollnak vagy lehugyozott fának öltöznöm még jól is sülhet el a dolog... :p

Eric
2006-10-25, 16:32

ha soha többet nem áll fel....... beperellek:D

Maris
2006-10-25, 16:33
vigyázz...anál kevesebb időm marad rád :P

:D az anál úgyse jön be... :D

_neohippie_
2006-10-25, 16:36

:D :p

Maracuja
2006-10-25, 17:00
Előbb utóbb úgyis bekövetkezik! Jobb előbb túlesned rajta... :D
"Fiatalon" még könyebben fel tudod dolgozni az eseményeket! :D

Eric
2006-10-25, 17:12
Előbb utóbb úgyis bekövetkezik! Jobb előbb túlesned rajta... :D
"Fiatalon" még könyebben fel tudod dolgozni az eseményeket! :D

ó, hogy száradjál ki:D :p

Maracuja
2006-10-25, 17:21
ó, hogy száradjál ki:D :p
neked meg szakadjon le! :D

Eric
2006-10-25, 17:23
neked meg szakadjon le! :D

ha nem áll már fel tökmind1:D legfeljebb szarul fog állni a strandon a virágos fecsketanga:D

Maracuja
2006-10-25, 17:25
ha nem áll már fel tökmind1:D legfeljebb szarul fog állni a strandon a virágos fecsketanga:D
Ááá. nem fog szzarul állni.. de ha leszakad akkor még bejöhetsz a pasiknak.. :D
Pláne a virágos fecsketangában! :D

_neohippie_
2006-10-25, 17:26

Szerintem ígyis bejön nekik :D:D :p :eek:

Eric
2006-10-25, 17:36

Rátetováltatom a seggemre, hogy "a látszat ellenére nem szopok":D

Eric
2006-10-25, 17:37
Szerintem ígyis bejön nekik :D:D :p :eek:

Egyet mondj :p

_neohippie_
2006-10-25, 17:39
Egyet mondj :p

ööhhh.... :o

Maracuja
2006-10-25, 17:39
Rátetováltatom a seggemre, hogy "a látszat ellenére nem szopok":D
Ezt ügye te sem gondolod most komolyan!! :D

Eric
2006-10-25, 17:43
Ezt ügye te sem gondolod most komolyan!! :D

hááát... a szopok felirat már rajta van:D

_neohippie_
2006-10-25, 17:44
hááát... a szopok felirat már rajta van:D

fassszzz :D:D

Faun
2006-10-25, 17:45
fassszzz :D:D

buziiiiiiii :D :D :cool:

_neohippie_
2006-10-25, 17:46
buziiiiiiii :D :D :cool:

már megint mééér?? :D:D :( :(

Maris
2006-10-25, 17:47
:confused: abba lehetne hagyni...mert én jövök ki szarul a végén :eek: :mad:

_neohippie_
2006-10-25, 17:48
:confused: abba lehetne hagyni...mert én jövök ki szarul a végén :eek: :mad:

:D:D Úgylátom te jobban félted Erik férfiasságát, mint ő maga :D

Faun
2006-10-25, 17:49

Eriknek van férfiassága?? :confused: :D :D :p

Maris
2006-10-25, 17:49

:D azért szeretném megőrizni a renomém :rolleyes: :p

Maris
2006-10-25, 17:50
Eriknek van férfiassága?? :confused: :D :D :p

:cool: demég milyen...

_neohippie_
2006-10-25, 17:51
:cool: demég milyen...

hűűűűh... jönnek a műhelytitkok :D:D

Maris
2006-10-25, 17:51
mire vagy kiváncsi :D ?

Maracuja
2006-10-25, 18:00
mire vagy kiváncsi :D ?
Tényleg ottvan a seggén hogy szopok? :D

Maracuja
2006-10-25, 20:39
A művészúrtól várjuk a ma esti történetet!! :D

_neohippie_
2006-10-25, 20:41
Épp mondani akartam!! :)

heliosphere
2006-10-25, 20:42

jelen! ;) drágáim... ha van rá igény, lehetséges, hogy ma este is írok egy novellát..:D:D még csa 5 perce vok itthon, de nyugalom... a múzsa csókjára várok:D

Maracuja
2006-10-25, 20:48
jelen! ;) drágáim... ha van rá igény, lehetséges, hogy ma este is írok egy novellát..:D:D még csa 5 perce vok itthon, de nyugalom... a múzsa csókjára várok:D
De addíg írj amíg nem megyek el..
aludni! :D

heliosphere
2006-10-25, 20:49
De addíg írj amíg nem megyek el..
aludni! :D

még csak f8 van nem kell türelmetlenkedni:D megkapod.. mielőtt elmész... a történetet ;)

Maracuja
2006-10-25, 20:51
még csak f8 van nem kell türelmetlenkedni:D megkapod.. mielőtt elmész... a történetet ;)
Jólvan! ;)
..
Nem vagyok türelmetlen..
Nem..
..
Áááá dehogy..
..
Kibírom..
Nem vagyok türelmetlen..
Nem vagyok az!!
De nemám!!
..
Hol van már a törtéééneeet???? :D

heliosphere
2006-10-25, 20:54
Jólvan! ;)
..
Nem vagyok türelmetlen..
Nem..
..
Áááá dehogy..
..
Kibírom..
Nem vagyok türelmetlen..
Nem vagyok az!!
De nemám!!
..
Hol van már a törtéééneeet???? :D

türelem történeterem ;) höhh, mily költöi:D

Maracuja
2006-10-25, 20:59
türelem történeterem ;) höhh, mily költöi:D
fantasztikus!! :D

heliosphere
2006-10-25, 21:24
Mai storym erősen erotikus csak 18 éven felüliek olvashatják el szülői felügyelet nélkül de úgy is csak akkor HA NEM IJKEDTEK MEG!!!!!!! elmúltál már 18?
IGEN! ----- NEM!

Ok, akkor mehetünk tovább...

----------------------

Este 11 óra körül, az ágyamban a II. világháborút tanultam, amikor Vivi viszajött a zuhanyzásból. Leengedte gyönyörű, puha, szőke haját, fogott egy testápolót, és úgy ahogy volt, törölközőstől mellém kuporodott mint egy kiscica, és megkért, hogy masszírozzam meg. Természetesen igent mondtam, mindig masszíroztuk egymást (csak hogy most ketten voltunk). Én felültem, ő pedig ledobta a törölközőjét, és végigfeküdt az ágyamon. Kis terpeszbe tette lábait, akaratlanul is odapillantottam a puncijára... tudtam hogy nem fogom kibírni, de persze egy szót sem szóltam. Elkezdtem maszírozni a hátát, majd egy 20 perc múlva, amikor már teljesen ellazult, a fenekét és lábát kényeztettem. Azt mondta, ilyen jól senki nem tud masszírozni... Én pedig szemtelen módon néztem a punciját.. nem tudtam levenni róla a szemem... egyre nedvesebb volt, az ágyneműmön már egy nagy tócsa volt... Érezte ő is, és elszégyellte magát, ezért felugrott az ágyról, ott akart hagyni.. de nem engedtem…

Úgy gondoltam, itt az idő, régi kívánságom beteljesítésére, hogy egy lánnyal legyek, és kényeztessük egymást. Tudtam, ez az egyetlen, és utolsó ilyen alkalom... nem szabad elszalasztanom. Mondtam neki, hogy feküdjön vissza, mert még nem fejeztem be… ő szó nélkül visszafeküdt. Kértem, hogy forduljon meg, előröl is bekenem testápolóval. Megfordult. Kértem, hogy csak egy percet várjon. Kivettem egy gyertyát a fiókból, meggyújtottam,és eloltottam a lámpát. Bekulcsoltam belülről az ajtót (amit egyébként tilos.. de éjjel 11-kor ugysem jön már nevelőtanár), az ajtó mellett volt a szekrényem, ledobtam a pólót és a bugyit magamról, és visszamentem Vivihez. Résnyire nyitotta a szemét, nem szólt semmit. Testápolót nyomtam a kezemre, és elkezdtem masszírozni a melleit, a hasát, és a combját.. hevesen sóhajtozott már, és én sem bírtam tovább visszafogni magam.Ott térdepeltem a csípője felett, és közben nyelvemmel elkezdtem nyalogatni a mellbimbóját, ami már hatalmasabb nem is lehetett volna... És egyre ringattuk a csípőnket, és annyira sikamlós, annyira nedves volt már, hogy úgy éreztem, ha nem hagyjuk abba a dörzsölést, máris elmegyek.. De én még nem akartam elmenni, ezért megálltam, és hirtelen belenyúltam a saját szemebe és ráfolyattam a szemgolyómat Vivire... csak úgy csorgott a szemgolyóm rá..Vivi sikított én meg nevettem, egyre csak csorgattam szemgolyómat....
A csípőmet egyre lejjebb engedtem, és eljött a pillanat varázsa, amiről mindig is álmodtam, forró, nedves puncim hozzáért az övéhez. Hatalmasat nyögött, és megemelte csípőjét, hogy csiklója egészen kidomborodjon, és összeolvadjon az enyémmel. Ekkor egy váratlan pillanatban Vivi belenyúlta saját fülébe és fröcskölni kezdte rám a fülzsírját.. én kiabálni kezdtem de ő folyamtosan fröcskölte rám a fülzsírt...Megjelent két troll is, akik hugyozni kezedtek Vivire,aztán hirtelen megjelent a szobában egy csoporttársam és a segítségemre sietett.. nem esett bajod? kérdezte.. de a választ megse várta. belenyúlt a szemébe és rámfolyatta a szemgolyóját én meg csak sikítottam Vivi meg fröcskölte rám a fülzsírt,a trollok hugyoztak Vivire és a végén mindenki hatalmasat élvezett szinte egyidőben.... valami fantasztikus volt, a kezdeti ijedtség után, meg is feledkeztem róla h félek...fáradtan döltünk az ágyra mindannyian és szenderedtünk álomba.. reggel egyedül ébredtem az ágyamban...se hugyszag, se fülzsír, se Vivi se trollok....talán csak álmodtam ezt az egészet?!?!

_neohippie_
2006-10-25, 21:29
Mai storym erősen erotikus csak 18 éven felüliek olvashatják el szülői felügyelet nélkül de úgy is csak akkor HA NEM IJKEDTEK MEG!!!!!!! elmúltál már 18?
IGEN! ----- NEM!

Ok, akkor mehetünk tovább...

----------------------

Este 11 óra körül, az ágyamban a II. világháborút tanultam, amikor Vivi viszajött a zuhanyzásból. Leengedte gyönyörű, puha, szőke haját, fogott egy testápolót, és úgy ahogy volt, törölközőstől mellém kuporodott mint egy kiscica, és megkért, hogy masszírozzam meg. Természetesen igent mondtam, mindig masszíroztuk egymást (csak hogy most ketten voltunk). Én felültem, ő pedig ledobta a törölközőjét, és végigfeküdt az ágyamon. Kis terpeszbe tette lábait, akaratlanul is odapillantottam a puncijára... tudtam hogy nem fogom kibírni, de persze egy szót sem szóltam. Elkezdtem maszírozni a hátát, majd egy 20 perc múlva, amikor már teljesen ellazult, a fenekét és lábát kényeztettem. Azt mondta, ilyen jól senki nem tud masszírozni... Én pedig szemtelen módon néztem a punciját.. nem tudtam levenni róla a szemem... egyre nedvesebb volt, az ágyneműmön már egy nagy tócsa volt... Érezte ő is, és elszégyellte magát, ezért felugrott az ágyról, ott akart hagyni.. de nem engedtem…

Úgy gondoltam, itt az idő, régi kívánságom beteljesítésére, hogy egy lánnyal legyek, és kényeztessük egymást. Tudtam, ez az egyetlen, és utolsó ilyen alkalom... nem szabad elszalasztanom. Mondtam neki, hogy feküdjön vissza, mert még nem fejeztem be… ő szó nélkül visszafeküdt. Kértem, hogy forduljon meg, előröl is bekenem testápolóval. Megfordult. Kértem, hogy csak egy percet várjon. Kivettem egy gyertyát a fiókból, meggyújtottam,és eloltottam a lámpát. Bekulcsoltam belülről az ajtót (amit egyébként tilos.. de éjjel 11-kor ugysem jön már nevelőtanár), az ajtó mellett volt a szekrényem, ledobtam a pólót és a bugyit magamról, és visszamentem Vivihez. Résnyire nyitotta a szemét, nem szólt semmit. Testápolót nyomtam a kezemre, és elkezdtem masszírozni a melleit, a hasát, és a combját.. hevesen sóhajtozott már, és én sem bírtam tovább visszafogni magam.Ott térdepeltem a csípője felett, és közben nyelvemmel elkezdtem nyalogatni a mellbimbóját, ami már hatalmasabb nem is lehetett volna... És egyre ringattuk a csípőnket, és annyira sikamlós, annyira nedves volt már, hogy úgy éreztem, ha nem hagyjuk abba a dörzsölést, máris elmegyek.. De én még nem akartam elmenni, ezért megálltam, és hirtelen belenyúltam a saját szemebe és ráfolyattam a szemgolyómat Vivire... csak úgy csorgott a szemgolyóm rá..Vivi sikított én meg nevettem, egyre csak csorgattam szemgolyómat....
A csípőmet egyre lejjebb engedtem, és eljött a pillanat varázsa, amiről mindig is álmodtam, forró, nedves puncim hozzáért az övéhez. Hatalmasat nyögött, és megemelte csípőjét, hogy csiklója egészen kidomborodjon, és összeolvadjon az enyémmel. Ekkor egy váratlan pillanatban Vivi belenyúlta saját fülébe és fröcskölni kezdte rám a fülzsírját.. én kiabálni kezdtem de ő folyamtosan fröcskölte rám a fülzsírt...Megjelent két troll is, akik hugyozni kezedtek Vivire,aztán hirtelen megjelent a szobában egy csoporttársam és a segítségemre sietett.. nem esett bajod? kérdezte.. de a választ megse várta. belenyúlt a szemébe és rámfolyatta a szemgolyóját én meg csak sikítottam Vivi meg fröcskölte rám a fülzsírt,a trollok hugyoztak Vivire és a végén mindenki hatalmasat élvezett szinte egyidőben.... valami fantasztikus volt, a kezdeti ijedtség után, meg is feledkeztem róla h félek...fáradtan döltünk az ágyra mindannyian és szenderedtünk álomba.. reggel egyedül ébredtem az ágyamban...se hugyszag, se fülzsír, se Vivi se trollok....talán csak álmodtam ezt az egészet?!?!

Egy isten vagy heliosphere!! :D:D:D:D
Ez megin naon jó lett :D

heliosphere
2006-10-25, 21:31
Egy isten vagy heliosphere!! :D:D
Ez megin naon jó lett :D

;) igyekeztem, hogy kellően izgalmas erotikus és fantáziadúsra sikeredjen... kedvenc epizódszereplőim is feltűnnek..:D mi kellhet több... "fogyasszátok" egészséggel;) :p

Szandra
2006-10-25, 21:32
Ez az eddigi legjobb munkád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Hatalmas fejlődés tapasztalható a művészetedben, egyre érettebb és kifinomultabb :D

heliosphere
2006-10-25, 21:35
Ez az eddigi legjobb munkád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Hatalmas fejlődés tapasztalható a művészetedben, egyre érettebb és kifinomultabb :D

köszi drága ;) bíztam benne, hogy te is értékelni fogod... tudtam h számíthatok rád ebben :)

Maracuja
2006-10-25, 21:47
Gratulálok!! Ez volt ám a mestermű!!! :) ;)
Ezek után tuti nem merek elaludni! :D

Szandra
2006-10-25, 21:53
nekem az volt a kedvenc részem, hogy VIVI VIszajött......rengeteg kreativitásra vall:D

Maracuja
2006-10-25, 21:54
http://video.google.com/videoplay?docid=3874348246686638761

Nesztek.. :D
nem tudtam hova.. de ez tuti +18!! :D

mouss
2006-10-25, 21:54
Vivi
http://www.soulwalking.co.uk/%A5Artist%20GIF%20Images/Vivian-Green-199.jpg

lezbik
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/1078271/2/istockphoto_1078271_attitude_v2.jpg

testápoló
http://www.officexpress.hu/portal/images/termekek/5663_small.jpg

szemek
http://blogs.webmd.com/eye-on-vision/uploaded_images/popper-773538.jpg

troll
http://www.nocturnalsoldier.org/Tealin/troll.jpg

tök erotikus
:D

ezotera
2006-10-25, 21:57
jó vagy Renátó...egyre jobb,sőőőt..hova fokozzam? :p .kötetekbe gyűjtve kérem majd...!! :D :D ;)

_neohippie_

Ez odabasz :D
már volt vmeik topikban.. meg is néztem eccer 3x egymás után :D :o

Szandra

én ezután nem fogok tudni aludni :D
"6 hónaposan agyon vertél" :D :D :D :D :D

Maracuja
2006-10-25, 21:59
mouss.. hát nem bíztad a fantáziánkra!! :D

mouss
2006-10-25, 22:01
így a tuti:D Renátó leírta, én illusztráltam.. de érzed benne a fanyar erotikát, ugye Maracuja? :D

van ilyen ultragáz erotikus verses könyvem itthon.. beírok pár remekkműfet

mouss
2006-10-25, 22:04
Epigramma

Megint incselkedett szemed
Gyönyörre invitált tested
Megtörtént hát felhevülve
Vágyaim beteljesülve
Kiömlött a forró láva
Kedvesemnek popójára

( lol.. de ha most az olvasóhoz beszél és a barátnőjére khmm.. micsoda társaság :D )

heliosphere
2006-10-25, 22:05
így a tuti:D Renátó leírta, én illusztráltam.. de érzed benne a fanyar erotikát, ugye Maracuja? :D

hallod Andris... esetleg mit szólsz egy közös kötethez? én történetet írok, te illusztrálod.. azt hiszem bombasiker lenne... mit gondolsz?:D

Maracuja
2006-10-25, 22:07
Epigramma

Vágyaim beteljesülve
Kiömlött a forró láva
Kedvesemnek popójára

( lol.. de ha most az olvasóhoz beszél és a barátnőjére khmm.. micsoda társaság :D )
Hát elég érdekes... :D
mindzha öszekutyulta volna a sorokat kicsit.. :D

heliosphere
2006-10-25, 22:08
Epigramma

Vágyaim beteljesülve
Kiömlött a forró láva
Kedvesemnek popójára

azigen apám..:D irodalom magasfokon.. azé ettől én is jobb vagyok:D:D

mouss
2006-10-25, 22:08
Szexorgia

Egyszer azt álmodtam
pajzán faun voltam.
Jöttek vidám estek,
rám a nimfák lestek.

A ligeti tóban
szexre csáítóan,
a nimfák kacéran
futkostak pucéran.

Majd az a sok nimfa
rajtam furulyázott,
ez a szexorgia
nekem úgy hiányzott.

Utóirat

Földi tündéreim,
szexben testvéreim,
tőletek most várom
teljesüljön álmom.

Sak-Raf verse :D

mouss
2006-10-25, 22:09
hallod Andris... esetleg mit szólsz egy közös kötethez? én történetet írok, te illusztrálod.. azt hiszem bombasiker lenne... mit gondolsz?:D

hehehehehe.. eroterroristák legyünk :D yóó:D

Maracuja
2006-10-25, 22:09

Hát azt abszolót érzékeltem benne, köszi! :D
Miféle könyvek?.. :D
Nekem is van egy.. squash a címe asszem.. :rolleyes: :p

Maracuja
2006-10-25, 22:12
Szexorgia

Egyszer azt álmodtam
pajzán faun voltam.
Jöttek vidám estek,
rám a nimfák lestek.

A ligeti tóban
szexre csáítóan,
a nimfák kacéran
futkostak pucéran.

Majd az a sok nimfa
rajtam furulyázott,
ez a szexorgia
nekem úgy hiányzott.

Utóirat

Földi tündéreim,
szexben testvéreim,
tőletek most várom
teljesüljön álmom.

Sak-Raf verse :D
Lehet hogy most én vagyok a beteg, de ez nekem NAGYON tetszik!!! :D :p

Szandra
2006-10-25, 22:12
nekem ez már sok(kkkkk)!!!! :D :D

heliosphere
2006-10-25, 22:13
Szexorgia

Egyszer azt álmodtam
pajzán faun voltam.

ezt a verset Faunnak ajánlanám... ;)

_neohippie_

Hááááátt... pikáns :D:D

Szandra
te vagy a beteg!!!! :D :D
majd ha megtanulod szavalhatod anyáknapján! :D

mouss
Hát elég érdekes... :D
mindzha öszekutyulta volna a sorokat kicsit.. :D

ez fog nektek a legjobban tetszeni, Ti, költészet professzorai (bár.. ha ez a Sak-Raf úgy ért a szexhez, mint z versfaragáshoz.. nem adom egy lyukas garasba, hogy minden este ötújjas randija van)

Szőkeségem borulj reám

Te édes leány nem feledtelek,
képzeletben sokat vagyok veled.
Vágyam olykor megnyitja
szunnyadó szívem kráterét
s rád hull érzéseim zuhatagja.

na, azé ez..

_neohippie_

Gondoltam h ezt vki meg fogja jegyezni :D

Szandra
lehet ő a szerző csak a művész nevén írta,hogy ne ismerjük fel! :)

mouss
2006-10-25, 22:15
És mi lennél szívesebben? Faun vagy nimfa? Mielőtt válaszolsz, gondolj bele, egy faunnak szőrös a lába és a feneke :D

ja.. amúgy a verseskötet címe:
Boldogság a kiskert közepén

heliosphere
2006-10-25, 22:15

de csa mert kefélnek orrba-szájba..met amúgy irodalmilag egy nulla:D:D azé lassan kiderül h mindenkinek van vmi könyve otthon... nekem 2 is an:D
Mondjuk nem verseskötet...Az illatos kert az egyik, az nagyon jó elolvastam, egy kerek történet az egész, sztem jó olvasmány.. a másik meg csak szimlán vmi csodakönyv..vmi japán muksó írta.. ilyen keleti módszer a gyönyörhöz... ;) rövviden így foglalhatnám össze.. bár túl sokat nem olvastam belőle...

_neohippie_
2006-10-25, 22:16
És mi lennél szívesebben? Faun vagy nimfa? Mielőtt válaszolsz, gondolj bele, egy faunnak szőrös a lába és a feneke :D

Akkor faun!! egyértelműű :D:D

mouss
2006-10-25, 22:17
ehh.. mi régen kaptunk ipari mennyiségű könyvet.. és közte volt: Tizenegyezer vessző - Guillaume Apollinaire

aki ismeri..

Maracuja
2006-10-25, 22:17

Olyan verzió nincs hogy Faun nélkül Nimfa? :D
..
esetleg egy Kentaurral??? :D :p

heliosphere
2006-10-25, 22:19
Olyan verzió nincs hogy Faun nélkül Nimfa? :D

olyan van csak h faun nélkül nimfo:D az nem lesz jó ?:D

mouss
2006-10-25, 22:19
de van, lezbikus orgia:D Kovi productions 2007 cop.

TsüLök
2006-10-25, 22:20
Akkor faun!! egyértelműű :D:D

:p :p :p és télleg

Maracuja
2006-10-25, 22:20
olyan van csak h faun nélkül nimfo:D az nem lesz jó ?:D
+ egy Kentaur rendelhető? :D :p

_neohippie_
2006-10-25, 22:22

dvd-hez kapod grátiszba :D

heliosphere
2006-10-25, 22:23

rendelhető... minotaurus rendelése esetén ajándék lóf*sz is jár...:D változtatható méret...univerzális..mindent a vásárlók igényeiért:D

Maracuja
dvd-hez kapod grátiszba :D
HogyHogy? a könyv mellé, lesz dvd-is, és ahhoz kapok még egy kentaurt is?? Hát ez nagyon jóó!! :D
Ja és dedikálni ne felejtsétek el srácok! ;) :p

mouss
na, pajzán barátaim, akkor a kedvenc című versem:

Harapdált a tökömet is, Evoé!

Álmaimban ideálom
szép testedet úgy kívánom,
csókod íze égő számon,
jussunk át már a határon.

Ha a tilosban kószálunk,
ez lesz a mi boldogságunk.
Űzve vígan a múló éjt,
rabolunk sok földi kéjt.

Forrón szeret angyalom,
puncikádat babusgatom,
nyalogatom, símogatom,
a kedvemre csókolgatom.

Fütykösöm ha becézgeted,
ad örjítő élvezetet,
dús nektárja szádba fröccsen,
földről ember mennybe röppen.

(ezeket nem az a kopasz meztelen lantos hippi írta a BP TVről? :D )

Maracuja
2006-10-25, 22:24
rendelhető... minotaurus rendelése esetén ajándék lóf*sz is jár...:D változtatható méret...univerzális..mindent a vásárlók igényeiért:D
Nagyszerű nagyszerű!!! :D :p :D

Szandra
2006-10-25, 22:24
HogyHogy? a könyv mellé, lesz dvd-is, és ahhoz kapok még egy kentaurt is?? Hát ez nagyon jóó!! :D
Ja és dedikálni ne felejtsétek el srácok! ;) :p
és a kentaurnak akkora,mint egy lónak? :D

Szandra
2006-10-25, 22:25

Álmaimban ideálom
csókod íze égő számon,

Ha a tilosban kószálunk,
Űzve vígan a múló éjt,
rabolunk sok földi kéjt.

Forrón szeret angyalom,
puncikádat babusgatom,
nyalogatom, símogatom,
a kedvemre csókolgatom.

Fütykösöm ha becézgeted,
ad örjítő élvezetet,

nekem meg ez a kedvencem eddig:)

Maracuja
2006-10-25, 22:26

Álmaimban ideálom
csókod íze égő számon,

Ha a tilosban kószálunk,
Űzve vígan a múló éjt,
rabolunk sok földi kéjt.

Forrón szeret angyalom,
puncikádat babusgatom,
nyalogatom, símogatom,
a kedvemre csókolgatom.

Fütykösöm ha becézgeted,
ad örjítő élvezetet,

Uhh.. na ez aztán !!! :eek:
Hmm.. :rolleyes:

heliosphere
2006-10-25, 22:26

Álmaimban ideálom
csókod íze égő számon,

Ha a tilosban kószálunk,
Űzve vígan a múló éjt,
rabolunk sok földi kéjt.

Forrón szeret angyalom,
puncikádat babusgatom,
nyalogatom, símogatom,
a kedvemre csókolgatom.

Fütykösöm ha becézgeted,
ad örjítő élvezetet,

baaazzz..ez azért nem semmi:D
Maracuja is teljesen bezsongott tőle... mondhatni gyümölcs érlelő.. ;)

Maracuja
2006-10-25, 22:27
és a kentaurnak akkora,mint egy lónak? :D
Jaja!! Gondolom... :D

Így feladhatom saját hirdetésem:

Lófarkas lány, hasonló adottságokkal rendelkező fiút keres!

_neohippie_

"a megfelelő méretű lófasz, a megfelelő seggbe" by PiCsa :o

mouss
látom mindenkinek bejött :D akkor nem hiába koptattam a körmömet :D

Maracuja
2006-10-25, 22:28
Nemám!..
Majdnem mondtam rá valamit.. :rolleyes: :p :D

mouss
2006-10-25, 22:29
monnyad :D csak rímeljen :D

heliosphere
2006-10-25, 22:30
"a megfelelő méretű lófasz, a megfelelő seggbe" by PiCsa :o

régi szép idők... a legújabbat kivéve megvan az összes picsa album.. most előtörtek az emlékek:D amúgy aurora százszor jobb..igaz most nem ez a téma..de elkalandoztam kicsit:D

heliosphere
2006-10-25, 22:31

vigyázz nehogy letörjenek a műkörmeid... mert a szívemre venném ;)

Maracuja
monnyad :D csak rímeljen :D
öö..
:p
neem..
Kissé élénk a fantáziám asszem.. :D

Szandra
régi szép idők... a legújabbat kivéve megvan az összes picsa album.. most előtörtek az emlékek:D amúgy aurora százszor jobb..igaz most nem ez a téma..de elkalandoztam kicsit:D
komolyan????????????????én is ezeket hallgattam gimi 9., 10.-be :D :D
mennyi közös vonásunk van... ;)

Maracuja
2006-10-25, 22:32
vigyázz nehogy letörjenek a műkörmeid... mert a szívemre venném ;)
Na!!!
mouss műkörmei a te melleden??? :D
Innentől kérnéma következő történetet! :D

_neohippie_
2006-10-25, 22:33
komolyan????????????????én is ezeket hallgattam gimi 9., 10.-be :D :D
mennyi közös vonásunk van... ;)

Mindenkinek voltak ien Picsás Aurórás korszakai :D

Monnyuk nálam a Hatóságilag Tilos még a mai napig naon ott van :o

Szandra
2006-10-25, 22:34
Na!!!
mouss műkörmei a te melleden??? :D
Innentől kérnéma következő történetet! :D
ha én csak arra gondolok, hogy mouss körmei heli mellkasába merednek totál felizgulok...ahogy gyengéden simogatja és beledugja az ujját a szájába...ohhhh....nem bírom :D

mouss
2006-10-25, 22:35
erős idegzetűeknek :D

Alteregó verse a vörös punáról

Mondtam egyszer, de már bánom,
a vörös nőt ki nem állom.
Legyen szőke, vagy barna inkább,
vagy selymes-göndör, mint a birkák.

Mostanában fog ám az átok,
minden vörös nőt megcsodálok.
Addig nem dobom föl a talpam,
míg ilyennek be nem nyaltam.

Tüzes cicájába bújva
baszni kell újra meg újra,
s nem cs csillapszik kanos kedvem,
felzabálom majd lenyelem.

Utóirat

Ne búsuljatok szőkék, feketék,
bajos pinkák, kiknek a szeme kék,
ha egy vörösnél leragadok,
basszatok mással anygalok.

Maracuja
2006-10-25, 22:36
ha én csak arra gondolok, hogy mouss körmei heli mellkasába merednek totál felizgulok...ahogy gyengéden simogatja és beledugja az ujját a szájába...ohhhh....nem bírom :D
uhh... ne is folytasd... :D :p
...
hmm... :rolleyes:

heliosphere
2006-10-25, 22:37
Mindenkinek voltak ien Picsás Aurórás korszakai :D

Monnyuk nálam a Hatóságilag Tilos még a mai napig naon ott van :o

hát nekem volt pár évig igen ilyen punk rock metal korszak... mondjuk még most is szeretem... és ha meghallom vmelyik kedvencemet, vagy egyáltalán minőségi zenét akkor aztán ezerrel az emlékek..szívesen emléxem vissza sok mindenre anno... most pl asszociáltam és nem megy ki a dallam a fejemből :D:D

lányok....mindjárt hányok... ezt ne jó?:D:D akkormáregymást simogassátok, mint Andrissal nekünk kelljen egymást... nem szeressem az ilyen felállást.. höhh

mouss
2006-10-25, 22:37

sajnálom, drága Szandi.. sosincs körmöm. melleitek és körmeitek is nektek vannak.. hmm :D

Maracuja
2006-10-25, 22:38
erős idegzetűeknek :D

Utóirat

Ne búsuljatok szőkék, feketék,
bajos pinkák, kiknek a szeme kék,
ha egy vörösnél leragadok,
basszatok mással anygalok.

Jólvan nem búsulunk!!.. :o
Hmm.. kül a vörösek tényleg nagyon nagyon... :rolleyes: :p

_neohippie_
2006-10-25, 22:39
hát nekem volt pár évig igen ilyen punk rock metal korszak... mondjuk még most is szeretem... és ha meghallom vmelyik kedvencemet, vagy egyáltalán minőségi zenét akkor aztán ezerrel az emlékek..szívesen emléxem vissza sok mindenre anno... most pl asszociáltam és nem megy ki a dallam a fejemből :D:D
Én is abszolút abból a világból csöppentem bele ebbe, szal teljesen értem h miről beszélsz. mondjuk még most is naon sok metált vagy rockot hallgatok. a nagy kedvenceket...

mouss
2006-10-25, 22:40
vehh.. akkor ezt le is reagáltuk..

http://www.msvu.ca/english/pulp/images/thisbed.JPG

Szandra
sajnálom, drága Szandi.. sosincs körmöm. melleitek és körmeitek is nektek vannak.. hmm :D
nekem ugyan nincs körmöm:D:Dde még akkora se ,mint nektek férfiaknak...
melle meg van a férfiaknak is...csak jó esetben aprócska...jó mondjuk azt,hogy cici :)

Maracuja
Na szép....
maradtunk magunkra!...
Mara, meg a Szandra..

heliosphere
2006-10-25, 22:42
Na szép....
maradtunk magunkra!...
Mara, meg a Szandra..

miért nem elég? 2 nyelv 4 kéz..(2 láb?!:D:D)... az már elég vmire:D

Maracuja
2006-10-25, 22:44
miért nem elég? 2 nyelv 4 kéz..(2 láb?!:D:D)... az már elég vmire:D
2 láb??? 4 inkább nem?
a kétballábunkra gondolsz? :D
vagy mire? :D

mouss
2006-10-25, 22:44
cici? igen, azt nem látni sok lányon.
de legalább nem csöcsök.

ok, asszem ez a topic az fórum nagy ferója :D

mouss
2006-10-25, 22:45
2 láb??? 4 inkább nem?

:D:D:D:D:D

Szandra
2 láb??? 4 inkább nem?
addig jó nekünk amég magunkra maradunk...:D

_neohippie_
asszem ez a topic az fórum nagy ferója :D

:D :D

heliosphere
2 láb??? 4 inkább nem?

ja félrenyomtam:D megesik néha velem is..emberből vagyok:D:D

Maracuja
cici? igen, azt nem látni sok lányon.
de legalább nem csöcsök.

ok, asszem ez a topic az fórum nagy ferója :D
és még mindíg jobb a tőgyöknél.. :eek: :D

az.. :D

Maracuja
2006-10-25, 22:47
ja félrenyomtam:D megesik néha velem is..emberből vagyok:D:D
mit nyomtál te félre?? :D
te csak ne nyomjál semmit!!
pláne nem félre!! :D

mouss
2006-10-25, 22:47
ne is monddd.. a tőgyök.. szép játék.. tudod milyen vicces, mikor az arcod előtt ugrálnak miközben fekszel?? na! azt álld meg röhögés nélkül, és férfivá leszel :D

heliosphere
2006-10-25, 22:48
a tőgyöknélis van roszabb.... a négyzetgyök.. az a legroszabb ;) :D

mouss
2006-10-25, 22:48

"kicsit féljebb, drágám"
"bocs.. sötét van.."
"hát persze, édesem"

Maracuja
2006-10-25, 22:49
ne is monddd.. a tőgyök.. szép játék.. tudod milyen vicces, mikor az arcod előtt ugrálnak miközben fekszel?? na! azt álld meg röhögés nélkül, és férfivá leszel :D
hát én valahogy nem szeretnék tőgyöket látni ugrálni az arcom elött...!! :D
na és sikerült már megállnod? :D :p

mouss
2006-10-25, 22:50
hát én valahogy nem szeretnék tőgyöket látni ugrálni az arcom elött...!! :D
na és sikerült már megállnod? :D :p

férfi lettem :D

heliosphere
2006-10-25, 22:51

szabad ország... ménem nyomhatnék... alanyi jogom van nyomni:D

Maracuja
2006-10-25, 22:52
"kicsit féljebb, drágám"
"bocs.. sötét van.."
"hát persze, édesem"

:D :D :D

Móricka a tanárnéninél alszik este..
-Tanárnéni.. bedughatom a kisujjam a tanárnéni köldökébe?.. ugy félek a sötétben!..
-Dugd csak Móricka!..
Nade Móricka!.. az nem a köldököm!!
-Tudom tanárnéni
Nekem sem a kisujjam...

Maracuja
2006-10-25, 22:53
férfi lettem :D
Gratulálok!! :D :p

mouss
2006-10-25, 22:53
ugyanígy alanyi jogon kaphatsz szíriuszi állampolgárságot is, de ha nem, még mindig maradhatsz hivatásos kefekötőnek. aztán kefélhetsz, illetve bocánat, nyomkodhatsz kedvedre. :)

Maracuja
2006-10-25, 22:54
szabad ország... ménem nyomhatnék... alanyi jogom van nyomni:D
Jóvanakkor!!
Nyomószéki szakember!! :D

mouss
2006-10-25, 22:54
Gratulálok!! :D :p

hékás.. kemény munka volt! ne tessék elbagatelizálni :D :D

Maracuja
2006-10-25, 22:56
hékás.. kemény munka volt! ne tessék elbagatelizálni :D :D
Biztos az volt... :o
Sokat szenvedhettél addíg.. :p
Elképzellek hogy hányszor röhögted el magad sex közben... :D
..
izé.. inkább nem képzellek.. :rolleyes: :p

mouss
2006-10-25, 22:56

Móricka a tanárnéninél alszik este..
-Tanárnéni.. bedughatom a kisujjam a tanárnéni köldökébe?.. ugy félek a sötétben!..
-Dugd csak Móricka!..
Nade Móricka!.. az nem a köldököm!!
-Tudom tanárnéni
Nekem sem a kisujjam...

:D:D

Az ifjú férj meztelenül áll a tükör előtt és így tetszeleg magának:
-Ha még öt centivel hosszabb volna, én lennék a király...
-Ha pedig öt centivel rövidebb, te lennél a királynő.

mouss
2006-10-25, 22:58
Biztos az volt... :o
Sokat szenvedhettél addíg.. :p
Elképzellek hogy hányszor röhögted el magad sex közben... :D

áá, rendkívül empatikus és megértő vagyok.. külöben is, 34 volt a kedves. és szenvedtem, mert Neki voltak körmei.. de nem részletezem :P

mouss
2006-10-25, 22:59
Az anya meglepi lányát egy fiú ölében:
-Azonnal állj fel!
-Nem, anya, én voltam itt előbb!

Maracuja
2006-10-25, 22:59
:D:D

Az ifjú férj meztelenül áll a tükör előtt és így tetszeleg magának:
-Ha még öt centivel hosszabb volna, én lennék a király...
-Ha pedig öt centivel rövidebb, te lennél a királynő.

A székely bácsi kimegy Magyarországra.
A feleségét a komájára bízza, figyelje nehogy megcsalja.
Egy pár nap után látja a koma, hogy Etel (a székely bácsi felesége) egy katonatiszttel bemegy a Hotelbe. Rögtön elrohan a postára, hogy táviratozzon Pityunak:
- Kérem, én sürgönyözni szeretnék!
- Mi lenne a szöveg?
- Kérem, gyorsan írja. Komám gyere haza, mert a feleségedet b...k!!!
- De kérem uram, ilyet nem lehet írni! Fogalmazza meg másképpen.
- Na jól van. Akkor gyorsan írja!
- Etel a Hotelbe,
- csücsül a fotelbe,
- katona hitelbe,
- hatol be Etelbe,
- textiláru lefelé,
- hentesáru befelé,
- a szőrszálak összevissza,
- baj van komám, gyere vissza

Maracuja
2006-10-25, 23:01
áá, rendkívül empatikus és megértő vagyok.. külöben is, 34 volt a kedves. és szenvedtem, mert Neki voltak körmei.. de nem részletezem :P
hmm.. :rolleyes:
mondtad volna neki előbb hogy perverz vagy, és le akarod vágni a körmeit.. mert arra izgulsz!! :D

_neohippie_
2006-10-25, 23:02

A székely bácsi kimegy Magyarországra.
A feleségét a komájára bízza, figyelje nehogy megcsalja.
Egy pár nap után látja a koma, hogy Etel (a székely bácsi felesége) egy katonatiszttel bemegy a Hotelbe. Rögtön elrohan a postára, hogy táviratozzon Pityunak:
- Kérem, én sürgönyözni szeretnék!
- Mi lenne a szöveg?
- Kérem, gyorsan írja. Komám gyere haza, mert a feleségedet b...k!!!
- De kérem uram, ilyet nem lehet írni! Fogalmazza meg másképpen.
- Na jól van. Akkor gyorsan írja!
- Etel a Hotelbe,
- csücsül a fotelbe,
- katona hitelbe,
- hatol be Etelbe,
- textiláru lefelé,
- hentesáru befelé,
- a szőrszálak összevissza,
- baj van komám, gyere vissza

baaaazzz :D:D

mouss
2006-10-25, 23:04
á nem, én nem vaok.. Ő igen.. dde a körmöknek ehhez semmi köze :P :D

Maracuja
2006-10-25, 23:06
á nem, én nem vaok.. Ő igen.. dde a körmöknek ehhez semmi köze :P :D
Valahogy egyszerűbb lenne ha mesélnél, mert nem lennék ilyen kiváncsi.. :D
Najó.. nem.. mert hamar megöregszem.. :o

heliosphere
2006-10-25, 23:07
elmentem.... 5 percre kajálni és ti meg közben teljesen elkanászodtatok:D

mouss
2006-10-25, 23:07
sztem sem :D elég ennyi és még talán alunni is tudunk :D

Maracuja
2006-10-25, 23:08
Jajháthogyne!! Mit is várhattál!! :D
Remélem étvágyad maradt még a topichoz azért!... :D :p

mouss
2006-10-25, 23:08

csak nem a tegnapi sütis téma?

Maracuja
2006-10-25, 23:09
sztem sem :D elég ennyi és még talán alunni is tudunk :D
Talán... :rolleyes: :p

mouss
2006-10-25, 23:09
ennyi éhes don számítógép juannak és juanitának kanászkodni köll :D

Maracuja
2006-10-25, 23:10
Úgybizony!!
... ne vígy minket a kísértésbe.. rátalálunk magunktól is... :D

Maracuja
2006-10-25, 23:12
Lányok esti imája:

Én istenem, jó istenem
Lecsukódik már a szemem
Imádkozok egy férfiért
Aki nem egy büdös görény
Aki kedves, erős legény
Farka pedig nagy és kemény
Legyen neki jó állása
A nevemre bankkártyája
Küldj egy férfit, aki szereti az eszem
És választ ad arra, hogy nagy-e a seggem
Aki bárhol felvisz a csúcsra
Nappali, háló, kert vagy konyha
Kérek egy férfit, aki végtelenül szeret
És nem dugja meg a barátnőimet
Ahogy az ágyam mellett imádkozok
A köcsögöt nézem, aki nekem jutott.
... Ámen

Fiúk esti imája:

Istenem, egy nagy csöcsű nőt akarok.
... Ámen

heliosphere
2006-10-25, 23:13
sütis téma?;)

Mara: erős idegezetem van... jól bírom ;)

egyébként csöcsök kíméljenek:D sztem ez tévhit..sokan nem szeretik a nagy melleket... meg pl a szlikont:) gáz

Maracuja
2006-10-25, 23:15
sütis téma?;)

Mara: erős idegezetem van... jól bírom ;)
Jólvan reméltem!!
Tudtam én hogy nem vagy olyan öreg még mint én!..
Nekem már kicsit rossz a szivem .. :D

mouss
2006-10-25, 23:17
"És választ ad arra, hogy nagy-e a seggem"

eddig ok, de ez a pont.. háát, azt Te is tudod, hogy ezért dupla halál járna :D

_neohippie_
Egy kicsit nem figyelek ide és már azt se tom h miről van szó :( :eek:

mouss
Ja! És igen! Le a nagy mellekkel!!

heliosphere
2006-10-25, 23:18
Jólvan reméltem!!
Tudtam én hogy nem vagy olyan öreg még mint én!..
Nekem már kicsit rossz a szivem .. :D

aztaakamudumát..:D egyébként öregebb vagyok nálad.. no mind1:p

mouss
2006-10-25, 23:18
Egy kicsit nem figyelek ide és már azt se tom h miről van szó :( :eek:

semmi új, csak a szokásos baszogatós téma.. :D

Maracuja
2006-10-25, 23:19
"És választ ad arra, hogy nagy-e a seggem"

eddig ok, de ez a pont.. háát, azt Te is tudod, hogy ezért dupla halál járna :D
Jóóólvaan!! :D
Én nem kérdezősködök! Én tudok! :D

Maracuja
2006-10-25, 23:20
aztaakamudumát..:D egyébként öregebb vagyok nálad.. no mind1:p
Najóólvaan!! :D
A kis jólinformált... ;)

Maracuja
2006-10-25, 23:20
Ezaz!! Le a mellekkel!!! :D :D :D

_neohippie_
2006-10-25, 23:21
:eek:

heliosphere
2006-10-25, 23:23

hja..normál méret és formás,..az a legjobb..de ha kicsi az sem baj..az is lehet szép...nahjó..eltértünk a mocskos szextől, ilyen témákról ne beszéljünk..nem akarok itt mindenki előtt ilyen intim gondolatokat megosztani:D

mouss
2006-10-25, 23:24

"a mellemre nee, Olgicska.. a mellemre nee"

_neohippie_
2006-10-25, 23:24
hja..normál méret és formás,..az a legjobb..de ha kicsi az sem baj..az is lehet szép...nahjó..eltértünk a mocskos szextől, ilyen témákról ne beszéljünk..nem akarok itt mindenki előtt ilyen intim gondolatokat megosztani:D

akkkor térjünk vissza a mocskosra.. szal tegnap azzal a trollal... :D

mouss
2006-10-25, 23:26
eltértünk a mocskos szextől, ilyen témákról ne beszéljünk..nem akarok itt mindenki előtt ilyen intim gondolatokat megosztani:D

mármint, akkor térjünk vissza a szemkinyomós troll tivornyához? :D

heliosphere

na azért ne túlozzunk:D mondjuk sok férfinak is van...némelyiknek olyan amit nők is irigyelhetnek...na az aztán az undorító:D

Maracuja
akkkor térjünk vissza a mocskosra.. szal tegnap azzal a trollal... :D
A troll lejárt lemez!!
Most mouss nimfája és faunja a sirály!!! :D

mouss
2006-10-25, 23:27

bassz!! teljesült minden álmom :D divatdiktálok!! :D

_neohippie_
A troll lejárt lemez!!

jaaaah.. akkor tééleg nain le vok maradva.. :o
meghát oan nehéz elszakni a trolloktól.. :o :D

de tőlem jöhetnek a nimfó nimfák is :D:D

Maracuja
na azért ne túlozzunk:D mondjuk sok férfinak is van...némelyiknek olyan amit nők is irigyelhetnek...na az aztán az undorító:D
És mit szólsz a push upp meltartókhoz??
Vele : woow.. ;)
leveszi a meltartót a csaj..: héé!! holvannak?? jujj!.. :eek:

mouss
2006-10-25, 23:28
na, de hogy a mocskosok is örüljenek:

http://www.roeblinghall.com/artists/lezama/artist-images/Faun,Witch%2072dpi.jpg

heliosphere
2006-10-25, 23:28
A troll lejárt lemez!!

jólvan... lesheted mikor írok legközelebb storyt... sírhattok majd nem lesz mire izgulni..

hehe.......nem kell push up... ami van az a jó..nem véletlen azt adta vki..aki adta:D ha úgy adódik..akkor majdén saját kezüleg push upolom ;)

mouss
2006-10-25, 23:29
És mit szólsz a push upp meltartókhoz??
Vele : woow.. ;)
leveszi a meltartót a csaj..: héé!! holvannak?? jujj!.. :eek:

azok a legdurvábbak!! vagy a zokni.. az olcsó.. csak feltűnő :eek:

Maracuja
2006-10-25, 23:30
jaaaah.. akkor tééleg nain le vok maradva.. :o
meghát oan nehéz elszakni a trolloktól.. :o :D

de tőlem jöhetnek a nimfó nimfák is :D:D
jaja!! most az van hogy:
Leszbi nimfo nimfák várják a faunt.. de közben besuhintja a középpontba a micsodáját a kentaur! :D
És onnantól ő a szőke herceg fehérf..án... :D

mouss
2006-10-25, 23:30
jólvan... lesheted mikor írok legközelebb storyt... sírhattok majd nem lesz mire izgulni..

hová tűnt a kreativitás? miért nem veszed bele a nimfó nimfákat??

_neohippie_
2006-10-25, 23:31

áááá neeeeee!!
ezt akartad Maracuja??? :mad:
Éljenek a trollok meg a fák amik lehugyozzák a fülzsítos kislányokat, meg a küklopszokat :D:D

Maracuja
azok a legdurvábbak!! vagy a zokni.. az olcsó.. csak feltűnő :eek:
Hmm.. hát igen gáz..
mondjuk engem ez a téma totál nem érint.. csak a ti véleményeitekre vagyok kiváncsi... :)

mouss
http://www.olegandviktor.com/images/Spring_Wind/Nimfa.jpg

Maracuja
2006-10-25, 23:32
áááá neeeeee!!
ezt akartad Maracuja??? :mad:
Éljenek a trollok meg a fák amik lehugyozzák a fülzsítos kislányokat, meg a küklopszokat :D:D
én nem mondtam hogy ne legyenek ezentul trollok.. meg szemkinyomós hugyozós fülzsírozós játszmák!! :D
Csak nekem most a nimfák a favoritjaim.. :p

mouss
2006-10-25, 23:34
Hmm.. hát igen gáz..
mondjuk engem ez a téma totál nem érint.. csak a ti véleményeitekre vagyok kiváncsi... :)

http://ljplus.ru/img/d/a/dashing/060710_girl3.jpg

mouss
2006-10-25, 23:36

hallod Heli! Tessék írni!!

addig is Maranak:
http://ziza.ru/data/upimages/gogo.jpg
http://ljplus.ru/img/e/l/eltoledo/Agostino-Karrachchi.Satir-i-nimfa.jpg

heliosphere
2006-10-25, 23:36
jólan..ezentúl majd olyan orgiák lesznek... nimfák a kentaurokkal..kentaurok atrollokkal.. trollok a nimfákkal... fák a nimfákkal:D ::D majd figyeljétek ki.. haladni kell a korral, aki tud váltani, talpon marad, aki nem elveszett.. ;)

_neohippie_
2006-10-25, 23:37
én nem mondtam hogy ne legyenek ezentul trollok.. meg szemkinyomós hugyozós fülzsírozós játszmák!! :D

csak azért mert még nem láttad a mesét :p :D

Maracuja
2006-10-25, 23:39
jólan..ezentúl majd olyan orgiák lesznek... nimfák a kentaurokkal..kentaurok atrollokkal.. trollok a nimfákkal... fák a nimfákkal:D ::D majd figyeljétek ki.. haladni kell a korral, aki tud váltani, talpon marad, aki nem elveszett.. ;)
Helyes!!!
Én majd rajzolok a könyvbe!! :p :D

mouss
2006-10-25, 23:40
tuti kasszasiker :D

Maracuja
2006-10-25, 23:41
csak azért mert még nem láttad a mesét :p :D
Jó ok!!
Győzzetek meg!
Tessék! :)

_neohippie_
2006-10-25, 23:41

Kérhetek egy dedikált példányt??

Maracuja
2006-10-25, 23:42
az lenne tényleg különben..
legalábbis szerintem.. :rolleyes:
Csak írjatok!!..
Addíg énis koptatok a körmeimet!... :p

_neohippie_
2006-10-25, 23:42
Jó ok!!
Győzzetek meg!
Tessék! :)

LOÁL topik
oda belinkeltem!!
ha megnézed, megérted miről beszélünk heliosphere-vel :D:D

mouss
2006-10-25, 23:43
az lenne tényleg különben..
legalábbis szerintem.. :rolleyes:
Csak írjatok!!..
Addíg énis koptatok a körmeimet!... :p

sztem is, azért írtam. össze is csapok valamit.

Maracuja
2006-10-25, 23:46
LOÁL topik
oda belinkeltem!!
ha megnézed, megérted miről beszélünk heliosphere-vel :D:D
Ahhahhahhhh :D :D :D

_neohippie_
2006-10-25, 23:46
Ahhahhahhhh :D :D :D

Nah ugye h ugye?!?! :D:D

heliosphere
2006-10-25, 23:47
mondom... Andrissal nekiállunk, secperc összerakunk egy bestsellert... Mara meg majd besegít.. képekkel illusztrált, minden rész elejére vmi mottót rakunk mint a Károli-féle Biblia ;) oda majd írunk egy ilyen perverset :D egyébként meg novellákból fog állni... vki tervez nekünk borítót?

_neohippie_
2006-10-25, 23:48
mondom... Andrissal nekiállunk, secperc összerakunk egy bestsellert... Mara meg majd besegít.. képekkel illusztrált, minden rész elejére vmi mottót rakunk mint a Károli-féle Biblia ;) oda majd írunk egy ilyen perverset :D egyébként meg novellákból fog állni... vki tervez nekünk borítót?
Énénénénénén!!
Vmit én is akarok segíteni :o :o

mouss
2006-10-25, 23:52
Ehheheh.. mesék egy esős délutánra,
vagy
perverz pattanásos számítógéphuszárok kis félkézi-könyve

Maracuja
2006-10-25, 23:53
Oké oké!!!
én illusztrálok, ti írtok, neohippie a borítót jól megtervezi! :)
Tuti csapat! ;)

heliosphere
2006-10-25, 23:53
vagy

höhö... ne degradáld le avásárlókat..meakutya se fogja venni... neo, csinálj borítót:D

mouss
2006-10-25, 23:54
a három testőr.. és egy lány.. :D

Maracuja
2006-10-25, 23:54
vagy
És közben azon gondolkodnak, hogy milyen pihentagyú állatok csinálták ezt a könyvet!... :D
No persze csak a végkifejletük után... :p

Maracuja
2006-10-25, 23:55
a három testőr.. és egy lány.. :D
Na ezt ne csináld!!! :D
A fantáziám elég képlékeny.. :D :p

mouss
2006-10-25, 23:57
"meakutya se fogja venni..." ugyanugyan, mindig a perverz témák mennek a legjobban.. ezt má a l'art pour laar-ban is bebizonyították :D

Mara..hehe.. és képzeld, ha meglátják, hogy milyen jólszituáltak vagyunk :D a végén a mi könyveinket foják égetni mindenféle kalibánok..

heliosphere
2006-10-25, 23:58

:D majd mellékelünk egy fotót magunkról..amolyan csoportképet:D:D:D az utolsó oldalra..h ha elolvasta, megértse miről van szó... "ezek vagyunk mi":D

mouss
2006-10-25, 23:59

pedig ez még csak a bevezető címe :D :D akkor odaírjuk, hogy Maracuja nevű képlékeny fantáziájú leányzók csak nagykorú felügyelettel olvashassák :D

Maracuja
2006-10-25, 23:59
"meakutya se fogja venni..." ugyanugyan, mindig a perverz témák mennek a legjobban.. ezt má a l'art pour laar-ban is bebizonyították :D

Mara..hehe.. és képzeld, ha meglátják, hogy milyen jólszituáltak vagyunk :D a végén a mi könyveinket foják égetni mindenféle kalibánok..
Najah!.. jólszituáltak?? ehhehh.. :D
Majd próbáljunk értelmesen nézni az "emberekre" akik meg akarják venni a könyvet..
Na ők lesznek az igazi perverzek!.. :rolleyes:
Nem is mi! :p

Maracuja
2006-10-26, 00:00
:D majd mellékelünk egy fotót magunkról..amolyan csoportképet:D:D:D az utolsó oldalra..h ha elolvasta, megértse miről van szó... "ezek vagyunk mi":D
Ez nagyon jó ötlet!!! :D

Maracuja
2006-10-26, 00:01
pedig ez még csak a bevezető címe :D :D akkor odaírjuk, hogy Maracuja nevű képlékeny fantáziájú leányzók csak nagykorú felügyelettel olvashassák :D
Na szép.. és ti lesztek a nagykorú felügyeletem??... :rolleyes: :p
Csakmert a szöveghez kell csinálnom a rajzokat... :D

mouss
2006-10-26, 00:03
Na ők lesznek az igazi perverzek!.. :rolleyes:
Nem is mi! :p

hát ez itt a lényeg, kedves Maracuja! ez itt a lényeg :D

"Na szép.. és ti lesztek a nagykorú felügyeletem??..."
igen, mami :D

heliosphere
2006-10-26, 00:03
Na szép.. és ti lesztek a nagykorú felügyeletem??... :rolleyes: :p
Csakmert a szöveghez kell csinálnom a rajzokat... :D

meg lehet oldani fotóval is...photoshopban vmi filtert húzunk rá..mintha rajzolt kép lenne... ;) de ha gondolod felügyelünk..nehogy ne tudja a rajzolásra koncentrálni..úgyis olyan kalandozós vagy:D

Maracuja
2006-10-26, 00:05
hát ez itt a lényeg, kedves Maracuja! ez itt a lényeg :D

"Na szép.. és ti lesztek a nagykorú felügyeletem??..."
igen, mami :D
Hmmm....
Miazhogymamiii??? :eek: :mad:
Teeeee
Öregebb vagy náálam!! :D
Papuska! :p

Maracuja
2006-10-26, 00:06
meg lehet oldani fotóval is...photoshopban vmi filtert húzunk rá..mintha rajzolt kép lenne... ;) de ha gondolod felügyelünk..nehogy ne tudja a rajzolásra koncentrálni..úgyis olyan kalandozós vagy:D
nananannaa :p
én szivesen rajzolok.. lehet ti nem fogtok az írásra koncentrálni a rajzok láttán.. :rolleyes: :D

heliosphere
2006-10-26, 00:07
nananannaa :p
én szivesen rajzolok.. lehet ti nem fogtok az írásra koncentrálni a rajzok láttán.. :rolleyes: :D

ilyen gyengéknek tartasz bennünket? vagy annyira jól ....
rajzolsz? :D

mouss
2006-10-26, 00:08
na, csak lássuk azokat a rajzokat! csak nehogy aztán azok inspiráljanak minket :D:D

idősebb lennék? a szakállamból és a pocakomból szúrtad ki?

Maracuja
2006-10-26, 00:09
na, csak lássuk azokat a rajzokat! csak nehogy aztán azok inspiráljanak minket :D:D

idősebb lennék? a szakállamból és a pocakomból szúrtad ki?
Igen onnan!! A pocakod köszönt nekem előszőr szombaton.. aztán észre vettelek téged is hogy ott állsz mögötte! :D :p
Hmm.. rajzok.. no majd meglátjuk.. ;)

Maracuja
2006-10-26, 00:11
Ezek sajnos amolyan lightosabbak.. majd rákapcsolok nitrora :D

http://pic.fulops.hu/v/referenciaMaracuja/rajzok/

Hmm.. amúgy is rég rajzoltam már... :rolleyes:

mouss
2006-10-26, 00:12
Hmm.. rajzok.. no majd meglátjuk.. ;)

mieza hozzájállás, kérem?:) hamar végezni szeretnék, aztán csak nimfákat kergetni Dominican..

Igen onnan!! A pocakod köszönt nekem előszőr szombaton.. aztán észre vettelek téged is hogy ott állsz mögötte!

Igen, ő nagy haverom, mindig megvéd, ha baj van :D

Maracuja
2006-10-26, 00:14
mieza hozzájállás, kérem?:) hamar végezni szeretnék, aztán csak nimfákat kergetni Dominican..
Igen, ő nagy haverom, mindig megvéd, ha baj van :D
Jaa.. ne aggódj, megkapod a nimfáidat ! :D
Szólok nekik, hogy hozzanak magukkal bort is abba a pocakba! ;)

heliosphere
2006-10-26, 00:14
Ezek sajnos amolyan lightosabbak.. majd rákapcsolok nitrora :D

http://pic.fulops.hu/v/referenciaMaracuja/rajzok/

Hmm.. amúgy is rég rajzoltam már... :rolleyes:

hm... jó a kézügyességed ;) amúgy tényleg jók a rajzok... múltkorában én is megtaláltam néhány régebbi rajzomat a gépen, mondjuk az egy más témakör, de jó volt őket újra látni ;) rajzolni jó:D

mouss
2006-10-26, 00:15
szeretem a tündérkés rajzaidat. de ezt már mondtam asszem.

mouss
2006-10-26, 00:17
Jaa.. ne aggódj, megkapod a nimfáidat !
Szólok nekik, hogy hozzanak magukkal bort is abba a pocakba! ;)

áá.. tudom már, miért olyan jók a tündérek! könnyű magunkról mintázni képeket.. :)

Maracuja
2006-10-26, 00:20
Köszönöm uraim, köszönöm! :)
Bár szerintem irdatlan bénák...
Node a meséitektől eszembejutott néhány jó ötlet... :rolleyes:
no majd meglátjuk mi sül ki belőle.. :p

mouss: mondtad már.. meg énis neked hogy nekem meg a tieid tetszenek...

Maracuja
2006-10-26, 00:21
áá.. tudom már, miért olyan jók a tündérek! könnyű magunkról mintázni képeket.. :)
... :) ...

heliosphere
2006-10-26, 00:22
trollok mindenképpen legyenek benne... ;) csak a régi szép idők emlékére..

Maracuja
2006-10-26, 00:24
trollok mindenképpen legyenek benne... ;) csak a régi szép idők emlékére..
jóólvaan.. :)
Majd vázlatolj nekem egy trollt.. milyet szeretnél.. azokhoz nemértek... :o

mouss
2006-10-26, 00:25
Node a meséitektől eszembejutott néhány jó ötlet... :rolleyes:
no majd meglátjuk mi sül ki belőle.. :p

ojvé... mi lesz itt :D :P

heliosphere
2006-10-26, 00:25
jóólvaan.. :)
Majd vázlatolj nekem egy trollt.. milyet szeretnél.. azokhoz nemértek... :o

énse...:D ott van Andris amit belinkelt képet...arról skiccelj egyet..aztán kedved szerint módosítsd:D

Maracuja
2006-10-26, 00:28
ojvé... mi lesz itt :D :P
Nem is sejted!! :D
De én igen!
Na jó nem mégsem! :D
Félek sejteni! :p

Maracuja
2006-10-26, 00:28
énse...:D ott van Andris amit belinkelt képet...arról skiccelj egyet..aztán kedved szerint módosítsd:D
arra a nagy melák ogre félére gondolsz? az nem lesz nehéz.. :D
rajzolok egy ufó szerű szekrényt ! :D

mouss
2006-10-26, 00:32

nemnemnem kérem!

a trolloknok sok fajtája van. ez egy melák mezei! a hegyi az ronda.. nagyon ronda! különböző szakirodalmak vannak róla!

heliosphere
2006-10-26, 00:32

hehe..partyn is meríthetsz ihletet...csak 1-2 kólaautomatát kell megfigyelned.. pár perc és megvan az alapanyag:D:D

Maracuja
2006-10-26, 00:35
nemnemnem kérem!

a trolloknok sok fajtája van. ez egy melák mezei! a hegyi az ronda.. nagyon ronda! különböző szakirodalmak vannak róla!

Hát akkor légyolyszives hozzámvágni egy szakirodalmat majd! :D

mouss
2006-10-26, 00:35
a lényeg az orra.. jellegzetesen nyújtott krumpli..

http://www.pmzg.nu/images/illustrations/troll.jpg

http://www.morbid.demon.co.uk/troll-half-mask.jpg

de van ahol ilyenek.. ez valami hegyi féle lehet

http://arcadia.laiv.org/kompendium/ee/troll.jpg

Maracuja
2006-10-26, 00:36
hehe..partyn is meríthetsz ihletet...csak 1-2 kólaautomatát kell megfigyelned.. pár perc és megvan az alapanyag:D:D
Szegény trollra rá lesz írva hogy: Always Coca Cola... :D
De a legjobb ha az lenne ráírva hogy: A RedBull szárnyakat ad! :D

mouss
2006-10-26, 00:39
A RedBull szárnyakat ad! :D

sajna ez kopirájtolt, de haveroméké, szal ha nagyon akarod :D :D

de azért legyen nagyon erotikus :P

Maracuja
2006-10-26, 00:41
sajna ez kopirájtolt, de haveroméké, szal ha nagyon akarod :D :D

de azért legyen nagyon erotikus :P
Oké oké, ne aggódj.. nagyon erotikusan lesz brutális a troll a lezbikkel, és a nimfákkal a faun.. :D
1 kérdés.. modern legyen?.. legyenek gyantázva a trollok? :D :D :D
Vagy szőrösen szeretnétek a nimfákat? :p

mouss
2006-10-26, 00:44
Oké oké, ne aggódj.. nagyon erotikusan lesz brutális a troll a lezbikkel, és a nimfákkal a faun.. :D
1 kérdés.. modern legyen?.. legyenek gyantázva a trollok? :D :D :D
Vagy szőrösen szeretnétek a nimfákat? :p

én személy szerint régen láttam má szőrös nimfát, pedig sokáig nagy divat volt.. szal legyen ez is meg az is :D de a képlékenység ugye a Te szakterületed, kedves illusztrátor elvtárs :D

heliosphere
2006-10-26, 00:47
gyantázott.... lol:D

Maracuja
2006-10-26, 00:48
én személy szerint régen láttam má szőrös nimfát, pedig sokáig nagy divat volt.. szal legyen ez is meg az is :D de a képlékenység ugye a Te szakterületed, kedves illusztrátor elvtárs :D
Ok.. na ..
no problem!
Azért gusztusos lesz..
még a végén eltakarják a rajzokat, és csak a szövegre lesznek kiváncsiak a perverzek! :D
Ti meg fogjatok bele az írásba..
Lehet hogy csak én gondolom így, és hülyeség.. de jó ötletnek tűnik.. :)

mouss
2006-10-26, 00:48
vagy lehet ilyen gyantázós témázós prnó is..

Maracuja
2006-10-26, 00:49
gyantázott.... lol:D
nem röhög! :D
te leszel a modell!
rólad fogom megrajzolni a faunokat! :D

Maracuja
2006-10-26, 00:50
vagy lehet ilyen gyantázós témázós prnó is..
Az is lehet.. nem csak ilyen fülzsíros, szemkifolyós kell.. gyantázós is! ezaz!! :D
Szövegkönyvet ide nekem! :D

heliosphere
2006-10-26, 00:51
nem röhög! :D
te leszel a modell!
rólad fogom megrajzolni a faunokat! :D

maximum a szőrös lábú .... én aztán nem gyantázom le a lábam...:D mire az visszanő hülyét kapok... szőr nélkül hogy néz má ki..ne viccelj.. nem vagyok én meztelen csiga:D van ahol persze kell...de nem a lábon..ott nem:p szóvalAndris azt mondod te vállalod h gyantázzák alábad?:D hehe

mouss
2006-10-26, 00:51
Ok.. na ..
no problem!
Azért gusztusos lesz..
még a végén eltakarják a rajzokat, és csak a szövegre lesznek kiváncsiak a perverzek! :D
Ti meg fogjatok bele az írásba..
Lehet hogy csak én gondolom így, és hülyeség.. de jó ötletnek tűnik.. :)

holnap el is kezdem! a munkahelyemen mindig perverz gondolataim támadnak :twisted:

Maracuja
2006-10-26, 00:53
maximum a szőrös lábú .... én aztán nem gyantázom le a lábam...:D mire az visszanő hülyét kapok... szőr nélkül hogy néz má ki..ne viccelj.. nem vagyok én meztelen csiga:D van ahol persze kell...de nem a lábon..ott nem:p szóvalAndris azt mondod te vállalod h gyantázzák alábad?:D hehe
nana!! nem hárítani!! :D
nyugi moussról a trollt mintázom!.. :D
meztelencsiga.. ahhahh.. :D

mouss
2006-10-26, 00:53
Az is lehet.. nem csak ilyen fülzsíros, szemkifolyós kell.. gyantázós is! ezaz!! :D
Szövegkönyvet ide nekem! :D

tudod mit? suttyomban hozz magaddal rajzcucot novemberben tgt-re és eroterroristát jáccunk majd. a népről is mintázunk :D

Maracuja
2006-10-26, 00:54
holnap el is kezdem! a munkahelyemen mindig perverz gondolataim támadnak :twisted:
hmm.. milyen az a munkahely? :D
énisakarok olyat ahol ilyen gondolataim támadnak! :p ..
mintha amúgy nem támadnának..
..
öö..
na mind1 :D

_neohippie_
2006-10-26, 00:55
Látom gyűlnek az ötletek 1000el :D

Asszem holnap én is nekiállk a suliba a borítónak.. úgysincs más dolgom :p

Mostmeg lefekszem, mer az már nem állapot h minden nap 1ig vagy 2ig itt vagyok aztán reggel meg 6 előtt kelés :D

Szal jó éjszakát és perverz álmokat mindenkinek :p

Maracuja
2006-10-26, 00:56
tudod mit? suttyomban hozz magaddal rajzcucot novemberben tgt-re és eroterroristát jáccunk majd. a népről is mintázunk :D
Jólvan! De szavadon foglak ám!! ;)
Amúgy meg van elég fotóm amikből tudok ötletet meríteni.. :rolleyes:
De lényeg a LIVE művészet! :D

mouss
2006-10-26, 00:56
nyugi moussról a trollt mintázom!.. :D

tuttam, hogy enyém lesz e megtisztelő cím :D

segíccségnek csatolom ifjúkori (értsd, mikor még nem előzött le, mami) önarcképem
http://www.ingemarnystrom.nu/roligagubb/monster/troll.jpg

mouss
2006-10-26, 00:58
hmm.. milyen az a munkahely? :D
énisakarok olyat ahol ilyen gondolataim támadnak! :p ..
mintha amúgy nem támadnának..
..
öö..
na mind1 :D

ezek a munkahelyek mán csak ilyenek.. :D
szerkesztőség.. és van egy jó kis 40es Jolán nevű.. hmmm :D

mouss
2006-10-26, 00:59
Jólvan! De szavadon foglak ám!! ;)
Amúgy meg van elég fotóm amikből tudok ötletet meríteni.. :rolleyes:
De lényeg a LIVE művészet! :D

bezony :D menni fog ez, megércsük mi egymást :D csak aztán minket is ércsenek meg.. művészet.. :D

Maracuja
2006-10-26, 01:00
tuttam, hogy enyém lesz e megtisztelő cím :D

segíccségnek csatolom ifjúkori (értsd, mikor még nem előzött le, mami) önarcképem
http://www.ingemarnystrom.nu/roligagubb/monster/troll.jpg
nagyonszép.. :D
régebben jobban tartottad magad.. :D
de talán még most is fel lehet benned fedezni néhány trollvonást..
te meg firkanst majd egy két tollvonást! :D

Maracuja
2006-10-26, 01:01
Hmm... szaftos... :D :p
Hmm.. irodasex?.. :rolleyes: :D :p

heliosphere
2006-10-26, 01:02

nem is értem hogy bírsz odafigyelni a munkádra ember?!?! :D:D nah énis meglesem belülről a szemhéjam..me korai kelék suxx.. éljen a zseb-hoki kézikönyv ;) jó éjt srácok lányok!

Maracuja
2006-10-26, 01:03
bezony :D menni fog ez, megércsük mi egymást :D csak aztán minket is ércsenek meg.. művészet.. :D
Lehet kitoloncolnak majd.. dehát a művészeket senki sem értheti meg!.. :D
Lényeg a látszat.. nehéz számkivetett sors.. szerényen kopogtatunk be TGT-re.. hátha megszánnak minket.. :D